W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Japonia wystrzeliła pierwszą sondę księżycową  
Podobne tematy
Czas na Chiny63bez ocen
NASA szykuje powrót na Księżyc15
Chiny na Księżycu Change 3 72
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 9019
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne , piękne zdjęcia Ziemi na tle księżycowego krajobrazu, gdy Kaguya przelatywała nad północnym biegunem Księżyca. Robi wrażenie ten szczególny kontrast błękitnej planety na tle czerni i obłych szarości. Bomba!!! Very Happy

http://www.jaxa.jp/press/2007/11/20071113_kaguya_e.html

Zwracam uwagę na film.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bomba na maksa.
zdjęcia zrobione 5 dni przed opublikowaniem.

trybuna ludu działała kilka razy szybciej Smile

nie rozumiem dlaczego nie dzadą zdjęcia zrobionego tego samego dnia.
boją się że przez nieuwagę zapomną coś ocenzurować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia szerokokątne ukazują ujęcia "wschodzącej" Ziemi nad północnym biegunem. Przeciwległa kamera wąskokątna transmituje "zachody" Ziemi nad południowym biegunem Księżyca. Szczegóły na stronie Jaxa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten dalej swoje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no nic, wypada czekac na kolejny etap
pewnie jeszcze ze 3 miechy i dadza pierwsze ujecie ziemi na tle ksiezyca Smile


Malkontenctwo, narzekania, pretensje o nie wiadomo co, a Japońce robią swoje. Na te zdjęcia czekaliśmy.......6 dni. Obrazki są pierwsza klasa, lecz dla Ciebie to się nie liczy, bo o wiele istotniejsze (i oczywiście podejrzane) jest pokazanie ich z tygodniowym poślizgiem. Kwadratura koła. Czy Tobie naprawdę chodzi o poznanie prawdy o Księżycu? Bo zaczynam w to wątpić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Malkontenctwo, narzekania, pretensje o nie wiadomo co, a Japońce robią swoje. Na te zdjęcia czekaliśmy.......6 dni.


No faktycznie.. 6 dni. Nie wiem czemu myślałem że 5 Smile
zrobione 7 listopada, opublikowane 13tego


Cytat:
Obrazki są pierwsza klasa, lecz dla Ciebie to się nie liczy, bo o wiele istotniejsze (i oczywiście podejrzane) jest pokazanie ich z tygodniowym poślizgiem. Kwadratura koła. Czy Tobie naprawdę chodzi o poznanie prawdy o Księżycu? Bo zaczynam w to wątpić.

Prawdę o księżycu p.t. "Apollo" już poznałem.
Teraz chcę poznać prawde o misji SELENE. Smile
Jeśli chcesz pomóć to będe wdzięczny, ale jak na razie to tylko zalewasz to forum nikomu niepotrzebnym wodzilejstwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Jeśli chcesz pomóć to będe wdzięczny, ale jak na razie to tylko zalewasz to forum nikomu niepotrzebnym wodzilejstwem.


Nie ma to jak być "wdzięcznym" inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wdzięcznym?
akurat w tym wątku nie napisałeś nic czego nie dowiedziałbym się wcześniej sam.
tłumaczysz angielskie tłumaczenia japońskiej agencji kosmicznej - twoja wiedza nie sięga dalej niż lakoniczne notki na ich stronie.

za co tu można być wdzięcznym?

nie potrafisz nawet odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: dlaczego każde zdjęcie jest kiszone przez kilka dni przed jego upublicznieniem?
dlaczego nie ma zdjęć "na żywo"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj osobiście w siedzibach JAXA i NHK. Może Cię oświecą. Mnie to zupełnie nie obchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec wlasnie
nie obchodzi cie to bo jestes ignorantem zapatrzonym w encyklopedię i dajesz się robić w konia pseudonaukowcom na posługach rządu światowego
a ja zaglębiam się bardziej, dzieki czemu wiem więcej Razz
wiec jesli mozesz, udzielaj sie na forum onetu, bo tutaj twa becenna merytoryka nie jest az tak potrzebna jak myslisz. czego przykladem jest chocby obecny tu wątek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłębiaj się dalej we własnej ignorancji.
Co do meritum, to w tym akurat wątku nie znajduję niczego, co by świadczyło o Twoim obiektywizmie. Nie raczysz nawet ocenić merytorycznie zawartości ostatnich zdjęć z kamer HD, ponieważ te zdjęcia nie tyle Cię interesują, co irytują, gdyż są potwierdzeniem tego, co ukazywały zdjęcia z programu Apollo. A cóż może bardziej drażnić, jak nie konieczność rozważenia dylematu, że prawda jest inna od tej, jaką sobie subiektywnie uroiłeś?
Nie warto Ci mówić o racjach, skoro logiczne argumenty spływają po Tobie, zamiast pobudzać Cię do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozśmieszaj mnie
oceń merytorycznie to, cwaniaczku:
viewtopic.php?t=1060

mądrzysz sie nad byle pierdółkami podając liczbę osi teleskopu, a przy najistotniejszych pytaniach chowasz głowę w piasek i udajesz, że nie ma problemu... kto tu jest ignorantem?

skoro zdjęcia z misji apollo sa fałszywe to skąd mam wiedziec, że te japońskie sa prawdziwe? szczegolnie jak piszesz, ze te zdjęcia potwierdzają to co ukazywały misje apollo... Smile

czy masz cokolwiek co mogłoby mnie przekonac co to autentyczności tych super zdjęć z "kamer hd"?
bo ja podałem ci argument przemiawiający za tym, że coś z tymi zdjęciami nie gra, skoro:
a) jest ich tak niewiele
b) pojawiają się z tygodniowym opóźnieniem
c) przypominają ewidentnie sfałszowane zdjęcia apollo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie rozśmieszaj mnie
oceń merytorycznie to, cwaniaczku:
viewtopic.php?t=1060

mądrzysz sie nad byle pierdółkami podając liczbę osi teleskopu, a przy najistotniejszych pytaniach chowasz głowę w piasek i udajesz, że nie ma problemu... kto tu jest ignorantem?



Czego oczekujesz po tych marnych prowokacjach? Znalazłeś jakąś podretuszowaną wersję zdjęcia as11-44-6581 i liczysz na cud? Udowodnisz, że Amerykanie nie byli na Księżycu, bo jakiś grafik zrobił coś niedbale dla strony "Apollo Image Atlas"? Istnieją niepoprawiane wersje tego zdjęcia, choćby na ALSJ, gdzie nie widać tych graficznych zabiegów.
Porównanie wersji AIA oraz ALSJ:
http://img103.imageshack.us/img103/1509/as11446581hraiapmg2.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/5576/as11446581alsjpsx3.jpg

Nie jestem grafikiem i nie wnikam jaki zabieg był wykonany, nie ma to i tak żadnego znaczenia. Zdjęcie jest jednym z kolejnych 36 ujęć (numery kodowe: AS11-44-6565-AS11-44-6600) wykonanych podczas operacji oddzielenia statku LM "Eagle" i jego zewnętrznej wizualnej inspekcji. Wszystkie te zdjęcia tworzą logiczny ciąg sytuacyjny w kontekście operacji wykonywanych na orbicie okołoksiężycowej, dlatego zdjęcie AS11-44-6581 uważam za autentyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
...

Czego oczekujesz po tych marnych prowokacjach?


aplauzu kółka własnej adoracji,to proste
jest to kółko oswieconych -oslepionych księzycowym spiskiem

kuzwa mać ,japonce wysyłaja sonde która robi foty identyczne jak apollo sto lat temu

a oni dalej bredzą

bredzą
o kompozytach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japonia wystrzeliła sonde która cyka fotki

japońska agencja kosmiczna oszukuje ludzi

bo fotki udostępnia z opóznieniem

buchachacha

a co kuzwa, bimi wykupiłeś abonament żeby mieć foty na żywo do diabła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Czego oczekujesz po tych marnych prowokacjach? Znalazłeś jakąś podretuszowaną wersję zdjęcia as11-44-6581 i liczysz na cud? Udowodnisz, że Amerykanie nie byli na Księżycu, bo jakiś grafik zrobił coś niedbale dla strony "Apollo Image Atlas"? Istnieją niepoprawiane wersje tego zdjęcia, choćby na ALSJ, gdzie nie widać tych graficznych zabiegów.
Porównanie wersji AIA oraz ALSJ:


1. To nie jest żadna prowokacja.
2. Nie liczę na żaden cud. Nie jestem chory ani na raka, ani na przeprany mózg, więc cud nie jest mi do niczego potrzebny Smile
3. Jakiś grafik zrobił coś niedbale? Jaki grafik? Myślałem, że to co jest na tej stronie to skany negatywów? Grafik robił coś niedbale na negatywie, czy na skanie?
4. Pragnę zwrócić twoją uwagę, że to zdjecie pochodzi własnie z ALSJ, o czym świadczy jego adres: http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/AS11-44-6581HR.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


skoro zdjęcia z misji apollo sa fałszywe to skąd mam wiedziec, że te japońskie sa prawdziwe? szczegolnie jak piszesz, ze te zdjęcia potwierdzają to co ukazywały misje apollo... Smile

czy masz cokolwiek co mogłoby mnie przekonac co to autentyczności tych super zdjęć z "kamer hd"?
bo ja podałem ci argument przemiawiający za tym, że coś z tymi zdjęciami nie gra, skoro:
a) jest ich tak niewiele
b) pojawiają się z tygodniowym opóźnieniem
c) przypominają ewidentnie sfałszowane zdjęcia apollo Smile


Nikt nigdy nie udowodnił że zdjęcia z misji Apollo są fałszywe, ponieważ nie da się podważyć ich autentyczności. Wszelkie "dowody" są jedynie subiektywnym mniemaniem ich autorów, lub wynikają z niezrozumienia tematu.
Zdjęcia z Kagui potwierdzają ogólny wygląd typowego księżycowego krajobrazu widzianego z orbity, mimo że na razie nie obejmują obszarów, które fotografowali astronauci podczas misji Apollo, gdyż orbity ich statków przebiegały nad innymi terenami. Wystarczy jednak zdjęcie z kamery HD porównać ze zdjęciami wykonanymi z pokładu automatycznych orbiterów, takich jak Lunar Orbiter-4 (1967r) i Smart-1 (2005-6r), które uchwyciły ten sam obszar leżący na północno-zachodnim brzegu Oceanu Burz. Zaznaczyłem 3 charakterystyczne kratery widoczne na zdjęciach z wymienionych sond, będące wspólnym elementem.

http://img259.imageshack.us/img259/4389/trixgm7.jpg

Przedstawione przez Ciebie argumenty zupełnie mnie nie przekonują, ponieważ fakt, że opublikowanych zdjęć jest tak mało wcale nie musi być podejrzany i może np. wypływać z pobudek komercyjnych. To kiedy i co ma być publikowane zależy wyłącznie od Jaxa i NHK. Podobnie postępuje ESA, która fotki z sondy Smart-1 publikuje bardzo rzadko i w liczbie pojedynczej. Przykre, lecz prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Nikt nigdy nie udowodnił że zdjęcia z misji Apollo są fałszywe, ponieważ nie da się podważyć ich autentyczności. Wszelkie "dowody" są jedynie subiektywnym mniemaniem ich autorów, lub wynikają z niezrozumienia tematu.

Mylisz się. Ja udowodniłem (z pomocą innych), że przynajmniej częśc z nich jest fałszywa.

viewtopic.php?t=293
viewtopic.php?t=313
viewtopic.php?t=1060
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

4. Pragnę zwrócić twoją uwagę, że to zdjecie pochodzi własnie z ALSJ, o czym świadczy jego adres: http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/AS11-44-6581HR.jpg


O.K., niech sobie pochodzi. Czy to coś zmienia? Widać na nim odwróconego lema na tle czarnego nieba, refleksy świetlne na elementach pokrytych pozłacana folią oraz niewyraźne plamy światła odbite na wewnętrznej szybie okna kabiny CM, przez które wykonano zdjęcie. Dla mnie jest to jedno z wielu podobnych ujęć, poprzedzających odlot LM-a na trajektorię zejścia do lądowania. Pragniesz zwrócić uwagę na nie istotny szczegół a przecież o wiele ważniejszym jest oddalający się statek.
http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/catalog/70mm/magazine/?44
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bądź śmieszny.
to zdjęcie jest ewidentnym fotomontażem.
i jest oficjalnym zdjęciem nasa - skanem negatywu. dostepnym na ich stronie w super rozdzielczosci na ktorej widac nawet brud ktory dostal sie na negatyw w czasie skanowania.
do pelni obrazu brakuje tylko liczby 23 na dole Smile

takie to są własnie zdjecia. wszystkie. zwykłe, marne fotomontaże
no, jak na tamte czasy całkiem zgrabne, ale czego innego sie spodziewac za takie pieniadze. a teraz je powoli "naprawiaja" i zapewne to zdjecie tez z czasem zostanie naprawione.
pozyjemy zobaczymy

tymczasem sorry, ale udowadnianie mi auteutycznosci tych zdjec mozesz spokojnie porownac do syzyfowej pracy. ale jesli chcesz to chetnie poslucham dowodow na autentycznosc zdjec japonskiej sondy. chodz samej japonskiej agencji kosmicznej najwyrazniej nie zalezy na tym by ta autentycznosc nie mogla byc kwestionowana. Smile
wiec dawaj smialo, byle na temat. scorpio na pewno chetnie ci pomoze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Bimi"]
mooniek napisał:

Mylisz się. Ja udowodniłem (z pomocą innych), że przynajmniej częśc z nich jest fałszywa.

viewtopic.php?t=293
viewtopic.php?t=313
viewtopic.php?t=1060


Niczego nie udowodniłeś, Bimi. Takich filmików naprodukowano jak sieczki. Poza autentycznymi materiałami z NASA,nic godnego uwagi z nich nie wynika a prezentowane tam komentarze daruję sobie oceniać.
Inni - między innymi ten gość z bródką na filmie (czy to nie R. Hoagland?) - plotą oczywiste bzdury. To cwani biznesmeni robiący niezłą kasę na ignorancji mas. Nie dość, że zarabiają, to mają jeszcze niezły ubaw. Oprócz Hoaglanda do tej słynnej już "bandy czworga" należą jeszcze: Steve Troy, Mick Bara i ostatni nawiedzony który dołączył niedawno, osławiony pracownik NASA - niejaki Ken Johnston. Znam radosną twórczość tych gości, ale nie mam cierpliwości, by odnieść do ich wyssanych z palca teorii.
Dwa załączone sondaże są tak jednoznacznie wymowne, że lepiej już być nie może. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech każdy sam sobie obejrzy i oceni czy udowodniłem czy nie.
A faceta z bródką nie znam i mało mnie on obchodzi.

Dlaczego sondaże są jednoznaczne?
Myślę że w każdym pozostawiłem pełne spektrum możliwości odpowiedzi - jeśli brakuje ci tam jakiejś odpowiedzi chętnie dołoże.
Niczego też nie sugeruję pytaniem.
O co ci chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


tymczasem sorry, ale udowadnianie mi auteutycznosci tych zdjec mozesz spokojnie porownac do syzyfowej pracy. ale jesli chcesz to chetnie poslucham dowodow na autentycznosc zdjec japonskiej sondy. chodz samej japonskiej agencji kosmicznej najwyrazniej nie zalezy na tym by ta autentycznosc nie mogla byc kwestionowana. Smile
wiec dawaj smialo, byle na temat. scorpio na pewno chetnie ci pomoze Smile


Co mam Ci udowadniać? Autentyczność telewizyjnych przekazów z orbity Księżyca? Jak mam to zrobić? Choćby nadali taki przekaz na żywo, nie uwierzysz, bo zawsze znajdziesz jakiś dogodny pretekst. Podsunąłem Ci 3 zdjęcia do porównania i co? Ni be, ni me ani kukuryku! Przypuszczałem, że może posądzisz Japońców o to, że odkupili z muzeum w Langley te stare, treningowe globusy Księżyca i zawzięcie je filmują? Lecz Ty nic. Zamiast merytorycznego odniesienia, znowu śpiewka o syzyfowej pracy. Dochodzę do wniosku, że Tobie Bimi, nie da się już niczego udowodnić. Gdyby nawet krążyły tam cztery orbitery, jeździły (jak po Marsie) elektryczne łaziki, to i tak nie uwierzysz. Nie uwierzysz nawet, gdy za kilkanaście lat tam wrócą. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o autentyczność zdjęć z misji apollo, a ty wyjales moj cytat z kontekstu.
telewizyjnego przekazu bym nie zakwestionował szczególnie gdyby pokazywał ziemię na żywo
ale to chyba przekracza mozliwosci japonskiej elektorniki.
nie mowiac o amerykanskiej z lat 60-tych Smile

japoncow o nic nie posądzam. po prostu jestem nieufny i mysle ze mam powody. gdyby naprawde mieli tam sonde i chcieli to pokazac swiatu to juz dawno nikt na ziemi nie mialby wątpliwosci ze czlowiek wrocil na ksiezyc.
tymczasem nikt na ziemi (oprocz takich fanatykow jak my) nie ma nawet pojecia o tym, ze nad ksiezycem krąży rzekomo japonski satelita szpiegowski Smile

mam wrazenie mooniek, ze twoj mozg tkwi mentalnie w latach 70tych i dlatego nie widzisz nic dziwnego w tym, ze te zdjecia pojawiaja sie za rzadko i zbyt pozno. mamy 2007 jakbys nie wiedzial. hello! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

japoncow o nic nie posądzam. po prostu jestem nieufny i mysle ze mam powody. gdyby naprawde mieli tam sonde i chcieli to pokazac swiatu to juz dawno nikt na ziemi nie mialby wątpliwosci ze czlowiek wrocil na ksiezyc.
tymczasem nikt na ziemi (oprocz takich fanatykow jak my) nie ma nawet pojecia o tym, ze nad ksiezycem krąży rzekomo japonski satelita szpiegowski Smile


Sądzę, że większość ludzi na Ziemi wie o tym, że już dwie sondy latają wokół Księżyca, wziąwszy pod uwagę sama ludność Chin, lecz wśród nich takich jak my fanatyków jest tylko garstka. I tu kurza twarz- się zgadzamy. Shocked O aktywności tych sond wiedzą operatorzy ośrodków łączności satelitarnej, którzy mogą odbierać ich zakodowane sygnały. Gdy chiński Change - 1 wchodził na orbitę wokół Księżyca, dane telemetryczne odbierały m.innymi francuskie ośrodki łączności, które na bieżąco informowały o udanym manewrze. Podobnie było z Kaguyą, z którą łączność prowadzono poprzez amerykańskie ośrodki łączności. Takie fakty nie są możliwe do ukrycia, więc Twoje wątpliwości nie mają postaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Japonia wystrzeliła pierwszą sondę księżycową
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile