W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ścigany Toben chce procesu   
Podobne tematy
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info 200
Profesor zawieszony za negowanie Holokaustu 
Dr David Duke aresztowany w Niemczech 3
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2923
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 27 Sty '09   Temat postu: Ścigany Toben chce procesu Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak sobie poradzi z nim faszystowski sąd?
=========================================

Dr Toben zapowiada udanie się do Niemiec i bezkompromisową walkę o prawdę
Aktualizacja: 2009-01-26 11:44 pm

Dr Frederick Toben, australijski naukowiec zatrzymany w październiku ubiegłego roku na lotnisku w Londynie na wniosek niemieckiego sądu oraz wydanego pod naciskiem kół żydowskich Europejskiego Nakazu Aresztowania z oskarżenia o “negowanie Holokaustu”, a następnie zwolniony z aresztu, zapowiedział kontynuowanie walki z władzami niemieckimi.

Według zamieszczonej na portalu YouTube wypowiedzi, dr Toben stwierdził, iż zamierza udać się do Niemiec na rozmowy z prokuratorem, Andreasem Grossman, nadzorującym wniosek o ekstradycję.

“Panie Grossman, oto jest przekaz do pana: w najbliższej przyszłości zamierzam udać się do Niemiec gdzie spotkam się z panem i solidnie się tam zetniemy w tym niemieckim sądzie.” - zapowiedział Toben. “Przechodzę do następnego etapu naszej batalii o prawdę, batalii o naszą cywilizację, naszej walki o uwolnienie prześladowanych ludzi. Zobaczymy czy prawda zwycięży, czy doświadczymy jakiejś sprawiedliwości, czy też po prostu zniszczycie mnie, spenalizujecie moje myśli i w rezultacie zniszczycie niemiecką duszę.”


64-letni dr Gerald Fredrick Toben jest od wielu lat nękany przez środowiska żydowskie w Australii i ściagny za publikowanie na swojej stronie internetowej materiałów podważających oficjanie głoszoną wersję wydarzeń dotyczącą tzw. zagłady Żydów podczas II Wojny Światowej. W 1999 roku skazany został za “negowanie Holokaustu” w Niemczech.

Dr filozofii Frederick Toben, wykładowca na wielu uniwerstytetach na świecie i twórca Instytutu Adelajdy (Adelaide Institute), od 1996 roku nękany jest przez “demokratyczne” środowiska w Australii niestannymi procesami sądowymi. Na swojej stronie internetowej (www.adelaideinstitute.org) przypomina on, że wydany przez australijski sąd federalny wyrok zabrania mu zadawania pytań i negowania:

“trzech podstwowych legend/mitów Holokaustu-Shoah: [że]

1. Podczas II Wojny Światowej Niemcy kierowały się eksterminacyjną polityką przeciwko europejskim Żydom;
2. Których zginęło 6 milionów;
3. Używając jako narzędzia zbrodni komór gazowych.

Jest niemożliwe dyskutowanie o ‘Holocauście’ mając nałożone te ograniczenia. Zatem jedynie co robię, to zwyczajnie przekazuję (referuję) te sprawy, których nie mam prawa stwierdzić.

Dla przykładu: jeśli stwierdzę, że ‘Holokaust’ jest:

kłamstwem;
6 milionów Żydów nie zginęło, lub że
Komory gazowe nigdy nie istniały,
to wtedy będę jedynie relacjonował to co eksperci rewizjonistyczni, tacy jak profesorowie Butz czy Faurisson i inni, stwierdzają publicznie.”

Dr. Toben ostrzega na swojej stronie internetowej, że:

“Ktokolwiek odrzuci wiarę w te trzy filary [oficjalnej wersji wydarzeń], narażony jest na zorganizowane w skali światowej działania grup nacisku, które wykorzystają każdą metodę do zniszczenia niezależnego głosu. Niedawnymi ofiarami odmowy uwierzenia w oficjalną wersję “Holokaust-Shoah” są Germar Rudolf i Ernest Zündel w Niemczech i Siegfried Verbeke w Belgii, Wolfgang Fröhlich i Gerd Honsik w Austrii.

Jeśli chciałbyś zwątpić w opowieść o ‘Holokaust-Shoah’, musisz być przygotowany na osobiste poświęcenie, musisz być przygotowany na rozbicie Twojej rodziny i małżeństwa, na utratę kariery zawodowej, pracy i więzienie. Dzieje się tak dlatego, że ruch rewizjonistyczny rozbija wielki, wielomiliardowy “Przemysł Holokaustu-Shoah”, jak również podważa egzystencję Izraela, tworu rasistowskiego syjonizmu.”

http://www.bibula.com/?p=5927
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad i prokurator to sa przedstawiciele rezimu i oni nie sa od sprawiedliwosci ale od prawa.
Prawo sobie takie napisali ze nie ma znaczenia prawda i sprawiedliwosc.

Ciekawe czy znajdzie sie odwazny adwokat ktory mu pomoze.
Czytalem ze jak w Niemczech sadzili kogos to przy okazji skazali pania adwokat co miala czelnosc bronic...
Skoro karalne jest wypowiadanie slowne na ten temat to adwokat ma trudna sprawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawo stanwi
2+2=5
I kto twierdzi inaczej ten popełnia przestępstwo.
Czarno widzę jego obronę.
Najpierw trzeba zmienić prawo.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślozbrodnią jest twierdzenie inaczej.
2+2 zawsze było 5 i nigdy 6.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tego jak w pseudo demokratycznym świecie można komuś zakazać zadawać pytania na jakiś temat???? Kurwa przecież to jakiś śmiech na sali. Skoro ktoś coś podważa to ma ku temu jakieś powody i trzeba taką osobę wysłuchać i albo obalić te jego dowody bądź też przyznać mu rację.
Lecz tu wychodzi wszystko podważając holokaust podważasz historię , a ty samym plujesz w twarz Izraelskiemu narodowi.
Za niedługo dojdzie do tego że samo myślenie o holomitach będzie karane!!!!
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedak, jeszcze zrobią z niego męczennika za prawdę. Wink Można kwestionować liczbę zamordowanych Żydów, ale nie można kwestionować tego że Niemcy ich mordowali i chcieli ich zagłady. Po co były w takim razie te getta, noszenie przez nich opasek z gwiazdą i masowe wywożenie do obozów koncentracyjnych? Może po to żeby się relaksowali i kąpali w basenie w Oświęcimiu? Wink I po co Polacy ukrywali Żydów, skoro nie było zagrożenia dla nich? A świadkowie i Ci którzy przeżyli obozy koncentracyjne? Ich świadectwa się nie liczą? Poza tym zachowane filmy, zdjęcia czy pamiętniki, przeróżne dokumenty nie są świadectwem? Lepiej słuchać jakiś nazistów i potomków hitlerowskich zbrodniarzy których nie brakuje na świecie. Ja nie bronię tutaj Żydów i nie podoba mi się jak wykorzystują holokaus dla własnych korzyści. Ja bronię tych pomordowanych. Uważam że raczej powinno się krytykować publicznie Żydów za to, że wykorzystują holokaust i robią na tym biznes, zamiast go kwestionować. Bo holokaust był faktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Bo holokaust był faktem.


Tak. Medialnym.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby tak ktoś z Twojej rodziny został zamordowany w obozie koncentracyjnym, albo przynajmniej przeżył wojnę w takiej Warszawie, mówiłbyś inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Biedak, jeszcze zrobią z niego męczennika za prawdę. Wink Można kwestionować liczbę zamordowanych Żydów, ale nie można kwestionować tego że Niemcy ich mordowali i chcieli ich zagłady. Po co były w takim razie te getta, noszenie przez nich opasek z gwiazdą i masowe wywożenie do obozów koncentracyjnych? Może po to żeby się relaksowali i kąpali w basenie w Oświęcimiu? Wink I po co Polacy ukrywali Żydów, skoro nie było zagrożenia dla nich? A świadkowie i Ci którzy przeżyli obozy koncentracyjne? Ich świadectwa się nie liczą? Poza tym zachowane filmy, zdjęcia czy pamiętniki, przeróżne dokumenty nie są świadectwem? Lepiej słuchać jakiś nazistów i potomków hitlerowskich zbrodniarzy których nie brakuje na świecie. Ja nie bronię tutaj Żydów i nie podoba mi się jak wykorzystują holokaus dla własnych korzyści. Ja bronię tych pomordowanych. Uważam że raczej powinno się krytykować publicznie Żydów za to, że wykorzystują holokaust i robią na tym biznes, zamiast go kwestionować. Bo holokaust był faktem.


Laro, jeśli chodzi o polskie straty w wyniku drugiej wojny światowej to sądzę , że nikt ich nie kwestionuje.
Tu chodzi o inne rzeczy.
Po pierwsze Niemcy najpierw wywozili do obozów , lub mordowali najpierw inteligencję

Tak się stało , że Żabotyński /Jabotynsky po powrocie z Światowego Kongresu Żydów objeżdżał Polskę .
Efektem tego objazdu był nagły i masowy wyjazd zamożnych Żydów w przededniu II wojny światowej.
Wyjeżdżali nie regulując swoich spraw majątkowych. Często przekazywali swój majątek zaprzyjaźnionym Polakom.
Bogaci i wykształceni wyjechali.
Biedni zostali!
Część z nich nawet nie umiała mówić po polsku. Byli to tzw. Litwacy
Uchodźcy ze wschodu, -około 600 tysięcy, którym Piłsudski kazał wydać polskie paszporty!

Żydzi w Polsce dość serdecznie witali w Polsce wojska niemieckie.
Hitler też nie zamierzał ich na początku likwidować, a co najwyżej zamierzał ich zmusić do emigracji do Palestyny.
Brytyjczycy skutecznie utrudniali akcje osiedlania Żydów w Palestynie.
Hitler chciał użyć Żydów jako środka płatniczego. Chciał nimi płacić Ameryce za cywilne dostawy towarów.
Byc może widząc opieszałość USA do takiej transakcji najpierw użył ich jako straszaka.
Widząc ,że to nie działa zaczął ich mordować, ale działo się to już w dalszej fazie wojny.
Później nastąpiła eskalacja mordowania Żydów. Zachód udawał ,że nic nie wie.
Z okupowanej Polski dotarł do Londynu przedwojenny polski poseł na sejm ,Żyd, działacz i starał sie poruszyć sumienie Aliantów. Oni pozostawali cały czas głusi. Chcąc nagłośnić ten problem popełnił samobójstwo. Nawet i to na niewiele sie zdało!

Nazywał się Szmul Zygielbojm


("W tej sytuacji gdy w Warszawie gasło powstanie w tamtejszym Gettcie, w Londynie odebrał sobie życie Szmul Zygielbojm. W liście pożegnalnym, który skierował na ręce emigracyjnego Prezydenta RP Władysława Raczkiewicza i premiera Władysława Sikorskiego pisał:

„Nie mogę pozostać w spokoju. Nie mogę żyć, gdy resztki narodu żydowskiego w Polsce, którego jestem przedstawicielem, są likwidowane. Moi towarzysze w getcie warszawskim polegli z bronią w ręku w ostatnim bohaterskim boju. Nie było mi sądzonym zginąć tak jak oni, razem z nimi. Ale należę do nich i do ich grobów masowych. Śmiercią swoją pragnę wyrazić najsilniejszy protest przeciw bierności, z którą świat przygląda się i dopuszcza zagłady ludu żydowskiego".

Gdy nie pomagały przemówienia i apele, listy i wystąpienia radiowe, pozostała mu już tylko jedna forma zwrócenia uwagi świata na tragedię jego Narodu, ofiara z własnego życia. Nie zawahał się jej złoży jak jego bracia, którzy w Gettcie walczyli tylko po to aby nie umiera jako niewolnicy.")

Ja za śmierć polskich Żydów zdecydowanie obciążam Anglię, Aliantów i międzynarodową finansjerę!
Tak więc zgadzam sie , że w II wojnie światowej ginęli również i Żydzi
Wątpliwości budzi natomiast fakt gdzie i jak ginęli.
Moim zdaniem duża część Żydów zginęła po prostu rozstrzelana w masowych egzekucjach.
Te fakty śa mi znane. Znam te miejsca i widziałem te masowe groby.

Proszę sie zastanowic!
Ile kosztuje nabój do karabinu.
Ule kosztuje pochówek systemem "zrób to sam"
Kilku ludzi do obsługi karabinu miało i tak już zapłacone, mogli dostać co najwyżej jakąś premie za dodatkowa pracę zleconą.
Jak widać koszt jest znikomy.

Teraz weźmy pod uwagę transport , konwój, wyżywienie, budowę specjalnych komór gazowych, i zastanówmy sie, czy Niemcy nie potrafili przeprowadzić kalkulacji kosztów?
Myślę , że umieli.
Poza tym to proszę mi wytłumaczyć dlaczego jednych mordowali rozstrzeliwując w pobliskich lasach , a innym fundowali wycieczki , obciążając kolej po to aby uśmiercić ich droższą metodą!

Co do ilości zamordowanych to trudno sie dokładnie wypowiadać, ponieważ już przed wojna zdarzało sie ,że toczyły sie wojny o zwłoki.
Żyd sie wychrzcił i jego nowi współmierni , oraz cześć rodziny uważali , że należał mu sie pochówek jako katolikowi. Inni natomiast chcieli go pochować jako Żyda , bo takim sie urodził.

Pytanie kto umarł?
Wiadomo -Obywatel polski!
a dalej?
Żyd, Polak, katolik, czy mieszaniec?


Napiszcie kto umarł?

Ciekawe dlaczego to akurat robi sie wycieczki do Oświęcimia, podczas gdy większość Żydów spoczywa w zbiorowych mogiłach w lasach najczęściej nie dalej niz kilkanaście km od miejsc gdzie mieszkali?

Dlaczego nikt o nich nie pamięta?


?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:


Dlaczego nikt o nich nie pamięta?


Bo ich tam niema.

Straty żydów w Polsce to góra 500k ludzi. Przy dobrych wiatrach w Oświęcimiu zgineło z tego 300-350 k ludzi. w jakiejś Treblince i całej reszcie obozów zostaje góra 150k.

Oczywiście zdarzały się likwidacje całych wiosek czy miasteczek np Tykocin. Ale tam prawdy są dwie. Jedna mówi o celowej zagładzie żydów, druga mówi o represjach za pomoc partyzantce sowieckiej.*

*Polacy nie pomagali partyzantce sowieckiej, a wręcz przeciwnie. Z sowietami już mieli styczność więc wermacht w porównaniu z sowietami to była dla nich helleńska kultura.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrzebuję lekcji historii o nikogo, bo dla mnie najlepszą lekcją historii jest moja mama która przeżyła wojnę w Warszawie, mój tata który mieszkał w tej części Polski gdzie było wielu Żydów, oraz wszystkie starsze osoby ktore pamiętają tamte czasy. Niemców w Warszawie Żydzi witali tak samo jak Polacy - w piwnicy albo schronach przeciwbombowych. Moja mama widziała na własne oczy co Niemcy robili z Żydami, widziała jakimi transportami ich wywożono. Znała również rodziny które ukrywały Żydów. Poza tym miała koleżankę która była w Oświęcimiu i opowiadała okropne rzeczy. Kiedy się dowiedziała o tym biskupie lefebryście który neguje holokaust, bardzo ją to oburzyło. I podejrzewam że to oburzyłoby wszystkich starszych ludzi ktorzy przeżyli wojnę i obozy. Nie dziwię się że Żydzi są tak wrażliwi na to, skoro postępowano z nimi w wyjątkowo okrutny i nieludzki sposób. I nie powinno się negować tej historii, tylko dlatego że komuś nie odpowiada obecna polityka Izraela. To są dwie różne rzeczy. JerzyS powiedziałeś że i Polacy ginęli. Oczywiście, ginęli również Rosjanie, Francuzi i ludzie w całej Europie. Ale Żydów potraktowano wyjątkowo okrutnie. Poza tym są wstrząsające książki napisane przez osoby które przeżyły obozy koncentracyjne. Dlatego negowanie tego publicznie jak ten Toben, to zwykłe draństwo. Są to chyba osoby z niemieckim pochodzeniem i z sentymentami do Hitlera, bo jak można to inaczej tłumaczyć. A może nawet spokrewnione z z jakimś zbrodniarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ci starsi ludzie co ja ich znam to pamiętają jak żydzi sowietom wydawali całe rodziny na sybir. Jak brali ich majątki. Pamiętają też jak żydzi witali sowietów. Nie w piwnicach jak Polacy, ale z kwiatami, chlebem solą i wódką. Jak zdrajcy i kolaboranci. Nawet Białorusini tak ucieszeni na widok sowietów nie byli jak żydzi.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabba, dla mnie hołota ma kolor brunatny nie czerwony, swastykę i ogoloną głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Nie potrzebuję lekcji historii o nikogo, bo .....

.... Moja mama widziała na własne oczy co Niemcy robili z Żydami, widziała jakimi transportami ich wywożono. Znała również rodziny które ukrywały Żydów. Poza tym miała koleżankę która była w Oświęcimiu i opowiadała okropne rzeczy. Kiedy się dowiedziała o tym biskupie lefebryście który neguje holokaust, bardzo ją to oburzyło. I podejrzewam że to oburzyłoby wszystkich starszych ludzi ktorzy przeżyli wojnę i obozy. Nie dziwię się że Żydzi są tak wrażliwi na to, skoro postępowano z nimi w wyjątkowo okrutny sposób. I nie powinno się negować tej historii, tylko dlatego że komuś nie odpowiada obecna polityka Izraela. To są dwie różne rzeczy. JerzyS powiedziałeś że i Polacy ginęli. Oczywiście, ginęli również Rosjanie, Francuzi i ludzie w całej Europie. Ale Żydów potraktowano wyjątkowo okrutnie. .


Laro, ja nie chce , abys zmieniła swoje poglądy. Rozumie , że wierzysz w to co opowiadała Ci Twoja mama.
Nie musisz zmieniać swoich wyobrażeń .
Ja nie tylko , że potwierdzam to , że podczas II wojny swiatowej ginęli również polscy Zydzi , ale na dodatek precyzuję kiedy nastąpiła eskalacja i dlaczego.
Poza tym wskazuję na metody eksterminacji polskich Żydów.

Czyżbyś chciała zaprzeczyć , że byli oni rozstrzeliwani w masowych egzekucja w lasach w niedalekiej odległości od ich miejsc zamieszkania?

Piszesz , że Żydów potraktowano wyjątkowo okrutnie.

Widocznie zbyt słabo znasz historie.

Chciałbym Ci tylko napisac, , że ja wolałbym być rozstrzelany tak jak to robili Niemcy z Żydami niż np. rżniety piłą , tak jak to robili banderowcy.

Dziwne , że mówi i pisze sie tylko, o niemieckich okrucieństwach w Oświęcimiu, a zapomina o okrucieństwach banderowskich na Wołyniu.
Banderowcy mordowali i Polaków i Żydów, a czasem nawet i Ukraińców !

Dlaczego zapominamy o tych mordach.

Dlaczego "nasz prezydent" tak "tchórzem obleciał ", że boi się o tym wspomnieć.
Czyżby pryncypał mu zabronił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jabba, dla mnie hołota ma kolor brunatny nie czerwony, swastykę i ogoloną głowę.


rozumiem że odniosłaś się na miarę swoich możliwości merytorycznie do posta który komentujesz.
No cóż jaka persona takie umiejętności
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ścigany Toben chce procesu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile