W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Ewolucja, czy manipulacja, a może 'Słowo'..?  
Podobne tematy
Nowo odkryte gatunki72
Ukryta archeologia 29
Zakazana Archeologia- ukryta historia czlowieka20
Pokaz wszystkie podobne tematy (19)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 3393
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W co wierzysz bardziej?
".. a Słowo stało się ciałem.."
26%
 26%  [ 4 ]
czysty Darwinizm
6%
 6%  [ 1 ]
Darwinizm + manipulacja genetyczna, 'pomoc' od obcych
20%
 20%  [ 3 ]
Big Bang!, teoria prawdopodobienstwa i oceaniczny bulion
13%
 13%  [ 2 ]
Człowiek istnial wczesniej,w wyniku nienaturalnej katastrofy został w 99.9% zgładzony
13%
 13%  [ 2 ]
Nie wiem, a po za tym jestem emo..
0%
 0%  [ 0 ]
Poddaje się, masz racje.
0%
 0%  [ 0 ]
Coś innego lub wszystko razem..
20%
 20%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 24 Paź '08   Temat postu: Ewolucja, czy manipulacja, a może 'Słowo'..? Odpowiedz z cytatem

Cytat:

dlaczego do dzisiaj bakterie nie zamieniły się nawet w pierwotniaki, płazy w gady, gady w ptaki, ptaki w ssaki itp., itd. ?



kazdy jeden gatunek na ziemi ewoluuje bez przerwy..
dlatego nowe podgatunki roznych stworzen sa odkrywane co jakis czas.. a inne gina niezauwazalnie (oczywiscie ja mowie to glownie o bakterii, mikroskopijnym zyciu morskim i lądaowym, insektach, wirusach, no i raczej zadko/lub duzo wolniej bardziej zlozone formy zaycia)
...
no i trzeba 'wyciągnąć' najcieższy argument..
konkretna Ewolucja trwa od ~3mld lat.. (fotosynteza), ~2mld lat (pierwotniaki), ~1mld lat (komórczaki), ~500mln lat (ryby), ~ 200 mln lat (ssaki), ~2,5 mln lat (małpy)
ile lat isntieje czlowiek?
wg encyklopedii pochodzimy z afryki (jeszcze jako "wyprostowana malpa")sprzed 200 000 lat..
jako tako juz myslacy gatunek Neandertalczyk wyginal 25 000 lat temu.
..
nalezy wiec zauwazyc ze my ludzie nie istniejemy wystarczajaca dlugo zeby zauwazyc jakiekolwiek zmiany (poprzez ewolucje) u wiekszych i bardziej zlozonych gatunkow..
...
Ktos wspomnial o zakazanej archeologii.. w innym temacie [size9=]( zeby nie offtopowac przenioslem dyskusje tutaj )[/size]
No to sluchamy.. prosze o dowody.. lub cokolwiek, ale z conajmniej sprzed 500 000 lat.
...
Jesli chodzi o całkiem nie pasujące do okresu szczątki to
chce zaznaczyc, ze to mogły to byc gatunki manipulowane lub przywiezione ze soba z poza ziemi
...
Brakujacy odcinek w ewolucji miedzy czlowiekiem, a małpa, da sie bardzo prosto wyjasnic..
Powstanie świadomosci nie moglo trwac długo zakladam wrecz, ze trwało to krótko,
pozniewaz (reakcja lancuchowa/tzw choinka), nawet jeden uświadomiony człowiek oddziaływal/uczył, na drugiego, trzeciego (np. 1>3>5>8>13 itd).
Mamy wiec ogromny skok ewolucyjny u jednego z gatunkow, w krótkim czasie, nie wystarczajacym na manifestacje 'zmiany pośredniej'(brakującego linka) w budowie człowieka.
(człowiek póki sie bał, żyl na drzewach.. kiedy stał sie zabójcą, nie bał sie i chodzil po ziemi, nigdy nie powracajac na drzewo) Taka nagła zmiana. Nikła szansa na odnalezienie czegokolwiek z tak super krótkiego okresu czasu..
...
No i wtedy zaczęła sie wedrówka, z afryki do reszty świata Smile
...
Zakazana Archeologia, zaklada, że człowiek mógł posiadac nawet bardziej rozwiniętą technologie wtedy, niż jaką mamy dziś..
...
Niektore konspiracje, mowią ze co niektórzy odkryli artefakty z tamtych czasow, dzieki nim dochadząc do wladzy.. (np Faraonowie i technologia uzyta do budowy piramid; lub celtowie i ich nawet starsze i bardziej technologicznie zaawansowane od piramid - Kopce i obserwatoria) (albo dziś NWO, Watykan i UFO, czyli ta technologia - spadek po praojcach lub obcych)
Dla tych co chcą poglebic temat( zakazanej ewolucji Twisted Evil ), film dokumentalny pt "Atlantis, Alien Visitation and Genetic Manipulation" - jest to ogromy dokument - 2GB.. ciężki do oglądania ze wzgledu na masę informacji i dziwny styl mowiącego ( od około 40 min się rozkręca na dobre i ciekawe), bardzo zachęcam się przemęczyć..
..damn i'm sober again.. Rolling Eyes
...
Mamy wiec zalążek dobrego tematu od niepotrafiącego się wyslowić kolesia..
Sory ale juz dawno ktoś zamienił mi w glowie system logiki z 'Windowsa' na 'Linuksa'.
heheh he he d'oh! Doubt scratch shakng2 bounce thumleft Mr. Green thumright alien Speak to the hand
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 24 Paź '08   Temat postu: Re: Ewolucja, czy manipulacja, a może 'Słowo'..? Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:

[...]
kazdy jeden gatunek na ziemi ewoluuje bez przerwy.. [...]


Już, któryś raz tutaj ktoś wysuwa podobną tezę.
Otóż nie. Ewolucji nie podlegają wszystkie organizmy w takim samym stopniu. Gdyby tak było nie mielibyśmy na ziemi obecnie niczego co ewolucyjnie byłoby przed nami. Wszystkie pierwotniaki, bakterie, ryby, płazy i gady wyewoluowałyby do człowieka. Tak się jednak nie stało i tak się nie dzieje. Każdy gatunek zajmuje swoją rolę w ekosystemie i zostaje na tym poziomie.

Edit: Blah, teraz to wygląda jakbym był wyrwany z kontekstu, trudno zdisujcie mnie - zasłużyłem Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oto dowód na ewolucje



a poprzez ewoluowanie bez przerwy mam na myśli skoki ewolucyje
wszystko zalezy w jakim kierunku idzie ewolucja, wiekszosc gatunkow moze nie
przeskoczyc przez dziesiatki tysiecy lat, a niektore przeskakuja teraz..
skoki ewolucyje moga trwac bardzo krotko.. wystarczy kilka generacji
zeby wiekszosc populacji calkiem sie zmienila, czyli dostosowała..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewolucja to nic innego jak nauka/edukacja a wyniki tej edukacji to przystosowanie sie do srodowiska/otoczenia(to nie oznacza ze kiedys bylismy bakteriami.)
Kazda istota ewoluuje bo musi taka jest natura czasu.
I to sa podstawowe prawa w tym wszechswiecie a nie jakis kurwa "dekalog"...
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ewolucja, czy manipulacja, a może 'Słowo'..?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile