W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dyskryminacja mężczyzn?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3212
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 11 Maj '13   Temat postu: Dyskryminacja mężczyzn? Odpowiedz z cytatem

Ludzie sterylizują swoje zwierzęta domowe. Zwierzęta pełnią dla nas funkcję niewolniczą i jest korzystniej dla ludzi mieć kontrolę nad ich rozmnażaniem.
Czy kiedyś ten sam los nie spotka mężczyzn ? Smile
Na razie muszą się nauczyć sikać na siedząco: Smile


_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BrackYa




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 11 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mężczyzny naturalnym jest sikać na stojąco, natomiast dla kobiet kucając. Może czas wrócić do dziur kloacznych ? Wink Szwedzki postęp pełną gębą i to nie jest dyskryminacja tylko "równozobowiązanie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 11 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz kilka dni swiat zajmuje sie znowu nowinkami ze Szwecji. Angielscy panowie maja zakladane przez masonerie kucharskie fartuszki w stylu - Ludwiku do rondla, a szwedzcy panowie musza na siedzaco sikac. Co jest z tymi panami ???
Ciekawa jestem, czy w sieci jest film polski pt. Sexmisja. Z tresci tego filmu wynika, ze na Ziemi zostalo tylko trzech mezczyzn. Dwoch mezczyzn udalo sie uratowac po hibernacji, a jeden mezczyzna w damskim przebraniu rzadzil kobietami, ktore wszedzie zawladnely swiatem i zostaly same [tak im sie wydawalo].
Co bedzie, jak nie zostanie ani jeden mezczyzna ? Na razie kolorowi mezczyzni sa jeszcze jakotakimi mezczyznami. Europejczycy sie zblaznili i blaznia sie dalej !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 12 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś wie, na ile te nowinki są wcielane w życie, a na ile są głosem rozhisteryzowanych prawicowców pokroju Terlikowskiego? Byłem parę razy w Szwecji i nie zauważyłem tam niczego takiego. Jedyne co mnie zdziwiło, że ludzie nie zamykają w nocy domu na klucz - jest tak spokojnie Smile

Mnie się wydaje, że jakaś marginalna radykalna lewica rzuca co jakiś czas takie pomysły, żeby przypomnieć o swoim istnieniu (jak Palikot). W samej Szwecji pewnie nikt tego nie traktuje poważnie - a u nas stanowi pożywkę do straszenia Europą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 12 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ciekawa bzdura. Nasuwa mi sie jedno zasadnicze pytanie: w jaki sposob mieliby to kontrolowac? Przeciez to totalny absurd.
Napisalem do znajomego, ktory mieszka w Szwecji. Poprosilem aby wzial to pod lupe i napisal mi jak to tam widza i czy w ogole jest czym sobie glowe zawracac. Jak dostane odpowiedz na pewno sie podziele Smile
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 12 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewolucja , narzucana z góry .
Przyszłość to wszyty w nogę mały filtr i połączone rurką i robimy sobie eko drinka. To będzie szwedzki szot Smile
Myślę że poprawni , powinni wydać miliony na badania nad zastosowaniem gówna w cela grzewczych . Eko grzanie chaty , w końcu w momencie wydalenia gówno jest ciepłe Wink


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 14 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pokazania równouprawnienia kobiety mogą "montować" sobie męskie organy.
Poznałyby frajdę sikania z jadącego pociągu(dostałem za to mandat), rysowania upiorków na ścianach, albo porannych problemów z oddaniem moczu. Tak, że bycie facetem ma swoje + i -. Nie jest to, tak kolorowe.
Proponuję tym paniom, chcącym zrównać nas do nich, dla przykładu, ruch przeciwny, dorównanie do nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 19 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faszyści, i nietolerancyjne homofoby, a dlaczego nie odwrotnie - kobiety na stojąco? I może zrefundować te gadżety w ramach wspierania równouprawnienia?
http://www.ladycup.pl/index.php?p8,shewe.....dla-kobiet



Cytat:
Jak używać ?

Rozepnij spodnie lub spódnicę. Przesuń bieliznę na jedną stronę. Umieść Shewee w odpowiednim miejscu.
Skieruj lejek w stosowne miejsce np. do toalety - z daleka od swoich stóp.
Jak skończysz, wyciągnij Shewee, przetrzyj papierem lub chusteczką. Tworzywo, którym Shewee jest powleczone gwarantuje to, że krople moczu nie zostają w środku.
Wsadź Shewee z powrotem do pojemnika lub zamykanego woreczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie dyskryminacja mężczyzn w Europie Zachodniej . Bo gdyby tak facet dołączył do ISIS i później chciał wrócić do Norwegi to nie mógłby .

Cytat:
Norwegia żyje sprawą 29-letniej kobiety, która dołączyła do ISIS, a teraz wróciła do kraju wraz z dwójką dzieci. Decyzja o uratowaniu jej z obozu dla więźniów w Syrii wywołała w Norwegii burzę. Pojawiają się obawy, że powrót żony bojownika ISIS może nawet doprowadzić do upadku rządu.
https://www.o2.pl/artykul/norwegia-czlon.....471260289a

Jeśli zrobiła to świadomie z własnej woli , to jest terrorystką z pierwszego sortu , w dodatku się rozmnożyła . Powinni ją aresztować , a dzieci odebrać w końcu Norwegia jest z tego znana ( z odbierania dzieci rodzicom którzy " sobie nie radzą" Wink ).
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dyskryminacja mężczyzn?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile