W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (24)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
53 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 24411
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:48, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę sie do ostatnich dwóch postów Ulickiegio i Roberta. Cytuję:

1."Oczywiscie ,ze to Polacy byli glwonym celem hitlerowskiego ataku".
A to coś nowego w historii... Czyli cała wojna w Europie a potem z uczestnictwem reszty świata było o nas...skromnie mówiąc my Polacy naród wybrany? A ja myślałem, że głównym celem Nazistów były tereny (tzw przestrzeń życiowa dla Niemców) oraz bogactwa Europy.

2."Polacy sie tu nie licza."
Zauważyłem, że dla Ciebie nikt się nie liczy..Polacy też nie skoro przypadkiem kłóci się to z Twoimi neonazi teoriami

3. "W zwiazku z tym 'negowanie holokaustu' odnosi sie tylko i wylacznie do zydowskiej wersji historii i nie uminiejsza walko naszego narodu."
Niestety nieprawda.
Bo przecież skąd możesz wiedzieć, że do komór nie szły wyłącznie transporty żydów - przecież książek nie czytasz, tylko głupie web stronki.
Przepraszam , ale w takim razie jak to się ma do POLAKÓW w rewirze w Birkenau, którzy chorzy na tyfus i inne gówna w drodze selekcji byli zabierani do krematoriów/komór gazowych?
Jak to się ma do POLEK (tak polek politycznych - niezydówek) które zmuzułmaniały z głodu w obozie i z braku sił i przydatności, były zawożone autami pod krematoria - do komór gazowych?
Po co w obozie Birkenau wybudowano wybudowano aż 4 ogromne krematoria wraz z komorami gazowymi? Rozumiem, że przynależność komór do pieców miała na celu służyć nie procesowi zagłady tylko usprawnieniu dezynfekcji ubrań, gdzie wszy nie zginęły od cyklonu to ciuchy wrzucano potem do pieców krematorium?
Zaprzeczanie istnieniu komór gazowych rzutuje na zagładę w nich Polaków - skoro Ulicki i parę jego zwolenników-czopków twierdzi, że ich wogóle nie było - to przecież mniej więcej oznacza, że Ci Polacy którzy w nich zgineli - nie zgineli..
Niech jeden z drugim powie to w oczy rodzinom zamordowanych.. albo chociaż byłym więźniom..

4."nie ma ciała, brak Corpus delicti. jest to bardzo potrzebne by podtrzymać mit o holocascie żydów".
Śmiem twierdzić, że brak ciał (spowodowany zacieraniem śladów przez szkopów) by ukryć faktyczną wielkość zbrodni było poleceniem Himmlera, którego przedział czasowy tej decyzji dziwnym trafem zbiega się z końcem wojny błyskawicznej i odwrotem Niemców z Rosji.
Po prostu w tym momencie Himmler uświadamiał sobie, że to możliwy koniec zwycięstw i pewnego dnia alianci mogą odkryć prawdziwe przeznaczenie obozów takich jak Bełżec, Birkenau czy Sobibór.
Tą decyzję Himmlera, a raczej jej skutek sprytnie wykorzystują teraz rewizjoniści - nie ma ciał nie ma zbrodni - szkoda tylko, że w tym momencie myślą oni tak samo jak wtedy naziści - dlatego dla mnie rewizjonizm śmierdzi od razu neofaszyzmem.

5."Jerzy walczy o to by prawda ujrzała światło dzienne".
No to jest najlepsze hahaha !
Ludzie - jaka prawda - skoro to wszystko brednie nie poparte żadnymi niezależnymi dowodami naukowymi?
Jeśli już to wciska nam tu swoje naciągane teorie a nie "prawdę" i co jedna teoria to głupsza i nasiąknięta bardziej jadem do pejsiatych - nic więcej. Ulicki już zaczyna się pultać w wątku holokaustu z obozem Bełżec. W świetle nie tak dawnych badań archeologicznych przez Polski zespół (nie żydowski haha) masowych tam grobów wychodzi na to, że zagłada była zgodnie z opowiadaniem jedynego świadka oraz ludności tam żyjącej. Ulicki miota się tam teraz, ale żadnej rozsądnej kontry nie może dać.. No bo jaką w takiej sytuacji poza podważeniem prac prof Koli....Żenada

6.A teraz kulminacyjne pytanie:
Wiadomo że za wszelką pomoc żydom - a więc ukrywanie ich bądź nawet tylko dożywianie naziści karali ŚMIERCIĄ polaków i w ogóle europejczyków (rozstrzelanie rodziny bądź wysyłka do obozu)
Dlaczego Naziści tak SUROWO karali ludzi pomagającym żydom, skoro nie chcieli im zrobić nic złego tylko wygnać ich do Izraela?
jakaś logika??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1."Oczywiscie ,ze to Polacy byli glwonym celem hitlerowskiego ataku".
A to coś nowego w historii... Czyli cała wojna w Europie a potem z uczestnictwem reszty świata było o nas...skromnie mówiąc my Polacy naród wybrany? A ja myślałem, że głównym celem Nazistów były tereny (tzw przestrzeń życiowa dla Niemców) oraz bogactwa Europy.

2."Polacy sie tu nie licza."
Zauważyłem, że dla Ciebie nikt się nie liczy..Polacy też nie skoro przypadkiem kłóci się to z Twoimi neonazi teoriami
( Mala poprawka :Polacy jako ofiary nie licza sie dla Zydow.Musialem to napisac tak abys zroumial:-Jerzy)

3. "W zwiazku z tym 'negowanie holokaustu' odnosi sie tylko i wylacznie do zydowskiej wersji historii i nie uminiejsza walko naszego narodu."Smile

"Ludzie - jaka prawda - skoro to wszystko brednie nie poparte żadnymi niezależnymi dowodami naukowymi? "
Mowisz oczywiscie o holo-bzdecie?masz racje:)
Bo chyba nie chcesz abym zaakceptowal dowody w rodzaju:"Probowali zalewac ciala betonem ale ten pekal bo gazy go rozsadzaly"SmileSmileSmile:)Poz tym ten watek jest o czyms innym Smile
Udowodnij istnienie "komor gazowych" a potem porozmawiamy.Smile SmileSmileSmile bez tego cala reszta to holo-kit na kaczych lapach.Na rope oczywiscie...
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:57, 26 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek
Panie Posle
Cala afera zamyka sie pomiedzy oswiadczeniem publicznym o mojej zbrodni i listem z prokuratury jaki otrzymalem.
"Bydgoszcz 2009-06-10



Pan
Jerzy Ulicki Rek


" W związku z przesłanym przez Pana e- mailem do Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Gdańsku z dn. 29 maja 2009 r. informuję, że w toczącym się postępowaniu, na obecnym jego etapie nie jest Pan stroną.
Zatem brak przesłanek do udzielenia Panu informacji o zebranych dowodach.



Prokurator
Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni
przeciwko Narodowi Polskiemu
w Gdańsku
Małgorzata Ziółkowska "

Pomimo kilkunastu telefonow nie uzyskalem zadnych informacji a po naszej drugiej romzowie telefonicznej p.Ziolkowska unika mnie ja diabel wody swieconej.
Pozdrawiam serdecznie
Jerzy

2009-06-25 11:12:08 » ex posel nowak
Ja napisze od siebie zawiadomienie o popelnienieniu przestspstwa przekroczenia uprawnien tj podania pełnych danych osobowych w momencie gdy popełnienie zarzuczanego panu czunu budzilo watpliwosci.

Ja juz sie raz pytałem pani prokurator z Bydgoszczy, dlaczego to zrobila. Nie chciała podac

Prosze przysłac skan tego pisma
a prawnia pan wg mnie nie znajdzie

Mysle, ze jak zostały by postawiony pani prokurator zarzut z 231 to sprawe ma pan wygrana a tak - to nie wiem

2009-06-25 11:06:54 » ex posel nowak
Ale ja dostalem od pana odpowiedz na tego maila

2009-06-25 08:20:27 Jerzy Ulicki-Rek
Panie Posle
Przykro mi bardzo ale nie dostalem od Pana zadnego listu.Stad taki a nie innym charakter tego co do Pana napisalem kilkanascie godzin temu.
Spawy nie zostawie odlogiem bo mim zdaniem jest skandaliczna i bezprawna.
Szukam w tej chwili prawnika w kraju ,ktory chialby mnie w tej sprawie reprezentowac.
Ja,Polak i patriota zostaje (na podstawie donosu),glosno i oficjalnie ,z podaniem mojego nazwiska, oskarzany o "zbednie przeciwko ludzkosci".
Tam gdzie w sledztwach przeciwko bylym katom z UB przedstawia sie ich dyskretnie pod inicjalami tylko:)

Jerzy Ulicki-Rek

2009-06-25 02:49:39 » ex posel nowak
Panie Rek, my już mieliśmy kontakt w tej sprawie, wydaje się mi, ze to ja panu napisałem na maila to info.

Resztę musi pan robić sam, proponuje panią prokurator pozwać za naruszenie dóbr i ujawnienia pana nazwiska w szczególność zaś ze postępowanie zostało jak pan pisze umorzone.

Petycje proszę sobie podpisać samemu, ja zaś proszę by pan przeczytał ostatni tekst i coś zrobił w tej sprawie.

Ja siedziałem w nocy i czytałem 300 stron, nadto nie zostawiłem sprawy bez echa, dzwoniłem do IPN a i panu napisałem info.
pozdrawiam

2009-06-25 01:35:23 Jerzy Ulicki-Rek
Panie Posle.
Przepraszam za zwloke ale dopiero przed chwila znalazlem Panska ,skieerwoana do mnie,uwage.Tutaj :
"IPN wszczął postępowanie przeciwko osobie podpisujacej się na forum prawda2.info Jerzy Ulicki-Rek.
Cytat:
Sprawozdanie informuje o najważniejszych śledztwach. Oto niektóre:
- śledztwo w sprawie zaprzeczania holokaustowi na portalu www.prawda2.info przez osobę podpisującą się "Jerzy Ulicki-Rek": Ustalono numer komputera spoza Polski, z którego wysyłano materiały. Trwają czynności w celu wykrycia sprawcy.

http://www.wprost.pl/ar/157942/IPN-1289-osob-przyznalo-sie-do-wspolpracy/"
informacja o moeje zbrodni:) Kilkanascie dnie temu otrzymalem rowniez pismo z prokuratury w Bydgoszczy ,ze nie jestem juz strona:)ANi oskarzony ani podejrzany:)
Bede domaal sie publicznego przeproszenia mnie za obelge ale niestety pani ZIOLKOWSKA ,ktora dowodzi nagonka unika mnie wytrwale.
Przy okazji zapraszam do podpisania petycji "Ustalic prawde"
http://www.gopetition.com/online/28795.html

Pozdrawiam serdecznie
Jerzy
www.polskawalczaca.com

2009-05-26 20:40:02 Krzysztof Galla
200 lat kombinowali żydzi, żeby Polakom skraść ich Kraj - Ojczyznę.

Aż udało im się, żydom po 1989 roku.

Jeśli III wojny światowej nie będzie, to na następne 200 lat Polacy będą pod zaborem żydowskim...!

2009-05-20 17:47:47 » ex posel nowak
Sprawe prowadzi delegatura w Bydgoszczy, chetnie zajme sie ogladem tej sprawy.

prosze podac na maila, o jakie tresci im chodzi.
Pana sprawa moze byc precedensem pozwalajacym na zlozeni skragu do TK o wyjasnienie, czy negowanie Holokaustu podlega sciganiu
Przypominam, ze Kochanwski zapowiedzia, ze zlozy do TK skarge w przedmioci tego paragrafu

2009-05-20 05:45:26 Jerzy Ulicki-Rek
Panie Posle
Dopiero przed chwila dotarla do mnie informacja o tym ,ze jestem"poszukiwany".Wszystkich zainteresowanych moja zbrodnia zapraszam do mojego portalu: www.polskawalczaca.com oraz do portalu :Prawda gdzie prowadze goscinnie ten sam watek:"Mit holokaustyczny"
Pozdrawiam serdecznie
Jerzy Ulicki-Rek


2009-05-20 01:01:45 zofia
Geszeft ze stocznią?
Wysłane przez admin w dniu 17/05/2009 o godz. 20:31

Zawsze zastanawiało mnie “szczęście” co poniektórych biznesmenów. Jak kupić 100 ha (z czego 20 ha to akwen) świetnie położonego terenu w Gdyni za 65 mln euro, czyli ok. 288 mln zł?

Kilka dni temu minister skarbu Aleksander Grad z radością ogłosił, że “bezprecedensowy przetarg na majątek stoczni w Gdyni zakończył się sukcesem, bo z 31 elementów majątku stoczni, udało się sprzedać za 288 mln złotych” (cały majątek stoczni wyceniono na 307 mln zł).

Stocznię kupił, a raczej wylicytował, United International Trust B.V. Co to jest? Szybkie szukanie w necie i mamy wyniki, które raczej nie rozwiewają wątpliwości. United International Trust powstał w 2006 roku, ma wiele siedzib, w tym na Cyprze, Amsterdamie, Curacao, Arubie na Antylach Holenderskich, Anquilli, Irlandii. Na razie nic szokującego. Ale im głębiej w necie, tym robi się ciekawiej… UIT jest firmą zależną spółki Sapiens International Corporation NV . Ta z kolei zatrudnia byłych oficerów Mossadu i armii izraelskiej

Eli Reifman, Roni Al-Dor, Guy Bernstein, Yacov Elinav, Gad Goldstein, Hadas Gazit Kaiser, Uzi Netanel, Naamit Salomon, Ido Schechter… to ludzie, którzy nagle zapragnęli budować statki nad Bałtykiem

Jakoś nie moge w to uwierzyć. Kto powiedział, że stocznia musi byc stocznią? Liczy się te kilkadziesiąt hektarów terenu, na których być może powstaną supermarkety i czort wie, co jeszcze.

Z szybkiego rachunku wynika, że metr kwadratowy stoczni kosztuje w tej operacji ca. 360 złotych.

O Elim Raifmanie jest tu. Roni Al-Dor ma swoją wizytówkęw sieci.

Ciekawe, co na pytania o tych inwestorów odpowie stoczniowcom w poniedziałek premier Tusk? (Tomasz Szymborski)

2009-05-19 22:11:44 Do posłów i senatorów RP
Masoneria w Polsce została zdelegalizowana dekretem z 1938roku,może czas przywrócic zapisy tego dekretu,dla dobra RP i jej obywateli.

2009-05-19 22:02:27 RAMBO!
Jeszcze trochę i ... przydą nocą i do drzwi załomocą - każą zabierać manatki > powiedzą WYNOCHA i co poradzisz ! Trzeba się wreszcie zacząć organizować!
fezuj

2009-05-19 21:58:25 Rambo
Co to się dzieje w naszym kraju,czy jeszcze w naszym?żeby to "wolne"media nie mogły ustalić kto kupił nasze stocznie.Pytanie za co i od kogo oraz w czyim interesie tak się dzieje?Czy istnieją jeszcze nasze spec służby?-opłacane z naszych podatków.To się w głowie nie mieści,sprzedać tak kawałek po kawałku Ojczyznę za psi grosz,za 12 srebrników...a co dalej?

2009-05-19 21:47:27 Oni rządzą Kaczyńskim i Tuskiem! Loża BB...
więcej na postalu www.raportnowaka.pl oraz http://pimdepim.salon24.pl/52623,b-nai-b.....gora-janke
Tak dla przypomnienia - kto tu rządzi!

2009-05-19 21:39:17 Więcej o BILDERBERGS !
http://www.infowars.com/skelton-stop-bilderbergs-nightmare-future-at-all-costs/

zobacz wszystkie (97) komentarze »
Dodaj swój komentarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 26 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://michallosiak.blog.onet.pl/1,AR3_2009-06_2009-06-01_2009-06-30,index.html

"19 czerwca 2009
Sejm i Komisje Śledcze - bezsensowność, bezcelowość i brak nadziei.

Dosyć dawno nie pisałem więc chciałbym tutaj poruszyć aż dwa tematy. Właściwie to jeden, bo te dwa są związane w nim samym. Dziś bęzie raczej poważnie. A może nie! Bo będzie i trzeci temat, który jest właściwie drugi.

To może zacznę od sprawy natury internetowej. Niejaki Jerzy Ulicki-Rek został pozwany przez prokuraturę za negowanie holokaustu. Problemów nie sprawiły także odległości geograficzne (pan Jerzy mieszka w Australii). Ciekawe czy, gdy na przykład ktoś śmiałby naruszyć dobre imię Polaka, też równie szybko byłby odnaleziony? Mało tego, zadam kolejne pytanie: czy gdyby ktoś negował zbrodnie ukraińskie na Polakach, też wywołałoby taki opór? Kolejne: czy mamy wolność słowa?! Jest to dla mnie śmieszne. Już nawet nie żałosne, ale śmieszne. Nie śmiem negować holokaustu, ani też go czcić (nie mam wystarczająco dużej wiedzy na ten temat), lecz czytając wypowiedzi pana Jerzego na forum http://prawda2.info uważam, ze ma on wiele argumentów. Trudno wiec zabronić mu wysnuwać włąsnych rozważań na temat holokaustu. Co jest tu śmieszne? Ano już piszę. Ta sama prokuratura, zdecydowała, że jednak pan Jerzy nie będzie stroną w tym postępowaniu. Przestraszyli się? Może pan Jerzy zbyt dużo wiedział i miał zbyt wiele argumentów? Takie sprawy, jak sprawa pana Jerzego, wzbudzają na tym padole łez coraz głośniejsze wołanie: wolnosci wolności wolności!

Kolejna rzecz to Komisja Śledcza oraz sytuacja w sejmie. Komisja śledcza, to jakiś dziwny twór naszej i nie tylko naszej demokracyji. Któz smiałby podwazyć jej autorytet? gadanie, gadanie, gadanie? A cóż z tego wynikło? Przypomnijmy komisje ds. Lwa R. . Lew został schwytany. Jednak jeśli przyszedł on z propozycją łapówki musiał być on pionkiem. Czyim? Na pewno te osoby są dziś na wolności. A jeśli przyszedł akurat do Adama M. musiał też mieć pewność, ze idzie do osoby zaufanej. Niestety Adam M. produkuje nadal swoją gazetke.

Sprawa sejmowa, to wybór nowej pani wicermaszałek. podczas tego wyboru, ja zdałem sobie sprawę, ze demokracja to wyłacznie sprawa obsadzania stanowisk, osiąganie ich, i o tym dyskutowania. Nie widzę żadnej nadziei na polepszenie tej sutuacji. Będzie coraz gorzej. Dzisiejszy system to bezcelowość i bezsensowność!
ml (13:02)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stachu




Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:50, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy bylo, ale obczajcie ta stronke http://netureikartapl.republika.pl/. Ciekawe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka minut temu probowalem ,po raz kolejny,porozmawiac z PANIA PROKURATOR MALGORZATA ZIOLKOWSKA.
Celowo pisze duzymi literami aby utrwalic nazwisko tej gorliwej obronczyni holo-religii.
Zgodnie z moimi oczekwianiam nie udalo mi sie uzyskac audencji telefonicznej z JEJ WYSOKOSCIA .
Pani prokurator schowala sie za sluchawka swojej sekretarki i ani widu ani slychu.
Wiedzialem ,ze taka polityka to cos co charakteryzuje strusie ale zeby prokurator?Leb w pasek?
I to swoj wlasny?
Bo wiem ,ze cudzych maja na sumieniu sporo ale wlasny?

Gwoli kronikarksiego obowiazku zamieszczam tutaj list jaki wyslalem do I.P.N.
O dalszych szczegolach holo-afery bede informowal na biezaco.

Jerzy Ulicki-Rek

"Pan

Jerzy Ulicki Rek





W związku z przesłanym przez Pana e- mailem do Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Gdańsku z dn. 29 maja 2009 r. informuję, że w toczącym się postępowaniu, na obecnym jego etapie nie jest Pan stroną.

Zatem brak przesłanek do udzielenia Panu informacji o zebranych dowodach.







Prokurator

Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni

przeciwko Narodowi Polskiemu

w Gdańsku

Małgorzata Ziółkowska

----- Original Message -----
From: Izabela Mazanowska
To: georgerek@hotkey.net.au
Sent: Wednesday, June 10, 2009 11:03 PM
Subject: IPN


XXXXXXXXXXXXXXXXXXX



Szanowna Pani

(W tym miejscu pragne zaznaczyc aby nie bylo zadnych watpliwosci,ze ten grzecznosciowy zwrot odnosi sie TYLKO I WYLACZNIE do p.Mazanowskiej , od ktorej otrzymalem poczte a nie do pani MALGORZATY ZIOLKOWSKIEJ .
T ostatnia ,moim zdaniem , zasluguje na cos na pewno ale nie jestem pewien czy na szacunek.)

Od chwili otrzymania listu od Pani probowalem kilkakrotnie POROZMAWIAC osobiscie z bohaterka tej kolej holo-afery -MALGORZTA ZIOLKOWSKA.

Wyglada niestety na to ,ze pani ZIOLKOWSKA jest tak zapracowana sciganiemm zbrodniarzy ,ze rzadko bywa w pracy.

Wyglada rowniez na to ,ze pani ZIOLKOWSKA padla rowniez ofiara innej choroby ,ktora charakteryzuje prokuratorow od czasow Jezusa Chrystusa: umywa rece.
Przypadlosc ta -jak wskazuje zyciorys Lady Mackbet- dotyczy osob plci obojga .

Zajeta umywaniem rak p.ZIOLKOWSKA nie ma czasu na rozmowe ze mna.

A powinna.

Bo to mnie przeciaz pani ZIOLKOWSKA publicznie zniewazyla .

Sposob w jaki cala afera zostala przeprowadzona jest zaiste pozalowania godny i jest wyraznym odbiciem tego co dzieje sie w polskim systemie karnym szczegolnie tam gdzie wchodzi w gre tzw.holokaust.
Czy powodem dla ktorego zostalem publicznie zniewazony wiaze sie z prywatnymi nadziejami pani ZILKOWSKIEJ na to ,ze pare holo-punktoe pomoze jej w awansie-nie wiem.

Nie wiem i nie obchodza mnie powody dla ktorych pani ZIOLKOWSKA lamie prawo.

Obchodzi mnie jedynie jakiego rodzaju zadosc uczynienie pani ZILKOWSKA zaproponuje mi w chwili obecnej.]

Reasumujac:
Pani ZIOLKOWSKA oskarza mnie publicznie publicznie o "zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu".

Opierajac sie tylko i wylacznie na donosie MALGORZATA ZIOLKOWSKA podaje publicznie moje imie i nazwisko jako oskarzonego o te zbrodnie przeciwko ,ktoremu toczy sie sledztwo.

Jest to nie tylko glupie i nielegalne ale obrzydliwe.

Na poczatek domagam sie oficjalnego przeproszenia na tych samych stronach ,na ktorych oskarzenie mnie o zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu bylo opublikowane.
Domagam sie odrebnego,imiennego listu , w ,ktorym osoby zainteresowane afera jaka wyprodukowala p.ZIOLKOWSKA beda mogly przeczytac ,ze IPN przeprasza mnie za obelge.

Swoje dalsze propozycje przedstawie p.ZIOLKOWSKIEJ PO OTRZYMANIU DOKLADNYCH INFORMACJI OD MOJEGO ADWOKATA.

Chcialbym mianowicie wystapic na droge sadowa przeciwko p.ZIOLKOWSKIEJ -prywatnie- z powodztwa cywilnego.

Aby to ona ,prywatnie ,odpowiadala za swoj akcje.

Musze sie jedynie dowiedziec czy to mozliwe w obowizujacym w Polsce prawie.

Prosze o odpowiedz na postawione przeze mnie pytania.

Jerzy Ulicki-Rek

"Zbrodniarz przeciwko narodowi polskiemu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:13, 12 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Attn:Izabella Mazanowska

Droga Pani
Kiedy moge spodziewac sie odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania?
Kiedy dowiem sie wreszcie jaka zbrodnie przeciwko ludzkosci popelnilem?
Kiedy dowiem sie jakim prawem osoba podpisujaca sie :"Malgorzata Ziolkowska" najpierw zniewaza mnie publicznie a potem chowa sie przede mna wtedy gdy usiluje sie z nia skontaktowac?

Kiedy doczekam sie oficjalnego,publicznego, ( bo publicznie mnie znieslawiono) przeproszenia za zniewage wyrzadzona mojemu dobremu imieniu?

Poniewaz MALGORZTA ZIOLKOWSKA ,tak bohatersko broniaca holokaustu i hojna w szafowaniu obelgami, uchyla sie od odpowiedzi na zadane pytania prosze o podanie mi nastepujacych informacji:

Jaka insytucja jest instytucja nadrzedna w stosunku do MALGORZATY ZIOLKOWSKIEJ ?
Innymi slowy: kto jest tej osoby przelozonym ?
Mam zamiar zlozyc oficjalna skarge.

Swoim zachowaniem MALGORZATA ZIOLKOWSKA stawia sie w jednym rzedzie z takimi "slawnymi " postaciami znanymi ze swojego zamilowania do sprawiedliwosci jak WOLINSKA,GUROWSKA i paru innych zbrodniarzy "w majestacie prawa".

Tak sie jedynie dziwnie skaldalo ,ze wszyscy przestepcy skazani przez te zydowskie ( z personalej obsady) "trybunaly " byli polskimi patriotami.

Pozostaje mi jedynie cieszyc sie ,ze sytuacja z lat 40 nie moze sie powtorzyc :w sprawie :"Prokurator ZIOLKOWSKA v Jerzy Ulicki-Rek" skonczyl bym pod sciana:)

Czekam na odpowiedz .
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 12 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy - cieszę się, że nie odpuszczasz skurczybykom Very Happy
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:56, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wielu probach skontaktowania sie z KAPO Ziolkowska dostalem wreszcie jakas wiadomosc.

:
"Bydgoszcz 2009-07-24


Pan
Jerzy Ulicki Rek

W odpowiedzi na Pana korespondencję przesłaną drogą elektroniczną do tut. Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni p-ko Narodowi Polskiemu informuję, że w toku prowadzonego śledztwa o sygn. S 50/08/Zi został skierowany do Konsula RP w Sydney wniosek o przeprowadzenie w ramach międzynarodowej pomocy prawnej czynności procesowych z Pana udziałem.
Wszelkie uwagi, oświadczenia i żądania będzie mógł Pan złożyć formalnie do protokołu przesłuchania.

Dalsza korespondencja elektroniczna jest zatem bezprzedmiotowa i pozostanie bez odpowiedzi. "


Prokurator Oddziałowej Komisji
Ścigania Zbrodni p-ko
Narodowi Polskiemu w Gdańsku
Małgorzata Ziółkowska

Co o tym myslicie? Bo ja mysle ,ze KaPo Ziolkowska zyjac w krainie zludzen stracila juz do reszty kontakt z rzczywistoscia.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:50, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuj argumenty Jerzy, poniewaz jesli to jest lobby zydowskie to na bank Cie przesluchaja i jeszcze Ci cos zrobia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:08, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ciągle zastanawia ta instytucja... Prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni p-ko Narodowi Polskiemu. Co tu ma piernik do wiatraka? Czy oby na pewno w nazwie nie wystąpił błąd?
O tym że Jerzy sobie poradzi w potyczce na argumenty, jestem więcej niż przekonany na 100%. Sprawa może rozwinąć w jednym z dwóch kierunków;
Albo zaproponują Jerzemu niemałą kasę za milczenie i odkręcenie sprawy jako błędnej interpretacji, albo dochodzenie będzie trwało 300 lat, aż powymierają wszyscy świadkowie oraz Polacy którym zależy na dobrym ich imieniu i imieniu Polski w oczach innych narodów świata. Jest jeszcze trzecia opcja. Jeśli Jerzy pójdzie w zaparte i będzie bronił Polski i nas - Polaków, zrobią z niego wariata. To typowe zachowania. Opluć, ośmieszyć, przekupić, odwlec... Grunt to być sobą
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeci raz to czytam i nic nie rozumiem, czyli kto na kogo napadał? Mundurowi napadli na milicjantów w cywilu Smile

Jakby ten tekst zinterpretować na wesoło to Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni p-ko Narodowi Polskiemu jak sama nazwa wskazuje powinna pomóc Jerzemu jako pokrzywdzonemu. Wszak nie ścigają zbrodni przeciwko Żydom. Very Happy

A swoją drogą sprawa wygląda dość delikatnie i raczej nie ma charakteru public enemy. Nie sądzę, żeby Jerzemu wręczali łapówy za milczenie Wink Jeśli Konsul w Sydney okaże się fajny i logiczny facet bądź babka to jest cień szansy na jakieś konkretne posunięcia i może na jakieś rozwinięcie sprawy. Chyba, że zwyczajnie na odczepnego pozwolili Jerzemu na jego swobody obywatelskie.

Jerzy na luzie i konsekwentnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni p-ko Narodowi Polskiemu jak sama nazwa wskazuje powinna pomóc Jerzemu jako pokrzywdzonemu.

Zdaje się że nie tylko Jerzemu. Coś co nosi taką nazwę, powinno zabiegać o Polskę, Polskość, rozliczenie komuny z ubeków, esbeków, dbać o naszą historię, dbać o wizerunek Polski w oczach sąsiadów itd. Jednak znowu Orwell ze swoim 1984 daje się odczuć w relacji nazwy do rzeczywistego profilu instytucji. Ściganie Jerzego jako Polaka domagającego się rzetelnego wyjaśnienia kwestii żydowskiego holokcaustu jest raczej oznaką antypolskości w działaniu tejże instytucji. Niestety... Lemingi pozostaną tylko lemingami. Nawet kiedy postawią je pod ścianą straceń, będą zafascynowane doskonałością systemu. Laughing
Na szczęście są wśród Polaków ludzie myślący bez pryzmatu medialnego oszołomienia i fałszywej euforii dla niesionej przez media propagandy "słusznej linii władzy ludowej". Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Co o tym myslicie? Bo ja mysle ,ze KaPo Ziolkowska zyjac w krainie zludzen stracila juz do reszty kontakt z rzczywistoscia.

powiedziałem ci już jerzy i dalej to podtrzymuje: zażądaj od IPNu (nie od Ziółkowskiej, bo ona jest urzędnikiem - nie odpowiada osobowo) przeprosin w mediach. zażądaj by te przeprosiny (sprostowanie) trafiły też do kolejnego raportu jaki przygotują dla sejmu.
zażądaj tego na piśmie, listem poleconym - daj im 2tyg. na odpowiedź.
zakładam, że nie przeproszą - w tym czasie wynajmij sobie prawnika i załóż im (IPN) w polskim sądzie proces o zniesławienie. sprawę masz wygraną choć może to trochę trwać i być może niezbędna będzie wycieczka do polski. jeśli wygrasz proces i tak oddadzą ci za prawnika, za bilety i hotel.
naprawdę - moim zdaniem to najlepsze co możesz zrobić; zarówno dla siebie, jak i dla prawdy o holokauście.
zrób to - chętnie zapodamy na forum relację z tego procesu. ewentualnie treść przeprosin IPN gdyby jednak chujki wymiękli i wystraszyli się procesu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prox




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy o jakie publiczne znieslawienie Panu chodzi, bo ja nie rozumiem, prawde powiedziawszy?? Przeciez Pan jako obronca prawdy powinniem byc zadowolony takim przebiegiem sprawy. W koncu po 20 latach Panskiego -w kolo Macieju- tu i tam zostal Pan "zauwazony". Poza tym w informacji prasowej z tego co pamietam bylo napisane, o uzytkowniku podpisujacym sie jako Jerzy Ulicki-Rek, wiec do kogo ma Pan pretensje o ujawnienie danych. Trzeba bylo sobie nicka jakiegos stosownego wybrac typu termit czy cos podobnego, tak zeby sie rymowalo z ulubionym holomitem Panskim.

I ponawiam moja rade: niech sie Pan zapozna z podstawowymi zagadnieniami prawnymi, bo troche Pan z siebie robi za przeroszeniem kapuscianego majac do IPNu pretensje, ze nie udziela Panu szerszych info na temat sprawy. Dostanie Pan zaproszenie na przechluchanie, potem moze postawia Panu konkretny zarzut wtedy bedzie Pan juz strona i sie Pan dowie wszystkiego. Czekal Pan tak dlugo to poczeka Pan chwilke jeszcze i w koncu Pana wysluchaja. Kto wie moze przyznaja racje Laughing

Pytanie do Bimiego: Za co maja oficjalnie przeprosic Pana Jerzego?? Mozesz sprecyzowac? znieslawienie to nazbyt ogolnikowe jest.

ps.: Nikt nie nazwal go przestepca, napisano jedynie, ze trwa sledztwo. Poza tym tak jak wczesniej napisalam Pan Jerzy sam sobie jest winny podpisujac sie wlasnym nazwiskiem. IPN rozpoczynajac sledztwo nie mogl wiedziec, ze pod tym nickiem kryje sie osoba o takim samym imieniu i nazwisku, rownie dobrze mozna sie podpisac Jas Kowalski i gdybac czy to prawdziwe imie i nazwisko czy tez nie. W internecie mozna podpisac sie jakkolwiek. Niech rowniez nie tlumaczy sie nieznajomoscia prawa Polskiego, dobrze wiedzial, ze predzej czy pozniej ktos go pozwie i bedzie musial odpowiadac za negowanie holokaustu. A, ze napisali o nim w prasie, no coz Pan Jerzy stal sie slawny jest szansa, ze wiecej ludzi bedzie moglo dzieki temu poznac te jego prawde.
_________________
http://www.revisionism.nl/The-Mad-Revisionist.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art 212 kodeksu karnego - za to.

zniesławienie - czyli nazwanie kogoś sprawcą przestępstwa/zbrodni bez wyroku sądu.

Cytat:
Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Ulicki dwoił się i troił żeby rozgrzebać i przyspieszyć swoją sprawę, pisał swoje dziecinne listy do IPN a teraz zaczyna w majty walić ze strachu hehehe.

Bimi zejdź na ziemie - o jakim zniesławieniu bredzisz.. Piszą jak krowie na rowie o "użytkowniku podpisujacym sie jako Jerzy Ulicki-Rek" Nie ma nic o konkretnym panu Jerzym Ulicki Rek zamieszkałym tu i tu, urodzonym tu i tu.. Ogólnie uznali jego forumowe imię i nazwisko jako nicka, ale przy okazji postanowili sprawdzić czy nick może pokrywać sie z faktycznym imieniem i nazwiskiem/osobą.......i że trwa śledztwo..

Przeprosin nie będzie bo i niby za co ???
Za podanie do publicznej wiadomości toczącego sie śledztwa wobec internauty z nikiem takim a nie innym???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toscani30 napisał:
Bimi zejdź na ziemie - o jakim zniesławieniu bredzisz.. Piszą jak krowie na rowie o "użytkowniku podpisujacym sie jako Jerzy Ulicki-Rek" Nie ma nic o konkretnym panu Jerzym Ulicki Rek zamieszkałym tu i tu, urodzonym tu i tu.. Ogólnie uznali jego forumowe imię i nazwisko jako nicka, ale przy okazji postanowili sprawdzić czy nick może pokrywać sie z faktycznym imieniem i nazwiskiem/osobą.......i że trwa śledztwo..

hehe Smile
każdy się może tak tłumaczyć: nie zniesławiłem pana prezydenta lecha kaczyńskiego nazywając go publicznie, przy pomocy środków masowego przekazu, przestępcą - sprawcą zbrodni przeciw ludzkości, gdyż nie widziałem, że to jego prawdziwe nazwisko... Laughing

nie kpij sobie człowieku. zniesławia się osobę, a nie nazwisko. nawet gdyby powołali się na pseudonim artystyczny - też jest to zniesławienie.

tak że jeśli ktoś tu zaczyna walić w majty ze strachu to co najwyżej panowie i panie z IPN. bo jeśli ktoś tu popełnił jakieś przestępstwo zagrożone karą do 2 lat więzienia to właśnie oni. prokuratorzy kurwa od siedmiu boleści - jakbym był takim żałosnym dyletantem to już dawno sam podał bym się do dymisji nie czekając na dalszy rozwój sprawy. no, ale do tego potrzeba minimum uczciwości, której niestety u takich postubeckich mend nie doświadczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza dzielna zydowska brygada robi co moze a ile moze to widac...
Poniewaz widze wyraznie ,ze ICh system pojeciowy nie jest w stanie objac przyczym mojego dzialania zrobie uklon w strone nadludzi i wyjasnie.Po co maja tracic czas na darmo wierzac w to ,ze ich zydlaczenie moze zrobic na kims wrazenie.
Uwazam ,ze mnie zniewazono nie dlatego ,ze ktos uzyl mojego nazwiska ale dlatego ,ze oskarzyl mnie o "zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu".
Gdybym wstydzil sie swoich pogladow lub bal ,ze ktos mnie "rozpozna' to uzywal bym pseudonimu takiego jak "proxy' lub "toscani" na przyklad..
A ja jestemm dumny z tego co robia i nie widze powodu abym mial sie ukrywac.

Obelga polega na tym ,ze polski urzad na zydowskiej smyczy smie mnie, POLAKA ,oskarzyc o dzialanie na szkode naszego panstwa i narodu.

Oblega tym wieksza ,ze dla uzasadnienia mojej "zbrodni' ta sama zydowska jaczejka chce przekonac Polakow ,ze piszac prawde-bo jak na razie NIKT jeszcze nie udowodnil ,ze
ja i mnie podobni klamiemy , robimy cos co moze narodowi przyniesc szkode .
Prawda jest oczywiscie zupenie rozna bo dopiero od momentu gdy holo-bzdet upadnie zacznie sie renesans polskiego myslenia i -predzej czy pozniej -polskie mysli politycznej i polskiej -wolnej od zydowskich wplywow-niezaleznosci.
Wynalazcy holo-mitu zdaja sobie sprawe z tego upadek holo-fikcji bedzie koncem ich pasozytowania na setkach panstwa i narodow .
Stawka o jaka walcza jest tak ogromna ,ze trudno ja nawet w kilku slowach sprecyzowac.

O tym jak daleko siegaja zydowskie wplywy nikogo kto mysli nie musze przekonywac.
Pozwolcie ,ze zwroce wam uwage na pewne podobienstwo sytuacji obecnej do tej jaka panowala w tzw."komunizmie".
i tu i tam rzadzacy mieli za soba przeogromny aparat represji i JEDNOSTKA nie miala teoretycznie zadnych szans w konflikcie z "wladza".
Ta sama wladza jednak bala sie panicznie SLOWA.
Drzala na mysl o tym ,ze niezalezne slowo ,ktore i tak bylo kropla wody w oceanie trucizny ,moze jej w jakis sposob zagrozic.
Identyczna sytuacja istnieje i dzisiaj.
Ci wszechpotezni,aroganccy do granic znowu nie moga spac spokojnie bo ktos cos napisal.
Mit holokaustyczny jest tak samo "potezny' jak mit "komunizmu".
Oba wymagaly codzienniej ,nieustannej reanimacji .Oba wymagaly ogromnego aparatu presjii i represji aby przezyc nastepny dzien.
I oba mity dzialajac w taki sposob pokazuja nam wszem i wobec swoj prawdziwy charakter i swoja prawdziwa "potege".
A prawda jest prosta:oni sie boja.Codziennie,nieustannie ,bez chwili wytchnienia.
Boja sie nie zadnego mitycznego zagrozenia "antysmityzmu' ale tego ,ze moze dojsc do sytuacji ,w ktorej ludzie otrzasna sie z serwowanej imm hopnozy a wtedy reakcja tych oszukanych i oglupianych przez tyle setek lat bedzie nieobliczalna i poza ich kontrola.
Kazde imperium oparte na selekcji negatywnej musi upasc.To nieuniknione.
Moim moralnym obowiazkiem jako humanisty i czlowieka myslacego jest robienie wszyystkiego co mmozliwe aby taki upadek przyspieszyc.

Zadzwonilem dzisiaj do konsulatu polskiego w Sydney aby o tej sprawie porozmawiac.Uprzejma pani w sluchawce robila wszystko co mogla aby tematu nie podjac i powiedziala mi tylko tyle ,ze otrzymali jakies informacje z Polski ,ktore "w tym tygodniu na pewno panu wyslemy".
na moja propozycje zrobienia tego przez e-mail aby zaoszczedzic na czasie powiedziano mi ,ze "informacje przyszly normalna poczta i tylko w taki sposb moga byc mi przekazane."
Upewnilem sie jedynie ,ze konsulat ma moj prawidlowy adres aby TAK wazne dokumenty nie trafily po drodze do smietnika gdzie ich miejsce i na tym zakonczyla sie moja kolejna proba kontaktu z "wladza".
O tym ile ta "wladza" jest warta w moich oczach pisac nie musze.Zrobilem to tysiace razy poprzednio.



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:
Szykuj argumenty Jerzy, poniewaz jesli to jest lobby zydowskie to na bank Cie przesluchaja i jeszcze Ci cos zrobia


Argumentow mam kilka w szafie a pare pudelk zapasowych argumentow mam w garazu na wypadek gdyby wywiazala sie ognista dyskusja.SmileSmileSmile
Odpowiedz sobie sam:JAk moga mnie "przesluchac"?
Wezwac mnie do konsluatu lub ambasady na przesluchanie?SmileSmileSmile
Niech wzywaja. Nie mam zamairyu zignorowac tak waznego wezwanai.
Przeciez jako obywatel australijski musze sie takiemu wezwaniu podporzadkowac ,prawda?SmileSmileSmile
Czekam na to jak zaba na deszcz Smile
Pojade z prawnikiem i kamera filmowa.
A calosc zobaczycie tutaj w forum.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prox




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krotka pilka na dzis, bo mi sie spieszy:

Mam pytanie. Dlaczego to:


"Moja prosba do Cezarego Zbikowskiego:)

Czarek,mam ogromna prosbe.Robie to tutaj ,publicznie abys mial swiadkow ,ze to na moja prosbe mnie zakapowales:)

Jestes w Warszawie,masz b lizej i bedziesz wiedzial jak to zrobic.
Zloz prosze na mnie donos do prokuratury w Warszawie (nie ma pojecia jak to sie robi ale musza miec jakies formularze:) ) .ze osmieszaszm i podwazam oficjalna wersje holokauistyczna.
Zanacz jedynie prosze bardzo wyraznie ,ZE ROBISZ TO ZA MOJA ZGODA I NA MOJE ZYCZENIE.
Wszyscy ,ktorzy to czytaja sa swiadkami ,ze to ja cie o prosze.
Moim zdaniem nadszedl juz czas aby podjac to wyzwanie .
LEPSZY KONIEC KLAMSTWA NIZ KLAMSTWO BEZ KONCA.
Zazadamuy aby na swiadkow obrony powolano rnsta Zunfela i Germara Rudolfa(.Siedza za miedza-niech ich przywioza) prof.Faurissona iJurgena Graffa,Carla Matogno i Ivana Legace.Zrobimy powtorke z procesy Ernsta Zundela w Toronto tyle tylko ,ze w Warszawie.
Przy okazji mozesz rozpuscic wiesci ,ze bede szukal adwokata ,ktory podejmie sie mojej obrony i w razie czego zalatwic wstepny kontakt.

"Uprzejmie prosze o pozytywne zalatwienie mojej prosny"

Zupelnie powaznie

ps.Jesli masz jakies watpliwosci co do mojej poczytalnosci-bez obaw.
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy "

zniknelo z Panskiego forum http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4904 ??
_________________
http://www.revisionism.nl/The-Mad-Revisionist.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za informacje.Jesli zniknelo to nie mam pojecia dlaczego ale dzieki tobie-wroci.

Jerzy

********


Jeden z zydowskich szpicli obserwujacych forum Prawda2 zapytal mnie dlaczego ponizszy wpis zniknal z naszego forum.Nie wiedzialem ,ze zniknal ale dzieki "cennej" informacji-wraca.Oto on:

""Moja prosba do Cezarego Zbikowskiego:)

Czarek,mam ogromna prosbe.Robie to tutaj ,publicznie abys mial swiadkow ,ze to na moja prosbe mnie zakapowales:)

Jestes w Warszawie,masz b lizej i bedziesz wiedzial jak to zrobic.
Zloz prosze na mnie donos do prokuratury w Warszawie (nie ma pojecia jak to sie robi ale musza miec jakies formularze:) ) .ze osmieszaszm i podwazam oficjalna wersje holokauistyczna.
Zanacz jedynie prosze bardzo wyraznie ,ZE ROBISZ TO ZA MOJA ZGODA I NA MOJE ZYCZENIE.
Wszyscy ,ktorzy to czytaja sa swiadkami ,ze to ja cie o prosze.
Moim zdaniem nadszedl juz czas aby podjac to wyzwanie .
LEPSZY KONIEC KLAMSTWA NIZ KLAMSTWO BEZ KONCA.
Zazadamy aby na swiadkow obrony powolano rnsta Zunfela i Germara Rudolfa(.Siedza za miedza-niech ich przywioza) prof.Faurissona iJurgena Graffa,Carla Matogno i Ivana Legace.Zrobimy powtorke z procesy Ernsta Zundela w Toronto tyle tylko ,ze w Warszawie.
Przy okazji mozesz rozpuscic wiesci ,ze bede szukal adwokata ,ktory podejmie sie mojej obrony i w razie czego zalatwic wstepny kontakt.

"Uprzejmie prosze o pozytywne zalatwienie mojej prosny"

Zupelnie powaznie

ps.Jesli masz jakies watpliwosci co do mojej poczytalnosci-bez obaw.
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy "

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4962
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwroccie uwage na te sama taktyke stosowana przez zydowskich gosci tego forum: warcza a potem ogon pod siebie i probuja szczekac na inne drzewo.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 12:27, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Jurek, ja widze, że Cie to podnieca takie ściganie. . . ale do rzeczy.

Nie bedę z Toba Jasnie Wilmozny rozmawiał o Holocauście bo ZA KAŻDYM razem kiedy wspominam o komorach gazowych w Dachau, twierdzisz z uporem psychopaty, że ja widziałem łazienki czy co ty tam wymyślasz.

Jako, że jestes osobą prywatną moge do Ciebie powiedzieć "sukinsynu" i to nie jest znieważenie. Znieważenie będzie wtedy gdy oplujesz osobe publiczna lub ów osoba publiczna opluje Ciebie. A, że jestes nastepnym karaluchem to wątpie by sąd rozpatrzył Twoje "znieważenie" pozytywnie dla Twojej sprawy.

Inna rzecz:
Kiedy już wbiją Ci się policjanci na chatę lub dostaniesz liścik - pierwszy od wielu wielu lat - sprawdza jakie masz obywatelstwo. Miej nadzieję, że masz Polskie bo u Nas dostaniesz, za taki wyskok z 10 lat a w Australii, no cóż, z pierdla nie wyjdziesz.
Więc nie wiem czym sie idioto jarasz - można oczywiście negowac holocaust ale musisz miec na to dowody (zdjęcia, dokumenty etc.). A nie jak zwykle w temacie o holocauście zasypujesz webstronkami których wartośc dokumentalna jest równa 0.

Jak będziesz miał rozprawę JW to gowno sędzie będzie obchodziło co pierdoliłes na temat holocaustu ale twoja linia obrony czyli - obalenia Holocaustu. Oczywiście nie wyjdzie ci to bo nie masz żadnych książek i dokumentow a jak wspomniałem, webstronki to sobie możesz wsadzić wiadomo gdzie. Ogolnie, szykuj już piżamkę Wink
Możesz nawet zaprosić prawnuka Himmlera i całą jego rodzinę - ich wartośc jako świadków równiez jest warta tyle ile pies narobił. Proponuje Ci udawanie wariata - a chyba adwokat tak ci zaproponuje - to skończysz na jakiś tabsach i pomiezkasz sobie w domku z miła pielęgniarką Rolling Eyes

I JW - istnieje takie cos jak EDYCJA postu. Mam nadzieję, że prokurator zajrzy na tą stronke i zobaczy jak prowadzisz sam ze sobą monolog. Wtedy postawi ewidentnie, żeś czub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel właśnie jak sam zauważyłes ty wspominasz o komorach gazowych w Dachau ale czy dajesz konkretne dowody na ich istnienie czy też opierasz sie na źródłach jeśli tak ,proszę podaj je. Uważam że uzywanie inwektyw świadczy tylko o braku opanownia, rozstrzygnięcie tego sporu powinno nastapić na płaszczyźnie dowodów które ty również powinieneś przedstawić jak na razie jako obserwator zaczynam mocno wątpić w holocaust ,nie neguję śmierci, aktów bestialstwa w obozach, neguję masowe mordowanie żydów. Przekonaj mnie udowodnij prawdziwość swojej tezy.




Cytat:
można oczywiście negowac holocaust ale musisz miec na to dowody (zdjęcia, dokumenty etc.). A nie jak zwykle w temacie o holocauście zasypujesz webstronkami których wartośc dokumentalna jest równa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile