W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Policjanci znowu pobili niepełnosprawnego?   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3538
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 06 Mar '12   Temat postu: Policjanci znowu pobili niepełnosprawnego? Odpowiedz z cytatem

"Bili mnie po głowie". Policjanci pobili niepełnosprawnego?

— Zdjęli mi buty i skarpetki i kazali uklęknąć na krześle, a potem bili mnie pałą po stopach, nogach i głowie — mówi niepełnosprawny Krystian J., który złożył skargę na policję z Lidzbarka Warmińskiego. Prokuratura sprawdzi, czy funkcjonariusze nie przekroczyli uprawnień.

Krystiana J. zatrzymano 2 marca w związku z kradzieżą, do której doszło w bloku, w którym mieszka. Jednemu z sąsiadów skradziono krążki do sztangi. Policjanci kryminalni zatrzymali J. i zawieźli na komendę. Miał status świadka. Mężczyzna twierdzi jednak, że w trakcie przesłuchania został potraktowany jak kryminalista. Krystian J. jest niepełnosprawny, ma cukrzycę, zapalenie wątroby i niesprawną rękę.

— Zawieziono mnie na komendę, policjanci oskarżyli mnie o kradzież — mówi Krystian J. — Nie miałem z tym nic wspólnego, oświadczyłem, że to nieporozumienie. Byli chamscy, zaczęli mnie wyzywać. Kazali przyznać się do czegoś, czego nie zrobiłem. Zdjęli mi buty i skarpetki, i kazali uklęknąć na krześle. Jeden mnie trzymał, a drugi bił pałą po stopach, nerkach. Byłem bity po twarzy przez całe przesłuchanie. Nie byłem w stanie nic zrobić ani się wyrwać, ani uciekać. Krzyczałem i byłem przerażony.


czytaj dalej: http://lidzbarkwarminski.wm.pl/94326,quo.....wnego.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 07 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniesze mowi pani Jolanta w podanym linku:

Do tej pory policja w Lidzbarku nie postawiła mężczyźnie zarzutu kradzieży. — Ten człowiek był przesłuchiwany jako świadek — mówi Jolanta Wójcik, oficer prasowy KPP w Lidzbarku Warmińskim. — Nie chcę komentować tej sprawy, bo nie znamy jeszcze przebiegu wypadków, które zaszły podczas przesłuchania. To będziemy dopiero sprawdzać. Nigdy nic podobnego u nas się nie wydarzyło. Były skargi na policjantów, ale tego typu zarzuty nigdy się nie potwierdzały.

Chyba kazde z nas albo przynajmniej znaczna wiekszosc zna te opowiesci z wizyt na komendzie badz ma swoje wlasne doswiadczenia z tym zwiazane.
Sam bylem kilka razy zawijany tylko za to, ze znalazlem sie w nieodpowiednim czasie i miejscu, raz nie powiem nawet mnie odwiezli na osiedle ale to tylko raz z kilkunastu - reszty tak dobrze nie wspominam ale jesli ktos ma twarda psychike i to nie pierwsza wizyta to wie czego sie moze tam spodziewac i jak sie zachowac. Jesli chodzi o status swiadka na poczatku wedlug polskich sluzb wszyscy nimi sa nawet podejrzany.

Skargi oczywsicie nigdy sie nie potwierdzaja taka walka z wiatrakami ale warto probowac jesli ktos ma czas, nerwy i pieniadze!!!
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Policjanci znowu pobili niepełnosprawnego?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile