W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Policja - mordercy i tchórze  
Podobne tematy
Polska policja159
polska policja...19
Zorganizowana grupa przestępcza 48
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 68499
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:23, 11 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:


hehe. ja pierdole ale bezczel Smile

ale tak to się potem kończy jak się daje debilom bez szkoły złudzenie tego, że mają jakiekolwiek prawa poza tymi które im daliśmy.
każdy jeden kurwa debil zwierzak pręży klatę, bo każdy chciałby być rutkowskim, albo co najmniej batmanem.
niech se kurwa debil zawiezie na komisariat swoją żonę, jak mu się aż tak nudzi i nie ma co robić z pieniędzmi podatników.

poza tym umówmy się: żeby se zrobić taki fryz to też trzeba mieć nieźle najebane we łbie.
aż się dziwię, że mu ten klient tego nie powiedział, bo ja to bym od razu zaczął konfrontację od jego zjebanej fryzury - skoro idiota aż tak pragnie konfrontacji "na komisariacie". z tym że bym jeszcze zaznaczał, że na komisariat to mnie może zwierzak zabrać dopiero po tym jak mnie oficjalnie zatrzyma - bo tylko wtedy będę w stanie się sądzić o odszkodowanie. dobrowolnie na żaden komisat nie jadę, bo nie mam czasu na pierdoły!

więc jak mi debil mówi "możemy pojechać na komisariat..", to bym mu tylko odrzekł "możecie se robić co chcecie, nieroby zajebane". ale aby mnie zabrać gdziekolwiek gdzie nie chcę się udać, to najpierw musicie dopełnić pewnych formalności - które potem pozwolą mi dochodzić odszkodowania za niesłuszne ograniczenie wolności...
inaczej z tymi małpami sie nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 12 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fruzurkę faktycznie jebnął sobie kretyńską. Ale koleś, który przyjebał się do tego psa, jest na tym samym poziomie intelektualnym co nosiciel fryzurki. Trafił swój na swego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 12 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Ale koleś, który przyjebał się do tego psa, jest na tym samym poziomie intelektualnym co nosiciel fryzurki. Trafił swój na swego...

To akurat fakt, aczkolwiek nie wiemy od czego się zaczęło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 12 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma 2 tyś na rękę - na co mu mózg ? Very Happy Każdy człowiek w mundurze, tymbardziej na służbie, czuje się ważniejszy i lepszy od zwykłego
obywatela.
Z drugiej strony wiochę zrobił ten co go kręcił bo trochę na siłę szukał zaczepki o jakieś pierdoły,
wnioskuję po tym, że chciał też na yt zdobyć sławę, ale nie bardzo to wyszło.

Nie bardzo umiem określić czy mu fotografował ten dowód czy nie, ale wątpię żeby policja była na tyle głupia i
zdolna do brania kredytów na sfotografowane dowody Shocked

Nie zmienia to faktu, że obie strony to głąby.

a fryzura ujowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:16, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



No kurwa mistrzowska para. Ślepy i blondynka w akcji. Facet ma tłuczek, pręt czy chuj wie co a oni oddają strzały w jego kierunku i dopiero jak zaczyna spierdalać trafiają...oni chyba nauczeni strzelać celnie tylko w plecy

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dl...../140719776

Cytat:
W poniedziałek, 14 lipca tuż przed godz. 8 stanęła komunikacja tramwajowa w Gorzowie. Policja zatrzymała przejazd na ul. Mieszka I w okolicy kościoła. Jak informują nas świadkowie, słychać było huki przypominające strzały. Pojechaliśmy na miejsce.

Okazało się, że ogromne zamieszanie wywołał jeden z mieszkańców ulicy Mieszka I. Około godz. 7 rano wybiegł z kamienicy z tłuczkiem do mięsa, młotkiem i innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Wybił szyby w ponad 10 samochodach, uszkodził karoserie, zniszczył też witrynę sklepową. Na miejsce wezwano policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzna rzucił się na radiowóz. Uszkodził jego dach i ruszył w stronę policjantów. Ci musieli oddać strzały, mężczyzna został ranny w nogę. Policjanci strzelili kilka razy, na ziemi widać było pięć, może siedem łusek.

Napastnik trafił na oddział ratunkowy gorzowskiego szpitala. - Na miejscu pracuje prokurator i policyjni technicy. Będziemy ustalać dokładny przebieg wypadków - mówi Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy lubuskiej policji.

Dlaczego mężczyzna tak się zachowywał? Tego nie wiadomo. Zostanie zbadany na zawartość alkoholu i narkotyków w organizmie. Świadkowie mówili, że napastnik był spokojnym człowiekiem, ale od pewnego czasu miał problemy osobiste.

Po strzelaninie zamknięta została ul. Mieszka I od ulicy Jagiellończyka do Mickiewicza. Na czas pracy policjantów i prokuratora droga była zamknięta.

_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie kurwa o tym mówię.
jak ich atakuje - wtedy idioci strzelają akurat tak żeby go nie trafić... pewnie dlatego że trudno jest zabić człowieka patrząc mu w twarz.
ale jak już typ nie ma broni, im w ogóle nie zagraża i tylko ucieka - wtedy go rozstrzeliwują, niczym ostatni esesmani.
bo co będą kurwa biec i go łapać - jeszcze się spocą niepotrzebnie. Smile

i czy o taką polskę walczyliśmy?
za komuny w życiu by tak nie zrobili - wtedy nie obowiązywały standardy strzelania w plecy uciekającemu człowiekowi, choćby nie wiem jakim był chujem. a były to czasy gdy obowiązywała jeszcze kara śmierci, z tym że milicjant wiedział, że jej wymierzanie to nie jego brocha.
teraz natomiast jest to normalne - od tej "wolności" ludziom się już totalnie we łbach popierdoliło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, żeby kogoś gonić a już szczególnie złapać to primo trzeba umieć biegać, secundo mieć kondycję, tres umieć wykonać podcinkę w biegu - co wymaga doświadczenia w tego typu akcji i sporej sprawności ogólnej.
Patrząc na tę dwójkę policjantów na moje oko nie dysponowali oni żadną z owych umiejętności.
Ponadto stawiam tezę, iż im więcej pojawi się kobiet w prewencji, tym częściej będziemy mieli do czynienia z użyciem broni przez policję, czy to w patrolach mieszanych czy wyłącznie damskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tu akurat się muszę zgodzić, z własnego doświadczenia; policyjna odznaka, przywileje, kajdanki i giwera - to ryje beret o wiele bardziej babie niż facetowi. Smile

ale zasadniczo to wszystko wina szkolenia policjantów i tzw. kultury w tym zawodzie. obecnie w polsce obowiązują amerykańskie standardy, czyli zasadniczo gestapo.

jakby im zależało na tym aby ludzie ich szanowali, a rządowi zależało na tym aby pały mordowały jak najmniej ludzi, wtedy system wyglądał by zupełnie inaczej.
ale najwyraźniej ani jednym, ani drugim na tym nie zależy - i koniec końców cierpią na tym zarówno ofiary policjantów-zwierzaków, jak i ci policjanci którzy dla odmiany nie są zwierzakami i woleli by aby ludzie ich szanowali za to co robią, a nie się ich bali przez to jak to robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą ja w ogóle nie rozumiem jak ludzie mogą tego nie rozumieć, że nie strzela się w plecy uciekającemu.

jakby ktoś na mnie wyskoczył z tłuczkiem do mięsa, czy innym młotkiem, albo nawet i samymi pięściami, a ja akurat miałbym gnata - to sam bym chuja zastrzelił. i w tym akurat nie widzę niczego godnego potępienia bo to typowa samoobrona. zwłaszcza że typ widzi, że mam gnata, więc wie na co się pisze jak mnie atakuje..

natomiast jak już rzucił we mnie tym tłuczkiem, nie trafił, nic mi nie zrobił - i już tylko ucieka... żeby wtedy mu strzelać w plecy??? nosz kurwa; jakim trzeba być patologicznym społeczeństwem aby akceptować tego typu zachowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej wkurwiają przypadki, że psy choćby a raczej przede wszystkim w Usraelu, z premedytacją walą w plecy, mimo tego, że mogą spokojnie walić po nogach. Przypadków jest od wuja i ciut ciut. Nie zrozumiem tego za cholerę.

O kurwa właśnie obejrzałem filmik.... Ja pierdolę... U nas dokładnie to samo. Najebali mu śrutu i nawet z pierwszą pomocą dupy gnoje nie ruszyli. Skurwysyny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
O kurwa właśnie obejrzałem filmik.... Ja pierdolę... U nas dokładnie to samo. Najebali mu śrutu i nawet z pierwszą pomocą dupy gnoje nie ruszyli. Skurwysyny!

A ludzie stoją w oknach, patrzą i też nic nie mówią - kompletnie mają to w piździe że właśnie widzieli jak policja dokonała egzekucji świra który jej uciekał..

Ja bym chujów od razu zwyzywał od morderców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja pokazuje po prostu, że po raz kolejny mieliśmy do czynienia z posranymi debilami z policji.
Po pierwsze postrzelić to oni go powinni zanim zaczął rzucać maczetami czy tam nożami.
Po to kurwa mają broń i mają nią odpowiedzieć na zagrożenie życia w tym przypadku własnego.
Gość wtedy stał, więc postrzelenie go w sposób jak najbardziej bezpieczny dla gościa było po prostu najłatwiejsze. Można walić choćby w stopę.
Gdy gość już rzucił groźne narzędzie zaczęli do niego strzelać, co według mnie jest już niezgodnym z prawem użyciem broni, gdyż użyli broni nie będąc już w żadnym zagrożeniu własnego życia.
Co więcej mieli szczęście, że waląc do gościa w biegu jak popadnie nie trafili go mniej fortunnie.
Innymi słowy banda źle przeszkolonych albo nie doszkalanych idiotów.

P.S. ponieważ, jak wynika z relacji: "Z przestrzelonym kolanem (uraz jest poważny) i draśniętym uchem leży na jednym z oddziałów gorzowskiego szpitala." Tak celnie strzelali Laughing Jak daleko jest od ucha do nieco bardziej wrażliwej na kule części ciała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Akcja pokazuje po prostu, że po raz kolejny mieliśmy do czynienia z posranymi debilami z policji.
Po pierwsze postrzelić to oni go powinni zanim zaczął rzucać maczetami czy tam nożami.
Po to kurwa mają broń i mają nią odpowiedzieć na zagrożenie życia w tym przypadku własnego.


No wlasnie komendancie pozwole sobie wkleic filmik z akcji jak to 30 policjantow w UK radzi sobie z gosciem z maczeta.
Inna sprawa ze tych 30 potrafi sie tu pojawic do minuty. Generalnie o strzelaniu do uciekajacego nie ma tutaj mowy- zwlaszcza w takiej sytuacji.
No ale policja w UK ma troche inne powazanie - dlatego zapewne bron ostra nie jest im potrzebna. A u nas, kazdy osiol ja dostaje z mety...

_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nieprofesjonalnie zachowała się w szczególności, jak patrzę na ten filmik policjantka, którą bez ogródek nazwę nieprofesjonalną, głupią cipą. Gdy gość rzucił pierwszym przedmiotem z tego, co słychać oddała dwa strzały, czyli prawidłowo. Tylko, że ni chuja w nic nie trafiła, czyli kurewsko nieprawidłowo Laughing Podstawowy problem to właśnie to, że ni chuja nie trafiła, bo gdyby była odpowiednio wyszkoloną policjantką to jednym strzałem oddanym w momencie oddania rzutu {nie mówiąc o dwóch} przez tego gościa ujebała, by go w nogę i byłoby po sprawie.
Potem są jeszcze dwa strzały oddane, ale już nie wiem kto strzelał. Stawiam, że znów ona, która może miała broń drugi raz w ręku, chyba {"strzelam" po przyjętej przez nią postawie} Smile
Ja pierdolę i JA płacę podatki na taką bandę frajerów, zwłaszcza na ekipę cip, którą bez broni {co udowadnia kolejna akcja pokazana na filmikach z policyjnych zabaw} pierwszy z brzegu drechol spacyfikuje. Jak już chcą służyć w policji to niech przechodzą normalny trening, jak dziewuchy z GRU a nie kurwa robią za ekipę niepełnosprawnych policjantów sponsorowanych przez społeczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:03, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Dla mnie nieprofesjonalnie zachowała się w szczególności, jak patrzę na ten filmik policjantka, którą bez ogródek nazwę nieprofesjonalną, głupią cipą.


Stary, jesli ona jest dla ciebie glupią cipą, to odpowiedz: jak glupimi, w dupę, krzyżem i Męstwem, musieli być dymani Ci którzy wręczyli jej broń?
PO DRUGIE: Ta Pani, udowodniła jasno ze ma wiecej jaj (tak cenionych w Polsce) otwierając ogień do napastnika, w sytuacji gdy dopuszczają to obowiązujące policjantów przepisy. Śmiem tweirdzić że, w tym zamieszaniu, ona jest tu najmniej winna.

I śmiem przypuszczać, że w końcu, w plecy, zaczeła strzelać dopiero w momencie gdy przyklad dal jej ten samiec ( z grzecznosci pominę jego narodowość).
A ostatnie moje śmiałe stwierdzenie będzie brzmiało, że tylko dzięki temu iżprzyjął lepszą pozycję strzelecką, udało mu się tylko drasnąć ucho tego czubka... no chyb a, że spudłował.

Badźmy dzentelmenami, o których tak często pierdoli jkm, a którego poczucie honoru poniekąd cie uwiodło, oki?
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa, to już plaga bandyckich "policjantów"

Cytat:
Jak donosi Polskie Radio powołując się na ustalenia własne oraz doniesienia TVP Info, w szpitalu w Rudzie Śląskiej doszło do strzelaniny. Nie żyje jedna osoba – pacjent postrzelony przez policję.
Do zdarzenia doszło w nocy. Jeden z pacjentów zaczął demolować placówkę. Najpierw zniszczył drzwi i wyszedł ze swojego oddziału. Z kuchni ukradł noże i to pomieszczenie także zdemolował. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, próbowali negocjować z agresywnym napastnikiem, jednak bezskutecznie.

Gdy mężczyzna zaczął rzucać w funkcjonariuszy skradzionymi nożami, zdecydowano się na użycie broni. Napastnik został postrzelony w nogę, jednakże nie przyniosło to efektu, wobec czego oddano drugi strzał.

Ranny trafił na stół operacyjny, ale nie udało się go uratować.


http://www.wprost.pl/ar/457710/Strzaly-w.....z-policje/

pismaki też są dobre Wink ...nie przyniosło to efektu, wobec czego oddano drugi strzał...w plecy?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę. Co to jakaś zmasowana akcja? Pewnie nie można było postrzelić w rękę, albo chociażby jebnąć paralizatorem, przecież gnojki sobie ostatnio kupili zabawki na wystrzeliwane elektrody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 16 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"28-letni policjant Paweł R. i 34-letni strażnik miejski Marek S. 7 października ubiegłego roku zatrzymali się w Sulikowie. Podczas rozmowy z przypadkowo napotkaną osobą strażnik miejski wszedł na posesję obok i oddał mocz pod oknami. Na uwagę zwróconą przez mieszkańca budynku zareagował fizyczną i słowną agresją. Uderzył kilkakrotnie zwracającego mu uwagę, a gdy pojawił się brat pobitego, do akcji przyłączył się także policjant."
Czytaj dalej:
http://bezkarnoscpolicji.info/wydarzenia.....ego-oknem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:14, 26 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe to sa jajca Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
@ZlaPolicja




Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 20
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:37, 23 Sie '14   Temat postu: Premier Donald Tusk zapewnia policję o jej bezkarności Odpowiedz z cytatem

Premier Donald Tusk zapewnia policję o jej bezkarności [VIDEO]

Podczas jednego z propagandowych spędów, a mianowicie obchodów 95-lecia polskiej policji, które odbyły się 26 lipca pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie premier Donald Tusk wyraźnie poczuł wiatr w żaglach i wcielił się na chwilę w prawdziwego dyktatora, a nie jak na co dzień średnio wygadanego sługusa korporacji. Używał mocnych słów, które mimo jego momentami komicznej dykcji zabrzmiały całkiem groźnie. To przemówienie można by porównać do mowy Józefa Cyrankiewicza z 1956 roku, która była odpowiedzią na strajki i demonstracje w czasie Poznańskiego czerwca. Poniżej fragmenty obu przemówień.[/url]
_________________
www.bezkarnoscpolicji.info - milczenie oznacza przyzwolenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 26 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzi policjant do biblioteki, a zdziwiona bibliotekarka pyta:
– Co, deszcz pada?
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 26 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobiłby minister Sienkiewicz, gdyby w sądzie policja przedstawiła nagranie zrealizowane przez innego kierowcę pokazujące łamanie przez niego przepisów drogowych?
Natychmiast zażądałby ścigania kierowcy, który wykonał nielegalne nagranie bez jego zgody.

Jak widać w kwestii zgody na nagrywanie są równi i równiejsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popisali się...
Nagrał pirata z policji. Ma zarzuty
http://archiwum.rp.pl/artykul/1257466-Nagral-pirata-z-policji--Ma-zarzuty.html
Cytat:
Pan omasz nagrał kamerką zainstalowaną w samochodzie m.in., jak policjant gna uliczką, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h (jego auto widoczne w głębi, na końcu drogi)

Funkcjonariusze przyszli do domu zatrzymać kierowcę, który wcześniej nagrał drogowe wykroczenia ich kolegi. – To nadużywanie władzy – twierdzi ekspert.

– Próbowano odebrać mi te nagrania, a kiedy się nie udało, oskarżono mnie m.in. o znieważenie policjantki i groźby pozbawienia jej życia. To narzeczona pirata, a ja nie wiedziałem nawet, że człowiek, który dopuścił się licznych wykroczeń, to funkcjonariusz – mówi pan Tomasz. Kiedy „Rz" zainteresowała się sprawą, policja zaczęła ją wyjaśniać.

Pan Tomasz jest menedżerem z Warszawy, członkiem zarządu m.in. spółki giełdowej. W jedną z wrześniowych sobót jechał z narzeczoną stołeczną al. Sikorskiego. – Nagle przed przejściem minął nas renault megane. Auto wpadło na pasy między pieszych a rowerzystę i szybko się oddaliło....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 19 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie policja ale tym razem straż miejska:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:30, 19 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Nie policja ale tym razem straż miejska:


Cytat:
kajman1976 pisze:

A czy uczestnicy forum wiedzą kim jest "POSZKODOWANY" ??? To element patologii szczecinieckiej który był wieloktrotnie karany zarówno przez policję jak i straż miejską. Odsiadywał również karę w zakładzie karnym !!! Najlepiej głaskać patologie i oskarżać funkcjonariuszy. Tylko zebyście pózniej nie płakali jak komuś wyskoczy "POSZKODOWANY" z za rogu i przypiedoli! minie nie obchodzi kim jest poszkodowany i czy jet on porządnym obywatelem czy nie. chodzi o to że funkcjonariusze straży miejskiej nie powinni się w taki sposób zachowywać. Jest pokazany na tych nagraniach całkowity brak profesjonalizmu. A to że poszkodowany jest znany naszej straży miejskiej i nawet był kiedyś gdzieś karany nie usprawiedliwia tych matołów żeby tak traktować obywatela . Bo kiedyś przyjdzie taki dzień że owy strazniki miejski bedzie szedł przez miasto po cywilnemu i ktoś mu naprawdę przypierdoli tylko za to sam łamie prawo i nie szanuje obywateli czyli swoich chlebodawców.

http://temat.net/aktualnosci/19893
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17   » 
Strona 11 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Policja - mordercy i tchórze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile