W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamordowano Kadafiego - Chwała jego Pamięci  
Podobne tematy
Mali - no to się Francuzi urządzili 29
Sarkozy zabił Kaddafiego8
Libia - kraj ten już nie istnieje 26bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 22537
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz działanie nato w Libi.
Bandytyzm
95%
 95%  [ 45 ]
Operacja wyzwolenia ludności
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 47

Autor Wiadomość
kristina




Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 27 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
King Crimson napisał:
Pierdolone kurwy dopięły swego. Mam nadzieję, że nowa demokracja ich szybko popieści po kieszeni i wtedy debile zrozumieją, ale będzie już za późno. Debt is comming!


Eeee tam przywykną ...Tak jak my przywykliśmy , zresztą my to nawet co roku jeszcze świętujemy rocznicę naszego solidarnościowego zrywu...




    Zupelnie sie z toba zgadzam ,,,,,,,, beda mnieli nowa demokracje z udzialem Ameryki Francji itd,,,wtedy dadzom im po dupie ,,,, jeszcze nie raz wspomnom Gaddafiego !!

    Take care -------- zobaczymy ,,,, ja jestem w LIbii wiecej wiem na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kristina




Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 27 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

libijczycy nie maja poiecja o demokracji ,,,,,,, niech zobacza jak sie zyje w demokracji,,, haha , ta ich demokracja to sami zlodzeje gorsi niz byl Gaddafii , juz sie wzbogacili na okradzionych zeczach Gaddafiego widzialam na wlasne oczy ,,, !!! miliony and alot Gold itd,,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 27 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
privilege napisał:
Dziwi mnie trochę to że ci "wodzowie" Saddam, Kadafi czy inni odchodzą w taki nie estetyczny sposób ...

Dziwi mnie , że cię to dziwi . Ale w sumie tylko trochę cię to dziwi , więc ci wybaczam - zdziwienie Wink

Tak ten świat urządzili , że jak ktoś wysoko w społeczeństwie zajdzie ( bądź zostanie wyniesiony ) , to spadając z wysoka , krwawa masa z niego zostaje . Takie prawo natury , człowieka Wink
Po drugie, całe to szoł , wraz z pokazaniem jakiegoś kanału ściekowego w którym to Kadaffi niby spał ma działać zastraszająco na obecnie działających dyktatorów i innych pokraków autorytarnych/totalitarnych .
ONI mówią : patrzcie kmioty , jak któryś nie będzie z nami współpracował , to skończy tak jak np Saddam , Kadaffi . Ale najpierw zabijemy wam dzieci , zerzniemy żony i zjemy waszego psa Wink


dostarczyciele demokracji , tak to się kończy jak ktoś ma monopol na demokrację .


Wiesz, nie chodzi mi o to że Usraelscy mordercy mogli by mieć więcej smaku podczas zabijania "wrogów demokracji"...
Chodzi mi o to że ofiary wiedząc jaki los ich czeka nie wybierają sami śmierci ...A Kadafi raczej nauczony przykładem Husaina wiedział co go czeka...Chociaż nawet gdyby zginął z pistoletem na barykadzie i tak media miały by własną wersję zgonu ...
PS po Kaczyńskiem nie płakałem kiedy zginął JPII nie przyczepiłem sobie głupiej czarnej wstążki ,ale kiedy zabili Kadafiego autentycznie jest mi przykro bo to triumf kłamstwa nad prawdą...Żyjemy sobie, mamy wszytko wygodne fotele szerokie ekrany i czasami wspominamy dawnych wielkich bohaterów, a tu kurwa jeszcze więksi giną na naszych oczach ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 27 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej kristina piszesz ze mieszkasz w libii od 25 lat? powiedz, bo az trudno w to uwierzyc, czy to wszystko prawda:
Cytat:
1. There is no electricity bill in Libya; electricity is free for all its citizens.

2. There is no interest on loans, banks in Libya are state-owned and loans given to all its citizens at zero percent interest by law.

3. Having a home [is] considered a human right in Libya.

4. All newlyweds in Libya receive $60,000 dinar (U.S.$50,000) by the government to buy their first apartment so to help start up the family.

5. Education and medical treatments are free in Libya. Before Gaddafi only 25 percent of Libyans were literate. Today, the figure is 83 percent.

6. Should Libyans want to take up [a] farming career, they would receive farming land, a farm house, equipment, seeds and livestock to kickstart their farms are all for free.

7. If Libyans cannot find the education or medical facilities they need, the government funds them to go abroad, for it is not only paid for, but they get a U.S.$2,300/month for accommodation and car allowance.

8. If a Libyan buys a car, the government subsidizes 50 percent of the price.

9. The price of petrol in Libya is $0.14 per liter.

10. Libya has no external debt and its reserves amounting to $150 billion are now frozen globally.

11. If a Libyan is unable to get employment after graduation the state would pay the average salary of the profession, as if he or she is employed, until employment is found.

12. A portion of every Libyan oil sale is credited directly to the bank accounts of all Libyan citizens.

13. A mother who gives birth to a child receives U.S.$5,000.

14. 40 loaves of bread in Libya costs $0.15.

15. 25 percent of Libyans have a university degree.

16. Gaddafi carried out the world's largest irrigation project, known as the Great Manmade River project, to make water readily available throughout the desert country.


jak wygladalo bombardowanie, jak to jest z tymi rebeliantami. napisz jak to wyglada od srodka. bardzo jestem ciekawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedziela.
Idźmy na spacer, chodź na godzinkę, dla zdrowia i przedstawmy te informacje ludziom.
W ramach apostolstwa. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wloska supermodelka vanessa hessler - twarz firm telekomunikacyjnych - moze stracic robote po wyrazeniu swojej opinii na temat kaddafiego. od czterech lat byla dziewczyną czwartego syna kaddafiego - mutassima, ktory zostal zabity 20 pazdziernika.

Vanessa Hessler, who has long been the face of the telecoms firm told a magazine that not only was the Qaddafi family normal, but that the rebels who ousted the dictator were financed by foreigners and that the Libyan people had prospered under him.

reszta tutaj: http://www.sott.net/articles/show/236937.....afi-family

no coz, mimo wszystko odwazna laska. szacuneczek

aa i jeszcze taki wywiadzik:
[youtube]http://www.youtube.com/embed/MleqV8CVv4Y[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledwo co mnie bimi dopuscil, bo dobrze wie z jaką "herezją" wyjadę.. Laughing

to była zwykła walka o wpływy, jeden warty drugiego.. choć faktycznie odwaga tego kozaka naprawdę mi imponowała.

adolf hitler zanim doszedł do władzy absolutnej był wybawcą ludu niemieckiego.
jarek k. pomimo ciągłych porażek swojej partii wodzowskiej dzielących naród dosłownie na pół nie wywołał wojny domowej.. kaddafi pomimo jego arcydobroduszności względem narodu libijskiego i wprowadzenia w ruch "zielonej ksiązeczki" omawiającej strategię demokracji nie godził się na zerwanie z oligarchią i władzą absolutną. zginęło 16 tys libijczykow, nie licząc tego za co go oskarzali. nie jestem jego przeciwnikiem, a tym bardziej zwolennikiem krajow wspolpracujących z nato, ALE..

czy nie jest tak, że nawet gdy 1/5 narodu manifestuje to jest coś nie tak z krajem?
albo inaczej. czy nie jest tak, że gość mógł abdykować jak putin na rzecz medwiediewa pozostając w glorii i chwale? mógł. skoro nawiązywał do demokracji, to czemu nie dał narodowi wybrać nowej, być może lepszej drogi. chciwość?

a dlaczego niby pan x z libii mając tyle samo zasobów złóż ropy naftowej, brak zadłużenia, złota, diamentów.. nie mogłby stworzyć tego mechanizmu władzy wykreować lepiej bez walki o tron?

ktoś napisał, że jestem nieoświeconym debilem, bo myślę inaczej - oświeć mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman, pierdolisz i tyle. sa jednostki wybitne i jest sobie cala reszta. jezeli wydaje ci sie ze wszyscy nadaja sie do wszystkiego to jestes zwyczajnym imbecylem i nie mamy o czym rozmawiac. koniec przerywnika.

wracajac do tematu.
onz planowalo przyznac kaddafiemu nagrode praw czlowieka, jak mozemy przeczytac w oficjalnym raporcie wydanym czwartego stycznia br.

Here is a type of "smoking gun" proof that NATO and the U.S. has been operating through a smokescreen of lies, as well as intimidation. Please read the following January 4, 2011 report of the 16th Session of the United Nations General Assembly Human Rights Council, Universal Periodic Review:

Report of the Working Group on the Libyan Arab Jamahiriya [Document A/HRC/WG.6/9/L.13] http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/16session/A-HRC-16-15.pdf

Before NATO and the U.S. started bombing Libya, the United Nations was preparing to bestow an award on Colonel Muammar Gaddafi, and the Libyan Jamahiriya, for its achievements in the area of human rights. That's right--the same man, Colonel Muammar Gaddafi, that NATO and the United States have been telling us for months is a "brutal dictator," was set to be given an award for his human rights record in Libya. How strange it is that the United Nations was set to bestow a human rights award on a "brutal dictator," at the end of March.

reszta tutaj: http://www.sott.net/articles/show/236961.....bout-Libya
warto przeczytac calosc


i pare faktow na temat great manmade river coby prowokatorzy pokroju manhattana zamkneli mordy:
Cytat:
Libya's investment bank used $33 billion, without interest rates, to build the 'Great Man-Made River', the "eighth wonder of the world". It is, or was, 3,750 kilometers long with three parallel pipelines running oil, gas and water from deep in the Saharan desert up to Libya's cities in the north of the country, over an area roughly the size of Western Europe. The River project supplied 70% of the Libyan people (4.5 of its 6 million population) with clean drinking water from enormous aquifers discovered under the sands in the 1980s.

Here are some facts and figures to give you an idea of sheer scale of this project. (Source: official website of the Great Man-Made River Authority, h/t Libya S.O.S.)
Some half a million concrete cylinder pipes, some wide enough to drive articulated trucks through, were made up until the point NATO (the US) blew up Libya's infrastructure.

Transporting these enormous structures across the sands was ongoing until 19 March. Work went on day and night, all year long, for decades. The accumulative distance traveled by the transporters is apparently equivalent to the sun and back.

Before all this even began, over 3,700 km of roads had to be constructed alongside the gigantic pipe line trenches to enable the heavy trucks to deliver pipe sections to the installation sites.

Volume of trench excavation: 250 million cubic meters.

The amount of aggregate materials used in the project: 30,000,000 tonnes, enough to build 20 pyramids the size of the great pyramid of Khoufu.

Total weight of cement used: 7 million tonnes.

Total length of pre-stressing wire: 6 million kilometers; this would circle the Earth 280 times.

reszta tutaj: http://libyasos.blogspot.com/p/gaddafi.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
ledwo co mnie bimi dopuscil, bo dobrze wie z jaką "herezją" wyjadę.. Laughing

to była zwykła walka o wpływy, jeden warty drugiego.. choć faktycznie odwaga tego kozaka naprawdę mi imponowała.

adolf hitler zanim doszedł do władzy absolutnej był wybawcą ludu niemieckiego.
jarek k. pomimo ciągłych porażek swojej partii wodzowskiej dzielących naród dosłownie na pół nie wywołał wojny domowej.. kaddafi pomimo jego arcydobroduszności względem narodu libijskiego i wprowadzenia w ruch "zielonej ksiązeczki" omawiającej strategię demokracji nie godził się na zerwanie z oligarchią i władzą absolutną. zginęło 16 tys libijczykow, nie licząc tego za co go oskarzali. nie jestem jego przeciwnikiem, a tym bardziej zwolennikiem krajow wspolpracujących z nato, ALE..

czy nie jest tak, że nawet gdy 1/5 narodu manifestuje to jest coś nie tak z krajem?
albo inaczej. czy nie jest tak, że gość mógł abdykować jak putin na rzecz medwiediewa pozostając w glorii i chwale? mógł. skoro nawiązywał do demokracji, to czemu nie dał narodowi wybrać nowej, być może lepszej drogi. chciwość?

a dlaczego niby pan x z libii mając tyle samo zasobów złóż ropy naftowej, brak zadłużenia, złota, diamentów.. nie mogłby stworzyć tego mechanizmu władzy wykreować lepiej bez walki o tron?

ktoś napisał, że jestem nieoświeconym debilem, bo myślę inaczej - oświeć mnie.


1. Kadafi nie obalił demokratycznego rządu, takiego Libia nie miała, rządził sobie królik który był despotą.
2. Kadafi zdobył wladze, z bronią w ręku, walcząc z innymi uzbrojonymi po zeby klanami,
3. pamiętasz Piłsudskiego? nawet jak się wycofał z polityki i tak jego głos miał znaczenie pierwszorzędne, najpierw szło się do Marszałka później do prezydenta. (mowie o okresie przed zamachem)
4. Kadafi formalnie niemiał formalnie żadnej władzy, ale co z tego, jako twórca państwa i tak wszyscy przychodzili do decyzje do niego.
5. jakie zerwanie z oligarchią? jaką oligarchią wymień nazwiska oligarchów, coś ci się z europą lub rosją pomieszało.
6. rozumie że z tymi oligarchami to masz namyśli rodzinę, misiek jedz np. do Londynu, zobacz jak żyją Muzułmanie i Żydzi, są to środowiska Klanowe!!! Święto dla nich to klan rodzina, wszystko tam jest temu podporządkowane, więc także rozdział stanowisk.
7. (Trypolis 01.07.2011) zwróc uwagę na datę, czy ty myślisz, że to był jakiś spęd pod przymusem? Nie wtedy ludzie mogli spokojnie przejśc na stronę rebeliantów, a mimo że sytuacja była niepewna stanieli po stronie Kadafiego.
8. gdzie miałeś 1/5 narodu protestującą przeciwko Kadafiemu w tv, mogłeś to jakoś zweryfikować?
9. jak mógł wykreować lepsza włądzę, Kadafi wprowadził w libi demokracje bezpośrednią. przypominam ci Piłsudskiego, co z tego że kadafi oddał 30 Lat temu władze, podobnie jak Piłsudski jego zdanie miało ogromne znaczenie. Nie ważne, że nie miał prawa rozkazywać, jak i tak podporządkowywano się jego rozkazom, dla zasady szacunku dla twórcy państwa.

KADAFI OD 30 NIE SPRAWOWAŁ ŻADNEJ FUNKCJI W PAŃSTWIE
nikt przecież nie zabronił by mu ogłosić, sie królem, prezydentem, czy jaką sobie nazwę wybierzesz.

wprowadził w Libi jedną z najbardziej postępowych demokracji w krajach arabskich, pełne prawa kobiet itp.

zgineło 16 tys libijczyków, stary sprowadz mi do Warszawy 1500 Afgańskich wojowników i walcz o obalenie wrednego Tuska,
bo jest rudy, eksterminował całe dowództwo wojskowe, wymordował przeciwników politycznych itp. wzystko zależy jak będziesz chciał pewne wydażenia oglądać. Ok, robimy rozwałkę w warszawie, jak myślisz ilu cywilów by w niej zgneło, w pierszej minucie walki?
Oczywiście można szczekać, że to wredna władza, nie chiała po dobroci oddać, władzy nowym demokratycznym partyzantom.
Którzy kurwa na 3 miesiące przed tym "spontanicznym" wybuchem, podpisali z Francją umowę o dostępie do złóż w zamian za pomoc. juz za samo podpisanie takiego zobowiązania nalezała im się kulka, za zdradę.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcę się z wami spinać, ale nie przekonuje mnie to. prędzej uwierzę w zielone ludziki.



jeżeli jest rzeczywiście tak jak mówicie, w libii będzie dochodziło do ataków powstańczych, podobnie jak się dzieje w afganistanie. po prostu kaddafi nie trzyma już łapy na forsie libijczyków. teraz albo cywilizacja europejsko-amerykanska, albo libijczycy demokratycznie wybrani będą trzymać łapę na majątku libijskim. jakby nie patrzeć, bardzo smaczny kąsek dla wszystkich. jeżeli faktem jest, że kaddafi był dobrotliwym niekrwawym przywódcą dbającym wyłącznie o swoj naród, a nie tylko o złoto i "oligachię" stanowiącą jego ułamek - będziemy świadkami zamachów bombowych i problemów utworzenia władzy. śwat arabski chce demokracji, więc gdzie macie problem.

śmieszy mnie taka buta, że głupi ten kto chce żyć w pokoju, a dobry ten kto nazywa szczurami ludzi, którzy mają inne zdanie anizeli ich przywódca. albo taka śmieszna plota, że cia wysłało 1500 tysi osob by manifestowalo i rozpoczelo bunt, a tv celowo spreparowała fakty tak żeby wyglądało wszystko inaczej poczytajcie sobie lepiej historię. gdyby zaczeli manifestowac to zadzialalyby organy państwowe - policja albo wojsko - coś w tej libii im jednak nie wyszło, wojsko tez się zbuntowało ponoć. mam dość tej paranoi i szukania spisku tam gdzie go nie ma. dopuszczam do siebie pewne możliwości i strategie walki o władze, ale żeby zapomniec po drodze o tym, ze libia dalej jest bogatym krajem i że lud sam będzie wybierał władze to to już jest hipokryzja. niech sami zdecydują i zbudują lepszą libie lub niech sprzedają wszystko jak leci za bezcen - mają wybór. obie drogi są wporzo, bo tak czy siak nikt na tym nie straci. nie ma w tym ani grama prowokacji. to że większość nie ma racji to żadna nowość, ale tak czy siak nikt, nawet putin nie ośmieli się strzelać do swoich i na tym polega istota problemu, którego nie umiecie najwyraźniej dostrzec. prędzej zatuszuje, zacenzuruje rzeczywistość, ale nie spowoduje śmierci 16 tys. osob, czyli nieco wiecej niz 1500 Laughing

w polsce co rusz są jakieś manifestacje, a to sobie walczą o lepsze zarobki, a to o legalną trawkę - tusk do nich nie strzela jak do kaczek. on prowadzi dialog. to samo ukraina były manifestacje na ogromną skalę, powtórzyli wybory i co.. nie sprawdzili się i wszystko wróciło do na swoje miejsce. to samo grecja - premier probuje zalagodzic sytuację, ogłasza referendum jak na cywililowanego czlowieka przystało i tyle w temacie. wiem że to żaden wybór, a jednak inaczej się aktualnie nie da. jest kryzys, nie ma sensu zaostrzac problemow. jak zaczną strzelac do moich to sam wezme cegłe i wyjde na ulice - dla mnie to jest logiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no powiem ze troche zbiles mnie z tropu. widzisz, z tego co zauwazylem to forum sklada sie raczej z ludzi ktory sa zaniepokojeni poczynaniami rzadow panstw tzw. "demokracji zachodniej", ktora w gruncie rzeczy okazuje sie totalnie zdehumanizowana i egoistyczna tyrania korporacyjno-partyjna. ogolnie rzecz biorac panstwa zrzeszone w nato najbardziej przypominaja grupe oprychow ktora operuje metodami sportretowanymi w filmie "dlug". myslalem ze nowi uzytkownicy w mniejszym lub wiekszym stopniu raczej podzielaja ten swiatopoglad - na ogol tak jest. twoj przypadek jest inny - ty w ogole tego nie dostrzegasz. bo gdybys tez to widzial to nie pierdolilbys farmazonow o posiadaniu przez libijczykow "wyboru". albo wolnosc i prosperita pod kadafim, albo rzady miedzynarodowych banksterow - trzeciej drogi nie ma. libijczycy chcieli kaddafiego - w samym srodku wojny ponad milion libijczykow wyszlo na ulice trypolisu aby poprzec swego przywodce. jednakze przede wszystkim ludzie chca spokoju a nie ciaglego strachu o zycie. libijczycy po prostu stracili nadzieje na pokonanie monstrum jakim jest nato. trudno im sie dziwic skoro nato musialo rozpierdolic ten kraj w stopniu niewyobrazalnym biorac pod uwage fakt ze w pewnym momencie zabraklo im bomb. kazdy chce zyc, wiej chuj, honor i wolnosc mozna odwiesic na kolek kiedy mafia przyciska ci pistolet do czachy. to sie wlasnie wydarzylo w libii. nie trzeba byc kadafim zeby wiedziec ze nie bylo wyboru - albo walka, albo smierc lub niewolnictwo. wez poczytaj sobie co kadafi zrobil dla libii i dla regionu. ze mial byc nagrodzony przez onz za dzialalnosc na rzecz praw czlowieka z wyboru tych samych krajow ktore tak mu pozniej bestialsko wbily noz w plecy. to co sie stalo to hanba niewyobrazalna. czuje sie jakby ponownie ukrzyzowano jezusa - i to na moich oczach. kogos moze smieszyc to porownanie ale tak wlasnie sie czuje. wiec prosze zanim znowu sie glupio odezwiesz to moze sie chwile zastanowisz i zamiast pisac tutaj to wypiedolisz na onet gdzie twoje miejsce tepy trollu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BadBoy475




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś Święto Zmarłych. Idziemy na groby i wspominamy oraz modlimy się za naszych bliskich którzy odeszli już z tego świata.
Osobiście wspomniałem dziś również pamięć wszystkich którzy oddali życie w obronie Zielonej Libii w brutalnej wojnie z satanistami oraz ich najemnikami. Nie sposób dziś nie pamiętać o pułkowniku Muammarze Kaddafim, który był prawdziwym bojownikiem o wolny i lepszy świat, który samodzielnie podjął walkę z przeważającymi siłami ciemności. Jak trzeba być nikczemnym i zdeprawowanym aby uczynić coś tak barbarzyńskiego:
Cytat:
Z obawy aby ciało Muammara Kaddafiego i jego syna Mutasima nie zostały odnalezione przez Beduinów, zorganizowano ich pochówek na pustyni. Ciało przywódcy libijskiego poddano całkiem zwyczajnie kremacji w okolicy na wschód od Misraty w pobliżu miejsca zwanego Qasr Ahmed a jego prochy, wrzucono do Morza Śródziemnego pod nadzorem NATO. Co za skandal!

To co dzieje się w Libii przekracza wszelką podłość wyobrażalną i tę nie wyobrażalną. Zresztą, to nie wymaga komentarza. Po tym jak nagle pojawił się (wypłynął) Osama bin Laden, czyja będzie teraz kolej? Baszar al Assad czy Mahmud Ahmadineżad? Chorobliwa trylogia:

Ciało przywódcy przewieziono na wozie ciągniętym przez osła i zwłoki umieszczone w kontenerze, który wystawiono na widok publiczny w Misracie w centrum handlowym, w miejscu zupełnie do tego nie przeznaczonym! I w dodatku poddano kremacji!

De facto, okazuje się, że lincz i kremacja stanowią jawne pogwałcenie konwencji genewskich. Są to zbrodnie wojenne a nawet zbrodnie przeciwko ludzkości. Czy ich autorzy są ścigani za to? Ależ nie. Dlaczego ?

Wystawienie na widok publiczny ciała przywódcy jest profanacją obrzędów pogrzebowych, choćby dlatego, że Muammar Kaddafi był człowiekiem bez względu na to co o nim myślano. Muzułmanie muszą zrozumieć, że dali się nabrać i wciągnąć w grę zorganizowaną przez Zachód, która ma na celu okryć ich hańbą barbarzyństwa.

Spalenie zwłok stanowi klucz tego spektaklu. Potwory o ludzkiej twarzy nie przestrzegają już żadnych granic. Według wiary muzułmańskiej, kremacja jest zabroniona ponieważ ciało musi być zachowane na zmartwychwstanie.

Pogrzebanie, co ja mówię, rozrzucenie i/ lub rozsypanie prochów przywódcy stanowi najwyższą obrazę. Jak można było do tego dopuścić?

Ze strachu, aby informacja ta nie rozeszła się oraz biorąc pod uwagę rozłam i opór jaką budzi to świętokradztwo łamiące zasady islamu i podstawowe prawa, zdrajcy z Bengazi, rozważali przedłużenie mandatu NATO, którego misja kończy się 31 października,

Ludzie niezdolni uszanować śmierci są jak naziści. Ich przybycie do Afryki po to aby pozbawić Afrykę, rodzinę, całe pokolenie i klan Kaddafiego, ciała tego, który był dla nich ,,wszystkim’’ jest nikczemne i nieludzkie. Dla nich wszystkich, jest to odmowa i oficjalny zakaz aby przeżywać żałobę i zachować pamięć o tym wydarzeniu.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....rozrzucono
Cytat:
Libia ulega totalnemu wyniszczeniu. Ci, którzy wywołali tę ,,rewolucję’’ w Libii są tylko bandytami, skazanymi za terroryzm, islamistami, chuliganami wspieranymi przez NATO. Nie jesteśmy więc zaskoczeni gdy widzimy ich jak plądrują wszystko, kradną i grabią. To wydaje się logiczne w ich przypadku. Tymczasowa Rada Narodowa też nie może służyc za przykład. Zgadzając się na spalenie zwłok Kaddafiego, natchnęła tych, którzy sprofanowali grobowiec rodzinny Kaddafich. Trumna matki przywódcy widoczna na zdjęciach została otwarta, jej ciało wyciągnięto a następnie… spalono. Czy to jest demokracja? Rewolucja?

Osiągnąć taki poziom barbarzyństwa, to może świadczyć tylko o jakiejś nieuleczalnej chorobie. Brak szacunku dla zmarłych, gdyż złodzieje myśleli, według informacji jakie posiadamy, że groby te są przepełnione złotem, a że go nie było, zdenerwowani, ukarali zmarłych. To jest wielka premiera światowa. Okrucieństwo osiąga szczyt. Zadziwiające, obrońcy tych okrutników-zdrajców milczą. Ale, gdzie oni się ukryli gdy widzimy, na przykład, flagę Al Kaidy, która powiewa z frontonów oficjalnych budynków w Benghazi? Milczenie to, jasno dowodzi , że Muammar Kaddafi był ofiarą międzynarodowego spisku.

Cóż, Zachód nie wyciąga nigdy lekcji z przeszłości. W ten sposób zawsze tworzy potwory, które ich pokonają w krótkim czasie! Zobaczycie!

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....czne-czyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem niedoinformowanym debilem. mylisz się.

mój punkt widzenia jest inny. pomimo tego, że przerabiałem całe to trendy nwo, chemtrailse i banksterowe zeitgeisty monsanto włączając w to stopsyjonizmowi, (gdzie m.in. przepowiadali zamachy bombowe w polsce, ktorych oczywiscie nie bylo) po jakims czasie zrozumiałem po prostu, że 70% tej wiedzy nadaje się do śmietnika. jest taką samą propagandą, walką o wpływy, o światopogląd czy system wierzeń jak przekonywanie chrześcijanina by uwierzył w reinkarnacje. i bądź tu mądry, która część globu ma rację. wkurwia mnie ten cały teatrzyk, że wszyscy źli tylko przegrani dyktatorzy dobrzy.. to tak jakbyśmy srali do własnego gniazda, a pomysl jak mają hindusi albo chińczycy - ich nwo ponoć jeszcze nie nawiedziło. dajcie sobie lepiej spokoj. zdradził go własny naród i odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz, ty się bawisz jakimiś szczegółami, nie patrząc na efekt danej polityki, nikt nie twierdzi ze w Libi panowała sielanka, jednak zważmy jej sytuacje w konfrontacji z tym co sie działo w reszcie afryki, pod tym względem jest pozytywny dla kadafiego.

sarkozy, obamy, czy inne włoskie ogiery, doatały do zarządzania najbogatszy rejon świata i z tępej prymitywnej chciwości doprowadziły go na skraj ruiny, Kadafi dostał do zarządzania wynędzniały kraj 3 świata, zresztą ten zlepek oaz i klanów trudno było nazwać krajem, jednak doprowadził go do prosperity.
Tak patrze na Kadafiego.

No nie Hindusi i Chińczycy dobrze poczuli na dupie co znaczy anglasaskie NWO, po kilkuset latach udaje im się właśnie z pod tego panowania wyjść.

Wspieranie bandytów z Nato czyli tego świecznika kolesi, to własnie jest sranie do własnego gniazda, to oni zarabiali miliardy na przenoszeniu produkcji do chin, bo to nie Chińczyk zarabiał na różnicy w kosztach pracy. Zamiast pilnować interesów narodów skorumpowani są przez wąskie grupy oligarchii i korporacji. Problem w tym, że zaczyna im się palić koło dupy bo Chiny czy Indie nie potrzebują już ich jako pośredników, wieć to całe NWO to próba zachowana wpływów.
BO Sarkozy Obama, czy nawet wszechwładni Rothschildowie w Chinach są teraz tylko petentami.

Nie misiek naród go nie zdradził, prawie 8 miesięcy walk, w których nato wykonało ponad 2000 bombardowań, akcje sił specjalnych, najemnicy, pełne zaopatrzenie rebeliantów w broń. Gdyby rzeczywiście naród obrócił się to taka walka potrwała by kilka dni.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman prezentujesz postawe rozwydrzonego dziecka ktore rozczarowalo sie prezentem. ojej i co teraz? no ja cie po glowce na pewno nie bede glaskal. to twoje zycie i w twoim interesie jest wybrac z natloku propagandowo-informacyjnego to co jest wartosciowe. jezeli to co zostalo zaprezentowane w tematach o libii na tym forum nie przekonalo cie do kaddafiego to twoja sprawa. ja tam wole wierzyc ze byl ktos kto nie dal dupy, bo kazdy potrzebuje bohatera. ty jak sobie chcesz to wrzuc wszystkich do jednego kotla i nasraj tam, naszczaj, i dobrze wymieszaj. bon apetit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem zajebisty artykuł ktory bardzo dobrze naswietla istote konfliktu w libii. kazdy kto interesuje sie tym tematem koniecznie musi to przeczytac.

fragment:
Cytat:
Libya is a deeply traditional society, plagued with some outmoded and bankrupt ideas that continue to surface to this day. In many ways, Qaddafi has had to struggle against the same reactionary aspects of Arab culture and tradition that the holy prophet Muhammad (pbuh) was struggling against in 7th century Arabia - Arab supremacy/racism, supremacy of family and tribe, historical feuding tribe against tribe and the marginalisation of women. Benghazi has always been at the heart of counter-revolution in Libya, fostering reactionary Islamic movements such as the Wahhabis and Salafists. It is these people who founded the Libyan Islamic Fighting Group based in Benghazi which allies itself with Al Qaeda and who have, over the years, been responsible for the assassination of leading members of the Libyan revolutionary committees.

These forces hate Qaddafi's revolutionary reading of the Quran. They foster an Islam concerned with outward trappings and mere religiosity, in the form of rituals, which at the same time is feudal and repressive, while rejecting the liberatory spirituality of Islam. While these so-called Islamists are opposed to Western occupation of Muslim lands, they have no concrete programmatic platform for meaningful socio-economic and political transformation to advance their societies beyond semi-feudal and capitalist systems which reinforce the most backward and reactionary ideas and traditions. Qaddafi's political philosophy, as outlined in the Green Book, rejects unfettered capitalism in all its manifestations, including the "State capitalism" of the former communist countries and the neo-liberal capitalist model that has been imposed at a global level. The idea that capitalism is not compatible with Islam and the Quran is not palatable to many Arabs and so-called Islamists because they hold onto the fallacious notion that business and trade is synonymous with capitalism.

reszta tutaj: http://www.sott.net/articles/show/237039.....erspective
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi szefie! wcale nie uważam byś nie miał kompletnie racji. spróbuj jednak uświadomić sobie fakt, że 16tys. osób piechotą nie chodzi. w polityce schemat wydarzeń i decyzji jest katalizowany poprzez wydarzenia z ostatniej chwili, dlatego twierdzę, że pomimo tego całego "zgiełku" kaddafi dał się wplątać w konflikt, którego mógł sprytnie uniknąć pozostając w chwale. stało się inaczej, bestialsko go skonczyli, w historii zapisal sie jako zly dyktator i nikt tego już nie bedzie w stanie zanegować. dał dupy. i to porządnie, o to się spieram. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
drogi szefie! wcale nie uważam byś nie miał kompletnie racji. spróbuj jednak uświadomić sobie fakt, że 16tys. osób piechotą nie chodzi. w polityce schemat wydarzeń i decyzji jest katalizowany poprzez wydarzenia z ostatniej chwili, dlatego twierdzę, że pomimo tego całego "zgiełku" kaddafi dał się wplątać w konflikt, którego mógł sprytnie uniknąć pozostając w chwale. stało się inaczej, bestialsko go skonczyli, w historii zapisal sie jako zly dyktator i nikt tego już nie bedzie w stanie zanegować. dał dupy. i to porządnie, o to się spieram. Smile


ok a jak miał to rozegrać?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie dobitnie to potwierdziles - ty nic nie kumasz. to kaddafi stworzyl libie krajem jakim jest teraz. czemu uwazasz ze powinien kiedykolwiek ustepowac skoro wszystko wskazywalo na to ze nie ma lepszego systemu sprawowania wladzy na ziemi? libia stala sie pierwszym panstwem ktore jest przede wszystkim dla ludu, prawdziwą demokracją a nie jakims pseudodemokratycznym neofeudalnym folwarkiem. libia dala nadzieje calej afryce na prawdziwie pozytywne zmiany. ba! calemu swiatowi. dlaczego mial to tak po prostu oddac? dlaczego mial to dac rozgrabic bandziorom z mafii nato (co wlasnie zaczyna miec miejsce)? poza tym ni chuja nie wiem o jakie 16 tys. ofiar ci chodzi. w libii zginelo ponad 30 tys libijczykow oraz blizej nieokreslona liczba czarnych ktorych nikt nie liczyl. tyle ze nie doszlo by do tego gdyby do konfliktu nie wmieszalo sie nato ktore trzy miesiace wczesniej dogadalo sie poprzez francje z arabskimi rasistami w sprawie pomocy przy przewrocie. to byla zwyczajna zdrada i bandycki najazd. kaddafi o tym wiedzial i mogl spierdolic milion razy ale tego nie zrobil bo byl kurwa ideowcem - kims o kim ty nie masz zielonego pojecia. zamiast tu pierdolic trzy po trzy zrobilbys cos dla siebie i przejrzal materialy ktore tu powklejalismy, bo jak na razie to rozmowa z betonem.

oczywiscie przylaczam sie do pytania ya Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w libii zginelo ponad 30 tys libijczykow oraz blizej nieokreslona liczba czarnych ktorych nikt nie liczyl.
no kurwa zajebiscie swietnie panował nad całoscią!

miał oddać, bo pewna część ludu tego oczekiwała. wybrał wojnę. gdyby wyjebalo ci 5 mln pisowcow to co bys ich rozjebal i nazwal podłymi szczurami ? weź się opanuj, cżłowieku.. Laughing

mam pojecie, byl pilsudskim, ale to nie te czasy, nie te klimaty, ten pierwszy nie chcial sie mieszac w brudy, wybral tyły, dlatego jest legendą, a i tak dalej go prosili o mentalne wparcie, dlatego dzis bedzie pilsudski wielkim wodzem, a kadaffi zwyklym przegranym dyktatorem. kumam nie kumam, historii nie oszukasz.

chłopak się zdziwił, władza ludu zawitała mu do kwatery i się nieco zagubił. konksekwencje są jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zabili Kaddafiego


Kaddafi - dialog ze śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman zeby dyskutowac obie strony powinny miec mniej wiecej podobna wiedze. ty nie masz zadnej a co gorsze pomimo tego ze wszystko co warto bylo wiedziec w tym watku zostalo zaprezentowane ty to z premedytacja zignorowales. wiecej slow na ciebie nie zmarnuje.

--------------------

ok, przyznam sie ze wydarzenia w libii strasznie mna poruszyly. jeszcze jakis czas temu cala wina obarczalem nato bolejac nad losem narodu libijskiego, ale faktycznie trudno jest wygrac wojne operujac tylko z powietrza. artykul ktory wkleilem pare postow wyzej pozwolil mi w koncu doglebnie to wszystko zrozumiec i odczulem ulge. wyglada na to ze kaddafi mial faktycznie w kraju bardzo silna reakcyjna opozycje w dodatku tak jak wiekszosc libijczykow uzbrojona po zeby. najsmutniejsze jest to ze koscia niezgody wcale nie byly kwestie ekonomiczne tylko ideologiczne. ortodoksyjni islamisci go po prostu nienawidzili za jego interpretacje koranu. poza tym araby gardza czarnuchami wiec ambicje kaddafiego do zjednoczenia afryki byly dla nich niezrozumiale i obce. oczywiscie wiadomo ze najwiecej halasu robia ludzie niezadowoleni i chocby nawet wiekszosc spoleczenstwa byla syta i zadowolona to i tak slychac tylko tych wkurwionych. co wiecej ci ktorym jest dobrze sa bardzo oporni w podejmowaniu jakichkolwiek dzialan - sa po prostu bierni. doskonale bylo to widac na przykladzie tych wiecow poparcia dla kaddafiego kiedy machina wojenna dzialala juz pelna para - te akcje byly spoznione i juz nie mialo to zadnego znaczenia. dlatego chuj im w dupe, dostana to na co zasluzyli. to wlasnie jeden z filarow mojego ukojenia.

drugi filar ma bardzo religijne zabarwienie i trąci fanatyzmem. jestem tego swiadom, ale nic na to nie moge poradzic - chyba powoli przeistaczam sie w jakiegos "swiadka kaddafiego" (zamiast jehowy - uwaga dla niekumatych). im wiecej dowiadywalem sie o tym czlowieku, tym wiekszy podziw we mnie wzbudzal, a jego meczenska smierc nadala jego postaci mesjanistyczny wymiar. uswiadomilem sobie ze oto na naszych oczach rozegrala sie ewangelistyczna wariacja z kaddafim jako jezusem ver. 2.0. tym razem los zeslal nam mesjasza z krwi i kosci a nie jakiegos podrzednego iluzjoniste co to wode w wino zamienial i po wodzie chadzal. w tej wersji nie ma pierdol o dzieworodztwie, zmartwychwstaniu oraz nadstawianiu drugiego policzka. jest natomiast wspaniala wizja i niesamowita praca ktora ta wizje urealnila. oraz meczenska smierc za wiare w idealy. pol roku temu nie wiedzialem o istnieniu zielonej ksiazki, o poziomie zycia w libii, o pracach na rzecz afryki, o mega-akwedukcie. po prostu nic. dzieki wojnie juz wiem. a wiec mamy jezusa kaddafiego, faryzeuszy islamskich, oraz rzym nato. historia lubi sie powtarzac wobec czego schemat pozostaje taki sam: neojezus z nieortodoksyjnym podejsciem do koranu z sukcesem wciela w zycie zasady wzajemnej troski (przypominam ze jezus czesto jest nazywany pierwszym komunista). faryzeuszy to rozpierdala, wiec dogaduja sie z rzymem i likwiduja przeciwnika. jezus umiera zamordowany w bestialski sposob. historia zatoczyla kolo. tyle ze jest jeden element ktory jakos nie chce dotrzec do tych mordercow - oto stworzyli herosa. i tak jak nikt by dzisiaj nie wiedzial kto to byl jezus gdyby nie judasz, tak samo nikt by dzis nie wiedzial kim byl kaddafi gdyby pozbyli sie go w inny sposob. paradoksalnie jednak wyswiadczyli ogromna przysluge jego dzielu gdyz nic tak nie uwzniosla idei jak meczenska smierc. dlatego jestem spokojny, bo wiem ze ta ofiara najwyrazniej byla dla nas niezbedna, a kaddafi jej podolal. witajcie w nowej erze - erze muammara kaddafiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że opozycja Kadafiego wywodziła się z powodu braku zrozumienia dla jego interpretacji Koranu. Thx Al. Wydawało mi się, że to jednak zmanipulowana przez zachód hołota wyolbrzymiana przez media. To, że Kadafi luźno podchodził do szariatu i prawa koranicznego to na dobrą sprawę świadczyło o jego liberaliźmie (tym prawdziwym nie donkowo-bronkowym), w bądź co bądź fanatyczno-religijnym kraju i mogło być dobrym symptomem do stworzenia unii afrykańskiej.

Fajne to porównanie do Chrystka ale też trochę obelga a wręcz pojazd po jego matce Very Happy Chrystek przy Kadafim to jednak cienias i miętka faja bo był i jest zakichanym mitem do prania mózgu kolejnych pokoleń i skubania ich z kasy. Równie dobrze można by łoić szmal na Świętym Czerwonym Kapturku z Nazaretu walczącym z belzebubem Wilkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty King lepiej udowodnij ,że taki człowiek jak Chrystus nie istniał jako prorok czy człowiek bardziej oświecony niż reszta.
To ,że został i jest wykorzystany do prania mózgów to już inna kwestia.
Poza tym nie sądzę ,że ''mit o Kadafim'' przetrwa 2000 lat tyle co Chrystusa.

AL bardzo mi sie podoba ta analogia jak zwykle masz oryginalne rozkminianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się udowodnić, że nie istniał zwłaszcza, że zachowane zostały oficjalne materiały dowodowe:
http://www.youtube.com/watch?v=O5rhBhcCyxM
Mimo wszystko, wbrew wszelkim opiniom i dogmatom, cudom i zwidom, teoriom i relikwiom - nie istniał. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamordowano Kadafiego - Chwała jego Pamięci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile