W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt Venus- NWO?  
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Projekt Venus401
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4458
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 19 Sie '09   Temat postu: Projekt Venus- NWO? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od jakiegoś czasu interesuję się tematami NWO. Jestem też członkiem ruchu Zeitgeist Movement.
Ciekawi mnie Wasze podejscie do tej sprawy. Podejrzewam że wielu z Was widzi w PV zagrożenie NWO.
Chciałbym porozmawiac na ten temat, bo jest naprawde ważny.

Elity cały czas rządzą światem, a światowy rząd to tylko dla nich dodatek. Moim zdaniem niektórzy ludzie od teorii spiskowych tez mają tendencje do przesady. Często są to Ich własne opinie, które są sprzeczne z innymi teoriami spiskowymi. Wydaje mi się że sam mógłbym wymyslić niezłą teorie spiskową. To jest poprostu zlepki różnych faktów połaczonych przez autora w pewną teorie. Ta teoria moze być logiczna, ale czy prawdziwa?
Ostatnio czytałem Protokoły Mędrców Syjonu, i przyznam, przeraziłem się, ponieważ ta książka została tak dawno napisana, a najwyrazniej ktoś według niej postępuje.
Zastanawiam się jednak co Wy chcecie z tym zrobic. Chcecie uświadamiać ludzi że cos takiego jest, ale co dalej. Chcecie naprawić rządy?, chcecie w systemie monetarnym wyplewić korupcje?, zniszczyć korporacje?. Chcecie wprowadzić takie prawo gdzie wszystko juz będzie wporządku. Tylko jak prawo, to tez pewnie głosowanie ludzi, a w systemie monetarnym głos mozna kupić. Zastanawiam się poprostu jakie macie rozwiązanie, oprócz tylko gadania, że to wszystko jest bezsensowne.
Czytałem gdzieś tam że druga część Zeitgeist Addendum to S-F. Dla mnie S-F to mówienie wszystkim że jest źle, nie mając zielonego pojecia co z tym zrobić.
Wracając do tematu, czy VP to moze być NWO. Powiem tak, napewno będą sie próbowali tam dostac. To jest nieuniknione. Gdy tylko poczują zagrozenie, będą walczyć, niestety nieczysto. Na to trzeba być gotowym, i juz teraz przygotowywać się do tej walki. Mamy jeszcze czas i możliwości, by na to się przygotować. W Zeitgeist Movement chodzi o to, ze to my mamy decydować, i obmyślać jak to będzie wyglądać. Nie ktoś kto posiada większy kapitał. Wolał bym byście się zaczęli skupiać nad alternatywą, bo jeśli bedziecie mieć dobry pomysł, i argumenty, to na pewno nie będą odrzucone.
Chodzi o to, by wykorzystać nasz ludzki potencjał, w zaprojektowaniu systemu, który będzie nam służył. Venus Projekt, to nie jest zamkniety temat, doktryna która musi wyglądac tak jak powiedział Fresco. Wszystko jest w ruchu, wszystko się zmienia, i to od technologi, i od nas będzie zależeć, jak to wszystko bedzie wygladać.
Napewno łatwiej jest obmyślać system, i prawo, w świecie bez systemu monetarnego, a wiec tez bez korupcji.
Wiem ze cięzko co niektórym sobie wyobrazić to co proponuje ZM, ale ruszcie troszke głową i wyobraźnią, pamiętajcie tez że nasze myślenie jest uwarunkowane obecnym systemem.
Nie myślcie tez, że nie czuje na plecach oddechu NWO, ale walke trzeba będzie przeprowadzić tak czy siak, a na pewno łatwiej będzie, jeśli to my będziemy tworzyc system, i prawo.

Pomyślcie sobie tez o tym, że jeszcze nigdy w historii ludzkości, nie było możliwości, by za pomocą internetu, ludzie z całego świata decydowali o tym w jakim kierunku bedzie zmierzała nasza cywilizacja. Najwazniejsze sa pomysły, nie narzekania(choć wykrywanie błędów jest równie wazne, jak ich rozwiązywanie). Czasami człowiek który jest niewykształcony, może mieć lepszy pomysł niż wielu mędrców. To jest własnie ludzki potencjał, który ukryty jest w jednostkach, i trzeba zacząć to w końcu wykorzystywać.

Jest jeszcze mnóstwo problemów do rozwiązania, i zaprojektowania, dlatego zacznijmy w końcu korzystać z potencjału, który został nam dany, i twórzmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączyłem tutaj z paru wzgledów.
Głównie chciałbym się dowiedziec, jeśli juz walczycie o świadomość ludzi, rozdajecie płyty prawdy, ogólnie chcecie uświadomić społeczeństwo, to co tak naprawdę im oferujecie. Spoko, zobaczcie jaki ten świat zły, zobaczcie te wszystkie filmy, nie, nie płaczcie, dołączcie do nas, i właśnie co wtedy?
Jeśli juz będzie wystarczająca ilosć, to coś się wymyśli?, spróbujemy to wszystko naprawić? W jakiś sposób zniszczymy korupcje, elity, i prawo wkońcu będzie dla ludzi?.
Nie chce ironizować, ale o co tak naprawde jest ta walka.
Podobnie jak Wy, mam świadomośc wielu rzeczy. Wiem też że 99% społeczenstwa nie ma o tym zielonego pojęcia......
Przyszedłem poprostu prosić Was o pomoc. Wiem że wielu uważa ZM za nowoczesny komunizm, NWO, utopie..., ale co mamy do stracenia.
Ten system w którym zyjemy, jest praktycznie jak kazdy poprzedni który się nie sprawdził. Nie da się naprawić tego systemu, on sie poprostu nie sprawdził.
Przeciez chyba to widzicie.
Zawsze się o cos walczy, więc o co Wy walczycie?.
Projekt Venus nie jest idealny, ale to jest pierwsza taka możliwość w historii, że każdy z nas może cos wniesc do systemu, cos ulepszyć, jesli tylko ma jakiś pomysł. Dlatego ten system zależy od nas. Fresco i Peter Joseph to zapoczątkowali, ale teraz już wszystko zależy od nas, i od technologii.
Wielu pewnie nie podobają sie rózne pomysły, np. ze komputer będzie rządził. Ale to sa tylko narazie pomysły, nie wiadomo czy tak bedzie, bedzie wprowadzane tylko to co sie sprawdzi. To są tylko zarysy, w którym kierunku to może pójść, ale nie wiadomo czy to się sprawdzi. Chodzi mi o to, że ten projekt cały czas bedzie ewoluował. To od nas będzie zalezec, w którym kierunku to pójdzie. Nie na zasadzie, mi się to nie podoba, to jest napewno niemożliwe, utopia... Trzeba to sprawdzic i się poprostu przekonać czy jest możliwe. Mamy wiedze, mamy różne nauczki z historii. Można przeciez tak to skonstruować, by nie dopuścic tam NWO, by nie doprowadzić do kolejnego totalitaryzmu, przeciez tego się bedziemy wystrzegać jak ognia.
Nie wiem, może te moje pisanie jest zbędne, ale wiem ze bardzo niewielu ludzi zdaje sobie sprawe w jakim systemie zyją. Wiem też że około 80% ludzi nawet nie zdając sobie z tego sprawy, chce zmian, i widzi w tym wszystkim bezsens. Ja poprostu nie znalazłem jeszcze lepszej alternatywy od tej, dlatego poświęce jej życie.
Jedyne co mogę zrobic, to zachęcać świadomych ludzi do przyłączenia się, a wiem ze tutaj jest ich najwięcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drumer,

pewnie jak doczytales PV byl omawiany na forum dosc intensywnie w wielu wątkach. Są za i przeciw. Moim zdaniem PV to marksizm, ale marksizm to nie komunizm, ani nie znaczy ze jest zły.

Pewnie nie będę odosobniony i pewnie moge mowić w imieniu wielu tutaj nastepującymi slowy: alternatywą dla naszego kraju jest na pewno wystąpienie z WTO, przeprowadzenie stosowango referendum w kraju, a nastepnie wymówienie traktatu akcesyjnego z UE. Traktat z Schengen moze zostac, podobnie NATO. Wzmacnianie wlasnej waluty poprzez budowanie rezerw zlota, tworzenie alternatywnych sojuszy i stref wolnego handlu z krajami które myślą podobnie.
Upraszczanie prawa, zwiększanie wolności obywatelskich i gospodarczych, zmniejszanie sfery zależnej od polityki, reforma finansow publicznych, likwidacja systemu emerytalnego (tu pewnie nie wszyscy sie zgodzą). Są głosy za demokracją bezpośrednią (której ja nie popieram - bo dostrzegam w demokracji wiele negatywnych cech).

Pytanie co proponują zwolennicy PV? jest wiele pytan jak sam sobie zdajesz sprawe - w tym najwieksze pytanie o okres przejsciowy. Jak kraj w systemie bezpienieznym moze egzystowac wsrod krajow z systemami monetarnymi. Kraj jako kraj, jako ekonomia sektora prywatnego, publicznego (jesli taka jest przewidziana), jako pojedynczy obywatel, ktory chce z kraju wyjechac?

Sam tez jestem uczestnikiem forum ZM. moze troche uspionym. Byc moze forum bylo w fazie poczatkowej i nie znalazlem nic dla siebie, choc sama koncepcja J Fresco jest interesujaca, jakkolwiek wiele pytan jest bez odpowiedzi.
Odrzuca ona demokracje i bardziej w niej dopatruje sie miejsca dla platońskiej timokracji. Jest to temat otwarty.
Mysle ze jakkakolwiek nie bedzie przyszlosc droga przeciwnikow NWO i droga zwolennikow PV wiedzie tą samą scieżką - przez wolność. zarówno jedni i drudzy będą mogli realizować swoja wizję tylko pod warunkiem, ze okoliczności w tym wolności obywatelskie pozwolą nam na to. Chyba że mowimy o drodze rewolucyjnej: barykadach, spadających gilotynach i wyzwalaniu siebie i innych spod jarzma obecnego matrixa.

pozdrawiam cieplo
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz szczerze, czy wierzysz w to co napisałeś. Czy Twoim zdaniem to jest ta alternatywa, czy to jest te rozwiązanie?.
Hmmmm, nie wiem jak to napisać, ale moim zdaniem, zdając sobie sprawe hmmm w moim przypadku, z wielu tych spraw. Czy to o czym piszesz jest rozwiązaniem?.
Nie wiem czy to ma sens bym się rozpisywał. Przede wszystkim, nie wiem czy rozumiesz cały mechanizm, który rządzi tym systemem. Jesli juz jesteś za tym co piszesz, to w jaki sposób chcesz to zrobic?. Chcesz głosować na kogos? Moim zdaniem to najlepsze co mozesz zrobić, to zostac politykiem, to jest niby jedyna droga, gdy chcesz cos zmienic. Tylko popatrz na to , że nawet gdybys juz nim był, i gdybyś juz miał szczere intencje, wielkie zaangażowanie, to Cie zmiażdżą.
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawe, moze poprostu nie będe się rozpisywał.
Tak czy siak to co napisałeś, jest "niby" rozwiązaniem dla naszego kraju. Hmmm mi nie chodzi o nasz kraj. Mi chodzi o tych wszystkich ludzi którzy maja przejebane. Ostatnio pracowałem z Uzbekistynczykiem. W swoim kraju był policjantem, ale przyjechał tutaj, bo tutaj dla niego jest raj(pieniezny). Juz nie będe wspominał o innych krajach.
Czy masz jakiś pomysł na to?. Na to, że spoczko urodzilismy się tutaj, ale tego nie wybierałeś. Co z całą resztą?. Spoko zróbmy z polski irlandie, ale co z innymi. W tym systemie przepaść miedzy bogatymi i biednymi bedzie się cały czas powiększac.
Powiem szczerze, że albo ja czegoś nie rozumiem, albo Ty, lub moze rozumiesz, ale o cos innego walczysz.

Co do PV, to te pytania są, bo to jest właśnie to co mamy rozwiązać/wymyslic. Czy zastanawiałeś się aby raz, jak to rozwiązac? Czy tylko widzisz że to jest nierozwiązane?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 22 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę tutaj też dlatego że wydaje mi się że coraz mniej czasu mamy na walke, i poprostu trzeba się spręzyć, i walczyć o konkretny cel, który moim zdaniem jest realny.
Spróbuje napisać skąd moje obawy o czas.

Przedewszystkim, coraz bardziej niszczymy nasze środowisko. Zanieczyszcamy je chemikaliami, i odpadami, a wszystko dlatego, ze nasz system jest źle skonstruowany. Bezsensownie niszczymy nasze zasoby, tylko dlatego by nasza ekonomia nie upadał. Nie piszę juz o CO2 bo jestem sceptycznie nastawiony do zwolenników tej teorii jak i tez do sceptyków. Mozna powiedziec że nie mam zdania, ponieważ i jedni i drudzy moga być przekupieni, i wprowadzeni w błąd(niestety taki mamy bezsensowny system).Napewno powiecie, że są przecież niezbite dowody, ze to zależy od słońca, mi niestety ciężko jest wierzyć w tym systemie w coś, tylko dlatego ze powiedziało tak wiele osób. Próbowałem badać rózne możliwości, i wierzcie mi że jest ich dużo. Niemniej jednak bardziej wszystko wskazuje na to że to wszystko zalezy od słońca. Nie wiemy jeszcze za dużo na ten temat, ciagle się jescze uczymy, jak słońce wpływa na nasz klimat. Nie potrafimy też przewidzieć zachowań słońca, więc w kazdej chwili może się to diametrialnie zmienić. Chyba że pozostaje nam czekanie na śmierć, i nie robienie nic. Myślę jednak, ze takie czekanie nie wchodzi w rachube, i nie po to znaleźlismy się na tym forum. Niezależnie jednak czy będzie epoka lodowcowa, czy nie, PV będzie duzo lepszym rozwiązaniem niz obecny system, i pozwoliłby przetrwać dużo większej liczbie populacji. Naukowcy nie pracowali by juz nad bronią, i wkońcu skupili by się na polepszaniu życia ludzi, i rozwiązywaniu problemów, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszej cywilizacji, bez skupiania się na interesach korporacji. Nie musze wspominać o tym że wiele technologii jest teraz blokowanych, ponieważ albo przeszkadza w zarabianiu komuś innemu, albo poprostu nie da się na niej zarobić. Jeszcze dodatkowo pewnie wojskowi maja bardzo wiele technologii która by ułatwiła zycie ludziom, tylko często technologia może być też wykorzystywana w nieciekawych celach, a niestety cały czas w naszej cywilizacji trwa wyścig zbrojny.
Tą część o technologii i VP, pisze pewnie tylko dla osób, które nie zechciały zapoznac się z ideologią ZM uznając ją za komunizm, utopie, itp. . Fakty jednak są takie, że PV to logika. Nie potrafie zrozumiec, dlaczego niektórzy ludzie, mimo niezłej inteligencji, chcą podążać dalej tak nielogiczną ścieżką. Trzeba tylko zrozumieć, że system monetarny, i chęć zysku nas paraliżuje. Już nie mówię o ludziach którzy mają niezły zysk i są ustawieni. Ale przecież dużo większa część populacji nie zalicza się do takich. Licze i wierzę jednak w inteligencje ludzkości, i jeszcze w coś co nazywają sercem, ponieważ myśląc tylko o sobie w tym systemie przetrwać chyba nie jest ciężko. Fakt tez jest taki, że jeśli polepszasz wszystkim, to polepszasz tez sobie, w materialnym, i chyba tez w psychologicznym znaczeniu.

Zamieszczam tutaj pare filmików.
http://www.youtube.com/watch?v=DE4FkwaqI.....r_embedded
Tutaj troszeczke o słońcu, i możliwym wpływie na naszą planete.


http://www.youtube.com/watch?v=E3wiqSWu3u0&feature=related
Tutaj możliwa alternatywa, na filtrowanie powietrza z CO2


http://www.youtube.com/watch?v=D8hwVS2mwT8&feature=related
Tutaj najciekawsze chyba rozwiązanie. Pozyskiwanie energii słonecznej z poza naszej atmosfery, za pomocą nowoczesnych ogniw słonecznego. Eksperyment się udał, więc jest to chyba możliwe. Największy problem w tym rozwiązaniu, to niestety nasz system, rządy i korporacje.

Co do tego tematu wyżej, to moja obawa o czas, nie brała pod uwage CO2 i pozyskiwania energii. Bardziej chodziło mi o sposób w jaki działa nasza ekonomia, czyli marnowanie surowców, i zanieczyszczanie środowiska odpadami i chemikaliami, które mają wpływ na zdrowie wszystkich. Głównie też problem tkwi w korporacjach, czyli monsanto, korporacje tytoniowe, farmaceutyczne itd. Fajnie ze zabijają nas i nasze środowisko za naszą kase Very Happy , jeszcze perfidna eksternalizacja kosztów, dzięki której one jeszcze bardziej się wzbogacają, a my płacimy jeszcze wiecej za to za co one juz nie chcą, zrzucając to na nieświadome społeczenstwo.




Następny problem, co do czasu, to chyba coś czego najbardziej się tutaj obawiacie, czyli wprowadzenie rządu światowego.
Napiszę teraz mniej więcej jak ja to widze. To są oczywiście tylko moje przypuszczenia i wyobraznia, jak mniejwiecej to moze wyglądac.
Ich jest więcej, i mają jeszcze większą wyobraźnie Wink
Przedewszystkim wiadomo jest, że bańka finansowa jest cały czas pompowana, i predzej czy później pęknie. Teraz robi się wszystko by tylko tego uniknąc, ale wiadomo jest ze to tylko opóźnianie tej katastrofy. Wiadomo tez, ze wszystko jest ze sobą połączone, co widać w tym malutkim kryzysie który mamy teraz.
Moim zdaniem, to bedzie ta broń którą wykorzystają do stworzenia rządu światowego.
Spróbuje teraz przedstawić, jak ja sobie wyobrażam to co oni moga zaoferować krajom by poszły na taki układ.

Najwazniejsza jest ta bańka, która w końcu pęknie. Wiadomo, ze wszystkie rozwinięte kraje są zadłużone. Jesli nie będą w stanie juz pompować nowej kasy, lub poprostu zadecydują by nie pompowac, bo to i tak nie ma sensu. Te wszystkie kraje będą w panice, bo po prostu jesli nie dostana nowego dopływu gotówki, to bedzie katastrofa. Wydaje mi się, że to juz jest planowane od dłuższego czasu, ze juz nawet teraz mogli by wyjść z propozycją światowego rządu, tylko najwyrazniej się jeszcze do tego przygotowują (więc jeszcze mamy troche czasu.).
Teraz moje przypuszczenia co zaproponują, lub po prostu do czego będą wszyscy zmuszeni.
Wiem ze wielu z Was powie, że sa inne sposoby, by poradzić sobie z takim problemem, po prostu się odłączyć jakoś od tego wszystkiego, ale moim zdaniem jest to niemożliwe. Cały świat jest po prostu ze sobą za bardzo połaczony. Wszyscy sa praktycznie zadłużeni, a z bankructwem państwa to nie jest takie proste. My jesteśmy napędzani przez inne państwa, inne przez nas.... Czarno to widze Very Happy. Nawet jeśli ktos się będzie chciał od tego odłączyć, i zbankrutuje, to kraj bedzie przechodził niesamowity koszmar, a można przeciez temu wszystkiemu zaradzić Wink
Przypuszczalne propozycje.
Oczywiście umorzenie wszystkich długów, i wprowadzenie waluty światowej. Państwa działały by podobnie, jak działa teraz unia, lub poprostu jak działają stany w USA. Oczywiście dla zwykłych ludzi nie było by to złe. Mozliwość zamieszkania w jakiejkolwiek czesci świata. Plusów będą przedstawiać bardzo dużo.
Np. kraje mniej nierozwinięte, będzie wkońcu możliwośc rozwinąc. Przeciez to będą świetne inwestycje Smile. Całe państwo budować, praktycznie od podstaw. Ile pracy, ile kasy dla korporacji.... W końcu bedzie mozna ucywilizować te biedne kraje, im pomóc, dla dobrych ludzi przecież bedzie tez kuszące, w końcu ucywilizujemy te kraje.
Ja tylko tak sobie wyobraziłem te plusy, możliwe że się myle w wielu przypadkach. Ale wiem że przedstawią bardzo wiele plusów takiego rozwiązania, bo rzeczywiście takie będą, dla nieświadomego społeczeństwa. Pewnie tez dodają cos o środowisku, o zaprzestaniu niszczenia go, o energi tylko odnawialnej, czym może być ta technologia którą przedstawiłem w tym filmiku u góry. Ogólnie wszystko bedzie dobrze przemyślane, i bardzo zachęcające.

Wyobraźmy sobie że właśnie ta bańka finansowa pęka, kraje są w chaosie. Wszyscy ludzie doświadczają wielkości kryzysu, i nagle ktos daje wspaniałe rozwiązanie z tak wieloma plusami. Nie ma takiej opcji by społeczeństwo tego nie przyjęło. Co powiemy, nie nie róbcie tego, bo całkowicie nad nami zapanują. Ich to nie bedzie obchodzić, ważne będzie by wszystko wróciło do normy, a jesli mogło by być jeszcze lepiej, to juz będzie dla wszystkich spełnienie marzeń.

Czarny ten scenariusz, ale wydaje mi się że bardzo prawdopodobny, a czas tyka. Dlatego mówienie komuś, że są elity, że zapanuje NWO, i ogólnie to co przedstawiacie na płytach prawdy, za wiele może nie pomóc. Nawet jesli wielu ludzi bedzie tego świadomych, to gdy nadejdzie ten ostateczny przekładany kryzys, to to nie będzie miało znaczenia, ponieważ nie będzie żadnej alternatywy, a na myślenie o PV bedzie za późno. Nie musze chyba mówć jak wtedy walka o wolność będzie utrudniona. Ja wtedy chyba w końcu oleje to wszystko i zajmę sie już tylko rozwojem duchowym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 22 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Projektu Venus ,mam swoje przemyślenia .W moim pierwszym podaniu rejestracyjnym nawiązywałem do teego tematu. Poznałem wspaniałego Przyjaciela,który pszyszedł hastępnęgo dnia ,jak przyśnił mi się sen/ który jest przezemnie zapamiętany/ i właśnie on /wpaniałyczłowiek /Michał Gąbka rozjaśnił mi ,że jest możliwy świat bez kasy i procentów/ i ja w mam tego świadomość/ Na moje pytanie jak to zrobić- odpowiedział ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 22 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślenie anarchostanu [/DMotion]/home/zxc/Pulpit/r2_grafa_prop.jpeg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 22 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam/ znowu /pustywpis/ Wołam pomocy ,jak mogę przesłać zdjęcie?a pozatym mam dyslekcję,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=2689
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt Venus- NWO?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile