W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439286
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadro napisał:
Rabin przyznał, że otrzymał zaproszenie na pokład prezydenckiego Tupolewa i zrezygnował z podróży do Katynia tylko dlatego, że wypadała ona na szabat

Szabat albo Mosad przewidział Smile

Zapraszam do odwiedzenia konkurencyjnej strony: http://pravda.ru
Dużo informacji na temat samolotu i różne inne ciekawostki.
Przyczyną katastrofy błąd pilota:
http://english.pravda.ru/hotspots/disasters/12-04-2010/112969-tu_154-0
Polska ścięta w radzieckim lesie:
http://english.pravda.ru/hotspots/disasters/10-04-2010/112963-polish_president-0
Tragedia w Katyniu: Pamięć bez spekulacji:
http://english.pravda.ru/world/europe/08-04-2010/112928-katyn-0

Piszą tam różne inne ciekawostki, np. że ponad połowa cywilnych samolotów Polski pochodzi z epoki ZSRR:
Cytat:

"Nie powiedziałbym, że Tu-154 jest rosyjskim samolotem. To Sowiecki samolot. Około 70% uzbrojenia lotniczego polskich wojsk lądowych została wyprodukowana pod koniec ery sovieckiej. Sytuacja z samolotami cywilnymi jest identyczna. Ponad połowa Polskich samolotów cywilnych została wyprodukowana w ZSRR. Wiele z nich miało wielokrotnie wymieniane silniki. Można zrozumieć Polaków, ponieważ sowieckie i radzieckie samoloty zdobyły ogromną reputację na świecie. Samoloty Tu-154 rozbiły się w Polsce dwukrotnie. Jak później stwierdzono, obydwa wypadki zostały spowodowane ubogimi naprawami"


Może i w tym przypadku remont poszedł po najmniejszej linii oporu, tj. jak w przypadku większości przetargów w Polsce, "najtańszy" zaprzyjaźniony oferent. Wciśnięty tańszy sprzęt niż na fakturze, a zyski do podziału dla wtajemniczonych.

A tutaj jeszcze ciekawy newsik. Lyndon Hermyle LaRouche twierdzi, że był to zamach (jeżeli coś źle przeczytałem, to mnie szybko poprawcie). Polski prezydent i rząd bezużyteczny, porównują do Kenediego, i zawalenia wieżowców:
http://www.larouchepac.com/node/14140
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz to sie nudne robi. A moze to, a moze tamto. A moze zegary, a moze silniki, a moze chujowy remont. Ech... Ja podpisuje sie pod tym co powiedzial Bimi. Zachowujecie sie jak kibice klub, ktory przegral mecz wyjazdowy z powodu samobojczej bramki i teraz obwiniacie za to murawe przeciwnika.

Jesli chcesz byc w porzadku zacznij od siebie. Czy Tu-154M zrobil wszystko jak nalezy? Nie.

Reszta to gdybanie, ktorego zabronic nikomu nie mozna, jednak nie poparte niczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórzy w swoim prokaczym szale to mówią wręcz że nawet jeśli był to wypadek to i tak z winy ruskich... bo nie zamknęli lotniska! Smile
no ja pierdole, że też im nie wstyd.
to szkoda kurwa, że polacy nie zamknęli kaczyńskiego (chocby za którąś z afer) - wtedy też by nie doszło do tej tragedii.
za to debile wybralil go na prezydenta; a jaki naród, taki i prezydent - jedna wielka banda zarozumiałych głupków. inteligencją nie grzeszą, za to najlepiej wychodzi im modlenie się - zazwyczaj na pokaz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurica ne ptica Polsza nie zagranica...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłem jedno. W mediach zawsze Rosja jest przedstawiana BE !!!
Ale zawsze bracia UsReulu są naszymi sojusznikami. No dobra niech będzie, I tu mam pytanie- Dlaczego Rosja staje na głowie i robi wszystko by nam pomóc (Katyn w Tv, wzorowa wspolpraca itp. ) a "NASZ" USRAEL zero reakcji bo jakos nie widzialem Baname Obrane i tego sprytnego wybranego jedynego narodu, żeby ogłosili żalobe narodową Ale Zrobili to min. Czechy,Słowacja,Litwa,Estonia,łotwa,Brazylia,Peru,Bułgaria,Ukraina,Rosja i wiele innych panst. Zapytam kto jest naszym wrogiem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
niektórzy w swoim prokaczym szale to mówią wręcz że nawet jeśli był to wypadek to i tak z winy ruskich... bo nie zamknęli lotniska! Smile
no ja pierdole, że też im nie wstyd.
to szkoda kurwa, że polacy nie zamknęli kaczyńskiego (chocby za którąś z afer) - wtedy też by nie doszło do tej tragedii.
za to debile wybralil go na prezydenta; a jaki naród, taki i prezydent - jedna wielka banda zarozumiałych głupków. inteligencją nie grzeszą, za to najlepiej wychodzi im modlenie się - zazwyczaj na pokaz.


Dobra Bimi, ale zauważ, że to jest "ten Katyń", "ta Rosja" i zawsze ta jebana Polska.
Jakby na to nie patrzeć, to świat zagląda ruskom w gacie.I nie mów, że nic to nie znaczy.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

za to debile wybralil go na prezydenta; a jaki naród, taki i prezydent - jedna wielka banda zarozumiałych głupków. inteligencją nie grzeszą, za to najlepiej wychodzi im modlenie się - zazwyczaj na pokaz.

Tylko posadzić cię w jednym rzędzie ze słynnym polakożercą, zwanym prof., ten też wyzywał od durni i dyplomatołków, słynny więzień co po tygodniu wyszedł z Auschwitz ze względu na zły stan zdrowia. Twisted Evil
I poczytaj trochę może więcej o przepisach wykonywania lotów zanim znowu coś na ten temat komicznego napiszesz. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
niektórzy w swoim prokaczym szale to mówią wręcz że nawet jeśli był to wypadek to i tak z winy ruskich... bo nie zamknęli lotniska! Smile
no ja pierdole, że też im nie wstyd.
to szkoda kurwa, że polacy nie zamknęli kaczyńskiego (chocby za którąś z afer) - wtedy też by nie doszło do tej tragedii.
za to debile wybralil go na prezydenta; a jaki naród, taki i prezydent - jedna wielka banda zarozumiałych głupków. inteligencją nie grzeszą, za to najlepiej wychodzi im modlenie się - zazwyczaj na pokaz.


I racja, i nie racja, nie wkurwiaj sie bo nie ma potrzeby.

Robią nas w chuja, a jedyne źródło info jakie jest w tej sytuacji to tv i dlatego wychodzi jedna wielka chujnia. Przed chwilą znów słyszałem, że były 2 podejścia i już nie wiem kurwa, pogubiłem się w rachunkach.

Po pierwsze - gdyby ludzie nie łykali tego całego gówna, to nie byłoby różnych perypetii z tym, kto kiedy i jak ma lecieć, w jakiej konfiguracji i jednym czy 20 samolotami. Ale łykają, więc gesty tego typu (że Prezydent leci w inny dzień, na inną ceremonię niż premier itp) są i będą bo ludzie jako całość są strasznie chujowi. Tym razem nie wyszło.

Po drugie - gdyby to był zamach, to kurwa nie będzie oficjalnego info na tvn, tylko wypłynie na takim jak to forum, a póki nie wiemy nic, mógł to być wypadek, a mógł to być zamach, błąd pilota, i wszystko inne.

Po trzecie, nie wiem, jak naprawdę funkcjonuje wojsko, ale tak jak pisałem wcześniej wątpię w kozaczenie pilota. Generał, jeśli wydał mu taki rozkaz łamiąc procedury, spierdoliłby opinię całemu wojsku i też o tym się nie dowiemy. Gdyby Kaczyński kazał lądować, pilot musiałby być pojebany gdyby go posłuchał bo generał patrzy mu na łapy i miałby za to przejebane. Też się tego nie dowiemy.

Powiem tak - poznamy taką wersję, która nie zaszkodzi nikomu - ani Kaczyńskiemu, ani generałom ani pilotom, ani ruskim. Stawiam że winna będzie mgła.

edit:
Tak, mgła. Do mgły można się dojebać, bo to była zła mgła, gorsza niż inne mgły, tzw. Mgła Katyńska. I założe się że ludzie to łykną i będzie ok.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Dobra Bimi, ale zauważ, że to jest "ten Katyń", "ta Rosja" i zawsze ta jebana Polska.
Jakby na to nie patrzeć, to świat zagląda ruskom w gacie.I nie mów, że nic to nie znaczy.

Stary, zaglądać komuś w gacie - to jedno
Ale zaglądać by nazwać jego chuja pizdą - to już totalna kompromitacja.
Katyń to Katyń, a wypadek to wypadek. Opanuj się i nie rób siary, jak ten zezowaty zorro, super kurwa ekonom ekspert od lotnictwa.

Kaczyński i większość jego świty na Katyniu żerowali, niczym żydzi na holokauście.
I na Katyniu polegli - ku ironii losu..
Może jednak Bóg istnieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 21:33, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Twoje EGO Cię widać przerosło i masz problem z dźwiganiem tego ciężaru:)

Podobało mi się w pewnym momencie, jak sam ze sobą zacząłeś rozmawiać w tym wątku, to bardzo specyficzny objaw dla opentanych?Smile Może jakiś egzorcyzm?Smile

Polecam film rewolwer;)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy to inteligentny naród , za inteligentny , dlatego taki łatwowierny na pokusy rządzących , inna sprawa że wszystkie wybory od 1995 roku są fałsz0wane tak samo jak sondaże , etc dlatego namawiam was UTOPIJNE OWIECZKI FOLKLORU PRAWDY ignorujcie wybory tak samo jak ignorujecie przeceny w Macdonaldzie , POSŁUCHAJCIE SIĘ ROZUMU , niech ta wasza DEGRANGOLADA da swój upust w czerwcu w czasie wyborów prezydenckich Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dodania jeszcze większej hujni trzeba przypomnieć o ściętej ok. 50m. antenie przy lotnisku. Ta wersja była przez pierwsze 10-20 godzin gdzieniegdzie powtarzana.

Czy którykolwiek z reporterów zatrudniony w dowolnej służbie specjalnej potwierdził to zdjęciem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
Bimi Twoje EGO Cię widać przerosło i masz problem z dźwiganiem tego ciężaru

nie wiem o czym mówisz chłopcze.

jedyny ciężar jaki tu widzę że mógłbym ewentualnie dźwigać to głupota niektórych tutejszych forumowiczów.
ale wiesz, mam ułatwienia - jest on tym łatwiejszy w dźwiganiu im mniejsze macie limity.
więc nie krępuj się: odwalaj dalej swoje fanatyczne prokacze zdrowaśki - to mi tylko ułatwia sprawę. Smile

wiesz, słyszałem że zamach polegał na tym, że przestawili im wysokościomierz. Laughing
aa, i jeszcze jest teoria że ruscy specjalnie postawili im antenę, żeby ci mieli o co zahaczyć.
no i mgła - ta pewnie też nie była przypadkowa. nie wątpię że gośka mogła by nam wiele o takiej mgle powiedzieć
zresztą umówmy się: gdyby to nie był zamach to nie byłoby żadnych rozbieżności w zeznaniach świadków... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
[
Stary, zaglądać komuś w gacie - to jedno
Ale zaglądać by nazwać jego chuja pizdą - to już totalna kompromitacja.
Katyń to Katyń, a wypadek to wypadek.

Kaczyński i większość jego świty na Katyniu żerowali, niczym żydzi na holokauście.
I na Katyniu polegli - ku ironii losu..
Może jednak Bóg istnieje Smile


Ale zaglądać by nazwać jego chuja pizdą - to już totalna kompromitacja. Laughing
Problem w tym , że może właśnie się okazać, że z wielkiego chuja,(czyt. Rosja) kompromitacja. Nawet nie dygnie, a jeszcze wcisną mu gumę na instrument i po wielkim chuju. Nawet nie zapyli i już takich potomków cara nie będzie, a wtedy UE i inni jeszcze go obrzezają Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
becli




Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Wydaje mi się że to może nieco rozjaśnić sprawę, cytat z forum lotnictwo.net.pl:

"Napisał miras



Да землю они искали - разве непонятно, там перед БПРМ низинка, туда и снизились, а перед дорогой рельеф повышается, вот и пошли цеплять...
link jest tu: http://www.radioscanner.ru/forum/topic38398-38.html

Dokładnie na ten sam post z rosyjskiego forum zwróciłem uwagę.
Autor piszę (w dowolnym tłumaczeniu), że "jeżeli szukali ziemi (podejście z widzialnością) .. to przed radiolatarnią jest nizina a potem tern podnosi się i .. zahaczyli"
Dodatkowa informacja to :" Это мой родной аэродром...". Jest moim zdaniem bardzo ważna bo tego typu ukształtowanie terenu na ścieżce podejścia było znane "miejscowym" jako istotne utrudnienie.
Jeszcze opis. obrazka. Od lewej jest prawie 20m rów o szerokości prawie 500m. Majak - to położenie radiolatarni (ok 800m od punktu początkowego rysunku). Miesto padienja (miejsce upadku 1800m od pp (400m przed progiem pasa WPP).
Rożnica wysokości pomiędzy pp a miejscem upadku to prawie 50m.
Oczywiście to co napiszę to czysta spekulacja ale ....
Podchodząc do lądowania szukali ziemi (widzialności). Jeżeli zobaczyli ją w odległości ok 2km od progu to mogło sie wydawac, ze "wizualnie" są na bezpiecznej wysokości.
Niestety w tym punkcie byli ok 30m poniżej elewacji pasa.
Widzialność pionowa nie była najlepsza wiec trudno było ocenić to co znajduje się przed samolotem. Dalej scenariusz podawany wielokrotnie.
Ciekawe na ile dokładne plany podejścia miała do dyspozycji załoga.
Z ostatniego zdania z forum rosyjskiego można wnioskować, ze była to typowa pułapka tego lotniska znana "miejscowym" pilotom.
Jeszcze pytanie do "latających". Jeżeli ustawili wysokościomierz stosownie do ciśnienia na lotnisku i elewacji pasa to co pokazywał 10m poniżej tej elewacji. Czy piloci widząc ziemie mogli zignorować wskazania wysokościomierza?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Problem w tym , że może właśnie się okazać, że z wielkiego chuja,(czyt. Rosja) kompromitacja. Nawet nie dygnie, a jeszcze wcisną mu gumę na instrument i po wielkim chuju. Nawet nie zapyli i już takich potomków cara nie będzie, a wtedy UE i inni jeszcze go obrzezają Laughing

o czym ty mówisz?
zrozum że ludzi gówno obchodzi katyń pomimo że o tym słyszeli -mieszkam za granicą, wielu gada o wypadku, ale ani razu nie słyszałem aby wspomnieli cokolwiek o katyniu
katyń to przeszłość - nikt już za to nie beknie. stalin już nie żyje.
dziś widzę, że jeśli tan wypadek uświadomił kogokolwiek n.t. tego co się stało w katyniu to najbardziej rosjan - akurat tych na których wy teraz psy wieszacie.
czego ty jeszcze od nich chcesz?
co, może mają nam teraz zacząć odszkodowania wypłacać, niczym niemcy żydom za holokaust?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a śmierć B. Ziętka to sprawka służb specjalnych?

taki sam wypadek jak śmierć kaczyńskiego

bądźmy konsekwentni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto to kurwa jest b. ziętek?
nie znam człowieka.

najwyraźniej więc nie jest to ta sama sprawa - bo kaczyńskiego zna już dziś cały świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becli napisał:

Z ostatniego zdania z forum rosyjskiego można wnioskować, ze była to typowa pułapka tego lotniska znana "miejscowym" pilotom.


... ok....ale wciąż nie daje mi spokoju koziołkowanie samolotu, przy otwartym podwoziu
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście , ze nie beknie i nie o to chodzi.Chodzi o to co będzie sie działo.Zobacz jak się otworzyli ruscy, można łazić po lotnisku, puścili film, jakieś szopki z łączami online z dowódcami , hotelami, ministerstwami.Z wielkiego niedźwiedzia stali sie misiem przytulakiem.
Taki był też kontekst tamtego mojego wpisu.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'ruszyła maszyna, kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła'

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....CHAJ_.html


Cytat:
Jak donosi Katarzyna w czasie niedzielnej mszy w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku w przemyskiej katedrze padły słowa, które są przynajmniej niewłaściwe.



Co mówi ksiądz prałat? Spisaliśmy fragmenty homilii

Od 16 sekundy

"Drogi Patrioto, przyjacielu, Polaku, mój bracie, piszę do Ciebie te słowa, bo sam nie mogę sobie z nimi uładzić(...)Kreślę te słowa, żeby Ci powiedzieć, że w dzikim kraju nad Wisłą umierają matki - jedne z rozpaczy, że nie tak wychowały swoich synów i nie takich chciały mieć z nich patriotów. Umierają matki, bo nie chcą żyć w świecie, gdzie nie ma już ich synów patriotów i synowych. Kobiet, którym obce są salony i spa, bo ich salonami jest troska o piękno duszy i ducha."

8'01 i dalej

"- To mogło się wydarzyć w środę [gdy w Katyniu był premier Tusk - red]. Ale metaforyczne w środę: "te oczodoły wołają o prawdę" premiera polskiego rządu wywołały zachwyt. Już na drugi dzień liberalni politycy, opiniotwórczy Michnik od dawna niepiszący, zaproponowali posprzątać tropy pamięci z katyńskiego lasu, zapomnieć ślady profanacji znad charkowskich grobów. I może dlatego Bóg przypomniał wczoraj Polakom - po ludzku dramatycznie, nieludzko, ale po bożemu - inaczej, po swojemu, te słowa psalmu 137 "nad rzekami Babilonu tam żeśmy siedzieli, płakali...".


9'39 i dalej

"To się mogło zdarzyć w środę, zdarzyło się wczoraj. To był ten kwiat polskiej inteligencji, to były te elity, które miały zasilić swą krwią ziemię smoleńska, by katyńska ofiara sprzed 70 lat nie została zapomniana, byśmy nie zasypali tropów, którymi kroczyli Ci żegnający się z najbliższymi.

Ci którzy mieli ręce związane kolczastym drutem, do którego przywiązano sznur oplatający ich szyje. Za każdym ruchem dusili się. Byli jak niemowlęta aborcyjne. Pamięć pod Smoleńskiem uratuje pamięć Katynia, którą libertyni chcieli już posprzątać."

11'50 i dalej

"Marszałek Sejmu wypowiedział słowa, że wobec tej tragedii nie ma podziału na lewicę i prawicę, nieważne jest czy ktoś wierzy, czy nie. Nie, panie marszałku - nie ma zgody. Jest jeszcze libertyński środek i dopóki nie usłyszę słów, które przeproszą te zwłoki, które dziś spoczywają w Pałacu Namiestnikowskim za słowa, że prezydent może być niskiego wzrostu, ale nie może być mały, będzie mi trudno.

Kurtyka nie żyje, musi żyć nasza pamięć. Także i pamięć pańskich słów panie marszałku "Trzeba by wszystko było wreszcie normalnie". To znaczy, że pan Kaczyński był nienormalny? To znaczy, że nienormalna jest ta kobieta, która wczoraj w nocy płacząc pod pałacem prezydenckim mówiła "To był ostatni polski patriota"?

Od 15 minuty

"Ale co nam pozostało tutaj, na tym łez padole? Dlaczego ciągle musimy żyć z goryczą reprezentowania nas przez ludzi którzy nie klękają na podniesienie, bo są agnostykami i dlatego nie podchodzą do stołu uczty? Dlaczego musimy pozostawać z goryczą reprezentowania nas przez ludzi, którzy na świeżym miejscu bólu, mokrym od krwi, klęczą niechlujnie dla potrzeb socjotechniki?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Oczywiście , ze nie beknie i nie o to chodzi.Chodzi o to co będzie sie działo.Zobacz jak się otworzyli ruscy, można łazić po lotnisku, puścili film, jakieś szopki z łączami online z dowódcami , hotelami, ministerstwami.Z wielkiego niedźwiedzia stali sie misiem przytulakiem.
Taki był też kontekst tamtego mojego wpisu.

i za to ich własnie podziwiam.

gdyby nie mieli klasy i chcieli się zachować standardowo (jak np. amerykanie) to sami przeprowadzili by śledztwo w.s. wypadku a na koniec wystawili PZU rachunek za szkody wyrządzone w okolicy lotniska oraz koszty akcji ratunkowej.
bo wina pilota w postaci złamania przepisów bezpieczeństwa lotów wydaje się ewidentna - mimo to rosjanie wykazują bezprecedensową dobrą wolę i współczucie.
co najmniej jakby byli to ich właśni politycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

i za to ich własnie podziwiam.

gdyby nie mieli klasy i chcieli się zachować standardowo (jak np. amerykanie) to sami przeprowadzili by śledztwo w.s. wypadku a na koniec wystawili PZU rachunek za wyrządzone szkody oraz koszty akcji ratunkowej.
bo wina pilota wydaje się ewidentna - mimo to rosjanie wykazują bezprecedensową dobrą wolę i współczucie.
co najmniej jakby byli to ich właśni politycy.


Oni nie mają polityków, my nie mieliśmy Very Happy Nie można też do końca zaufać takiemu gościowi jak Putin, bez przesady. Rachunek będzie w gazie.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnemu politykowi nie można zaufać - nie o tym mówiłem.
Mówiłem o tym, że Rosjanie mogli się zachować jak urzędnicy, a zachowali się jak pełni współczucia ludzie. Już sam ten fakt że puścili film o Katyniu - szkoda im Polaków. Są ludźmi, pomimo że Kaczyński ciągle na Rosję pluł.
Tyle dobrego osiągnął ten kozaczący głupek. Szkoda tylko że aż takim kosztem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 22:02, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
chokebore napisał:
Bimi Twoje EGO Cię widać przerosło i masz problem z dźwiganiem tego ciężaru

nie wiem o czym mówisz chłopcze.

jedyny ciężar jaki tu widzę że mógłbym ewentualnie dźwigać to głupota niektórych tutejszych forumowiczów.
ale wiesz, mam ułatwienia - jest on tym łatwiejszy w dźwiganiu im mniejsze macie limity.
więc nie krępuj się: odwalaj dalej swoje fanatyczne prokacze zdrowaśki - to mi tylko ułatwia sprawę. Smile


Dobrze wiesz o czym mówię.

To że obrażasz ludzi modlących się to Twoja sprawa i Twoja "mądrość"- właśnie pokraczna.
Nie wiem spróbuj nawrzucać wyznawcom islamu, to Ci szybko dupsko odstrzelą.

Z chrześcijaństwem masz prościej z definicji. Nie wiem co Cię tak ta Polska boli, przecież tu nie mieszkasz. Jeśli chcesz znać moje zdanie, to mieszkam w Polsce, jest mi znośnie choć łatwo się tu nie żyje. Teraz posłuchaj mojej opinii o "Polakach" którzy plują na Polskę mieszkając gdzieś tam i tych którzy plują na nią tutaj:

NIECH WSZYSCY RAZ NA ZAWSZE WYNIOSĄ SIĘ Z TEGO KRAJU: KURWY, ZŁODZIEJE, ZDRAJCY I WSZELKIEJ MAŚCI SPRZEDAWCZYKI.

A będzie nam się tu żyło jak w raju.

Ktoś kto się urodził Polakiem i ma z tym problem, pokazuje tylko jak marnej postury jest człowiekiem nade karłowatym wewnętrznie.

W sumie widzę pewien tragizm takich postaci, są Polakami, nikim innym nigdy się nie staną, gardzą tym i muszą z tym żyć. To musi być frustrujące:)

Co do Twojego kultu rozumu, jeśli Twoja postępowość i Twój modernizm ma tyle lat co Ty, to gratuluje rozwoju. W tych Polakach którymi tak gardzisz, tego rozumu jest trochę więcej, bo czerpią z dziedzictwa wszystkich pokoleń i 2tys lat Chrześcijaństwa - oczywiście tu daje Ci pretekst żebyś się wyżył. Ale pamiętaj nie wszyscy potrzebują skomplikowanych instrukcji by dobrze i w pełni żyć.


Edit:
No i zabrał mi 4 posty:) Lejesz miód na moje serce widzę że zrozumiałeś tekst:)
Co do Waszej ekipy tam, to bardzo bym się obawiał, już w drodze do Polski okradlibyście się wzajemnie, sprzedalibyście samych siebie a i pewnie rozpętali bójkę po której mało by z Was zostało. Także izi, przybywajcie:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 132, 133, 134   » 
Strona 21 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile