W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439464
Strona:  «   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Choć sam wierzę w zamach ( choć zaczyna mie się ta wiara łamać) ,
Ja nie bardzo wierzę, ale zaczynam się zastanawiać Wink
dromek napisał:
tłumaczenie rozmowy sprzed paru postów jest tak głupie i prymitywne ( ani znajomosci rosyjskiego ani za grosz rozumu),
W ramach wytłumaczenia (bo rozumiem, ze do mojego postu pijesz) - cytaty z tłumaczeniem w moim poście pochodzą ze strony na jego początku: http://www.smolensk2010.yoyo.pl/ - nie jest to moje tłumaczenie - pod każdym z cytatów tylko piszę, co ja - zaznaczam, że mi się wydaje - słyszę (w stosunku do tego, co autor podał). Zdaję sobie sprawę z tego, że szum itp. rzeczywiście mogą powodować istotne dla zrozumienia trudności. Wręcz można zrozumieć coś zupełnie innego, niż w rzeczywistości.
dromek napisał:
odnośnik do tłumaczenia dużo bardziej wiarygodnego i ....niestety ...niesensacyjnego :
http://www.youtube.com/watch?v=U_-oWN4a8uY&feature=player_embedded
Faktycznie bardziej wiarygodne. Kwestia tego, co chce się usłyszeć niestety determinuje w dużym stopniu to, co się słyszy. Bez odfiltrowania tego syfu wokół - IMHO nie ma szans.
magisteri napisał:
te dzwieki sa takie dziwne. z jednej strony slychac, ze cos jest mowione ale nie jestem pewien czy to poprostu inne dzwieki nie tworza takiego zludzenia - nie znam sie, ale cos mi nie pasuje w brzmieniu.
Rzeczywiście, jakby były nagrywane z innego pomieszczenia, otoczenia czy coś. Trudno powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że kluczem do tej katastrofy jest odpowiedź na pytanie... kiedy Komorowski zgolił wąsa ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tanczacy delfin




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można bluzgać, wyśmiewać i co tam jeszcze ludzie nie wymyślą (po 9/11 też ludzie twierdzili, że trzeba być debilem, aby uwierzyć w wyburzanie), ale:

W Tupolewie zamontowany został bardzo prosty element sterujący wysokościomierzem - banalna sprawa. Zdalnie można tym sterować.

Strzały na filmie to strzały, a nie szyszki, czy broń borowców. To było dobijanie rannych. Nikt nie potrzebuje świadków. Nie wiemy też kogo dobijano.

Żarówki do lamp na pasie startowym zostały wkręcone dopiero po katastrofie. Piloci byli PROFESJONALISTAMI.

System naprowadzający, który miał do wykorzystania Tusk niestety nie został wykorzystany podczas podróży Tupolewem.

Lotnisko kompletnie nie było przygotowane na bezpieczne lądowanie samolotu RZĄDOWEGO.

To nie radość z polskiego 9/11 - bo co to niby ma być za radość? Do dzisiaj oficjalne media mówią o ataku terrorystycznym w Nowym Jorku, mimo, że wiele osób zdaje sobie sprawy z tej ściemy. Oficjalna wersja o wypadku w Smoleńsku będzie utrzymywana. Nikomu raczej nie zależy na wojnie. FSB zrobiło swoje. NIE PIERWSZY RAZ.



śmierć Kaczyńskiego - ulgą dla Rosji i Unii - problemy z traktatem lizbońskim, sprzeciw dla nowej waluty, coroczne grzebanie w tragedii, która ma 70 lat. Kaczyński był znienawidzony w Rosji. Unia też go jakoś specjalnie nie kochała, delikatnie mówiąc.

śmierć Skrzypka - odblokowanie Euro.

Są ludzie, którym POLSKI ZŁOTY solą w oku jest. Niby banał, ale po wprowadzeniu Euro już nie będzie takiej kontroli nad walutą państwową, bo będzie nią EURO.

W międzyczasie sprzedawane są licencje na gaz z łupków...

Nie piszę tego triumfalnie. To jest SMUTNE. Nic w tym do ekscytacji. Wystarczy pozbierać w necie dostępne materiały.
P.S.
2 godziny po wypadku Komorowski już teczki przeszukiwał w IPN'ie.
Marta Kaczyńska stwierdziła w TV, że chce jak najdalej od Polski, Rosji i Unii Europejskiej.

I co - przypadek - wszystko to zbiegi okoliczności. Tak, tak - to był zwykły wypadek...
_________________
cokolwiek wysyłasz - wraca zwielokrotnione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Marta Kaczyńska stwierdziła w TV, że chce jak najdalej od Polski, Rosji i Unii Europejskiej.

Wybiera się do Izraela?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanczacy delfin napisał:

Żarówki do lamp na pasie startowym zostały wkręcone dopiero po katastrofie. Piloci byli PROFESJONALISTAMI.


...po pierwsze nie były to światła naprowadzające, wskazuje na to kąt ich nachylenia,..."nie w pionie w niebo"..a techniczne, do wykonywania prac na lotnisku i w jego obszarze,...
... po drugie nawet gdyby były naprowadzające, w tych warunkach żaden pilot nie mógłby z nich skorzystać,..a jeżeli od zobaczenia ich w tych warunkach uzależniałby podchodzenie do ladowania,..to nie byłby to żaden profesjonalista, a zwykły małoodpowiedzialny debil z dyplomem pilota

tanczacy delfin napisał:

Lotnisko kompletnie nie było przygotowane na bezpieczne lądowanie samolotu RZĄDOWEGO.


..to akurat przytyk do najjaśniejszego i jego służb,..bo na nim i jego służbach spoczywał obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa lotu,...profesjonalizm naczelnego dowódcy i jego służb mie polega na lataniu w dworze najjaśniejszego dowódcy, a na zabezpieczaniu lotów najjaśniejszego,..gdzie był bor i inne służby podległe uśmierconym w tej katastrofie najwyższym dowódcom...jaki pan, taki jego kram,..czyli zwykła nadęta pacaneria, choć trzeba przyznać wysoka pacaneria,.
...i pozwolę sobie przypomnieć to był prywatny lot jaśniepana prezydęta z gośćmi zaproszonymi przez tego jaśniepana prezydęta...
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trza wyslać link z filmikiem ze strzałmi do Alexa Jonesa Smile - ma środki niech zrobi analize bo polscy eksperci mieli ją zrobić 3 dni temu, ale widać mają inne sprawy na karku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie im wyszło, że Ruscy dobijają ofiary strzałami w potylice i teraz nie wiedzą co z tym zrobić....
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie rozpisałem numerologicznie datę i godzinę katastrofy i otrzymałem dziewięć. Jak wiadomo dziewiątka jest symbolem końca. Jest ona najwyższą liczbą w numerologii i stanowi swoisty zbiornik energii duchowych , wracających zawsze do tego samego źródła z którego powstały, lub wypłynęły. Tą tragedią coś się w Polsce skończyło i teraz można oczekiwać jakiegoś zwrotu akcji. Nie wiem,czy będzie to zwrot w dobrym kierunku, czy będzie to dramatyczny zwrot w drugą stronę. Od tego typu spekulacji są inni specjaliści. Nie wierzę jednak w przypadki. Moim zdaniem ta tragedia i ten wulkan nam coś przyniosą. Co, to już pokaże czas.
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Mudrasim napisał:
Moim zdaniem ta tragedia i ten wulkan nam coś przyniosą. Co, to już pokaże czas.


Na pewno przyniesie. Przez parę tygodni będzie nieco inaczej , normalniej w Polsce. Potem będzie tak jak było wcześniej.

Reszty twojego posta szkoda czytać.


Opiszcie krótko jak wyglądał pochówek tego zacnego polityka. Nie mam "szkiełka" i nie widziałem.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:

Te sample numeryczne już są niedostępne:
Cytat:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Czy możecie to wrzucić gdzieś jeszcze? Np. uploading.com freakshare.net hotfile.com (najlepiej każde) Wink


http://www.megaupload.com/?d=QZT9A54I
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Neuromancer




Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vril napisał:
Adwokat Diabła napisał:
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/
Strona, na której jakiś internauta zrobił analizę klatek z rzekomymi postaciami z filmiku 'ni chuja sjebje'.


Dla mnie ta cała analiza filmu to ściema. Przede wszystkim jakość obrazu jest zbyt kiepska. Przez to, można faktycznie pobudzić wyobraźnie do stworzenia na nowo różnych rzeczy.
... Doszukiwanie się na siłę pewnych elementów nie przysporzy sprawie rzetelnego wyjaśnienia, a jedynie wywoła niezdrową sensację...


Ja również twierdzę że ta analiza jest psu o dupę, jakbym nie patrzył to żadnych postaci nie widzę CHOĆBYM CHCIAŁ.
Równie dobrze, można próbować szukać gołym okiem chromosomów we własnym gównie.

Osobiście bardziej interesuje mnie pytanie, komu i dlaczego zależy aby stosunki polsko-rosyjskie nie uległy poprawie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanczacy delfin napisał:

Strzały na filmie to strzały, a nie szyszki, czy broń borowców. To było dobijanie rannych. Nikt nie potrzebuje świadków. Nie wiemy też kogo dobijano...


Może tak może nie ...

Cytat:
Żarówki do lamp na pasie startowym zostały wkręcone dopiero po katastrofie. Piloci byli PROFESJONALISTAMI.

System naprowadzający, który miał do wykorzystania Tusk niestety nie został wykorzystany podczas podróży Tupolewem.

Lotnisko kompletnie nie było przygotowane na bezpieczne lądowanie samolotu RZĄDOWEGO.

Też o tym wszystkim słyszałem głównie na Onecie i TVN ale nie wiem czy to prawda jest bo często kłamią .... ty wiesz ?

Cytat:
To nie radość z polskiego 9/11 - bo co to niby ma być za radość? Do dzisiaj oficjalne media mówią o ataku terrorystycznym w Nowym Jorku, mimo, że wiele osób zdaje sobie sprawy z tej ściemy. Oficjalna wersja o wypadku w Smoleńsku będzie utrzymywana. Nikomu raczej nie zależy na wojnie. FSB zrobiło swoje. NIE PIERWSZY RAZ...

Ale po co ?



Cytat:
śmierć Kaczyńskiego - ulgą dla Rosji i Unii - problemy z traktatem lizbońskim, sprzeciw dla nowej waluty, coroczne grzebanie w tragedii, która ma 70 lat. Kaczyński był znienawidzony w Rosji. Unia też go jakoś specjalnie nie kochała, delikatnie mówiąc.

Po pierwsze Kaczyński nie był dla Rosji żadnym kłopotem dodawał tylko kolorytu stosunkom Smile
Po drugie Traktat Lizboński Kaczyński podpisał 10 Paź 2009 jak byś nie wiedział...
po trzecie "męczeńska" Śmierć Kaczyńskiego spowoduje właśnie dopiero teraz grzebanie w zbrodni katyńskiej gdyż usłyszał o niej cały świat, rozumujesz od dupy strony panie delfin Wink

Cytat:
śmierć Skrzypka - odblokowanie Euro.

Dużo krzyku o skrzypka a i tak podpisał by co trzeba ...
to nie zaradność Skrzypka powoduje że jesteśmy finansowa wyspą dobrobytu ale manipulacje analizami finansowymi i sposobem liczenia np inflacji ...Według szwedów jesteśmy w gorszej sytuacji niż Grecy (poszukaj sobie a forum tabelki)

Cytat:
Są ludzie, którym POLSKI ZŁOTY solą w oku jest. Niby banał, ale po wprowadzeniu Euro już nie będzie takiej kontroli nad walutą państwową, bo będzie nią EURO...


Tylko teoretycznie już dziś ,jesteśmy udupieni na trzy pokolenia do przodu a to czy mamy złotego czy drachmę nie wiele już pomaga przy zadłużeniu i bandyckiej prywatyzacji ... Ale co ma do tego FSB i katastrofa spowodowana według ciebie przez moskali ?

Cytat:
W międzyczasie sprzedawane są licencje na gaz z łupków...

i z powodu tego gazu spadł samolot ? bo to chyba rząd podpisuje umowy z ewentualnym wydobywca gazu ? a Tuska nadal żyje i nikt go nie dobił ?

Cytat:
Nie piszę tego triumfalnie. To jest SMUTNE. Nic w tym do ekscytacji. Wystarczy pozbierać w necie dostępne materiały.


Nie wystarczy wszystko bezkrytycznie pozbierać musi to się jeszcze trzymać kupy
Cytat:
P.S.
2 godziny po wypadku Komorowski już teczki przeszukiwał w IPN'ie.
Marta Kaczyńska stwierdziła w TV, że chce jak najdalej od Polski, Rosji i Unii Europejskiej.

I co - przypadek - wszystko to zbiegi okoliczności. Tak, tak - to był zwykły wypadek...


nie wiem czy to wypadek czy nie ale ty jesteś na pewno dalej od prawdy niż ci się wydaje ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neuromancer napisał:
Osobiście bardziej interesuje mnie pytanie, komu i dlaczego zależy aby stosunki polsko-rosyjskie nie uległy poprawie ?

no prezydentowi już to zwisa... więc pewnie posłom PiS którzy jeszcze żyją. Smile

gówno warty taki film z youtube - zrobiony przez chuj wie kogo, chuj wie kiedy i chuj wie po co.
ścieżka dźwiękowa równie dobrze może być czyimś żartem, a wy mu robicie profesjonalne analizy fonoskopowe.
trochę dystansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neuromancer napisał:
Ja również twierdzę że ta analiza jest psu o dupę, jakbym nie patrzył to żadnych postaci nie widzę CHOĆBYM CHCIAŁ.
Dokładnie w tym problem. Kompresja obrazu, ruchy kamerą. Do tego dźwięk też taki sobie. Można się doszukiwać wielu postaci i słów i można je znaleźć, tyle że każdy może mieć inną wersję. Nawet pliki od NWO (mimo, że dość dobrze odfiltrowane) nic więcej (niż "moje) mi nie mówią. Sam już nie wiem, co słyszę na tym filmiku. Nie mniej odczuwam mały niepokój Wink, z którego nic nie pozostanie, gdy prokuratura ogłosi swoją "opinię". To tak pół żartem/pól serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tanczacy delfin




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege - FSB nie działało samo. Unia Europejska nie jest taka radośnie pokojowa, jak się wszystkim wydaje. Doskonale wiem kiedy podpisany był traktat lizboński. Zamach w Smoleńsku to złożona sprawa, ale spokojnie - czas pokaże kto jest beneficjentem tej całej akcji...
_________________
cokolwiek wysyłasz - wraca zwielokrotnione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neuromancer




Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gówno warty taki film z youtube - zrobiony przez chuj wie kogo, chuj wie kiedy i chuj wie po co.
ścieżka dźwiękowa równie dobrze może być czyimś żartem, a wy mu robicie profesjonalne analizy fonoskopowe.
trochę dystansu.


Bimi, i dlatego napisałem cyt: "ta analiza jest psu o dupę" teraz ludzie widzą i słyszą na filmie to co ktoś już zasugerował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie niby postacie, przy takiej jakości filmu, to i tak są nie do sprawdzenia. Ale mnie ciekawi tylko jedno. Skąd nagle znalazł się tam jakiś gościu z kamerą (no dobra, może to była komórka), a niedaleko chodzi sobie jakiś gościu z teczką.
Nie za duże skupisko ludzi w takim miejscu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem na stronie www.ktozabilprezydenta.pl ciekawe pytania zadane przez jednego z gosci:

Cytat:
- Dlaczego nikt nie oczekiwał tak pokaźnej i ważnej delegacji polskiej na lotnisku w Smoleńsku ?
- Gdzie byli Dziennikarze, Ochrona na lotnisku itd.?
- Dlaczego w pobliżu lotniska nie czekały samochody mające dowieźć Prezydenta i resztę delegacji na uroczystość? Mieli iść piechotą do Katynia?
- Dlaczego to Rosja przejęła całkowitą kontrolę nad śledztwem i nad szczątkami samolotu (w tym nad czarnymi skrzynkami), terenem katastrofy i ciałami ofiar? Przewodniczy jej Putin - były funkcjonariusz KGB?
- Dlaczego niespotykanie szybko, wręcz pospieszne podanie winnych: BŁĄD pilotów - bez analizy, sprawdzania? A nie np. zamach terrorystyczny, zestrzelenie samolotu, uszkodzenie klap lub lotek samolotu, celowe i zdalne zablokowanie / zakłócanie przyrządów lub układu sterowania, przez co następuje brak sterowności samolotem?
- Jaki to zbieg okoliczności pozwolił tak szybko odnaleźć i rozpoznać zwłoki Prezydenta Kaczyńskiego, w sytuacji kiedy inne szczątki wymagały drobiazgowych analiz?
- Dlaczego jest brak pożaru? powinny być czarne kłęby dymu a płomienie ponad drzewami a tu ledwie ogarek się palił... Od czego ludzie są spaleni?
- Silniki T0134 są na ogonie więc dlaczego na zdjęciach brak jest śladów wybuchu silników?
- W jaki sposób upadł samolot, aby rozbić na drobne kawałki kadłub, lecz nie zniszczyć kabiny pilotów, która była przecież najbardziej narażona na zniszczenie? I co się z nią później stało? Na zdjęciu satelitarnym są tylko drobne kawałki pokazane całego samolotu.
- Kabina pilotów była w dobrym stanie, więc dlaczego nie można było odnaleźć ciał pilotów?
- Wieniec w doskonałym stanie a ludzie w szczątkach?
- Dlaczego zabierali dziennikarzom i świadkom notatki oraz kamery zaraz po katastrofie?
- Wcześniej przed samolotem prezydenckim lądował inny samolot, a piloci nie narzekali na pogodę. Mgły dużej nie było jak mówią świadkowie - czy to była sztuczna mgła?
- Dlaczego podawali że w katastrofie zginęło 87 i 3 osoby żyją lecz ich stan jest ciężki.(potem to zamilklo) Po godz. że wszyscy nie zyją. Czy byli w stanie tak szybko teren sprawdzić?
- Dlaczego lampy przy pasie startowym w Smoleńsku nie miały żarówek?
- W Rosji pół roku temu robili generalny remont naszego samolotu, czyżby służby rosyjskie coś wymontowały lub zamontowały ?
- W momencie feralnego lądowania w przestrzeni powietrznej niedaleko Smoleńska latały 2 samoloty - Białoruski i Rosyjski. Co tam robiły? Pilnowały?
- Na pokładzie samolotu był szef polskich wojsk, Generał Gągor. Za kilka miesięcy miał zostać szefem wojsk NATO. Polak na czele wojsk NATO? Czy jest większa zniewaga dla Rosjan?
- Wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Janusz Kurtyka przeżył czy nie. Nastąpiło również przeszukanie Warszawskiego mieszkania Zbigniewa Wassermana. Czego szukali tam funkcjonariusze?!
- Samolot przechylił się tuż przed lądowaniem w lewo? Atak serca? Skąd taki nagły ruch i zwrot tuż przed lądowaniem?
- Dlaczego przed wizytą Putina i Tuska tam był zainstalowany mobilny ILS. Natomiast przed spotkaniem Kaczyńskiego ten system nawigacji usunięto.
- Dlaczego i po co Tusk pojechał 3 dni wcześniej, przed głównymi Uroczystościami, spotkać się z Putinem?
- Dlaczego nie pokazują w TV filmu, nakręconego przez naocznego świadka (ze strzałami...)?
- kto ustala listę pasażerów, dlaczego wycieka do internetu? Część posłów z PO nie wsiadła do samolotu! Kto ich ochronił?
- Dlaczego Komorowski zdążył już podpisać 5 ustaw + 2 o kontyngentach wojskowych, gdy trwa jeszcze żałoba??
- Jak długo jeszcze Polska będzie podporządkowana Rosji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valdi20000




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja jeszcze takie pytania widzialem i tez chetnie bym poznal odpowiedz na nie:

Cytat:

Czy ktorys z dziennikarzy probowal skontaktowac sie z autorem filmu "ni huja siebie" Yurą Budnykiem (rastychem)?
Czy ktos wie dlaczego w serwisie youtube konto autora filmu "ni huja siebie" zostalo zamkniete dzien po publikacji .
Czy ktos dysponuje lista dziennikarzy ktorzy przylecieli na lotnisko w Smolensku Jakiem-40?
Czy ktos przeprowadzal z nimi wywiad na temat tej katastrofy , gdzie wtedy byli co widzieli itd..?
Czy ktos kontaktowal sie z pilotami samolotu il-72 ktory mial ladowac tuz przed Lechem Kaczynskim ktory wedlug swiadka o malo co nie zachaczyl skrzydlem o plyte lotniska?
Kiedy na miejscu zdarzenia pojawili sie agenci FSB , czy standardowo na lotniskach wojskowych jest ich jakas liczba ktora zawsze tam stacjonuje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak też chcę swoje pytania. Smile
Cytat:
karygodna nieodpowiedzialność 1) dlaczego prezydent "zaprosił" tyle tak ważnych osobistości na swój lot?

karygodna nieodpowiedzialność 2) dlaczego pilot-kapitan wypełnionego VIP-ami samolotu miał 36 lat i tylko 200 godz. doświadczenia na tym konkretnym typie?

karygodna nieodpowiedzialność 3) dlaczego podchodzili do lądowania przy widoczności poniżej 500m gdy to konkretne lotnisko wymaga widoczności minimum 1000m do takiego manewru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W kilkudziesięciu ostatnich sekundach nagrania rejestrator z kokpitu nagrał rosnący szmer z przedziałów pasażerskich. Aż w końcu usłyszeliśmy nieludzki krzyk przerażenia i bólu" - relacjonuje "DGP" jeden z wojskowych prokuratorów."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
źródło: http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolen.....zynki.html

_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ścieżka dźwiękowa nie została podłożona. W 1:07 sek kiedy pada strzał faktycznie widać "dym" coś tam widać błysk dym kto to może wiedzieć. No chybaże nasz tajemniczy montażysta jest takim geniuszem, że tak dobrze podłożył dźwięk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prokurator generalny Andrzej Seremet wydał już decyzję o odtajnieniu i ujawnieniu zapisu rozmów pilotów i załogi. Ale zapowiedział jednocześnie, że upublicznione nie zostaną treści intymne. Chodzi właśnie o głosy przerażenia, gdy pasażerowie i załoga zrozumieli, że najpewniej nie unikną śmierci.
Ale dlaczego nie chcą ich upublicznić? Ze względu na "drastyczność"? Nie doszukuję się tu spisku Wink, ale uważam, że całość powinna zostać udostępniona. Rozumiem, z jednej strony - jak to może wpłynąć na rodziny, ale przecież to nie jest nagranie każdego z pasażerów z osobna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to może tak wyglądać, że Kaczyński powiedział pilotom jeszcze przed startem samolotu, że trzeba lądować w Smoleńsku za wszelką cenę , bo jest to sprawa priorytetowa tak jak wtedy http://dziennik.pl/wydarzenia/article230.....ntowi.html i to może tłumaczyć dlaczego czarne skrzynki nie nagrały żadnej presji w czasie lotu na pilotów od osób trzecich(no i podejście do lądowania było tylko jedno)
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 18 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=n9c0nvv-uFs&feature=related

Bez komentarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 132, 133, 134   » 
Strona 41 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile