W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przemysław Błoński   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Olsztyńska mafia znowu w nagłówkach 34
Okno Życia w Olsztynie 1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 28023
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy będąc w Polsce boisz się policji?
Tak
54%
 54%  [ 32 ]
Nie
45%
 45%  [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 02 Kwi '10   Temat postu: Przemysław Błoński Odpowiedz z cytatem

29-letni mieszkaniec Olsztyna zginął z rąk policjanta Dariusza Dawidczyka 19 listopada 2006 roku, około godziny 20:00, na skutek rany postrzałowej w tył głowy... W tym momencie kończy się konsensus w sprawie okoliczności śmierci Przemysława Błońskiego.

Choć olsztyńska prokuratura umorzyła sprawę już po trzech miesiącach, a sąd już dwukrotnie oddalił pozew matki ofiary przeciw zabójcy, okoliczności sprawy warte są tego by poświecić im co najmniej ten jeden artykuł.

Artykułu tutaj: przemyslaw_blonski.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefcioker




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda chłopaka. To było ewidentne zabójstwo. Ja osobiście też znam nadużycie ze strony policji. Otóż moja znajoma po wizycie u weterynarza ze swoim psem, dostała telefon od dzielnicowego który groźbą wymusił od niej informację o jej samochodzie. Przerażona wybrała się do weterynarza by spytać się o co chodziło. Weterynarz wytłumaczył jej że była stłuczka i policjant szukał ciemnoniebieskiego renault(stare auto znajomej), weterynarz nie wiedząc o zmianie auta wskazał na znajomą. Sprawa ucichła, dzielnicowy unika rozmów. Prawdopodobnie znalazł kozła ofiarnego na którego można zgonić winę. Nie zdziwię się jeśli koleżanka otrzyma wezwanie do sądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, obczajcie to.

poinformowałem o artykule na na forum policyjnym (o którym sam artykuł wspomina):



kiedy wysłałem na to forum swojego trzeciego posta (w bardzo grzecznej odpowiedzi do COP997) dostałem PW od jednego z moderatorów:



no i moja odpowiedź się oczywiście nie pojawiła.

znaczy nie ma sensu już tam nic pisać - wszelkie komentarze do tamtego wątku będę zamieszczać tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8542
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi po co wdajesz się w "potyczki" z "nimi". Nie szkoda ci czasu. Nie warto wchodzic do gniazda "os". Osy zwalczysz tylko dymem. A jak wiemy nie ma dymu bez ognia Evil or Very Mad
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uznałem, że skoro mój artykuł nawiązywał do tamtego wątku na forum ot nie będzie niestosownym wyrażenie tam swoich trzech groszy.
no, a że osy wyłączyły mi mikrofon po napisaniu 2 postów - łatwo było przewidzieć; nie mam im za złe - zawsze mogłem skończyć tak jak syn pani błońskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie fochaj się Bimi ,że Ci usuwają posty bo Ty robisz to samo stosując limit.A co do policjanta to życzę mu dożywocia w pierdlu!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no racja - jednego nie moge gościowi odmówić. rzetelnie poinformował mnie żebym się nie produkował, bo i tak usunie.
ja rzetelnie ustalam, ze aro_klb ma limit 4 na dzień. a tamten rzetelnie, ze prawda2 limit 2 (w ogóle) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, zanim skończyłem pisać swoje PW - odpowiedź do moda zostałem zbanowany. Sad
to wkleję tu coby się nie zmarnowało - mam nawet cytat Smile



bobo1959 napisał:
zmień ekarza, bo ten Cie kolego oszukuje, jak widzę .... mafiia..... szok.... może spisek z za światów ...kosmici może ? Smile

tak, zagroził życiu policjanta i miał pecha, że zginął .... ale jak się kogoś chce pozbawić życia, a tym bardziej policjanta, który ma broń, to musi się z tym liczyć, że policjant broni użyje .... a co t myślisz, że policjanci bron dostali po to aby jej nie używać ? ... zrozum w końcu, że policjant po to ma broń aby bronił siebie i innych przed takimi osobnikami jak ten który zginął wtedy ....

a możesz mnie tez morderca nazywać, tylko, że gdybym ja był na miejscu owego policjanta i na mnie by to trafiło, to nadal bym żył i chodził po ty świecie a nie 1,5 metra pod ziemia leżał ....jak to zrozumiesz to będzie jeszcze z Cie normalny cllowiek a nie oszołom i nawiedzony ....

mam wrażenie, że mówisz do mnie jak do jakiegoś dziecka z przedszkola.
nikt nie chciał pozbawić życia policjanta - nie ma na to żadnych dowodów.
policjanci dostali broń po to aby się bronić. i tak samo powinni odpowiadać za zabicie człowieka jak nie-policjant.
ale w tej sprawie nie chodzi o to. chodzi o to że koledzy pozacierali wszystkie ślady.

spiski owszem, na świecie są powszechne. 11 września to spisek - być może tez powinieneś się zainteresowac.
kosmici - nie znam.

całym światem rządzą mafie.
a polska policja to jedna z najgorszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, dając back zrobiłem screenshoty, żeby nie było że ściamniam.

pały to jednak niezłe świry. koles mi najpierw zadaje pytanie, a potem banuje zanim zdążę odpisać. no świr Smile



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

policja może strzelać do samochodu gdy poza kierowcą ktoś w nim siedzi?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie nie, ale policja nie może robić wielu rzeczy które prokuratura i sąd kompletnie zignorowały. w tym własnie rzecz.

jeszce zapomniałem powiedziec, że ten moderator co to najpierw mi szczerze napisał, że będzie mnie kasował, a potem gadał ze mną przez PW zarzucił m, że "ukrywam się za niepolskim serwerem". Smile

hmm. w sumie to sprawiał wrażenie kogoś kto faktycznie chciałby mi coś wyjaśnić. tylko dlaczego zaczynał od sprawdzenia adresu mojego serwera... Laughing

mówię wam - to jest mafia - ten rząd ich nie ruszy, jak i nie ruszy wszelkich innych spraw w których zabójcą są policjanci. media doszukują się polityki i teorii spiskowych, a prawda najczęściej jest o wiele prostsza. to po prostu polska mafia policyjno-prokuratorsko-sądowa. ściśle związana z politykami i (np.) organizacjami ochrony zwierząt. zadrzesz z jakimś świrem z tej mafii - zginiesz; jego uniewinnią. mogą podrobić wszelkie dowody: mieć samobójstwo tam gdzie go nie było. rykoszet, zawał serca - co chcą. mafia tworzy dowody w sprawach karnych i mafia je rozpatruje. to jest tak proste, nie ma teorii spiskowych.
co najmniej ja i pani krystyna to wiemy.
wy też powinniście się dowiedzieć.

większość z tych, szczególnie młodych, ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że pracują w mafi - mimo to z czasem skutecznie się do niej adaptują, zamiast się postawić, jak my - tylko za to pójdzie się do nieba Smile
w tym momencie możemy przemówić jedynie do ich sumienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, jeżeli liczyłeś tam na konstruktywną gadkę z pałami to chyba...musiałeś nieźle się zjaraćWink Ale + za chęci.
Oprócz patologii tam panującej (wóda, dziwki, lewa kasa) policja niestety w kraju "demokratycznym" musi też dbać o dobrą opinię, przynajmniej w mediach. A to oznacza kłamanie lub zatajanie rzeczywistości jaka tam panuje.To klika, gdzie łamanie prawa, którego strzegą jest na porządku dziennym, a jak wiadomo kruk krukowi oka nie wykole. I tak od dobrego i szlachetnego szeryfa (w roli głównej John Wayne) doczekaliśmy się instytucji, nie dość że strzegącej chorego prawa i interesów chorych ludzi, to jeszcze łamiące to prawo kosztem, no właśnie, często zwykłych ludzi, którymi, choć nie zdają sobie z tego sprawy też są policjanci. Ale władza nad szarym obywatelem dodaje magicznej mocy, zwłaszcza z pałką i bronią. Howgh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8542
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za małolata łapałem osy i przebijałem je igłami.
To były czasy Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 10:50, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy macie jakis wewnętrzny problem z Policja, bądź jesteście dziećmi ów Policjantów i wykrzykujecie swoje "CHWDP" by być "cool". Ja nic do Policji nie mam - zarabiają grosze, mają najdurniejszą robotę w życiu, pracują po 12 h dziennie by mieszkać w Domu Policyjnym. . .

Skoro wam tak źle to wypierdalać do Iranu (Policja Obywatelska) czy ChRL - pokażcie kozacy jak tam Policję jebiecie Laughing

To jest żałosne - paru ćpunów i nierobów z forum ze swoimi żalami nt Policji. Chroni was anonimowość (bo kogo obchodzi co wy o Policji sądzicie) oraz wolnośc wypowiedzi (bo kto was za to będzie ścigał? Chyba, że powiecie to policantowi w twarz).

P.S. Jestem ciekaw jak zapierdoli wam jakiś gówniarz matkę na ulicy "sprężynką" do kogo zadzwonicie by znalazł skurwiela Laughing Powodzenia schweinen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich słów niecenzuralnych może użyc tylko pała,pytasz kogo to obchodzi,popatrz jak społeczeństwo was opluwa,my mówimy wam stop mordowaniu,stop bicia na komendach przy aprobacie zwierzchników,tobie też jest potrzebne leczenie,macie przecież swoje szpitale gdzie leczą się policjanci z alkoholizmu,i nie dziwmy się że zabijają nam najbliższych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
[...] zarabiają grosze, mają najdurniejszą robotę w życiu, pracują po 12 h dziennie by mieszkać w Domu Policyjnym...
To prawda - zarabiają grosze. Sami chcieli, nikt ich nie zmusił do pracy w policji. Pracują po 12h dziennie tak jak wielu innych ludzi w tym kraju i niewiele z tego jest, bo większość idzie na opłaty.
wunderwaffel napisał:
To jest żałosne - paru ćpunów i nierobów z forum ze swoimi żalami nt Policji.
Widzisz, problem w tym, że większość uczestników forum (również ja) to osoby raczej pracujące (np. IT i pokrewne). Zatem określenie "nierobów" daje tylko upust Twojemu obrażonemu ego - ktoś napisał, że to, co się dzieje, jest nie w porządku i odebrałeś to jako atak na swoje przekonania. Najwyraźniej musisz być przekonany w 100%, że policja (czyli tacy sami ludzie jak ja czy Ty) są zawsze w porządku wobec innych i nigdy nie popełniają błędów.
Wiesz, ja nie będę z siebie robił idealisty. Na miejscu kolegów policjanta być może zrobił bym to samo - jeśli faktycznie takie "nieprawidłowości" miały miejsce (choćby z egoizmu, aby zminimalizować ryzyko, że ktoś zainteresuje się tematem, bo przecież skoro tam byłem, to również względem mnie mogą zostać wyciągnięte konsekwencje). Poza tym "on dziś potrzebuje przysługi, ja kiedyś może też będę..."
Nie rozumiem również dlaczego obrzucasz nas obelgami typu "ćpun". Nie obraź się, ale pokazałeś, że nie jesteś od nas lepszy (odniosłem wrażenie, że gardzisz tym, że pozwalamy sobie na krytykę tego, co nam się nie podoba lub wydaje nie do końca zgodne z prawdą). Ciebie również nikt nie zmusza do czytania tej spiskowej papki, jaką tu serwujemy.
wunderwaffel napisał:
P.S. Jestem ciekaw jak zapierdoli wam jakiś gówniarz matkę na ulicy "sprężynką" do kogo zadzwonicie by znalazł skurwiela Laughing Powodzenia
Tutaj się z Tobą zgodzę, ale sądzę, że każdy tutaj ma taką świadomość (i nie jedna osoba o tym pisała).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa, matkę mi ktoś na ulicy zabije... i dlatego mam walczyć o to by każdy morderca w mundurze pozostał bezkarny - niedoczekanie twoje, wunderwaffel. byłeś, jesteś i zdechniesz mendą.

matka jest waszym typowym argumentem, he? Smile
szkoda tylko że abstrahującym od realiów.
a realia są takie że polska policja to mordercy i tchórze. oraz prymitywne głąby

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo ten obraz pokazuje rzeczywiste zachowanie pał,to nie tylko film taką mamy policję do tego zakłamane bestie w mundurach aroganccy,butni i bezrozumne yeti.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P.S. Jestem ciekaw jak zapierdoli wam jakiś gówniarz matkę na ulicy "sprężynką" do kogo zadzwonicie by znalazł skurwiela Laughing Powodzenia schweinen
- a do kogo zadzwonię jak mi rura pęknie, do hydraulika i będę oczekiwał od niego że skoro wziął pieniądze za usługę wykona ją rzetelnie, proste jak budowa cepa.
Polska odziedziczyła po poprzednim totalitarnym ustroju, cały aparat państwowy, którego głównym zadaniem było zabezpieczenie władzy. Wy nie rozumiecie że waszym podstawowym zadaniem jest teraz ochrona społeczeństwa poprzez przestrzeganie wzajemnego poszanowania praw i godności człowieka. Bez prawa jesteście tylko bandą najemników i najważniejsze czego nie łapiecie nie wy decydujecie co jest prawem, nie wy je ustanawiacie.
Czytam wątek na forum policyjnym, a tam ogólna radocha, że dla dobra Policjantów naciągnięto śledztwo.
Kasety z nagraniami wcięła amba, matka zastrzelonego oczywiście zero wsparcia, a tylko kłody pod nogi.
Ok, niech ci będzie że to był bandzior i święty policjant w obronie własnej strzelał do uciekającego samochodu, tylko najbardziej rozjebało mnie to że nie zważał na pasażerów, od razu ocenił że oni też są winni i można do nich strzelać. W sumie to powinniśmy się cieszyć że nie był to jakiś bus, albo nie daj boże autobus. Bo nim kula dosięgłaby kierowcy rozwaliła by pewnie kilku innych "bandytów", którzy śmieli stać na drodze sprawiedliwości.
Fakt ukrywamy się pod anonimowością, ale po prostu nie chcemy dołączyć do całej plejady sławnych lub mniej sławnych tajemniczych wypadków, które towarzyszą sprawom związanym z wymiarem "kolesi owskiej sprawiedliwości".
Wiesz co się dzieje gdy człowiek długo nie może znaleźć rzetelnego fachowca? Bierze sprawy w swoje ręce.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Wy macie jakis wewnętrzny problem z Policja, bądź jesteście dziećmi ów Policjantów i wykrzykujecie swoje "CHWDP" by być "cool". Ja nic do Policji nie mam - zarabiają grosze, mają najdurniejszą robotę w życiu, pracują po 12 h dziennie by mieszkać w Domu Policyjnym. . .

Skoro wam tak źle to wypierdalać do Iranu (Policja Obywatelska) czy ChRL - pokażcie kozacy jak tam Policję jebiecie Laughing

To jest żałosne - paru ćpunów i nierobów z forum ze swoimi żalami nt Policji. Chroni was anonimowość (bo kogo obchodzi co wy o Policji sądzicie) oraz wolnośc wypowiedzi (bo kto was za to będzie ścigał? Chyba, że powiecie to policantowi w twarz).

P.S. Jestem ciekaw jak zapierdoli wam jakiś gówniarz matkę na ulicy "sprężynką" do kogo zadzwonicie by znalazł skurwiela Laughing Powodzenia schweinen


Ty nawet świnią nie możesz być nie porównuj się do niej bo ją obrażasz,a ty jak chcesz być kowbojem i biegać z pukawką to do Afganistanu jełopie,tam pokaz co potrafisz,tam skulisz ogon i tylko hał ,hał pozostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.
Jestem za - wszystkich ich powinno się powysyłać do Afganistanu.
Skoro tacy z nich patrioci to niech pokażą swoje oddanie dla OJCZYZNY w prawdziwej walce. Bo strzelać w plecy nieuzbrojonemu, uciekającemu człowiekowi to każdy jeden skundlony tchórz potrafi. I jeszcze się kurwa na bohaterów kreują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jokerwader




Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest żałosne - paru ćpunów i nierobów z forum ze swoimi żalami nt Policji. Chroni was anonimowość (bo kogo obchodzi co wy o Policji sądzicie)


Oczywiście, że tak i siedzą tu same ćpuny, bo inny punkt widzenia jest niedopuszczalny. Policja chyba nie wie do czego jest.

Cytat:
oraz wolnośc wypowiedzi (bo kto was za to będzie ścigał? Chyba, że powiecie to policantowi w twarz).


Po tym zdaniu śmierdzisz mi komuchem.

Cytat:
P.S. Jestem ciekaw jak zapierdoli wam jakiś gówniarz matkę na ulicy "sprężynką" do kogo zadzwonicie by znalazł skurwiela Laughing Powodzenia schweinen

Oczywiście, że po policję, ale tak samo jak oni i ty zapomniałeś do czego zostali zatrudnieni.

A co do matki. Ja osobiście wolał bym uświadomić dzieci w przedszkolu, że pieniądze służą jedynie do wymiany.
Podobno lepiej jest zapobiegać. Proces w którym uczestniczymy bardziej nas cofa niż rozwija.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie boję się policji, tylko za każdym razem jak ich widzę to chce mi się rzygać. puker

To są zakompleksieni psychopaci, którzy w normalnym społeczeństwie nie mieli czego szukać i poszli do policji tak jak kiedyś szli do zomo.

Na szczęście rośnie nowe pokolenie JP, które jest coraz liczniejsze i wkrótce psy będą miały bardziej przejebane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 21:08, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test mikrofonu wyszedł pomyślnie. . .

Do rzeczy - najzabawniejsze są wasze ku**** mać komentarze. Jakby coś znaczyły i wpływały na opinię publiczną, a naprawdę jest to następne parędziesiąt nic nie znaczących bitów zaśmiecających serwery oraz pamieć ludzką. Sracie żarem dalej niż widzicie wylewając swoje ciężkie żale (czyt. pierdu pierdu do słuchu). Nie czytałem i nie zagłębiam się w wasze przemyslunki - bo niby z jakiej racji czy stanu tym bardziej, że nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia prócz"JP" bo dostaliście mandacik za prędkość badź was ktoś wy***ał a wy nie umiecie się bronić, bo sranie w pieluchy i namalowanie tego na ekranie monitora daje wam poczucie "racji". JEBIE MNIE TO.

Lecę dalej - zawód jak każdy inny. Do palącego domu nie wpuszczajcie strażaków bo opindlą wam chałupę, hydraulików nie wołajcie do rur bo wam "przeczyszczą" i to nie jedną, a policjantów nie komunikujcie o wypadkach które spowodowaliście, bo jeszcze zrzucą winę na was. . .

To tyle - po wyżalajcie się dalej. Uznajcie o sobie jako terapie "JP 1000000 %". Jestem tylko ciekaw co zrobicie jak rzeczywiście będzie wam potrzebna >>odpowiednia służba<<. . .

P.S. Cokolwiek napiszecie i tak jest mało znaczące bo 60 % ufa policji. To, że forum "kłamstwa2.info" tego nie robi raczej nie zatrzęsie Terrą. . .a napisałem ten post bo sie nudzę. . .więc nie pałujcie się, że "kogoś" sprowokowaliście ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe - najlepsza wafel, jest końcówka: "60% ufa policji" Smile

wiesz, obawiam się że po ostatnich publikacjach na prawda2 jest to już co najwyżej 58%... Smile

to do ilu % zaufania będziesz czekał zanim stwierdzisz, że nie jesteś już bohaterem patriotą, a jeno ludzką pijawką - pasożytem społecznym?

powiedz, jak wzywasz strażaka bo masz pożar to też pozwalasz mu by przy okazji gaszenia pożaru bezkarnie zamordował twoje dziecko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przemysław Błoński
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile