W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych   
Podobne tematy
NATO= North Atlantic Terrorist Organization 16
Mali - no to się Francuzi urządzili 29
Sarkozy zabił Kaddafiego8
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4912
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 27 Paź '11   Temat postu: Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych?


Ciekawe dlaczego Watykan zachował się tak haniebnie i plugawo.?

Mógł przecież dla przyzwoitości odczekać i ogłosić to po pogrzebie Kadafiego.

Ciekawe, czy im rozum Bóg odebrał, czy po prostu są tak uwikłani w tę zbrodnię?
========================================================


Watykan uznał Narodową Radę Libijską


Stolica Apostolska uznała powstańczą Narodową Radę Libijską jako "legalnego reprezentanta narodu libijskiego"
- ogłosiło watykańskie biuro prasowe w czwartek, w dniu śmierci Muammara Kadafiego.


"Wraz ze śmiercią pułkownika Kadafiego zamyka się zbyt długa i tragiczna faza krwawej walki, by obalić surowy i opresyjny reżim"
- podkreślono w wydanym komunikacie.

"To dramatyczne wydarzenie zobowiązuje jeszcze raz do refleksji nad ceną olbrzymiego cierpienia ludzkiego, towarzyszącego ustanawianiu i upadkowi każdego systemu, który nie jest oparty na poszanowaniu godności osoby ludzkiej, lecz na dominującym umacnianiu władzy" - stwierdził Watykan w oświadczeniu.

"Należy teraz życzyć sobie, by oszczędzając narodowi libijskiemu dalszej przemocy, wynikającej z chęci odwetu czy zemsty, nowi rządzący mogli jak najszybciej podjąć konieczne dzieło zaprowadzania pokoju i odbudowy, w duchu włączenia wszystkich, na fundamencie sprawiedliwości i prawa, a także, by wspólnota międzynarodowa zaangażowała się w hojną pomoc przy odbudowie kraju"
- głosi watykański komunikat.

Watykan zapewnił, że tamtejsza wspólnota katolicka będzie wnosić swój wkład, zwłaszcza w dziedzinie pomocy charytatywnej oraz medycznej, zaś Stolica Apostolska zaangażuje się wykorzystując "dostępne narzędzia na polu relacji międzynarodowych, w duchu krzewienia sprawiedliwości i pokoju".

W dalszej części oświadczenia przypomniano, że Stolica Apostolska nawiązując relacje dyplomatyczne uznaje państwa, a nie rządy. "Dlatego nie uznała dotychczas Narodowej Rady Libijskiej jako rządu Libii. W związku z tym, że Narodowa Rada Libijska już osiadła faktycznie w Trypolisie, Stolica Apostolska uznaje ją za legalnego reprezentanta narodu libijskiego, zgodnie z prawem międzynarodowym" - oświadczył Watykan.

Poinformował następnie, że Stolica Apostolska nawiązała już wcześniej kontakty z nowymi władzami Libii.

"Przy okazji różnych spotkań obie strony położyły nacisk na znaczenie relacji dyplomatycznych między Stolicą Apostolską a Libią. Stolica Apostolska miała też możliwość zapewnienia o wsparciu dla narodu libijskiego i transformacji. Życzyła nowym władzom sukcesów w odbudowie kraju" - stwierdzono w komunikacie.
Mowa jest w nim też o tym, że
"rządzący nową Libią wyrazili uznanie dla apeli humanitarnych" Benedykta XVI i zaangażowania Kościoła w tym kraju.

===========================================

Libia: Odkryto masowy grób zwolenników Kadafiego w Syrcie
W Syrcie znaleziono ciała 53 osób, prawdopodobnie zwolenników Muammara Kadafiego, którzy w ubiegłym tygodniu zginęli z rąk rewolucjonistów w trakcie domniemanej masowej egzekucji - podała w poniedziałek organizacja praw człowieka Human Rights Watch (HRW).
Publikacja: 24 października 2011, 13:44 Aktualizacja: 24 października 2011, 13:54
5
Nowojorska organizacja wezwała Narodową Radę Libijską (NRL) do natychmiastowego wszczęcia przejrzystego dochodzenia w tej sprawie i wymierzenia sprawiedliwości winnym.
"W opuszczonym hotelu w Syrcie znaleźliśmy 53 rozkładające się ciała, należące najwyraźniej do zwolenników Kadafiego. Niektórzy z nich mieli ręce związane z tyłu, kiedy do nich strzelano - powiedział Peter Bouckaert z HRW. - Sprawa wymaga natychmiastowego działania władz libijskich, by wyjaśnić, co tam się stało i pociągnąć winnych do odpowiedzialności".
Ciała lojalistów Kadafiego leżały na trawie w ogrodzie hotelu Mahari w rodzinnym mieście dyktatora. Sądząc po stanie zwłok, do masakry doszło mniej więcej tydzień przed ich odkryciem, między 14 a 19 października, kiedy ta część miasta znajdowała się już pod kontrolą wrogich Kadafiemu bojowników.
Ślady krwi na trawie, bezpośrednio pod ciałami, dziury od kul widoczne na ziemi oraz porozrzucane wokół puste magazynki wyraźnie sugerują, że co najmniej część ofiar zastrzelono w tym samym miejscu, gdzie je odnaleziono.
"Dowody wskazują, że niektóre ofiary zostały zastrzelone, gdy przetrzymywano je jako jeńców, kiedy ta część Syrty była kontrolowana przez brygady przeciwników Kadafiego, które wydają się działać poza kontrolą Narodowej Rady Libijskiej - powiedział Bouckaert - Jeżeli NRL nie rozpocznie dochodzenia, będzie to sygnał, że ci, którzy walczyli z Kadafim, mogą robić wszystko, bez obaw, że będą ścigani".
Masowy grób odkryto w niedzielę, tego samego dnia, w którym NRL oficjalnie proklamowała wyzwolenie państwa libijskiego po 42 latach panowania Muammara Kadafiego i ośmiu miesiącach krwawej wojny domowej. Celebrację przyćmiły ponawiające się pytania, czy Kadafi został stracony po pojmaniu.
USA i Wielka Brytania wezwały do wszczęcia dochodzenia.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 27 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie postępowanie Watykanu mnie już jakoś szczególnie nie porusza po tym co do tej pory robili..
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
Takie postępowanie Watykanu mnie już jakoś szczególnie nie porusza po tym co do tej pory robili..


Pewnie dlatego Watykan zwalcza islam , bo to dla niego groźna Konkurencja i
Prawda w jednym!,

Watykan sobie myśli:
-Niech tam sobie coś trafia do syjonistów, my mamy świętopietrza ( nie mylić z świętowieprza)

Mamy w Polsce Komisję Majątkową, więc to nie jest prawda , że podatki trafiają tylko do kieszeni syjonistów, bo trafiają również do kasy Kościoła Rzymsko katolickiego i innych.
=================================================================
Prezydent Ahmadineżad: pieniądze z europejskich podatków od 60 lat trafiają do kieszeni syjonistów
Aktualizacja: 2011-10-31 9:43 am

Podczas sobotniego spotkania z zagranicznymi gośćmi w Teheranie, prezydent Iranu dr Mahmud Ahmadineżad wyraził opinię, iż pieniądze z podatków płaconych przez narody Europy płyną wprost do kieszeni syjonistów. W zamian, syjoniści wspierają i finansują kampanie wyborcze określonych, wygodnych dla siebie partii i person w krajach Zachodu.

Rozwijając temat syjonizmu, Jego Ekscelencja po raz kolejny stwierdził, że reżim izraelski jest bardzo skomplikowaną strukturą, trzymającą rękę na pulsie w zakresie władzy, finansów i mediów. Izrael jest według niego symbolem antyludzkiej ideologii syjonizmu, nietrzymającym się ani religii, ani etyki, a co za tym idzie, tylko udającym żydowskość.

Powyższe uwagi zostały przez prezydenta wygłoszone w dniu, w którym w irańskiej stolicy zorganizowano konferencję, jakiej celem było ustanowienie Unii Prasowej Świata Islamskiego. Na konferencji pojawili się przedstawiciele 38 krajów.

Mahmud Ahmadineżad nawoływał między innymi do rozwoju Unii, sformowania szerszego frontu mającego na celu przełamanie monopolu sił zachodnich mediów i podkreślenie wagi opinii muzułmanów w światowym obiegu informacji, a także zaznaczył, iż bezstronność i uczciwa obserwacja to fundamenty, na jakich powinny być budowane media.

Z kolei irański minister kultury Mohammad Hosseini w rozmowie z Press TV stwierdził między innymi, że “Islamskie Przebudzenie” na Bliskim Wschodzie oraz rola mediów w tym wydarzeniu miały ogromną wagę, zaś głównym celem Unii Prasowej ma być pokazanie odmiennego oblicza wydarzeń opisywanych jednostronnie w mediach Zachodu.

za: ettelaat.com
Za: Autonom.pl (30 października 2011 )
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 11 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
Takie postępowanie Watykanu mnie już jakoś szczególnie nie porusza po tym co do tej pory robili..


Syrta zamęczona przez NATO

Opublikowano: 11.11.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

LIBIA. Religijni przywódcy Syrty wydali fatwę zezwalającą ocalonym mieszkańcom na jedzenie psów i kotów.

Około miesiąca wcześniej około 3000 żołnierzy i 80 000 cywilów zostało uwięzionych w mieście oblężonym przez siły Tymczasowej Rady Narodowej, nadzorowanym przez oficerów Międzynarodowej Koalicji i bombardowanym przez NATO.

Syrta nie otrzymuje już dostaw żywności. Elektryczność i woda są odcięte. Szpitale przestały funkcjonować. Miasto jest w ruinach.

Tylko 10 000 – 20 000 ludzi zdołało uciec podczas chwilowych przerw w bombardowaniach i uniknąć śmierci.

NATO twierdzi, że jego interwencja w Libii służy ochronie cywilów i że będzie kontynuowana do czasu poddania się lub śmierci Muammara Kaddafiego. A jednak, oblężenie i bombardowania NATO stanowią zbrodnie wojenne według standardów i zasad prawa międzynarodowego wziąwszy pod uwagę fakt, że główną ofiarą jest ludność cywilna.

Ten dramat jest ignorowany zarówno przez media jak i przywódców politycznych strefy NATO, włączając Francuzów, zbyt zajętych swoimi prezydenckimi kampaniami przedwyborczymi. Milczenie, które czyni ich wszystkich współwinnymi.

Źródło oryginalne: www.voltairenet.org
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 12 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watykan to wielka, tocząca się Bania tak samo jak wszelkiej maści korporacje. W pewnym momencie zaczyna chodzić tylko o zyski, niewolnik zostaje władcą, Korporacja zaczyna dyktować warunki a ludzie już tylko posłusznie pociągają za sznureczki.. Szkoda, że ludzie, którzy z taką konsekwencją opierają się przed seksem, homoseksualistami, aborcjami jednocześnie nie potrafią powiedzieć głośno tego co wszyscy myślą o działaniach wojennych USA..

Człowiek nie panuje nad kolosem, którego sam stworzył, jest jak małpa nie przejmująca się pożarem na dolnych piętrach dopóki ogień nie dosięgnie jej samej.. smutne i takie prawdziwe..
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 12 Lis '11   Temat postu: Re: Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:

Ciekawe dlaczego Watykan zachował się tak haniebnie i plugawo.?

tak naprawdę nic Cię nie obchodzi los Libii a jedynym powodem dla którego założyłeś ten temat jest twoja nienawiść do kleru, zawsze fascynowali mnie tacy ludzie jak Ty, byłeś molestowanym ministrantem w dzieciństwie?
kiedy inne kraje uznały radę libijską jakoś nie zakładałeś oddzielnych tematów i nie pytałeś dlaczego się tak plugawie zachowali, zrobiłeś tylko taki wyjątek dla Watykanu, chyba musieli Ci podpaść Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

a tu macie przykład posta w wykonaniu innego frustraty:
NWOPL napisał:
Occupy Vatican Very Happy Very Happy FUCK YEAH Exclamation

Ciekawie by to wygladalo Smile Okupujacy plac Sw. Piotra.
Jak myslicie kto pierwszy przybyl by z odsiecza ? Wloska policja ? Gwardia Szwajcarska ? czy fanatyczni kato-krzyzowcy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 12 Lis '11   Temat postu: Re: Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
JerzyS napisał:

Ciekawe dlaczego Watykan zachował się tak haniebnie i plugawo.?

tak naprawdę nic Cię nie obchodzi los Libii a jedynym powodem dla którego założyłeś ten temat jest twoja nienawiść do kleru, zawsze fascynowali mnie tacy ludzie jak Ty, byłeś molestowanym ministrantem w dzieciństwie?
kiedy inne kraje uznały radę libijską jakoś nie zakładałeś oddzielnych tematów i nie pytałeś dlaczego się tak plugawie zachowali, zrobiłeś tylko taki wyjątek dla Watykanu, chyba musieli Ci podpaść Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jak myslicie kto pierwszy przybyl by z odsiecza ? Wloska policja ? Gwardia Szwajcarska ? czy fanatyczni kato-krzyzowcy ?
[/quote]

Watykan o rzezi chrześcijan w Afganistanie
Aktualizacja: 2010-08-8 3:19 pm

Watykan ze smutkiem przyjął wiadomość o zamordowaniu ośmiu wolontariuszy chrześcijańskich w Afganistanie. Abp Robert Sarah podkreślił, że „zginęli niewinni ludzie, którzy nieśli pomoc najuboższym Afgańczykom”. Sekretarz Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów wskazał zarazem, że ta tragedia jeszcze bardziej wydłuża listę męczenników, ponieważ jak zauważył, wciąż rośnie liczba miejsc w których wyznawcy Chrystusa są codziennie prześladowani. Abp. Sarah zachęcił do modlitwy za ofiary oraz do konkretnej solidarności z ich rodzinami.

Przypomnijmy, że talibowie zastrzelili lekarzy i pielęgniarzy, którzy otaczali opieką okulistyczną ubogą ludność.

Oprawcy stwierdzili, że „zabili chrześcijańskich misjonarzy” jednak zarówno dyrektor Misji Pomocy Międzynarodowej, do której należały ofiary jak i inni pracujący w Afganistanie wolontariusze zdecydowanie odrzucają oskarżenia o prozelityzm, a tym bardziej o to, rozdawali Afgańczykom Biblie. Zginęło także dwóch tłumaczy towarzyszących wolontariuszom, trzeciemu darowano życie po tym jak udowodnił, że jest wiernym muzułmaninem recytując wersety Koranu.

Jak mówi pracujący w Kabulu ks. Giuseppe Moretti, bardzo trudno jest być chrześcijaninem w Afganistanie. Ponadto sytuacja w kraju jest napięta przed zbliżającymi się wyborami.

Ks. Giuseppe Moretti:
Jest to czas przygotowań do ważnych wyborów parlamentarnych, które odbędą się w przyszłym miesiącu. Panuje wielkie zamieszanie. Wydaje mi się, że w tej sytuacji talibowie chcą jasno pokazać, iż są w opozycji do dokonującego się procesu demokratyzacji państwa. W Kabulu niby jest spokojnie, ale wciąż zaostrzane są środki bezpieczeństwa. Przewidujemy „gorący” wrzesień. W ciągu 9 lat trwania wojny zginęło wielu cywilów, a także wielu żołnierzy zarówno afgańskich jak i sił koalicyjnych. Składana jest tu wielka ofiara z ludzkiego życia. Sytuacja Afgańczyków nie jest łatwa. Zwykli ludzie niewiele skorzystali z dostarczanej tu pomocy. Brakuje szkół, szpitali, czy chociażby systemu kanalizacji i w miarę dobrych dróg. Nie ma też praw chroniących pracowników. Od lat nie było żadnej podwyżki pensji, wzrosło za to bezrobocie. Ludzie żyją dzięki sile czerpanej z islamu, ze swej wiary. Żyją nadzieją, że kiedyś Afganistan znów stanie się ziemią pokoju.
Jak żyje wspólnota chrześcijan w Afganistanie?

Ks. Giuseppe Moretti:
Kiedy mówi się o wspólnocie chrześcijan w Afganistanie trzeba podkreślić, że jest to wyłącznie wspólnota międzynarodowa. Czyli innymi słowy nie ma tu żadnej wspólnoty chrześcijańskiej, czy tym bardziej katolickiej stricte afgańskiej. Ta międzynarodowa wspólnota liczy od 100 do 150 osób. Ponadto obecne są siostry Matki Teresy z Kalkuty i międzyzakonne stowarzyszenie pracujące w Kabulu na rzecz dzieci. Siostry Matki Teresy prowadzą sierociniec, w którym przebywają dziewczynki porzucone przez matki w szpitalach oraz dzieci głęboko upośledzone. Ponadto ministerstwo ds. społecznych powierzyło im opiekę nad 200 rodzinami. Natomiast stowarzyszenie międzyzakonne w Kabulu opiekuje się z wielkim poświęceniem grupą 30 poważnie upośledzonych dzieci. Ponadto obecne są Małe Siostry od Jezusa, które od ponad 50 lat pracują w różnych szpitalach. To, co charakteryzuje obecność chrześcijan w Afganistanie to dyskrecja, nie ma zewnętrznych oznak wiary. Świadczymy poprzez fakty, poprzez życie, ale w milczeniu.

=====================================================================
a tu :

Dowódca NATO w Libii:
„Dziennikarze pracowali dla NATO”

środa, 09 listopada 2011 15:13
W wywiadzie, udzielonym 31 października 2011 roku Radiu Kanada generał Charles Bouchard,
służący w kanadyjskich siłach powietrznych, któremu powierzono dowództwo nad operacją NATO w Libii,
powiedział, że w operacjach sojuszu w tym państwie działali również dziennikarze.

Celem dostarczania NATO informacji, zostało stworzonych kilka sieci informacyjnych.

„Nasza wiedza pochodziła z wielu, różnych źródeł w tym od dziennikarzy,
którzy przebywali w Libii i przekazywali nam wiele danych na temat wojskowych planów,
i rozmieszczenia sił Kaddafiego”

- potwierdził kanadyjski wojskowy.

Po raz pierwszy tak wysoki rangą wojskowy Sojuszu przyznaje, że
zagraniczni dziennikarze w Libii byli istocie agentami NATO.

Materiał został przygotowany w ramach programu analitycznego ECAG – Libia 2011.

Źródło: http://www.voltairenet.org/Le-general-Bouchard-admet-que-les

==================================
Skoro zagraniczni dziennikarze w Libii byli istocie agentami NATO.
To kim byli zamordowani w liczbie ośmiu wolontariusze chrześcijańscy w Afganistanie?
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APP: NATO obawia się, że Trybunał w Hadze zbada zbrodnie wojenne w Libii
sobota, 12 listopada 2011 09:29
Podziel się
CommButt plugin

temida ECAG

Agencja Associated Press donosi, że niektóre państwa członkowskie NATO obawiają się śledztwa, prowadzonego przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze, w sprawie udziału sojuszu w zbrodniach przeciw ludzkości w Libii. Dyplomaci w kwaterze głównej NATO powiedzieli Agencji, że sojusz przeprowadzi prawną ekspertyzę odnośnie wszystkich przypadków bombardowań NATO i innych działań prowadzących do „strat wśród ludności cywilnej”.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że Trybunał bada zbrodnie popełnione w Libii przez rebelianckie oddziały Narodowej Rady Tymczasowej, jak i NATO, znana była opinii publicznej już od dłuższego czasu.

„Pojawiają się zarzuty zbrodni popełnionych przez NATO, przez NRT (Narodową Radę Tymczasową), a także nowe oskarżenia o zbrodnie popełnione przez lojalistów Kaddafiego” - powiedział główny prokurator MTK Luis Moreno-Ocampo.

Przypomnieć również należy, że od początku operacji w Libii natowskie kierownictwo wielokrotnie twierdziło, że prowadzi działania „w ścisłej zgodzie z postanowieniami Rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ”, oraz, że „podejmuje wszystkie niezbędne środki celem ochrony ludności cywilnej, i obszarów zamieszkałych przez cywilów”.

Materiał został przygotowany w ramach programu analitycznego ECAG – Libia 2011.

Źródło: http://www.newser.com/article/d9quf12g0/.....bunal.html
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 21 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libia kupuje tanie laptopy

Postprzez Bartas » N paź 15, 2006 1:31 am
Rządzona od wielu lat przez pułkownika Kadaffiego, Libia znana była do tej pory przede wszystkim jako sojusznik islamskich terrorystów. Obecnie rząd tego północnoafrykańskiego kraju postanowił poprawić swój medialny wizerunek, poprzez przystąpienie do programu „Laptop za 100 USD”.

Zakupione notebooki zostaną rozdane dzieciom, w celach edukacyjnych.

Za ogólną kwotę 250 milionów USD, Libia nabędzie 1,2 mln tanich komputerów przenośnych oraz otrzyma pomoc w zbudowaniu infrastruktury niezbędnej do zapewnienia łączności internetowej.
Według informacji podanej przez organizację odpowiedzialną za projekt, pierwsze komputery maja trafić do libijskich dzieci w listopadzie. Zakończenie transakcji planowane jest na czerwiec 2008 roku. Producentem sprzętu komputerowego będzie tajwańska firma Quanta Computer Inc, która wycenia każdy z komputerów na ok. 150 USD.

Źródło: The Inquirer/4press
==============================

Kadaffi zamiast zakupu tanich edycji Pisma Świętego, to tanich laptopów mu się zachciało ,

Te tanie laptopy zaczął rozdawać dzieciom ,no i doigrał się.

Vatykan gotów był podesłać zamiast tanich laptopów to dzielnych misjonarzy i bronić dzieci przed deprawacją za pomocą tanich laptopów
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego Watykan premiuje zbrodniarzy wojennych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile