W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chiny na Księżycu Change 3   
Podobne tematy
Czas na Chiny63bez ocen
NASA szykuje powrót na Księżyc15
Izrael planuje wylądować na Księżycu do 2016 roku 2
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 14799
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 12:04, 02 Gru '13   Temat postu: Chiny na Księżycu Change 3 Odpowiedz z cytatem

Chińczycy wysyłają dziś (2 Grudnia 2013)sondę Chang’e 3 na księżyc... A wygląda na to że dla mediów to mniej ważne niż lądowanie człowieka na brzozie...



http://www.geekweek.pl/aktualnosci/17929/chinska-sonda-zmierza-na-ksiezyc

Pytanie do tych co są w temacie Astronomii ...Czy technologia owijania żółta folią wszelkiego sprzętu wysyłanego w kosmos to nadal standard ? Czy to jakieś super tworzywo ? Przyznam że wygląda to trochę śmiesznie biorąc pod uwagę podróż...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:17, 02 Gru '13   Temat postu: Re: Chiny na Księżycu Change 3 Odpowiedz z cytatem

To nie jest pytanie do znawców astronomii, jak chcesz zapytać o astronomię to chętnie odpowiem, ale to jest pytanie do kogoś komu chce się szukać w necie specyfikacji technicznej lądownika. Folia aluminiowa to fantastyczny izolator od promieniowania podczerwieni ze Słońca (zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu) - to nie jest supertajna wiedza ukrywana przez rządy tylko wiedza z kuchni domowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:16, 06 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.liveleak.com/view?i=39e_1240521483

Chinczycy w "kosmosie" czyli pod woda. Zrobili film, ale zle go wyczyscili z bąbelkow wody. Tym sie wkopali !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 07 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom w kwestii kosmosu dorównują już niemalże amerykańskim dżihadystom. Choć pewnie jak chinole nagraja w studio swoje małe pitole na księżycu to usrańcy cofną się w czasie.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 07 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego pierdzielenie kocopołów o kolonizowaniu innych planet..szukaniu drugiej albo trzeciej ziemi to bulshity żenujące..
raz że nie mamy takich możliwości przerobowych a dwa że chyba raz wystarczy..
...
Gosia thumleft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 07 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzę by im pierdolnął ten cały sputin o glebę i niech wypierdalają z przestrzeni jebane żółtki.

technologia nieubłaganie idzie w mikro, a zatem http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Moore%27a coraz szybciej i więcej, coraz skromniej i niżej. wniosek sam się nasuwa. sam się zastanów jak długo masz telefon komórkowy, jak reformuje się system finansowy, kryptowaluty i wiele innych dziedzin. era informacji wyciągnęła nas na szczyty możliwości, teraz pozostaje tylko tego nie spieprzyć. te cywilizacje, które potrafią się uczyć i pracować, będą miały rozwój, reszta zawsze będzie gorsza niezależnie od tego czym będzie zasłaniać swoje ułomności.

osobiście to wierzę już nie tylko w pozaziemskie technologie i cywilizacje, ale także w ostateczną teorię wszechświata i niestety budzi to wyłącznie moją frustrację większą od przeciętnego radykała religijnego czy pseudo intelektualisty. wiem też że na tym forum nie znajdę już informacji, tutaj obniżył się pułap do loterii bitcoin, spieszcie się owieczki, bo właśnie jest kolejny bull trap, później znów będzie bull shit etc etc. mega zwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 11 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo wszyscy maja limit 1 posta na tydzień albo nikt nie wierzy w żadne misje księżycowe skoro tu taka cisza... A za 3 dni księżyc stanie się żółty Smile Mam nadzieję że im się uda i że da się w to wierzyć Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:18, 11 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro lot swego pierwszego człowieka w kosmos nagrali w basenie, to chyba nie myślisz, że pierwsze lądowanie na księżycu puszczą na żywo, prosto z księżyca? acha... musieli by być głupsi od amerykanów Smile

ludzie tu mają to w piździe; mooniek już dawno odmawia zdrowaśki nad tym jak ma przejebane na ziemi i nie w głowie mu chińskie technologie kosmiczne, a reszta forumowiczów najwyraźniej nie lubuje się w chińskim kinie s.f. - interesuje ich wyłącznie prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 11 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiem to Chińczycy planują, jak na razie umieszczenie na księżycu łazika, który ma być zdalnie sterowany. Nic o lądowaniu Chińczyków - aktualnie - nie słyszałem. Mówię oczywiście o Chińczykach posiadających krew oraz kości. Nie wiem, skąd informacje o tym, że to lądowanie Chińczyków, bo ja czytam jedynie o łaziku Yutu, którym sra się Chińska Agencja Kosmiczna. Jak na razie jest również mowa o pierwszym lądowaniu czegoś z Chin na obiekcie poza Ziemią. Być może ktoś źle odczytuje informacje pod tytułem - pierwsze chińskie lądowanie na księżycu Wink
Wysłanie takiego łazika biorąc pod uwagę, że Chińczycy potrafią najlepiej, czyli na najdłuższą odległość związać cząstki kwantowe, nie jest jakimś zaskoczeniem. Technologia chińska tylko dla NaziUSA fanów stoi na maksymalnie niskim poziomie.
W związku z tym bardziej ufam zapowiedziom Chińczyków, że zbudują do 2020 roku stację kosmiczną. Generalnie przy posiadaniu takiej stacji lot Chińczyków na księżyc będzie zdecydowanie prostszy.
Z ostatnich zapowiedzi BAAC Chińczyk na księżycu ma stanąć około 2030 roku i to raczej w górę, niż w dół.
Jest to dla mnie bardziej prawdopodobne, niż pierdolenie NASA o wysłaniu przed Chińczykami astronautów na ciemną stronę księżyca Laughing Wcześniej się zesrają, niż znajdą na to kasę.
Ciekawe jest to, że niektóre informacje wskazują, że Chinole planują zbudowanie stacji kosmicznej na orbicie księżyca posiadającej możliwości bojowe do 2050 roku, którą mają zamieszkiwać ludzie. Ciekawe, jak to się ma do przepisów o nieumieszczaniu rakiet w kosmosie. Czy to dotyczy tylko orbity Ziemi czy Księżyca też? Czy w ogóle Chinole to podpisały, czy tylko Ruskie i NaziUSA? Ktoś może ma info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 11 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wylądować łazikiem na księżycu bez (zasadniczo) atmosfery - to też nie jest takie hop siup jak ci się wydaje.
Na Marsie - tu przynajmniej można użyć spadochronu, ale na Księżycu ni chuja - jedyna metoda to hamować silnikami.

Jak na razie nie ma dowodów na to aby ktoś przed nimi już tego dokonał - w każdym razie nie ma takich w które ja bym wierzył.

A ponadto gdzieś czytałem że ma być bezpośrednia transmisja na żywo z tego lądowania. Z tym, że szczerze wątpię że będzie to bezpośrednia transmisja na żywo...

A dlaczego wątpię? Bo w w bezpośredniej transmisji na żywo z lądowania łazika na Księżycu coś mogło by się nie udać.
Podobnie jak z tym pierwszym Chińczykiem w kosmosie - dlatego woleli to nakręcić w basenie.

Zresztą umówmy się: technologia bezpośrednich transmisji z Księżyca pochodzi już z lat 60-tych ubiegłego wieku.
Chińczycy musieli by być jebnięci aby nie skorzystać ze starych sprawdzonych metod. Dobry scenariusz to podstawa każdej propagandy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem ciekaw co się zmieniło przez prawie 50 lat ...
Oczywiście nie wierzę w to że ludzie kiedykolwiek tam byli ale wysłanie łazika przy dzisiejszej technologi wydaje się mieć jakieś szanse powodzenia ...O ile ktoś komuś nie będzie celowo przeszkadzał...Jak być może w tym przypadku z przed 3 dni ...
http://www.astronomia24.com/news.php?readmore=365


Porażka Chin i Brazylii. Satelita CBERS-3 spadł na Ziemię

Brazylijczycy i Chińczycy ponieśli porażkę, która kosztowała każdą ze stron 125 milionów dolarów. Próba wyniesienia na orbitę satelity CBERS-3 przy pomocy rakiety nośnej Chang Zheng 4B w wyniku awarii zakończyła się niepowodzeniem. Obiekt został wyniesiony na zbyt niską wysokość, co spowodowało powrót satelity na Ziemię i jego rozbicie. Zespoły wciąż pracują nad ustaleniem przyczyn niepowodzenia. Projekt jest jednak na tyle istotny, że już niebawem ruszą prace nad CBERS-4.
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy Bimi trochę nie rozumiem. Czy twierdzisz, że Chińczycy nie mają możliwości technologicznych wylądować na Księżycu lądownikiem z łazikiem? Czy mają możliwość wylądowania łazikiem, ale srają się, że nie wyjdzie, więc propagandowo robią to samo, co radzieckie i NaziUSA, czyli robią ściemę póki nie będzie pewności, że wszystko się udało?

Tak, a propo tak wygląda animacja, jak ma to wyglądać:

http://www.youtube.com/watch?v=C47njSN2qIA#t=34

P.S. Rozbicie się rakiety z satelitą nie jest niczym wyjątkowym. Nieudane starty zdarzają się ruskim, którzy w tej kwestii stoją na najwyższym poziomie, że nie wspomnę o problemach z rakietami ariane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
To znaczy Bimi trochę nie rozumiem. Czy twierdzisz, że Chińczycy nie mają możliwości technologicznych wylądować na Księżycu lądownikiem z łazikiem? Czy mają możliwość wylądowania łazikiem, ale srają się, że nie wyjdzie, więc propagandowo robią to samo, co radzieckie i NaziUSA, czyli robią ściemę póki nie będzie pewności, że wszystko się udało?

Czy mają możliwość - to się okaże dopiero po tym jak im się uda.
O ile im się uda...
Ja twierdzę, że w transmisji TV, która będzie pokazywać całemu światu jak to Chińczycy lądują na Księżycu - w tej z pewnością im się uda. I dlatego mnie ona nie interesuje, bo nie jestem fanem chińskiego kina s.f.

ElComendante napisał:
Tak, a propo tak wygląda animacja, jak ma to wyglądać:

http://www.youtube.com/watch?v=C47njSN2qIA#t=34

Tak, a propo ta animacja wcale nie przedstawia lądowania, a jedynie łazik zjeżdżający z lądownika, już po wylądowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę nic nie wiemy bo kto ma 100 % pewności że to nie jest inspirowane przez NASA w celu potwierdzenia ich wcześniejszego "lądowania ludzi na księżycu" Jeżeli żółci polecą i potwierdzą to Nasa mam spokój na kolejne lata ...Czy ktoś z was wie jakie są naprawdę stosunki USA vs Chiny ? Już raz świat obserwował wyścig dwóch mocarstw z którego jedyne co wynikało to strach i obawy mieszkańców tych mocarstw czy aby drugie nie spali ich atomem a oczywiście ten strach powodował że jedyna nadzieja jaką pokładali ci wszyscy ludzie po obu stronach żelaznej kurtyny skupiała się na ich rządach które to zapewniały parasol...Jakie to było proste i wygodne dla władzy po obu stronach oceanu i w sumie do dziś niewiele się zmieniło jedynie środek ciężkości strachu się przesunął...Wracając do misji księżycowych w ubiegłym wieku jedyny pozornie sensowny argument jaki postał dla NASA to przeświadczenie że panująca wtedy zimna wojna między USA a Rosją powodowała że oba mocarstwa patrzyły sobie na ręce i gdyby misja była falsem to Ruscy na pewno by o tym głośno powiedzieli ....Ale to głupi argument bo gdyby te mocarstwa naprawdę rywalizowały i lot naprawdę by się odbył to prościej ze strony Rosjan byłoby takiej misji przeszkodzić i ja uziemić czy to jeszcze na ziemi w fazie przygotowań czy to w powietrzu ...A świat dowiedział by się o kolejnej porażce Ameryki ...Widocznie władzom Rosji kompletnie na tym nie zależało i mieli inne wytyczne ...Tak czy inaczej na chwile obecną latają razem na stacji orbitalnej ISS...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:52, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne jakie są "stosunki USA vs Chiny".
Ważne że Chiny nie mają absolutnie nic przeciwko temu aby rząd USA atakował propagandą swoich obywateli - i vice versa.

Natomiast to co się liczy w prawdziwych "stosunkach" międzynarodowych, to prawdziwe osiągnięcia - a o tych się szybko obiektywnie nie dowiemy gdyż najważniejszym czynnikiem pchającym człowieka na powierzchnie księżyca jest możliwość zainstalowania tam broni. Więc z cała pewnością nie będą się zdradzać z faktycznymi szczegółami swoich misji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broni lub bądź co bądź szukania czegoś co daje energię i znajdowac się moze pod jego powierzchnią.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Bimi "najważniejszym czynnikiem pchającym człowieka na powierzchnie księżyca jest możliwość zainstalowania tam broni" to powiedzieli Chinole wprost.
Na temat ich planów czytałem i napisałem, i nie są to jakieś tajne plany.
"Chinole planują zbudowanie stacji kosmicznej na orbicie księżyca posiadającej możliwości bojowe do 2050 roku".
Tajne może być na pewno to, jakie zdolność bojowe chcą rzeczywiście uzyskać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Na temat ich planów czytałem i napisałem, i nie są to jakieś tajne plany.
"Chinole planują zbudowanie stacji kosmicznej na orbicie księżyca posiadającej możliwości bojowe do 2050 roku".

Jako humanista powinieneś rozumieć różnicę między planem a celem.
Cel jest oczywisty i zawsze ten sam - ukrywając go, tylko by się ośmieszyli.
Natomiast plan do osiągnięcia owego celu - uwierz mi, że ten jest ściśle tajny i gwarantuję ci, że nigdzie o nim nie czytałeś, choćbyś nie wiem jakie miał wtyki w tych swoich służbach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że posługuję się językiem chińskim w stopniu komunikatywnym, którego poziom jest tak wygórowany, że pozwala mi na zakup maotai w chińskim sklepie nie oznacza od razu, że mam coś wspólnego z ich służbami Wink
Szczerze powiedziawszy ich metody, czyli zarówno Chinoli jak i w ogóle Azjatów, typu konieczność udawania kobiety przez kilkadziesiąt lat włącznie z koniecznością wzięcia ślubu z francuskim dyplomatą, w celu szpiegowania Francuzów, jakoś sprawiają, że nawet nad konkretną ofertą bym się długu zastanawiał.
Co innego Bimi, jeśli masz jakieś kontakty z chłopakami z FSB, których metody bardziej mi odpowiadają Wink
Tak, więc jak napisałem: "Tajne może być na pewno to, jakie zdolność bojowe chcą rzeczywiście uzyskać".
Na razie czekam na ich stację kosmiczną. 2020 to nie tak odległa data. Jednak trzeba przyznać, że tempo mają niezłe, czyli walą w to kasy, aż zęby trzeszczą bankrutom w NaziUSA Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba oczywiste "jakie zdolności bojowe chcą uzyskać"? Takie, że nawet jak cała ziemia zamieni się w jeden wielki nuklearny armagedon, a wszystkie łodzie podwodne się już powystrzelają z pocisków, to zawsze zostanie co najmniej jeden Chińczyk by nacisnąć guzik który odpali ich rakiety z Księżyca.

Rakiety umieszczone na Księżycu mają tą zasadniczą zaletę, że nie da się ich zniszczyć w ciągu kilku godzin, bo najpierw trzeba do nich dolecieć. A jak je jeszcze do tego zakopią, w jakimś bunkrze, gdzieś po drugiej stronie, to już nawet nikt nie będzie wiedział gdzie ich szukać, coby je zniszczyć. Musza się tylko sprężyć, nim księżycowa orbita zaroi się od szpiegowskich satelitów - bo po satelitach szpiegowskich zaczną na Księżycu instalować geostacjonarne satelity do automatycznego zestrzeliwania rakiet tuż po wylocie z bunkra.

Ta gra w gwiezdne wojny jest akurat tak prosta, że w swoim 37 roku życia jestem na co najmniej 98 levelu - więc wiem co mówię. I raz jeszcze powtarzam: nikt nie lądował, nie ląduje i w najbliższej przyszłości nie będzie lądował na księżycu z innego powodu niż militarny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ven,
lecieć na księżyc to tam pikuś..wylądować trudniej ale spoko..
szukanie pod powierzchnią czegoś co daje energie kozactwo
opuszczenie księżyca z całym tym stuffem wścieklizna
wejście w ziemską atmosferę i wylądowanie mision impossible

chyba że teleportować będą wtedy nie widzę problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
Ven,
wejście w ziemską atmosferę i wylądowanie mision impossible
chyba że teleportować będą wtedy nie widzę problemu.


Ruskie Sojuzy z ludźmi na pokładzie dwa razy do roku wchodzą w ziemska atmosferę i lądują na spadochronach w Kazachstanie. Od dziesiątek lat nie stanowi to problemu a ty raczysz twierdzić, ze to nie możliwe? Sam wykminiłeś tę bzdurę?

Przy powrocie z Księżyca prędkość jest o 3 km/s większa, co nie stanowi problemu, przy dwu stopniowej ścieżce wejścia w atmosferę. Coś w stylu kamienia skaczącego po wodzie. Najpierw redukuje się te 3km/s a potem wyhamowuje resztę aż do prędkości ok. 500km/h, kiedy to otwierają się małe spadochrony hamująco-stabilizujące a potem spadochrony główne na wysokości 3km. I tyle w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo antygrawitony zamontują..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 13 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co z tym wracać geniuszu jeśli można by było tę energię wykorzystywać tam eksploatujac plantacjami hipotetycznych elektrowni lub magazynować no tlenu tak szybko nie wpompują do procesu spalania jesli znalezli by surowce stałe. Chyba że inny motyw z wykorzystaniem gazów. i próżni samo wysysanie generuje ruch. Poza tym jak wylądują (nie ludzie) to i kontener wypierdola. Pójdzie się jebać 100 pustych by wypracować metodę na 101. Tak jak z lotem załogowym na księżyc pewnie trupów było nim zdecydowali nakręcić film.

Ps energia słoneczna napewno okaże sie tam bardziej wydajna niż na naszym wodnym bąbelku.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 13 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Ale po co z tym wracać

domyśliłem się o co Ci chodziło.. aż tak ułomny nie jestem Razz

nie starczy nam czasu na rzeczy o których piszesz..poprostu nie zdążymy..
a druga sprawa że nawet gdyby było dużo więcej czasu to i tak nie dało by rady..
miejscem ludzików jest niebieski bąbelek i piękne to i proste i oczywiste.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chiny na Księżycu Change 3
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile