W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Achtung Achtung  
Podobne tematy
The great global warming swindle (napisy PL)16
Efekt cieplarniany 81
30 tys. naukowców przeciwko oszustwu 32
Pokaz wszystkie podobne tematy (40)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3454
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 27 Lis '08   Temat postu: Achtung Achtung Odpowiedz z cytatem

http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=399&aid=7818

Ja będę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! no prosze.. i co wy na to wszyscy opluwacze UPR-u??!! Wielcy buntownicy! a jak co do czego to jeden z drugim nawet tylka nie rusza, by cos zrobic.. i na domiar tego wyzywacie UPR i jego sympatykow! jeszcze macie watpliwosci, ze wylacznie glos na UPR nie jest glosem zmarnowanym! Bardzo dobrze Kabul14..niech zwolennicy UPR-u demonstruja i wyrazaja swoj sprzeciw, a ci 'hejterzy' niech dalej narzekaja na system i przewalki NWO siedzac przed komputerem w wygodnym fotelu..to napewno pomoze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokadnie Gerwazjana! Gołym okiem widać, że największym sprzymierzeńcem w walce z NWO jest UPR i środowiska z nim związane. Można sobie pleść smarkulkowate wywody o tym jak to polityka i partie są beee itd. ale inaczej jak poprzez działalność polityczną rzeczywistości się nie zmieni. Oczywiście, że UPR to nie jest odpowiedź na wszystkie bolączki, ale przynajmniej jakaś odpowiedź. Dużo lepsza niż psioczenie i snucie opowieści o "wolności", kiedy na horyzoncie widać już zbliżające się chipowanie ludzi. Lara chyba przedkłada swoje feministyczne urazy do JKM nad pragmatyzm.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musicie lubic JKM, ale tylko posluchajcie..








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu obejrzyjmy sobie dla porownania:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Ha! no prosze.. i co wy na to wszyscy opluwacze UPR-u??!! Wielcy buntownicy! a jak co do czego to jeden z drugim nawet tylka nie rusza, by cos zrobic.. i na domiar tego wyzywacie UPR i jego sympatykow! jeszcze macie watpliwosci, ze wylacznie glos na UPR nie jest glosem zmarnowanym! Bardzo dobrze Kabul14..niech zwolennicy UPR-u demonstruja i wyrazaja swoj sprzeciw, a ci 'hejterzy' niech dalej narzekaja na system i przewalki NWO siedzac przed komputerem w wygodnym fotelu..to napewno pomoze


Tutaj UPR ma u mnie duży plus. Jak tak dalej pójdzie to portal historymaniak będzie skłonny nawet wspierać UPR. Z resztą każdy kto nie chce dać się orżnąć na cenach prądu powinien wesprzeć UPR w tej sprawie.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet rozliczają się z darowizn podając kto (inicjały, data) i ile.
Brakuje jeszcze lista wydatkowania funduszy, ale faktycznie mało kto przynajmniej próbuje i stara się być transparentny.

http://www.upr.org.pl/main/milion.php

Jeszcze brakuje takiego rozliczania wśród związków wyznaniowych Laughing
Ja nie daję na tacę i nie zamierzam, ale niestety i tak sami sobie biorą z budżetu Sad

Zanim dasz na tacę puknij się w glacę Laughing
(dotyczy wszystkich:)

p.s.
Tytuł tematu niezbyt adekwatny do treści, zanim kliknąłem nie wiedziałem o co może chodzić, założyłem że może być o wszystkim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:

p.s.
Tytuł tematu niezbyt adekwatny do treści, zanim kliknąłem nie wiedziałem o co może chodzić, założyłem że może być o wszystkim Wink


Wiem,ale bardzo się śpieszyłem i zrobiłem tytuł zwracający(w moim mniemaniu)uwagę Wink Smile

Swoją drogą będzie ktoś z wawy????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia. Może coś z tego będzie.

Byłbym, gdybym mógł.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponawiam pytanie!!Będzie ktoś z wawy??Jak coś to ja mam na głowie czarną czapkę z daszkiem najka i zieloną ciemną albo białą kurtkęVery Happy No i oczywiście biały kaptur...może to głupie co wypisuję,ale fajnie będzie kogoś z forum poznać...Jak coś to na prv, nr. tel. zostawiać Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:33, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kabul14 wez ze soba kamere i nagraj wszystko!a takze zdaj nam dobra relacje Smile JKM napisal na swoim blogu, ze tez bedzie...ja gdybym byla w Polsce, to tez chetnie bym poszla Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem. Sorry, że nie dałem tu znać, że się wybieram. W piątek nie miałem dostępu do netu, i dopiero po południu wiedziałem, że mogę się wybrać. Ludzi było, coś około 20-30. Jak na akcje warszawskiego UPR, to całkiem sporo ludzi. Rozwinięty został UPRowski transparent, rozdawano ulotki jeszcze z czasów poprzednich wyborów parlamentarnych. Co mnie zdziwiło, to że przechodnie brali te ulotki i je oglądali. Niektórzy nawet się zatrzymywali i czytali. A trzeba wiedzieć, że miejsce to jest obstawione przez wiele osób rozdających różnego rodzaju ulotki, więc mało kto je bierze, czy w ogóle czyta. Widać UPR przechodniom źle się nie kojarzy. Po kilkunastu minutach przybył JKM, który przez megafon wygłosił mowę o globalnym ociepleniu i dojeniu kasy przez cwaniaków siedzących w tym eko-interesie. Było trochę śmiechu i kilka prób wznoszenia okrzyków. Ogólnie bez sensacji, jeśli ktoś takich oczekiwał. Smile Mnie cieszy, że oddział warszawski zmienił godziny robienia takich akcji. Dotychczas akcje były robione w godzinach pracy. Zamieniłem kilka słów z prezesem okręgu mazowieckiego i dowiedziałem się, że to taki "eksperyment" i sami nie wiedzieli ile osób będzie. W Jego ocenie było "całkiem sporo".
Mam więc nadzieję, że kolejne akcje również będą robione o 18:00 i frekwencja na nich będzie coraz większa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:44, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. . .

Nie będę cytował tutaj postów bo wszystkie ww są proUPRowskie a więc czepiając się jednego czepiał bym się wszystkich.
Co do opluwaczy, "wielkich buntowników", "hejterów" itd. Mnie tam wisi czy świat zniknie w 2012 r. bo mój sposób życia spowoduje iż moja śmierć do przyjemnych należeć nie będzie (nadciśnienie, choleryk, problem z kręgosłupem, polip itd. więc najprawdopodobniej będzie to wylew czy cos koło tego). Mam dosłownie w dupie to czy jest globalne ocieplenie czy nie. Jesli Waszym zdaniem łażenie z transparentami typu "Tak" , "Nie" , "Tak i Nie" jest jakims osiągnięciem - proszę! Wyjdź na ulice z własnej inicjatywy i ze swoimi znajomymi kolegami, namówionymi ludźmi etc. i idź strajkować w Wa-wie bo mówienie o tym jak UPR jest wielki etc. mnie nie rusza. Tym bardziej że robienie pochodu to żadna trudność - trzeba po prostu chcieć. A jak się jest w jakieś partii to się do tego zobowiązujesz a ludzie "neutralni" zawsze pójdą z tłumem "bo coś się dzieje".
Wasze nagadywanie na to jak to superancki UPR jest itd. włóżcie sobie między bajki.

Ktoś zamieścił postać Tuska po UPR TV w którym występował Korwin Mikke. Słusznie. Te poziomy są równe sobie - debilizmu, prostactwa i jakieś choroby psychicznej trudniej do określenia (Corvinus Tuskus?).
Otóż obejrzałem 1 filmik z KM i tutaj wasz guru pierdoli że CO2 jest ogółem korzystne dla roślin. Ma racje. Jednak do jakies szkoły chodził. Tyle tylko że nie chodzi tutaj o roślinki tylko o Ozon (O3) który jest sfera obronną atmosfery przed szkodliwym promieniowaniem słońca, UV itd itp. I tak oto freon (mikrofale) uszkadzają te O3 powodując dziurę przez które wpadają te UV itp. do atmosfery powodując podgrzanie atmosfery.
Ja nie twierdze, że globalne ocieplanie jest. Ja twierdze że jak sie o czymś mówi to wie o czym się mówi a nie pierdoli o roślinach które są najbardziej zależne od O3.

Był tu swego czasu p. na forum pod ksywą M8 który zamieścił swoją doktrynę polityczna która została ostro skrytykowana (przeze mnie również). Uważał tenże pan że ludziom powinno się rozdawać wg posiadanej ziemi. Miał to sprecyzować a chyba doszło do tego że zabiło go illuminati bądź Oldenburgowie bo za dobry system stworzył . ..
Dlaczego nie pomożecie mu stworzyć partii, ruchu obywatelskiego aniżeli psioczycie i wychwalacie UPR. Ja nie mam nic do tego. Tylko zachowajcie pewien umiar w tym jak oceniacie partie która celebrujecie po ta sama partia was pochowa . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:

Mam więc nadzieję, że kolejne akcje również będą robione o 18:00 i frekwencja na nich będzie coraz większa.


Ja mam nadzieję,że na kolejnej akcji będzie lepsze nagłośnienie bo tylko do tego mogę się przyczepić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Tylko zachowajcie pewien umiar w tym jak oceniacie partie która celebrujecie po ta sama partia was pochowa . . .


taa szczególnie kiedy dojdzie do władzy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Achtung  Achtung
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile