W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chazarzy i aktualność Protokołów  
Podobne tematy
Rothschildowie właścicielami wszystkich banków 17
Niewidzialna wojna - Rothszyldowie kontra Rosja71
Kardynał Hlond - misja czy ucieczka5
Pokaz wszystkie podobne tematy (24)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8686
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 12 Sie '09   Temat postu: Chazarzy i aktualność Protokołów Odpowiedz z cytatem

Holenderska dziennikarka: Psychoza pandemii grypy to żydowskie dzieło konspiracyjne. (A co na temat szczepień mówią “Protokoły…”?)


Największy holenderski dziennik De Telegraaf opublikował w zeszłym tygodniu wywiad z dziennikarką Désirée Röver, która nazwała tworzoną na naszych oczach psychozę zagrożenia pandemiami, częścią międzynarodowej konspiracji żydowskiej kreowanej celem zredukowania populacji ludności.

61-letnia dziennikarka powiedziała, że te działania konspiracjyjne są dziełem potomków Chazarów, ludu azjatyckiego, który w VI wieku przyjął judaizm. Dzisiejsi Żydzi, czyli zjudaizowani potomkowie Chazarów “modlą się do swojego boga: Lucyfera, Szatana [...] który nazywa się [dzisiaj] Rockefeller, Rothschild, Brezinski i Kissinger”. – twierdzi Röver.

Przeciwko tej wypowiedzi zaprotestowała miejscowa organizacja “walcząca z antysemityzmem” – Center for Information and Documentation on Israel – CIDI, która prócz oburzenia i uznania jej jako “antysemicka”, nie próbowała odnieść się do meritum wypowiedzi i odeprzeć zarzuty kontrargumentami.


Przy okazji warto przypomnieć co na temat obowiązkowych szczepień mówią osławione “Protokoły Mędrców Syjonu”, XIX-wieczny dokument będący “rzekomym spisem planów osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji i kontroli nad ludzkością”. Pomijając kontrowersje wokół autentyczności tejże księgi, warto zastanowić się dlaczego w “Protokołach” padło tyle celnych uwag, które – obserwując współczesny świat, np. kreowanie psychozy wokół rzekomych “ptasiej grypy” czy “świńskiej grypy” – jakoś wyjątkowo precyzyjnie sprawdzają się.


Wykład X

Par. 17. Chwila proklamowania króla wszechświata.

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić przed zniszczeniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: „zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”.

Par. 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie.

Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełne i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.

“Protokoły Mędrców Syjonu” – reprint ,Wyd. OJCZYZNA Warszawa, brak daty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?p=108718#108718
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 24 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że wyrażenie "szczepić choroby" należy rozumieć jako wszczepiać choroby, roznosić choroby.
Sto lat temu, kiedy ponoć powstawały "Protokoły" szczepionki nie były powszechne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 lipiec to Dzień Zwycięstwa nad Chazarią
W tym dniu w roku 964r ruski kniaź Światosław zdobywając i burząc stolicę Itil,ostatecznie rozgromił Chazarski Kaganat ,kłądąc tym samym kres "pasożytniczej władzy tego tworu. http://ru.wikipedia.org/wiki/964
Owo wydarzenie mające wedle wielu historyków kluczowe znaczenie dla historii Europy a nawet świata,jest z jakiś powodów osnute mgłą niepamięci.
964 rok to faktycznie dość dawno temu -można zapomnieć,ale są i tacy którzy twierdzą że rozproszone od tamtego czasu chazarstwo do dziś dostaje gęsiej skórki na samo wspomnienie tego wydarzenia i dlatego uparcie je przemilcza.
Pomnik upamiętniający zwycięstwo kniazia Światosława

Liczne inicjatywy społeczne czynią starania aby repliki tego pomnika postawić w wielu rosyjskich miastach.Na razie napotkają na pewne trudności spowodowane tym że bez stosownych ustaleń dokonali drobnych korekt w ornamentyce chazarskiej tarczy ale zobaczymy jak sprawa będzie się dalej rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 18 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie większość z nas ma informacje o Chazarach pochodzące z Zachodu. Co innego mówią Rosjanie, np. Lew Gumilow w tej książce:
Gumilow mówi że Chazarzy to koczowniczy lud kaukaski ze stolicą gdzieś w dolnym biegu Wołgi. Wtedy poziom Morza Kaspijskiego był niższy o 8 metrów od dzisiejszego i delta Wołgi była olbrzymia.

Chazarzy to lud kaukaski, w pewnym momencie Turek został ich chanem. Ale to tylko chan i pewnie trochę jego dworu.

Potem Chazarzy stali się obiektek kolonizacji Żydów pochodzących z Persji i z Bizancjum. Żydzi musieli uciekać z Persji w związku z rewolucją któa tam nastapiła a z Bizancjum zostali wypędzeni za notoryczne zdrady któych się dopuszczali w trakcie wojny z Arabami. Gumilow pisze że Żydzi otwierali Arabom greckie miasta i tanio skupowali niewolników których mogli potem sprzedawać po świecie. Gumilow pisze elegancko że Grecy w odpowiedzi na te zasługi “zaproponowali Żydom wyjazd.”

Żydzi nie tyle upowszechnili wśród Chazarów judaizm ile skolonizowali Chazarię.
W ich rękach znalazła się dyplomacja, handel i nauki. Na początku IX wieku Żydzi dokonali przewrotu i wypędzili Turków dzierżących dotychczas władzę polityczną.

Według Gumilowa Żydzi wcale się z Chazarami nie wymieszali. To byli zupełnie inni ludzie, mieli odmienną świadomość i odmienne zajęcia.

Żydzi zajmowali się handlem międzynarodowym (Jedwabny Szlak) i przejęli całą administrację Chazarią, naukę, medycynę, itp. Chazarzy to byli wówczas koczowniczy. W IX-X wieku Kaganat Chazarski był jednym z najbogatszych krajów Eurazji. Oczywiście bogaci byli Żydzi a nie kaukaski lud Chazarów. Chazaria prowadziła wojny ale walczyli tam nie Chazarzy tylko wojska najemne kupowane przez Żydów.

Wersja Gumilowa jest dla mnie o wiele bardziej wiarygodna bo z podobnym zjawiskiem jak kolonizacja o której on pisze mieliśmy częściej do czynienia w historii. Takim obiektem kolonizacji jest również Polska. W Polsce również Żydzi przejęli cały handel, finanse, naukę, politykę i administrację. To jest typowa żydowska taktyka bo stało się tak przecież nie tylko w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 18 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla porządku wypada wspomnieć o kilku rzeczach. Otóż nazwiska takie jak Kaganowicz czy Kagan (pisał o tym m.in. prof. Szlomo Sand w The Invention of the Jewish People) poszły wg jednej z teorii wprost od tytułu najwyższego władcy Chazarów, Kagana.

Druga sprawa - może część z Was również zwróciła na to uwagę - bardzo wielu Żydów posiada niektóre cechy fizyczne (antropologiczne) charakterystyczne dla rasy mongoloidalnej (żółtej). Chodzi mianowicie o b. szczególny wygląd oczu, zbliżony do typu azjatyckiego, a przywodzący może na myśl hybrydę rasy żółtej i białej. Oczy takie posiadają jak gdyby (przynajmniej częściową) fałdę mongolską. To również potwierdzałoby teorię o chazarskiej etnogenezie (części) Żydów. Proszę rzucić okiem na poniższe zdjęcia. Na ile się orientuję, większość semickich Palestyńczyków czy Arabów in genere nie posiada takiej cechy. To tyle gwoli uczciwości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chazarzy i aktualność Protokołów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile