W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto stoi za Protokołami mędrców Syjonu  
Podobne tematy
Chazarzy i aktualność Protokołów5
Protokoły Mędrców Syjonu 198
Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6752
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 27 Paź '08   Temat postu: Kto stoi za Protokołami mędrców Syjonu Odpowiedz z cytatem

Wątek wycięty stąd: viewtopic.php?p=57324#57324

W Polsce z tarczą było tak, że zanim ją zatwierdzono, zrobiono powszechny sondaż, z którego wynikła jednoznaczna niechęć polaków do wprowadzania na nasz teren nowych obcych wojsk z bronią podżegającą ewentualnych świrów do akcji zbrojnych, więc normalnym dla antypolskiej żydowładzy było, że nie zrobiono referendum, bo wynik byłby niezgodny z oczekiwaniami.
Władzę w wyborach ma ten, kto liczy głosy. Jeśli uzbiera się ponad milion głosów za referendum unijnym w sprawie omawianego tematu, to możliwe wielce będzie, że oficjalnie liczba głosów będzie za mała aby je przeprowadzić. Aby tego uniknąć i mieć dowód na ewentualną ściemę, powinni drukować każde zgłoszenie na osobnej kartce, i magazynować to pod strażą w niepalnym środowisku.
Aby szerzej zapoznać się z sposobami wszelkiego kurewskiego podchodzenia do ludzkości, w necie znajdziecie "PROTOKOŁY OBRAD MĘDRCÓW SYJONU", w których opisany jest plan zniewolenia ludzkości przez sługi z narodu wybranego przez satanistycznego Jahwe. Celem tej dominacji ma być globalna ludzkość z 1 władzą na czele której ma stanąć Żydowski mesjasz z rodu Davida, znany powszechnie dzięki przepowiedniom jako III Antychryst, rządzący żelazną ręką przy użyciu totalitarnej siły wojskowej i policyjnej, masowej inwigilacji, surowym karom za łamanie niewolniczego prawa. Sami poczytajcie, bo choć dokument ten został sporządzony około 100 lat temu, to dziś widać wyniki w postaci około 90% wypełnienia zawartych w nim założeń, i dlatego wszelkie próby udowodnienia, iż jest to fałszywka nie mają racji bytu przy natłoku faktów dokonanych.
Polecam też książkę z netu: "Nadchodzi ostatni dyktator świata" o Adonaju Antku III. Tam przeczytacie jakie dyrektywy i plany przechodzą do porządku dziennego, nawet jeśli są niezgodnie z konstytucją USA, np: Armia USA wbrew konstytucji została oddana pod panowanie władzy ONZ. Były prezydent Clinton podpisał tą uchwałę, za co teoretycznie ludność mogła by go ukrzesłować, ale że zostało to zatwierdzone poza światłem opinii publicznej, to nikt o tym nie wie a władza jest cała i cieszy się dobrym samopoczuciem. Albo to, że do USA sprowadzono dziesiątki tysięcy żołnierzy francuskich, niemieckich, rosyjskich i jeszcze jakiś tam, z ciężkim sprzętem, którzy szkoleni są do tego co ma się stać, a mianowicie ma zostać ogłoszone powszechne zdawanie broni z rąk prywatnych, której posiadanie Amerykanie mają zapewnione w konstytucji (może nie w każdym stanie) do obrony siebie, rodziny, własnej posiadłości, domu, mienia, więc gdy dojdzie do ogłoszenia tego prawa, Amerykanie masowo powiedzą NIE, i wtedy rząd ogłosi stan wojenny, dotychczasowe prawa zostaną zawieszone i zastąpione prawem wojny, a każdy kto nie zechce złożyć broni, będzie terrorystą do odstrzału bez patyczkowania się. Armia USA w tym czasie w większości ma zostać wysłana w inne rejony działań, na ogół konfliktowych, bo przypominam, że jest w rękach ONZ, które może dowolnie rozporządzać siłami zbrojnymi każdego państwa przynależnego do tej satanistycznej organizacji, także Wojskiem Polskim. Jest to sprytny plan obliczony na fakt, że wojsko z danego kraju może nie zechcieć strzelać do swoich rodaków, dlatego wysyła się je tam, gdzie problem ten znika. Takie i inne rewelacje, które nie są science fiction a faktami dokonanymi lub zaplanowanymi do wdrożenia, przeczytacie w tejże książce.
Możliwe, że WP na razie nie zostało sprzedane do końca, ale uważam, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to rząd szybciutko coś zrobi, aby było tak jak chce Jahwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalem ze juz nikt nie wierzy w ta bzdure ze 'Protokoly..." sa dzielem Zydow... Niektorzy mnie naprawde zalamuja...
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie masz właściwie dowody na to, że są dziełem (jak zgaduję) jezuitów?
bo chyba je przegapiłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3434

plus podana tu literatura. W internecie zrodel tez duzo. Na pewno to nie jest dzielo Zydow, tego jestem pewien.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DIABEU242 napisał:
Albo to, że do USA sprowadzono dziesiątki tysięcy żołnierzy francuskich, niemieckich, rosyjskich i jeszcze jakiś tam, z ciężkim sprzętem, którzy szkoleni są do tego co ma się stać, a mianowicie ma zostać ogłoszone powszechne zdawanie broni z rąk prywatnych, której posiadanie Amerykanie mają zapewnione w konstytucji (może nie w każdym stanie) do obrony siebie, rodziny, własnej posiadłości, domu, mienia, więc gdy dojdzie do ogłoszenia tego prawa, Amerykanie masowo powiedzą NIE, i wtedy rząd ogłosi stan wojenny, dotychczasowe prawa zostaną zawieszone i zastąpione prawem wojny, a każdy kto nie zechce złożyć broni, będzie terrorystą do odstrzału bez patyczkowania się.


Tak dla potwierdzenia teorii przypominam epizod z 9/11.

Czy tak mówi Amerykański żołnierz?
"Buildings going to collapse.. Nothing informations.."
http://www.youtube.com/watch?v=9GjmrOzMCGE
4:15
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Myslalem ze juz nikt nie wierzy w ta bzdure ze 'Protokoly..." sa dzielem Zydow... Niektorzy mnie naprawde zalamuja...

A ja jestem załamany, że są jeszcze tacy, którzy czytali Protokoły i wciąż są tak zaślepieni, że nie widzą, iż większość zawartych tam rzeczy jest już zrealizowana, i że nazwiska Żydów pojawiają się wszędzie tam, gdzie dokonywane jest dzieło Protokołów. Uległeś kolego propagandzie odwracającej kota ogonem. Gdybyś znał się na Żydach, na ich historii w służbie Jahwe, i na wielu innych związanych z szerokim tematem globalizmu, to wiedziałbyś, że właśnie Żydzi napisali ten dokument. A nawet jeśli napisał to ktoś inny, to tylko zebrał do kupy to co Żydzi robią i zamierzają zrobić. Twoje przekonanie świadczy o klapkach na ochach, ale masz prawo do ich noszenia.

Poniżej wklejam coś, co wiąże się z książką "Nadchodzi ostatni dyktator dziejów", w której opisane jest to, co głosi ta pogłoska.

Choć takie były plany, 4 listopada nie będzie wyborów w USA. Do tego George Bush wprowadzi stan wojenny. Na tym jednak nie koniec. W USA pojawią się... obozy koncentracyjne dla samych Amerykanów. Wszystko przez tzw. dyrektywę numer 51., która ma zapewnić "ciągłość rządów" w przypadku stanu zagrożenia kraju. A takim ma być obecny kryzys gospodarczy w USA. Prawda czy fałsz? Zwolennicy teorii spiskowej, a takich nie brakuje, są przekonani, że już wkrótce właśnie to nas czeka.

O bijącej rekordy plotce, która opanowała blogi i fora internetowe w USA napisał, opierając się na komentarzu znanego felietonisty "The Boston Globe", Alexa Beama, portal rp.pl. "Administracja Busha ma, wykorzystując kryzys finansowy, wprowadzić stan wojenny i przesunąć wybory na później" - zacytował krążące w internecie pogłoski Beam.

Plotka ta zakłada też istnienie spisku, który ma uniemożliwić dojście do władzy Barackowi Obamie, kandydatowi Demokratów. Republikanie przegrywają w sondażach, więc pod pozorem ratowania kraju, wprowadzą stan wojenny i w ten sposób zablokują drogę do Białego Domu Obamie.

Na tym jednak nie koniec. Niektórzy forumowicze uważają, że kryzys finansowy w USA, to wynik rządowego spisku. Ostatecznie problemy zaczęły się od krachu gigantycznej amerykańskiej agencji hipotecznej Fannie Mae, która cieszyła się poparciem rządu.

Ale skąd pomysł ze stanem wojennym? Autorzy teorii spiskowej opierają ją na "sekretnej" dyrektywie prezydenta, uchwalonej w maju ubiegłego roku. Określenie "sekretna" jest tu oczywiście na wyrost, bowiem dokument ten "wisi" na oficjalnej stronie Białego Domu i nikt ukrywać go nie zamierza. To jednak zwolennikom teorii spiskowej nie przeszkadza.

Co jest więc w dyrektywie, której nadano numer 51? Dokument ów zakłada prowadzenie polityki "ciągłości rządów" w przypadku stanu zagrożenia dla kraju. Stanem zagrożenia według dyrektywy jest zaś "każde wydarzenie, które prowadzi do nadzwyczajnego poziomu ofiar, zniszczenia lub zamętu, poważnie wypływających na populację, infrastrukturę, środowisko naturalne, gospodarkę lub funkcjonowanie rządu Stanów Zjednoczonych" - cytuje dokument portal rp.pl. Wśród działań, które mają zapewnić ciągłość rządów, wymienia się zaś "zapewnienie przywództwa widocznego dla narodu i świata".

Nie da się ukryć, że owo "widoczne przywództwo" USA jest coraz bardziej wątpliwe. Głównie ze względów ekonomicznych. Bo gdy rezerwy budżetowe Rosji, czy Chin - nawet mimo kryzysu - wciąż rosną, budżet USA jest na minusie. Amerykanie więcej wydają, niż zarabiają. I to nie tylko obywatele, ale również państwo.

Rzecznik Białego Domu, Scott Stanzel, cytowany przez "Boston Globe" tłumaczy, że dyrektywa powstała, by zastąpić stare memorandum w sprawie zagrożenia, pochodzące jeszcze z czasów Zimnej Wojny i "niepasujące do świata po 11 września".

Nie przekonało to internautów. Twierdzą, że już wkrótce Biały Dom wprowadzi stan wojenny. Są również tacy, którzy twierdzą, że to już się stało. Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA) ponoć zgromadziła już kilkadziesiąt tysięcy trumien, które mają posłużyć dla ofiar spodziewanych zamieszek. W serwisie YouTube nie brakuje filmów, które mają to udowodnić.

Histeria internautów sięga zenitu - ponoć FEMA przygotowuje także miejsca na obozy internowania i - uwaga - obozy koncentracyjne.


Rivera, zdajesz sobie sprawę z tego, że większość ludzi pracujących dla Busha to Żydzi?[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DIABEU242 napisał:
Gdybyś znał się na Żydach, na ich historii w służbie Jahwe, i na wielu innych związanych z szerokim tematem globalizmu, to wiedziałbyś, że właśnie Żydzi napisali ten dokument.

piszesz tak jakbyś się znał..? może rozwiniesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje ze to Zydzi kreca swiatem.
W USA nie mozna nic powiedziec bo zaraz jest niszczony gosc za antysemityzm.
Senat zaprzestaje odrady gdy zbliza sie swieto zydowskie.
Wielu obywateli USA ma jednoczenie podwojne obywatelstwo Izraela - w tym wielu pracownikow administracji rzadowej.
Lobby zydowskie decyduje o przebiegu wyborow w USA.
Greenspan, Bernacke, Sarkozy, Soros, Rothschildowie, Putin i nawet ten prezydent Iranu to Zydzi.
Nie wspomne o Polsce. Wiekszosc z miliarderow rosyjskich to Zydzi.
Nie wiem czy we wszystkich krajach na swiecie obowiazuje prawo zakazujace kwestionowania "prawdy" o holocauscie - to pokazuje ewidentnie kto jest okupantem.
Izrael moze lamac prawo miedzynarodowe...
Media swiatowe sa pod kontrola tak ze krytyka Izraela czy Zydow jest nie dopuszczana.
Papierz i Watykan sie dostosowuje.
Tylko Zydzi sa traktowani jak nietykalne swiete krowy.
Wiem ze Zyd Zydowi nie rowny i ze elity Zydowskie to Syjonisci i to jest inny gatunek niz Zydzi religijni. Wiem ze wsrod Zydow sa tez porzadni ludzie co nie maja z tym wszystkim nic wspolnego.
Ale trudno mi uwierzyc ze to Watykan ma ich i nas pod kontrola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpisze sie dot. wyzywienia.
1. W europie jest nadprodukcja, kupa zarcia sie marnuje Nie oplaca sie eksportowac do afryki wiec sie niszczy.
2. Wprowadzic zmechanizowane, nowoczesne rolnictwo w samej Afryce i problem z glowy. Dorzucimy Chiny, Indie, Rosje to starczy i dla 20 mld ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahmadinejad, Putin Zydami? Moze jeszcze Pudzianowski?

I nie wiem kto tu padl ofiara propagandy. Jedyna propaganda jaka widze to propaganda pod tytulem "wszystkiemu winni sa Zydzi". Nie ma propagandy pod tytulem "wszystkiemu jest winny Watykan". Wiec kto jest ofiara propagandystow?

wklejone z innego tematu:



Cytat:
Poza tym jedno pytanie natury logicznej: skoro Zydzi sa domniemanymi autorami Protokolow, dlaczego ow dzielo przysporzylo im (syjonistom) tylko zlych rzeczy? Protokoly to Biblia dla tych ktorzy nienawidza Zydow, wzbudza nienawisc i ukierunkowuje, co potwierdzila historia, nienawisc do calego narodu zydowskiego miast do scislej grupy syjonistow. Protokoly zostaly przetlumaczone na jezyki arabske i sluza jako narzedzie propagandowe dla ekstremistow muzulmanskich.

Poza tym, dlaczego syjonisci mieli by zdradzac swoja... agende? Bez sensu


Ktos raczy odpowiedziec sensownie?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Cytat:
Protokoly zostaly przetlumaczone na jezyki arabske i sluza jako narzedzie propagandowe dla ekstremistow muzulmanskich.

Poza tym, dlaczego syjonisci mieli by zdradzac swoja... agende? Bez sensu


Ktos raczy odpowiedziec sensownie?

ja mogę spróbować. Smile

dlatego że nie była to "agenda", tylko zbiór zasad, dla innych.
trudno trzymać w tajemnicy kodeks którego przestrzegać miałyby miliony.
być może gdyby nie protokoły syjoniści nigdy nie dopięliby swego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź natury logicznej:
PROTOKOŁY wyszły na jaw, gdyż ktoś, kto je wykradł i ujawnił nie mogąc pozwolić by taki plugawy plan pozostał w ukryciu. To normalne, że każdy spisek w zamierzeniu jest ukrywany, ale że mamy czas kosmicznego oczyszczenia, to jak mówi przysłowie: "oliwa sprawiedliwa, zawsze na wierzch wypływa.", bo w tej epoce przejścia wszelkie brudy z naszej podświadomości osobistej będą z nas wyłazić abyśmy dostrzegli co skrywają nasze cienie, aby się uwolnić od obciążeń, by wejść na wibracyjny poziom czakramu serca, a to w skali globalnej sumarycznie daje wynik w postaci ujawniających się spisków na różnych szczeblach.
Żydzi oficjalnie zapytani co oni na to, że jest to ich dzieło, ani nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli. Gdyby nie było, pewnie by zaprzeczyli, a że jest ichnie, to może nie chcieli kłamać - choć to wątpliwy argument, bo kłamstwo jest ich domeną w zdobywaniu wszystkiego. Mówię tu o tych Żydach bez serc, którzy ten plan uskuteczniają.
Podpisuję się pod kolegą, który powyżej napisał, że są porządni Żydzi, którzy nie mają nic wspólnego z tym planem. Zaliczają się do nich liczni z moich znajomych, którzy są przeciwni takiemu syfowi. Gdy ja mówię o Żydach, którzy rządzą światem, to mam na myśli grupę zwyrodnialców z mamoną i ich popleczników od "wykonywania roboty na mieście", których jest bardzo dużo. I jeśli ktoś mnie zna, to nigdy nie zarzucił by mi antysemityzmu czy siania xenofobii. Dla upewnienia, aby nie było wątpliwości, to napiszę, co by się potem nikt nie czepiał, że jednak po moich wynurzeniach słowotokowych można stwierdzić, że jednak jestem antysemitą, że nienawidzę Żydów: moim wzorem i przyjacielem jest Żyd Jezus (nie mający nic wspólnego z religią), moim ulubionym zespołem muzycznym jest kapela składająca się z co najmniej 2 Żydów, mam też kilku ulubionych aktorów, którzy są Żydami, itd w różnych dziedzinach. Gdyby moja żona miała okazać się Żydówką, to nie miało by to dla mnie żadnego znaczenia. Nic na to nie poradzimy, że akurat tej nacji przytrafił się taki pech, że satanistyczny Jahwe ich wybrał do odwalenia brudnej roboty w skali globalnej. Gdyby stało się to z Polakami, to gadałbym o pewnej grupie Polaków nie koniecznie używając tutaj spersonifikowanego określenia jasno oznaczającego, że mówię o jakiejś grupie Polaków, po prostu mówił bym : To Polacy rządzą światem. Przyjmijmy na tym forum, że mówiąc, iż to żydzi są winni złu na świecie i takie tam inne pierdoły, to chodzi nam o pewną ich wyrafinowaną grupę czarnych charakterów uważających się za elitę i lepszy gatunek uważający gojów za podludzi.

Rivera, Putin jest Żydem, ale masz prawo nie wierzyć. Zresztą zobacz urodę Foxa Muldera, Żyda i porównaj ją do Putina, bo są obaj podobni, o ile to dostrzeżesz. Samo podobieństwo o niczym nie świadczy, ale są w nich pewne żydowskie cechy anatomiczne. Co do tego araba to nie wiem, ale gdy go widzę, to od razu myślę, że to zakonspirowany Żyd, bo tak wygląda z urody, ale że u nich namieszane w rodowodach, to nie będę kategoryzował. Ktoś zaraz może powiedzieć, że gdyby był Żydem, to nie nawoływałby do zniszczenia Izraela. Wiedząc, że nic takiego się nie stanie, nawoływałby, bo jako Żyd, chciałby podburzyć lud arabski do świętej wojny z Żydami, którzy by wtedy mogli raz na zawsze wyplenić z istnienia ich odwiecznego wroga przy pomocy mięsa armatniego NATO czy ONZ, którymi rządzą.
Poza tym ...
Typowy z wyglądu skinhead Vin Disel to także Żyd.
JP II też nim był po mamie żydówce Szulc. A czy obecny papa ex-Hitlerjugent też jest z branży, tego nie wiem, ale wygląda jakby był. Na szczytach władzy kościelnej jest masa Żydów, nawet w Polsce Glemp i inni.
Syjoniści stosują zasady Makiawellego i Sun Tsu zawarte w "Sztuce Wojny".

Bimi, wszystko wyjdzie w trakcie mojego udzielania się na forum, to tu, to tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"satanistyczny Jahwe" ?
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jak mam go inaczej nazwać, gdy czyta się o jego wyczynach, albo do czego namawiał lub zmuszał swój naród wybrany. Czyny świadczą o nim samym. Co posiejesz, zbierać będziesz. Owoce wyrastające z zasiewów Jahwe są zgniłe, bo to osobowy demon śmierci a nie bezosobowy Bóg miłości, o którym mówił Jezus. Wszystko co czynił Jahwe jest oparte na egoizmie, który jest wynikiem samolubnej miłości warunkowej, czyli zaprzeczającej boskiej miłości bezwarunkowej, a co za tym idzie, jego miłość zaprzecza prawdziwej miłości Boga, więc pochodzi z mroku, a właśnie satanizm jest czczeniem miłości warunkowej.
Jeśli taka odpowiedź jest niesatysfakcjonująca to zadam ci pytania, na które odpowiedz sobie sam, a wtedy będzie łatwiej pojąć, kim jest ten zwyrodnialec.
Czy zrzucanie plag robactwa, suszy, powodzi, gradobicia (nie mylić z naturalnymi) jest aktem miłości bezwarunkowej?
Czy nakaz składania sobie ofiar z żywych istot najpierw ludzkich a potem niby tylko ze zwierzęcych jest aktem miłości bezwarunkowej? (ponoć Żydzi nadal składają ludzi w ofierze)
Czy nakaz wymordowania wiosek stojących na drodze żydowskiego pochodu wojska i cywili jest aktem miłości bezwarunkowej?
Czy wymordowanie Sodomy i Gomory bronią masowego rażenia jest aktem miłości ojca do dzieci? To jest osąd, ze byli źli, więc trzeba ich ukarać zgodnie z dewizą kary za nieposłuszeństwo, za niespełnianie oczekiwań. Bóg nie osądza, nie oczekuje, a kocha bezwarunkowo.
...
Takich pytań można wyliczać więcej i z góry uprzedzam, że Jahwe nie jest tym Bogiem, o którym nauczał Jezus, tylko istotą pozaziemską. Tytuł JHWH jest nadawany osobie, która zostaje władcą planety. Słowo to pochodzi z języka Plejadan. Jeśli wierzyć kontaktom "Billego" Meyera z Plejadanami, to obecnym Jahwe (JHWH) jest prawie 800-letni Plejadanin PTAAH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera powiedzial
Cytat:

Ahmadinejad, Putin Zydami? Moze jeszcze Pudzianowski?

I nie wiem kto tu padl ofiara propagandy. Jedyna propaganda jaka widze to propaganda pod tytulem "wszystkiemu winni sa Zydzi". Nie ma propagandy pod tytulem "wszystkiemu jest winny Watykan". Wiec kto jest ofiara propagandystow?


W przypadku prezydenta Iranu mozna dotrzec do informacji o tym ze jest Zydem - krypto Zydem. Z racji tej ze Iran jest muzulmanska republika wiec jawny Zyd nie doszedlby do takiej pozycji.
http://illuminazi.blogspot.com/2008/09/crypto-jew-ahmadinejad_17.html

Z wikipedii (english) mozna sie dowiedziec ze w latach piecdzisiatych on i jego rodzina zmienil nazwisko. Pierwotnie nazywal sie Mahmoud Saborjhian. O tym nie pisza ale takie nazwisko z taka koncowka jest typowe dla nie muzulmanow a glownie Zydow w tamtym obszarze.

http://www.seekingtruthnews.com/2008/10/.....rypto.html

O tym ze jest Zydem dowiedzialem sie z relacji Iranczyka ktory pracowal w sluzbach bezpieczenstwa Iranu i musial emigrowac z tego powodu.
Zreszta do tego twierdzenia przekonuje mnie zachowanie Ahmadinejada. Jak sami dostojnicy z Izraela powiedzieli jest on najwiekszym prezentem jakiego Izrael moglby dostac. Zapewne chodzi o to ze prowokuje i atakuje slownie Izrael a jak niektorym wiadomo antysemityzm jest tym co trzyma i buduje potege Zydow/ Izraela. Ahmadinejada daje pretekst do rozszerzenia swoich granic - bo przeciez celem jest wielki Izrael.

A co z Putinem ?
Podobno jego matka jezt Zydowka.
Jego nastepca i jego czlowiek Dmitry Medvedev jest podejrzewany o zydowskie pochodzenie.
http://www.wakeupfromyourslumber.com/node/
http://morris108.wordpress.com/2008/09/0.....-is-a-jew/

Polecam artykul - bardzo ciekawy i duzo wyjasniajacy Putina i Ahmadinejada.
http://www.savethemales.ca/im_not_praying_at_putin_altar.html

Uzywanie dzis okreslenia Zyd jest malo precyzyjne.
Duza czesc z tych co napedzaja NWO to syjonisci co niby sa Zydami w rzeczywistosci w dudzej czesci sa potomkami turecko-mongolskiego imperium Khazarow, krorzy w VIII-IX wieku przeszli na judaizm a wiec nie maja zydowskiej krwi tylko sie podczepili. To oni sa tymi imperialistami co chca panowac nad swiatem.

Rivera powiedzial
Cytat:

Cytat:
Poza tym jedno pytanie natury logicznej: skoro Zydzi sa domniemanymi autorami Protokolow, dlaczego ow dzielo przysporzylo im (syjonistom) tylko zlych rzeczy? Protokoly to Biblia dla tych ktorzy nienawidza Zydow, wzbudza nienawisc i ukierunkowuje, co potwierdzila historia, nienawisc do calego narodu zydowskiego miast do scislej grupy syjonistow. Protokoly zostaly przetlumaczone na jezyki arabske i sluza jako narzedzie propagandowe dla ekstremistow muzulmanskich.

Poza tym, dlaczego syjonisci mieli by zdradzac swoja... agende? Bez sensu


Ktos raczy odpowiedziec sensownie?



Odpowiedz jest prosta Zydzi chca aby ich nienawidziec - z tego biora swoja sile, solidarnosc, dzieki temu trzymaja sie razem, wspieraja sie i przetrwali wsrod innych ludow przez 2000 lat i nie zatracili swojej torzsamosci ani nie asymilowali sie.
Bo skoro ich nienawidza wiec musza sie trzymac razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plejadini? a któż to ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Odpowiedz jest prosta Zydzi chca aby ich nienawidziec


Otoz mylisz sie. Oni chca by im wspolczoc. A to duza roznica.
Chca byc postrzegani jako ofiary. To najwieksi cenzorzy jesli chodzi o krytyke ich samych, chyba nikt nie zaprzeczy. Z jednej strony nienawidza krytyki, zakladaja AIPAC, Jewish Internet Defense a z drugiej strony chca by swiat myslal o nich jak najgorzej. Zero logiki.

Logika jest to ze Protokoly zostaly wepchniete w usta Zydom przez tych ktorym bylo to na reke w XIX w, przez tych ktorzy Zydow nienawidza. Na poczatku XIX tajemnica poliszynela bylo to ze swiatem rzadza Jezuici ukryci za fasada Watykanu. Mieli taka sama "prase" jak dzisiaj syjonisci. Geniusze spod znaku IHS jednym posunieciem zniszczyli reptuacje tego narodu oraz jednoczesnie utworzyli z niego swoja tarcze na ktora spadaja wszelkie oskarzenia o zlo swiata. To samo zrobili ze swiatowa masoneria, ktora niegdys byla nobliwa organizacja braterska w zasadzie wolna od okultyzmu, a odkad zainspirowana jezuityzmem i rozokrzyzowcami stala sie wiadrem na pomyje. Przpomne ze zalozyciel Illuminati (z ktroym nieodzownie kojarzone jest wolnomularstwo) byl wykladowca prawa kanonicznego na jezuickim uniwerku w Ingolstadt. Byl indoktrynowany przez jezuitow od 7 roku zycia. Jednym z najwiekszych powodow upadku bawarskiego Illuminati byl podzial tej organizacji, czesc wplywowych czlonkow odeszla oskarzajac Weishaupta i jego swite o zbytnie uleganie jezuitom. Weishaupta nazywali nawet jezuita w przebraniu. Jezuici stali de facto a Illuminati, a co do watku Rothshildow to mieli oni powiazania jedynie z kilkoma wazniejszymi czlonkami tej organizacji, nie zas z samym Weishautpem.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego co pisal DIABEU242 o YAHWE to w duzej czesci mysle ze ma racje.
Moje przekonanie wynika z moich studiow tzw Biblii.
Kiedys wierzyle ze to slowo Boga teraz jestem przekonany ze potrzeba nam sie uwolnic od takiego wizerunku Boga - pomocne sa przekazy takich ludzi jak David Icke, M. Tsarion, Barbara Marciniak. Wtedy zaczyna sie wyasniac ze ta Biblia to narzedzie kontroli owiec a biblijni aniolowie to kosmici.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logika jest i polega na tym ze Ci Zydzi sa przebiegli i wiedza ze jak na skutek ich prowokacji bedzie nienawisc, pogromy itd. to wtedy beda mieli powod do tego by sie bardziej trzymac razem i beda miec bron gdy w przyszlosci ktos bedzie chcial ich krytykowac czy atakowac.
W ten sposob mity holocaust pozwalaja na zamykanie ust kazdej krytyce.
Bo przecie Zydzi tak duzo wycierpieli wiec dzis musza i - powinni sie bronic...
Skoro atakujesz / krytykujesz Zyda to jestes takim samym antysemita jak ci co zrobili holokaust. itd...
Oni stosuja metode: problem, reakcja, rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - proponuje zmienic temat topicu na cos w stylu "Protokoły- Zydzi czy jezuici?"

Wracajac do Rothshildow - sama Encyklopedia Zydowska przyznaje takie cos:

Cytat:
"It is a somewhat curious sequel to the attempt to set up a Catholic competitor to the Rothschilds that at the present time (1905) the latter are the guardians of the papal treasure."



http://www.jewishencyclopedia.com/view_page.jsp?pid=7&artid=445&letter=R


Eric Phelps o watykanskiej subordynacji Rotshildow

Cytat:
If you are not an American you will understand why your country is on its present course, as it too is controlled by the Jesuit General through his select Jesuits, Knights of Malta, Shriner Freemasons, the Knights of Columbus, and the Illuminati’s Masonic, Cabalistic, Labor Zionist, Sabbatian Frankist (named after the Black Pope’s baptized Jacob Frank), Jewish House of Rothschild. For the Order controlled the infamous House of Rothschild since no later than the French Revolution and Napoleonic Wars, after which Jesuit-led Crusade the Rothschild family was surnamed the “Guardians of the Vatican Treasury.”

Eric Jon Phelps, „Vatican Assassins”, 3rd Ed., p.90


Tupper Saussy o tm samym

Cytat:
The Treaty of Paris of 1763 designated King George III „Arch-Treasurer and Prince Elector of the Holy Roman Empire.” And „according to the Encyclopedia Judaica [sic] the Rothschilds bear the title „Guardians of the Vatican Treasury.” The Vatican Treasury, of course, holds the imperial wealth of Rome. Imperial wealth grows in proportion to its victories in war -- as the Jesuit empowerment Regimini militantis ecclesiae implies, the Church-at-War is more necessary than the Church-at-Peace. According to H. Russell Robinson's illustrated Armour of Imperial Rome, Caesarean soldiers protect themselves in battle with shields painted red. Since the soldiery is the State's most valuable resource (the Council of Trent admitted this in preferring the Jesuits to all other religious orders), it is easy to understand why the red shield was identified with the very life of the Church. Hence, the appropriateness of the name Rothschild, German for „red shield.” The appointment of Rothschild gave the black papacy absolute financial privacy and secrecy. Who would ever search a family of orthodox Jews for the key to the wealth of the Roman Catholic Church? I believe this appointment explains why the House of Rothschild is famous for helping nations go to war. It is fascinating that, as Meyer Rothschild's sons grew into the family business, the firm took on the title Meyer Amschel Rothschild und Sohne, which gives us the notariqon MARS. Isn't Mars the Roman God of War, whose heavenly manifestation is „the red planet”? There is powerful cabalah here, and there's hardly an acre of inhabitable earth that hasn't been affected by it in some way.

Tupper Saussy: „Rulers of Evil”, p. 160-161


Daryl Eberhardt

Cytat:
„International finance and banking are NOT primarily ‘Jewish’. Many of the most powerful banking interests in the world are run by ‘Gentiles’. One of the most powerful forces in international banking is the Knights of Malta, a Roman Catholic military order controlled by the Jesuit Superior General. Sadly, even a certain segment of the ‘alternative media’ helps to propagate the LIE that ‘the Jews’ run international banking. Interestingly, one of the titles of the Rothschild banking dynasty is ‘Guardians of the Vatican Treasury’. ‘The Jews’, as a people, have been used for centuries as a ‘scapegoat’ by these international banksters and their secret societies, such as the Jesuit-controlled Knights of Malta. To label ‘the Jews’ as running banking, Hollywood, etc, is to throw out the proverbial ‘red herring’ designed to throw us off the scent of the ‘real controllers’.”

Darryl Eberhart (Editor of „Tackling the Tough Topics”; January 28, 2006)
http://calltodecision.com/tcons.htm


Jeszcze raz Phelps...

Cytat:
„The Jesuit General has been the most powerful man in the world since Pius VII restored the Order or "Company" in 1814. Because of the Order's suppression by the Pope in 1773, the Jesuits began the Bavarian Illuminati with one of their soldiers, Adam Weishaupt. The Illuminati absorbed the Jewish House of Rothschild creating a colossus of wealth around the world, subject to the Jesuit General. With this financial arm in place the Jesuits then made war on the Vatican including the Pope, the Roman Catholic Monarchs of Europe and the Order of the Dominicans. This Inquisition and Crusade was called "the French Revolution and Napoleonic Wars". For twenty-five years, the Jesuit General's Masonic agents, particularly in the person of Napoleon Bonaparte, conducted war. Bonaparte also punished the Knights of Malta, driving them from their island home to Russia.”

Eric Jon Phelps: „Vatican Assassins”, 2nd Ed., p. 582


Cytat:
The Jesuits, now formally suppressed by the Pope, were allied with Frederick the Great of Prussia and Catherine II of Russia. The Jesuit General was in control of Scottish Rite Freemasonry and now sought an alliance with the Masonic Baron of the House of Rothschild. To accomplish this he chose a Jesuit who was a German Gentile (not a Jew) by race and a Freemason by association — Adam Weishaupt.

Eric Jon Phelps: „Vatican Assassins”, 3rd Ed., p. 401


Bill Hughes, wazne cytaty

Cytat:
„The Rothschilds were Jesuits who used their Jewish background as a faûze to cover their sinister activities. The Jesuits, working through Rothschild and [financier Nicholas] Biddle, sought to gain control of the banking system of the United States.”

[...]

„The Jesuits used Biddle and Rothschild to gain the upper hand in American banking because they knew they could then control the people and effectively re-write the Constitution according to papal law. Jackson was trying to stop them. ”

[...]

„We have already seen that the Rothschilds were the banking agents for the papacy’s Church.”

[...]

„These three financial families, the Rothschilds, Morgans, and Rockefellers all do the bidding of the Jesuit Order because of Jesuit infiltration in their organizations. They do whatever is necessary to destroy constitutional liberty in America and to bring the pope to world domination. As we look back over the 20th century, we see how successful the Jesuits have been. They have continued to squander the wealth of America and continually attack its great constitution and civil liberties. Daily, the power of the pope in Vatican City increases. One day they will achieve total power again.”

Bill Hughes: „The Secret Terrorists”, p. 16+17


Sherman Skolnick

Cytat:
Seldom is it mentioned: that the Rothschilds, along with other western bankers and industrialists, financed the rise of Hitler as a bulwark against the Soviets. The ultra-right wing falsely describes the Rothschilds as "Jewish bankers" when, in fact, the Rothschilds are interwoven with the Catholic Church, and, jointly with the traditional mafia and the American CIA, interlocked with the Vatican Bank, which was pro-Nazi.

Sherman H. Skolnick: „The Rockefellers and the Rothschilds” (article)
http://www.beyondweird.com/conspiracy/cn08-51.html


Pan Nicolini
Cytat:
During the Order’s Suppression from 1773 to 1814 by Pope Clement XIV, General Ricci [Eighteenth Superior General of the Society of Jesus, 1758 - 1775] created the Order of the Illuminati with his soldier, Adam Weishaupt, uniting the House of Rothschild with the Society of Jesus.

G. B. Nicolini: „History of the Jesuits: Their Origin, Progress, Doctrines, and Designs”, (London: Henry G. Bohn, 1889) pp. 356, 357.


Nesta Webster

Cytat:
Jesuit Adam Weishaupt, 1748 – 1811
Founder of the Illuminati, 1776

Born at Ingolstadt, Germany, in the heart of Roman Catholic Bavaria from which originated the Order’s Thirty Years’ War (1618-1648), Adam Weishaupt, a White German Gentile, was educated by the Jesuits; in 1775 he became a notorious professor of the Vatican’s murderous Canon Law, including the evil, Counter-Reformation Council of Trent. Since Pope Clement XIV’s Bull of Extinction was not enforced in Lutheran Germany, the Order flourished at its University of Ingolstadt, out of which Weishaupt established the Illuminati in 1776 and joined the Grand Orient Masonic Lodge in 1777. He united the magnificent financial empire of the Cabalistic, Masonic, Jewish House of Rothschild, the „Guardians of the Vatican’s Treasury,” with the opulence of the international and secret, anti-Jewish Race, primarily White Gentile Society of Jesus.

Nesta H. Webster: „Secret Societies and Subversive Movements”, (South Pasadena, California: Emissary Publications, 1988; originally published in 1924).


Cytat:
„Weishaupt and his fellow Jesuits cut off the income to the Vatican by launching and leading the French Revolution; by directing Napoleon’s conquest of Catholic Europe [as the Order would do with Hitler]; by the revolt against the Church, led by such priests as Father Hidalgo, in Mexico and Latin America; by eventually having Napoleon throw Pope Pius VII in jail at Avignon until he agreed, as the price for his release, to reestablish the Jesuit Order. This Jesuit war on the Vatican was terminated by the Congress of Vienna and by the secret, 1822, Treaty of Verona. . . . Ever since, the Rothschilds have been the fiscal agents of the Vatican.”

Emanuel M. Josephson, Jewish American Physician & Historian: „The “Federal” Reserve Conspiracy & Rockefellers”, 1968


Craig Oxley

Cytat:
You'll also find ex British Intelligence officier Dr John Coleman expose how the Rothschilds and even the Rockefellers wealth simply doesn't come close to some of the members of the Committee of 300 which is controlled by the Order of the Garter, Pilgrim Society, all inner cores of the SMOM!

[...]

The Jews were bought into positions of power within Banking back in 1066 by the Norman Anglo-Saxon Monarchs. For this they accepted being controlled. Remember that the Law of Banking is known as International Maritime Admiralty Law. This Maritime Law was based on VATICAN Canon Law. All the "War Banks" known as Central banks get controlled from SMOM controlled Switzerland. The Federal Reserve pays the Bank of England which finally ends up in the Swiss Bank of International Settlements. All you need to do is study the SMOM and its members then look whos who in Banking.

Craig Oxley
http://www.davidicke.com/forum/archive/index.php/t-4264.html




Cytat:
Early in the 19th century the Pope approached the Rothschilds to borrow money. The Rothschilds were very friendly with the Pope, causing one journalist to sarcastically say "Rothschild has kissed the hand of the Pope. . . Order has at last been re-established"

Derek Wilson: ”Rothschild: The Wealth and Power of a Dynasty”, p. 101
http://www.biblebelievers.org.au/nl171.htm


Kocham wiedzę. Też ją pokochajcie

Wasi przepotezni Rothshildowie caluja raczke papieza i sa uwazani przez swoich braci w wierze za "straznikow skarbu Watykanu"
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest ten SMOM ?
Dawno podejrzewalem ze Rothschildowie zarzadzaja jakas lewa kasa jakiegosc tajnego towarzystwa - podejrzewalem ze chodzi o templariuszy.
Mowiac o Watykanie domyslam sie ze w rzeczywistosci masz na mysli jezuitow co kontroluja Watykan. Ci jezuici to pewnie ta sama banda co mordowala w kontreformacji ale tej bandzie nie chodzi o religie tylko o kontrole nad owcami. Ci jezuici to pewnie jakas repyilianska rasa potworowco chce nas doprowadzic do niewolnictwa totalnego poprzez kryzysy i wojnyy i dlugi tak aby pewnego pieknego dnia zaprezentowac nam zbawiciela - samego Lucka ?
Abysmy w radosci i wdziecznosci klaniali sie mu i jego przydupasom ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze z braku argumentow zaczynasz ironizowac.

SMOM = Sovereign Military Order of Malta czyli Suwereny Zakon Szpitalników Maltańskich, inaczej rycerze maltańscy. Swoisty miecz jezuitów. Mimo ze ich wplywy sa ewidentne, pozostaja, o ironio, kilkunastokrotnie mniej zauwazani od waszych pupili syjonistow. Wink
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ironizuje. Pytam powaznie. Interesuje mnie cala hierarchia i plan.
Gdzies sie spotkalem z tym ze papiestwo uzurpuje sobie prawo do wlasnosci calej planety.
A jak to sie ma do tego ze maltanie byli ukarani przez jezuitow i wypedzeni do Rosji?
Nieposluszenstwo ?
Ci bogatsi od Roths..dow to tez zarzadcy kasy jezuitow ?
Templariusze to pewnie rodzice jezuitow - papiez ich rozwalil wraz z krolem Francji - kasa przepadla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Bimi - proponuje zmienic temat topicu na cos w stylu "Protokoły- Zydzi czy jezuici?"





Kocham wiedzę. Też ją pokochajcie

Wasi przepotezni Rothshildowie caluja raczke papieza i sa uwazani przez swoich braci w wierze za "straznikow skarbu Watykanu"



Rotschildowie to inicjatorzy osadnictwa w Palestynie, zwlaszcza Edmond de Rotschild, a przez swych braci w wierze on i jego rodzinka uchodzą za najpewniejszych obrońców Żydostwa. Bylo tak podczas wybuchu antysemityzmu w XIX wieku we Francji, ostoi Jamesa de Rotschilda i w Rosji do której trafilo wielu Żydów.

Polecam Riviera przeczytanie kilku książek o rodach bankierów w ówczesnej Europie. Zrozumiesz ich sprytne sposoby na utrzymanie swoich monopolów. Wsród Rotschildów często dochodziło do małżeństw w rodzinie, tylko po to by uchronić swoje interesy i wplywy przed niepowołanymi rękoma, ale to tylko jeden przykład. To oni wtedy byli niekwestionowanymi władcami Europy mając ogromny wplyw na wiekszosc waznych wydarzeń tamtych czasów.
Autorzy, zwłaszcza biografii sa obiektywni baa nawet od czasu do czasu oberwie się katolikom za....nie napisze co, sam poczytaj

Coś w sam raz na Twój ząb

może wkońcu przestaniesz zrzucac wine na jezuitów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przeszło Wam kiedyś przez myśl ,ze po trochu ma tu każdy rację?

Czy musicie się zachowywać jak tłum? Powielać te same mechanizmy?

Po czy Pis?
Religia czy ateizm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto stoi za Protokołami mędrców Syjonu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile