W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ForumFilmy11 wrześniaDwutlenekZwierzątkaFelietonyPrzemekKsiężycGłódSzklarskiNiemcyPolicjaPolskaUważajWyborySondażeZbrodnieUkrainaSenatVlepkaCzarna listaPrywatność

Forum Prawda2
Tematy polecane przez redakcję (tytuły zostały umyślnie zmienione)
Top 10 najczęściej czytanych w ostatnim okresie (lista generowana automatycznie)
 1. Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską? - założony 3661 dni temu, 4968 odp.
 2. chiński wirus - założony 1646 dni temu, 7608 odp.
 3. Przyszłość Trumpa - założony 2773 dni temu, 144 odp.
 4. Spirala w dół już się chyba zaczyna kręcić - założony 5871 dni temu, 2390 odp.
 5. NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie - założony 3241 dni temu, 2140 odp.
 6. Moje pierdoly - założony 5319 dni temu, 7205 odp.
 7. Antymajdan. pl - założony 3733 dni temu, 3908 odp.
 8. chemtrails - założony 6674 dni temu, 997 odp.
 9. Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi - założony 4825 dni temu, 4212 odp.
 10. Jak SKW obciąga - założony 1953 dni temu, 2246 odp.
Przejdź na Forum | Najświeższe dyskusje | Najlepiej oceniane tematy


Filmy które polecamy
Filmy które dziś polecamy najbardziej:
Zobacz pełną listę filmów...

22 lata propagandy kłamstw
To już kolejna rocznica zbrodni z 11 września.

Masz jeszcze wątpliwości kto zorganizował te zamachy, komu i do czego posłużyły? Jeśli tak to lepiej się pospiesz bo zaczynasz być jednym z niewielu, którzy jeszcze nie zdali sobie sprawy z tego w jakim świecie żyją.

Jeśli natomiast myślisz, że to ciebie nie dotyczy i masz ważniejsze sprawy na głowie niż problemy tego świata to lepiej czym prędzej zmień zdanie. Przyszłość twoja i twojej rodziny, ich bezpieczeństwo oraz pokój na świecie są w ogromnej mierze zagrożone - teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej po ostatniej wojnie. Pomyśl o tym już dziś, jutro może być za późno na działanie.
Czytaj więcej tutaj...

Globalne ocieplenie
To bardzo podbudowujące, że w erze wszechobecnej korupcji i władzy korporacji, rzetelni polscy naukowcy jeszcze do końca nie wymarli, i że wbrew powszechnie panującym trendom, na przekór potrzebom własnej kariery, stoją jednak na straży prawdy naukowej.

12 lutego 2012 Komitet Nauk Geologicznych PAN opublikował swoje stanowisko, w którym odnosi się do szeroko omawianych obecnie kwestii zagrożeń spowodowanych tzw. globalnym ociepleniem. W stanowisku czytamy, że zmienność jest od zawsze główną cechą klimatu na Ziemi i błędem jest tłumaczenie tych zmian wyłącznie jednostronnymi obserwacjami. Komitet opowiada się za zachowaniem powściągliwości w przypisywaniu człowiekowi odpowiedzialności za zwiększoną emisję gazów cieplarnianych. Zwraca także uwagę na konieczność wielodyscyplinowych badań klimatu, zamiast koncentrowania się wyłącznie na dwutlenku węgla. / cytat z ekologia.pl
Przeczytaj stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych PAN...

Stephen Drew
Przypominacie sobie zapewne sprawę zagłodzonych drastycznie koni z marca 2006 roku, przez zwyrodniałych morderców: Anglika - Stephena D. i Polkę - Ewę K...

Taki jest początek artykułu p.t. Zagłodzone konie z Nałęczowa autorstwa Biura Lobbingu Prozwierzęcego - organizacji kojarzonej między innymi z panią Kariną Schwerzler, bohaterką wielu reportaży, laureatką nagród, a nawet pełnomocniczką prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Tylko na Prawda2 macie szansę poznać kulisy tej słynnej już sprawy, w której ludzie podający się za obrońców zwierząt, posługując się kłamstwami, a nawet jak podejrzewamy okaleczając i podtruwając zwierzęta, osiągają swój cel, jakim jest łatwe dorabianie się na odbieraniu zwierząt ich prawowitym właścicielom.

Historia dążenia do kasy i sławy, po trupach ludzi i zwierząt. Wielka polityka przeniesiona na wiejski grunt.
Czytaj więcej tutaj...

Przemysław Błoński
29-letni mieszkaniec Olsztyna zginął z rąk policjanta Dariusza Dawidczyka 19 listopada 2006 roku, około godziny 20:00, na skutek rany postrzałowej w tył głowy... W tym momencie kończy się konsensus w sprawie okoliczności śmierci Przemysława Błońskiego.

Choć olsztyńska prokuratura umorzyła sprawę już po trzech miesiącach, a sąd już dwukrotnie oddalił pozew matki ofiary przeciw zabójcy, okoliczności sprawy warte są tego by poświecić im co najmniej ten jeden artykuł.

Czytaj więcej tutaj...

Człowiek na Ksężycu
Czy człowiek kiedykolwiek stąpał po Księżycu? Czy podręczniki historii są bardziej wiarygodne niż bajka o mistrzu Twardowskim? Chcesz poznać prawdę o tym wielkim kroku człowieka? Nic prostszego. Rozejrzyj się trochę i pomyśl zamiast jedynie chłonąć telewizję!
Ostatni ludzie wracają z Księżyca na Ziemię (kliknij na zdjęciu poniżej by obejrzeć film):

Eugene A. Cernan i Harrison H. "Jack" Schmitt startują z powierzchni Księżyca (Dolina Taurus-Littrow) tak, aby dotrzeć na Ziemię 19 grudnia 1972.    Źródło: AstroGALLERY/NASA
Czytaj więcej tutaj...

Myśleli, że są wolni

Jak i dlaczego "porządny człowiek" stał się Nazistą?

Historia spisana przez Amerykańskiego dziennikarza pochodzącego z rodziny niemieckich Żydów. Milton Mayer otwiera przed czytelnikiem okno z fascynującym widokiem na życie, myśli i emocje ludzi wplątanych w proces tworzenia się ruchu nazistowskiego w przedwojennych Niemczech. To książka, która powinna ludzi sprowokować do zatrzymania się na moment i chwili zamysłu - nie tylko o Niemcach, lecz również o sobie samym.

Czytaj więcej tutaj...

Tajne prace Senatu
Senat Rzeczypospolitej Polskiej obarcza Prezydenta RP odpowiedzialnością za współudział i prowadzenie wojny napastniczej oraz nieumyślne przyczynienie się do śmierci żołnierzy z Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Wielonarodowych Połączonych Sił Operacyjnych i osób cywilnych oraz narażenie pozostałych żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych i osób cywilnych, znajdujących się na terenie Iraku na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 117, art. 155 i art. 160 § 3 ustawy Kodeks Karny z dnia 6 czerwca 1997 r.

Projekt wniesiony przez senatora Sławomira Izdebskiego został odrzucony po trzecim czytaniu stosunkiem głosów 55 do 17
Czytaj więcej tutaj...

Powody dla których możesz nas nie lubić

Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.

Jiddu KrishnamurtiJak chronić swoją prywatność
Podstawowe zasady ochrony prywatności w sieci:
 • Nie używaj logina ani adresu email, które pozwolą powiązać twe konto z innymi stronami w internecie
 • Nie używaj tego samego hasła na różnych stronach (kontach) internetowych
 • W celu ukrycia swego adresu IP korzystaj z sieci Tor, lub z zaufanego serwisu VPN
 • By zapewnić sobie tajemnicę korespondencji, szyfruj e-maile metodą PGP (nasz klucz)
Szyfrowanie danych - poradnik

Stopka redakcyjna
Strona Prawda2.Info (wraz z Forum) jest przedsięwzięciem którego celem jest realizacja platformy społecznej mogącej służyć do nieskrępowanej wymiany informacji i poglądów. Działalność strony jest niekomercyjna - koszty techniczne pokrywane są ze środków prywatnych. Serwis znajduje się poza terytorium Polski, a jego obsługą techniczną zajmuje się osoba ukrywająca się pod pseudonimem Bimi.

Adres e-mail redakcji: redakcja@prawda2.info
Kontakt z redakcją możliwy jest wyłącznie przy pomocy emaila.
Dajemy sobie prawo opublikowania nadsyłanej korespondencji.
E-maile z "propozycją współpracy" traktujemy jako spam.Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile