W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
I Ogólnopolski Zlot Ruchu Zeitgeist   
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Projekt Venus401
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5998
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 05 Wrz '09   Temat postu: I Ogólnopolski Zlot Ruchu Zeitgeist Odpowiedz z cytatem

Od 16 do 18 października b.r. w miejscowości Skępe niedaleko Płocka (a dokładnie tutaj) będzie miało miejsce pierwsze ogólnopolskie spotkanie członków ruchu Zeitgeist i zwolenników projektu Wenus. Kwestia noclegów, wyżywienia itp. jest indywidualna. Jeżeli ktoś byłby chętny, to proszę dopisać się do listy obecności na forum zeitgeistpolska.org. Program zlotu jest w trakcie tworzenia, każdy może zgłaszać swoje sugestie.
Zapraszam Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko.
aczkolwiek w październiku w tych domkach może być z deka zimno. nie lepiej było to zrobić na wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie planowane jest już od ponad pół roku i dopiero teraz udało się je zorganizować (wcześniej nie wszystkim pasowały terminy i/lub lokalizacje) tak więc kolejne przekładanie niezbyt wchodzi w grę. Co do noclegów w domkach to pewnie nie będzie tam za ciepło, to fakt. Mi to osobiście nie przeszkadza, co roku na jesieni wypadam w weekendy ze śpiworem do lasu praktykować survival - ale jeżeli ktoś jest zmarzluchem, to zalecam zabranie ze sobą osoby towarzyszącej aby się nawzajem ogrzewać w takim domku Wink Poza tym, tematów do dyskusji jest tak wiele, że i tak pewnie do późnej nocy będziemy siedzieli przy ognisku.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba, że chcecie to zrobić ala survival Wink
w każdym razie życzę owocnej imprezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zlot organizowany przez LŚ i spotkanie ruchu Zeitgeist oznacza początek mody na spędy kretofilów? :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie myliłbym jednego z drugim.
kretofilów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Czy zlot organizowany przez LŚ i spotkanie ruchu Zeitgeist oznacza początek mody na spędy kretofilów? :>

Laughing sie usmialem, ale racja calkiem sluszne spostrzezenie Wink

@Bimi
A ty jeszcze tego nie rozkminiles, ze Zeitgeist to INSIDE JOB, w koncu z WTC 911 nie miales problemu?
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
A ty jeszcze tego nie rozkminiles, ze Zeitgeist to INSIDE JOB, w koncu z WTC 911 nie miales problemu?

"inside" w stosunku do czego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwijmy to kontrolowanym przez NWO zdetonowaniem ładunków wyburzających starą percepcję rzeczywistości celem zastąpienia jej ich doktrynami teozoficznymi ... wszystko zgodnie z wcześniej rozpisanym planem wyłożonym przez Alice Bailey z Lucis Trust w książce
The Externalization of the Hierarchy

The Externalization of the Hierarchy - część 1

The Externalization of the Hierarchy - część 2

Na naszym poletku działa WYSPA promując Ascended Masters
viewtopic.php?p=111136&bookmark&bid=7ecc87f5ff09df7ba87f02bb82d2fb41#111136
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Nazwijmy to kontrolowanym przez NWO zdetonowaniem ładunków wyburzających starą percepcję rzeczywistości celem przemycenia nowych doktryn ...

nazywaj to sobie jak chcesz. niezależnie od projektu venus, jestem orędownikiem pomysłu aby obecna percepcja została całkowicie wyburzona Smile
to jedyny sposób na uwolnienie się z kajdan naszej ludzkiej psychozy.

widzisz, różnimy się tym, że ty zakładasz iz teraz wszystko jest OK, że należy utrzymać obecne status quo.
gdy ja że wręcz przeciwnie, należy wszystko obalić, gdyż nasz świat to psychiczna choroba. choroba ludzkiej mentalności, niczym depresja z której musimy się otrząsnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gdyż nasz świat to psychiczna choroba. choroba ludzkiej mentalności, niczym depresja z której musimy się otrząsnąć.

Zgodzę się Bimi! Masz w tym sensie całkowitą rację ... ale dlaczego chcesz zmieniać świat z ludźmi, którzy są ubabrani w kontaktach z tymi, którzy sami tę chorobę zaszczepiają
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo z kim mam go zmieniać, z alex jonesem?
oni przynajmniej głoszą to samo co ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi , ale chyba nie zrozumiałeś goldbuga:

Cytat:
ale dlaczego chcesz zmieniać świat z ludźmi, którzy są ubabrani w kontaktach z tymi, którzy sami tę chorobę zaszczepiają


jeżeli ludzie , którzy są odpowiedzialni za obecny system czyli zaszczepili najpierw te chorobę (wytworzyli problem) , a następnie podsuwają oni ludzi , którzy niby chcą tą chorobę uleczyć czyli podsuwają rozwiązanie to jaki jest sens współpracy i tworzenia czegokolwiek z tymi co de facto za to odpowiadają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji, chciałbym poinformować iż poszukuję przeciwników projektu Wenus do debaty w Radiu Wolne Media.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
jeżeli ludzie , którzy są odpowiedzialni za obecny system czyli zaszczepili najpierw te chorobę (wytworzyli problem) , a następnie podsuwają oni ludzi , którzy niby chcą tą chorobę uleczyć...

podsuwają? uważasz, że mnie ktoś podsuwa?
pewnie raczej, że ja poddaję się jakimś podsuwanym trendom, samemu nie mogąc zaproponować lepszej, nie podsuniętej jeszcze przez nikogo alternatywy...
no cóż, rozważyłem wszystkie alternatywy i ta wydaje mi się najbardziej rozsądna - projekt venus; współpraca zamiast konkurencji, naukowcy zamiast polityków, satysfakcja zamiast pieniędzy, świadome społeczeństwo zamiast policji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
kretofilów?

Miłośników kretów.


Wizja światowego systemu socjalistycznego, w którym rządzi garstka technokratów a ludzie nawet nie myślą o buncie (w końcu czego chcieć więcej niż pełnej michy i możliwości op...lania się od świtu do nocy?) przypomina mi fabułę jakiejś dystopii w realiach s-f. Coś podobnego do Argolandu z powieści "Limes Inferior" Janusza Zajdla.

Czy ktoś naprawdę może to uważać za rozwiązanie naszych problemów? Chyba tylko ktoś, kto nie czyta dobrej fantastyki... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli o to chodzi, mysle ze wszelka polityka zmierzajaca do braku wojen jest dobra.
jeśli miałoby nie być wojen, a tylko "tłumienie zamieszek" to jestem za.
ludzie i tak sobie poradzą. najważniejsze by był pokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co takiego jest w "tłumieniu zamieszek", że wolisz to rozwiązanie od wojen? Poza tym - czy takie zamieszki nie są wojną? Tyle, że stronami nie są 2 państwa, tylko ludzie i Wuadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu tłumienie zamieszek wydaje mi się mniej śmiercionośne od wojny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Wizja światowego systemu socjalistycznego, w którym rządzi garstka technokratów a ludzie nawet nie myślą o buncie (w końcu czego chcieć więcej niż pełnej michy i możliwości op...lania się od świtu do nocy?) przypomina mi fabułę jakiejś dystopii w realiach s-f. Coś podobnego do Argolandu z powieści "Limes Inferior" Janusza Zajdla.

W Argolandzie większość ludzi się nie opierdalała i nie miała też pełnej michy. Były tam również pieniądze i podział na klasy, więc gdzie tu podobieństwa? Po raz kolejny stereotypy i brak znajomości szczegółowych zagadnień pv.

Poza tym, z tego co pamiętam na dyskusje związane z zagadnieniami pv istnieje oddzielny wątek. Ten jest na sprawy dotyczące spotkania Rolling Eyes
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracę mieli tylko ludzie z "trójką" w dół. Poza tym, z założenia każdy miał mieć wystarczającą liczbę punktów, by przeżyć.

W PV także masz podział na klasy - pracujących i opierdalających. Myślisz, że ci aktywni zgodzą się na posiadanie takiej samej ilości dóbr co menele?

Koniec OT, w końcu są tematy o PV. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:


W PV także masz podział na klasy - pracujących i opierdalających. Myślisz, że ci aktywni zgodzą się na posiadanie takiej samej ilości dóbr co menele?



Tutaj wykazujesz całkowity brak zrozumienia VP, ale mniejsza z tym, w tym wątku nie ma co o tym pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goldbug i @Veritatis
Hmmm zastanawiam sie dlaczego wyciągacie takie wnioski. Pewnie nadmiar informacji, cały czas słyszycie i ogladacie filmy o różnych spiskach, i niestety chyba przesiąkneliście. Powiedzcie mi co by się musiało stac, zebyście nie zobaczyli tam spisku? . Jaka idea ? Po prostu co? , jakie kurcze rozwiązanie.
Dajcie mi lepsze rozwiązanie, i naprawde będe za. Myslicie że ja sie nie zastanawiałem nad konsefkencjami...
Inaczej, czy uważacie mnie za spiskowca, czy uważacie za spiskowców tych wszystkich ludzi związanych z ZM, czy może Fresco, lub PJ uważacie za spiskowca.
Czy Fresco i PJ gadają o głupotach, czy przedstawiają nam sprawy tak jak w rzeczywistosci one wyglądaja. Oni poszli o krok dalej, postarali się poszukać jakichś rozwiązan, które moim zdaniem nie sa złe.
Prawda jest taka, że my jesteśmy niewolnikami, tępymi, głupimi niewolnikami ogólnie. Co wy chcecie siedziec sobie przed monitorem, i pisać wywody na temat różnych spisków, na prawda2. Może chcecie uświadamiac ludzi o tym że wszędzie jest spisek, że całe ich zycie to spisek. Czyli dowiedzcie się o spisku, ale nie możecie nic zrobic, bo wszystko jest spiskiem.
Jest gdzieś tu jakiś mądrala, który znalazł rozwiązanie na wyjście z tej sytuacji?
Jeśli nie, to może racja, może szkoda mojego pisania, siedzcie sobie przed monitorami, i piszcie sobie o spiskach. Tylko pamietajcie, ten spisek ktorego tak bardzo się obawiacie, cały czas się zbliża....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze narażę sie tym co napisze Smile, ale olewam to.
Niestety musze stwierdzić, ze wiem, że nie macie zielonego pojęcia o teozofii i okultyzmie. Dziwi mnie to, jak niezrozumienie, przeradza się w cos całkiem innego.
Zapoznałem sie z teozofia, i okultyzmem, dość tak mocno, nie twierdze, że w to wierze. Po prostu zapoznałem się i wiem czym to jest. wiem ze nie macie zielonego pojecia czym to jest. Dlatego jak widze takie filmiki, i ludzi starajacych się cos na ten temat gadać, bo probuja zabłysnąc, swoja wiedzą na ten temat, po prostu mnie to śmieszy.
Dla Waszej informacji Jiddu Krishnamurti, którego materiał filmowy, i cytaty sa wykorzystane w Zeitgeist Addendum, był teozofem, tylko się odłaczył od tej organizacji, gdy chcieli z niego zrobić nastepnego Jezusa, wielkiego guru.

Ciekawe to jest, jak ludzie od teorii spiskowych zasięgają róznych informacji, tu z biblii, tu z teozofii, tu z okultyzmu, tam jeszcze z czegoś, i tworzą swoje teorie. Mają niezła wyobraznie, ale to nie jest takie cięzkie, poszukać coś połączyć i stworzyć ciekawą teorie. Tym bardziej jesli oni sami, i ludzie którzy tego słuchają, nie maja zielonego pojęcia, o źródłach z których czerpali. Wtedy bardzo prosto jest stworzyć taką teorie.
Tutaj na forum jest bardzo dużo ludzi myślących, tylko martwi mnie to, że wielu wierzy na słowo, nie analizując wszystkiego samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


I Ogólnopolski Zlot Ruchu Zeitgeist
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile