W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439095
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sikorski, oglądałeś TVP Info? O 9:15 wg naocznych reporterów nie było tam żadnej mgły, mówiono jedynie o bardzo niskim pułapie chmur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
samolot krążył cztery razy... wg rosyjskich agencji... kontrolowanych przez Putina... który w środę klepał się z Tuskiem po pleckach

dzisiaj rano premier płakał... pewnikiem ze szczęścia


wg TVP2 putin niedawno zadzwonil do tuska i odbyl z nim godzinna rozmowe. maja wolny stol i karty beda rozdawac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefcioker




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech Wałęsa zaczął się drzeć na ruskich w TVN24 ale szybko go rozłączyli:). Spróbujcie znaleść ten fragment na necie.
Tak jak pisałem wcześniej darujcie sobie na razie pisanie o zamachu bo JEST ZA MAŁO informacji, Może o 20:00 po wszystkich ważniejszych dziennikach będzie coś wiadomo. Poza tym samolot się rozbił o 9:23 chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
samolot krążył cztery razy... wg rosyjskich agencji... kontrolowanych przez Putina... który w środę klepał się z Tuskiem po pleckach

dzisiaj rano premier płakał... pewnikiem ze szczęścia

Cytat:
sikorski, oglądałeś TVP Info? O 9:15 wg naocznych reporterów nie było tam żadnej mgły, mówiono jedynie o bardzo niskim pułapie chmur


Ale bzdury wypisujesz...

Ja w TV widziałem podnoszącą się gęstą mgłę. No chyba że w photoshopie dorobili...

Poczekajmy na więcej informacji to pogadamy na spokojnie. Na razie wiadomo tyle, że rozbił się polski samolot rządowy z wieloma znanymi osobistościami z świata polityki na pokładzie. Nic więcej...

Na pierwszym miejscu, dopuszczacie do głosu teorie spiskowe, zamachy stanu itp. Powinno się rozważyć na początku awarię maszyny, pogodę i błąd czynnika ludzkiego.

Jeśli myślicie że Rosja czy ktoś z Polskich elit "odpalił by" ten samolot na terytorium Rosji to jesteście po prostu WARIATAMI.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkownicy prawda2.info zawsze będą szukać sensacji i wymyślać najróżniejsze powody dla danej sprawy. Dziwne że jeszcze nie wygryźliście Alexa Jonesa ze swojego fachu.
Oczywiście nikt nie może zrozumieć że był to błąd pilota. 4 krotne podchodzenie do lądowania, lotnisko wojskowe słabo oznakowane, z pasem za krótkim dla Tu-154, mgła. Dlaczego FSB zbiera informację? Dla Rosji jest to kompromitacja że pozwolili lądować polskim delegatom na lotnisku przeznaczonym dla samolotów o innym wagomiarze i gabarytach.
A najśmieszniejsze są te wasze wizję o wojnie i dyktaturze. Dyktatury nie będzie bo kiedy odbywają się wyboru określa konstytucja, maksymalnie 60 dni od śmierci prezydenta. Wojny? To że zginął cały sztab nie oznacza nic. Każdy z tych dowódców ma swojego zaufanego zastępce, który zaraz wchodzi na jego stanowisko. Także nie obawiałbym się o stan polskiej WP.Rzeczywistość się nie zmieni, dzień jak codzień powiedziałbym, oprócz tego tragicznego wypadku.
Szczerze mówiąc, jakoś bardzo mi nie szkoda niektórych ludzi lecących w tym samolocie. Za to mam żal że zginęła Maria Kaczyńska, kobieta która miała 100 razy większą klasę od swojego męża.
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Jak na razie jedyna poszlaka wskazująca o w ogóle jakąkolwiek możliwość przeprowadzenia zamachu to ów wspomniany przez Bolka remont za 70 milionów, podczas którego mogło dojść do.... no właśnie


dla mnie to dziwny zbieg okoliczności "Tupolew dopiero co odbył remont w Rosji i otrzymał pięć lat gwarancji. Ale prawdopodobnie nie posiadał cyfrowego systemu naprowadzania IRS. System IRS posiadają teraz standardowo wszystkie samoloty pasażerskie." - pożyjemy zobaczymy, trzeba informacje zebrać do kupy i przeanalizować..
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosciak




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to po prostu zamach na Polskę, czekać tylko aż wyłączą prąd, gaz, wzniecą zamieszki w 2-3 miastach i wjazd na Polske :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zginęło kilkadziesiąt osób, politycy, wojskowi,cywile, kobiety i mężczyźni....Ogromna tragedia ludzka. Ja jednak widzę tylko szaloną "radość", że mamy własne 9/11 i powód do szukania kolejnego spisku choć jeszcze nic nie wiadomo. Czy naprawdę jest tak wielkie wypranie z uczuć że 3 godziny po tragedii potraficie tylko szczekać na siebie kolejnymi hipotezami a nikt nie zauważa tragedii ? Spodziewam się za 2 godziny kolejnej "no plane theory" bo tego że ktoś wyrazi ludzkie współczucie chyba już nie.

WYRAZY SZCZEREGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN TRAGICZNIE ZMARŁYCH W TEJ KATASTROFIE LUDZI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czarnych skrzynek nie ma...

Cytat:
Rosja: nie ma na razie czarnych skrzynek
Według władz Smoleńska na razie nie odnaleziono "czarnych skrzynek" prezydenckiego Tupolewa.


http://wiadomosci.onet.pl/2153178,12,1,1,,item.html

Pewnie ktoś ukradł...
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
t1r3d




Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze to moze byc poporstu czynnik ludzki lub zla pogoda, niemniej jednak parafrazując lenina "sprawdz kto na tym zyska" mozna sobie do woli gdybac, bo "dlaczego nie"? To nie jest zabronione..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w lotnictwie jest tak ze jak pilot przezyje katastrofe to jest z niepisanej zasady uniewinniany, jesli zginie jest winny
mysle ze pilot byl naciskany na to by wyladowal w tych warunkach przez przelozonych, choc szefem jest kapitan statku to pewnie ulegl naciskom generalicji

zginelo sporo niewinnych ludzi
oczywisnie nie mam tu na mysli politykow ktorzy sprzedali swoj kraj

zauwazyliscie
nigdy wczesniej media nie kochaly tak prezydenta Kaczynskiego
jak od dzisiejszych godzin porannych

troche wąsów Pytry mi bedzie brakowac i tuptania Gosiewskiego
ale sprzedali swojk kraj wiec poniesli kare
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrywajcie wszystko co sie da, wypowiedzi i inne bajary w telewizji. Wypowiedzi świadków bo to szybko zniknie.

Cytat:
W tej chwili wokół smoleńskiego lotniska panuje chaos. Wyją syreny alarmowe i pojawiło się mnóstwo służb ratunkowych. Trwa próba wydobycia pasażerów rozbitej maszyny - podaje TVN 24.


a przede wszystkim tych którzy wyciągali ciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powinno się rozważyć na początku awarię maszyny, pogodę i błąd czynnika ludzkiego.


Dobry pilot, a takim na pewno był prowadzący ten samolot bez problemu wyląduje mając przysłonięte szyby. Jedyny problem z lądowaniem jest wtedy kiedy jest silny i niestały wiatr.
np


Pogoda na pewno nie była przyczyną katastrofy chyba, że pilot leciał na swoich zmysłach co oznaczałoby, że to błąd pilota. Dobry pilot takich błędów nie popełnia raczej, więc awaria przyrządów. Awaria nowych przyrządów hmmm... Ciężko powiedzieć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na pierwszym miejscu, dopuszczacie do głosu teorie spiskowe, zamachy stanu itp. Powinno się rozważyć na początku awarię maszyny, pogodę i błąd czynnika ludzkiego.

zasadą jest zawsze stworzenie maksymalnej liczby teorii i eliminacja najmniej prawdopodobnych, w ten sposób zyskujesz największe prawdopodobieństwo, że niczego nie pominiesz. Stary w ostatnim wieku wydarzyło się kilkanaście katastrof lotniczych z głowami państw na pokładzie, większość okazała się zamachami. Wiec z czystego rachunku prawdopodobieństwa, myśl o zamachu przychodzi do głowy i staje się kolejną teorią, którą trzeba rozpatrzyć, nie pomijając innych.

zgadzam się z loko
Cytat:
Moja teoria jak najbardziej sensowna to zwyczajny rozkaz Prezydenta o lądowaniu podobnie jak było to w Gruzji. Tylko tam Prezydent trafił na twardego wojskowego który odmówił lądowania w trudnych warunkach za co pilot zapłacił posadą.

bo 4 próby podejścia do lądowania to dużo, raczej większość pilotów dała by spokój i poleciała na inne lotnisko.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do czarnych skrzynek to jak uważnie oglądaliście tvp to gościu, który nakręcił miejsce tragedii powiedział, że widział czarną skrzynkę w szczątkach samolotu.
Troche to dziwne, że ruscy jeszcze jej nie znalezli .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodem problemów z lądowaniem (usłyszałem w TVP info) był jakiś problem z samolotem. P.S. Rasta: Trzeba było się spytać reportera jaki miała kolor Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaruzelski miał lecieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
t1r3d




Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byloby glupotą myslec ze nie znaleziono skrzynek [szczegolnie ze byly 2]. Sprawa jest prosta FSB je juz dano zabralo do wlasnych ogledzin, kiedy wszystko sprawdzą zakopią je gdzies w poblizu i spokojnie poczekają az nasi je znajdą.. proste i skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co takie pieprzenie, że władza w ręce PO, że nikt z PO nie zginął...

Posłowie:
Lepszek Deptuła (PSL)
Grzegorz Dolniak (PO)
Grażyna Gęsicka (PiS)
Przemysław Gosiewski (PiS)
Sebastian Karpiniuk (PO)
Izabela Jaruga-Nowacka (Lewica)
Zbigniew Wassermann (PiS)
Aleksandra Natalli-Świat (PiS)
Arkadiusz Rybicki (PO)
Jolanta Szymanek-Deresz (Lewica)
Wiesław Woda (PSL)
Edward Wojtas (PSL)
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:

WYRAZY SZCZEREGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN TRAGICZNIE ZMARŁYCH W TEJ KATASTROFIE LUDZI.


Po co to wypisujesz, jakie sa szanse ze ktos z rodzin zajrzy tutaj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróciliście uwagę, że media strasznie kombinują z liczba osób na pokładzie tego samolotu. To musi być jakiś żart... nie wierzę, że pozwalają na wylot samolotu z lotniska w Warszawie nie wiedząc ile osób jest w danym momencie w samolocie... to paranoja... albo specjalnie udramatyzowana relacja... media mają chyba jakiś scenariusz żeby relacja była bardziej dramatyczna... może ktoś z Was miał do czynienia lub pracował na lotnisku mi wytłumaczy tą sytuację ... bo ja osobiście nie wierzę że nikt z lotniska nie wie ile osób wyleciało... to jest chore... .Przepraszam za chaos w tym opisie ale krew mnie zalewa jak ogladam tak źle zrobione relacje... i to we wszystkich mediach.
_________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
— Carlos Ruíz Zafón
Cień wiatru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaruzelski to miał lecieć do MOSKWY na parade a nie chylić głowę w lesie Smoleńskim czy Katyńskim! Sad(
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Gen. broni Bronisław KWIATKOWSKI Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP
2. Gen. broni pil. Andrzej BŁASIK Dowódca Sił Powietrznych RP
3. Gen. dyw. Tadeusz BUK Dowódca Wojsk Lądowych RP
4. Gen. dyw. Włodzimierz POTASIŃSKI Dowódca Wojsk Specjalnych RP
5. Wiceadmirał Andrzej KARWETA Dowódca Marynarki Wojennej RP
6. Gen. bryg. Kazimierz GILARSKI Dowódca Garnizonu Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Cytat:
Powinno się rozważyć na początku awarię maszyny, pogodę i błąd czynnika ludzkiego.


Dobry pilot, a takim na pewno był prowadzący ten samolot bez problemu wyląduje mając przysłonięte szyby. Jedyny problem z lądowaniem jest wtedy kiedy jest silny i niestały wiatr.
np

Tu filmik z youtube...

Pogoda na pewno nie była przyczyną katastrofy chyba, że pilot leciał na swoich zmysłach co oznaczałoby, że to błąd pilota. Dobry pilot takich błędów nie popełnia raczej, więc awaria przyrządów. Awaria nowych przyrządów hmmm... Ciężko powiedzieć Wink


O ile dobrze pamiętam to ten samolot lądował 2 lata temu w Niemczech na lotnisku przystosowanym głownie do przyjmowania samolotów pasażerskich. Lotnisko było wyposażone w najnowocześniejsze systemy wspomagające lądowanie.
Miała ona (pani pilot) dużo szczęścia oraz bardzo duże umiejętności. Ciekawostka... O ile dobrze pamiętam pilotowała go kobieta. Piloci są szkoleni do lądowania przy silnych bocznych wiatrach. Obejrzyj sobie parę filmów z "crosswind landing" nie jest to nic zadziwiającego.

Porównanie lądowania przy silnym wietrze na super nowoczesnym lotnisku w Europie do lądowania dużego TU-154 przy kiepskiej widoczności na małym lotnisku wojskowym w Smoleńsku, bez zaplecza technicznego i systemów wspomagania lądowania. Jest nie do końca na miejscu.

Nie wiadomo do końca czy samolot rozbił się " przed początkiem pasa" czy po minięciu lotniska.
Jeśli samolot rozbił się za lotniskiem to wg wina pilota. Złe podejście komenda " go around" i nieudana próba poderwania samolotu (jak na załączonym przez Ciebie filmie). Jeśli przed pasem przy podejściu do lądowania to można spekulować.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze strona wolno chodzi i wysłałem przypadkowo 2 razy tego samego posta. Przepraszam wszystkich. Bimi proszę o usuniecie tego posta.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 132, 133, 134   » 
Strona 5 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile