W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Próbka amerykańskich możliwości  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 6182
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 22 Cze '08   Temat postu: Próbka amerykańskich możliwości Odpowiedz z cytatem

Taka chwila refleksji.
Pewno wszyscy to już znacie, i każdy wie na czym rzecz polegała, ale ten występ to wg mnie arcydzieło, do którego często powracam:
http://www.youtube.com/watch?v=Z8qX0ZhzJBU
Kosztował Copperfielda dużo, wszystko było nakręcone, łącznie z atmosferą i plotkami na temat jego osoby i romansu. Kupił nawet sławną niemiecką modelkę, aby móc swobodnie puścić plotkę, że mają romans. 7 lat pracy małej zgranej ekipy.
Ale czym to jest w porównaniu do pieniędzy które poszły na badania kosmiczne ?
Czasami oglądając ten filmik, stwierdzam, że nie ma sensu analizowania zdjęć i filmów NASA, bo albo faktycznie wylądowali na księżycu, albo zrobili filmy i zdjęcia profesjonalnie, tak jak zrobił to Copperfield.
Gdyby ktoś nie zdradził tego sekretu, połowa Polaków pewno do dziś uważała by, że ma spółkę z diabłem, a druga połowa że unosił się siłą woli jak buddyjski mnich.
Chociaż on od początku nie krył, ile go to kosztowało, i ile zajęło przygotowań, to mimo to, do dziś istnieją ludzie, którzy wierzą w duchy i ezoterykę Wink
Patrząc, jak dopracował szczegóły zwykły iluzjonista, nie potrafię sobie wyobrazić jak musieli dopracować szczegóły amerykańscy naukowcy.
Oczywiście nie robię tego postu aby cokolwiek udowadniać.
Robię go jako formę refleksji, nad tym, że "wszystko jest możliwe jeżeli się to odpowiednio przygotuje"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=xhvsnLS4pzk&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Criss Angel RULES!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=r0BukAy_dko

http://pl.youtube.com/watch?v=u7gl8nNsDMA&feature=related

Czego to już ci iluzjoniści nie wymyślą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się wszystko jest możliwe jak jest dopracowane. Niestety dowodów na to, że nie wylądowali nie znajdziesz:).

P.S.
Cytat:
Gdyby ktoś nie zdradził tego sekretu, połowa Polaków pewno do dziś uważała by, że ma spółkę z diabłem, a druga połowa że unosił się siłą woli jak buddyjski mnich.

Ezoteryka i duchy nie mają nic wspólnego z iluzjonistyką.
Krytycy ezoteryki i ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia do dzisiaj myślą, że horoskopy przepowiadają przyszłość (analogicznie do tego cytatu).

Na własne oczy widziałem jak buddyjski mnich rozgrzewa swoje ciało do 60 C i suszy na sobie mokre ręczniki po czym wstaje i odchodzi bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. 2x doświadczyłem na sobie "cudotwórstwa" bioenergoterapii. Nic jak własne doświadczenie nie jest w stanie przekonać człowieka tak mocno do tego, że to faktycznie działa. To, że 90% tych ludzi to oszuści nie znaczy, że to nie jest prawda. W 15 minut wyleczył mi problem, który trwał kilka lat i żaden lekarz nie był w stanie pomócSmile. Ta sama osoba uratowała znajomego przed kilkoma operacjami i kalectwem.
Radzę poczytać i dowiedzieć się coś o tym, bo prawda o tym tak jak o wszystkim nie wygodnym jest skrzętnie ukrywana lub wyśmiewana. Dodam jeszcze tytuł: Esoteric Agenda i pozostawię bez komentarza...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Zgadzam się wszystko jest możliwe jak jest dopracowane. Niestety dowodów na to, że nie wylądowali nie znajdziesz:).

Podobnie jak na filmie z Davidem Smile

Cytat:
Na własne oczy widziałem jak buddyjski mnich rozgrzewa swoje ciało do 60 C i suszy na sobie mokre ręczniki po czym wstaje i odchodzi bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu.

Mierzyłeś mu termperaturę ? Smile
Może ręczniki miały magiczną siateczkę, jak współczesne pampersy lub podpaski ?
W sumie to zatrudnił bym sobie takiego mnicha na zimę. Postawił bym w pokoju jako kaloryfer, i niech pracuje na siebie. Czy jest tańszy niż tona węgla ? Smile

Cytat:
2x doświadczyłem na sobie "cudotwórstwa" bioenergoterapii.

Nie mogę jednak być pewnym, że nie jesteś osobą, której "cudotwóstwa bioenergoterapii" przynoszą jakiś pośredni zysk. Wink Ale zostańmy przy bezpieczniejszej wersji, że "Twoja wiara cię uzdrowiła"

Co do Krisa Angela, to nie lubię go za bardzo.
Zawsze powala mnie liczba jego publiczności.
10-20 osób. Nie stać go na więcej ? Nie ma pieniędzy ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Krisa Angela, to nie lubię go za bardzo.
Zawsze powala mnie liczba jego publiczności.
10-20 osób. Nie stać go na więcej ? Nie ma pieniędzy ? Smile

Chodzi o to, że jest taki fikcyjny spontan.Że niby idzie sobie ulicą wraz z kamerzystą Laughing i nagle na oczach zwykłych ludzi Laughing robi te swoje sztuczki.

Zastanawia mnie jednak jak on to qrna robi Twisted Evil Jest taki jeden trick Crisa z lewitującą i świecącą żarówką lol wypas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosto. Montuje filmy w domu.
Pamiętam jego sztuczkę jak chodził po wodzie po basenie.
Ta grupa jego adoratorów robiła oczywiście wielkie oczy,
Jednak goście, którzy siedzieli po drugiej stronie spokojnie opalali się na leżakach i nawet nie ściągnęli okularów, żeby popatrzeć na ten cud. Smile
Jak pisałem, za mało ma kasy na statystów.
A sztuczkę, w której przelatuje w powietrzu między dwoma budynkami oglądało chyba 2-5 osób. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe że ma mało kasy bo np.Jonathan Davis to raczej jego ziomal i brał udział za free.Fakt te filmiki wyglądają dość dziwnie...ale ciekawie:D niezłe sztuczki.Czasem wyglądają niesamowicie, jednak to nadal sztuczki doskonale opracowane aby zwieść oko widza heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:


JA napisał:
Na własne oczy widziałem jak buddyjski mnich rozgrzewa swoje ciało do 60 C i suszy na sobie mokre ręczniki po czym wstaje i odchodzi bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu.

Mierzyłeś mu termperaturę ? Smile
Może ręczniki miały magiczną siateczkę, jak współczesne pampersy lub podpaski ?
W sumie to zatrudnił bym sobie takiego mnicha na zimę. Postawił bym w pokoju jako kaloryfer, i niech pracuje na siebie. Czy jest tańszy niż tona węgla ? Smile


Akurat to jest potwierdzone naukowo.. W stanie medytacji mnisi podgrzewają swoje ciala. Wielu z nas też by moglo, ale brakuje nam dyscypliny umyslowej. Wsumie mamy inne rzeczy do roboty niż siedzenie caly dzień w klasztorze i praktykowanie medytacji.

Rzecz jest prosta w teorii, bo trzeba wyobrazić sobie, że cialo się podgrzewa, albo plonie.

Problem w tym, że oni nie mają problemu utrzymać takiego wyobrażenia nawet przez caly dzień, a większość z nas po minucie myśli o różnych innych duperelach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naukowo, to potwierdzone jest,
że białko ciała ludzkiego ścina się w temperaturze 42 st C.
Może i ktoś potrafi rozgrzać swoje ciało.
A u licha, nie do 60 stopni Celciusza !
Facet by się ugotował na tym pokazie i wynieśli by trupa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o duperelach a o dupach co jest znacznie przyjemniejsze Smile
Wracajać do tego latania Davida, wie ktoś jak on to zrobił, na czym ten trick polega? bo strasznie fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre tricki Crisa Angela są obrabiane komputerowo (czytaj: facet lata sobie na linkach, a potem te linki są wymazywane, że niby lewituje m.in. budynkami)

z kolei motyw z chodzeniem po wodzie - podobno miał poustawiane słupki z pleksiglasu... magicy nie takie sztuczki są w stanie wykonać...

no ale Copperfield chodzący po wszystkich ścianach zamkniętego zbiornika - full wypas

wszystko to iluzja - czytaj: oszustów zmysłów, bo chyba nikt nie wierzy, że jakis facet potrafi unosić w powietrzu żarówkę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film jest leciwy, ale naprawdę warto go zobaczyć, do końca.
http://www.derekprince.com.pl/inni_autor....._duszy.wmv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie mogę jednak być pewnym, że nie jesteś osobą, której "cudotwóstwa bioenergoterapii" przynoszą jakiś pośredni zysk. Wink Ale zostańmy przy bezpieczniejszej wersji, że "Twoja wiara cię uzdrowiła"


Nie, nie przynoszą i nie zajmuję się tym:). Wiara mnie nie uzdrowiła, bo ja w to nie wierzyłem. Miałem 40 C gorączki i anginę. Gość przyłożył mi ręce do gardła... wrażenie jakby prąd przez Ciebie puścili i miliony mrówek łazi po Tobie. 15 minut mu to zajęło. Byłem zdrowy jak rybka. Po tym fakcie pojechałem do niego drugi raz z kolanami. Puchły mi jak balony co rano jak wstawałem. Lekarze tabletki itp i nic nie działało. Również 15 minut i zdrów jak ryba. Po za tym gość obydwie terapie zrobił mi za darmo:), więc zysków nie czerpał żadnych z tego.

Cytat:
Naukowo, to potwierdzone jest,
że białko ciała ludzkiego ścina się w temperaturze 42 st C.
Może i ktoś potrafi rozgrzać swoje ciało.
A u licha, nie do 60 stopni Celciusza !
Facet by się ugotował na tym pokazie i wynieśli by trupa.


No właśnie normalnie wynieśliby gościa martwego, ale chyba nie rozumiesz potęgi umysłuSmile.

Po za tym naukowo idzie zmierzyć tą formę energii... ale to rozmowa na inny temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Naukowo, to potwierdzone jest,
że białko ciała ludzkiego ścina się w temperaturze 42 st C.
Może i ktoś potrafi rozgrzać swoje ciało.
A u licha, nie do 60 stopni Celciusza !
Facet by się ugotował na tym pokazie i wynieśli by trupa. Smile


No Ja troche przesadzil z tymi 60 stopniami, tak o jakieś 20 stopni hehe.

Tutaj można znaleźć ogólne info jak to wygląda i na czym polega.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tummo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No Ja troche przesadzil z tymi 60 stopniami, tak o jakieś 20 stopni hehe.

Tutaj można znaleźć ogólne info jak to wygląda i na czym polega.


Może pamięć mi figla zrobiłaSmile. W każdym bądź razie na tym pokazie pamiętam jak usłyszeliśmy i zobaczyliśmy 60 C. Potem innym razem oglądałem podobny program na National Geographic i również pamiętam wyraźnie wartość 60 C. W tym linku co podałeś tylko palce są podane. Można wnioskować, że też o tyle samo stopni się podniosła temp. ciała, czyli o 8 C tj. 44 C... Możliwe, że pamięć mi figla zrobiła. Patrząc jednak na to jaką gorączkę miał ojciec Pio tj 46 C można stwierdzić, że człowiek może przeżyć wszystko jeśli chce, bez uszczerbku na zdrowiu. Liczy się silna wola:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Patrząc jednak na to jaką gorączkę miał ojciec Pio tj 46 C można stwierdzić, że człowiek może przeżyć wszystko jeśli chce, bez uszczerbku na zdrowiu. Liczy się silna wola:).


Byłbym ostrożny w stawianiu takich tez Razz

Np. jestem w 100% pewien, że obcięcie głowy jest skutecznym sposobem zabicia człowieka o dowolnie silnej woli Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Trochę odświeżę temat.Smile

Otóż ostatnio oglądam z wielkim entuzjazmem i zapałem Crissa Angela w programie MindFreak, i powiem ze jestem pod olbrzymim wrażeniem (na pewno ma takie robić).

Otóż jestem bardzo ciekawy jednej sprawy: czy to co on wykonuje to 100% iluzja (tricki itp..) czy jednak coś poza tym?? Staram się podejść do tego sceptycznie, ale czym więcej go obejrzałem moje obiektywne podejście chyba szlak trafiłSad.

W topiku piszecie że że to oszustwa i tricki- ale jeżeli tak podajcie dowody, konkrety , bo zwykłe stwierdzenia to raczej nie są miarodajne. Również moje, że jestem jego wyczynami zachwycony.......


Czy znaleźliście o nim jakieś materiały??. Czy ma jakieś zdolności?? Przecież np: Hellsing pisze o cudownych dzieciach w Chinach, potencjał paranormalnych zdolności istnieje w Indiach. rzeczy opisywane i udokumentowane mówią o zdolnościach ludzi, które przeczą fizyce i logice naszego świata (badania parapsychiczne w Stanach zapoczątkowane w latach 60;tych itp, itd:)

Oczywiście chciałbym poznać prawe jego fenomenu:)- czy to wyuczone triki i sztuczki (więc kto go tego nauczył???) czy jest tu tzn czarna magia. Nawiązując do Copperfielda, były podejrzenia o konszachtach z demonem i samym szatanem, więc ogólnie ten nurt jak za średniowiecza, jak nie rozumiemy to zwalamy na czary:)- Przyznam się że ja chciałbym je znaleźć w zdolnościach prawdziwych ludzi.. i rzecz jasna żyjących:)


Aha i jeszcze jedno, piszecie, że ma mało statystów, bo ma mało kasy itp...??? Chyba się komuś coś pomyliło!! Ponieważ jego "prestiż" jest już ogólnoświatowy, zaś gaże i inne wpływy zasiliłają jego budżet na kwoty , gdzie też chciałbym być taki biedny!!!!!

LOL


A tak ogólnie to ciekaw jestem jakby wyglądała walka Crisa i Davida Blaine. Iście imponujący pojedynek magi/iluzji jak kto woli:) Reality show jak nic. Tylko kapitał i nie trzeba kupować seriali z zachodu, he, he:)


Pozdrawiam

Rip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ripsonar napisał:

Czy znaleźliście o nim jakieś materiały??. Czy ma jakieś zdolności??
.......Nawiązując do Copperfielda, były podejrzenia o konszachtach z demonem i samym szatanem, więc ogólnie ten nurt jak za średniowiecza, jak nie rozumiemy to zwalamy na czary:)- Przyznam się że ja chciałbym je znaleźć w zdolnościach prawdziwych ludzi.. i rzecz jasna żyjących:)


Nie jesteś chyba na bieżąco.
Jeden z rosyjskich współpracowników copperfielda, ujawnił i szczegółowo wyjaśnił każdą jedną jego sztuczkę.
Mam gdzieś nawet kopię rosyjskiej strony, która krok po kroku wyjaśniała każdą sztuczkę.
Nie ma żadnych czarów,
Nie ma zdolności, są tylko sztuczki, lub umiejętne oszukiwanie ludzi.

Cytat:

Aha i jeszcze jedno, piszecie, że ma mało statystów, bo ma mało kasy itp...??? Chyba się komuś coś pomyliło!! Ponieważ jego "prestiż" jest już ogólnoświatowy, zaś gaże i inne wpływy zasiliłają jego budżet na kwoty , gdzie też chciałbym być taki biedny!!!!!

Jeżeli ktoś ma mało statystów, realnych widzów, to znaczy, że gość robi sztuczki dla telewizji. Teoretycznie wszystko może być fotomontażem, więc można całkowicie nie brać takiego sztukmistrza pod uwagę.
Co innego Copperfield, i inni. Pełna sala widzów.
Tutaj nie ma mowy o fotomontażu, w tym mamy do czynienia z prawdziwą sztuczką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="AQuatro"]
Ripsonar napisał:


Jeżeli ktoś ma mało statystów, realnych widzów, to znaczy, że gość robi sztuczki dla telewizji. Teoretycznie wszystko może być fotomontażem, więc można całkowicie nie brać takiego sztukmistrza pod uwagę.
Co innego Copperfield, i inni. Pełna sala widzów.
Tutaj nie ma mowy o fotomontażu, w tym mamy do czynienia z prawdziwą sztuczką.


Chyba mnie źle zrozumiałeś, właściwie to uważam że ma cholernie dużą widownię i w takowej tez występuje, mało tego mam znajomego który właśnie był na takim występie, i dlatego zainteresował mnie tym tematem.


Po drugie olewam Coperfilda, ponieważ on przy Angelu to wypierdek mamuta, i właśnie na Crissie chciałbym się skupić- co sam poświadczyłeś, że Coperfild został całkowicie rozszyfrowany. I moje pytanie powraca odnośnie Crissa- czy i jego całkowicie rozszyfrowano z jego sztuczkami. ?? (To mnie najbardziej nurtuje i ewentualnie rozwiać mopje subiektywne przypuszczenia).


Więc tutaj pojawia się różnica również zdań, kto jest bardziej "wszechmocny " w pokazywaniu coraz bardziej szokujących, nieprawdopodobnych pomysłów, trików?? ( a może coś więcej).


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:58, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po drugie olewam Coperfilda, ponieważ on przy Angelu to wypierdek mamuta, i właśnie na Crissie chciałbym się skupić- co sam poświadczyłeś, że Coperfild został całkowicie rozszyfrowany. I moje pytanie powraca odnośnie Crissa- czy i jego całkowicie rozszyfrowano z jego sztuczkami. ?? (To mnie najbardziej nurtuje i ewentualnie rozwiać mopje subiektywne przypuszczenia).



Chris Angel to polamator, ktorego polowa sztuczek jest robiona za pomoca komputera
i prezentuje sie jako tako na YT. Niektore fajne, ale jeszcze nie widzialem nic orginalnego.
Cos tam umie ale to nie jest iluzjonista w tradycyjnym slowa znaczeniu.
Rownie dobrze mozesz srac po nogach widzac w kinie "sztuczki" Xmen albo Supermana.



Copperfiel jest jednym z najlepszycj i najbardziej efektownych w swojej branzy.
Fakt, ze stoi za nim ogromna kasa, wiec i inne ma mozliwosci, ale nic nie stoi innym dojsc do tego poziomu. On stosuje iluzje. Co to znaczy ze go rozszyfrowano?
Jestes tak glupi, ze myslales ze on lewitowal albo go przecinali i sie sila woli zrastal?
Shocked

edit.
Pytanie nieaktualne:
Cytat:
były podejrzenia o konszachtach z demonem i samym szatanem,

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

pozdrawiam serdecznie
666
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:

Jestes tak glupi, ze myslales ze on lewitowal albo go przecinali i sie sila woli zrastal?
Shocked

edit.
Pytanie nieaktualne:
Cytat:
były podejrzenia o konszachtach z demonem i samym szatanem,

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

pozdrawiam serdecznie
666


Hmm, nie wiem czemu mnie obrażasz, czym sobie założyłem na to???- ze mam inne zdanie, więc trzeba być tak butnym i chamskim dla kogoś???.

Odnośnie cytatu " były podejrzenia o konszachtach...." ja napisałem co się o nim mówiło swojego czasu- nie moje słowa, wiec czytaj z uwagą Panie Kolego.

Poza tym lewitowanie, telekineza itp jest jak najbardziej niezaprzeczalnie możliwe, więc tym bardziej dziwię się że osoba będąca na tym forum obraża innych w ich poglądach i go wyśmiewa!!!! - podważając swoją logikę i przede wszystkim własna wiedzę.


Chyba że jesteś własnie z 666- to by wszystko wyjaśniało. Miło poznaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy go rozszyfrować?

AQuatro napisał:

Jeden z rosyjskich współpracowników copperfielda, ujawnił i szczegółowo wyjaśnił każdą jedną jego sztuczkę.
.


Twój brak czytania ze zrozumieniem tekstu jest wręcz imponujący Panie Kolego.

Szkoda postów na takie pierdoły.

Ave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aquatro:
Cytat:
Pewno wszyscy to już znacie, i każdy wie na czym rzecz polegała


... a ja nie znałem i nie wiem na czym polega ten trick. Zaspokoisz moją ciekawość? Please.

brainwash:
Cytat:
Film jest leciwy, ale naprawdę warto go zobaczyć, do końca.
http://www.derekprince.com.pl/....._duszy.wmv


filmik, ze względu na swoją archaiczna formę, jest zachwycający!!! No po prostu to jest to, co mój tygrysek uwielbia. Dzięki!


L.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autor napisal, ze pewnie kazdy wie jak copierfield lata, ale ja mysle, ze nikt nie wie, wiec mysle, ze kazdego by ucieszylo jakby AQuatro nam wyjasnil na czym polega ta sztuczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Próbka amerykańskich możliwości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile