W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Policja - mordercy i tchórze  
Podobne tematy
Polska policja159
polska policja...19
Zorganizowana grupa przestępcza 48
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 68104
Strona:  «   1, 2, 3, ... 15, 16, 17   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 30 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze możesz mi mówić, że nie powinno się napiętnować polskich mediów, bo przecież tam też pracują dobrzy ludzie. No i przecież gdy potrzebuję informacji to właśnie do mediów się zwracam...
No niestety, może z mediów czegoś się w swoim życiu dowiedziałem, ale odkąd żyję (a mam juz ponad 30tke) polska policja nie pomogła mi jeszcze ANI RAZU! Za to zgnębili mnie wiele razy.
Chociaz przyznaję: mojej żonie raz policja pomogła... Z tym, że niemiecka i było to w Niemczech Smile



Ten wątek jest reakcją na metody policji.
Jesli ktoś wyznaje ideologię gnębienia mnie, mordując przy tym niewinnych ludzi za to, że nie potrafi ich złapać bez strzelania im w plecy, niech nie liczy że będę dla niego pobłażliwy.

Akcja budzi rekację - ten wątek to reakcja.
Tyle na temat sprawiedliwości.
A jeżeli w policji są dobrzy ludzie to moją do wyboru:
a) odejść
b) postarać się aby polska policja odróżniała się od gestapo nie tylko mundurem (chociażby wydając sądowi policjantów-morderców)

Jeśli nie potrafią zrobić b) i nie chcą robić a) - to ich pieprzony problem. Widac jest im tak wygodniej - podobnie jak kiedyś niktórym było wygodniej kapować, niz nie kapować. I też mozna powiedzieć, że przecież kapusie byli potrzebni, aby zapewnić Polsce bezpieczeństwo.
A ja mówię: pieprzyć SB-ckich kapusiów i pieprzyć pały! Niestety, ich wina polega na tym, ze służą organizacji, która ja uważam za działająca na szkodę Polaków. A jeśli nie są tego świadomi to niech posłuchają co do nich mówię i spróbują wyciągnąć wnioski.

Uważam, że reaguję jak najbardziej właściwie na metody naszej policji. I z tego co widać na murach w naszym kraju nie jestem w tym osamotniony. Tego wątku (jak i grafiti z literami HWDP) nie stworzyłem ja ani jacyś hipisi - to wszystko stworzyła m.in. sama policja, czyli policjanci. I sami są sobie winni - bo akcja budzi reakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 30 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na tej zasadzie mozesz napisac:

lekarze - mafia nieodpowiadajca za morderstwa.

nauczyciele - miernoty gnebiace uczniow.

gornicy - kanalie na utrzymaniu calego spoleczenstwa

urzednicy - zlodzieje bioracy lapowki

przedsiebiorcy - tepi wyzyskiwacze, slepi nawet na fakt, ze im niewolnicy do Iralndii uciekaja

wojskowi - tepe pionki na uslugach ZSRR, a teraz USA

dzienniakrze - zwykli manipulatorzy i ignoranci

prawnicy - sitwa utrzymujaca monopol na swoj zawod

Mozna tak sporo zawodow przeleciec. Kazdy ma rzucic robote bo srodowisko jest chore? Czemu akurat policjanci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 30 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu akurat policjanci?
To proste: bo policjanci to najgorsi skurwysyni z nich wszystkich. Smile (nie licząc tylko rządu, który im pobłaża)

a tak na serio: dlatego, że ten wątek jett akurat o policji, a nie o dziennikarzach, lekarzach czy wojskowych.

Jesli kiedyś dziennikarz odda 39 strzałów do przestraszonego gówniarza, po czym zostanie okrzyknięty przez innych dziennikarzy ofiarą, to wtedy założę wątek p.t. "polscy dzinnikarze to mordercy"

Ale na razie dziennikarzy nazywam co najwyżej syjonistycznym ścierwem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 30 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chech, dobra kazdy ma swego bzika. Very Happy

Uwazam po prostu, ze trzeba byc ostroznym w ferowaniu sadow uogolniajacych, dotyczacych wiekszej zbiorowosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 30 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale na razie dziennikarzy nazywam co najwyżej syjonistycznym ścierwem Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9330475
Cytat:
Policjant postrzelił uciekającego 54-letniego mężczyznę

54-letni mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala po tym, jak został postrzelony przez policjanta - poinformował rzecznik łódzkiej policji Mirosław Micor.

Do zdarzenia doszło na obrzeżach Łodzi. Według policji, funkcjonariusze prowadzący akcję przeciwko przestępcom dokonującym kradzieży oraz włamań do samochodów, zauważyli przy ulicy Skrzydlatej pojazd marki Volvo. Samochód nie posiadał m.in. lewego lusterka oraz tylnych siedzeń. Policjanci zaczęli obserwować samochód, ponieważ podejrzewali, że został on skradziony.

W bliskim sąsiedztwie auta pojawił się mężczyzna. Kiedy zauważył mężczyzn siedzących w nieoznakowanym samochodzie policyjnym, schował się za drzewo. Po jakimś czasie wrócił jednak, wsiadł do Volvo i ruszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd, włączyli sygnał ostrzegawczy, ale kierowca nie reagował. Skręcił do lasu i zaczął uciekać przed policjantami - powiedział Micor.

Według rzecznika, kierującego Volvo próbował zatrzymać inny nieoznakowany samochód policyjny. Kierowca zwolnił, ale chwilę później kontynuował ucieczkę. Jeden z policjantów użył broni. Najpierw oddał strzał ostrzegawczy, a później strzelił w kierunku samochodu - mówił Micor.

Kierowca został ranny. W stanie ciężkim, ale stabilnym przebywa w szpitalu WAM w Łodzi. (mj)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie generalizujmy,choć nie możemy stwierdzić iż nie możemy im nic zarzucić.Wszystko zależy od człowieka lub (co gorsza) od systemu w którym sie tkwi
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wątpię, że gdyby system nie zachęcał pał do strzelania w plecy to takich przypadków byłoby mniej.
co nie zmienia faktu, że morderca mordercą pozostanie, bez względu na to jak pobłażliwy jest dla niego system.

tymczasem wygląda na to, że "oficjalnie" o wiele bardziej karygodne (czyt. potepiane przez media) jest zabicie niedźwiedzia przez wystraszonego turystę, niż zabicie człowieka przez wystraszonego policjanta.
http://wiadomosci.onet.pl/1629931,11,item.html

coś tu chyba nie gra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystraszonego turystę? Bimi, walnąłeś jak kulą w płot. Misiek miał 1,5 roku i ważył raptem 5kg wiecej niż mój pies w najlepszym okresie. Tacy "wystraszeni" wyrywaja kotom łapy w piwnicach.



Cytat:
Grupa sześciu osób zabiła w Dolinie Chochołowskiej półtorarocznego niedźwiadka. Najpierw częstowali go kanapkami, a później obrzucili kamieniami i wrzucili do potoku. Zwłoki zwierzęcia odnaleźli w nocy z soboty na niedzielę leśnicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.


Prawdziwy niedzwiedz jednym uderzeniem łapy zdejmuje człowiekowi głowę z korpusu. Ten malec był mniej groźny niż pies. Założe się, że w razie czego wolałby uciekać niż atakować stado osobników z ktorych kazdy był od niego masywniejszy. No, ale ci osobnicy chceili się zabawić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiesz jak było. oceniasz ludzi tak samo jak media - po historii, którą sobie sam ułożyłeś w głowie widząc zwłoki biednego niedźwiadka i oglądając tvn24.

jakoś słabo chce mi się wierzyć w wersję onetu jakoby turyści najpierw go karmili kanapkami a potem ukamieniowali dla zabawy i wrzucili zwłoki do potoku, po czym się do wszystkiego przyznali przy pierwszej okazji... trochę to naciągana historia.

sami obrońcy zwierząt potwierdzili, że niedźwiedź był wygłodniały, więc można przypuszczać, że próbował im te kanapki jednak wydrzeć...
moim zdaniem mogli się przestraszyć.
ja sam jak widzę psa łażącego bez opiekuna i kagańca po ulicy to się boję, więc można przypuszczać, że wygłodniałego 1,5 rocznego niedźwiedzia w lesie też bym się przestraszył. może i był mały, ale zobacz jakie miał pazury, a i zęby pewnie nie mniejsze - człowiek który nigdy nie miał doczynienia z niedźwiedziem mógł się czuć zagrożony.

gdyby rzucił się na mnie z zębami obcy pies to też starałbym się go zabić. więc jestem w stanie zrozumieć reakcję, choć też uważam, że nie powinno się zabijać niedźwiedzia jeśli nie jest to konieczne. sprawa ewidentnie wymaga zbadania okoliczności, ale przez sąd a nie przez media.


w moim przykładzie z niedźwiedziem chodziło mi wyłącznie o to, że zabicie niedźwiedzia jest u nas godne więzienia, gdy zabicie człowieka przez policjanta jest godne orderu - to jest właśnie esencja naszego państwa policyjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Sześć osób,średnio każda z nich o 20kg-40kg masywniejsza.
2) Wrzucenie ciała do strumienia to działanie typowych morderców działajacych z premedytacją.
3) Zabić wbrew pozorom nie jest łatwo. Watpie, żeby to było przez jeden kamień.
4) zwierzeta maja wyczucie skali. Tylko wścieklizna, odciecie drogi ucieczki albo ochrona potomstwa może sprowokować je do beznadziejnej walki.
5) "turysci" nie unikali kontaktu, sami czestowali na poczatku kanapkami.
6) "zaatakowani" nie noszą sladów walki.

Najprawdopodobniej było tak:

Misiek wyszedł, "turysci" sie ucieszyli. O jaki fajniutki. Zaczeli go karmić. W pewnym momencie zrobił "roar" albo pokazał zęby, ktoś wrzasnał, moze jakas laska. Jeden kolo chciał pokazac jaki jest rycerski i rzucił kamieniem. Dołaczyla sie reszta. Każdy chciał pokazać jaki mocny. No i tak miśka zmasakrowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) słaby arument. też jestem masywniejszy od psa a jednak sę go boję.
2) ciekawa teoria, szczegolnie ze strumien to nie rzeka i cialo od tego nie zniknęło.
3) zgadza sie, sczególne jeśli niedźweidź ucieka (co raczej nie mialo miejsca w tym przypadku). co innego gdyby mieli pistolet...
4) skoro istnieją głupi ludzie to istnieją też głupie zwierzęta
5) kto tak powiedział? pierwsze doniesienia w mediach mówiły o tym, że niedźwiedż rozszarpał im plecak. teraz im się nagle odmieniło i mówią, że turyści "karmili" niedźwiedzia. kto przy zdrowych zmysłach najpierw karmi niedźwiedzia wlasnymi kanapkami a potem go masakruje kamieniami?
6) po to się człowiek broni, żeby samemu nie ucierpieć. nikt nie będzie czekał aż zwierzę odgryzie mu rękę - to chyba oczywiste? poza tym, z tego co słyszałem z mediach, może ręki nikt nie stracił, ale mieli ślady kontaktu z niedzwiedziem. sami sie podrapali o jego pazury rzucajac kamienie?

teraz wróć proszę do pierwszego posta tego wątku i odpowiedz mi na pytanie: kto był bardziej bezwzględny; policjanci którzy w środku nocy oddali 39 strzałów w kierunku 2 przestraszonych gówniarzy uciekających furgonetką, czy turyści którzy zatłukli kamieniami niedźwiedzia, który zaszedł im droge?
i drugie pytanie: który czyn został bardziej potępiony prze media oraz rząd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to wklejaj tu jeszcze info ile rocznie ginie policjantow na sluzbie, dziecko juz chyba wie ze do kontroli czy wylegitymowania nalezy sie zatrzymac i nie ma w tym nic co uwlacza swoboda obywatelskim. Nie twierdze ze policja zawsze ma racje, tylko ze gdyby gonila Cie banda zbirow gdzies w nocy to zaloze sie ze w myslach blagalbys o radiowoz. Oni robia niejednokrotnie za psie pieniadze, wiem bo pracowalem w komendzie jako cywil, niejednokrotnie po 12 i wiecej godzin na dobe i codziennie narazaja swoje zycie bys mogl wieczorem isc normalnie po fajki czy chleb. Niestety nie zyjemy w swiecie gdzie kazdy jest uczciwym i grzecznym obywatelem. Tym bardziej o prawach jakie ma policja nalezy po prostu miec swiadomosc tak jak o tym ze trzeba wyjsc wczesniej z domu by nie spoznic sie do roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie wkleje.
szczegolnie w zestawieniu z liczba ofiar wypadkow przy pracy w innych zawodach.

nie wiem do czego probujesz mnie przekonac...?
że gestapowskie metody są dobre?
niee, dziękuję.
nikt kto strzela w plecy człowiekowi tylko za to, że ten nie chce sie poddac kontroli nie ma u mnie usprawiedliwienia. a to ile zarabia ma tu znaczenie zerowe.
ja mam wieczorem isc normalnie po fajki czy chleb wiedzac, ze kazdy policjant moze zaraz zaczac strzelac, gdyż ktos mu bedzie uciekal?
albo, np. do mnie bo mu sie pomyli, że uciekam. takie rzeczy sie zdarzają - raz napadł na mnie i znajomego patrol, zajezdzajac nam droge polonezem, bo w nocy szlismy pod okno innego kumpla sprawdzic czy sie u niego swieci. mysleli ze im uciekamy Smile dobrze, ze nie strzelali

nie dziękuję - już wolę, żeby było normalnie. czyli żeby policja miała broń której używa do OBRONY. bo od zabijania to mamy wojsko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra Bimi. Postulujesz likwidację policji? Jesteś jakimś skrajnym anarchistą? Napisz coś konstruktywnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie postuluję, nie jestem w rządzie.
zwracam tylko uwage, ze pały strzelają do ludzi jak do kaczek i że pod tym względem jest o wiele gorzej niż za komuny.
więc gdzie tu wolność, która podobno teraz zapanowała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za komuny to faktycznie mordowano niewinnych. Pyjas, Popiełuszko, górnicy z Wujka i wielu innych. Media byly "szczelniejsze", wiec nawet jak pospolity kryminalista zbyt mocno oberwał, to nie było gdzie pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyjas, Popiełuszko, górnicy z Wujka - przynajmniej znasz ich nazwiska...
Podaj mi nazwisko osoby zabijej przez policję po 1989 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co? Ty mi podaj Wink Byle nie bandyty i nie złodzieja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 26 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam widzisz.
Jesli milicja kogoś zabiła to znaczy, że był on bohaterem.
Jeśli policja - bandytą i złodziejem.

Mówisz, ze kazdy powinien wiedzieć, że przed policja się nie ucieka, bo inaczej może zastrzelić. Jeśli ktoś ucieka to jego wina.

Ale równei dobrze ja mogę powiedzieć: Pyjas, Popiełuszko, górnicy z Wujka - wszyscy oni wiedzieli, że za to co robią mogą ich zabić... A mimo to się stawiali.
Znaczy: to głównie wina ich samych, że zostali zabici. A nie milicjantów, którzy tylko wykonywali swoje zadania... czyż nie?
(zaznaczam, że tak nie myślę, a tylko pokazuję hipokryzję rozumowania)

Bandytą lub złodziejem zostaje się po wyroku sądu. A nie od samego uciekania.
Uważasz, że wszystkie przykłady ofiar policji które podaje w tym wątku odnoszą się do bandytów i złodziei?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 26 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wkleiles wybiorczo kilka tekstow o strzelaniu, a teraz pomysl chwile co jest lepsze: gdy paly strzelaja do bandziorow ( bo nie wmowisz mi ani zadna gazeta, ze osoby postrzelone to grzeczni obywatele, ktory mysleli ze ta policja to byla mafia w przebraniu) czy gdy bandyci strzelaja do pal i przy okazji strzelaja takze do przechodniow? Uzbrojenie policji to efekt tego ze bandziory sa uzbrojone, w Londynie np policja nie posiada broni palnej ale tam jest mniejsza przestepczosc ( troche wzrosla po emigracji polakow)

tak na marginesie polecam poczytac o pewnej inicjatywie "pal"

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....caid=14b58
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 26 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi, nie zmieniaj tematu

mowa jest o mordowaniu uciekających ludzi (bez broni) poprzez strzelanie im w plecy.
nie mieszaj w to strzelających bandziorów, chyba że masz na myśli przetoczonych przeze mnie policjantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 26 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Sam widzisz.
Jesli milicja kogoś zabiła to znaczy, że był on bohaterem.
Jeśli policja - bandytą i złodziejem.


To nie jest prawdziwa implikacja. Milicja polowała na opozycjonistów i przestępców. Policja poluje tylko na przestępców. (o ile mi wiadomo Wink )

A ze strzelaniem w plecy...Też się na to nie zgadzam. Na live Leaku widziałem działania policji w Ameryce Południowej. Jakiś facet wychodził z budynku, nie wiem, może zbyt szybko, może zbyt blisko podszedł do gliny? Glina wypalił mu w pierś z shotguna (taka chumrka śrutu). Gościu skulił się, połozyl brzuchem do ziemi, a spod niego rozrosła się kałuża krwi. Dość szokujące bo ofiara nie zachowywała się agresywnie. Ot, taki golas w sandałach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 26 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bodajze Chile jeszcze kilka lat temu dochodzilo do samosadow policji, bandziorow nie wsadzano do wiezien a zabijano na oczach przechodniow, ale my zyjemy w Polsce i jesli nawet w plecy ma dostac kolejny bandzior to niech dostanie, niz ma pozniej zrobic komus krzywde, np mnie. Ja policji sie boje, nie uciekam na ich widok bo to normalni ludzie, ktorzy stosuja prawo - nie wymyslaja go jak niektorzy uwazaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze o Policji należy dodać Juwenalia w 2004 w Łodzi gdzie zamiast gumowych kul użyto ostrych w wyniku czego poniosły śmierć dwie osoby.

Jeden jakiś dres i druga przypadkowa studentka z tłumu.

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2067285.html

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,2072360.html


http://www.youtube.com/watch?v=_r3Pp5NtFuA
http://www.youtube.com/watch?v=1QSxsDp4teU - w tej częsci jest nagrana dziewczyna, ktora dostała pociskiem w głowe i to ona właśnie była ofiarą policyjnej pomyłki. Pare chwil po tym jak student, ktory kręcił ten film "uchwycił ją" policjant do niego doleciał i mówił :

"wypierdalaj stąd , wypierdalaj z tą kamerą" i jeszcze słychać ze oberwał od niego.




Co do niedzwiedzia to myśle ze go zabili dla zabawy. Jakby go rzucali kamieniami to na pewno niedzwiedź zaczalby wkoncu sie wycofywać i by uciekl i tak pewnie bylo ale tamci podniecieni jak fajnie ucieka coraz wiecej kamieni rzucali aż go zabili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 15, 16, 17   » 
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Policja - mordercy i tchórze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile