W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rothschildowie właścicielami wszystkich banków   
Podobne tematy
Niewidzialna wojna - Rothszyldowie kontra Rosja71
Kardynał Hlond - misja czy ucieczka5
Oddzial II panstwem w panstwie 2
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 27736
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 20.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 20 Lis '11   Temat postu: Rothschildowie właścicielami wszystkich banków Odpowiedz z cytatem

Rothschildowie właścicielami prawie wszystkich banków centralnych.

Banki CENTRLANE wchodzące wchodzące w skład BRM (bis) 2010 r. WŁASNOŚĆ ROTHSCHILDÓW
W roku 2000 było siedem krajów w których ROTHSCHILDOWIE NIE BYLI właścicielami banków centralnych :

Afganistan
Irak
Sudan
Libia
Kuba
Korea Pólnocna
Iran

"Co ma ze sobą wspólnego to siedem krajów? W kontekście bankowości, który się tu pojawia, można stwierdzić, że żaden z nich nie jest wymieniony wśród 56 banków członkowskich Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS). To oczywiście stawia ich poza długim ramieniem regulacji bankierów centralnego banku w Szwajcarii. "

Następnie wydarzyły się "ataki terrorystyczne" w wyniku których ROTHSCHILDOWIE DODALI DO SWOICH WŁASNOŚCI BANKI CETRALNE Iraku i Afganistanu w wyniku czego zostało tylko pięć krajów , których BANKI CENTRALNE NIE NALEŻAŁY DO ROTHSCHILDÓW ...

Sudan
Libia
Kuba
Korea Północna
Iran

Wszyscy wiemy jak szybko powstał BANK CENTRALNY BENGHAZI (kolejny link)

JEDYNYMI krajami w 2011r bez banku centralnego NALEŻĄCEGO DO RODZINY ROTSZYLDÓW są :

Kuba
Korea Pólnocna
IranI ci mono-maniakalni spekulanci wraz z ATOMO-ZBROJNYM Izraelem w swym ordynarnym postepowaniu próbują ustanowić " BANK CENTRALNY IRANU"......

PRZYNAJMNIEJ bądźcie podejżliwi...1930 r został ustanowion pierwszy światowy bank Rotszyldów "Bank Rozrachunków Międzynarodowych" w Bazylei - Szwajcaria

http://archiwum.wiz.pl/1996/96072200.asphttp://www.iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rothschild.htm

TŁUMACZ

Życzę miłego oglądania / przeżywania nadchodzących wydarzeń - no chyba że postanowimy coś zmienić...

http://newworldorder.com.pl/artykul,3187.....ale-rosnac

http://wolnemedia.net/prawo/mswia-zamowila-narzedzia-do-inwiglacji-internautow/

http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/nowe-wybory-w-grecji-i-nowy-rzad/

http://wolnemedia.net/gospodarka/jak-globalizacja-tworzy-bezrobocie/

http://wolnemedia.net/polityka/wojna-z-i.....-pozadana/

http://newworldorder.com.pl/artykul,3176.....ata-o-90-p

http://newworldorder.com.pl/artykul,3174.....ow-spolecz

Pzdr

Edit: http://translate.google.pl/translate?hl=.....md%3Dimvns

Więcej tutaj: http://newworldorder.com.pl/post,1750,0#20720
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 21 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może podaj choć jeden argument, że Bank Rozrachunków Międzynarodowych faktycznie należy do Rotshildów albo że ma jakąkolwiek władzę nad bankami centralnymi państw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 21 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank Rozrachunków Międzynarodowych (ang. Bank for International Settlements (BIS)) – najstarszy bank międzynarodowy, utworzony 20 stycznia 1930 roku na konferencji w Hadze.

Jego głównym celem jest ułatwienie współpracy banków centralnych i organizacji rozliczeń, które związane są z reparacjami wojennymi Niemiec. BIS przyjął formę spółki akcyjnej, w której udziałowcami są banki centralne. Łącznie jest ich 56 (w tym Narodowy Bank Polski). Siedziba organizacji znajduje się w Bazylei.
za wiki.


Były nazistowski bank rządzi globalną ekonomią.
BIS (Bank Rozrachunków Międzynarodowych) został założony w 1930 roku przez gubernatora Banku Anglii, Montague Normana i jego niemieckiego kolegę Hjalmar-a Schacht-a, który później został ministrem finansów Adolfa Hitlera.

Bank został założony w celu ułatwienia przekazów pieniężnych związanych z niemieckimi reparacjami wynikającymi z traktatu wersalskiego, ale już na początku drugiej wojny światowej, BIS w dużej mierze był kontrolowany przez głównych nazistowskich urzędników. Ludzi takich jak Walter Funk, który był mianowany na ministra propagandy hitlerowskiej w 1933 roku, zanim został ministrem gospodarki. Kolejnym dyrektorem BIS w tym okresie był Emil Puhl, który jako dyrektor i wiceprezes Banku Rzeszy w Niemczech był odpowiedzialny za kontrolę nazistowskiego złota. Zarówno Funk jak i Puhl zostali skazani w procesie norymberskim za zbrodnie wojenne.

Inni dyrektorzy BIS to Herman Schmitz, dyrektor IG Farben, którego spółka odpowiedzialna była za min produkowane cyklonu B, gazu stosowanego w hitlerowskich komorach gazowych służącego do zabijania żydów i dysydentów politycznych, w czasie Holokaustu. Podczas drugiej wojny światowej, IG Farben współpracował ze Standard Oil Co. Johna D. Rockefeller-a.
Kolejny to Baron von Schroeder, właściciel JHStein Bank, banku który przetrzymywał depozyty gestapo.

W książce “Trading With The Enemy, How the Allied multinationals supplied Nazi Germany throughout World War Two” opisano jak międzynarodowe siły podczas konferencji Bretton Woods w lipcu 1944 r. chciały zlikwidować Bank Rozrachunków Międzynarodowych, ponieważ wspierał wykradnie majątków w krajach okupowanych przez hitlerowskie Niemcy. Norwegia wezwała do likwidacji banku i była popierana przez Harryego Dexter Whitea, amerykańskiego sekretarza skarbu i Henryego Morgenthau, ale BIS przetrwał mimo oczywistych powiązań z nazistami.

Higham pisze, że BIS stał się: "ścieżką dla transferów funduszy amerykańskich i brytyjskich płynących do Hitlera by pomóc mu budować maszynę wojenną". Minister finansów Hjalmar Schacht, określił zadanie banku jako "instytucji, która zachowa kanały komunikacji i porozumienia między przywódcami świata finansowego, nawet w przypadku konfliktu międzynarodowego. Zostało to zapisane w Statucie Banku i poparte przez rządy, że BIS powinien być zwolniony od zajęcia, zamknięcia lub wotum nieufności, bez względu na to czy jego współwłaściciele są w stanie wojny czy nie."

"BIS był całkowicie pod kontrolą Hitlera od wybuchu II wojny światowej", pisze Higham.
"Wśród dyrektorów pod przewodnictwem Thomasa H. McKittrickza był Hermann Shmitz, szef słynnej nazistowskiej IG Farben, baron Kurt von Schröder, szef J.H. Stein Bank of Cologne oficer i finansista Gestapo, dr Walter Funk szef Banku Rzeszy, oraz, oczywiście, Emil Puhl. Te dwie ostatnie osoby były osobiście obsadzone przez Hitlera ".

Higham również szczegółowo opisał jak złoto zrabowane z krajów okupowanych przez hitlerowców było złożone w sejfach kontrolowanych przez BIS i jak hitlerowcy, którzy następnie kontrolowali ten bank zakazali wszelkich dyskusji na temat kradzieży. "BIS był narzędziem Hitlera, ale jego dalsze istnienie zostało zatwierdzone przez Wielką Brytanię, nawet po tym jak Wielka Brytania udała się na wojnę z Niemcami. Brytyjski dyrektor Sir Otto Niemeyer i przewodniczący Montagu Norman, pozostali na stanowisku do końca wojny", pisze Higham.

Kongresman John M. Coffee sprzeciwiał się, że amerykańskie pieniądze były inwestowane przez bank w 1944 roku. "Nazistowski rząd ma 85 milionów franków szwajcarskich w złocie w depozycie BIS. Większość członków zarządu składa się z nazistowskich urzędników. Jednak amerykańskie pieniądze są zdeponowane w banku ", skarżył się Coffee. W 1948 roku BIS został zmuszony do przekazania jedynie 4 mln funtów zrabowanego złota aliantom, ale dzięki ludziom takim jak Harry Truman i rodzinie Rockefellerów, bank nie został rozwiązany. Jeden z najbardziej wpływowych dyrektorów, nazistowskich, bankier Emil Puhl został zaproszony do Stanów Zjednoczonych jako gość honorowy w 1950 roku.

Pomimo niechlubnej przeszłości, BIS trwa do dziś jako główne ramie zarządzania światowych elit. Bank posiada władzę, poprzez kontrolę ogromnych ilości globalnej waluty. BIS kontroluje nie mniej niż 7% dostępnych światowych środków dewizowych, a także posiada 712 ton złota, prawdopodobnie znaczną część, tego złota została skradziona z krajów okupowanych przez nazistów, którzy kontrolowali bank w trakcie wojny.

Dzięki kontroli wymiany walut, a także złota, BIS może kontrolować warunki ekonomiczne w praktycznie każdym kraju. Pamiętaj, że następnym razem gdy Ben Bernanke czy prezes Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet zapowiedzą podwyżki stóp procentowych, nie stało się to bez zgody zarządu BIS.

BIS jest po prostu ogromnym funduszem globalnego rządu, przez który przetacza się transfer majątku obywateli do IMF-u. "Na przykład, pieniądze amerykańskich podatników można przepuścić przez BIS do IMF-u i stamtąd właściwie gdziekolwiek indziej. W istocie, BIS pierze pieniądze, ponieważ nie ma konkretnych rachunkowości ani zapisów pochodzenia transferów, ani informacji o odbiorcach", pisze Casey.

Fakt, że naziści byli ściśle zaangażowani w działalność globalnego banku centralnego, który jest obecnie reklamowany jako podstawa potęgi gospodarczej rządu światowego jest przerażające. Za każdym razem, gdy poznajemy historyczne korzenie światowego rządu, okazuje się, że naziści odegrali główną rolę w tworzeniu i administrowaniu instytucji, które dzisiaj mają na celu wprowadzenie zarządzania globalnego.

Podobnie jak w przypadku instytucji, które złożyły się na powstanie Unii Europejskiej, nazistowskie odciski palców widoczne są wszędzie, podobnie z planami zmierzającymi w kierunku globalnej władzy, niszczącej państwa narodowe i ich suwerenność.
Fakt ten obala jakiekolwiek przesłanki, że globalny rząd jest przychylny, humanitarny i służy ludzkości. Centralizacja władzy w rękach nielicznych z natury jest niedemokratyczna, elitarna, i na niekorzyść zwykłych ludzi.

Naziści, którzy tchnęli życie w przeszłe systemy globalnego autorytaryzmu są wykorzystywani do utworzenia obecnego światowego rządu. Ich dorobek został przywłaszczony przez elity, które okazały się bardziej cierpliwe w dążeniu do narzucenia światu dyktatury. Niemniej jednak ostateczny program pozostaje ten sam - rząd światowy, za zgodą społeczną lub przez podbój, którego jesteśmy świadkami.


(przypis Prisonplanet.pl)
Oto informacje zawarte w książce A.C.Suttona "Wall Street and the rise of Hitler"

"To Schacht, nie Owen Young, był autorem koncepcji, która urzeczywistniła się jako Bank Rozrachunków Międzynarodowych BIS. Szczegóły zostały wypracowane na konferencji, której przewodniczył Jackson Reynolds, „jeden z ważniejszych nowojorskich bankierów”, a w której uczestniczyli też Melvin Traylor z First National Bank of Chicago, sir Charles Addis, wcześniej z korporacji banków Hong Kongu i Szanghaju (bank Brytyjski), oraz wielu bankierów francuskich i niemieckich10. BIS był instytucją kluczową z punktu widzenia sprawnego wdrożenia Planu Younga jako miejsce umożliwiające prowadzenie międzynarodowej polityki walutowej.

Schacht poddał także Youngowi pomysł, który już po II wojnie światowej zaowocował powołaniem Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju IBRD (znanego także jako Bank Światowy)."

...Na początku lat 30. najdoskonalszym narzędziem finansowej i politycznej kontroli nad światem, który Quigley określa „wierzchołkiem całego systemu”, był Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, w Szwajcarii. BIS świetnie funkcjonował w czasie II wojny światowej, gdy bankierzy – którzy, wszystko na to wskazuje, nie prowadzili ze sobą wojny – kontynuowali obopólnie korzystną wymianę pomysłów i informacji i snuli plany, jak należy urządzić powojenny świat. Jak zauważył jeden z autorów, wojna nie stanowiła dla międzynarodowych bankierów żadnej przeszkody:

"Okoliczność, że bank zatrudniał prawdziwie międzynarodową ekipę, tworzyła w czasie wojny dziwaczną sytuację. Prezes banku, Amerykanin, współpracował na co dzień z zasiadającym w zarządzie banku Francuzem, którego zastępcą był z kolei Niemiec, podczas gdy funkcję Sekretarza Generalnego pełnił Włoch. Obywatele innych krajów zajmowali pozostałe kluczowe stanowiska. Wszyscy na bieżąco kontaktowali się ze sobą wyjątkiem pana McKittricka wszyscy na stałe przebywali w Szwajcarii i oczekiwano po nich, że okażą się niepodatni na naciski ze strony swoich władz. Jednak regionalni dyrektorzy banku pozostawali w swoich macierzystych krajach i nie mieli bezpośredniego kontaktu z centralą. Mówi się jednakowoż, że H. Schacht, prezes Reichsbanku, przez cały ten okres utrzymywał w Bazylei osobistego przedstawiciela." - Henry H. Schloss, The Bank for International Settlements, (Amsterdam: North Holland Publishing Company, 1958)

(przypis Prisonplanet.pl)

zrodlo:http://www.prisonplanet.pl/polityka/byly_nazistowski_bank,p1614582812

Nie jest to oczywiscie zaden dowod ale wrzucam jako ciekawostke.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 21 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prezes NBP jest powoływany na 6-letnią kadencję przez Sejm na wniosek Prezydenta RP. Prezes NBP jest Przewodniczącym Rady Polityki Pieniężnej oraz Zarządu NBP, jest przełożonym wszystkich pracowników NBP oraz reprezentuje NBP na zewnątrz. Prezes NBP reprezentuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w międzynarodowych instytucjach bankowych i finansowych.

Prezes NBP może uczestniczyć w posiedzeniach Sejmu i Rady Ministrów. W imieniu Rady przedstawia tym organom kwartalne informacje o bilansie płatniczym oraz roczne bilanse należności i zobowiązań płatniczych państwa. Prezes NBP przy wydawaniu zarządzeń podlegających ogłoszeniu oraz decyzji administracyjnych ma prawo używania pieczęci z godłem państwowym. Ponosi odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu.

Ta sama osoba nie może być prezesem NBP dłużej niż przez dwie kolejne kadencje (czyli może być przez dwie kadencje z rzędu, trzecią kadencję nie może być, ale kolejne dwie kadencje znowu może itd.). Prezes NBP w swej działalności jest apolityczny, czyli nie może należeć do żadnej partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności politycznej nie dającej się pogodzić z godnością jego urzędu.http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_Bank_Polski


Powinieneś dołączyć do tej genialnej listy jeszcze Polskę! Przecież nasz bank nie należy do Rotszyldów!
No bo nie wiem, czy chodzi o akt własności, czy o co? Bo te teorie spiskowe bardzo męczą niespójnoscią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tez zaznaczyc, ze piec lat temu Korona Brytyjska narzucila Rothschildom zarzad komisaryczny i od tego czsu zaczela sie globalizacja bankow !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=23324

a od 7 min.... dlaczego Benedykt 16 abdykował.....
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógł by ktoś to przetłumaczyć? Bo te literki jakieś dziwne Smile
Chodzi mi oczywiście o ujęcie w dwóch zdaniach o co chodzi, takie podsumowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzech graczy o walce świata
Google translator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o przetłumaczenie dlaczego B16 abdykował. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zrozumiałem. Nie dał rady, z ludźmi mającymi władzę w watykańskim banku.

p.s
Obecny pope, także chce tam dokonać zmian.
Ale jak kogoś tam obsadzi, to wypłaywa, że jest pedo.
Jak będzie walczył dalej, to skończy jak JP pierwszy.
I w końcu znajdą jakiegoś górala, któremu będzie wszystko jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uroczyste otwarcie nowej siedziby ECB (zezorro.blogspot.com)
Cytat:
Dziesięć tysięcy policjantów, z czego dziewięćdziesięciu rannych, trzysta pięćdziesiąt zatrzymanych, dziesiątki spalonych radiowozów... jednym słowem Draghi miał huczne otwarcie nowej, okazałej siedziby ECB...


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 11:47, 21 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Francji ciężko już o walizkę z pieniędzmi. Obrót kasą monitorowany.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Francja-.....41927.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 27 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 27 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ilez to bankow na swiecie jest legalnych ? Te legalne maja swoich wlascicieli.

Dzisiaj banki, to bazy zbrojne i te maja Rothschildowie - resortowe dzieci !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 20 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znany z antysemickich wypowiedzi Mel Gibson zapowiedział zamiar nakręcenia nowego filmu nt. Rothschildów. Jeszcze nie ma ukończonego scenariusza a media żydowskie już podnoszą lament, że trzeba zrobić wszystko by zakazać produkcji filmu.
https://twitter.com/NiezaleznyPolak/status/1130498119643406344?s=20
https://www.wykop.pl/link/4961755/mel-gi.....-wsciekli/

Hehe , to wiemy kto będzie miał niedługo wypadek Wink .
Natomiast taki film mógłby być naprawdę mocny w przekazie . Uświadomiłby ludziom to co już wiedzą ale nie chcą zaakceptować . I było by przez chwilę poruszenie , ktoś by nawet się przy tym "filmie" ( choc serial musiałby być długi jak GOT by opisać ich działalność , a i pewnie znacznie bardziej ekscytujący niż GOT ) zatrzymał , pomyślał i tak pójdzie dalej , ale może , ktoś coś ... .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1074
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 21 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się doigrać tym filmem. Ciekawą rzeczą jest fakt, że nie wiadomo co dokładnie będzie w tym filmie, a wiadome środowiska już są wściekłe Very Happy Po co te nerwy, może Gibson chce przedstawić ich od pozytywnej strony Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 21 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rothschildowie maja nakaz komisaryczny, ktory zostal na nich nalozony w Anglii na poczatku lat 2-tysiecznych.

Krolowa czuwa !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1818
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 21 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wolfstreet.com/2019/05/20/deutsc.....-hammered/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rothschildowie właścicielami wszystkich banków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile