Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Ja się nie szczepię  
Podobne tematy
Czy szczepionki mają sens?617
Szczepionki - oszustwo w Polsce 55
Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich65
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3234
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3954
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:43, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Ja się nie szczepię Odpowiedz z cytatem

Prof. Maria Dorota Majewska: Ja się nie szczepię
Aktualizacja: 2009-10-29 11:21 pm

Profesor Maria Dorota Majewska nie jest profesorem jakiegoś “marketingu” czy innej pseudonauki, jakie rozpleniły się w Polsce na prywatnych uczelniach, wykorzystującym swój tytuł profesorski do przydania sobie autorytetu w dziedzinach, o których nie ma pojęcia. Prof. Majewska jest wybitnym neurobiologiem. Przez 25 lat pracowała w czołowych instytucjach naukowych USA, między innymi na uniwersytetach Harvarda i Missouri oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie. Obecnie w Zakładzie Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia w sprawie szczepionek, które międzynarodowa łobuzeria i złodzieje wciskają nam na siłę. Oto wywiad z nią zamieszczony w Angorze z dnia 27.09.2009.

Poszczególne kraje zamawiają miliony, dziesiątki milionów szczepionek przeciwko świńskiej grypie, które najwcześniej znajdą się w naszych aptekach na początku przyszłego roku. Tymczasem już jesienią świat może zaatakować pandemia.
- Na razie żadnej pandemii grypy nie ma i nie było.

Ale nie tak dawno WHO po raz pierwszy od 41 lat ogłosiła najwyższy stopień zagrożenia pandemią grypy.
– Według Państwowego Zakładu Higieny, w Polsce było tylko 13 potwierdzonych przypadków zachorowań na tzw. świńską grypę. Wszystkie osoby wyzdrowiały, a choroba miała bardzo łagodny przebieg. Gdy w takiej sytuacji ktoś straszy mnie, że za chwilę wybuchnie pandemia i na świecie zachorują setki milionów, a może i miliardy ludzi, to ja w to nie wierzę. Zastanawiam się, na ile wiarygodne mogą być plotki publikowane coraz częściej poza największymi mediami (głównie w internecie), że możliwe jest świadome i celowe uwolnienie takiego wirusa w niektórych krajach dla osiągnięcia gigantycznych zysków. A co do WHO – to pamiętajmy, że ta organizacja w znacznym stopniu jest finansowana z pieniędzy światowych koncernów farmaceutycznych.

To brzmi jak scenariusz kiepskiego thrillera?
– W przeszłości w USA lub Wielkiej Brytanii, nie mówiąc już o państwach totalitarnych, dochodziło do eksperymentów z bronią biologiczną. Do nielegalnego zarażania żołnierzy i cywilów, obywateli własnych państw, różnymi groźnymi chorobami. Dla mnie szczególnie niepokojąca była nie tak dawna informacja z Czech, gdzie tamtejsze służby medyczne wyłapały partię testów szczepionek na grypę sezonową zanieczyszczoną wirusem ptasiej grypy, która jest o wiele bardziej niebezpieczna od świńskiej. Nie znajduję innego wytłumaczenia tego przypadku jak czyjeś celowe działanie. Dlatego nie ufam żadnemu rządowi, żadnej światowej organizacji. Te instytucje, podobnie jak niektóre media, ośmieszają tych, którzy nawołują do zachowania czujności. Ale uważam, że lepiej wydać się śmiesznym i przeżyć, niż zbagatelizować problem i zachorować. Czasem można czytać między wierszami (w informacjach, które docierają do nas z WHO czy innych instytucji, na przykład z amerykańskiej agencji CDC (Centers for Disease Control and Prevention). I właśnie z doniesień CDC można się dowiedzieć, że jak na razie wirus świńskiej grypy nie wymaga szczepień, a nawet silnych leków, gdyż każdy zdrowy człowiek jest w stanie samemu się z nim uporać. Świńska grypa może być problemem jedynie dla osób cierpiących na określone schorzenia.

Właściwie każda dostępna w Polsce publikacja na temat szczepień ochronnych i prawie wszyscy lekarze zgodnie radzą szczepić się na wszystkie możliwe choroby – od zwykłej grypy po pneumokoki, zapewniając o wyjątkowej skuteczności tych szczepionek.
– Dwa-trzy lata temu w “British Medical Journal” ukazały się wyniki japońsko-włoskich badań dotyczących skuteczności szczepień na grypę sezonową. Przeprowadzono je na dużej populacji z tego samego obszaru. Połowa badanych została zaszczepiona, a drugiej połowie podano placebo. Wniosek był taki, że te szczepionki są nieskuteczne. A nawet, że szczepieni chorowali częściej. Notowano wiele powikłań poszczepiennych, zwłaszcza u osób po 65. roku życia. Z bazy danych CDC możemy się dowiedzieć, że w Stanach Zjednoczonych w okresie 18 lat zanotowano 60 tys. udokumentowanych zgonów wśród zaszczepionych zdrowych ludzi. Jest też bardzo interesująca nowa publikacja japońskich badaczy dotycząca tzw. grypy hiszpanki (w latach 1918-1919 uśmierciła od 50 do 100 milionów ludzi na całym świecie – przyp. autora). Japończycy doszli do wniosku, że do tak wielkiej śmiertelności mogła przyczynić się… aspiryna. Lek wówczas nowy, lecz bardzo już rozpowszechniony i reklamowany jako panaceum prawie na wszystko. Ponieważ aspiryna obniża temperaturę i hamuje w organizmie produkcję pewnych hormonów, które służą do pobudzenia układu odpornościowego, to niewykluczone, że jej zażycie mogło stać się główną przyczyną tak wielkiej śmiertelności. Nie bez znaczenia miało też wycieńczenie wielu społeczeństw zakończoną właśnie wojną.

Istnieje teoria, że szczepionki mogą negatywnie ingerować w system immunologiczny człowieka.
– Jest na to dużo dowodów. W Stanach Zjednoczonych na skutek powikłań poszczepiennych mogło umrzeć od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy dzieci. Rozbieżności są tak duże, gdyż – według Amerykańskiej Agencji Leków – ilość raportowanych powikłań po lekach, szczepionkach i zabiegach wynosi zaledwie od 1 do 10% takich przypadków. Szczepionki mogą powodować schorzenia neurologiczne, immunologiczne, a także uszkadzać wiele organów. Niektóre bardzo poważne naukowe teorie uważają, że gwałtowny wzrost zachorowań na cukrzycę, zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia, może być spowodowany nadmiarem szczepień. Skutkiem szczepień mogą być też choroby auto-immunologiczne, gdy organizm zaczyna atakować własne komórki. Niektóre szczepionki mogą być szczególnie niebezpieczne dla trzustki, tarczycy, gonad.

W internecie można zapoznać się z bardzo ostrą polemiką między panią a Polskim Towarzystwem Wakcynologii (wakcynologla – nauka zajmująca się szczepieniami ochronnymi).
– PTW zaatakowało mnie z powodu badań, jakie prowadzę ze środków Unii Europejskiej. W dużym skrócie sprawa dotyczy autyzmu i potencjalnej roli thimerosalu w patogenezie tej choroby. Jak wiadomo - thimerosal, który przez kilkadziesiąt lat był dodawany do szczepionek oraz innych medykamentów (bez rygorystycznych badań świadczących o jego bezpieczeństwie) – zawiera znaczne ilości rtęci, która w każdej postaci jest substancją bardzo toksyczną. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, u dorosłych choroby neuro-degeneracyjne (Alzheimera i Parkinsona) oraz degeneracyjne zmiany w systemach reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze (kraje skandynawskie wprowadziły zakaz używania rtęci).

Czy thimerosal występuje także w szczepionkach dostępnych w Polsce?
– Praktycznie jest we wszystkich polskich szczepionkach.

Również w szczepionkach przeciwko grypie?
– W ogromnej większości.


Z naszej rozmowy czytelnik powinien wyrobić sobie pogląd: szczepić się, czy też nie szczepić?
– Staram się nie udzielać takich rad. Każdy może mieć w tej sprawie własne zdanie. Ja na pewno nie zaszczepię się ani na grypę sezonową, ani na świńską.
Często rodzice pytają mnie, czy mają szczepić swoje małe dzieci? Wówczas odpowiadam im, żeby ważyli, czy w razie zachorowania dana choroba ma łagodny przebieg, czy jest łatwa w wyleczeniu, na przykład antybiotykami? W Polsce przymusowo szczepi się noworodki w pierwszych godzinach życia przeciwko żółtaczce typu B. Tymczasem ostatnie badania amerykańskie wykazały, że dzieci szczepione szczepionkami ze związkiem rtęci dziewięć razy częściej są upośledzone umysłowo niż te, które nie są szczepione. W wielu cywilizowanych krajach świata na żółtaczkę typu B szczepi się dopiero nastolatków, przed rozpoczęciem życia płciowego. Myślę, że warto zaszczepić się przeciw polio, chociaż drugiej strony w Polsce od lat nie zanotowano żadnego przypadku tej choroby i moim zdaniem bezpieczniej byłoby podawać tę szczepionkę dzieciom po ukończeniu 3. roku życia. Można też szczepić przeciwko odrze. Pamiętajmy jednak, że mimo szczepień dzieci nadal chorują na tę chorobę. To samo mogę powiedzieć o krztuścu.

A gruźlica?
To sprawa bardzo dyskusyjna. Jest kilka dużych badań w tym jedno przeprowadzone przez WHO w Indiach. I co się okazało? Szczepieni (BCG) chorowali częściej.

Podobno w wielu krajach rządy już szykują się do przymusowych szczepień przeciwko grypie A (H1N1).
– Słyszałam, że taki scenariusz jest możliwy w Grecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji. Wiem jednak, że istnieją tam też bardzo silne i dobrze zorganizowane społeczne grupy protestu, więc pewnie się im nie uda.

Rozmawiał: Krzysztof Różycki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:46, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żółtaczka, tężec, ospa, cholera, żółta febra, polio i wiele innych chorób... chciałbym zobaczyć takiego który się nie zaszczepi będąc świadom, że właśnie wybiera się w miejsce występowania jednej z nich.

możecie psioczyć na szczepionki, ale głupotą jest kategorycznie stwierdzać "ja się więcej nie szczepię" tylko dlatego, że ostatnio ktoś postanowił opodatkować ludzi przy pomocy corocznej szczepionki przeciw grypie; najpopularniejszej dziś szczepionki, która paradoksalnie zapewne w ogóle nie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:23, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby tylko nie działała, to nie byłoby problemu.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:39, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

należysz to tych co twierdzą, iż ktoś umyślnie wsadza do szczepionek truciznę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:49, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, bo nie mam dowodów umyślności.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:57, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a masz motywy lub poszlaki umyślności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 690
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:07, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chodzi o teorię propagowaną ostatnio przez Jane Burgermeister? Według niej w szczepionkach instalowane będą czipy za pomocą których operator Haarp w WHO sterować będzie nastrojami.
To przerażające ! Zrobią nam smutno!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:45, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

motyw: chcą mieć więcej przestrzeni dla siebie
umyślność: skoro widzę, że wijąc się jak piskorz kręcą na temat thimerosalu to nie wierzę, że robią to bezwiednie. Skoro nie istnieją wyniki potwierdzające nietoksyczność tego akurat związku rtęci to po damski penis upierać się, że to taki cud-miód-orzeszkisolone?
Cała ta banda wydrwigroszy jest skorumpowana kasą i stanowiskami. Traktują resztę jak owce do strzyżenia i w tej materii nic się nie zmieniło od czsów feudalnych.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 690
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:53, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo przestrzeń, albo kasa. Mieliby zdepopulować sobie rynek zbytu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:56, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
motyw: chcą mieć więcej przestrzeni dla siebie

kto chce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:03, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrzebują rynków zbytu tylko służących do obsługi siebie i innych służących. Demonizujecie pieniądze a to tylko umowny zasób do realizacji celu. Coraz częściej słyszy się wezwania do rozwiązania problemu przeludnienia. Jakkolwiek to nie są nowe idee, pojawiają się obecnie częściej i bardziej otwarcie. Być może uznali, że została osiągnięta masa krytyczna z którą sobie nie poradzą? Nie wiem a Ty?
Ja tego nie chcę i nie wezmę i nie chcę dla swoich dzieci a Wy?

PS 2Bimi
Chce ten, którego nazwałeś w swoim pytaniu "ktoś"
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:13, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówiąc "ktoś" mam na myśli miliony ludzi którzy zamierzają zarobić, lub osiągnąć innego typu korzyści na strachu zatytułowanym "świńska grypa".
mozna odnieść wrażenie, że ktoś musi tym wszystkim sterować, bo zbyt dobrze jest to zorganizowane.
ale jakby sie nad tym zastanowić, równie dobrze może się to sterować same - zyskami korporacji i rządów.

jednak teza, że ten sam ktoś dodaje truciznę akurat do tego leku żeby sobie zapewnić więcej przestrzeni jest absurdalna, zwyczajnie śmieszna, wyssana z palca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:16, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Tak zwane szepionki nie są lekiem. Są preparatem profilaktycznym.
2. Tematem jest to świństwo na grypę aviańsko-golonkową czy wszelkie?

Cała sytuacja z tą aviańsko-golonkową jest mocno niejasna. Dzieją się w jej kontekście rzeczy dziwne nie wyłączając jakiegoś dziwnego gościa jak ze strefy 11, który nagle stał się ikoną ruchu anty którego działania są nardziej śmieszne niż niejeden skecz Montego.
Dlatego mam dużą rezerwę przed jednymi i drugimi. Dlatego jabu od pierwszych nie chcę a drugich nie słucham.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3954
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:19, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
1. Tak zwane szepionki nie są lekiem. Są preparatem profilaktycznym.
2. Tematem jest to świństwo na grypę aviańsko-golonkową czy wszelkie?


W Kanadzie będą szczepić na siłe, a później potrącą ci za tę szczepionkę.

Ciekawe jak to będzie tam z Żydami i Mułzumanami.
Im nie wolno mieć kontaktu ze swinia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:24, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co oznacza na siłę ale wiem, że całym Światem się zająć nie mogę. Wzniecać się też z tego powodu nie będę. Nie powstrzymam też otoczenia przed zamordowaniem mnie i mojej rodziny ale próbować będę.

PS
Zakaz kontaktów ze świnią armia carska wykorzystywała do uspokajania. Wystarczyła ponoć groźba pochowania w śińskiej skórze.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:40, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
eNKa napisał:
1. Tak zwane szepionki nie są lekiem. Są preparatem profilaktycznym.
2. Tematem jest to świństwo na grypę aviańsko-golonkową czy wszelkie?


W Kanadzie będą szczepić na siłe, a później potrącą ci za tę szczepionkę.

Ciekawe jak to będzie tam z Żydami i Mułzumanami.
Im nie wolno mieć kontaktu ze swinia.
Najwidoczniej dlatego w krajach muzułmańskich świńska grypa nie szaleje, hehehehe Very Happy
Podobnie było w Europie (ogólna większość chrześcijan), myślano, że ludzi można postraszyć BSE ,nie kwestionuję istnienia prionów, jednak moim zdaniem było to nagłaśniane w ten sposób, aby wywołać panikę, wszakże nie było to epidemią a było już bardzo blisko, aby owołać to epidemią pod koniec lat 90 ubiegłego stulecia. Więc BSE nie przeszło, ponieważ Europejczycy mogą żreć świnie i ptaki... pomyślano więc, że można zrobić show w roli głównej ze świniami i ptakami, wszakże... kraje islamskie wbijały w BSE, wszakże to radykaliści (bóg albo śmierć), poza tym... kraje islamskie z reguły są krajami biednymi, więc kto mógłby napędzać szczepienia, jeśli nie europejczycy lub amerykanie czy nawet australijczycy ze względu na brak radykalności religijnej(?) Islamiści boją się boga i choćby ch*j na ch*ju staną i ch*jem się podparł... oni są radykalistami wychowanymi w górach, gdzie dziadek, pradziadek im mówił, iż bóg jest ponad wszystko...myślenie europejczyków (i w/w op. wyznawców islamu) zmieniło się radykalnie, gdyż żyjemy jak żyjemy, nie żyjemy w górach (choć może byłoby co niektórym wskazane), mamy dostęp do większości informacji, możemy rozważać wg naszego myślenia co dobre a co złe, itd. Stąd takie anomalia i raczej jestem pewna, że muzułmanie nie zachorują na świńską grypę, bo nikt nie będzie im w stanie tego wmówić o ile nie hodują świń, nie jedzą ich i nie bywają przy nich Very Happy Tak też ptasią grypę można było wmówić głównie azjatom, ale to był nieopłacalny biznes...
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 690
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:50, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczepienia to żaden spisek tylko doroczna akcja marketingowa.
Jeśli nastąpi depopulacja Ziemi będzie to proces powolny, zorganizowany i "demokratyczny ". Very Happy
Warunkiem takich działań jest stworzenie globalnego rządu. W innym przypadku jedna część Świata zamieniłaby się w obóz śmierci, inna w wylengarnię.
NWO musi wytyczyć wąską ścieżkę pomiędzy systemem emerytalnym a obniżeniem przyrostu naturalnego.
Najpierw jednak, każdy na tej Ziemi musi wpaść w łapy władzy.
Do zbudowania NWO potrzebni są zdrowi, zadowoleni oraz chętni robotnicy. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:04, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Do zbudowania NWO potrzebni są zdrowi, zadowoleni oraz chętni robotnicy. Very Happy

no raczej.
trzecia świątynia nie wybuduje się sama Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:16, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrońcy obecnie tam stojącej też się sami nie zgodzą a ona się sama nie zburzy.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:29, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakkolwiek, zabójcza szczepionka wydaje się nie mieć związku z osiągnięciem tego celu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 690
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:37, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie głoszący o grożącej nam niewoli, czołgach na ulicach oraz obozach są dla mnie zwykłymi agentami (modne słowo) NWO.
Mają proste zadanie - przekonać nas że jesteśmy wolni i może być tylko gorzej.
Jeśli ktoś narzeka że zapierdala od świtu do zmroku to po lekturze bloga grypa666 odetchnie z ulgą że może znów pójść do pracy.
Świat obozów pełnych siedzących na dupie więźniów których trzeba karmić i pilnować to absurd!
Mamy demokrację. Za kilka stów ludzie sami z siebie robią niewolników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:38, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święte słowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1820
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:55, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce tą szczepionke ! " Cudowne antidotum na ptasią grype " ! Ja się niczego nie boje, od czasu kiedy agenci wpływu prubowali mnie zwerbować na priv ( na forum ) straciłem rachube , jak macie jakieś namiary na tą szczepionke to piszcie na priv ,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 690
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:00, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez tych Proroków Apokalipsy ciągle nie mogę znaleźć odpowiedzi na proste pytanie:
"Czy jest skuteczna szczepionka na grypę?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18642
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:09, 31 Paź '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
"Czy jest skuteczna szczepionka na grypę?"

z własnego doświadczenie mogę odpowiedzieć że w moim przypadku szczepionka na grypę jest jak brai wave'y - gówno daje. Smile

natomiast miałem już tak, że tydzień po przyjęciu szczepionki sie pochorowałem. tak że po drugim takim przypadku sobie odpuściłem ten zacny wynalazek pomimo że dalej był sponsorowany przez firmę. swoją drogą to ciekawe, że w tym roku nie sponsorowali tych szczepień - pewnie z powodu kryzysu, oszczędności.

uważam, że przez te wszystkie coroczne szczepionki wirus tylko niepotrzebnie mutuje i się na nie uodparnia, do tego w ekspresowym tempie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ja się nie szczepię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.