W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439753
Strona:  «   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie winiłem Rosjan za zbrodnię Katyńską, nigdy nie oczekiwałem od Rosjan przeprosin za tę zbrodnię. Zawsze uważałem że za ten mord odpowiada żydokomuna która się rozpleniła na ziemi rosyjskiej i w jednakowy ciężki sposób doświadczyła zarówno naród Polski, jak i Rosyjski. Cieszę się że ten wrzód katyński wreszcie być może zostanie przecięty. Żałuje jednak że dzieje się to w taki sposób w jaki się teraz dzieje.

Uważam że nachalne domaganie się przeprosin, jest żenujące i w stylu żydowskim. Tym bardziej że już Jelcyn wyraził wystarczającą skruchę za wydarzenia z przed 70 lat
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orwell




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam tak sobie ten wątek i tak się zastanawiam czy admin nie może powywalać troli internetowych. Po co zaśmiecać forum? Nie ich wracają na gazeta.pl lizać się po członkach wraz z innymi aszkanazejskimi.

Pozdrawiam
Orwell
_________________
"Fight club"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.infowars.com/polish-leader-ka.....ithin-e-u/

A tu ze strony Alexa Jonesa.

Cytat:
Lech Kaczynski, who died Saturday in a plane crash in western Russia, rose from childhood fame as an actor to become president of Poland. He was 60.

Half of an unusual tandem of power, Mr. Kaczynski was elected president in 2005 from the nationalist-conservative Law and Justice Party, led by his identical twin, Jaroslaw, whom he later appointed prime minister.

Swept into office as voters repudiated the group of former Communist officials who had dominated the country’s politics for much of the preceding decade, Mr. Kaczynski and his brother struggled at the top. They frequently put Poland on a collision course with its European Union partners and Russia, while polarizing voters at home with a shift to the right.


Co jak co, ale uważam, że to mógł być zamach. Nie przepadałem za tym prezydentem, ale swoje wiem. Analizując wszystkie informacje jakie się pojawiły (i jakie znikły!!!) dochodzę do takiego wniosku. Po pierwsze przed lądowaniem w mediach pojawiły się informacje o tym, że samolot ma problem z wylądowaniem z powodu awarii (skąd nimi to wiedzieli przed jeszcze wypadkiem?????). Obecnie większość tych informacji jest skasowana, a na onecie pozostał tylko temat. Po drugie piloci są uczeni lądować z mapą i instrukcją z wieży o wysokości nawet bez systemów w zerowej widzialności. Zakłada się im takie czapki, które zasłaniają im widok przez okna i każą im lądować na lotnisku patrząc tylko na przyrządy i instrukcje z wieży o wysokości i prędkości wiatru, pozycje i kierunek pasa startowego oczywiście znają, więc problemów z tym nie ma. Parę miesięcy temu w znacznie gorszych warunkach lądował samolot na Pyrzowicach i ściął parę świateł, ale w pas trafił bezproblemowo. Pilot prezydenckiego samolotu na pewno przechodził takie szkolenie. Po drugie wywiad z nawigatorem z wieży potwierdza, że samolot podchodził tylko raz do lądowania. Ukartować usterkę jest bardzo łatwo, w momencie gdy samolot wypuści podwozie blokują się stery co wyjaśniałoby mocny przechył na prawo i lot zaraz przed rozbiciem. Po trzecie sami piloci wypowiadają się, że błąd pilota nawet w takich warunkach nie był możliwy, gdyż pilot samobójcą nie jest i wiedział co robi. Przelatując 2x nad lotniskiem zorientował się, czy może wylądować i na tej podstawie podjął taką decyzję.

Kolejna sprawa to to, że media kłamią, gdyż wieża może tylko zalecić lądowanie na innym lotnisku, a nie odsyłać samolot na inne (tak jak było w przypadku tego samolotu co miał tam lądować). Jedynie informacja o zamknięciu lotniska z powodu warunków pogodowych zabrania lądowania. Lotniska nie zamknęli - znaczy - warunki są wystarczające, aby doświadczony pilot mógł bezpiecznie wylądować.
I jeszcze wiele wiele takich nieprawidłowości, które wyleciały i podczas pisania tego posta. Coś się przypomni to wrzucę.

Edit:
http://www.dziennik.pl/newsticker/articl.....ensku.html

Wspomniania wiadomość, nie onet, a dziennik. Samolot rozbił się o 9. O 9:22 taka info. O której był pierwszy reporter na miejscu? 20 po? Przecież jeszcze wtedy nawet nie wiedzieli, że to Polski samolot.

"Co mnie dziwi: mało kto zwraca uwagę na podobieństwo tej katastrofy z katastrofą CASA C-295M 25-I-2008 w Mirosławcu - gdzie pilot (śp.por.Robert Kuźma) lecąc w chmurze też nie trafił na pas startowy za pierwszym podejściem - a przy drugim, próbując wejść na właściwą oś, zahaczył skrzydłem o drzewa.
Czyżby jakaś luka w szkoleniu pilotów?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaźń Polsko rosyjską można posumować dialogiem:
Rosjanin mówi do Polaka:" Między naszymi narodami powinna panować przyjaźń"
Polak odpowiada:
"Przyjaźń polsko radziecka polega na tym, że twój dziad zabił mojego dziada, twój ojciec zesłał mojego ojca na Sybir, a Ty chcesz mówić jak powinienem się zachowywać i co mówić w moim własnym kraju"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:

Co jak co, ale uważam, że to mógł być zamach.
Nie przepadałem za tym prezydentem, ale swoje wiem...

... Po drugie piloci są uczeni lądować z mapą i instrukcją z wieży o wysokości nawet bez systemów w zerowej widzialnoś Zakłada się im takie czapki, które zasłaniają im widok przez okna i każą im lądować na lotnisku patrząc tylko na przyrządy i instrukcje z wieży o wysokości i prędkości wiatru, pozycje i kierunek pasa startowego oczywiście znają, więc problemów z tym nie ma....

... Pilot prezydenckiego samolotu na pewno przechodził takie szkolenie.

... Ukartować usterkę jest bardzo łatwo, w momencie gdy samolot wypuści podwozie blokują się stery co wyjaśniałoby mocny przechył na prawo i lot zaraz przed rozbiciem.

... Po trzecie sami piloci wypowiadają się, że błąd pilota nawet w takich warunkach nie był możliwy, gdyż pilot samobójcą nie jest i wiedział co robi.

Kolejna sprawa to to, że media kłamią, gdyż wieża może tylko zalecić lądowanie na innym lotnisku, a nie odsyłać samolot na inne .
Lotniska nie zamknęli - znaczy - warunki są wystarczające, aby doświadczony pilot mógł bezpiecznie wylądować.

Coś się przypomni to wrzucę.



Po tym co tu wrzuciłeś, pozostaje się tylko modlić aby nic Ci się już nie przypomniało.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki, to jest banalnie proste i to Ci każdy pilot potwierdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że banda pro rosyjskich kundli wybudziła się z letargu i zaczynają ujadać na jakiekolwiek zarzuty... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polataj sobie nawet wirtualnie to sobie wyobrazisz " jak to jest ".

Twierdzisz, że łatwo jest spowodować zablokowanie steru kierunku w pozycji skrętu przez jakiś mechanizm włączany przez wysunięcie się podwozia. Ja Ci mówię - Bzdura !!!

Włącz sobie Microsoft Flight Simulator. Wybierz malutką Cesnę oraz lot z Pyrzowic do Balic przy pełnym "realu" lotu. Podnieś sobie jakby tablicę przyrządów do góry aby nie widzieć okien to będzie ta "specjalna czapka na oczy pilota" o której mówiłeś. Spróbuj wylądować na dane wieży i ILS to zobaczysz o czym mówimy.Tak chyba będzie Ci najprostszej zrozumieć o co chodzi w pilotowaniu samolotu. Potem pogadamy.

Poczekajmy na oficjalne przyczyny katastrofy i spekulujemy wtedy. OK ?

Dodane

Cytat:
Prezydent Stanów Zjednoczonych Barrack Obama przyjedzie do Polski na uroczystość pogrzebową prezydenta Lecha Kaczyńskiego - taką informację przekazał we wtorek wieczorem Biały Dom. Na antenie TVN24 potwierdził ją rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.


więcej tutaj...
http://www.tvn24.pl/-1,1652098,0,1,obama-przyjedzie-na-pogrzeb,wiadomosc.html

Dzięki katastrofie w Smoleńsku padł mały rekord na www.Prawda2.info

Cytat:
Na Forum jest 260 użytkowników :: 4 Zarejestrowanych, 3 Ukrytych i 253 Gości
Najwięcej użytkowników 457 było obecnych 11:16, 10 Kwi '10

_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orwell napisał:
Czytam tak sobie ten wątek i tak się zastanawiam czy admin nie może powywalać troli internetowych. Po co zaśmiecać forum? Nie ich wracają na gazeta.pl lizać się po członkach wraz z innymi aszkanazejskimi.

Pozdrawiam
Orwell


Orwell nie nauczyłeś się oddzielac ziarna od plew. Na gazeta.pl pewnie same plewy, a tutaj urodzaj, czasem jakiś chwast. "Tutaj" nie potrzeba żadnych środków w "stylu" Monsanto. A zboże jest różnorakie. i to jest piękne Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brick wall

http://wolnemedia.net/?p=21098 proszę bardzo Turecki, słowa pilota.
Podałem Ci prawdziwe informacje, o resztę się sprzeczać nie będę. Nie obchodzi mnie, czy potrafisz myśleć, czy nie. Szkolenie z tą "czapeczką" jest podstawowym szkoleniem każdego pilota, czy to wojskowego, czy cywilnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h.”

ja tam ekspertem nie jestem, nawet pilotem, ale szczerze powiem że wolał bym z tym kolem nie latać jeśli lądując we mgle wyciąga podwozie dopiero na wysokości 50-100m Smile
zajebisty ekspert.

jest bardzo nieprawdopodobne (o wiele bardziej niż wypadek) by ktokolwiek mógł przeprogramować samolot tak aby po pierwsze nie wyszło to w czasie przeglądu (który niewątpliwie w przypadku tego lotu był niezwykle skrupulatny), a po drugie tak by załoga nie zdążyła o tym powiadomić bazy jeszcze przed rozbryzganiem się o ziemię.
poza tym czarne skrzynki też niezwykle trudno by było podrobić - polacy i rosjanie którzy badają te skrzynki musieli by współpracować z zamachowcami.
a to już pomówienie.
mam nadzieję że upublicznia te nagrania z czarnych skrzynek - wtedy będzie wam głupio, czy zaczniecie gadać że to fake?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy samolot wyciąga podwozie tuż przed lądowaniem. Z pewnością chowa je zaraz po oderwaniu się od pasa.

Cytat:
jest bardzo nieprawdopodobne (o wiele bardziej niż wypadek) by ktokolwiek mógł przeprogramować samolot tak aby po pierwsze nie wyszło to w czasie przeglądu (który niewątpliwie w przypadku tego lotu był niezwykle skrupulatny), a po drugie tak by załoga nie zdążyła o tym powiadomić bazy jeszcze przed rozbryzganiem się o ziemię.
poza tym czarne skrzynki też niezwykle trudno by było podrobić - polacy i rosjanie którzy badają te skrzynki musieli by współpracować z zamachowcami.
a to już pomówienie.


Zgadzam się, jednak drobna uwaga. Ty tych czarnych skrzynek nie będziesz przeglądał, więc wersję mogą podać jaką chcą. Zobaczymy jaka będzie wersja oficjalna.

Btw. System CAT IIIC pozwala na zdalne sterowanie samolotem z wieży. Chodzi mi o filmik, który tu ktoś wrzucił. Pilot nie musi być obecny w kabinie jeśli samolot posiada ten system. Bardzo się chwalono CAT IIIC w Airbusie-A380 i tym, że samolot może latać i lądować bez udziału człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Ty tych czarnych skrzynek nie będziesz przeglądał, więc wersję mogą podać jaką chcą.

Jacy "oni"? Określ o kim mówisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
.

Btw. System CAT IIIC pozwala na zdalne sterowanie samolotem z wieży. Chodzi mi o filmik, który tu ktoś wrzucił. Pilot nie musi być obecny w kabinie jeśli samolot posiada ten system. Bardzo się chwalono CAT IIIC w Airbusie-A380 i tym, że samolot może latać i lądować bez udziału człowieka.


Nawet potrafi trafić w WTC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 22:45, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje to mosadu, bądź innych talmudycznych zjebów robota przy udziale kogoś z naszych, czyli NWO.

ugrali wszystko co mogli:
Rosja - zamachy w metrze plus ostrzeżenie Smoleńsk - tarcie Usrael - Iran - Rosja (Putin już się obsrał, nie wie co zrobić to zachowuje się jak ktoś wspomniał przyzwoicie)
dodatkowo porozumienie USA - Rosja

UE - doprowadzenie do kryzysu ekonomicznego w Polsce, zlikwidowanie "hamulcowego" katola Europy, całkowite podporządkowanie się Brukseli - katalizator
Polska - całkowite przejęcie władzy, Olechowski, Komorowski, WSI, Wojsko, bankowość - NBP, euro etc
Izrael - odszkodowania, antysemityz?


dodatkowo mam obraz w głowie Tusk- Putin, Tusk jakby pewniejszy siebie (wyszedł spod buta) Putin zmieszany..

Przechodzimy bezpośrednio pod władanie UE, pomijam geopolitykę choć tu sytuacja z Gruzją wyjaśniła się na dobre, energetyka porozumienie Rosja - Niemcy


Wszystko to katalizator.... im się już bardzo spieszy..
chaotycznie pisze no ale
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałem "oni". Ci, którzy zajęli się skrzynkami.

Coś do rozluźnienia atmosfery:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Czy jako, że na pogrzebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz jego małżonki, który odbędzie się w Krakowie pojawią się takie osobistości jak Barack Hussein Obama, Herman van Rompuy czy Josse Emmanuel Barroso, nie należało by wysłać delegacji reprezentującej prawda2.info?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Ty tych czarnych skrzynek nie będziesz przeglądał, więc wersję mogą podać jaką chcą.

JA napisał:
Nie napisałem "oni". Ci, którzy zajęli się skrzynkami.

I nie musiałeś pisać.
"oni" jest domyślne w polskim języku. Smile

Ale przecież skrzynkami zajęły się stosowne urzędy do badania wypadków lotniczych - nie wiem jak rosyjski urząd, ale polska komisja d.s. badania wypadków lotniczych ma wiarygodność nieporównywanie większą niż policja czy rząd. Zarzucasz jej udział w zamachu na 96 Polaków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgineli. Kropka. Nawet jesli to byl zamach i to odkryjemy to co, ruszymy na Rosje?
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
@Bimi Czy jako, że na pogrzebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz jego małżonki, który odbędzie się w Krakowie pojawią się takie osobistości jak Barack Hussein Obama, Herman van Rompuy czy Josse Emmanuel Barroso, nie należało by wysłać delegacji reprezentującej prawda2.info?


Jasne, że należy! I jeśli Putin ruszy tu KGB-wski zad, to koniecznie musi Bimi uścisnąć mu dłoń, podziękować za niewiarygodną wręcz, serce rozdzierającą miłość do bliźniego swego, jak i pogratulować Wowie mentalnej transformacji.
Amen Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Zgineli. Kropka. Nawet jesli to byl zamach i to odkryjemy to co, ruszymy na Rosje?


a dlaczego uwazasz ze to ruscy przeprowadzili ewentualny zamach?
czy ewentualna bomba z zapalnikiem ktora mogla uzbroic sie po starcie
mogla byc uruchomiona na 40m wysokosci przy ladowaniu

wiem ze to mocno naciagane ale mozliwosc istnieje
jako ze nasz narod zazwyczaj jest madry po szkodzie to jednak trudno uwierzyc mi
ze tu nik nie pomogl w wypadku

moze Jarek sie wypowie o co mowil brat przed ladowaniem
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Faraon napisał:
@Bimi Czy jako, że na pogrzebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz jego małżonki, który odbędzie się w Krakowie pojawią się takie osobistości jak Barack Hussein Obama, Herman van Rompuy czy Josse Emmanuel Barroso, nie należało by wysłać delegacji reprezentującej prawda2.info?


Jasne, że należy! I jeśli Putin ruszy tu KGB-wski zad, to koniecznie musi Bimi uścisnąć mu dłoń, podziękować za niewiarygodną wręcz, serce rozdzierającą miłość do bliźniego swego, jak i pogratulować Wowie mentalnej transformacji.
Amen Wink

Smile
to wysyłam cię w imieniu prawda2.info tomkiewicz.
idź pierdolnij se zdrowaśke nad trumną swego prezydenta - od razu poczujesz się spełniony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tow. tomkiewicz otrzymał odpowiedź jednak mam wrażenie, że nie nosi ona oznak szczerości.

Przemyślałeś sprawę Bimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda Bimi. Skrzynkami zajęły się najbardziej wiarygodne instytucje w Polsce. Co nie znaczy, że mamy im ufać w 100%. Z resztą niestety, możemy tylko wyłapywać nieprawidłowości i stawiać hipotezy. Z WTC też tak było na początku. Poczekamy zobaczymy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zwolenników teorii zamachu mam kilka pytań:

Kto konkretnie był celem teoretycznego zamachu? Tylko prezydent? Dowództwo wojskowe? Prezes NBP? Szef BBN? Wiadomo, że lista była płynna i nazwiska zmieniały sie do ostatniej chwili. Do tego decyzja o locie samolotem prezydenta zapadła dosyć późno, gdyż miał jechać koleja. Zatem potencjalni zamachowcy mieli malo czasu na przygotowanie. Chyba, że lot samolotem był "przygotowany" zanim sami lecący się o tym dowiedzieli. I tu jest tylko jeden trop. Osoba która miała wpływ na zmianę decyzji. A to świadczy o jakimś agencie wysoko w Kancelarii albo służbach odpowiedzialnych za ochronę państwa i prezydenta. Kolejne pytanie to czyj to agent?
Rosja? Chyba łatwiej by było uskutecznić śmierć polityczną, rozpętujac jakąś aferę w trakcie kampanii i wyjść z tego w białych rękawiczkach niż fizycznie likwidować.
Kolejne pytanie to czy gdyby to byli Rosjanie to czy przewidzieli takie nagłośnienie w świecie sprawy Katynia? Bo teraz zostali postawieni w sytuacji bez wyjścia i dalej juz nie mogą kręcić w tym temacie.
Ameryka? Mają ważniejsze głowy do ścięcia takie jak prezydenci Wenezueli czy Iranu. A Polskę i tak mają głęboko w dupie.
No i czy to był "inside job". Jak tak to kto: mafia PO czy też przewrót w armii albo atak na NBP? Ogromny ludzki koszt. Czy jest w naszym narodzie psychopata polityk zdolny do podjęcia takiej decyzji i znalezienia wykonawców? Jeżeli tak to współczuję.
No i jeszcze zapomniałbym o NWO. Zastraszenie rządów innych państw przykładowym atakiem na strukturę państwa polskiego w celu bezsprzeciwowego wprowadzenia swojego planu
No tegie głowy. Do roboty. Smile
Bo media już osądziły i podadzą błąd pilota, ewentualnie kontrolera lotów. Jeden z nich żyje, a drugi nie. Jeden jest z Polski a drugi z Rosji. Wybór winnego dosyć trudny.
Wątpię że poznamy pełne stenogramy rozmów z kabiny pilotów gdyby było inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 132, 133, 134   » 
Strona 27 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile