W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Protokoły Mędrców Syjonu  
Podobne tematy
Chazarzy i aktualność Protokołów5
Protokoły Mędrców Syjonu 198
Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5401
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 03 Paź '08   Temat postu: Protokoły Mędrców Syjonu Odpowiedz z cytatem

http://www.polonica.net/ProtokolyMedrcowSyjonu1.htm

wielu uważa, ze to falszywka, ja sam jestem sceptyczny, choć nie ukrywam że zdumila mnie ilość genialnych spostrzeżeń rzeczywistości w tym dziele(napewno to robota jakiejs grupy osob, co do tego nie mam wątpliwości)
Mówi się że napisali to Jezuici. Ja nie wiem. Wiem za to jedno, praktycznie wszystkie rzeczy tam opisane mają dzisiaj miejsce. Chociażby dezinformacja.

Zapraszamdo dyskusji i zachęcam do krytyczności, nie mylić z krytykanctwem Smile

[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezuici stoją za protokołami, pisałem o tym m.in. tu:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3434
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Japonii jest to sprzedawane jako podręcznik dochodzenia do władzy Smile
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to odezwa, czy manifest Do Zydów wszechswiata wydany w roku 1860-ym przez Izaaka Adolfa Cretnieux, Wielkiego Mistrza Lozy masonskiej we Francji i zalozyciela Alliance Israelite.

Oto tresc tego manifestu:

==================================================
U góry pod tekstem tablice Mojzeszowe. Ponizej dwie wyciete rece, zlaczone w uscisku.

Pod spodem rycina przedstawiajaca kule ziemska. Motto: „Wszyscy zydzi za jednego - jeden za wszystkich”.

==================================================


„Zwiazek który pragniemy zalozyc nie bedzie ani Francuskim ani Angielskim ani Izraelskim ani Niemieckim, ale Zwiazkiem Zydowskim, Zwiazkiem Powszechnym.

„Inne ludy i rasy podzielone sa na narodowosci, - my jedynie nie mamy wspólobywateli, ale jedynie wspólwyznawców. Zyd pod zadnym warunkiem nie stanie sie przyjacielem Chrzescijanina ani Muzulmanina, az póki nie nadejdzie chwila, w której wiara zydowska, jedyna wiara oparta na rozumie, nie zajasnieje nad swiatem.

„Nasza narodowoscia jest religia ojców naszych; my nie uznajemy zadnej innej narodowosci.

„Zyjemy w krajach obcych i nie mozemy troszczyc sie o zmienne ambicje krajów, zupelnie dla nas obcych, podczas gdy nasze wlasne zagadnienia moralne i materialne narazone sa na niebezpieczenstwa.

„Nauczanie nauki zydowskiej objac musi caly swiat”

„Izraelici!!! Bez wzgledu na to, dokad was zawioda, choc rozproszeni po calym swiecie, musicie zawsze uwazac sie za czlonków Narodu Wybranego”

„Jesli sobie zdajecie sprawe z tego, ze Wiara waszych ojców jest waszym jedynym patriotyzmem - jesli sobie uswiadomicie fakt, ze bez wzgledu na narodowosc, do której przystaliscie, zawsze przystaniecie i zawsze wierzycie, ze tylko w zydostwie jest jedyna polityczna i religijna prawda -- jesli jestescie tym przekonaniem przesiaknieci - jesli tak jest, to wy, o zydowie swiata calego przyjdzcie do nas i sluchajcie wolania naszego i dajcie nam wasze przyzwolenie!!!

„Sprawa nasza jest wielka i swieta i powodzenie jej jest zapewnione.

Katolicyzm nasz wróg odwieczny, lezy powalony w prochu, smiertelnie ranny w glowe.

„Siec która Izrael zarzucil na kule ziemska, rozszerza sie i rozciaga z dniem kazdym, a wielkopomne proroctwa swietych ksiag naszych, nareszcie sie sprawdza”.

„Nadchodzi dzien, w którym Jeruzalem stanie sie dniem modlitwy dla wszystkich ludów i narodów, - dzien, w którym sztandar zydowskiego jednobóstwa zaszumi ponad najodleglejsze lady”.

„Wykorzystajmy wszystkie sposobnosci!”

„Potega nasza jest olbrzymia - nauczmy sie uzywac tej potegi dla naszej sprawy”.

„Czego mozecie sie obawiac?”

„Zbliza sie dzien, w którym wszystkie bogactwa i skarby ziemi stana sie wlasnoscia Izraela!”

Oto do czego dazyl, co wiedzial Izrael Adolphe Cremieux, wtajemniczony w tajemnice odwiecznej Konspiracji zydowskiej.

I na cóz wobec takich odezw zdadza sie wszystkie zaprzeczenia, wszystkie dowody, ze „Protokóly” sa falszerstwem Gojów?



te slowa są autentyczne, czy można więc kwestionować ich doslowny przekaz?
przyzwyczailem sie Riviera do Twojego podejścia antychrześcijańskiego, ale link się przyda może dojdę do jakichś nowych wniosków...

Obiektywizm i sceptyzm ponad wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logicznym jest ze jak ktos pisze cos co ma dyskredytowac wroga, i jednoczesnie przekierowac uwage z siebie na inna grupe, to pisze niejako w jego imieniu. Te cytaty nie sa zadnym argumentem.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Jezuici stoją za protokołami, pisałem o tym m.in. tu:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3434

A ja słyszałem że carska ochrana. Ale to bzdura, podobnie jak jezuici.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 09 Paź '08   Temat postu: Re: Protokoły Mędrców Syjonu Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:

Wiem za to jedno, praktycznie wszystkie rzeczy tam opisane mają dzisiaj miejsce.



Dla mnie nie jest nawet priorytetowe znalezienie prawdziwych autorów.
Natomiast ważne jest, że taki sposób myślenia, oparty na filozofii walki genów i doboru naturalnego, istnienia "rasy" (czy klanu) panów tego świata, kieruje w dużej mierze naszym życiem. Po zapoznaniu się z treścią i skonfrontowaniu jej z rzeczywistością widać, że to nie jest
tylko propaganda.

W moim rozumieniu jest to opis toczącej się w okół nas walki, w której często uczestniczymy.
Tak to już jest, że najedzony głodnego nie zrozumie. Tak samo za każdym razem, kiedy pozwalamy aby w naszej obecności kogoś spotkała niesprawiedliwość "bo słabsi muszą odpadać" wpisujemy się w taką mentalność. Ale warto się zastanowić, czy jeśli przyjmujemy, w którymkolwiek momencie, że "tak już jest" to nie podpisujemy wyroku na siebie samych.

Zło dobrem zwyciężaj - dla mnie oznacza mniej więcej tyle samo co niewiedzę, wiedzą zwyciężaj.

Armia hitlerowska składała się w większości z "porządnych" ludzi.
Tak samo jak dzisiaj w Iraku, czy Afganistanie jest mnóstwo młodych dobrych chłopaków chcących zdobyć amerykańskie obywatelstwo, czy spłacić rachunki...

A jednak jak widzimy dziecko lane na ulicy "za jajco", to częściej zamykamy ten obrazek do szuflady "patologia" i idziemy w swoją stronę. Brakuje nam cywilnej odwagi, ale łudzimy się, że nie uczestniczymy w planie zniewolenia ludzkości NWO, nie jesteśmy odpowiedzialni za Afganistan - a co dopiero za WWII...

Obojętnie kto napisał Protokoły - we mnie wzbudzają refleksje, nad tym co ja mogę zrobić jako szary obywatel, aby się temu przeciwstawić...
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie może Ci być obojętne kto je napisal, bo chcąc z tym walczyć musisz wiedzieć z czyich rąk to wyszło. Nie można walczyć z wiatrakami, czy też w tym przypadku dokumentami... bo za tym stoją ludzie, dodam że naprawdę zwyrodniali.

Ja walcze z tym co jest tam uknute oraz z tymi których podejrzewam o to knucie. Tylko w taki sposób można wygrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok - Jak obejrzeć "Ring of Power" to robi się jasne, kto stoi za protokołami.

A walczyć można właśnie tu i teraz poprzez propagowanie bycia porządnym. Bo nie chodzi o walkę z "kimś" - przecież zaraz mogą powstać "neo". Poprzez napiętnowanie poglądów, możemy zagwarantować lesze życie naszym dzieciom.
Poprzez zwalczanie osób?

Protokoły zaprzeczają moralności.

Wydaje mi się, że zasada "Walcz z problemami, a nie z ludźmi" jest nie tylko uniwersalna, ale nawet bardzo adekwatna w tym przypadku.

? Jak myślicie ?
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą. Należy krytykować wady ludzkie i walczyć z problemami, nie z ludźmi,ale niestety większość naszego społeczeństwa nie rozumie takiego podejścia. Chcąc uświadamiać ludzi wokół musimy pomóc im dostrzec skutki (dla nas to niby takie oczywiste, dla nich jeszcze nie) ale także podać przyczynę (w tym przypadku chodzi zapewne o garstkę ludzi),gdyz w innym przypadku odezwą się glosy że jesteśmy gołosłowni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protokóły Mędrców Syjonu pdf (skan):

Cytat:
Kod:
http://skocz.pl/dafvi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 20 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik onetu n.t. protokołów. a nuż się komuś przyda Smile

http://www.onet.tv/protokoly-medrcow-syjonu,5497872,5,klip.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Protokoły Mędrców Syjonu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile