W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz Wyzwolenia Konopi 2010   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Legalizacja Marihuany502
Polska policja159
Pokaz wszystkie podobne tematy (41)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12855
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 29 Maj '10   Temat postu: Marsz Wyzwolenia Konopi 2010 Odpowiedz z cytatem

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010 - manifestacja na rzecz legalizacji marihuany odbyła się w Warszawie. Wzięło w niej udział ok. pięciu tysięcy osób, które, skandując hasło "sadzić, palić, zalegalizować", przeszły sprzed Pałacu Kultury i Nauki pod sejm. Po manifestacji 35 osób zostało zatrzymanych przez warszawską policję. 15 z nich odpowie za posiadanie narkotyków.

Jak poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński, w "Marszu Wyzwolenia Konopi", który przeszedł ulicami Warszawy, wzięło udział w sumie ok. pięciu tysięcy osób. - Już podczas manifestacji policjanci zatrzymali 15 osób, które miały przy sobie narkotyki. Zatrzymani zostali przewiezieni do śródmiejskiej komendy - powiedział Karczyński.

Wkrótce pod komendą zgromadzili się inni uczestnicy manifestacji, domagając się wypuszczenia zatrzymanych kolegów. - Policjanci poinformowali ich, że zgromadzenie jest nielegalne i że mają się rozejść. Ponieważ nie posłuchali, zaczęli ich legitymować - dodał Karczyński.

Jak zaznaczył, wtedy protestujący zaatakowali funkcjonariuszy. - Zatrzymaliśmy w sumie 20 osób. Trwają z nimi czynności - powiedział.

Wśród zatrzymanych są nieletni. - Zarówno rodzice jak i młodzi ludzie zapominają o jednym bardzo istotnym fakcie. Takie zatrzymanie skutkuje tym, że są notowani. Może się zdarzyć, że będą chcieli pracować w zawodzie, w którym jednym z warunków jest niekaralność i to przekreśli im szanse na spełnienie marzeń - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.


reszta: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,M.....omosc.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tą całą marihuanę to z konopi się robi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przesmiewca




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
A tą całą marihuanę to z konopi się robi?


....no no, i zabiera się ze sobą na manifestacje żeby pały miły za co łapać xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następny marsz powinni zrobić w Czechach - i wiele bezpieczniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kampanię na rzecz legalizacji narkotyków uważam za otwartą. Gromnie przybyły stada ćpunów z całego kraju, skandując tolerancyjne hasła. By osiągnąć tą liczbę zgromadzonych specjalne busy dowoziły pacjentów detoksu, z działką czegoś lepszego w kieszeni. Biedny Jaś któremu kora mózgowa odkleiła się od reszty, dumnie niósł sztandar.

Tak na serio, to mózg jest od myślenia. Wiem, że spadnie na mnie lawina krytyki za to hasło, no ale cóż. Osobiście polecam spojrzeć na narkotyki z innej strony. Jako środek znieczulający, zmniejszający frustrację, dający poczucie spełnienia. A jak wiadomo społeczeństwo ma wiele zmartwień i pretensji. Więc stosuje się dosłownie opium dla mas (opium to narkotyk). W tym właśnie kontekście zaopatrywania władz pokrywają się z działaniem narkotyków. Dlatego te całe towarzystwo nie było rozgonione pałami i wysłane na przymusowy odwyk.

Dla tych co nie mogą ogarnąć wielu otaczających ich rzeczy, polecam powieść Aldousa Huxley'a "Nowy Wspaniały Świat" z 1939r. To mała książeczka, na dwa wieczory, ale za to pozwala zrozumieć wiele nie bywałych aspektów życia. O narkotykach też piszą, kto myśli ten wyłapie o co chodzi.

Kolejnym ciekawym materiałem, który polecam, to nie pozorny film "Interstate 60" (pol: Ale Jazda!). Film typowo amerykański, jednak celowość narkotyków, biurokracji, jest tam w bardzo ciekawy sposób zaprezentowana.

A teraz z innej beczki. Czytelniku, wiedz, że oceny wątków które widzisz przed zalogowaniem są skrajnie różne od tych, które zobaczysz po zalogowaniu. Polecam sprawdzać te "źle" oceniane. (Myślałeś, że jak poczytasz tu prawdę, to wszystko jest tu "prawdziwe" Wink

Sam zapłaciłem limitem 1 posta na dobę z ośmiu, które miałem wcześniej, za samo pytanie o co chodzi w tym ocenianiu. Cóż, pan kot dyktuje tu warunki, zabrakło mu tolerancji i argumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo, co ty w ogóle za bzdury wypisujesz, "TOWARZYSTWO" manifestowało swoje poglądy miało takie prawo, taka jest inicjatywa obywatelska. Nie mogli być rozgonieni, bo działali zgodnie z prawem państwa demokratycznego. Polecasz powieść Huxleya ? Wiesz CZYM JEST SOMA W TEJ POWIEŚĆI ? tym co robotnicy dostawali po cięzkim dniu pracy, na przestrzeni wieków od swoich panów - alkoholem, w tym wypadku w pigułce. TYMŻE środkiem kontrolowali ludzi poddanych w pełni systemowi. MIELI nakaz jedzenia SOMY. tak jak teraz, alko jest promowane bardzo w społeczeństwie, weź tu nie pij a będziesz już inny. SYSTEM nie chce konopi dlatego że THC wyzwala w ludziach twórczość i przede wszystkim rozwija samodzielne myślenie.. czy Ci się to podoba czy nie .

Wiesz że Huxley był zafascynowany meskaliną ? książka "drzwi percepcji" to opis jego doświadczeń z tą substancją. Książka WYSPA to z kolei fascynacja psylocybiną zawartą w grzybkach.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
THC wyzwala w ludziach twórczość i przede wszystkim rozwija samodzielne myślenie.. czy Ci się to podoba czy nie


Nooo patrz dziwne to troszkę, jakoś znam od groma ludzi palących regularnie i jakoś nie zauważyłem tego samodzielnego myślenia. Marihuana to używka jak każda inna ma swoje plusy i minusy. A w moim mniemaniu właściwe to taki same gówno jak alko, w końcu narajanemu też łatwo rożne rzeczy powkręcać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
placebo, co ty w ogóle za bzdury wypisujesz, ...................................... dlatego że THC wyzwala w ludziach twórczość i przede wszystkim rozwija samodzielne myślenie.. czy Ci się to podoba czy nie .

...........................................

placebo sobie pisze i wolno mu - dość sensownie pisze ( INTERSTATE 60 - film bomba , dla mnie jeden z kilku na tej samej półce co Matrix- i nie tylko przez sceny z miasta "Banton" -oglądam go ostatnio śrenio raz na tydzień i co raz coś znajduję ).

Z tą twórczością po wszelkich środkach zmieniających świadomość jestem dziś ostrożny . To ślepa ścieżka - trzeba do tego trochę perspektywy czasowej i to więcej niż 15 lat. Perspektywę się złapie o ile wcześniej nie wdepnie się zbyt głęboko w te krainy iluzji. To oczywiście moje zdanie - co człowiek to droga . Różne wybory życiowe podejmujemy - wiele z nich kończy się kacem, nie tylko palenie czy picie. Sztuką jest na czas wyciągnąć wnioski.
Znam sporo ludzi , którzy palili bardzo dużo- żaden nie ma zrównoważonej psychiki . Kilku z nich popadło w równoległą zależność od alkoholu.
Na koniec zapytam : co według ciebie @Naznaczony oznacza twórczość ? Jakie są jej przejawy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://obin.blip.tv/file/3690832/
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne. każdy czlowiek ma swoje poglądy i musi sam wyciągać wnioski Smile

twórczość wg mnie jest wyrażaniem siebie, poprzez muzykę, malarstwo i wszelkie dziedziny sztuki. substancje zmieniające świadomość gęsto docierają w głąb duszy, przez co jest ona bardziej "na wierzchu" Smile Mamy mnóstwo dowodów na to że tak właśnie się dzieje. mnóstwo natchnionych arcydzieł muzycznych i malarskich


aten filmik z po marszu jest przerażający. KURWA FASZYŚCI !!!
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
jasne. każdy czlowiek ma swoje poglądy i musi sam wyciągać wnioski Smile

twórczość wg mnie jest wyrażaniem siebie, poprzez muzykę, malarstwo i wszelkie dziedziny sztuki. substancje zmieniające świadomość gęsto docierają w głąb duszy, przez co jest ona bardziej "na wierzchu" Smile Mamy mnóstwo dowodów na to że tak właśnie się dzieje. mnóstwo natchnionych arcydzieł muzycznych i malarskich
..................................

a tak konkretnie - jakie z tych natchnionych arcydzieł zrobiły na tobie największe wrażenie? Każdy człowiek ma przeciez jakieś ulubione dzieła.
I jeszcze zapytam - znasz zmoże biografie tych artystów natchnionych ? Czy nie jest to przypadkiem jakaś łatwizna ( i przy okazji jakim kosztem) ? Zamiast docierać w głąb duszy żmudną , powolną pracą nad sobą walisz sobie procha czy jakąś chmurę.
Do tego są to stany niestabilne i nieprzewidywalne . Czy zadał sobie ktoś z filozofów spod znaku zielonego liścia zgłębić mechanizmy oddziaływania THC czy czegokolwiek innego? źródeł jest trochę.
aha - dla jasności dodam,że oczywiście jestem za legalizacją- każdy ma prawo ze swoim życiem robić co mu się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż - wszystko co z ziemi wyrosło i nie jest dla ludzi trujące, "projektant/ci" naszego świata umieścili w jakimś celu. Cannabis to przede wszystkim doskonały lek - niestety nie da się go opatentować, więc badania w tym zakresie nie są jakoś super finansowane. Mimo to w ostatnich latach coraz więcej prac naukowych o cannabisie napisano - większość z nich potwierdza bardzo pożyteczne właściwości MJ we wspomaganiu leczenia i leczeniu wielu schorzeń.

Co do MJ jako używki - ludzie palący "marysię" przez 365 dni w roku nie postępują na pewno mądrze - do każdej używki, ba, nawet do każdego pożywienia, trzeba podchodzić z odpowiednią rezerwą i zdrowym rozsądkiem. Niestety wielu młodym ludziom tego rozsądku brakuje i wyrządzają w swoich rozwijających się jeszcze mózgach szkody, których nie da się cofnąć. Marihuana jest dla ludzi dojrzałych i odpowiedzialnych.

Co do legalizacji - zdecydowanie nie. Mówię to jako doświadczony, były "użytkownik". Wszelkie pomysły typu zalegalizować i obłożyć akcyzą - załatamy dziurę budżetową, są totalnie z dupy. Jestem ciekaw, czy ludzie głoszący takie kacapoły chcieli by, żeby ich 12-17 letnie dzieci mogły w sklepie na rogu kupić grama i wypalić go na winklu za szkołą Smile Depenalizacja jak najbardziej tak - ciąganie po sądach za gram suszu to poroniona idea, która niczego dobrego nie przyniosła - plusy tego typu działań (których praktycznie nie ma) nie są współmierne do strat. Koszty dla Skarbu Państwa ( w zeszłym roku coś koło 90 mln. zł kosztowało NAS łapanie, oskarżanie, zatrzymywanie, "procesowanie" i zamykanie przestraszonych małolatów z małymi ilościami), wymiar sprawiedliwości zajmuje się pierdołami typu 0.005g okruszek w spodniach zatrzymanego znaleziony, co wiąże się z pracą policji, prokuratury, sądownictwa i więziennictwa. Szkodliwość takiego czynu jest.. iluzoryczna Smile. A wszystko to dla "naszego" dobra - za nasze pieniądze Wink. Lepiej te mln. zł przeznaczyć na walkę z prawdziwym narkobiznesem, ale przecież dla organów ścigania łatwiej jest "wykryć groźny gang dilerów - studentów", niż ryzykować dupę w strzelaninie o pół tony koki z Kolumbii Smile.

rozwiązanie jest proste: 3 krzaczki na osobę - kto chce ten bawi się w rolnika, kto chce niech kupuje od zaprzyjaźnionego "rolnika" - byle nie wprowadzać MJ na wolny rynek. Wprawdzie żadne dziecko z gimnazjum nie ma większego problemu z dostępem do zioła, kto chce, to i tak się zaopatrzy bez problemu.

Depenalizując posiadanie i uprawę na własny użytek, zaoszczędzi się wiele pieniędzy, czasu i nerwów.
Przykład dopalaczy - naładowane chemią gówno, a dostępne już od lat, legalnie. Każdy "Fan" MJ zdaje sobie sprawę z faktu, że w normalny sposób wyhodowany plant jest o niebo mniej szkodliwy niż "dopalacze".

Chodzi głównie o to, żeby każdy w granicach swojego zdrowego rozsądku mógł palić, pić i jeść co chce i kiedy chce, bez stresu o spaprane życie za chwilkę, w małych dawkach i od czasu do czasu, nieszkodliwego relaksu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

a tak konkretnie - jakie z tych natchnionych arcydzieł zrobiły na tobie największe wrażenie? Każdy człowiek ma przeciez jakieś ulubione dzieła.
I jeszcze zapytam - znasz zmoże biografie tych artystów natchnionych ? Czy nie jest to przypadkiem jakaś łatwizna ( i przy okazji jakim kosztem) ? Zamiast docierać w głąb duszy żmudną , powolną pracą nad sobą walisz sobie procha czy jakąś chmurę.
Do tego są to stany niestabilne i nieprzewidywalne . Czy zadał sobie ktoś z filozofów spod znaku zielonego liścia zgłębić mechanizmy oddziaływania THC czy czegokolwiek innego? źródeł jest trochę.
aha - dla jasności dodam,że oczywiście jestem za legalizacją- każdy ma prawo ze swoim życiem robić co mu się podoba.


największe wrażenie ? Wiersze Morrisona, muzyka 13th floor elevators ( inspirowana kwasem), twórczość grupy TOOL (ostro pizgają tryptaminy), Przesłanie Marleya i jego teksty ( mogę się założyć, że większość powstała podczas działania konopi ) Ilustracje Alexa Greya, wychwala w nich potęge kwasu. Czy znam biografie? niektóre tak, w niektóre się nie zagłębiałem.

Czy to łatwizna? Jeśli ten sam, o ile ten sam, efekt można osiągnąć, na skróty Smile to dlaczego nie Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 30 Maj '10   Temat postu: Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 2010 Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Wśród zatrzymanych są nieletni. - Zarówno rodzice jak i młodzi ludzie zapominają o jednym bardzo istotnym fakcie. Takie zatrzymanie skutkuje tym, że są notowani. Może się zdarzyć, że będą chcieli pracować w zawodzie, w którym jednym z warunków jest niekaralność i to przekreśli im szanse na spełnienie marzeń - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.


Większej bzdury nie słyszałem od baaardzo dawna. Po pierwsze, nieletni i tak nie podlegają co do zasady karalności za przestępstwa (poza sytuacjami wyjątkowymi), po drugie bycie notowanym znaczy tylko tyle, że podałeś komuś (policjantowi) swoje dane, z byciem karanym nie ma to nic wspólnego, bycie karanym to bycie wpisanym na liste karanych i jest się tam wpisywanym dopiero po zapadnięciu wyroku sądu skazującego za przestępstwo (zazwyczaj w różnych zawodach wymagana jest niekaralność za przestępstwa umyślne karne lub skarbowe).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem filmiki na youtubie z wczorajszego marszu i jestem pod wrażeniem.
Pewno znowu zaniżyli liczbę uczestników, o jakiś tysiąc.
Wrażenie zrobiły te tiry.
Prawdopodobnie właściciele smarth shopów i sklepów z dopalaczami zasponsorowali delikatnie kampanię.
Z tego co widać było naprawdę ostro.

Myślę, że legalizacja jest blisko.
Faktycznie widać w tych ludziach potencjał i siłę. Jeżeli liczba manifestujących co roku będzie się zwiększać, to muszą w końcu zalegalizować.
Jest to też blokowanie centrów miast. Wystarczy żeby ci ludzie zechcieli manifestować częściej i sukces blisko.
Kamerzysta chyba specjalnie kręcił pały w tle całej akcji. Smile Jak wiernie pieski, no ale taki ich zawód. Smile
Ciekawe jest też to zestawienie protestujących i policji. Protestujący to rzecz jasna palacze, czyli osoby łamiące aktualne prawo i policja, która ich ściga, ale nic nie może zrobić bo w tej chwili nie palą. Poza niektórymi debilami, których złapali. Smile
(a propos glin, jak kiedyś zagadałem do nich "no to panowie złapaliście mnie", to oni odpowiedzieli "nie złapali, tylko zatrzymali do kontroli" Smile )



I próba odbicia kolegów: część 1, reszta na yT

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8542
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro nic nie muszą.
Mogę się założyc że policja wszystko filmował/robiła zdjęcia
W przyszłości jak będą dysponowali najnowszymi technologiami dzieki którym bedą mogli skuteczniej prześladowac ludzi, wykorzystają te zdjęcia w odpowiedni sposób.

Ostatnio jak Skurwysyny Miejskie mnie spisywały , zauważyłem u goscia przy pasku cyfrówkę.

A i jeszcze jedno pytanie odnośnie SM - od kiedy oni noszą broń? Czy to gazówka, mogła byc?

Zawsze zasłaniajcie twarz, naciągnijcie czapkę na oczy, załóżcie kaptur itp. Nie wystawiajcie się im na tacy.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś pracowałem w sklepie z art. komputerowymi to te "skurwysyny miejskie" potrafiły tam całymi godzinami stać i pierdolić głupoty a "szychta" leciała. Raz jak się już zbierali do wyjścia to jeden powiedział do drugiego "dobra idziemy bo normę dziś jeszcze nie mamy zrobioną" Zapytałem co to za norma, to mi odpowiedzieli że "norma" to 5 mandatów lub blokad na dzień. Bez tego to się nie maja co na komendzie pokazywać. A cyfrówkę mają po to że jak jebną komuś mandat za szybę to jeszcze gratis ci fotkę pierdolną, żebyś czasem nie próbował się wykręcić przed płaceniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avedis88




Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Mundur i pała, wygląda mi na pedała”
„Zawsze i wszędzie, policja jeb*na będzie”
„Jebać Policję”

Faktycznie, te hasła mają wiele wspólnego z legalizacją marihuany, potencjał w tym motłochu może i jest, ale w 80% to spęd nastolatków, którzy szukają zadymy, w taki sposób nic się nie osiągnie bo zaraz media z palących marihuanę zrobią chuliganów i zacznie się debata społeczna, że legalizacja marihuany spowoduje wzrost przestępczości. W ustawie legalizacyjnej powinien być zawarty zapis, że marihuanę może nabyć każdy kto ma iloraz inteligencji powyżej normy, czyli akurat pozostałe 20%, normalnych ludzi, którzy przyszli tam wyrazić swoją wolę legalizacji by się załapało, bo jak widzę tych wyrostków, to jakoś wbrew sobie, zaczynam być przeciw legalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam to bardzo wymowne hasła.
zwracam uwagę że gdy w 1997 roku zmieniano ustawę tak aby karze podlegało posiadanie już najmniejszej choćby ilości konopii, policjanci twierdzili że jest im to potrzebne "do walki z handlarzami".
minęło 13 lat ... i widzimy do czego policjanci tego w istocie używają; do gnębienia pokojowych demonstracji.
gestapowcy zajebani.
istnieje wiele krajów które mają podobne przepisy jak polska, ale jakoś tamtejsza policja przymyka oko na pojedyncze skręty.
za to polscy mordercy i tchórze z psychopatyczną satysfakcją stosują wobec nastolatków zasadę "zero tolerancji".

zresztą umówmy się, czego się spodziewać po tych gestapowskich psychopatach jeśli nie że będą przeszukiwać (a jak coś znajdą zwijać do paki) uczestników marszu wyzwolenia konopii? wszak każdy wie że to mendy gorsze niż prlowskie zomo z czasów stanu wojennego.

dlatego ja mogę się tylko dołączyć: Zawsze i wszędzie, policja jebana będzie!! Very Happy
lub, próbując być bardziej oryginalnym: chuj wam w dupę jebane psy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
avedis88




Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
za to polscy mordercy i tchórze z psychopatyczną satysfakcją stosują wobec nastolatków zasadę "zero tolerancji".


Z takimi gówniarzami trzeba krótko. Wszystkimi. Jakie społeczeństwo taka policja, nie można od polskich policjantów wymagać takiej kultury jaką prezentuje policja w Anglii czy Szwajcarii, kiedy muszą na co dzień stykać się z takimi polakami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieee, mylisz się; to z tobą trzeba krótko... faszysto zajebany, piewco państwa policyjnego

proponuję forum policyjne - tam znajdziesz wielu przyjaciół.
http://www.ifp.pl/
znaczy tutaj też mamy wiele pał, ale większość ma już limit 1 to sobie za dużo nie pogadacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avedis88 napisał:
Cytat:
za to polscy mordercy i tchórze z psychopatyczną satysfakcją stosują wobec nastolatków zasadę "zero tolerancji".


Z takimi gówniarzami trzeba krótko. Wszystkimi. Jakie społeczeństwo taka policja, nie można od polskich policjantów wymagać takiej kultury jaką prezentuje policja w Anglii czy Szwajcarii, kiedy muszą na co dzień stykać się z takimi polakami


właśnie zauważyłem świetną opcje pod twoim nickiem "ignore", zrobie to samo z każdym następnym, może forum wreszcie wróci do dawnej świetności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo napisał:
[lii czy Szwajcarii, kiedy muszą na co dzień stykać się z takimi polakami


właśnie zauważyłem świetną opcje pod twoim nickiem "ignore", zrobie to samo z każdym następnym, może forum wreszcie wróci do dawnej świetności.[/quote]

Odradzam.
Idioci sa potrzebni.
Dzięki nim możemy dostrzec normalność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 01 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze taka demonstracja się odbyła, ale udanie się tłumu pod psiarnię było bezcelowe, a tok wydarzeń przewidywalny. Aresztowani powinni liczyć się z konsekwencjami, chore prawo w tym kraju nakazuje psom tak działać, a oni lubią to robić.
Mój znajomy ma dojebane za gram zioła 6 miechów w zawiasach na 2 lata i 500zł grzywny. Psy zatrzymały go na środku przejścia dla pieszych, jebani, nie potrafili się przyznać, że obserwują mieszkanie dealera, niby tacy mędrcy, że sami zgadli co ma w kieszeni. Szkoda gadać.
Poza tym takiej akcji pozostaje jedynie przyklasnąć.
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz Wyzwolenia Konopi 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile