W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tragedia w Sanoku   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4284
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 11 Sty '13   Temat postu: Tragedia w Sanoku Odpowiedz z cytatem

Wątek wycięty stąd: viewtopic.php?t=108

Cytat:
Tragiczny finał policyjnej akcji zatrzymania 32-latka podejrzewanego o zabójstwo w środę 29-letniego mieszkańca Leska w podsanockiej wsi Międzybrodzie. Mężczyzna i 17-letnia dziewczyna, którzy w czwartek zabarykadowali się w mieszkaniu w centrum Sanoka, nie żyją. Prawdopodobnie popełnili samobójstwo.

http://m.rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,106.....=maintopic
Bardziej prawdopodobne wydaje się, że zostali zamordowani przez policję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insane




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady. Policja dała dupy ciągnąc tę akcję tyle czasu i angażując w to takie środki i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Cytat:
Tragiczny finał policyjnej akcji zatrzymania 32-latka podejrzewanego o zabójstwo w środę 29-letniego mieszkańca Leska w podsanockiej wsi Międzybrodzie. Mężczyzna i 17-letnia dziewczyna, którzy w czwartek zabarykadowali się w mieszkaniu w centrum Sanoka, nie żyją. Prawdopodobnie popełnili samobójstwo.

http://m.rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,106.....=maintopic
Bardziej prawdopodobne wydaje się, że zostali zamordowani przez policję...


A po jakiego grzyba mieli zabijać trupa?
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem czemu ta akcja trwała tak długo ?
Na co oni czekali ? Że ten typ z laską pousypiają ?
Kilka godzin obstawiali budynek ewakuowali całe osiedle, szkoły itd. W mediach burza jak nigdy, chociaż news zasługiwał na wspomnienie o rozpoczeciu i ewentualnie o zakonczeniu akcji.
Wychodzi na to, że policja bała się wejść do mieszkania gdzie były 2 trupy.
Mi to wszystko wygląda na sporą akcje przykrywania jakiegoś konkretnego wydarzenia związanego z polityką / ekonomią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasta Soul napisał:
Nie bardzo rozumiem czemu ta akcja trwała tak długo ?
Na co oni czekali ? Że ten typ z laską pousypiają ?
Kilka godzin obstawiali budynek ewakuowali całe osiedle, szkoły itd.

typowy Polak. zna się na wszystkim od sportu, poprzez politykę, ekonomie a na terroryzmie skończywszy.
tak czekali aż pousypiają. zazwyczaj takie akcje przeprowadza się nad ranem żeby typa zmęczyć/uśpić jego czujność. ewentualnie czekali na to jak go puści feta, koka, butapren czy co on tam ćpał. i najważniejsze podobno tak jak z bogiem nie było z nim kontaktu więc podjęto decyzje o szturmie.
jakby sie wjebali na mieszkanie po 3 godzinach to byś pewnie płakał czemu tak szybko. psy nie chciały powtórki z Magdalenki i tyle.

Rasta Soul napisał:

Mi to wszystko wygląda na sporą akcje przykrywania jakiegoś konkretnego wydarzenia związanego z polityką / ekonomią.

a jak dostaniesz sraczki to też będzie miało związek z polityka i ekonomią?

Rasta Soul napisał:

W mediach burza jak nigdy, chociaż news zasługiwał na wspomnienie o rozpoczeciu i ewentualnie o zakonczeniu akcji.

chociaż jedno zdanie napisane z sensem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 14 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, normalnie Romeo i Julia w wykonaniu piątej RP.
Psy nie puściły rodziców żeby pogadali z córką, bo "co jakby koleś zaczął do nich strzelać?".
Wyświadczyli rodzicom dziewczyny przysługę nie pozwalając im z nią porozmawiać - tak mówił rzecznik policji w wiadomościach Smile
Pierdolony, ma tupet stosowny do pełnionego stanowiska: "sami jak zwykle chuja pomogliśmy, ale dodatkowo nie daliśmy innym pomóc - wykonaliśmy należycie swoją robotę - sprowadziliśmy najlepszych antyterrorystów w kraju, akcja kosztowała 2 mln zł i zakończyła się śmiercią wszystkich których próbowaliśmy uratować."
Debile!
Tak samo jak wtedy z matką Madzi... też "daliśmy jej najlepszą opiekę, a Rutkowski nam tylko przeszkadzał w śledztwie nielegalnie ją przesłuchując i tylko przypadkiem odkrywając to do czego my byśmy i tak w końcu doszli, jakby nam tylko nie zabrakło czasu..." Smile
Czy jest tu jeszcze ktoś na tym forum kto nie uważa że polska policja to jest instytucja debili, bezmózgów i prymitywów?

A rzeźnia niezła musiała być.
Ale wygląda na to że dziś to już tylko chleb powszedni - przy liczbach płynących z afryki i bliskiego wschodu tego typu tragedie to mały pikuś. Kto by się przejmował jakimiś desperacko zakochanymi narkomanami z polskich slamsów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 15 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat zastępczy. Media, rząd, oni potrzebują takich debilzmów dla mas. Żeby sobie uświadomić jak działają takie masowe akcje propagandowe wystarczy obserwować reakcje ludzi na takie wiadomości (i oczywiście samemu mieć to w dupie). Ludzie wpatrzeni w TV jak krowy na malowane wrota. Już nie pamiętają o prawdziwych problemach. Chuj, że wyjebali mnie z roboty, tam mają gorzej.... tu świetną rolę odgrywają te wszystkie rzekomo charytatywne programy w TV. Ludzi potrzebujących są setki tysięcy, a oni pomagają dwóm osobom na tydzień - po chuju pomoc Laughing Zwykła szopka, reakcje ludzi są po prostu niezwykłe - totalne oderwanie od rzeczywistości - życie problemami innych istna parodia. Pragnę zauważyć, że kobiety są bardziej na to podatne, choć to żadna reguła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 15 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Kolejny temat zastępczy. Media, rząd, oni potrzebują takich debilzmów dla mas.

No mówię przecież - jaki normalny człowiek, w czasach gdy fervex zabija a rząd nie walczy z GMO, zwracał by uwagę na fakt, że polska policja znowu udowodniła jak okrutną są banda nieudaczników?
Oni przecież tylko znowu pokazali, że nie dość że nie pomogą, że zmarnują w chuj kasy podatników, że nie dadzą rodzicom ofiary jej pomóc... a na koniec zrobią szturm na Stalingrad by "ratować" osoby, które akurat wtedy popełnią zbiorowe samobójstwo... No genialne - po prostu mistrzowie strategii oraz psychologii!
Z tym że to tylko temat zastępczy..
Tak więc po chuj znowu roztrząsać temat tego, że polska policja to jakże bezkrytyczna wobec siebie banda nieudaczników i partaczy - nie @Sikorski?
A że dwóch zaćpanych gówniarzy z polskich slamsów zajebało się znowu przez ich głupotę - eee, to już w ogóle żaden problem; nie pierwsi oni, ani nie ostatni, a policjanci przecież muszą na kimś ćwiczyć aby mogli być coraz lepsi w tym co robią.. Laughing

Swoją drogą oni są jak ci sąsiedzi z czeskiej bajki, z tym, że po polsku i w zajebistym, bo zaprojektowanym tak by wzbudzać respekt i strach, mundurze z napisem "Policja".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 15 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe - w wiadomościach mówią właśnie, że owa totalna porażka psich "negocjatorów" wywołała dyskusję "czy nie należy zwiększyć uprawnień policji?"

jasne kurwa - jakby mieli prawo wysadzić albo zagazować tą chatę w pizdu już na początku zamiast dopiero w środku nocy, to przynajmniej zaoszczędzili by w chuj czasu i siana na zwożeniu z całej polski uzbrojonych po zęby antyterrorystów i genialnych policyjnych negocjatorów, gdy końcowy efekt byłby dokładnie taki sam: trup romea + trup julii. Smile

więc tak, jak najbardziej: więcej uprawnień dla policji!
zresztą to przecież w polsce zupełnie naturalne, że im większy idiota, prymityw i nieuk, tym więcej ma uprawnień..
więc trza by chyba pielęgnować tą kulturę patriotyzmu..? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 15 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hehe - w wiadomościach mówią właśnie, że owa totalna porażka psich "negocjatorów" wywołała dyskusję "czy nie należy zwiększyć uprawnień policji?"

jasne kurwa - jakby mieli prawo wysadzić albo zagazować tą chatę w pizdu już na początku zamiast dopiero w środku nocy, to przynajmniej zaoszczędzili by w chuj czasu i siana na zwożeniu z całej polski uzbrojonych po zęby antyterrorystów i genialnych policyjnych negocjatorów, gdy końcowy efekt byłby dokładnie taki sam: trup romea + trup julii. Smile

więc tak, jak najbardziej: więcej uprawnień dla policji!
zresztą to przecież w polsce zupełnie naturalne, że im większy idiota, prymityw i nieuk, tym więcej ma uprawnień..
więc trza by chyba pielęgnować tą kulturę patriotyzmu..? Smile


Jebana jedynka hahaha.
Miałem podobną reakcję na to co tam pokazali ....a nie zapomnijmy o arcyważnym problemie czym bawią się świnie na samym końcu, kurwa trzeba kochać wiadomości, nieraz nie miałem takiego ubawu oglądając Georga Carlina jak wieczorne informacje.
Od pana sędziego .."stalinizmu" - (nawet miałem z tego zrobić sobie dzwonek na komórkę), do nie udanych negocjacji naszej cudownej policji.
To czego nam teraz trzeba.

Tu tylko część rzeczy o jakich powinno się gadać w TV, no ale co ja tam wiem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 15 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Bimim choć za nim nie przepadam.
Akcja przygotowana wzorowo, jak by mogli to by jeszcze przy okazji koryto Sanu przesunęli o 500m na północ a efekt jaki jest to już nie ważne. Ważne, że procedury zostały przeprowadzone wzorowo. A ten gość z jajami na siatce to dopiero co chyba oderwał się od wigilijnego stołu i to w takim tempie, że zapomniał zajrzeć do klopa po drodze.

A tak znów samotny gość z narażeniem życia niczym Rutkowski ratuje wieś koparką rozbierając wał a cała machina sztabu reagowania stoi z rozłożonymi łapami i czeka.
Z Rzymian zawsze się śmiano, że jak czegoś nie potrafili zdobyć to zaraz zaczynali budować Smile

Od zasłaniania prawdy to mamy wypowiedź sędziego o stalinowskich metodach pobierania łapówek przez 99,99% lekarzy w Polsce i odmienianie tego zdania w mediach przez wszystkie przypadki żeby przykryć SKAZUJĄCY wyrok dla łapownika palanta.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 16 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie denerwują pospolici bandyci. jeżeli ktoś wywodzi się z bogatej rodziny i nie potrafi inaczej robić interesów to musi oznaczać, że jest skończonym kretynem. co innego jeżeli jest się biednym koksem z łbem na karku. wówczas wiesz, że z tym człowiekiem lepiej nie zadzierać. ale to nie to samo. mi się nie podoba gdy byle dziany frajer wykorzystuje swój status społeczny do niemoralnych czynów, choć mógłby zrobić o wiele więcej dobrego. wsiowi gangsta to plaga. ciężko odróżnić prawdziwego twardziela od byle cwela po tanich odżywkach.

wyśmiewanie dosłownie wszystkich działań policyjnych też jest fałszywą manierą. czego chcecie wymagać od średniej klasy społecznej, która robi co może by żyć nieco bardziej dostatnie. dziwi was to, że mają w dupie takiego palanta z głupią nastoblądlalą. mnie nie. dobrze, że jednego debila mniej, a nawet dwóch czy trzech. tracić wolność w ten sposób i dać się namierzyć [poprzez frajerską egzekucje] to wstyd. jedyne czego mi żal to paliwa, za które ja będę musiał oddać z podatków. za dużo ich tam było, no ale wiadomo, takie sceny mrożą krew w żyłach ludzi po obu stronach barykady. spodziewali się prawdziwego łańcuszka, dostrzegli słabego idiotę. prawo to gra. jedni zasługują na kryminał za debilizm i zgrywanie gita na forach [ave bimi], inni będą siedzieć za niewinność. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 16 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
a mnie denerwują pospolici bandyci. jeżeli ktoś wywodzi się z bogatej rodziny i nie potrafi inaczej robić interesów to musi oznaczać, że jest skończonym kretynem. co innego jeżeli jest się biednym koksem z łbem na karku. wówczas wiesz, że z tym człowiekiem lepiej nie zadzierać. ale to nie to samo. mi się nie podoba gdy byle dziany frajer wykorzystuje swój status społeczny do niemoralnych czynów, choć mógłby zrobić o wiele więcej dobrego. wsiowi gangsta to plaga. ciężko odróżnić prawdziwego twardziela od byle cwela po tanich odżywkach.

wyśmiewanie dosłownie wszystkich działań policyjnych też jest fałszywą manierą. czego chcecie wymagać od średniej klasy społecznej, która robi co może by żyć nieco bardziej dostatnie. dziwi was to, że mają w dupie takiego palanta z głupią nastoblądlalą. mnie nie. dobrze, że jednego debila mniej, a nawet dwóch czy trzech. tracić wolność w ten sposób i dać się namierzyć [poprzez frajerską egzekucje] to wstyd. jedyne czego mi żal to paliwa, za które ja będę musiał oddać z podatków. za dużo ich tam było, no ale wiadomo, takie sceny mrożą krew w żyłach ludzi po obu stronach barykady. spodziewali się prawdziwego łańcuszka, dostrzegli słabego idiotę. prawo to gra. jedni zasługują na kryminał za debilizm i zgrywanie gita na forach [ave bimi], inni będą siedzieć za niewinność. Smile


mam nadzieje ze twojego brata/ojca/siostre tez odtrzeli banda uzbrojonych po zeby frajerow i wtedy ktos napisze te same slowa co ty ignorancie , wysmiewanie sie z burakow ktorzy za pieniadze morduja jest dla ciebie falszywa maniera ? Mam nadzieje ze nastepnym razem trafia na kogos przynajmniej rownie uzbrojonego , bo widac ze sie chlopakom nudzi i chcieli sobie pocwiczyc ze dymali az z centrum wszechswiata na takie zadupie jak sanok.Życze im z calego serca przynajmniej drugiej magdalenki co by sie chlopakom nie nudzilo za bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 17 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co i dlaczego wrzuciłeś tu outlaw87 tego kolesia od świętoszkowatego zadłużania mas pod wezwaniem santo subito stefczyk?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 17 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Po co i dlaczego wrzuciłeś tu outlaw87 tego kolesia od świętoszkowatego zadłużania mas pod wezwaniem santo subito stefczyk?


Wrzuciłem w nawiązaniu co fajnie byłoby zobaczyć w Tv dla odmiany, a raczej o tym czego nam wcale nie mówią i na pewno nie prędko będą mowić. Wydaje mi się że pan Szewczak jako ekonomista to jeden z najlepiej poinformowanych ludzi jeżeli chodzi o prawdziwą sytuację w jakiej są polacy, a co najważniejsze w jakiej sytuacji będą w nadchodzących kilkunastu miesiącach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tragedia w Sanoku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile