W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tajne służby we współczesnej Polsce  
Podobne tematy
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne 514
Poszukujemy foty agenta, który wrobił Sawicką 79
Komorowski proponuje ograniczenie praw do zgromadzeń 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (31)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 28828
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz taką akcję?
Tak
80%
 80%  [ 29 ]
Nie
19%
 19%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 31 Lip '09   Temat postu: Tajne służby we współczesnej Polsce Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj artykuł na Wiki2: Tajne służby we współczesnej Polsce


Czasem bywam w Polsce. Nierzadko zdarza mi się odwiedzić jakieś nowe miasto (ostatnio np. Szczecin) i wszędzie odnajduję olbrzymie budynki z biurami tajnych służb; ABW, CBŚ, CBA, BOR, itp. itd... Pamiętam jak jeszcze mieszkałem z Zielonej Górze, kilka lat temu, pierdzieleni wybudowali sobie zajebisty nowy budynek na Szopena - ZUS się chowa. Ciekawe tylko za co i po co...

Są tu ludzie z całej Polski - zróbmy mapę takich placówek, wraz ze zdjęciami.

Jeśli ktoś się na to pisze bardzo proszę o foty wraz z adresami.

Dla ułatwienia wstępna lista (jestem pewien że jest niekompletna): http://www.bip.abw.gov.pl/index.php?id=19

To bardzo ważne by uświadomić Polakom, że wraz z upadkiem komuny nie upadły w Polsce tajne służby - wręcz przeciwnie; rozbudowały się.


Jakby ktoś miał lęki zdjęcie może nadesłać mailem - jak chce wyślę klucz PGP.
Gwarantuję anonimowość w ramach możliwości technicznych. Ewentualnie pozostaje Freenet.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 31 Lip '09   Temat postu: Zielona Góra Odpowiedz z cytatem

Zielona Góra, ul. Fryderyka Chopina 16

Cytat:
Otwarta siedziba ABW
2003-10-16, ostatnia aktualizacja 2003-10-16 19:20
Prezydent Bożena Ronowicz razem z szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzejem Barcikowskim otworzyli w czwartek w Zielonej Górze przy ul. Chopina siedzibę lubuskiego oddziału ABW. Budowę gmachu sfinansowało miasto. Koszt 4 mln zł.
http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,1726935.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 31 Lip '09   Temat postu: Szczecin Odpowiedz z cytatem

ABW. Szczecin, ul Małopolska 15.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem takich obiektów nie mozna fotografowac.
ale mam pytanie po co taka mapa i czy to nie zahacza o szpiegostwo Smile?
sama lista, którą podałeś jest chyba wystarczającym dowodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpiegostwo? Smile Szpiegostwo to jest dokładnie to czym zajmują się ludzie siedzący w środku tych budynków. To co ja chcę zrobić to zwykłe poinformowanie Polaków o tym na co idą ich podatki - lista którą podałem nie pokazuje jak okazałe są te budynki i ile ludzi w nich pracuje.

"Nie można fotografować" to pojęcie względne. Ja np. też sobie nie życzę żeby ktoś fotografował mój samochód a pały robią to notorycznie. Widać mają w tym wyższy cel - zupełnie jak ja Smile

Jak ktoś nie chce żeby mu fotografować budynek to niech sobie bunkier w lesie wybuduje i ogrodzi go 2-metrowym murem z drutem kolczastym. Nikt mu nie każe otwierać mega biurowca w centrum dużego miasta. Jeśli buduje w środku miasta to nie może mieć pretensji do turystów że robią sobie tam zdjęcia. Wszak komuna już się skończyła, a po niej nastała wolność i demokracja - czyż nie? Smile


Przytoczę tylko dwa wybrane fragmenty ciągle jeszcze obowiązującej Konstytucji RP:
Cytat:
Art. 51.
2. Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.
Cytat:
Art. 54.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem pewny ale wydaje mi sie, ze jesli na budynki nie ma przekreslonego aparatu to mozna go swobodnie fotografowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 12:54, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście CBA, CBŚ, ABW itd. to b. tajne agencje rządowe o których istnieniu wie jedynie garstka ludzi. . . Laughing

Opanujcie się i Bimi który mieszkasz bodajże w Holandii czy gdzie Cię tam wywiało, przejdź ssię po Londynie i zrób zdjęcie budynkowi Mi-5.

Co Was tak dziwią te budynki/ Przeciez one nie sa tajne bo sa zarejestrowane i posiadają kod pocztowy. Jakbyście zrobili zdjęcie, nie wiem, budynku Polskiego wywiadu cywilnego - to by było coś.

Jak chcecie sobie pooglądac budynki "tajnych" służb to wejdźcie na abw.gov i pooglądajcie ich siedziby.
Chcesz wiedzieć jak ich kształcą? Proszę:
http://www.abw.gov.pl/index@option=com_c.....d=161.html
Informacje nie musza być prawdziwe - ale rezultaty ich działań mżesz przeczytać w ich raporcie Macierewicza itd.
Ponieważ zauważyłem fascynacje kota w zielonym szaliku ABW zamieszczam nr telefonu - masz zadzwoń sobie chłopie i pozadawaj różne pytania.
http://www.abw.gov.pl/index@option=com_c.....d=187.html

Może coś jeszcze? Czekaj CBA Cię nie interesuje?

http://www.cba.gov.pl/portal/pl/20/140/I.....7_rok.html

Masz tutaj ifnormacje sprzed roku i rezultaty ich działaności.

No nie wiem zaraz chyba w paranoje wpadne bo znalazłem strony "tajnych" służb

https://www.cia.gov/
http://www.mossad.gov.il/Eng/AboutUs.aspx
http://www.mi5.gov.uk/

Już pozapisywałeś sobie numery kontaktowe, e-maile?

Co do zdjęć - możesz sobie pstrykać do woli. Nikt Ci nic nie zrobi bo ustawa o zakazie robienia zdjęć obiektom państwowym (wojsku, i "tajnych" prganizacji) została zdjęta z rok, półtora roku temu. Poszukaj sobie w dzienniku ustaw. Możesz nzawet robić zdjęcia jednostkom wojskowym (z czego korzystam). Może Cię zaskocze kocie w zielonym szaliku ale ja nawet WSZEDŁEm do budynku ABW!!! JAAAAAAAAA....i to nawet w Szczecinie gdzie mieszkam.

I tu twoja teoria panie Kocie upadła jakoby sie tych "tajnych" organizacji namnożyło. ZAPOMNIAŁBYM DODAĆ - WYSTARCZY WPISAĆ W GOOGLE CBA A WYSKAKUJE MAPKA I ZDJĘCIE BUDYNKU.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=abw+szczecin&lr=

P.S Te organizacje nie są tajne, to są służby bezpieczeństwa - zwał jak zwał ale tajne to one nie są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiesz wafel. Ja wiem że te budynki istnieją i że nie są tajne - to nie ja mam paranoje, że nie wolno ich fotografować, bo to szpiegostwo i w ogóle... Smile

Chodzi mi o to, że Polacy nie zdają sobie sprawy ze skali tego zjawiska - myślą, że SB skończyło się w 1989 roku, gdy w rzeczywistości dalej powstają coraz to nowsze "agencje" tego typu, dysponujące coraz większym budżetem, zatrudniające coraz więcej agentów.

Zestawiając wszystkie placówki zajmujące się szpiegowaniem obywateli chcę przemówić do wyobraźni przeciętnego Polaka, dać mu wyobrażenie tego jak potężny jest skierowany dziś przeciw niemu aparat inwigilacji. Czy aby nie potężniejszy niż za komuny?

Swoją droga zastanawiam się nad argumentacją osób które w ankiecie odpowiadają na "Nie"... Czyżby patriotyzm? Laughing Bo jeśli tak to pragnę was oświecić: te bandy tajniaków koło patriotyzmu nawet nie stały. Cel jest ten sam; tak 30 lat temu, jak i teraz: utrzymanie monopolu na władzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
P.S Te organizacje nie są tajne, to są służby bezpieczeństwa - zwał jak zwał ale tajne to one nie są.

Słuszna uwaga. Rozumiem, że sugerujesz iż tytuł tego wątku powinien brzmieć: "SB we współczesnej Polsce" Laughing

Czy ci się to podoba czy nie tego rodzaju służby nazywa się "tajnymi".
Po pierwsze dlatego, że ludzie pracujący w tego rodzaju "policji" nie noszą mundurów. Noszą natomiast broń i odznakę - z praktycznego punktu widzenia są pałami.
A po drugie dlatego, że najczęściej już sam fakt że tam pracują jest informacją tajną. Inaczej mówiąc: jak mi znajdziesz w internecie listę osób-agentów (nie mam tu na myśli sprzątaczek ani rzecznika prasowego) pracujących w Szczecińskim oddziale ABW to daję ci dożywotnio limit 18 na forum Smile

Inna kwestia jest taka, że te służby werbują w społeczeństwie tzw. tajnych współpracowników, czyli szpiegów. Robią to zgodnie z prawem, taka jest ich "misja".

W związku z powyższym uważam więc że nie popełniam żadnego błędu lingwistycznego nazywając je "tajnymi służbami".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, dla kogo Ty pracujesz ?
Mysle, ze zadnemu Polakowi nie powinno sie podobac takie wyciaganie informacji na temat polskich instytucji rzadowych !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Bimi, dla kogo Ty pracujesz ?
Mysle, ze zadnemu Polakowi nie powinno sie podobac takie wyciaganie informacji na temat polskich instytucji rzadowych !!!

Laughing
Jeśli Polacy mieliby choć odrobinę oleju w głowie to już dawno sami zaczęliby się domagać od rządu wyjaśnienia nad czym właściwie pracują ludzie w tych pięknych biurowcach z napisem ABW przy wejściu. Niestety większość jest tak pusta jak ty Goska - jeno HAARP im w głowie, bo od tego przynajmniej cycki rosną.

Żyjecie w więzieniu i nie pytacie nawet "kto nas tu pilnuje?".

Dlaczego to takie ważne żeby ujawniać i demaskować dawnych kapusiów, skoro dziś dalej robią to samo? A takie idiotki zamiast się domagać zaprzestania tych ubeckich metod potrafią jedynie wydukać zadnemu Polakowi nie powinno sie podobac takie wyciaganie informacji na temat polskich instytucji rzadowych.

Pierdole takie "instytucje rządowe". Te instytucje rządowe to nic innego jak zwykła ubecja werbująca za pieniądze podatników kolejnych kapusiów spośród Polaków. Dlatego zrobię wszystko co w mej mocy aby te "instytucje rządowe" zniszczyć, w imię praworządności i demokracji.
Kumasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie rozumiesz wafel. Ja wiem że te budynki istnieją i że nie są tajne - to nie ja mam paranoje, że nie wolno ich fotografować, bo to szpiegostwo i w ogóle... Smile

Chodzi mi o to, że Polacy nie zdają sobie sprawy ze skali tego zjawiska - myślą, że SB skończyło się w 1989 roku, gdy w rzeczywistości dalej powstają coraz to nowsze "agencje" tego typu, dysponujące coraz większym budżetem, zatrudniające coraz więcej agentów.



Polacy maja w dupie tajnie sluzby. Bardziej sie chyba rpzejmuja tym jak splacic kredyt i za co kupic jedzenie. Myslisz ze ktokolwiek wstanie jest ruszyc cos takiego jak ABW? W szczeoglnosci teraz. Niedawno byla rocznica smierci goscia co chcial ruszyc FOZZ. Przypomnij sobie jak ludzie szperali wokol darowizn na stocznie zbierana przez Rydzyka. I co?

Fajnie jest tak pisac ze ludzie nie zdaja sobie sprawy, nawet jesli, to co z tego? Juz leca z kamienami na ABW i krzycza oddajce nam pieniadze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"polacy" mają w dupie różne rzeczy, ale na szczęście nie wszyscy są baranami. nie ubliżając horoskopowi Smile

jeśli sami się nie rozprawimy z komuną to nikt za nas tego nie zrobi.
daliście sobie wcisnąć kit, że komuna jest już pokonana, że to o co walczyli nasi ojcowie zostało osiągnięte...
otóż nie zostało - musimy dokończyć ich dzieło, gdyż teraz przyszła nasza kolej. jeśli przegramy jak oni to nasze dzieci będą miały jeszcze bardziej przesrane niż my.

mam wrażenie, że boicie się abw i tych wszystkich tajnych służb, bardziej niż nasi starzy się ich bali. Smile
wstyd. weźcie się w garść: teraz przynajmniej prawo jest po naszej stronie

zamiast robić w pory lepiej zróbcie coś pozytecznego - np. fotę jakiegoś zajebistego budynu. chyba nie wymagam zbyt wiele? Smile
sam sobie mogę pojechać i zrobić brakujące zdjęcia, ale mam nadzieję że nie muszę się fatygować, że takich co myslą jak ja jest wielu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jeszcze jakby ktoś miał wątpliwości czy to jeszcze komunistyczny orwell czy może już nie, cytat ze strony abw:
Cytat:
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest instytucją rządową, działającą na rzecz bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli. Naszym podstawowym zadaniem jest wiedzieć - możliwie wcześnie i możliwie dużo - aby skutecznie neutralizować zagrożenia dla bezpieczeństwa państwa

http://www.abw.gov.pl/index@option=com_c.....d=128.html

nie ma to jak wiedzieć możliwie wcześnie i możliwie dużo.
dobrze by było jednak wiedzieć kto to wie i co zamierza zrobić ze swoją wiedzą Smile

naprawdę większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, ale władając służbami specjalnymi które mogą inwigilować, przekupywać, korumpować każdego, do tego za nieswoje pieniądze, ma się tak naprawdę nieograniczoną władzę, przy której łukaszenko, castro czy chavez to zacofane metody.

nie ma najmniejszej potrzeby by w demokratycznym kraju istniała niekontrolowana przez opinie publiczną tajna agencja wynajmująca kapusiów wśród polaków.
nie ma potrzeby by istniała agencja której podstawowym zadaniem jest wiedzieć.
to jest wróg publiczny.

dobrze że przynajmniej cechuje ich silny patriotyzm i szacunek dla historii narodu. Laughing
pierdzieleni, sam orwell by tego lepiej nie wymyślił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi - pytanie tylko po co?
zazdrosc, ze buduja sobie palace?

wiadomo, ze walki sa i ogromnie jest wszystko skorumpowane - zwlaszcza w polsce
zus - zaklad utylizacji szmalu posiada paleczke pierwszenstwa

sa osoby, ktore na tym poteznie korzystaja i raczej to nie zostanie zlamane
ponadto politycy sa skorumpowani, a po - pis; jeden syf

ale w sumie koniec narzekania, bo bez politykow mogloby to wygladac znacznie gorzej
trzeba patrzec na siebie i swoja rodzine
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zebym schizował, ale mysle ze taka lista to wiecej kłopotów niż pozytku zwłaszcza w wątku dostepnym publicznie, to bedzie tez lista potencjalnych celów, nie zebym sie trząsł przed tymi agencjami, ale takie cos naprawde moze zaszkodzic np na wypadek zagrozenia z zewnątrz kraju, atakujac te placowki + komisariaty mozna doprowadzic do totalnej anarchii a wtedy to juz tylko ONZ wjezdza z misja pokojowo-stabilizacyjną.
P.S.
Prawo prawem ale z policją tez nie pogadasz i nic im nie zrobisz.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.....n/83683490
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałem napisać, że jeśli ktoś nie chce brać udziału w tej akcji to nie musi tego meldować Smile

a na wypadek ataku, panom w tych placówkach (i komisariatach) proponuję już dziś zmienić pracę. najlepiej na mniej szkodliwa społecznie o ile stać ich na taki gest. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Bimi, dla kogo Ty pracujesz ?
Mysle, ze zadnemu Polakowi nie powinno sie podobac takie wyciaganie informacji na temat polskich instytucji rzadowych !!!


Stanowczo protestuję. Ja jako osoba urodzona w Polsce, zmuszana do przestrzegania przeróżnych przepisów w tym kraju pod groźbą więzienia uważam, że wszystkie informację na temat naszego szeroko rozumianego aparatu ucisku powinny być dostępne dla wszystkich, którzy uważają, że nie urodzili się jako niewolnicy, ale jako wojownicy. Cool


Peace, nie będzie, bo specmendy zasługują na wojnę. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinno się zrobić stronę z wrzuconymi tam WSZYSTKIMI instytucjami ucisku obywateli Smile ZUS'y te tutaj i wiele innych, na ktore corocznie wydawane sa miliardy złotych NASZYCH pieniedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie służby są potrzebne dla zachowania względnego bezpieczeństwa. Kto miałby władzę gdyby nie powołane do tego organy. Władzę mieliby bandyci!!! Czy bandyci nie są psycholami ? Dopiero byście płakali za prawem. Zaraz powiecie, że tam też są bandyci, psychole i pewnie będzie to po częście prawda, bo takie służby są łakomym kąskiem i niełatwo im się oprzeć wpływom, ale kto lepiej oprze się psycholom niż sprawiedliwe, odpowiedzialne osoby spośród służb specjalnych.
Poza tym mówiło się, że chcą wprowadzenia jednej policji NATO....odpowiedzialnym jest nie dawanie ku temu powodu. Uważajcie na prowokacje. Teraz to jeszcze możecie przynajmniej napisać do naszych służb i opowiedzieć im jaki macie problem. Większe szansę są, że Was wysłuchają niż ewentualnie NATO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi
Cytat:
ale kto lepiej oprze się psycholom niż sprawiedliwe, odpowiedzialne osoby spośród służb specjalnych.

Ja już nie wiem czy z takich wypowiedzi/postów jak wyżej czy się śmiać czy płakać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, więcej wiary w ludzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to nazwał walką z bezrobociem hahahah.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi napisał:
Takie służby są potrzebne dla zachowania względnego bezpieczeństwa. Kto miałby władzę gdyby nie powołane do tego organy. Władzę mieliby bandyci!!!

Serio? No popatrz - a ja myślałem, że władzę już mają bandyci Smile I nigdy jej nie oddadzą.

Swoją drogą ciekawe ilu pracowników tych budynków mamy zarejestrowanych na tym forum.
I ile zarabiają za zapewnianie nam tego względnego bezpieczeństwa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, nie wiem ile zarabiają, ale uważam, że Ci, którzy pracują na rzecz bezpieczeństwa narodu powinni zarabiać dużo, dlatego, że jest to praca z narażeniem życia oraz wymaga dużych umiejętności.

Bardzo dobrze jest, jeżeli władza wie, że Narodowi nie jest obojętne to co się dzieje dookoła, i że naród przygląda się formie sprawowanej władzy oraz aktywnie uczestniczy w życiu społecznym.

Ten wątek budząc świadomość Polaków wpisuje się w powyższy cel. Póki co, naszymi własnymi rękami możemy do tych służb i innych instytucji pisać i wyrażać troskę o nasze życie. Pewnie większość instytucji nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, ale jeżeli się to zmieni oraz przełamie strach to machina ruszy. Pisać można do wszystkich instytucji publicznych i znalazłem gdzieś - najprawdopodobniej na prawo.vagla.pl - że pisanie do urzędów w trosce o interes społeczny nie jest spamem - ale to trzeba jeszcze potwierdzić. To jest najlepsze co możemy w obecnej sytuacji zrobić. Jesteśmy o krok od przymusowych (być może śmiertelnych) szczepień i trzeba się skoncentrować nad działaniem. Czasu jest niewiele, a reakcja władz krajowych wobec prawa międzynarodowego też wymaga przygotowania. Tak czy owak tylko zdecydowana reakcja społeczeństwa ( nie jednostek) da mandat władzy na działanie w interesie społecznym na taką skalę. Inaczej mamy przeje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tajne służby we współczesnej Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile