W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439262
Strona:  «   1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 23 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:



goral_ napisał:
Lotniska zapasowe były wpisane w kartę pokładową dwa. W Moskwie i w Mińsku.

Nie widzę powodów, by wprowadzać w błąd, skoro na czarnych skrzynkach się nagrało:
"Jakie zapasowe?" (10:26:47, do tej pory nierozpoznana osoba)
"Mińsk albo Witebsk" (10:26:48, kapitan)

Oba lotniska zapasowe wyznaczono na Ukrainie, czyli w innym państwie niż lotnisko docelowe, a zatem wymagana była zgoda Prezydenta na zmianę kraju lądowania.


Mińsk i Witebsk jest na Białorusi:)
Tak czy owak, jedno z lotnisk z pewnością było w Moskwie, poszperam w raporcie MAK.

Cytat:

goral_ napisał:
To w Mińsku w Soboty i Niedzielę jest kompletnie zamknięte...

Nie ma znaczenia - pasa nie zwijają do hangaru, więc lądować można.


Ma znaczenie, lotnisko nie czynne będzie miało zero obsługi, zabezpieczenia... przylatuje samolot z prezydentem kraju oraz z najważniejszymi osobami w kraju. Nie, ląduje się takim samolotem gdzie się chce tylko wcześniej się uzgadnia całe protokoły. W Mińsku lotnisko było zamknięte, co wskazuje, że żadnych uzgodnień nie było.

Cytat:

goral_ napisał:
Nikt do dziś nie został pociągnięty do odpowiedzialności, dlaczego nie uzgodniono lotnisk rezerwowych?

Właśnie uzgodniono i dlatego prawidłowo były wpisane. Problemem by było, gdyby pilot ich nie miał wpisanych.
[/quote]
Dlatego przejawia się cały czas Moskwa a nie Mińsk. Lotniska muszą być zawsze wpisane, takie są ponoć obowiązki, jak napisałem wyżej w Polsce załatwia się na "gębę" bo co się może stać?
Tak katastrofa wsiała na włosku, olewactwo, ignorancja i nepotyzm nadal jest podstawą działania władzy w Polsce.
Jeśli mnie pamięć nie myli dwa lata wcześniej rozbił się przy lądowaniu wojskowy samolot transportujący a raczej rozwożący "gości" imprezy międzynarodowej wojskowej, wówczas też olewano wszelkie procedury a, że to w Polsce było więc łatwo dało się ukryć. Nikt nie wyciągną z tego wniosków, do dziś nikt nie wyciąga z tego wniosków, więc nie zdziwię się, jak znów jakaś pancerna brzoza lub "plastikowa" mgła będą przyczynami kolejnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 23 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Mińsk i Witebsk jest na Białorusi:)

Dziękuję za poprawienie, masz rację. Smile

goral_ napisał:
Tak czy owak, jedno z lotnisk z pewnością było w Moskwie, poszperam w raporcie MAK.


W raporcie KBWLLP jest na stronie 38:
Warunki meteorologiczne na lotniskach zapasowych
1. MOSKWA UUEE
2. MIŃSK UMMM
3. WITEBSK UMII


goral_ napisał:
Cytat:

goral_ napisał:
To w Mińsku w Soboty i Niedzielę jest kompletnie zamknięte...

Nie ma znaczenia - pasa nie zwijają do hangaru, więc lądować można.


Ma znaczenie, lotnisko nie czynne będzie miało zero obsługi, zabezpieczenia... przylatuje samolot z prezydentem kraju oraz z najważniejszymi osobami w kraju. Nie, ląduje się takim samolotem gdzie się chce tylko wcześniej się uzgadnia całe protokoły. W Mińsku lotnisko było zamknięte, co wskazuje, że żadnych uzgodnień nie było.


Mińsk to stolica Białorusi.
Wyobrażasz sobie, że w Okęcie, albo Balice są zamknięte w sobotę?
Co na "zamkniętym" lotnisku w takim razie robił kontroler, który od 10:06:45 kontaktował się z załogą?
Coś mi się wydaje, że to "zamknięte" lotnisko to jakieś nieporozumienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 24 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:

goral_ napisał:
Tak czy owak, jedno z lotnisk z pewnością było w Moskwie, poszperam w raporcie MAK.


W raporcie KBWLLP jest na stronie 38:
Warunki meteorologiczne na lotniskach zapasowych
1. MOSKWA UUEE
2. MIŃSK UMMM
3. WITEBSK UMII

Jak wspomniałem, później lub jutro zaglądnę do raportu MAK.
Cytat:

goral_ napisał:
Cytat:

goral_ napisał:
To w Mińsku w Soboty i Niedzielę jest kompletnie zamknięte...

Nie ma znaczenia - pasa nie zwijają do hangaru, więc lądować można.


Ma znaczenie, lotnisko nie czynne będzie miało zero obsługi, zabezpieczenia... przylatuje samolot z prezydentem kraju oraz z najważniejszymi osobami w kraju. Nie, ląduje się takim samolotem gdzie się chce tylko wcześniej się uzgadnia całe protokoły. W Mińsku lotnisko było zamknięte, co wskazuje, że żadnych uzgodnień nie było.


Mińsk to stolica Białorusi.
Wyobrażasz sobie, że w Okęcie, albo Balice są zamknięte w sobotę?
Co na "zamkniętym" lotnisku w takim razie robił kontroler, który od 10:06:45 kontaktował się z załogą?
Coś mi się wydaje, że to "zamknięte" lotnisko to jakieś nieporozumienie.


Nie, trochę chyba nie rozumiesz jak sądzę sprawy.
Lotniska na których lądują samoloty z VIP zwłaszcza z prezydentem czy premierem, jeśli nie są oficjalnymi odwiedzinami na zaproszenie danego kraju, wybierane są takie, by jak najmniej było zamieszania i problemów.
Dlatego samolot nie lądował w Smoleńsku na cywilnym lotnisku, które ma chyba ten nieszczęsny ILSII a na wojskowym małym lotnisku.
Mińsk UMMM też jest lotniskiem używanym przez VIP a nie jest głównym międzynarodowym portem lotniczym w Mińsku.
Nie robi się takich lotów na międzynarodowe cywilne lotniska, bo to powoduje zapewnienie ochrony, odpowiednie przygotowanie lotniska, zdecydowanie wszystkie starty i lądowania na godzinę przed muszą być wstrzymane...
Dlatego wybrano Mińsk1 jako zapasowe, tylko jak mówię, nikomu nie przyszło na myśl nawet zweryfikować czy tam ktoś jest, poza ochroną budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:03, 24 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Lotniska na których lądują samoloty z VIP zwłaszcza z prezydentem czy premierem, jeśli nie są oficjalnymi odwiedzinami na zaproszenie danego kraju, wybierane są takie, by jak najmniej było zamieszania i problemów.
Dlatego samolot nie lądował w Smoleńsku na cywilnym lotnisku


Pierdolisz.
Lotnisko cywilne w Smloleńsku LNX ma za krótki pas dla najszybszego na świecie pasażerskiego samolotu jakim jest Tu-154M (1600 metrów), dlatego samolot miał wyznaczone nieczynne, wojskowe lotnisko XUBS o długości pasa 2500 metrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 24 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konferencja smoleńska - medialna cisza strachu

Cytat:
...milczenie i brak szczegółowych relacji z konferencji smoleńskiej jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym.

Dziś tylko informacyjnie i bardzo krótko...


Jeżeli ktoś jeszcze miał jakąkolwiek nadzieję, że w Polsce mamy do czynienia z wolnością mediów, to po relacjach (a raczej ich braku) o odbywającej się konferencji naukowej dotyczącej tragedii smoleńskiej musi przyznać, że naszymi mediami (szczególnie telewizyjnymi) zarządza jeden ośrodek centralnego podejmowania decyzji dotyczących ich polityki informacyjnej.


Cóż. To milczenie w kręgach rządowych oraz w mediach i brak szczegółowych relacji z tego najważniejszego w Polsce od 10 kwietnia 2010 roku wydarzenia jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu, strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym. Ale - jak pisze Marek Pyza - "Choćby wszyscy atleci barbarzyńskiej retoryki obozu rządzącego nie wiem jak się wytężali, by zdeprecjonować tych ludzi(naukowców - dop. kj), nie uda im się udźwignąć tego ciężaru". (1)


Sto kilkadziesiąt osób wysłuchało osiemnastu referatów. Wyniki badań dokonanych przez wybitnej klasy specjalistów i prezentowane podczas konferencji jednoznacznie uprawdopodabniają hipotezę o wielopunktowym wybuchu (eksplozji) w lecącym samolocie i całkowicie odrzucają wersję o "pancernej brzozie", która oderwała jego skrzydło. Upadek zaś samolotu na ziemię nastąpił po wcześniejszym podziale samolotu na fragmenty. (2) (3)


Ogólnie wszyscy prelegenci podważyli oficjalną wersję przyczyn katastrofy i wskazali, że w Smoleńsku musiało - żeby doszło do opisywanych zniszczeń - dojść do eksplozji i nie nastąpiło żadne uderzenie sprawnego samolotu w smoleńską ziemię.


Naukowcy przedstawili własne hipotezy wynikające z ich badań i doświadczenia, "które – czego się usilnie domagają – powinny zostać poszerzone i przeprowadzone w oparciu o bezpośredni materiał dowodowy, czyli elementy wraku tupolewa, analizy chemiczne większych próbek przedmiotów z miejsca katastrofy, wszystkie możliwe do uzyskania (m.in. w USA) odczyty urządzeń pokładowych oraz zdjęcia satelitarne z 10 kwietni" a (1)...a do tych, całościowych materiałów, nie mają wciąż wystarczającego dostępu, ponieważ po 30 miesiącach znajdują się one w zdecydowanej większości dalej na terenie Rosji!!!


Pozdrawiam


(1) http://wpolityce.pl/artykuly/39043-nauko.....wcie-im-to

(2) http://wpolityce.pl/wydarzenia/39019-w-w.....oza-to-mit

(3) http://niezalezna.pl/34073-naukowcy-katastrofie-towarzyszyla-eksplozja


Zbiorczo i więcej na temat konferencji: http://blogmedia24.pl/node/60543


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com



Był wybuch - echa konferencji ws Smoleńska

Cytat:
Był wybuch - echa konferencji ws Smoleńska. Ponad 100 naukowców jest zgodnych, że była eksplozja.

Ponad 100 naukowców jest zgodnych, że była eksplozja. Oczywiście to nie potwierdza teorii sPiSkowych (zamachu), ale biorąc pod uwagę, że samolot był na przeglądzie i tuningu w Mateczce Rasiji to każdy logicznie myślący człowiek wyciągnie wnioski.

Liczba naukowców wiedzących, o wybuchu na pokładzie jest oczywiście duuuużo większa, ale poniżej nazwiska tych, którzy się nie bali.

Część panelistów komitetu naukowego Konferencji Smoleńskiej:

Mechanika i Konstrukcje:

Prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Flaga; Politechniki Krakowskiej, Prof. dr hab. inż. Grzegorz Jemielita; Politechnika Warszawska, Prof. zw. dr hab. inż. Jan Obrębski; Politechnika Warszawska, Dr hab. inż. Zdzisław Józef Śloderbach; Politechnika Opolska

Matematyka i Informatyka

Prof. dr hab. Witold Kosiński; Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Prof. dr hab. inż. Jacek Rońda; Akademia Górniczo Hutnicza, Prof. dr hab. inż. Andrzej Stepnowski; Politechnika Gdańska, Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Jan Węglarz; Dr hab. inż. Piotr Witakowski, prof. AGH;

Elektrotechnika i Elektronika

Prof. dr hab. inż.Jacek Gieras, IEEE Fellow, Hamilton Sundstrand Fellow; Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Tadeusz Kaczorek; Prof. zw. dr hab. inż. Janusz Turowski, dr h.c. Universita di Pavia;

Fizyka i GeotechnikaProf. zw. dr hab.Kazimierz Bodek; Uniwersytet Jagielloński, Prof. dr hab. Marek Czachor, prof. Politechnika Gdańska, Prof. zw. dr hab. Robert Gałązka, czł. rzecz. PAN; Instytut Fizyki PAN, Prof. dr hab. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, dr h.c. Uniwersytetu w Kaliningradzie;

Chemia i Badania Strukturalne

Prof. dr hab. Lucjan Piela, Uniwersytet Warszawski, Prof. dr hab. Sławomir Szymański; Instytut Chemii Organicznej PAN, Prof. dr hab. Krzysztof Woźniak; Uniwersytet Warszawski

Lotnictwo i Aerodynamika

Prof. dr inż. Wiesław Kazimierz Binienda; University of Akron, Prof. dr hab. inż. Zdzisław Gosiewski; Instytut Lotnictwa


za http://krzysztofjaw.nowyekran.pl/post/77.....za-strachu

armar , twoim jedynym osiągnięciem życiowym jest zakup używanego aparatu fotograficznego i udawanie wielkiego fotografa ... i pozostań lepiej przy tym usłużny idioto i marny dezinformatorze .[/b]
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 24 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekanku, to, że kupiłem używany aparat fotograficzny nie oznacza, że udaję fotografa, lecz co najwyżej to, że nie stać mnie na nowy.
Ciebie na pewno stać, ale czy to ma jakiś związek z katastrofą spowodowaną rozkazem Lecha Kaczyńskiego zmuszającym pilotów do lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów w smoleńskiej mgle?

Jakbyś miał linki do dokumentów w których ci "naukowcy" obliczają, że do uszkodzenia samolotu nie doszło podczas lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów, to byłbym wdzięczny gdybyś je podlinkował.

W związku z tym, że póki co takich dokumentów (podpisanych przez nich osobiście) nie widziałeś, to podlinkuj choć ich oświadczenia, że chętnie polecą drugim Tupolewem by i jego skrzydłem uderzyć w brzozę, a tym samym wykazać, że wierzą w prawdziwość swoich teorii.
Myślę, że naród chętnie by się złożył na to, by ci "naukowcy" wraz ze wszystkimi cierpiącymi na "Zespół Macierewicza" pokazali, że prawdziwi fanatycy PiS brzozę lekceważą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 25 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
Czekanku, to, że kupiłem używany aparat fotograficzny nie oznacza, że udaję fotografa, lecz co najwyżej to, że nie stać mnie na nowy.
Ciebie na pewno stać, ale czy to ma jakiś związek z katastrofą spowodowaną rozkazem Lecha Kaczyńskiego zmuszającym pilotów do lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów w smoleńskiej mgle?

Jakbyś miał linki do dokumentów w których ci "naukowcy" obliczają, że do uszkodzenia samolotu nie doszło podczas lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów, to byłbym wdzięczny gdybyś je podlinkował.

W związku z tym, że póki co takich dokumentów (podpisanych przez nich osobiście) nie widziałeś, to podlinkuj choć ich oświadczenia, że chętnie polecą drugim Tupolewem by i jego skrzydłem uderzyć w brzozę, a tym samym wykazać, że wierzą w prawdziwość swoich teorii.
Myślę, że naród chętnie by się złożył na to, by ci "naukowcy" wraz ze wszystkimi cierpiącymi na "Zespół Macierewicza" pokazali, że prawdziwi fanatycy PiS brzozę lekceważą.


armar zygam twoja retoryka na tym forum, podobnie zreszta jak ta Bimiego, ktory nie wiem czemu siedzi cicho. Mocodawcy nie dali mu jeszcze wskazowek co ma pisac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 25 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
armar napisał:
Czekanku, to, że kupiłem używany aparat fotograficzny nie oznacza, że udaję fotografa, lecz co najwyżej to, że nie stać mnie na nowy.
Ciebie na pewno stać, ale czy to ma jakiś związek z katastrofą spowodowaną rozkazem Lecha Kaczyńskiego zmuszającym pilotów do lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów w smoleńskiej mgle?

Jakbyś miał linki do dokumentów w których ci "naukowcy" obliczają, że do uszkodzenia samolotu nie doszło podczas lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów, to byłbym wdzięczny gdybyś je podlinkował.

W związku z tym, że póki co takich dokumentów (podpisanych przez nich osobiście) nie widziałeś, to podlinkuj choć ich oświadczenia, że chętnie polecą drugim Tupolewem by i jego skrzydłem uderzyć w brzozę, a tym samym wykazać, że wierzą w prawdziwość swoich teorii.
Myślę, że naród chętnie by się złożył na to, by ci "naukowcy" wraz ze wszystkimi cierpiącymi na "Zespół Macierewicza" pokazali, że prawdziwi fanatycy PiS brzozę lekceważą.


armar zygam twoja retoryka na tym forum, podobnie zreszta jak ta Bimiego, ktory nie wiem czemu siedzi cicho. Mocodawcy nie dali mu jeszcze wskazowek co ma pisac?


Tobie i Czekanowi jak widać dali wyraźne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 26 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych którzy wierzą smoleńskim "świadkom" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 26 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
pszek napisał:
Dla mnie ekspertem jest profesor Binienda. A przynajmniej był do momentu w którym nagle zamilkł.Złe języki mówią że okazał się szarlatanem,że niby swoje symulacje oparł na nie wiedzieć skąd wziętych danych.Szkoda.Tak mi brakuje jego kreskówek.


Odkąd okazało się, że facet bezpodstawnie podaje się za eksperta pracującego dla NASA (na stronie NASA jednak go nie znają) to nie che podać danych wejściowych dla swojej symulacji, a symulacje prowadzone przez innych ludzi dają zupełnie odmienne efekty.

Najbardziej istotne jest to, że jego symulacja jest odmienna od prawdziwego testu wykonanego wraz z NASA przeprowadzonego prawdziwym samolotem zderzającym się z prawdziwymi słupami telegraficznymi, które odcinają fragment skrzydła (od 5 minuty):
http://www.youtube.com/watch?v=TrIZd53Gl4E&t=5m35s

Chyba każdy się orientuje, że słup telegraficzny jest sporo cieńszy od brzozy...


Armar, znalazłem odpowiedź na Twoje "dylematy"

http://www.youtube.com/watch?v=3XUo-xqb7jU&feature=plcp

Od około 14:30 min. Very Happy

Tak dla rozłuźnienia atmosfery Wink (nie wnikam czy Binienda miał coś wspólnego z dreamlinerem)

http://www.wykop.pl/ramka/1299863/pierwszy-polski-dreamliner/

I oczywiście wszelkie riposty od wiadomych osób w tym temacie skoncentrują się na Biniendzie, a to, że nie jest profesorem tylko mgr etc. epitetów mających na celu zdyskredytowanie jego osoby, ok spoko. Wali mnie to, chciałbym, żeby krótko i sensownie obalić jego argumenty i wnioski, bo do tej pory odnoszenie się do jego rewelacji przypomina mi przekaz z mediów głównego ścieku.

Wnioski końcowe z ww konferencji.

- Lewe skrzydło nie mogło urwać się w wyniku uderzenia o brzozę gdyż w żadnym badanym przypadku brzoza nie łamie skrzydła

- Brak krateru i duże wrakowisko świadczy o rozpadzie samolotu w powietrzu

- Otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w kadłubie

- Gdyby nie było wybuchu tylna część kadłuba i prawe skrzydło powinno być w całości

I teraz te, które mnie zaciekawiły najbardziej:

- Przyspieszenia uderzenia samolotu w ziemie nie są większe niż 25G

- Stwierdzenia w raporcie MAK, że pasażerowie zginęli od przeciążeń 100G świadczą jednoznacznie o wybuchu w kadłubie samolotu.

Nie tak dawno znalazłem informacje (na które Binienda nie odpowiedział pod koniec na ww filmie uczestnikowi konferencji - dziwnie to wyglądało) odnośnie rzekomej pomocy USA w związku z tym cyrkiem. Otóż prokuratura "polska" otrzymała zdjęcia satelitarne od USA, jednak ich nie ma gdyż je ... "zgubiła" hahaha. Nawet gdyby to było realne to przecież zawsze można napisać czy zadzwonić "halo towarzysze, przyślijcie jeszcze raz, bo zgubiliśmy" Cyrk i kabaret. 6 ekshumacji i w każdej trumnie inna osoba, jaja jak berety. Jak to można zreasumować? Prosto i krótko - Polski już nie ma. Jest jakiś ogłupiony naród i koniec. Prawie bilion długu, wszystko rozsprzedane, brak armii, brak rządu, syf i anarchia.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 26 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qub@ doskonałe spostrzeżenia ,wnioski i pytania .

Lecimy dalej w tej mgle ...

Rosjanie umieszczali ciała w trumnach w sposób przypadkowy.

Cytat:
Długo nie wiedziałem co zrobić z tą informacją gdyż wydawała mi sie mało wiarygodna. Wietrzyłem też prowokację. Dzisiaj to oceniam inaczej.

Olega poznałem rok temu w Kijowie, gdzie trafiłem robiąc materiał o półświadku ukraińskim i jego powiązaniach z mafią działającą w Polsce. Spędzałem tam nudne dni pijąc i rozmawiając z róznymi osobami w oczekiwaniu na kontakt z informatorem. Na jednej z imprez gdzie były też osoby z tzw, szemranego towarzystwa pojawił się człowiek przedstawiajacy się tym imieniem. Od swoich znajomych wiedziałem, że jest to oficer rosyjskich służb specjalnych robiacy jakieś interesy z "Kijowem". Człowiek jowialny, sympatyczny i dużo pijący. Bardzo się mną zainteresował gdy dowiedział się kim jestem. Podczas libacji na której starałem się jak najmniej pić by słuchac o czym rozmawiają i zbierać informacje zwrócił sie do mnie w taki oto sposób:

"Wy Polacy pieprzycie o tej swojej katastrofie Smoleńskiej obciażając wszystkim Rosjan. Zapytajcie lepiej waszych funkcjonariuszy co było pierwsze: trumny z ciałami czy tabliczki na tych trumnach? Bo gdy już wszyscy wiedzieli, że w Polsce trumny nie będą otwierane to umieszczaliśmy na nich tabliczki w sposób przypadkowy. Było przekazane po 2, 4, 6 tabliczek na trumny, w zależności od pomieszczenia w którym stały i nikt sie nie przejmował, że nie ma wiedzy, która tabliczka do której trumny. A najmniej wasi urzędnicy, którzy przy tym byli. Jeśli sobie zrobicie ekshumację to się przekonacie, że rzadko które ciało było włożone do właściwej trumny. Nie dbacie o swoje sprawy to nie dziwcie się, że nikt się wami nie przejmuje".

W dalszej cześci rozmowy temat nie był kontynuowany, a moje pytania zbył opowiadając o zupełnie czymś innym.

Jak zanaczyłem na początku uznałem wtedy, że jest to prowokacja, ale byliśmy jeszcze przed pierwszą ekshumacją ciała Wassermanna. Trudno ufać komuś ze służb Putina ale trzeba słuchać takich osób, gdyż późniejsze fakty często weryfikują prawdziwość lub fałsz informacji. Podejrzewałem nawet, że całe spotkanie ze mną zaaranżował tylko po to by w pewnym momencie mi o tym powiedzieć.

Dzisiaj, gdy kolejne 4 ekshumacje potwierdzają zamianę 4 ciał uważam, że byc może jest to trop, który należałoby sprawdzić. Ja tego zrobić nie mogę z wielu względów, chociażby dlatego, że w ten sposób zdemaskowałbym informatora i siebie, co mogłoby się skończyć tragicznie dla któregoś z nas albo obydwu.

Mam nadzieję, ż temat zostanie podchwycony przez któregoś dziennikarza śledczego z prawej strony i wyjaśniony. Być może ślad jest w dokumentach, którymi dysponuje prokuratura. Powinny istnieć protokoły zamkniecia trumien, z których na przykład wynika, że imiona i nazwiska były wpisane kiedy indziej lub inną ręką. To by świadczyło, że podczas zamykania i pieczentowania trumien nie wiadomo było jeszcze czyja jest to trumna gdyż nie było tabliczki.

Trzeba zapytac też polskiej prokuratury jakie istotne cechy dokumentów przesłanych z Rosji wzbudziły podejrzenie, że w otwartych ostatnio 4 trumnach nie leżą ciała osób, które miały być w nich pochowane. Podejrzenia jak wiemy uzasadnione.

Ślad jest ważny, bo gdyby ta informacja się potwierdziła to wtedy możemy zakładać, iż zamiana ciał to nie przypadek ale reguła, a do przypadku raczej należy właściwe ciało we właściwej trumnie, tak jak to było ze Zbigniewem Wassermannem. Znaczyło by to też, że na to pozwolili polscy przedstawiciele MSZ, którzy uczestniczyli podobno w pieczętowaniu trumien i procesie ich ekspedycji do Polski, podlegli Ministrowi Radosławowi Sikorskiemu. Niewiadomo nawet czy znamy nazwiska tych osób i przy pieczętowaniu czyich trumien asystowali.

Trzeba także sprawdzić czy najpierw Rosjanie i będący tam polscy urzędnicy pieczętowali trumny, a potem polskie władze wiedząc jak to się odbywało zakazały otwierania trumien w Polsce, czy też było to tak jak powiedział Oleg: najpierw decyzja z jakiegoś innego powodu a potem możemy się nie przejmować kto gdzie leży.

Zbliża się 1 listopada i Wszystkich Świętych, powinniśmy zrobić wszystko by rodziny ofiar Smoleńska miały pewność, że w grobie który odwiedzają leżą ich bliscy. To też czas by prokuratura oraz polski rząd zaczęli odpowiadać szczegółowo na trudne pytania.


http://demostenes.nowyekran.pl/post/7793.....rzypadkowy

Zeznania świadków prokurwatury nie interesują

http://bombardier.nowyekran.pl/post/7795.....interesuja

Szczerze pisząc Mcierewiczowi nie wierzę , bo gębę ma tak parszywą jak medusa , nie obrzżając jej , dlatego wklejam wiele wątków .

Qub@a napisał :

Cytat:
Nie tak dawno znalazłem informacje (na które Binienda nie odpowiedział pod koniec na ww filmie uczestnikowi konferencji - dziwnie to wyglądało) odnośnie rzekomej pomocy USA w związku z tym cyrkiem. Otóż prokuratura "polska" otrzymała zdjęcia satelitarne od USA, jednak ich nie ma gdyż je ... "zgubiła" hahaha. Nawet gdyby to było realne to przecież zawsze można napisać czy zadzwonić "halo towarzysze, przyślijcie jeszcze raz, bo zgubiliśmy" Cyrk i kabaret. 6 ekshumacji i w każdej trumnie inna osoba, jaja jak berety. Jak to można zreasumować? Prosto i krótko - Polski już nie ma. Jest jakiś ogłupiony naród i koniec. Prawie bilion długu, wszystko rozsprzedane, brak armii, brak rządu, syf i anarchia.


z anarchią nie ma to nic wspólnego Very Happy , a w cytacie możesz coś rozwinąć ?

pozdrawiam w prawdzie i odwadze .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 27 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qub@ napisał:
armar napisał:
Armar, znalazłem odpowiedź na Twoje "dylematy"

http://www.youtube.com/watch?v=3XUo-xqb7jU&feature=plcp


MAK przedstawił raport ukazujący w sposób kompletny jaki przebieg miała katastrofa i jakie czynniki do niej doprowadziły.
Moje "dylematy" zostaną rozwiązane, gdy wszyscy dotknięci "zespołem Macierewicza" przedstawią jeden spójny raport będący alternatywą dla raportu MAK.
Póki co żadna z tych osób nie jest w stanie nawet odpowiedzieć na proste pytanie:
Na jakim lotnisku zapasowym Lech Kaczyński polecił lądować, gdy się dowiedział, że w Smoleńsku piloci nie mają prawa lądować w związku z występującą tam mgłą?


Qub@ napisał:
Wnioski końcowe z ww konferencji.

- Lewe skrzydło nie mogło urwać się w wyniku uderzenia o brzozę gdyż w żadnym badanym przypadku brzoza nie łamie skrzydła

Proszę o podanie choć kilku takich przypadków, w których brzoza nie łamie skrzydła.
Fakty pokazują, że łamie.

Qub@ napisał:
- Brak krateru i duże wrakowisko świadczy o rozpadzie samolotu w powietrzu

Brak krateru oznacza, że samolot uderzał pod niewielkim kątem.
Mały rozrzut fragmentów samolotu świadczy o braku wybuchu.

Qub@ napisał:
- Otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w kadłubie

Otwarcie ścian kadłuba świadczy o tym, że samolot uderzył w grunt w pozycji "do góry kołami".

Qub@ napisał:
- Gdyby nie było wybuchu tylna część kadłuba i prawe skrzydło powinno być w całości

Brak rozrzucenia fragmentów samolotu na dużym obszarze wskazują na brak wybuchu.
Nie ma podstaw do kategorycznych stwierdzeń co z samolotu powinno zostać w całości a co nie.
Tylna część kadłuba pozostała w całości - nawet niektórzy sPiSkowcy twierdzili, że to kokpit w którym widzą przypięte ciała pilotów.

Qub@ napisał:
I teraz te, które mnie zaciekawiły najbardziej:

- Przyspieszenia uderzenia samolotu w ziemie nie są większe niż 25G

Brak podstaw do takiego stwierdzenia.

Qub@ napisał:
- Stwierdzenia w raporcie MAK, że pasażerowie zginęli od przeciążeń 100G świadczą jednoznacznie o wybuchu w kadłubie samolotu.

Stwierdzenie bez żadnych podstaw.
Miałoby podstawy, dyby te przeciążenia nastąpiły w trakcie lotu i była to ostatnia rzecz jaką zarejestrowały czarne skrzynki.
Fakty są takie, że żaden wybuch się nie nagrał, a krzyki pasażerów nagrały się jeszcze po zarejestrowaniu nieudanego wylądowania samolotu.


Qub@ napisał:
prokuratura "polska" otrzymała zdjęcia satelitarne od USA, jednak ich nie ma gdyż je ... "zgubiła" hahaha.

Bardzo śmieszne dla ludzi ograniczonych do podwórkowej wiedzy.
Pani Szczypińska (poseł PiS) pytała się o te zdjęcia i otrzymała informację, że są dołączone do akt prokuratury.
Wypadałoby się orientować w temacie zanim się coś palnie - choćby po to by się nie ośmieszać.

Qub@ napisał:
Cyrk i kabaret. 6 ekshumacji i w każdej trumnie inna osoba, jaja jak berety.

Rodziny mogą mieć tylko do siebie pretensje, że nie mogąc rozpoznać zwłok bliskiej osoby wskazały na inną...
To Jarosław Kaczyński swoimi insynuacjami o zamachu doprowadził do tego, że rodziny rozpoznawały zwłoki swoich bliskich.
Zdjęcia jakie przeciekły do Internetu ukazują, że stan zwłok uniemożliwiał identyfikację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 27 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armar lzesz jak pies. Badz pewny jednego, ludziom wody z mozgu nie zrobisz. Wracaj do mocodawcow, gdziekolwiek sie oni znajduja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 27 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
Armar lzesz jak pies. Badz pewny jednego, ludziom wody z mozgu nie zrobisz. Wracaj do mocodawcow, gdziekolwiek sie oni znajduja


Te, kurwa "patriota". Najpierw naucz się po Polsku pisać, bo sam dajesz "świadectwo" spiskowcom na zlecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik Jaka-40 - ważny świadek w śledztwie smoleńskim 2012-10-28 (16:31)

Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka-40, który wylądował na smoleńskim lotnisku, godzinę przed katastrofą Tu-154 M - informuje Niezależna.pl. Muś był bardzo ważnym świadkiem w śledztwie smoleńskim, a fakty przez niego podawane przeczyły oficjalnym ustaleniom. Doniesienia portalu potwierdziła policja.

Muś zmarł dziś w nocy. Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji, oznajmił, że wstępne oględziny nie wskazują na udział osób trzecich.

Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział, że żona Remigiusza Musia wezwała wczoraj policję o godzinie 23.30. - Zwłoki mężczyzny znaleziono w piwnicy domu - mówi Ślepokura. Dodał, że wyniki sekcji zwłok powinny być znane w najbliższych dniach.

Chorąży Remigiusz Muś a śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej

Chorąży Muś był technikiem pokładowym Jaka-40, który na lotnisku w Smoleńsku godzinę przed katastrofą prezydenckiego tupolewa. W śledztwie ujawnił, że kontroler lotów z wieży na smoleńskim lotnisku, wydał im komendę o zejściu na wysokość 50 metrów. Identyczną komendę miała otrzymać także załoga Tu-154M oraz rosyjskiego Iła-76.

Zmarły chorąży zeznał również, że tuż przed katastrofą prezydenckiego tupolewa słyszał dwa wybuchy. Wówczas nie kojarzył ich źródła.





http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,N.....caid=1f6d2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W śledztwie ujawnił, że kontroler lotów z wieży na smoleńskim lotnisku, wydał im komendę o zejściu na wysokość 50 metrów

Czy,i na ile,śmierć chorążego Remigiusza Musia jest nieprzypadkowa zależy głównie od sposobu w jaki kontroler lotów wydał komendę zejścia do wysokości 50 m.
Jeśli był to sposób konwencjonalny,to znaczy z wieży padła taka komenda to jej ślad pozostał w rejestratorze czarnej skrzynki JAKa 40, która jak wiadomo znajduje się w Polsce.W takim przypadku zarówno życie jaki i śmierć chorążego są bez znaczenia wobec istniejących dowodów.
Jeśli zaś polecenie zejścia do wysokości 50m zostało przekazana jakoś inaczej,"niekonwencjonalnie",w sposób którego nie rejestruje czarna skrzynka,w sposób który wiadomy był tylko Remigiuszowi Musiowi i tylko on mógłby to potwierdzić i udowodnić,wtedy faktycznie-komuś mogła być na rękę jego śmierć.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisało i się zesrało :
nawet nie będę cytował twoich plwocin , ale przyznam ci ,że stosujesz sztuczki manipulacyjne dokładnie jak armar , ciekawi mnie jak to fachowo służby zazywają ??? jestem wcale nie zaskoczony .


Tajemnicza śmierć świadka katastrofy

Cytat:
"Nasz Dziennik" ujawnia: Nie żyje Remigiusz Muś, technik pokładowy z samolotu Jak-40. Chorąży zmarł w tajemniczych okolicznościach w nocy z soboty na niedzielę. Muś nasłuchiwał korespondencję z "Korsarzem" 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.

Gen. bryg. rez. Jan Baraniecki, zastępca dowódcy Wojsk Lotniczych Obrony Powietrznej w latach 1997-2000 wątpi w prawdziwość informacji, że żołnierz targnął się na swoje życie. - Patrząc na to, co dzieje się wokół wyjaśniania katastrofy smoleńskiej, to wersja samobójstwa absolutnie do mnie nie przemawia. Nie sądzę, aby wszystkie te okoliczności, mimo swej dotkliwości, mogły tu przeważyć. Piloci, w ogóle żołnierze, nie załamują się tak łatwo. Chyba że są dodatkowo mocno szykanowani – mówi gen. Baraniecki.

Podobnego zdania jest ojciec mjr. Arkadiusza Protasiuka, dowódcy lotu PLF 101 do Smoleńska, Władysław Protasiuk. - Śmierć tego młodego człowieka jest kolejnym dowodem na to, że Polska nie zdała egzaminu ani 10 kwietnia 2010 roku, ani nie udało jej się to do tej pory. Doprowadzili do tego nasi rządzący, którzy od ponad dwóch i pół roku za wszelką cenę zdają się robić wszystko, aby sprawa katastrofy smoleńskiej nie została wyjaśniona. I ta nagła, niewyjaśniona śmierć pana Remigiusza jedynie tego po raz kolejny dowodzi - powiedział w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" Władysław Protasiuk. - Pan Muś był osobą niewygodną dla tych wszystkich, którym zależy na zamieceniu katastrofy pod dywan. Przecież to był jeden z najważniejszych świadków w sprawie katastrofy - dodał.

Chorąży Muś prowadził nasłuch korespondencji i jeszcze na kilka minut przed katastrofą ostrzegał załogę Tu-154M o pogorszeniu widoczności do 200 metrów.

Z dotychczasowych relacji członków załogi samolotu Jak-40, która 10 kwietnia 2010 roku lądowała na Siewiernym przed katastrofą samolotu Tu-154M, wynika, że z wieży trzykrotnie padła komenda zachęcająca załogi samolotów: Jak-40, Ił-76 oraz Tu-154M, do przekroczenia wysokości minimalnej 100 metrów, zejścia do 50 metrów i odejścia w przypadku braku widoczności pasa.


za
http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/1.....trofy.html

KOLEJNA ŚMIERĆ W WOLNYM CZASIE ,WE WŁASNYM DOMU ,U SZCZYTU KARIERY I PERSPEKTYW ??? SEKCJA ZWŁOK ,JAK ZWYKLE W PONIEDZIAŁEK ???
MEDIALNA WERSJA TA SAMA -SAMOBÓJSTWO ...


polecam poczytać komentarze

http://krisjora.nowyekran.pl/post/78106,.....ik-jaka-40

np:

Cytat:
@Marek Kajdas 17:54:08
. Lepper naraził się złodziejskiej mafii rzadzącej kiedy z trybuny sejmowej wytykał ZŁODZIEI bez żadnego skrępowania.Mówił o tajnych spotkaniach-kto gdzie kiedy z kim i o czym rozmawiali.Mówił o branych łapówkach. Borowski,który przewodniczył obradom próbował go najpierw uciszyć a potem pytał go/Leppera/ czy zdaje sobie sprawę z wagi tych słów - Lepper odpowiedział, że tak i że wszystkich POciągnie do odpowiedzialności. Więc nie pieprzcie mi tu o samobójstwie. A chcecie więcej przykładów na plagę samobójstw?

Janusz Zaporowski - dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu - zmarł 07.10.1991.
W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako
pierwsi przybyli na miejsce wypadku.
Michał Falzmann - kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ - umiera "na serce" 18.07.1991 r.
Walerian Pańko - Prezes NIK i szef Felzmanna - ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku
samochodowym 7.10.1991 r
Z jego sejfu zniknęły ważne dokumenty w sprawie FOZZ. Śledztwo wykazało że samochód rozpadł
się w wyniku wybuchu bomby umieszczonej pod autem. Jednak trzej policjanci, którzy jako pierwsi
byli na miejscu wypadku, utonęli kilka miesięcy później podczas weekendowego wypoczynku
(wszyscy trzej świetnie pływali). Oficjalnie podano że śmierć Pańki była wynikiem nieszczęśliwego
wypadku.
Jego kierowca został... skazany na więzienie i wkrótce... również zmarł.
W 1991r. roku został zastrzelony Andrzej Struglik - były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL,
który pracował w firmie handlującej bronią. Struglik chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie
sprzedawać broń do innych krajów.
Piotr Jaroszewicz - premier PRL - zamordowany 01.09.1992 r, wraz z żoną.
Jacek Sz.- oskarżony w sprawie FOZZ - umarł w 1993r.
W 1997 roku w tajemniczym wypadku zginął były poseł Tadeusz Kowalczyk, który dużo wiedział o
związkach polityków i mafii.
Marek Papała - Komendant Główny Policji - zamordowany 25.06.1998 r.
Ireneusz Sekuła - poseł na Sejm - samobójstwo, 3-krotnie strzelił sobie w brzuch 29.04.2000 r.
Jacek Dębski - polityk, były minister sportu - zamordowany 12.04.2001 r.
W 2001 roku zamordowany został Stanisław Faltynowski - kelner z hotelu, w którym spotykali się
członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć
uznano za samobójstwo.
W lutym 2002 roku, zamordowany został Zdzisław Majka - drugi kluczowy świadek w sprawie mafii
paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i
rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.
Marek Karp - był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji
politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego.
"Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o
wszystkim" ? mówił do swojego przyjaciela Stanisława Nowakowskiego Marek Karp na kilka dni
przed śmiercią.
.....
Grzegorz Michniewicz - Dyr.Gen.Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN
Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza
znikła z internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał
odkryć coś wyjątkowo przerażającego.
Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił
samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.
Pan Michniewicz powiesił się, choć jeszcze tego dnia cieszył się z rychłego spotkania z rodziną w
Boże Narodzenie.
To był 23 grudnia, tuż przed Wigilią. Czy czas Świąt Bożego Narodzenia to okres podatny na
samobójstwa?
W śledztwie nie sprawdzono bilingów rozmów Michniewicza. Lekarz dokonujący sekcji zwłok nie
określił nawet godziny zgonu Michniewicza, zaś prokuratura nie odtworzyła przebiegu ostatnich
godzin z życia rzekomego samobójcy. Prokurator uznał, że nie doszło do ingerencji osób trzecich, a
śledztwo szybko zakończono.
Krzysztof Knyż - operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał
poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2
czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.
Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął 6 czerwca 2010 w wypadku
samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.
Dariusz Ratajczak - dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historycznopolitycznych
skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w
zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu,
banitaAK 28.10.2012 18:48:41


komentarz bardzo okrojony ze względu na cenzora BimiEkipa 8000znaków .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@czekan;cytowany rzez ciebie "Nasz Dziennik" jest medium ludzi wierzących którym wystarczy SŁOWO,a konkretnie słowa napisane i ich dzienniku.Natomiast my-ludzie małej wiary, (o ateistach nawet nie wspominam),rozdarci,skazani na ciągłe wybory między metafizyką a fizyką,i na jedno i na drugie potrzebujemy dowodów.Taki to nasz los przeklęty.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Cytat:
W śledztwie ujawnił, że kontroler lotów z wieży na smoleńskim lotnisku, wydał im komendę o zejściu na wysokość 50 metrów

Czy,i na ile,śmierć chorążego Remigiusza Musia jest nieprzypadkowa zależy głównie od sposobu w jaki kontroler lotów wydał komendę zejścia do wysokości 50 m.

Nie nagrała się taka wypowiedź na czarnych skrzynkach, prawda?
Zapewne dlatego technik nie wytrzymał napięcia związanego z faktem, że kłamał na temat katastrofy spowodowanej rozkazem Lecha Kaczyńskiego...

Co istotne - chorąży Remigiusz Muś miał 42 lata i był emerytem (prawdopodobnie od fatalnego lądowania we mgle).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawcie już ten temat Smoleńska. Jeszcze coś Wam strzeli do głowy.

Swoją drogą to ciekawe, że zbiegi okoliczności w przypadku WTC czy zamachów z 7 Lipca w Londynie od razu wyłapujecie i kwestionujecie całą oficjalną linię wydarzeń. W momencie kiedy mamy analogiczną sytuację na swoim podwórku Wasza reakcja jest zgodna z oficjalną tezą propagowaną przez mainstream i rząd.

A tak już trochę bardziej z dystansem. Myślę, że USA z pełną świadomością poświęciły Polskę i cały układ postsolidarnościowy, będący powiązany z amerykańskim biznesem. Supremacja Chin na arenie geopolitycznej wymaga bezwzględnej współpracy Rosji i USA. I tak oto znowu zostaliśmy z nożem wbitym w plecy, gdzie nasza ojczyzna będzie rozdzierana między Niemcy pod postacią UE i Rosją, której agentura ostatnimi czasy zaczęła działać w naprawdę skuteczny sposób. Zamach Smoleński bardzo dobrze się wpisuje w tą retorykę. Tak samo jak wycofanie wojsk USA z Bliskiego Wschodu i koncentracja militarna na Pacyfiku, oraz Obamowska strategia opóźniania interwencji w Iranie.

http://www.tv.rp.pl/artykul/873550,94651.....inami.html
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
pszek napisał:
Cytat:
W śledztwie ujawnił, że kontroler lotów z wieży na smoleńskim lotnisku, wydał im komendę o zejściu na wysokość 50 metrów

Czy,i na ile,śmierć chorążego Remigiusza Musia jest nieprzypadkowa zależy głównie od sposobu w jaki kontroler lotów wydał komendę zejścia do wysokości 50 m.

Nie nagrała się taka wypowiedź na czarnych skrzynkach, prawda?
Zapewne dlatego technik nie wytrzymał napięcia związanego z faktem, że kłamał na temat katastrofy spowodowanej rozkazem Lecha Kaczyńskiego...

Co istotne - chorąży Remigiusz Muś miał 42 lata i był emerytem (prawdopodobnie od fatalnego lądowania we mgle).


Tak, tak, wiemy jak bylo.

@The Mike

Slabo sie starasz. Nie masz do czynienia z jakims chlystkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 28 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
A tak już trochę bardziej z dystansem
toś mnie, Akfo, rozbawiła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 29 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że to zamach to już chyba każdy powinien wiedzieć.
Mnie ciekawi tylko to, czy do czynienia miał z tym rząd rosyjski, czy to ktoś usiłował Polskę skłócić z Rosją.
Ciekawe kto następny zginie. Wcale się nie dziwie frustracjom J.Kaczyńskiego.
W powyższej liście nie było jeszcze ( a warto dodać ) że autor filmu tuż po katastrofie dostał nożem w brzuch na mieście w biały dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 29 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fearmen13 napisał:
To, że to zamach to już chyba każdy powinien wiedzieć.
Mnie ciekawi tylko to, czy do czynienia miał z tym rząd rosyjski, czy to ktoś usiłował Polskę skłócić z Rosją.
Ciekawe kto następny zginie. Wcale się nie dziwie frustracjom J.Kaczyńskiego.
W powyższej liście nie było jeszcze ( a warto dodać ) że autor filmu tuż po katastrofie dostał nożem w brzuch na mieście w biały dzień.


czytaj tu:
Prezydent obcym agentem
viewtopic.php?t=12879

tu ankieta
Co należałoby zrobić jakby się okazało , że prezydent państwa jest obcym agentem

Co należałoby zrobić jakby się okazało , że prezydent państwa jest obcym agentem

Aresztować i postawić przed sądem/ Trybunałem Stanu
34%
34% [ 31 ]
Nic nie robić
3%
3% [ 3 ]
Zaaranżować wypadek samochodowy/ samolotowy /inny
5%
5% [ 5 ]
Otruć i pochować z honorami
10%
10% [ 9 ]
Pozostawić sprawę OPATRZNOŚCI
2%
2% [ 2 ]
Skazać i wymienić na naszych agentów
4%
4% [ 4 ]
Skazać i wykonać wyrok śmierci
32%
32% [ 29 ]
Modlić się , aby zaprzestał wspołpracy z obcym mocarstwem
6%
6% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 89

Zagłosuj!


i czytaj to co dziś piszą w niecie:

"Narodowcy do zagospodarowani!

Kto po nich pierwszy sięgnie i wykorzysta?

Co mówią sami "N"?

Chcą nas jak najszybciej wyprowadzić na ulice.
Już szukają byle jakiego pretekstu.
Jakiejś rocznicy.
Byle jakiej!
Jak najszybciej wyprowadzić Naród na ulice , bo wkrótce będzie za późno!
Jak widzę tak wytrawnych graczy i pytam ich wprost o cel, to oni mówią mi wybory.
To nie są ignoranci.
To zawodowcy i najemnicy.
Amerykańska agentura traci grunt pod nogami."


tu dowody niewinności Lecha Kaczyńskiego

Budowa pomnika Romana Dmowskiego


"Roman Giertych, który niejako „wymusił” na Lechu Kaczyńskim decyzję o wpisaniu do budżetu miasta tej sumy."

"Tak oto, po raz pierwszy od 2006 roku, kiedy odsłonięty został pomnik Romana Dmowskiego – Głowa Państwa Polskiego odda hołd jednemu z głównych współtwórców odrodzonej w 1918 i 1919 Niepodległości.
Będzie to także pierwszy przypadek oficjalnego złożenia wieńca przez przedstawiciela państwa pod tym pomnikiem. "


za
viewtopic.php?t=12879&postdays=0&postorder=asc&start=50
Jan Engelgard
Bronisław Komorowski złoży hołd Romanowi Dmowskiemu
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 29 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fearmen13 napisał:
To, że to zamach to już chyba każdy powinien wiedzieć.

Każdy by wiedział, gdyby tylko były podstawy do mówienia o zamachu.
Obecnie wiadomo, że katastrofa była następstwem rozkazu Lecha Kaczyńskiego zmuszającego pilotów do lądowania wbrew przepisom i bez zgody kontrolerów.

fearmen13 napisał:
Mnie ciekawi tylko to, czy do czynienia miał z tym rząd rosyjski, czy to ktoś usiłował Polskę skłócić z Rosją.

Rząd rosyjski nie miał związku z katastrofą, gdyż Lech Kaczyński choć z pochodzenia był Rosjaninem, to przecież nie planował własnej śmierci.

fearmen13 napisał:
W powyższej liście nie było jeszcze ( a warto dodać ) że autor filmu tuż po katastrofie dostał nożem w brzuch na mieście w biały dzień.

Zwyczajne kłamstwo godne zaprzańca...
Sławomir Wiśniewski nigdy nie twierdził, że ktokolwiek mu coś zrobił.
Natomiast Macierewicz był bardzo niezadowolony, gdy kamerzysta wyjaśnił, że sPiSkowców kłamstwa nie mają żadnych podstaw:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 132, 133, 134   » 
Strona 115 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile