W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jestes terrorysta  
Podobne tematy
Wielki Brat przyśpiesza34
Kontrola emaili od 15 marca w UK35
Pomysł kontroli Internetu52
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2813
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 22 Maj '09   Temat postu: Jestes terrorysta Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=SGD2q2vewzQ

Du bist Terrorist

Niedawno temu odkrylismy, ze w Niemczech zyje ponad 82 milionow terrorystow.

TY jestes jednym z nich.

Dlatego teraz kontrolujemy i zapisujemy wszystkie twoje dzialania przez 6 miesiecy.

Np.: do kogo dzwonisz i kiedy.

Kiedy uzywasz swoja komorke, i gdzie.

Kiedy i z ktorego miejsca logujesz sie do internetu, i ktore strony odwiedzasz.

Do kogo piszesz maile, i dlaczego.

I poniewaz jestes terrorysta, BKA moze od tej pory rowniez kontrolowac twoj komputer.

Znamy twoje hasla, ogladamy twoje zdjecia z urlopu, sledzimy z kim jestes na czacie.

Albo szperamy w twoich osobistych dokumentach.

Mozemy z twojego komputera sciagnac wszystkie dane, zmienic je, albo zapisac zupelnie nowe.

Jeszcze nigdy nie mielismy w Niemczech zamachu terrorystycznego, zaplanowanego na skale miedzynarodowa.

Ale z TOBA, i 82 milionami nowymi terrorystami, musimy bardzo uwazac, zeby tak zostalo.

Nowy dowod osobisty, ktory m.i. zawiera odciski palcow, wiecej kamer i jeszcze wiecej innych niespodzianek juz sa w drodze do ciebie.

Poniewaz TY jestes terorysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Po części mają rację. Każdy z nas ma potencjał by podnieść rękę. KAŻDY MOŻE BYĆ TERRORYSTĄ!! ;]

Gdyby to ode mnie zależało na jakie miasta spadnie bomba wodorowa, momentalnie, jak stoję wysłał bym ją w Bruksele. Gdybym miał dwie spłonąłby także i Berlin ( ot co dla poprawności politycznej ). 3 i 4 Rzym i Londyn no i oczywiście high five for Washington. 6 rzecz oczywista Moskwa . 7 zostawiłbym dla siebie ;]

Ciekaw jestem kiedy mnie zamkną?

A i nie zapominajmy o Jeruzalem ;]

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stałem się terrorystą w chwili gdy przesiadłem się z Windowsa na Linuxa. Kiedyś, gdzieś na stronach Microsoft znalazłem informację która twierdziła iż 86% terrorystów na świecie używa systemów Linux. Bardzo mnie to rozbawiło. Ale cóż... Na idiotów nie ma rady...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie terroryści wiedzą co dobre, nie mogą przecież liczyć na coś awaryjnego i niepewnego co może w ostatniej chwili pokazać blue screen

a tą "reklamę" od ms też widziałem, mają pomysły.

p.s.
jak skończył się nasz obecny świat? w ramach czarnego humoru Wink

przkładowo rakietami balistycznymi steruje winzgroza i ktoś zmienił systemową datę Laughing (syndrom pluskwy milenijnej 2000, która napędziła ogromu zysków firmom IT praktycznie za NIC)

aktualnie z powodu braku w najbliższym czasie kolejnego millenium przerzucono się na "globalne oci(e)pi(l)enie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykop

http://hiderefer.com/?www.wykop.pl/link/.....-terrorist
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:

jak skończył się nasz obecny świat? w ramach czarnego humoru Wink

przkładowo rakietami balistycznymi steruje winzgroza i ktoś zmienił systemową datę Laughing (syndrom pluskwy milenijnej 2000, która napędziła ogromu zysków firmom IT praktycznie za NIC)

aktualnie z powodu braku w najbliższym czasie kolejnego millenium przerzucono się na "globalne oci(e)pi(l)enie"


Zakończenie cywilizacji człowieka opowiadał mi znajomy. Mówi że w wyniku konfliktu Europy i Ameryki zostaną wystrzelone rakiety (jakie?) które zderzą się (zostaną zestrzelone?) i eksplodują pod wodami Atlantyku. To wywołać ma falę sejsmiczną i tsunami które zatopi Amerykę i ogromną część Europy. No, ale to takie gdybanie... Confused

Łącząc tego typu gdybanie z informacją jaka niedawno ukazała się nawet na naszym forum, a mówiącą że flota brytyjska powierzy nadzór pocisków balistycznych systemowi łyndołs, okazać się może bardzo realistyczną wizją. Uważam że powierzenie bezpieczeństwa ludzkości takiemu naciąganemu systemowi jest samo w sobie aktem terroryzmu.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jestes terrorysta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile