W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lekarze o morderstwach NATO   
Podobne tematy
Mali - no to się Francuzi urządzili 29
Sarkozy zabił Kaddafiego8
Libia - kraj ten już nie istnieje 26bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3845
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 04 Kwi '11   Temat postu: Lekarze o morderstwach NATO Odpowiedz z cytatem


Libia: Syjonistyczne USA zabijają libijskich cywilów, mówią rosyjscy lekarze. Świadectwo rosyjskich lekarzy w Libii
Libya: Zionist US Killing Libyan Civilians Say Russian Docs On Scene


Testimony of Russia Doctors in Libya

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=23999

Relacja dostarczona przez zespół rosyjskich lekarzy stanowią zeznania naocznych świadków o tym, co dzieje się na terenie Libii. Jest sprzeczna ze strumieniem dezinformacji medialnej. Potwierdza ona, że ​​koalicja rutynowo bombarduje obiekty cywilne. Dla tych postępowców, którzy zatwierdzili „humanitarny” mandat US-NATO, to zeznanie daje nam dowód rozległych zbrodni wojennych przez tych, którzy twierdzą, że przychodzą z pomocą ludności cywilnej. Budynki mieszkalne i szpitale są na celowniku inteligentnych bomb sterowanych przez koalicję. Bomby te są niezwykle precyzyjne. Bombardowanie cywilów nie jest przypadkowe. Są to tak zwane zatwierdzone cele: są one częścią listy celów.

Mchel Chossudovsky – 28.03.2011 tłumaczenie Ola Gordon


List otwarty rosyjskich lekarzy do Prezydenta Federacji Rosyjskiej

[...]

Dzisiaj ma miejsce jawna zewnętrzna agresja USA i NATO przeciwko suwerennemu państwu – Libii. A jeśli ktoś może w to wątpić, to mówimy, że ten oczywisty fakt jest powszechnie znany, ponieważ to wszystko dzieje się na naszych oczach, a działania USA i NATO zagrażają życiu nie tylko obywateli Libii, ale również nas, którzy jesteśmy na terytorium Libii. Jesteśmy oburzeni barbarzyńskim bombardowaniem Libii, prowadzonym przez koalicję USA i NATO.

Bombardowanie Trypolisu i innych miast w Libii jest nie tylko na obiekty obrony powietrznej i libijskie lotnictwo, nie tylko przeciwko libijskiej armii, ale również na infrastrukturę wojskową i cywilną. Dzisiaj, 24 marca 2011 r. samoloty NATO i USA, przez całą noc i cały ranek bombardowały przedmieścia Trypolisu – Tajhura (gdzie znajduje się libijski Ośrodek Badań Nuklearnych). Obiekty obrony powietrznej i lotnictwa w Tajhura zostały zniszczone już w pierwszych 2 dniach ataków i w mieście pozostały bardziej aktywne obiekty wojskowe, ale dzisiaj celem ataków są koszary armii libijskiej, wokół których są gęsto zaludnione obszary mieszkalne i obok – największe w Libii Centrum Serca. Cywile i lekarze nie mogli przewidzieć, że będą niszczone obiekty mieszkalne, więc żaden z mieszkańców czy pacjentów szpitala nie został ewakuowany.

Bomby i rakiety spadały na domy mieszkalne i w pobliżu szpitala. Szklany budynek Centrum Serca został zniszczony. W budynku oddziału położniczego dla kobiet w ciąży z chorobami serca zawaliła się ściana i część dachu. Doprowadziło to do 10 poronień, kobiety są na oddziale intensywnej terapii, lekarze walczą o ich życie. Z naszymi kolegami pracujemy siedem dni w tygodniu, aby ratować ludzi. Jest to bezpośrednią konsekwencją bomb i rakiet w budynkach mieszkalnych, w wyniku czego było kilkudziesięciu zabitych i rannych, którzy są operowani i leczeni przez naszych lekarzy. Tak duża liczba rannych i zabitych, jak dzisiaj, nie zdarzyła się podczas wszystkich zamieszek w Libii. I to się nazywa „ochroną ludności cywilnej”?

Z pełną odpowiedzialnością, jako świadkowie i uczestnicy lokalnych wydarzeń, możemy stwierdzić, że Stany Zjednoczone i ich sojusznicy dokonują ludobójstwa na narodzie libijskim – jak to miało miejsce w Jugosławii, Afganistanie i Iraku. Zbrodnie przeciwko ludzkości, prowadzone przez siły koalicyjne, podobne do tych zbrodni popełnionych przez ojców i dziadów dzisiejszych zachodnich przywódców i ich pachołków w Hiroszimie i Nagasaki w Japonii, oraz w Dreźnie w Niemczech, gdzie również zabijano cywilów, by zniechęcić, złamać wolę narodu do sprzeciwu (Niemcy pamiętają to, i dlatego odmówili udziału w tej nowej rzezi). Dziś w taki sam sposób chcą, aby Libijczycy poddali swojego przywódcę i legalny rząd, oraz potulnie przekazali krajowe zasoby ropy państwom koalicji.

Rozumiemy, że stosowanie się do „społeczności międzynarodowej,” by ratować Libijczyków, a żyliśmy w Libii, jest bezsensowne. Naszą jedyną nadzieją jest Rosja, która ma prawo weta w ONZ, a konkretnie jej przywódcy – prezydent i premier.

Mieliśmy jeszcze nadzieję w Was, jak spodziewaliśmy się w przeszłości, kiedy podjęliśmy decyzję, aby zamieszkać w Libii, a także pomóc jej mieszkańcom, obowiązek lekarski zawsze grał rolę w pierwszej kolejności. Po nieudanej próbie zamachu stanu w końcu lutego, sytuacja uspokoiła się w Libii i rządowi udało się przywrócić porządek. Dla wszystkich w Libii było jasne, że bez amerykańskiej interwencji kraj wkrótce wróci do normalnego życia. Przekonani, że Rosja, która ma prawo weta, nie pozwoli na agresję USA i ich sojuszników, zdecydowaliśmy się na pobyt w Libii, ale pomyliliśmy się: Rosja, niestety, uwierzyła w fałszywe zapewnienia Amerykanów i nie sprzeciwiła się zbrodniczej decyzji Francji i USA.

Jesteśmy Ukraińcami, Rosjanami i Białorusinami, ludźmi różnych zawodów (głównie lekarze), pracujący w Libii od ponad roku (od 2 do 20 lat). W tym czasie poznaliśmy życie Libijczyków i państwo, w którym obywatele innych krajów żyją w takim społecznym komforcie jak Libijczycy. Mają oni prawo do bezpłatnego leczenia, a szpitale mają najlepszy na świecie sprzęt medyczny.

Edukacja w Libii jest darmowa, młodzi ludzie mają możliwość studiowania za granicą na koszt rządu. Po ślubie, młode pary otrzymują 60,000 libijskich dinarów (ok. 50.000 USD) pomocy finansowej.

Pożyczki z budżetu państwa są bez odsetek, a jak pokazuje praktyka, bez terminu spłaty. Ze względu na subwencje rządowe ceny samochodów są znacznie niższe niż w Europie, są przystępne dla każdej rodziny. Benzyna i chleb kosztują jeden grosz, nie ma podatków dla tych, którzy pracują w rolnictwie.

(Co na to wyborcy PSL)?DOPISEK MÓJ

Libijczycy są spokojni i nastawieni pokojowo, nie mają skłonności do picia, i są bardzo religijni. Dziś ci ludzie cierpią. W lutym, ich spokojne życie zostało zakłocone przez gangi przestępców i szalonych naćpanych młodych – których zachodnie media z jakiegoś powodu nazywali „pokojowymi demonstrantami.” Używali broni i atakowali posterunki policji, agencje rządowe, jednostki wojskowe – w wyniku czego był rozlew krwi. Ci, którzy nimi kierują, realizują jasny cel – stworzenie chaosu i ustanowienie kontroli nad libijską ropą. Dawali błędne informacje społeczności międzynarodowej, i mówili, że ​​Libijczycy walczą przeciwko reżimowi. Powiedzcie nam, kto nie chciałby takiego reżimu? Gdyby taki reżim był na Ukrainie czy w Rosji, nie pracowalibyśmy tutaj i cieszylibyśmy się społecznym komfortem w domu w naszych własnych krajach, i na wszelkie możliwe sposoby taki reżim byłby utrzymany.

Jeśli USA i UE nie mają się czym zająć, niech zwrócą uwagę na trudną sytuację w Japonii, bombardowanie Izraela w Palestynie, śmiałość i bezkarność somalijskich piratów, lub trudną sytuację arabskich ​​imigrantów we Francji, i pozwolą Libijczykom rozwiązać swoje problemy wewnętrzne. Widzimy, że dzisiaj w Libii chcą zrobić następny Irak. Przeprowadzenie ludobójstwa całego narodu i tych, którzy tu się znajdują. Czujemy się zobowiązani leczyć i nie możemy pozostawić Libijczyków w kłopocie, zostawić ich zniszczonych przez siły koalicji, w ​​dodatku, rozumiemy, że gdy wszyscy cudzoziemcy wyjadą i nikt nie powie prawdy (nieliczni pracownicy misji dyplomatycznych mają od dawna nakaz milczenia), Amerykanie zorganizują tutaj rozlew krwi. Nasza jedyna szansa na przetrwanie – to solidna obywatelska postawa Rosji w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

Mamy nadzieję, że Pan, Panie Prezydencie, i Pan, Panie Premierze, jako obywatele Rosji i porządni ludzie, nie pozwolicie na to, by amerykańscy i europejscy faszyści XXI wieku, zniszczyli miłujący wolność naród libijski i tych, którzy dzisiaj okazali się z nim być.

Dlatego pilnie prosimy, by Rosja wykorzystała swoje prawo weta, prawo uzyskane przez miliony ofiar radzieckiego narodu w czasie II wojny światowej, do zaprzestania agresji na suwerenne państwo, w celu uzyskania natychmiastowego zaprzestania bombardowań amerykańskich i NATO, oraz do żądania wprowadzenia wojsk Unii Afrykańskiej do strefy konfliktu w Libii.

Uwaga: Delegatom Rady Pokoju i Bezpieczeństwa Unii Afrykańskiej, którzy zostali zaakceptowani przez rząd Libii i przywódców rebeliantów do mediacji w pokojowym rozwiązaniu między różnymi stronami, Rada Bezpieczeństwa ONZ odmówiła prawa wjazdu do Libii. Ten akt powinien wywołać oburzenie ze strony Rosji i Chin, które powinny zbadać rezolucje Unii Afrykańskiej, mandat i poparcie mądrych decyzji.

ŁAPY PRECZ OD LIBII !

Z szacunkiem i nadzieją na Panów mądrość i uczciwość

obywatele Ukrainy, Białorusi i Rosji przebywający w Libii:

Bordovsky S., Vasilenko, S., Vegerkina A., Henry IV, Henry H., L. Grigorenko, DraBragg, A., Drobot V. Drobot, N., Yemets E., Kolesnikova, T., Kuzin, I., Kuzmenko, B., Kulebyakin V. Kulmenko T., Nikolaev AG, Papelyuk V. Selizar V. Selizar About . Smirnov, O. Smirnova, R., Soloviev DA, Stadnik VA, Stolpakova T. Streschalin G. Stakhovich Yu, Sukacheva L. Sukachev V. Tarakanov, T., Tikhon N. Tikhonov VI, Tkachev AV, Hadareva E., Tchaikovsky, O., Chukhno D. Chukhno O. Yakovenko D. et al

Zbiór podpisów pod apelem do przywódców Rosji i pod prośbą do Międzynarodowego Trybunału w Hadze ws. zbrodni dokonywanych przez USA I NATO w Libii.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lekarze o morderstwach NATO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile