Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Żydowski holo szwindel zdemaskowany   
Podobne tematy
Holokaust2658
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15276
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:10, 10 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Żydowski holo szwindel zdemaskowany Odpowiedz z cytatem

OFFICIAL RECORDS FROM INTERNATIONAL RED CROSS PROVE „HOLOCAUST” WAS A FRAUD

http://just-another-inside-job.blogspot......l-red.html

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....oszustwem/

Tłumaczenie Ola Gordon

Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich „obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.

Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. „holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!

„Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla „ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne.

Poniżej zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża.Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

Faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

NoEvidenceOfGenocide • 28.01.2005

Nie ma dowodów na ludobójstwo

Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

Jest jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945]

(Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

Raport Czerwonego Krzyża stanowi wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako „cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: „Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, „zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a „od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 7Cool. MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli Żydzi

Raport mówi, że „Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

W trakcie wojny, „Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych Żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, „gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, „delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać Żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich Żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się „wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po „wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

Brak dowodów na ludobójstwo

Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: „W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … „(t. III, s. 83).

Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko „barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 7Cool. 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż sam znalazł się nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. „Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

Nie wszystkich internowano

Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o „pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich Żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z „dokładnością” rzekomego „programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania „każdego Żyda, którego mógł złapać.”

Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, „znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich. Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich Żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja Żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja Żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich Żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją. „Żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. „Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, „Żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja Żydów była kontynuowana.

Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji Żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że „Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich Żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w „Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki „Did Six Million Really Die?”

* był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.

„Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów „jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.
For the entire book „Did Six Million Really Die?”, click here.

http://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

http://thunderbay.indymedia.org/news/2005/01/18220.php
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:37, 10 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie ,ze coraza wieksza polsko-jezycznych stron mowi dzisiaj to o czym ja trabie od wielu lat:)

Moze pomozmy Niemcom zebrac podpisy ..Potem oni pomoga nam..
A potem po holokauscie zostanie tylko smrod spalonej gumy...

http://www.petitiononline.de/petition/zu.....hrheit/212

Tak szybko beda uciekac...Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:46, 10 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://musliminsuffer.wordpress.com/2007.....s-a-fraud/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ostrożny
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:58, 10 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Re: Żydowski holo szwindel zdemaskowany Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:


Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.Wyjaśnicie mi dlaczego właśnie teraz dowiadujemy się o istnieniu tych dokumentów. Według mnie musi być to z czymś zbieżne. Zaczynam się obawiać o wydarzenia w najbliższym czasie.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1303
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:04, 10 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wielkie kłamstwa są skuteczniejsze od małych, gdyż w ich wypadku perspektywa poznania prawdy grozi , runięciem świata.
Joseph Goebbels
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4800
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 09:32, 11 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzesienia ziemi , nie ma w mediach. A, zapomniałem do kogo należą Wink

Ujawnienie prawdy to tylko początek, teraz trzeba z nią dotrzeć do ludzi.
Mozna zacząc skromnie , od baneru w centrum warszawy - czarno na białym- z tekstem typu z dokumentów Czerwonego Krzyza wynika , że w czasie II wojny zgineło 271 tys żydów itp. I tu żydowskie media , same beda musiały odpowiedzieć na te bluźnierstwa Smile , a my juz na nich bedziemy czekali Wink

Cytat:

"Wielkie kłamstwa są skuteczniejsze od małych, gdyż w ich wypadku perspektywa poznania prawdy grozi , runięciem świata.
Joseph Goebbels


Żydzi i ich sojusznicy , prędzej podpalą świat niz pozwolą , aby dzieci w szkołach poznały prawdziwą liczbę zabitych żydów w czasie tzw holokaustu.
Czym bliżej zwycięstwa prawdy , tym bliżej zagłady Smile
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 217
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:17, 11 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Re: Żydowski holo szwindel zdemaskowany Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:

Wyjaśnicie mi dlaczego właśnie teraz dowiadujemy się o istnieniu tych dokumentów. Według mnie musi być to z czymś zbieżne. Zaczynam się obawiać o wydarzenia w najbliższym czasie.
.ZNAK wydaje książkę Grossa. Dzisiaj jest właśnie audycja w PR3 u Kuby Strzyczkowskiego na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:25, 11 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Żydzi i ich sojusznicy , prędzej podpalą świat niz pozwolą , aby dzieci w szkołach poznały prawdziwą liczbę zabitych żydów w czasie tzw holokaustu.
Czym bliżej zwycięstwa prawdy , tym bliżej zagłady.."

Pisalem o tym wiele razy bo obawiam sie wlasnie tego: Zydzi nie potrafia,nie moga ,nigdy i nigdzie-przegrac.
(Wychodzilo im to podswiadomie m.in. wtedy gdy sportowcy z Rosji (wtedy przez nich podbitej i okupowanej) musieli zawsze wygrac z reszta czerwonego baraku. Very Happy )

Jakby im ktos powiedzial:"Poddacie sie jeden ,jedyny raz tylko- i to bedzie o ten jeden raz za duzo ".Bo oni chyba w to wierza....

A znajac ich totalna pogarde do wszystkiego co sie porusza a nie jest Zydem zakladam ,ze nie mogac wygrac beda chcieli nas wszystkich ,z nienawisci do nas, pociagnac ze soba do piekla.

Mam nadzieje,oparta na niesmialych infromacjach, tu i tam ,ze ten Izrael to on moze wcale nie miec tych atomowek ,ktorymi szantazuje swiat.

A jesli to sie potwierdzi i grozby okaza sie-puste?

Czarno widze dla Zydow...

Co ich teraz obroni przed prowokowana przez nich samych-nienawiscia?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmita
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:52, 11 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ta informacja już oficjalnie stoi w sprzeczności z polskim prawem? W telewizorni o tym wspominają? Ciekawe co na to cenzorzy wikipedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4800
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:07, 12 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno pytanie w temacie, co na te dokumenty Czerwony Krzyż ? Czy potwierdzi ich autentyczność ? Czy dogada się z żydostwem i zaprzeczy ?
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 02:09, 13 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
...
Żydzi i ich sojusznicy , prędzej podpalą świat niz pozwolą , aby dzieci w szkołach poznały prawdziwą liczbę zabitych żydów w czasie tzw holokaustu.
Czym bliżej zwycięstwa prawdy , tym bliżej zagłady Smile


Nie wiadomo czy zabitych czy zmarłych Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:49, 18 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pana Weis'a:
"In the spring of 1941 Rabbi Wise had decided to impose a complete embargo on all aid sent to Jews in occupied countries, in compliance with the U.S. governments's economic boycott of the Axis powers (whereby every food packages was seen as direct or indirect assistance to the enemy)... Strict orders were given to World Jewish Congress representatives in Europe to halt forthwith any shipment of packages to the ghettos, despite the fact that these packages did usually reach their destination, the Jewish Self-Help Association in Warsaw. 'All these operations with and through Poland must cease at once,' Wise cabled to Congress delegates in London and Geneva, 'and at once in English means AT ONCE, not in the future.'
"Na wiosnę 1941 roku rabin Wise postanowił nałożyć całkowite embargo na wszelaką pomoc wysyłaną Żydom w krajach okupowanych, zgodnie z gospodarczym bojkotem rządu USA państw osi (przy czym każda paczka żywnościowa była postrzegane jako bezpośrednie lub pośrednie wsparcie dla wroga) ... Rygorystyczne nakazy zostały wydane przedstawicielom World Jewish Congress w Europie, aby powstrzymać niezwłocznie przemieszczanie paczek do gett, pomimo faktu, że paczki te zazwyczaj nie docierają do adresata, Żydowskiej Samopomocy -Stowarzyszenia w Warszawie. "Wszystkie te operacje z i przez Polskę muszą być zaprzestane natychmiast," Wise telegraficznie do delegatów Kongresu w Londynie i Genewie," i natychmiast w języku angielskim oznacza NATYCHMIAST, nie w przyszłości. "
Friedlander, Saul. The Years of Extermination: Nazi Germany and the Jews, 1939-1945, p. 304.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3236
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 01:05, 19 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje na temat ilości pomordowanych w obozach zagłady ciągle się zmieniają ponieważ wszystko było przez Niemców utajniane a dokumentacja niszczona.
Wraz z upływem czasu, im więcej zdobywamy informacji, tym jaśniejszy jest pogląd na ten temat.
Ludzie mają skłonność do wyolbrzymiania, niemniej jednak faktem jest, że w bestialski sposób wymordowano ogromną liczbę ludności cywilnej. Tej wiedzy nie zdoła się zatrzeć.
A komory gazowe były, jak chociażby ta w Bełżcu o której wspominałem.

To nie był obóz pracy, tylko obóz masowej zagłady.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:23, 21 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy już czytaliście wypowiedzi pana Dariusza Ratajczaka Smile??
http://www.starwon.com.au/~korey/Ratajczak/miliony.htm
Czy za czytanie jego artykułów już można w "Polsce" trafić za kratki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:30, 29 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
czy już czytaliście wypowiedzi pana Dariusza Ratajczaka Smile??
http://www.starwon.com.au/~korey/Ratajczak/miliony.htm
Czy za czytanie jego artykułów już można w "Polsce" trafić za kratki


Nie wiem czy za czytanie wpakuja cie za karty ale los Dariusza dowodzi ,ze za pisanie trafia sie do grobu.

Aquatro:

"Informacje na temat ilości pomordowanych w obozach zagłady ciągle się zmieniają ponieważ wszystko było przez Niemców utajniane a dokumentacja niszczona. "
Informacje sie zmieniaja :
A.Po ujawnieniu przez Rosjan tzw.|Ksiag zmarlych| zydowini nie moga juz fantazjowac bezkarnie.
teraz wiedza ,ze musza byc ostrozni bo latwo im udowodnic klamstwo dlatego udaja glugoniemych.
B.Po udostepnieniu publicznym zasobow archowalnych Miedzyanrodowego Czerwonego Krzyza w Bad Aarolsen kazde zydowskie klamstwo bierze w leb.
Tylko i wylacznie dlatego zgodzili sie obnizyc oficjalne brednie

"A komory gazowe były, jak chociażby ta w Bełżcu o której wspominałem. "
Powaznie mowisz?
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jansze
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:06, 31 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choroba zapomniałem, o losie dr Ratajczaka
Przypomniałem sobie o jego śmierci była zdaje się mowa w tv
Kto następny
Zaczynam się bać - Wink - wszak wywiadu udzielał krewnemu mojego ojca chrzestnego :O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3236
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:49, 31 Sty '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

"A komory gazowe były, jak chociażby ta w Bełżcu o której wspominałem. "
Powaznie mowisz?
Jerzy Ulicki-Rek

Poważnie. Całkowicie poważnie!
Pisałem już, że truto tam żydów i innych za pomocą spalin silnika. Było to również miejsce wyłącznie masowej zagłady. Jeżeli było inaczej, możesz rzucić jakieś argumenty w sprawie Bełżca?.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:42, 01 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Pisałem już, że truto tam żydów i innych za pomocą spalin silnika. Było to również miejsce wyłącznie masowej zagłady. Jeżeli było inaczej, możesz rzucić jakieś argumenty w sprawie Bełżca?. "

Moge.Te same co w odniesieniu do innych "obozow masowej zaglady" : ciagel czekamy na jeden dowod ,ktory nie bedzie ssprzeczny z prawami fizyki,chemii,natury i zdrowego rozsadku.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q8ic
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:06, 10 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas dyskusji na ten temat z rodzinką powołano się na argument, że to nie jest międzynarodowy czerwony krzyż, tylko że ten papier pochodzi od niemieckiego czerwonego krzyża. Tym samym miałby być niewiarygodny. Zapytałem o źródło tych nowin ale sie nie doczekałem odpowiedzi bo inne sprawy pochłonęły czas i uwagę. Można by to wyjaśnić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:07, 10 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
Podczas dyskusji na ten temat z rodzinką powołano się na argument, że to nie jest międzynarodowy czerwony krzyż, tylko że ten papier pochodzi od niemieckiego czerwonego krzyża. Tym samym miałby być niewiarygodny. Zapytałem o źródło tych nowin ale sie nie doczekałem odpowiedzi bo inne sprawy pochłonęły czas i uwagę. Można by to wyjaśnić?

http://judaism.about.com/od/holocaust/a/its_badarolson.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Bad_Arolsen#Public_institutions
http://en.wikipedia.org/wiki/International_Committee_of_the_Red_Cross
Szczególnie pierwszy artykuł, który zawiera taki fragment:
"The Bonn Agreement, which was signed in 1955, stated that no data that could harm the former Nazi victims or their families should be published. Thus, the ITS kept the files closed to the public due to concerns about the victims' privacy. Information was doled out in minimal amounts to survivors or their descendants"
Co mniej więcej sprowadza się do tego, że na 6 dekad odcięto ludzi od jakichkolwiek informacji na temat holokaustu.
I dalej w wiki:
"The documents in the ITS archives were opened to public access on November 28, 2007."
Oraz:
"In 1943, the international section of the British Red Cross was asked by the Headquarters of the Allied Forces to set up a registration and tracing service for missing persons. The organization was formalized under the Supreme Headquarters Allied Expeditionary Forces and named the Central Tracing Bureau on February 15, 1944. As the war unfolded, the bureau was moved from London to Versailles, then to Frankfurt am Main, and finally to Bad Arolsen, which was considered a central location among the areas of Allied occupation."
Co pokazuje, że rzeczywiście była to od początku organizacja międzynarodowa i przez kilka dekad jedyna misja jaką spełniała, to zatajanie prawdy pod przykrywką ochrony rodzin nazistów.
Nie jestem nazistą, nie uważam ich za świętych, ale te 6 mln to można o kant dupy rozbić wpisując dwa, trzy hasła w google.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh
Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:13, 15 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kra.....-duzy.html

Rok 44 a najwyzszy nr więznia to 157 tyś Smile - pewnie to byli dobrze sprawujący się więzniowie więc dali im dożyć emerytury w Aushwitz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:08, 15 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdura. Czekalski (151090) trafił do obozu we wrześniu 43.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18858
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:12, 15 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
Bzdura. Czekalski (151090) trafił do obozu we wrześniu 43.
czyli dlaczego nie mógł budować schronu we wrześniu 44?
bo nie kumam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 01:15, 16 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiejś rewolucji to ja bym się nie spodziewał, gdyż według prawa szerzenie takich poglądów to łamanie go, co chociaż pokazuje sprawa właśnie Dariusza Ratajczaka.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Ratajczak
Ciekawią mnie aspekty i przyczyny dotyczące śmierci owego publicysty, bo zatrucie alkoholem w samochodzie, może jeszcze w bagażniku ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 7335
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 05:03, 16 Lut '11    Pojedynczy post Temat postu: Re: Żydowski holo szwindel zdemaskowany Odpowiedz z cytatem

[quote="ostrożny"]
acidek303 napisał:


Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.Wyjaśnicie mi dlaczego właśnie teraz dowiadujemy się o istnieniu tych dokumentów. Według mnie musi być to z czymś zbieżne. Zaczynam się obawiać o wydarzenia w najbliższym czasie.

Chetnie odpowiem:do 1984 roku raporty z ICK byly publikowane co roku i podawaly uaktualnione dane.
Od 1984 ICK mail oficjalny zakaz publikowania nowych ,uzupelnionych informacji.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydowski holo szwindel zdemaskowany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.