W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zeitgeist Addendum (napisy PL)  
Podobne tematy
InterReflections - nowy film by Peter Joseph bez ocen
Zeitgeist movement22
Koniec Kapitalizmu - Peter Joseph (20.06.2015)61
Pokaz wszystkie podobne tematy (22)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 51712
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ja Alexowi Jonesowie też do końca nie ufam. Uważam jednak, że jest dużo bliżej prawdy niż ten Zeitgeistowy propagator Komunizmu XXI wieku.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopóki nie poznasz metod czy motywów działania drugiego czlowieka, możesz tylko wymyślać co mogło determinować jego postępowanie, a i wtedy będziesz patrzył przez pryzmat własnych zachowań wartości i motywów, dopóty wnioski twoje nie będą prawdziwe
trudno jest się postawić, w skórze 'mesjasza' (choć pewnie wielu by chciało), i wnioskować dlaczego nie chciał 'mesjaszować' tudzież dlaczego wspólnota, której się objawił jako 'mesjasz' nie mogła mesjaszowi nic zarzucić ani nakazywać kiedy ten zdecydował się ją opuścić
czy łatwiej jest opuścić wspólnotę, czy może łatwiej jest wspólnocie odejść od dotychczasowych nauk, wierzeń, aby 'dorównać' mesjaszowi, a przynajmniej iść jego śladem?
odpowiedź jest chyba prosta

uważasz, że prawdziwie wolnemu człowiekowi, jakim dla mnie był Jiddu Krishnamurti, można coś nakazać, czy manipulować?

jeśli tak, albo jeśli myślisz, że 'dziadek z cajtgajsta' nie był wolny, bo człowiek nigdy nie chce być wolny, to twoja sprawa,
ja w swej naiwności pozostanę, chociażby po to, żeby żyć w zgodzie z samym sobą

dodam jedynie, że dociekanie prawdy w twoim stylu, goldbug, prowadzi jedynie to znajdowania, jak najbardziej pasujących puzelkow układanki, którą ktoś już stworzył, i za którą kryje się prawdziwy obraz tego na czym ta układanka 'leży'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rabarbar

Dobra koleś nie rób jaj. Będziesz tutaj opowiadał historię o tym jak się dziadek z Zeitgeista wyparł się swoich powiązań z Towarzystwem Teozoficznym, z którym miał ściłe wcześniejsze powiązania i wszystko jest ok. Sam fakt, że się wyparł, na co żadnych gwarancji nie masz, jest niby wystarczającym powodem aby go zamieszczać jako sztandarową postać tego filmu. Jako główny Theosophical Master Towarzystwa Teozoficznego nadal widnieje.

Nie można było użyć Ghandiego Smile?

Takie puzle i dociekanie bezpośrednich powiązań lepsze są od twojego bezkrytycznego przyjmowania przekazu jaki jest w tym filmie serwowany. Ale ok pozostań w zogdzie z samym sobą ...
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlaśni w tym problem, golbug, że Ty widzisz dziadka jako reprezentanta,, Towarzystwa Tezoficznego, gdy ja postrzegam jego jako człowieka, który reprezentuje człowieka, siebie,
nawet jeśli TT widzi go nadal jako swojego mistrza, nawet jeśli ludzie nie należący do TT widzą jego jako ich mistrza, dla mnie pozostanie tylko człowiekiem, który naucza nie po to by ludzie go wielbili, czy potępiali, ale żeby przede wszystkim zrozumieli siebie jako istotę ludzką, gdzie czas i miejsce nie mają znaczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dedykuje to wszystkim tym, ktorzy potrzebuja mesjasza
Macie jednego ode mnie Laughing



_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeitgeist addendum is NWO propaganda (1 of 2)

Zeitgeist addendum is NWO propaganda (2 of 2)


Polecam obejrzeć.

@rabarbar
Możesz sobie widzieć człowieka, ale dlaczego wybrano właśnie jego a nie inne bardziej zasługujące na to autorytety moralne. To nie jest przypadek. Obejrzyj te dwa filmiki.
Potwierdzają to co pisałem o Lucy Trust. Swego czasu robiłem małe poszukiwania internetowe związane z koneksjami Lucy Trust, New Age i Narodów Zjednoczonych. Te filmiki tylko potwierdzają to do czego sam doszedłem szukając informacji na oficjalnych stronach tych organizacji.

@Pierdoleto
Nie ma to jak wartościowy wkład w dyskusję ... żal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkelf




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej propagandzie trzeba zawsze umieścić trochę prawdy. Wtedy ludzki umysł działa tak: częśc tego co powiedzieli to prawda, wiec reszta też musi być prawdą. W ten sposób działają religie, w ten sposób działa komunizm, w ten sposób działają różne sekty. I tą metodą posłużyli się też autorzy Zeitergesta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkelf




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood - dobrze myślisz, ale zbyt łatwo chyba ulegniesz manipulacji "tych, którzy chcą dobrze"

lukup - to co piszesz ma w większości sens, ale prawdopodobnie jesteś inteligentnym nazistą, mdli mnie od takich ludzi

goldbug - też dobrze główkujesz, ale nie obejrzałem jeszce Twoich ostatnich linków

W jednym z tych filmów jest świetne zdanie - nigdy nikomu nie ufaj, zawsze myśl sam, nie czuj się członkiem jakieś organizacji, która zbawi świat dlatego, że przeczytałeś jakąś książkę lub obejrzałeś jakiś film.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darklef obejrzyj. Są naprawdę mocne.

Tu też coś dobrego:


Zapewniam, że przynajmniej od strony powiązań Lucis Trust z UN, ruchem New Age i Blavatsky podawane tutaj rzeczy są prawdziwe. Jak pisałem wcześniej sam sprawdzałem na oficjalnych stronach tych organizacji wzajemne powiązania i rzeczywiście tak jest.

Tutaj nieco o Lucis Trust
http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Goldbug
ten filmik to mocny...


Jak ktoś ma ochotę badać głębiej ZEITGEISTA to tu jest kopalnia:
http://educate-yourself.org/lte/zeitgeistotravez11sep08.shtml

Coś nam wiarygodność Zeitgeista podupada... Confused

Nie zamieściłem go na "Płytkach prawdy" dla znajomych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Tutaj wygląda to podobnie. Znowu snuje się wizje, które do tej pory nie miały stricte jeszcze miejsca w historii


Co wyście się wszyscy tak tego komunizmu uczepili? Czy Wy nie widzicie tego, że system proponowany przez film jest niemonetarny? Komunizm był monetarny!

Żeby uważać, że system, który zakłada równość i wolność to to jest komunizm to trzeba być niezłymi hipokrytami, żeby nie zauważać tych samych założeń w kapitalizmie i innych systemach. Czyż kapitalizm nie zakłada równego startu dla wszystkich?

Co do Twojego cytatu Goldbug ja podałem wcześniej kiedy takie systemy funkcjonowały i co lepsze działały doskonale, ale komu by się chciało całość czytać...
To nie jest jakiś nowy system, tylko powrót do systemu, który kiedyś funkcjonował i był lepszy od kapitalizmu i socjalizmu. Dlaczego? Bo przede wszystkim jako jedyny działał tak jakie był jego założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkelf




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ostatni film to z kolei propaganda religijna - że niby Jezus stoi Satanistom na drodze.

Tekstu o tym, że komunizm był monetarny nie będę nawet komentował, pisało to albo dziecko albo ktoś bez jakiegokolwiek wykształcenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu zapodalem wczesniej linka do artykulu o ZG2 i zwiazkach z TT

http://prawda2.info/viewtopic.php?p=55551&highlight=#55551


A dlaczego uwazacie ze potrzebny jest jakikolwiek system? Stary system chce sie zastapic nowym systemem. Czy czlowiek jest tak ulomna istota ze potrzebue jakikolwiek system? Dlaczego Zeitgeist 2 proponuje zastapienie globalnego systemu (ktory jest zly) kolejnym globalnym systemem, ktory ma byc lepszy? Dlaczego traktujemy swoj gatunek jak bydlo ktore zawsze musi miec odgorne nakazy, reguly, dogmaty, zasady i ramy w ktore musi sie wpasowywac? Projekt Venus to nic innego jak wpasowywanie sie w kolejne ramy, owszem, bardziej atrakcyjne. Ale taki system predzej czy pozniej (raczej prredzej) zostanie wykorzystany do swoich celow przez elity ktore sa jak ogon jaszczurki, zawsze odrastaja.

Te elity poradzily sobie z systemem monarchicznym, feudalnym, komunistycznym i kapitalistycznym, ba, one tworzyly ten system.

Do czego zmierzam, ZG2 nieslusznie stwarza dwubiegunowa linie podzialu na system monetarny-niemonetarny. W kazdym systemie ludzkosc bedzie zniewolona jesli nie dokona sie w n iej metamorfoza swiadomosciowa. Jesli czlowiek zrozumie ze nie potrzebuje zadnego systemu, wtedy bedzie wolny. Cala historia ludzkosci opiera sie na tym ze zawsze byl nad nami jakis system, czy to religijny, ekonomiczny, socjalistyczny itd. Zawsze na pierwszym miejscu byla rama w ktora nalezy sie wpasowac, a na koncu byl czlowiek.

Powiem wiecej, dopoki wszyscy nie zrozumieja ze nie potrzebuja systemu, to ten swiat nigdy nie bedzie sprawiedliwy. A czy on byl kiedys sprawiedliwy? Nie, bo zawsze istnial system.

O ile pierwszy Zeitgeist byl takim ogolnym i zgrabnym wprowadzeniem w tematyke, to drugi nie pozostawia zludzen dlaczego ten pierwszy byl tak atrakcyjny - pierwszy sluzyl za przynete by drugi namieszal ludziom w glowach.

Nie pomysleliscie ze ten caly kryzys ekonomiczny, ktory ewentualnie kiedys sie dopelni, moze byc wykorzystany przez elity ktore beda akurat chcialy wprowadzic cos na wzor projektu Venus? Skoro pieniadze beda zbedne, stworza oni system ktory nie bedzie oparty na pieniadzach.

Mnie zastanawia jedno, dlaczego Zeitgeist nie ma problemow z cenzura? Moze nie trafia w sedno, albo inaczej, trafia w sedno ale dla tych ktorzy byc moze sa cenzorami?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Możesz sobie widzieć człowieka, ale dlaczego wybrano właśnie jego a nie inne bardziej zasługujące na to autorytety moralne. To nie jest przypadek. Obejrzyj te dwa filmiki.


obejrzałem filmiki(znajdujące powiązanie z ruchem tezoficznym jak i kultem lucyfera, generalnie przypisujące autorom Zeitgeist'a jak i projektu venus propagowanie, nieświadomym niczego widzom, nowej doktryny religijnej, na której miałby się opierać New World Order), przeczytałem wcześniej dużo wypowiedzi, głównie na amerykańskich forach, wzorujących czy też utożsamiających się z ww. klipami, krytycznie ustosunkowujących się do Zeitgeist'a

może jestem tylko narzędziem w ręku wielkich myślicieli, narzędziem nieświadomym swojego przeznaczenia, ale póki swojej 'świadomości' nie odzyskam(o ile to jest możliwe), to będę pracował nad rozpowszechnianiem tego przesłania, które niesie film, jako że idea i sposób pojmowania (zarówno autorów projektu jak i ludzi go popierających) odpowiada mojemu wewnętrznemu przekonaniu, że robie to dla siebie (gdybym powiedział, że robię to dla ludzkości, byłbym hipokrytą), nie dla korzyści materialnych, rozgłosu, czy nieba (jestem ateistą)

nie znaczy to jednak, że będę bezkrytycznie się ustosunkowywał do idei, która jako myśl prawdziwa nigdy nie będzie, bo w przypadku kiedy ktoś zechce 'wypaczać' czy dopinać tą ideę do swoich własnych niejawnych korzyści, to albo stanę w obronie 'idei', albo jeśli 'idea' była skorumpowana, od samego początku, odwrócę się od niej i przyznam się do błędu

póki co, powiązania Zeitgeist i projektu venus, do NWO(elite), Towarzystwa Tezoficznego, Kultu Lucyfera, komunizmu, socjalizmu, mają sens ....dla tych co się tych 'zagrożeń' dopatrują

zagrożenie, które ja widzę w tym filmie, a raczej po jego obejrzeniu i komentarzach nawiązujących,to tylko to, że walka pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami idei płynącej z niego może doprowadzić do trwałych i niesłużących nikomu oprócz tym, którym na jej wszczynaniu i trwaniu, podziałów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkelf




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera - jeśli chodzi o system ekonomiczny, to spróbuję Ci to wyjaśnić.

Pieniądze są czymś abstrakcyjnym, czymś, co zastępuje niewygodny handel wymienny.

Prawa ekonomii - np. to, że jak coś jest potrzebne to robi się droższe, dzięki czemu więcej ludzi to produkuje, dzięki czemu popyt jest zaspokajany - są prawami takimi jak prawo grawitacji.

Jeśli pytasz, po co nam jakikolwiek system ekonomiczny, skoro można żyć bez systemu, to zadaj sobie pytanie po co nam jakikolwiek system grawitacyjny - skoro można żyć bez grawitacji.

Jeśli wyeliminujesz pieniądze, to pojawi się handel wymienny, który doprowadzi znowu do powstania pieniędzy.

Jeśli dasz każdemu po rowno tyle ile potrzebuje i pozwolisz mu pracować tyle, ile chce - to próbujesz wprowadzić komunizm, którego wprowadzić się nie da (każda próba to miliony ofiar, a potem socjalizm).

Kapitalizm jest czymś naturalnym - każdy pracuje a za to co wytworzy może kupić inne towary - tak jak chce. Komuznim mówi - pracuj ile chcesz i bierz ile chcesz. Ale okazuje się, że nie wystarczy wtedy rzeczy do wzięcia, więc nagle zamienia na: pracuj ile trzeba, bierz ile zostało dla Ciebie. A potem są więzienia i obozy.

Jak się ma 13 lat to można wierzyć w komunizm albo "trzecią drogę" (czyli komunizm inaczej nazwany). Ale jak się już potrafi samodzielnie myśleć, to trzeba się zastanowić nad skutkami, zanim już zabije się te miliony ofiar w imię "powszechnej szczęśliwości" albo "rewolucji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darkelf napisał:
Ten ostatni film to z kolei propaganda religijna - że niby Jezus stoi Satanistom na drodze.


Bo tak jest Smile. Wiem jak to zabrzmi, ale według mnie całe to New World Order jest tylko przygotowywaniem gruntu pod panowanie Antychrysta, po którym przyjdą rządy Chrystusa. Biblijny Armageddon. Ostateczna walka dobra ze złem. Tym jest właśnie to co obecnie widzimy.

Propagandą był ateizm i czysty materializm. Właśnie po to aby odciągnąć uwagę ludzi od tego co się naprawdę dzieje za kulisami. Top elity wierzą w uososobioną postać dobra i zła i deklarują się jako słudzy tego ostatniego:
Satanic speech of George W. BUSH

Pytanie, czyżby "racjonalni" ateiści wiedzieli coś więcej niż TOP INTELEKTUALNE ELITY - Oświeceni, którzy nakreśli tak genialny plan wdrażania NWO. Bynajmniej. Byli raczej tak programowani aby nie wnikać w nic co jest pozamaterialne i nie robić konkurencji WTAJEMNICZONYM.

Zeitgeist I z jego pierwszą częścią był właśnie po to, aby manipulacjami i kłamstwami uwiarygodnionymi prawdą w 2 i 3 części podważyć religię i przygotować ludzi na lucyferiańską doktrynę.

Zeitgeist II mnie tylko utwierdził w tym przekonaniu.

Wiem, że te rozważania mogą się wydać nieco ekstremalne, ale z drugiej strony który z was jeszcze kilka lat temu nie wiedząc o NWO nie pukałby się w głowę, gdyby ktoś usiłował mu wyjaśnić, że rządzą nami psychopaci, okultyści którzy budują nam Orwellowski świat. Brzmiałoby to jak matrix Wink. Rzeczywistość może być czasami jeszcze bardziej pokręcona niż się wydaje.

@Riviera

Dokładnie. Też tak pomyślałem, że wizja CASHLESS SOCIETY idealnie pasuje do niemonetaranego systemu promowanego przez Project Venus. No i właśnie. Eksplozja popularności Zeitgeista dla mnie wydała się z czasem też nieco podejrzliwa. Kontrolowana dezinformacja i tyle. III wojną może być OGOLNOŚWIATOWA REWOLUCJA i po to uświadamia się też ludzi. Wycieńczenie psychiczne i mentalne tą rewolucją, może lepiej uwarunkowywać do przyjęcia lucyferiańskiej religii. Kto wie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do Twojego cytatu Goldbug ja podałem wcześniej kiedy takie systemy funkcjonowały i co lepsze działały doskonale, ale komu by się chciało całość czytać...
To nie jest jakiś nowy system, tylko powrót do systemu, który kiedyś funkcjonował i był lepszy od kapitalizmu i socjalizmu. Dlaczego? Bo przede wszystkim jako jedyny działał tak jakie był jego założenia.


Powtarzam po raz drugi, oczywiście wszystkim umknęło. Spójrzcie otwarcie na kwestie.

Cytat:
Tekstu o tym, że komunizm był monetarny nie będę nawet komentował, pisało to albo dziecko albo ktoś bez jakiegokolwiek wykształcenia.


A jaki był? Co to w Rosji pieniędzy nie było? W Polsce pieniędzy nie było?
Jaki był komunizm? Daj mi źródło, które mówi o tym, że komunizm choćby w założeniu miał być systemem bez pieniężnym?

Jeszcze raz powtarzam - taki system funkcjonował kiedyś i bynajmniej nie był to komunizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darkelf - nie zrozumiales o co mi chodzilo. I nie musisz mi tlumaczyc ze system ekonomiczny opiera sie w duzej mierze na wirtualnym pieniadzu - doskonale zdaje sobie sprawe z tego od dawna.

A Twoje porownanie jakiegokolwiek systemu ktory ma nad nami "czuwac" do sily grawitacji jako czegos niezbednego, jest doskonalym przykladem jak ludzkosc jest zmanipulowana mysleniem ze zawsze nad nimi musi stac ktos z biczem i organizowac ramy w ktore wszyscy chetnie sie wpasowuja.

W dzisiejszych czasach musimy naprawde bacznie uwazac na wszelka propagande, nawet najbardziej atrakcyjna. Szczegolnie na propagande ktora rzekomo sprzeciwia sie Novus Ordo Seclorum, ktore rosnie na naszych oczach, proponujac w zamian kolejne NWO, ktore w obliczu tego pierwszego wydawac sie bedzie zbawienne. Troche jak gierka w dobrego i zlego policjanta. Tym zlym sa Bush, CFR, bankierzy, syjonisci czy jezuici a tym dobrym bedzie wujek Maitreya i projek Venus, ktory powstanie z popiolow starego swiata niczym feniks.

Kluczem do zrozumienia tego co sie dzieje jest banalne odkrycie, ze wszystko co zle dazy do centralizacji. Armia, waluta (badz jej brak), jeden rzad swiatowy i jedna religia swiatowa ktora wyrosnie z ruchu ekumenicznego przyprawiona smaczkiem z najwyzszych eszelonow wolnomularstwa, czyli lucyferianizmem, teozofia itd. Ten dwuczesciowy film ktory zapodal Goldbug mowi o tym ze na przeszkodzie stoja ortodoksyjni Zydzi oraz tzw 'born again christians" czyli chrzescijanie wyzbyci wszelkich koscielnych i religijnych dogmatow, wierzacych w przyjscie Jezusa i opierajacych sie li tylko na Biblii. Na nich tez jest sposob.
Byc moze w przygotowaniu jest czlowiek ktory poprowadzi tlumy, "nauczyciel mas" na wzro new-age'owego maitreyi, ktory omami swoja filozofia ludzkosc. Jego rzady beda krotkie (zostanie okrzykniety antychrystem) a na jego miejsce przyjdzie ktos ludzaco podobny do Jezusa, ktory zasiadzie w Trzeciej Swiatynii w Jerozolimie ktora zostanie odbudowana, czym kupi sobie Zydow. Sadze ze taka ewentualnosc bedzie mozliwa. Taki schemat rosyjskiej laleczki matrioszki, otwierasz jedna, a tam kolejna mniejsza i tak kilka razy.

New World Order(to co rosnie teraz na naszych oczach)----> new age'owy new world order z mesjajszem na wzor maitreyi (wykorzystujacy pragnienia ateistow, buddystow, muzulmanow, itd)----> kolejny new world order (wykorzystujacy pragnienia chrzescijan i zydow).

Oni maja wszystko zaplanowane. Kluczem do sukcesu jest wyzbycie sie wszelkich dogmatow i ram myslowych. Swiadomosc jest kluczem.

W ostatnich czasach mamy mnostwo filmow denuncjujacych (slusznie) obecny porzadek swiata ale nakladajacych na nas kolejne ramy myslowe, taki predictive programming, tworzenie podkladu pod przyszlosc. Tak samo dziala David Icke mieszajacy wartosciowe informacje z bzdetami o reptylianach, podobnie dzialaja tworcy ZG. Takie jest moje zdanie, ale ogladac mozna jak najbardziej, nawet jest to wskazane, tylko nalezy przyjac jedna zasade. Trust no one, trust only yourself. Tak wiec dodam magiczne robcie swoj wlasny research, nie sluchajcie innych tylko ich weryfikujcie i pamietajcie ze to co dazy do jakiejkolwiek centralizacji czegokoliek jest ZŁE
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
darkelf napisał:
Ten ostatni film to z kolei propaganda religijna - że niby Jezus stoi Satanistom na drodze.


Bo tak jest Smile. Wiem jak to zabrzmi, ale według mnie całe to New World Order jest tylko przygotowywaniem gruntu pod panowanie Antychrysta, po którym przyjdą rządy Chrystusa. Biblijny Armageddon. Ostateczna walka dobra ze złem. Tym jest właśnie to co obecnie widzimy.

..


Zgadzam się z Tobą goldbug.W dziale zetegeist-krytyka możesz to przekleić
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Jeszcze raz powtarzam - taki system funkcjonował kiedyś i bynajmniej nie był to komunizm.

To sobie obejrzyj Money, Banking & Federal Reserve, albo "Co rząd zrobił z naszymi pieniędzmi" Rothbarda, a zrozumiesz, że w tym bezpieniężnym systemie też był pieniądz. Tym pieniądzem stawał się towar na który był największy popyt i był wygodnym medium wymiany. Mogły być to np. skóry bobrów, muszle, czy konsumowane przez wszystkich w danej społeczności jagody. Nawet więc w systemie barterowym pojawiały się towary, którymi najbardziej obracano i to właśnie one pełniły funcję pieniądza. Z czasem się okazało, że najlepsze do tego jest złoto ze względu na specyficzne własności, ograniczona ilość i zapotrzebowanie zdobnicze itp.

Sam system monetarny nie jest zły o ile jest stabilny i nie jest fałszowany, tak jak ma to miejsce obecnie z tworzonymi od ręki papierowymi kredytowymi biletami nazywanymi umownie "pieniądzem". Trochę podstaw ekonomii by się przydało Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkelf




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera i goldbug, macie dużo racji, aczkolwiek nie ma szans, abym się z Wami we wszystkim zgadzał, bo po pierwsze jestem ateistą (goldbug), po drugie zdecydowanie jestem za utrzymaniem pieniędzy (rivera).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To sobie obejrzyj Money, Banking & Federal Reserve, albo "Co rząd zrobił z naszymi pieniędzmi" Rothbarda, a zrozumiesz, że w tym bezpieniężnym systemie też był pieniądz. Tym pieniądzem stawał się towar na który był największy popyt i był wygodnym medium wymiany. Mogły być to np. skóry bobrów, muszle, czy konsumowane przez wszystkich w danej społeczności jagody. Nawet więc w systemie barterowym pojawiały się towary, którymi najbardziej obracano i to właśnie one pełniły funcję pieniądza. Z czasem się okazało, że najlepsze do tego jest złoto ze względu na specyficzne własności, ograniczona ilość i zapotrzebowanie zdobnicze itp.

Sam system monetarny nie jest zły o ile jest stabilny i nie jest fałszowany, tak jak ma to miejsce obecnie z tworzonymi od ręki papierowymi kredytowymi biletami nazywanymi umownie "pieniądzem". Trochę podstaw ekonomii by się przydało Wink.


Mówiłem, żebyś przeczytał wstecz moje posty, bo nie chciało mi się powtarzać w kółko tego samego. Podstawy znam bardzo dobrze Wink.

Napisałem, że chodzi mi o gospodarkę bez pieniężną, a nie pieniężną. A pieniądz towarowy to również pieniądz. Chodzi mi o gospodarkę naturalną, która była przed jakimkolwiek pieniądzem. Taka gospodarka była w pierwszej części okresu archaicznego w Starożytnych Atenach.
Mniej więcej to wyglądało tak:
1. Gospodarka naturalna.
2. Gospodarka pieniądza towarowego
a.) Pieniądz towarowy (muszelki, bursztyn (u Słowian), etc.).
b.) Pieniądz kruszcowy (do tego od razu przeskoczono w Atenach, bo przyszło to z Persji).
3. Pieniądz papierowy, który się dzieli na 3 fazy - całkowicie, częściowo i niewymienialny na złoto. W tą 3 fazę weszliśmy w 1971 r. A teraz przechodzimy w kolejną fażę, ćzyli pieniądz elektroniczny.

W gospodarce naturalnej wymiana nie polegała na wartości, ale bardziej liczyła się użyteczność. Np, ktoś miał instrument muzyczny na którym nie umiał grać i oddawał go za darmo komuś innemu kto umiał grać. W Atenach byli rolnicy, rzemieślnicy i osoby zajmujące się wojskowością oraz "władza", do której wybierano tylko ludzi nadających się do rządzenia (nie była to jeszcze demokracja, ale wybierał lud (ja bym to nazwał demokracją bezpośrednią, ale akademicko nie było wtedy demokracji)). Ogólnie praca była czymś szlachetnym, ludzie zbierali plony i wszyscy dostawali to co potrzebowali. Głód pojawiał się tylko wtedy, gdy był nieurodzaj. Po pojawieniu się pieniądza Platon pisze, że jest przeciwny, że ludzie utracili pewną szlachetność. Mówi, że to będzie przekleństwo przyszłych pokoleń, gdy pojawił się pieniądz ludzie zaczęli przechowywać żywność, która się marnowała, ludzie głodowali, bo nie stać ich było na kupno tego. Przed pojawieniem pieniądza coś takiego było nie do wyobrażenia. Jak ktoś głodował od razu dostawał jedzenie. Nie było marnotrawstwa.
Niedługo przed pojawieniem się pieniądza ludzie - wojskowi- zaczęli wykorzystywać niewolników, byli to jeńcy wojenni. No, ale niestety oni umierają, a wojen się nie prowadzi cały czas. Wtedy z pomocą przyszedł pieniądz, zauważono, że na niewolnikach idzie sporo zarobić, zaczęło się gromadzenie majątków, a ludzie z niewolnikami stawali się bogaczami (wcześniej nie było podziału biedny, bogaty). Żeby ten stan rzeczy utrzymać i mieć stały dopływ niewolników wymyślono pożyczki (hehe) na zastaw ludzi. Kto nie oddał długu stawał się niewolnikiem. I tak mamy do dzisiaj... biedni robią na bogatych. Jesteśmy niewolnikami pieniądza, przez to jesteśmy niewolnikami bogaczy - elit, z którymi chcemy walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:46, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA
napisal:
Cytat:
Jeszcze raz powtarzam - taki system funkcjonował kiedyś i bynajmniej nie był to komunizm.

Juz myslalem ze przestaniesz pisac bajki o Grecji po tym jak napisalem ze to co piszesz nie ma poparcia w faktach, ale widze ze jestes uparty Rolling Eyes ze tak powiem jak teflon, wszystko sie slizga po tobie a nic nie dociera.

goldbug
Dobrze piszesz, ze tak powiem bylem juz prawie zalamany ze nikt nie zauwazyl trojkata z okiem o ktorym pisalem na samym poczatku a tutaj dales filmiki z trojkatem i inni w tych filmikach potwierdzili moje pierwsze spostrzezenia, choc nikt nie podchwycil tego tematu, a bardzo na to liczylem.

rivera napisal:

Cytat:
O ile pierwszy Zeitgeist byl takim ogolnym i zgrabnym wprowadzeniem w tematyke, to drugi nie pozostawia zludzen dlaczego ten pierwszy byl tak atrakcyjny - pierwszy sluzyl za przynete by drugi namieszal ludziom w glowach.

Nie pomysleliscie ze ten caly kryzys ekonomiczny, ktory ewentualnie kiedys sie dopelni, moze byc wykorzystany przez elity ktore beda akurat chcialy wprowadzic cos na wzor projektu Venus? Skoro pieniadze beda zbedne, stworza oni system ktory nie bedzie oparty na pieniadzach.

Mnie zastanawia jedno, dlaczego Zeitgeist nie ma problemow z cenzura? Moze nie trafia w sedno, albo inaczej, trafia w sedno ale dla tych ktorzy byc moze sa cenzorami?


Bardzo sluszne uwagi, widac ze tworcy Zeitgeist maja bardzo dobra znajomosc dzialania propagandy, to nie jest dzielo amatorskie jak staraja sie nam to wmowic, za tym jest sztab specjalistow i grobe pieniadze. NIC NIE JEST PRZYPADKOWE.

Jak wielokrotnie pisalem, dobrze by bylo zeby ludzie zanim zaczna interesowac sie czymkolwiek zapoznali sie w pierwszej kolejnosci z metodami propagandy, psychologia i
sposobem myslenia ludzi pojedyncych i gdy sa w grupie.

darkelf napisal:

Cytat:
lukup - to co piszesz ma w większości sens, ale prawdopodobnie jesteś inteligentnym nazistą, mdli mnie od takich ludzi

Kiedys wierzylem w holokaust, wiedza odnosnie III Rzeszy i Hitlera byla taka jak wiekszosci obecnych ludzi i moje poglady byly calkiem inne od dzisiejszych, ale zblizone do wiekszosci dzisiaj. Wtedy ludzie ktorych okreslasz nazistami w moich oczach mieli tak zla opinie ze gdybym powiedzial ze mnie mdli bylo by ze tak powiem WIELKIM schlebianiem. Ostatecznie to co myslimy o innych jest uwarunkowane tym "co wiemy" o tych ludziach, o ich pogladach, ich walorach.... Nie mysl ze ktos wrogi do pewnych pogladow da ci obiektywny obraz rzeczywistosci.
Tak dla przykladu zobacz co ZYD mowi o tym co ty nazywasz nazizm,
NIE BUJ SIE PRAWDY, OBEJRZYJ I SAM ZDECYDUJ CO JEST W TYM TAKIEGO ZLEGO

czesc 1


czesc 2


czesc 3

ludzie tacy jak ja nazywaja to Narodowym Socjalizmem.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Juz myslalem ze przestaniesz pisac bajki o Grecji po tym jak napisalem ze to co piszesz nie ma poparcia w faktach, ale widze ze jestes uparty ze tak powiem jak teflon, wszystko sie slizga po tobie a nic nie dociera.


Niestety tak się składa lukup, że to co Ty piszesz nie ma poparcia w faktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śWIAT BEZ PIENIEDZY TO TEŻ MOJA ULUBIONA UTOPIA. i TAK KIEDYŚ BĘDZIE. PIENIĄDZE SĄ NIEROZŁĄCZNYM ELEMENTEM ŚWIATA KALI JUGI, ŚWIATA OPARTEGO NA ZASADACH KIERUJĄCYCH SIĘ (sorry za Capsa) na maxa egoistycznym satanistycznym prawem dżungli "Najpierw JA a dopiero potem inni", "Po mnie choćby potop", "Jestem najważniejszy, dlatego muszę się nachapać", "Kto nie cwaniaczy, nie kombinuje, nie kradnie, ten nic nie ma", i takie tam inne tego typu dyrdymały.
Do wielu nie przemawia argumentacja świata bez mamony, bo patrzą i widzą co się dzieje, jacy poparani są ludzie, że wolą pić niż pracować, że gdyby nie było kasy, to jedni, ci co chcą robić, tyrali by na zastępy obiboków. To nie jest prawidłowe rozumienie świata bez pieniędzy. Po pierwsze każdy człowiek kocha coś robić, tworzyć, i jeśli nawet na początku opieprzałby się na leżaku z browarkiem, to prędzej czy później znudziłoby mu się to. Ale najpierw coś wyjaśnię. Obecnie ludzie mają świadomość gawiedzi, oczywiście nie wszyscy, ale tak zwana szara masa, którą Żydzi od światowej lichwy nazywają bydłem roboczym, nie jest w stanie stworzyć i żyć w systemie utopijnym. Dlatego nie jest możliwe stworzenie tego obecnie. Aby było to możliwe, ludzie muszą poszerzyć swoją świadomość i wejść na wyższy jej poziom, czyli z obecnego poziomu trzeciego czakramu na poziom czwartego, gdzie ludzie będą myśleli sercem, a wtedy nie będzie ludzi, którzy myślą o własnej dupie aby się poopierdalać na czyjś koszt. Czas oczyszczenia Ziemi i ludzkości jest po to aby odzielić ziarno od plew, a to oznacza, że wszyscy ludzie, którzy nie chcą wejść na ten poziom poprzez własny rozwój w głąb siebie, (Człowieku poznaj siebie a poznasz cały wszechświat i Boga) i zaczął myśleć o innych, nie będą w stanie żyć w energii jaką osiągnie pole promieniowania naszej Gai. Jak zauważyliście obecnie wszystko co pochodzi ze "smoły" wyłazi na wierzch, przelewa się, dominuje i rządzi. Ale jest to stan przejściowy, bo mijająca epoka ludzi egoistycznych odchodzi i powoli zamienia się w proch. Każda choroba ma swój punkt przesilenia, i obecnie dochodzi on do swego kulminum. Maximum osiągnie chyba w czasie gdy zaczną siłowo wprowadzać przymus mikroczipowania. Wtedy nastąpi wojna między dwoma obozami ludzi świadomych i tych z trzeciego poziomu. Do tego dojdą epidemie, konflikty zapalne, zwiększy się wypadkowość, katastrofy naturalne i jeśli ktoś nie jest gotowy żyć według praw rzekłbym boskich, znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie, gdzie spotka go śmierć. Nie jest to żadna kara. Jest to pop prostu konsekwencja wcześniejszych czynów. Co wysyłasz, to powraca. Nie chcesz się dostosować, to odejdziesz stąd, i wcielisz się na planecie zgodnej z twoim poglądem na życie. A takich planet gdzie toczy się egoistyczne życie jak obecnie u nas, jest we wszechświecie niemało i tam, te dusze będą mogły żyć w nowych ciałach, reinkarnować do woli, ale i do czasu, bo każdą planetę spotyka taki los jak naszą teraz, gdy wibracje jej rosną, a co za tym idzie, istoty tam żyjące także muszą wzrastać, albo wypad. Planeta udziela nam gościny na swoim ciele, i jeśli nie potrafimy dotrzymać jej kroku, bo wolimy żyć jak syfiarze, to ona sorry, ale nie zamierza stać w miejscu bo jakimś tam ludzikom żyjącym na jej powierzchni nie chcę się nad sobą zastanowić i tylko wysysają ropę, exploatują wszystko co można do cna i smrodzą, i trują bo po nich choćby potop, no i kogo ma spotkać jakiś tam "potop", to spotka.
W świecie bez mamony zostaną tylko tacy ludzie, którzy uważają, że praca każdego jest tak samo cenna, bezcenna i za tą pracę będzie dostawał wszystko czego mu trzeba, i nie będzie brał więcej, jak to bywa obecnie, gdy ktoś rozdaje coś za darmo, tylko każdy będzie wiedział, ze dżemu w sklepie nigdy nie zabraknie, więc po co mam brać 20 słoików, żeby dla innych nie starczyło, skoro wiem, że ten dżem zawsze tu będzie czekał, bo zawsze znajdą się tacy, którzy ten dżem będą uwielbiali robić, i włożą całe swe serce w zrobienie go. Będą też tacy, którzy uwielbiają pielęgnować ogrody z owocami na ten dżem, i za ich pracę za "darmo", będą mogli wejść do odpowiedniego "sklepu" i wziąć co im jest aktualnie potrzebne, bez zbędnego egoistycznego, opartego na strachu nachapania się nadmiarem. Każdy człowiek będzie pracował w takiej branży do jakiej się urodził, z jakimi zdolnościami wcielił się w życie, bo harmonia ma to do siebie, że posiada system samoregulacji, i widać to w przyrodzie, w którą nie ingeruje człowiek, który tą harmonię narusza, a wtedy dochodzi do zwyrodnienia, do nadmiernego przyrostu stada, bo człowiek wyeliminował drapieżników, które regulowały populację jadła itd, wiadomo o co chodzi. Z ludzkością jest tak samo, oczywiście nie teraz, bo teraz jest wręcz odwrotnie, człowiek zaburzył wszystko, i prawie każdy pracuje nie tam gdzie by chciał: rybak buduje domy, lekarz kopie doły, elektryk zarządza firmą, choć nie ma o tym pojęcia, i tylko udaje, a na jego miejscu pracuje artysta, bo mało kogo albo nikogo nie stać aby kupować jego dzieła sztuki, aby ten swobodnie mógł za to wyżyć. Jest to totalny rozpierdzielnik. wszystko stanęło na głowie, i musi runąć, bo głowa nie jest od stania, tylko od myślenia, a obecnie nogi myślą,,albo raczej to co jest pomiędzy nimi. Im większy zysk ma magnat, tym więcej dup do wydymania. Walka o ogień, jaskiniowcy. Kto ma więcej siły (obecnie mamony) do tego lgnie więcej samic, a o co chodzi facetom tworzącym z upodobaniem żywot, egzystencję na poziomie wyścigu szczurów? O ORGAZM. A głupie samice lgną do nich, bo jak zwykle świecidełka zaślepiają im zdrowy rozsądek i uczucia, i stają się zimne, rozpustne i niegodne zaufania. Gdy widzi się ogłoszenia dup do puknięcia za mamonę, to widać, że są to często zajebiste panny, studentki, mężatki. Kurestwo się szerzy jak nigdy. A szczury w pogoni za szparką zrobią wszystko byle by tylko wybzykać jak najwięcej tych kotek. Obecnie u władzy są sami perwersi (przykład w filmie "Oczy szeroko zamknięte").
Zaręczam, że gdy Ziemia zakończy czas oczyszczenia, wtedy ci co pozostaną, raczej niewielu, nie będą chcieli słyszeć o pieniądzach, bo one są miarą oceniania wartości, która opiera się na niesprawiedliwości. Każdy, w skrócie nazwę go konstruktywny, ludzki zawód, jest bezcenny. Ktoś powie, że głowa państw ma większą odpowiedzialność więc powinna dostawać więcej od hydraulika! Gówno prawda. gdyby zabrakło hydraulika, to głowa utonęła by w gównie i brudzie. Gdyby był tylko 1 hydraulik w kraju, to ilu pragnęło by jego usług? Ile by wtedy zarabiał? Jak waży by się stał? Głowa państwa mogłaby wtedy tylko pomarzyć o takiej kabonie jaką płacono by hydraulikowi, aby ten tylko zechciał coś u kogoś naprawić. Poza tym hydraulik jest z urodzenia predysponowany do swojej pracy i tu czuje się najlepiej, i gdyby zaproponowano mu objęcie stanowiska prezydenta, ten jeśli by nie odmówił nie umiałby się tam odnaleźć, bo nie jest to jego powołanie. Oczywiście nie dywagujcie, że może by miał predyspozycje. Ja mówię o samoregulującym się systemie, gdzie rodzi się tylu hydraulików, ile ma się urodzić. Tak samo głowa państwa czuje się idealnie w zagadnieniach głowy a jako hydraulik byłby cienki, więc obaj są na swoich miejscach a ich praca równie ważna. Ktoś zapyta kto to niby reguluje, że ma się narodzić tylu a nie mniej czy więcej hydraulików? Ano słyszałeś kiedyś o tym, że gdy ma nastąpić wojna, to następuje wzrost liczby urodzeń chłopców? Czemu tak się dzieje? Kto tym zarządza? Może prawo równowagi, które po prostu jest, tak jak grawitacja, która wiec co ma robić zawsze i w każdym przypadku.
Obecnie jest tak jak jest, bo ludzie smoły chcą aby każdy niewolnik nie żył na luzie ale czuł się niezrealizowany, gdyż frustracja z robienia tego do czego zmusza sytuacja jaką każdy widzi, sprawia, że jesteśmy podatni na choroby, a to przecież biznes aby nas leczyć, a nie wyleczyć, jesteśmy podatni na manipulację, i robimy to co oni zechcą, bo aby żyć, trzeba tyrać, aby tyrać, trzeba wysiudać konkurentów, aby to zrobić, trzeba stać się bezwzględnym szują i myśleć tylko o sobie. Nie mam teraz czasu by opisać to wszytstko skrzętnie, ale wiedzcie, że cały ten system jest bardzo skrupulatnie zaprogramowany i przemyślany na wywołanie ogólnoświatowego upadku ducha, bo ludzie myślący, wyłamują się spod kontroli, wychodzą poza materię, uwalniają się z koła reinkarnacji, a tak nie można, bo nasze pasożyty żywią się naszą energią na bazie strachu i zrobią wszystko abyś myślał tylko o przetrwaniu, o napełnieniu koryta, a nie o jakiejś tam utopii, czy Bogu. Macie sobie wybić Boga z serca i głowy, bo Bóg to przeżytek dla słabeuszy, a w obecnym świecie najważniejsza jest siła i władza, i kto ma siłę, ten zdobywa mamonę, a od tego ile masz mamony zależy to, jak wysoko zasiądziesz, z jakiej wysokości będziesz patrzył na maluczkich płaszczących się u twych stóp aby uszczknąć coś z tej góry Olimp, na której siedzi Pan, zapewne sam Bóg. Masz forsę, to jesteś gość, wszyscy cię szanują, lubią, chcą twej adoracji, zapraszają cię wszędzie, itd, a gdy gotówka mówi ci To nara frajerze, wtedy przyjaciele znikają, zaproszenia nie przychodzą, i okazuje się co tak na prawdę ma w twoim życiu wartość oraz ile ty sam, jako człowiek jesteś wart dla innych. Dlatego należy w przyszłości wyeliminować narzędzie wprowadzania iluzji jakim są pieniądze. Nie oceniaj, bo jak oceniasz, tak będziesz osądzony.
Światem rządzą sataniści, dla których nie liczy się świat ducha ale materii, a pieniądz jest kwintesencją materializmu, dlatego dopóki oni żyją, doputy będą nas trzymać w swym systemie, i ustanawiać swoje prawa, według których oni są poza prawem, a my nie mamy żadnych praw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12   » 
Strona 9 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zeitgeist Addendum (napisy PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile