W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcą otrzymać uprawnienia do strzelania do dzieci   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6398
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 11 Lip '12   Temat postu: Chcą otrzymać uprawnienia do strzelania do dzieci Odpowiedz z cytatem

Użycie broni palnej w stosunku do kobiet w widocznej ciąży i dzieci poniżej 13 roku życia - takich uprawnień dla służb chce MSW, które przygotowało projekt zmian w ustawie o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,P.....omosc.html


Tutaj link do niepełnego artykułu w Gazecie Prawnej, niestety, aby przeczytać trzeba mieć abonament:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/63.....ciazy.html


Tak sobie tylko pomyślałam, że pod pretekstem walki z terroryzmem wprowadzą takie przepisy, że do ludzi będzie można strzelać jak do kaczek, a jeszcze trochę, a każdy objaw buntu i sprzeciwu wobec rządu, ustroju, itp., będzie uznawane jako akt terrorystyczny i przestępstwo. Nie chcę sobie gdybać, ale odnoszę wrażenie, że sam pomysł takiej ustawy to nic innego jak zabezpieczenie się na powolne wprowadzanie dyktatury. I że z tak debilnym projektem wyszło MSW...??? Mnie już chyba nic nie zdziwi.
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego chcieliby strzelać do kobiet w widocznej ciąży.
Ale do dzieci poniżej 13 roku życia ... Nie oszukujmy się, że policja ma z nimi jakiekolwiek szanse. Dzieciaki takie wykorzystywane są przez starszych do rozbojów, do okradania samochodów, do włamań do mieszkań i do ogólnej dewastacji. Kiedyś rozmawiałam z znajomym, który pracuje w policji i on stwierdził, że dzieciaki pracują do 16 roku życia bo są bezkarni, potem przechodzą na "wyższy poziom" w gangu. Tak samo policjanci nie mają szans w ściganiu takich małolatów. Bo on wskoczy w podwórku na danej ulicy i wyleci inną ulicą.
Jednakże ja bym nie pozwoliła używać broni palnej bo to lekka przesada. Pistolety na kule gumowe wystarczyłyby w zupełności. Tutaj nie chodzi by małolata zabić a stosownie ukarać do wykroczenia przez niego popełnionego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No żesz kurwa: biedni policjanci!
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej często się zdarza, że jakiś 6-letni terrorysta z ADHD spuszcza im wpierdol - to chcą mieć wtedy możliwość legalnego zastrzelenia go, bez oddawania strzału ostrzegawczego,

Ja myślę, że skoro już mają dostać prawo do zabicia dziecka, to powinno też zostać zapisane w ustawie że mają prawo skopać dowolnego gówniarza, bez konieczności podawania powodu.
Taki zapis uratuje życie wielu dzieciom.
No bo skoro można zastrzelić, a nie można skopać - to chyba oczywiste, że będą strzelać?
Zwłaszcza, że zastrzelone dziecko już nic nie powie na swoją obronę..
Więc niech je lepiej kopią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się czasem zastanawiam, czy to nie są jakieś debilne podpuchy, pr`owskie zagrywki, żeby wywołać oburzenie w narodzie, nie wiem skłócić po raz wtóry. No kto kurwa jest w stanie coś takiego wprowadzić? Przecież to z marszu zakwestionuje i nie dopuści nawet helsińska fundacja praw człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie?
Technicznie rzecz biorąc oni nie dają policji prawa strzelania do dzieci - oni tylko usuwają z ustawy zapis który jej tego zabraniał...
Zresztą robią to w dobrej wierze, bo przecież żaden polski policjant nie strzelał by do dziecka, czy baby z brzuchem, gdyby nie chodziło o terroryzm.
Musimy im zaufać.

Zresztą to mi akurat nie przeszkadza, bo po pierwsze nie mam dzieci, a po drugie tam nie mieszkam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo idiotycznym posunięciem (sprawa jest podobno w toku) uzbrojenie kurwa straży miejskiej. Przecież to kurwa jak dać małpie karabin. Ci z kolei będą mogli oficjalnie zajebać gościa, który nie zapłaci za parkomat. Jak tak dalej pójdzie to sorry ale też skołuje sobie gnata. Jako dopełnienie komentarza: http://www.youtube.com/watch?v=tkky6ukVwNg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie to co widzę, bo pamiętam czasy gdy milicjant nigdy by się nie ośmielił strzelać do uciekającego człowieka, a co dopiero żeby jeszcze lobbował za ułatwieniem mu strzelania do kobiet i dzieci.
A tamten system nazywają teraz "totalitarnym".
Więc strach pomyśleć, bo skoro tamten system był totalitarny - to jaki kurwa jest teraz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby tak podsumować tych naszych kacyków to zasadniczo kończyło się na kontrolnym wpierdolu, ewentualnie szybkie 48, lekkie zaszczucie i po krzyku, ale nikt kurwa nie kombinował jak rozwalić kogokolwiek! Zamiast pakować komuś kulkę brali go do współpracy i co by nie mówić to było dużo bardziej humanitarne. Zresztą po rozroście sfery budżetowej to chyba teraz dzieje się podobnie. Ale widocznie mało miejsc przy żłobie. U koryta sejm, senat, barany i osły, sejmiki wojewódzkie, sołtysi, wójci i inne kurwy, kler, służba, zdrowia, zus, skarbówka, urzędy miejskie czy krus. Pierdolenie, że to dług nas wykańcza jest tematem zastępczym, to właśnie ta jebana hołota puszcza nas z torbami. Wcale się nie dziwię, że ta nędzna resztka, która musi co raz bardziej wydatnie na tych nierobów zapierdalać powoli zdechnie albo się postawi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Wcale się nie dziwię, że ta nędzna resztka, która musi co raz bardziej wydatnie na tych nierobów zapierdalać powoli zdechnie albo się postawi...

no właśnie - które z tych dwóch?
obserwowanie tego będzie niewątpliwie ciekawsze i bardziej wciągające niż mecz polska-rosja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no to trzeba zrobić zakłady na najbliższe 10-15 lat, myślę, że się wyjaśni Smile

A już tak na zupełnym marginesie, pamiętacie jak kiedyś, ktoś wrzucił temat o tych wąskich syrenach Hormana zdaje się? Warszawa jest usrana tym gównem dokładnie wzdłuż i wszerz. Pierdolony szit ma kierunkowe głowice z ruchem o 360 stopni. Co większe skrzyżowanie wiszą po 2 sztuki, sterowane prawdopodobnie radiowo. Także jak to wszystko zebrać do kupy to pierdolenie o amerykańskich fema camp jest jak kaszka z mleczkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 11 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile do tego czasu psy nas nie powystrzelają jak tych żydów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ja się czasem zastanawiam, czy to nie są jakieś debilne podpuchy, pr`owskie zagrywki, żeby wywołać oburzenie w narodzie, nie wiem skłócić po raz wtóry. No kto kurwa jest w stanie coś takiego wprowadzić?

Coś w tym jest, skoro za uderzenie szczeniaka policjant traci robotę Wink Oni nie mogą małolata uderzyć, a co dopiero pomysł strzelania do nich..

Bimi napisał:
Przeraża mnie to co widzę, bo pamiętam czasy gdy milicjant nigdy by się nie ośmielił strzelać do uciekającego człowieka, a co dopiero żeby jeszcze lobbował za ułatwieniem mu strzelania do kobiet i dzieci.

Ja nie bronię policji, ale obserwuję. I obserwuję to, ze dzisiaj gówniarz włamujący się, bijący i dewastujący ma większe prawa od wszystkich dorosłych. A pamiętasz czasy, kiedy to każdy "obywatel" kłaniał się policjantowi w pas (ja nie bo byłam za młoda Smile)), a dzisiaj każdy z policji się śmieje i ma ich gdzieś.

Nie jestem za strzelaniem z broni palnej, ale coś gumowego można byłoby używać wobec opryszków młodszych niż ustawa przewiduje Smile hehe.

Zrobię wam kiedyś film Smile Dlaczego ja to tak widzę, a nie inaczej Smile I mogę się założyć, że w tym przypadku mnie poprzecie Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie bądź taka pewna co do poparcia tego co przedstawisz (kiedyś tam) w swoim filmie poniewaz, jesli spojrzeć na cały problem nie analizując go w detalach i nie podpierając sie szczegółami...to jest pewna sentencja mówiąca:

agresja budzi agresję, a grunt to bunt.

Moim skromnym zdaniem i pewnie niewiele znaczącym również, wprowadzenie tak drastycznych posunięć, ma o wiele głębszy aspekt.
W wyniku coraz wiekszego wynaturzenia, możliwosc tych dzialan w stosunku do takiej grupy osób, jak kobiety cieżarne i dzieci do okreslonego roku życia jest narzedziem , które w dość radykalny sposob umożliwia bezkarne regulowanie życiem człowieka, który jest najbardziej bezbronny ze wszystkich grup społecznych.
Poza tym przyzwyczajenie społeczenstwa do takich zdarzeń sprawi jeszcze wieksze wynaturzenie człowieka jako jednostki. Przecież nadal jest wręcz nie do pomyślenia, żeby strzelać do kobiety w ciąży, bo przecież tu nie tylko o nią chodzi, ale przede wszystkim o życie które ma w sobie, czyli nienarodzone dziecko. Gdy stanie sie to ustawowo dozwolone, no to po pewnym czasie będzie to normą i powszednim zajęciem, tak jak łapanie złodzieja, który jeszcze nic nie złapał, ale jego złapali.
Ale przeciez o to chodzi, aby wszyscy pozostali na swoich określonych miejscach...prawda, czy prawda(do)2 :]
a może prawda do du...żego 2, bo przecież tak naprawdę nikt o tym nie chce wiedzieć ;]

pumcia jeśli ten film , bedzie taki jak twój post obfitujący w very happy emoty, to będzie to chyba najlepsza komedia od czasów Woody Aliena.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
A pamiętasz czasy, kiedy to każdy "obywatel" kłaniał się policjantowi w pas

Nie pamiętam. I szczerze mówiąc wątpię, że tak było.
Tam gdzie ja się wychowywałem, w latach 80-tych ludzie nie lubili milicjantów bo ci byli funkcjonariuszami komuny, na którą generalnie każdy wtedy psioczył. Milicjanci nigdy nie mieli wśród "obywateli" większego szacunku niż lekarze, nauczyciele, strażacy czy choćby kominiarze. I dalej zresztą nie mają - co nie znaczy, ze "obywatele" nie wchodzą im w dupę, ale to dlatego, że system ich do tego zmusza. Jak nie wejdziesz policjantowi w dupę po tym jak popełniłeś wykroczenie, okazując przy tym przeogromną skruchę, to cię najzwyczajniej zgnębi. Zaś gdy wejdziesz policjantowi w dupę - wtedy jest szansa, że da ci najniższy możliwy mandat przewidzimy przez taryfikator, a może nawet przymknie oko na to że nie masz przy sobie gaśnicy Smile

Cytat:
a dzisiaj każdy z policji się śmieje i ma ich gdzieś.

Że co? Smile
Chyba cię z deka fantazja ponosi.
Dzisiaj każdy na policję uważa i jej się boi, bo wie że jak go na czymś złapią, choćby na przechodzeniu przez ulicę nie tak jak trzeba, to po 15 minutach włażenia im dupę i tak najpewniej dadzą mu wybór między mandatem z taryfikatora a sprawą w sądzie grodzkim.

Więc nie rozpowiadaj niestworzonych bredni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policjanci oburzeni artykułem w "Dzienniku". "Bezprawne nadużycie gazety"

Zasady użycia broni przez policjantów funkcjonują dobrze i nie ma potrzeby ich zmieniać - ocenił w środę rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski. Dodał, że policja nie oczekuje większych uprawnień w tym zakresie.

Odniósł się w ten sposób do doniesień "Dziennika Gazety Prawnej", który w artykule "Policja: dajcie nam strzelać do dzieci" napisał m.in., że MSW przygotowało projekt przewidujący możliwość użycia broni palnej w stosunku do kobiet w widocznej ciąży i dzieci poniżej 13. roku życia oraz rezygnację z konieczności oddawania przez policję strzałów ostrzegawczych.

- Całe środowisko policji jest zbulwersowane tym artykułem, a w szczególności tytułem. Jest to bezprawne nadużycie gazety. Nigdy nie zdarzyły się takie sytuacje, żeby policjant musiał strzelać do dziecka czy kobiety w ciąży - powiedział rzecznik policji.


reszta: http://www.polskatimes.pl/artykul/615895.....,id,t.html


Hehe, bezprawne nadużycie gazety, bo napisała o tym, że MSW pracuje nad zmianami w prawie, które dadzą policjantom m.in. możliwość strzelania do dzieci i obdarzała to tytułem "policja chce strzelać do dzieci". Smile

Skoro "bezprawne nadużycie" to jak zgaduję Policja wytoczy teraz gazecie proces, jak swego czasu pozwała Rutkowskiego bo powiedział, że kłamią? Zwłaszcza, że "Policja chce strzelać do dzieci" wydaje się o wiele większą zniewagą niż "Policja kłamie". Więc aż nie mogę się doczekać tej rozprawy Smile

W każdym razie dobrze, że to w końcu wyjaśnili, że policja "nie oczekuje większych uprawnień" w zakresie swobody używania broni bo te co już ma "funkcjonują dobrze". Jakież to kurwa szlachetne z ich strony - normalnie rycerze nasi bohaterscy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Chyba cię z deka fantazja ponosi.
Dzisiaj każdy na policję uważa i jej się boi, bo wie że jak go na czymś złapią, choćby na przechodzeniu przez ulicę nie tak jak trzeba, to po 15 minutach włażenia im dupę i tak najpewniej dadzą mu wybór między mandatem z taryfikatora a sprawą w sądzie grodzkim.

Nie na mojej dzielnicy i nie na mojej ulicy Wink Właśnie dlatego, że do rozbojów wykorzystuje się dzieci poniżej 16 roku życia, dzięki czemu Ci starsi są spokojni o swoje losy i mają w dupie szkiełownię. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Bimi napisał:
Chyba cię z deka fantazja ponosi.
Dzisiaj każdy na policję uważa i jej się boi, bo wie że jak go na czymś złapią, choćby na przechodzeniu przez ulicę nie tak jak trzeba, to po 15 minutach włażenia im dupę i tak najpewniej dadzą mu wybór między mandatem z taryfikatora a sprawą w sądzie grodzkim.

Nie na mojej dzielnicy i nie na mojej ulicy

A jak jest na twojej dzielnicy?
Policjanci odwożą pijaków do domu, są przy tym grzeczni i subtelni, nie dają żadnych mandatów, a wszyscy się z nich śmieją, zaś najgroźniejszymi przestępcami są dzieci poniżej 16 roku życia...
Tak jest na twojej dzielnicy?
To nie wiem kurwa gdzie ty mieszkasz, ale jakby miał zgadywać to strzelał bym w osiedle policjantów - a ci najgroźniejsi przestępcy to nie kto inny jak ich własne dzieci.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy taką bramę na przeciwko mojej o której kiedyś prawdopodobnie wspominałam Smile Straż miejska i policja boi się wchodzić do tej bramy. Jak robią obchód nocny to omijają tą bramę jak się tylko da. Nie wiem czy to jest strach czy bezsilność.
Mieszkam w Poznaniu na Jeżycach.
U nas dzieciaki poniżej 16 roku życia dorośli wysyłają na włamy, dzieciaki handlują narkotykami, dzieciaki dewastują budynki, a dorośli zbijają na nich kapitał (czyt. powyżej 16 - 20 i wyżej). Jak delikwent kończy 16 lat zaprzestaje swojej działalności, a zastępują go inni młodsi. Dlaczego tak się dzieje? Bo są bezkarni i Ci co nimi sterują są tego świadomi.

Sama ostatnio miałam problem z takim towarzystwem. Zrobiliśmy eksmisję rodziny, której zadłużenie sięgało 120 00 zł. Oni dostali normalnie lokal socjalny, ale Ci dorośli podpuścili dzieciaki. Przez 5 miesięcy miałam okna obrzucane jajkami i pomidorami no i innymi warzywami, które zostawiały bardzo brzydkie ślady na elewacji Sad Koszt odrestaurowania elewacji kosztuje około 20 000 zł. Wzywaliśmy policję nie raz, nikt nam nie pomógł. Dopiero moja interwencja w wydziale dla nieletnich ich powstrzymała, a przy okazji dowiedziałam się co to są za dzieciaki. Ich lista wykroczeń jest dłuższa niż niejednego kryminalisty, ale policja nie może z nimi nic zrobić ponieważ są bezkarni. Jeżeli małolat ma dużo wykroczeń może zostać odebrany rodzicom i przekazany P.O, ale to już są naprawdę skrajne przypadki.

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/5.....,id,t.html

http://rap-klip.pl/watch_video.php?v=MXSX4D64WY4S
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa, komornik - to sorry. Komorników, sędziów ani prokuratorów psy nie ruszają - to ziomale z mafii, którzy wiele mogą, więc lepiej z nimi nie zadzierać. Prędzej ruszą posła niż komornika.

Więc jak rozumiem ty chcesz żeby policjanci którzy ochraniają twoje egzekucje mieli możliwość strzelania do dzieci, które walczą gdy je wypierdalasz z chaty - bo wtedy ty sama poczujesz się bezpieczniej.
Nie no - w końcu ma to jakiś sens; jak nie płacili rachunków, to niech zdychają ścierwa zamiast mi tu fikać.. Smile
Generalnie jakby zamiast egzekucji na zbity pysk, sąd od razu orzekał egzekucję w formie rozstrzelania przez funkcjonariusza - to twoja praca była by jeszcze bezpieczniejsza, co nie? Czekała byś tylko na koniec akcji, wchodziła do domu uważając ino coby się krwią nie pobrudzić - i na spokojnie plombowała sobie co trzeba... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Pumcia, na pewno strzelanie do nieletnich rozwiąże problem ich skrajnej desocjalizacji. Trzeba po prostu zaostrzyć prawo i karać gnojków tak samo jak dorosłych i tyle temacie. Na pewno nie trzeba do nich strzelać. Też nie sądzę, żeby taki zasraniec zrobił coś gościom z prewencji czy kominiarzom, nie takich cwaniaków zatrzymywali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Więc jak rozumiem ty chcesz żeby policjanci którzy ochraniają twoje egzekucje mieli możliwość strzelania do dzieci, które walczą gdy je wypierdalasz z chaty - bo wtedy ty sama poczujesz się bezpieczniej.
Nie no - w końcu ma to jakiś sens; jak nie płacili rachunków, to niech zdychają ścierwa zamiast mi tu fikać.. Smile
Generalnie jakby zamiast egzekucji na zbity pysk, sąd od razu orzekał egzekucję w formie rozstrzelania przez funkcjonariusza - to twoja praca była by jeszcze bezpieczniejsza, co nie? Czekała byś tylko na koniec akcji, wchodziła do domu uważając ino coby się krwią nie pobrudzić - i na spokojnie plombowała sobie co trzeba... Smile

Jasne. Nie jestem za użyciem broni palnej, ale od czasu do czasu wpierdol by im się przydał Smile
To nie było tak jak piszesz. Oni dewastują wszystko co im nie pasuje. Zniszczyli mi stuletni obraz na klatce schodowej, który notabene jest zabytkiem, tylko dlatego, że patologiczna gangrena dostała eksmisje z lokalem socjalnym. A to oznacza, że będę ich utrzymywała z własnego portfela, póki nie dostaną lokalu socjalnego od gminy, a że znajdują się na 2050 pozycji w urzędzie Z.K.Z.L to będą u mnie mieszkać z 20 lat. Żadnej egzekucji nie było. Im nie pasowało to, że oddałam sprawę do sądu i wszyscy wiedzieli, że oni dostaną przydział na lokal socjalny. Gdybyś wszedł w to mieszkanie to byś sam ich poturbował - jest tak zdewastowane Sad

King Crimson napisał:
trzeba po prostu zaostrzyć prawo i karać gnojków tak samo jak dorosłych i tyle temacie.

Tak właśnie powinni zrobić. Ale tego nie zrobią, tak więc strzelania do dzieci i do kobiet w zaawansowanej ciąży też nie wprowadzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
tak więc strzelania do dzieci i do kobiet w zaawansowanej ciąży też nie wprowadzą Smile


Wprowadzą czy nie, ale skąd taki chory projekt w MSW w ogóle?!

Jak to w video powyżej Stanisław Wziątek (SLD) mówi, że w szczególności zagrożenia bezpieczeństwa państwa, takie mechanizmy warto rozważyć. Jasne, bo w Polsce nigdy wcześniej nie było zagrożenia bezpieczeństwa państwa, ale nagle się pojawiło, bo w Polsce już normą jest, że kobiety ciężarne są terrorystkami i wysadzają się wszędzie gdzie się da, a małe dzieci terroryści używają jako tarcze. Spoko, przecież to nasza codzienność, stąd też projekt ustawy, aby dbać o dobro publiczne i bezpieczeństwo państwa Laughing
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Bimi napisał:
Więc jak rozumiem ty chcesz żeby policjanci którzy ochraniają twoje egzekucje mieli możliwość strzelania do dzieci, które walczą gdy je wypierdalasz z chaty - bo wtedy ty sama poczujesz się bezpieczniej.
Nie no - w końcu ma to jakiś sens; jak nie płacili rachunków, to niech zdychają ścierwa zamiast mi tu fikać.. Smile
Generalnie jakby zamiast egzekucji na zbity pysk, sąd od razu orzekał egzekucję w formie rozstrzelania przez funkcjonariusza - to twoja praca była by jeszcze bezpieczniejsza, co nie? Czekała byś tylko na koniec akcji, wchodziła do domu uważając ino coby się krwią nie pobrudzić - i na spokojnie plombowała sobie co trzeba... Smile

Jasne. Nie jestem za użyciem broni palnej, ale od czasu do czasu wpierdol by im się przydał Smile
To nie było tak jak piszesz. Oni dewastują wszystko co im nie pasuje. Zniszczyli mi stuletni obraz na klatce schodowej, który notabene jest zabytkiem, tylko dlatego, że patologiczna gangrena dostała eksmisje z lokalem socjalnym. A to oznacza, że będę ich utrzymywała z własnego portfela, póki nie dostaną lokalu socjalnego od gminy, a że znajdują się na 2050 pozycji w urzędzie Z.K.Z.L to będą u mnie mieszkać z 20 lat. Żadnej egzekucji nie było. Im nie pasowało to, że oddałam sprawę do sądu i wszyscy wiedzieli, że oni dostaną przydział na lokal socjalny. Gdybyś wszedł w to mieszkanie to byś sam ich poturbował - jest tak zdewastowane Sad

Taaa... biedna ty, oj biedna... prawie się popłakałem nad twym losem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcą otrzymać uprawnienia do strzelania do dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile