W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Killer Chemtrails - The Shocking Truth  
Podobne tematy
chemtrails995
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6689
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon:
Cytat:
Od jakiegoś czasu pracuję na Okęciu choć nie na lotnisku. gdy stoję i palę na zewnątrz biura lądujące samoloty przelatują tak blisko, że widze pasażerów. Widziałem najróżniejsze samoloty od pasażerskich, przez małe śmigłowe po wojskowe odrzutowe. Ludziom można wszystko wytłumaczyć na 100 różnych sposobów a naukowcy ze swoimi wyjaśnieniami są w tym najlepsi. Najczęściej później szybko jest to weryfikowane. Nikt mi k***a nie wmówi, że nie ma różnicy między zwykłym samolotem a samolotem rozpylającym. Przecież to widać gołym okiem. O wiele łatwiej zauważyć samolot rozpylający bo pozostawia smugę aż po horyzont ale jeśli baczniej się przyjrzeć niebu to więkrzość samolotów nie pozostawia po sobie nic. Co tym samolotom ze smugami dolega? Może trzeba utworzyć powietrzną drogówkę by wystawiała mandaty trucicielom środowiska a maszyny wysyłała na przegląd. W momencie kiedy rządy prosto w ryj przyznają się, że rozpylają coś w powietrzu, człowiek który szuka niby "racjonalnych" wyjaśnień jest dla mnie niedojrzałym dzieckiem, który umysłowo musi się schować w szafie bo coś go przestraszyło za oknem.
Najbardziej przerażająca jest znieczulica w ludziach. przyznali się, że trują ale nikogo to nie obchodzi, media nie tropią afer, ludzie nie protestują nie pytają polityka na którego głosowali co to jest, nie każą mu się dowiedzieć. Kompletna atomizacja społeczeństwa, o przepraszam mas bo społeczeństwem to już chyba nie jest.
Nad Okęciem jak zauważyłem samoloty rozpylające latają co 3, 4 dni, na ogół w bezchmurny dzień. gdy rano przychodzę do pracy niebo ma piękny niebieski kolor. 8 godzin później nadal jest słonecznie ale niebo widzi się jakby przez wysoko wiszącą mgłę. Przyjrzyjcie się sami czasem.


Jestem pod wrażeniem, skoro jesteś w stanie rozróżnić rodzaj samolotu "gołym okiem" z miejscówki naziemnej Wink. Na forum lotniczym także ludzie wklejają fotki smug kondensacyjnych i samolotów(bynajmniej nie dlatego że boją się chemii), nawet podają tam godzinę przelotu, linię lotniczą i model samolotu Smile.

Tak spaliny są trujące, te samochodowe także ! Nic lepszego na razie człowiek nie wymyślił, nie ma tutaj jakiś cudów, ot zwyczajne spaliny różnie zachowują się w różnych warunkach atmosferycznych.

Myślę, że jak już będzie NWO i ludziom zabroni się latania i komunikacji międzynarodowej, bądź będzie taki kryzys że samoloty będą latały sporadycznie, zjawisko rozpływających się chmur będzie niedoświadczalne... pytanie tylko czy chcemy cofania się w rozwoju ?

Czemu dziwi Cię że w pochmurne dni nie widzisz smug, a w bezchmurne je widzisz? Czy samoloty odrzutowe mają latać poniżej chmur byle tylko zostawić smugę w każdy dzień nawet ten deszczowy, gdy w ogóle ich nie widać (lecą za wysoko)?

SzewczykDratewka:
Cytat:
Jeśli macie zdjęcia porządnej jakości z Chemtrailami nad polskimi miastami i tak żeby to było widać że to jest Polska wysyłajcie to na: kontakt|małpa|przemiana|org Jestem na ukończeniu pierwszego filmu, materiały z Wrocławia nagrane kamerą High Definition są PORAŻAJĄCE ! Ale niedługo powstanie drugi film który chce zrobić na przykładach innych miast, jeśli macie kamery wideo nagrywajcie to, pamiętajcie że najlepiej ze statywu by nie trząść kamerą, wtedy można na dłużej na statywie pozostawić sprzęt by rejestrował najpierw przelot samolotu przez kadr a potem jak to świństwo nie znika przez godzinę, trzęsąca się kamera na minutowym ujęciu niczego nie udowadnia, to trzeba robić porządnie!


Obserwowałem od tamtego roku, gdy przeczytałem o tym po raz pierwszy(nie widziała mi się ta teoria ale chciałem ją zbadać samemu), dzisiaj znam na pamięć trasę korytarzy powietrznych nad moją okolicą, ba nawet wiem o których godzinach będzie leciał samolot Smile. Nie wiem do czego mi się to przyda, ale zawsze to jakaś wiedza Laughing

Godzinne kręcenie kamerą wilgotnego nieba i samolotów to także jakaś tam pasja(jak to mówią "facet bez pasji to nie facet"), może uda wam się rozróżniać poszczególne linie lotnicze. Np. "O godzine 8:15 leci samolot Chińskich lini lotniczych do Los Angeles" W każdym bądź razie życzę powodzenia.

suspenser:
Cytat:
Teodoryk - jako jedyny podszedłeś do tematu profesjonalnie - dzięki


Starałem się Smile

Cytat:
Hmm może dlatego jeszcze nikt w innym wątku o chemitrails gdy prosiłem o zamieszczenie zdjęć "stanów przejściowych" tzn. pokazujące rozpoczęcie "sypania" takowych nie zamieścił


Dobre pytanie. Skoro sypią tylko nad miastami, to nie powinno być problemów, wystarczy pojechać za miasto i obserwować początek i koniec "sypania", jednak nikt nie umieścił czegoś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:

Skoro sypią tylko nad miastami, to nie powinno być problemów, wystarczy pojechać za miasto i obserwować początek i koniec "sypania", jednak nikt nie umieścił czegoś takiego.

Jak masz takie obiektywy które poprzez smog sięgną przez np. całą Warszawę to daj znać, chętnie skorzystam ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak masz takie obiektywy które poprzez smog sięgną przez np. całą Warszawę to daj znać, chętnie skorzystam ;]


Polecam Kraków i np. Kopiec Kościuszki, bądź kopiec Piłsudskiego, widok na miasto wspaniały niebo także widać, smogu nie ma Wink... przynajmniej nie w tych warstwach gdzie mamy smugi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak holocaust.... no comment. Shocked

Ile osób straciło już życie w wyniku oddziaływania smug kondensacyjnych ? Think

BTW. Ładna muzyka w drugim filmiku Razz


Cytat:
To nie mój film.Jakby co.Wkleiłem bez komentarza i tak zostawiam.


Ok ja rozumiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Tak holocaust.... no comment. Shocked

Ile osób straciło już życie w wyniku oddziaływania smug kondensacyjnych ? Think


To nie mój film.Jakby co.Wkleiłem bez komentarza i tak zostawiam.
Cool spoko
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałem sobie czy Izrael jest spryskiwany tym gnojem i wynika, że jest ale coś z Chinami jest różnie...

http://educate-yourself.org/lte/chemtrailsinIsrael20aug07.shtml
http://www.chemtrailcentral.com/ubb/Forum1/HTML/002004.html

http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=11154
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Jestem pod wrażeniem, skoro jesteś w stanie rozróżnić rodzaj samolotu "gołym okiem" z miejscówki naziemnej Wink. Na forum lotniczym także ludzie wklejają fotki smug kondensacyjnych i samolotów(bynajmniej nie dlatego że boją się chemii), nawet podają tam godzinę przelotu, linię lotniczą i model samolotu Smile.


Aha jesteś pod wrażenieniem. Aha smuga kondensacyjna. Kolego ja się nie znam na tym. Mówię co widzę. Specjalnie dla ciebie wezmę aparat i zrobię perę fotek prześlę ci, sam ocenisz. Mnie to się nie podoba. Zawszę patrzyłem w niebo bo jest piękne. Rozpylanie pierwszy raz zauważyłem 10 lat temu choć dlugo wcześniej też spoglądałem na niebo.

Teodoryk napisał:
Czemu dziwi Cię że w pochmurne dni nie widzisz smug, a w bezchmurne je widzisz? Czy samoloty odrzutowe mają latać poniżej chmur byle tylko zostawić smugę w każdy dzień nawet ten deszczowy, gdy w ogóle ich nie widać (lecą za wysoko)?


Yyy a gdzie powiedziałem o pochurnym dniu. Czytaj ze zrozumieniem wyrażnie napisałem piękny kolor niebieskiego nieba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez się nie podoba wzmożony ruch lotniczy i samochodowy, preferuje kolej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja PL


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film jest niedostępny w Twoim kraju

Wersja oryginalna z kanału NufffRespect również niedostępna w Polsce...

Wyspa umieścił u siebie zobaczymy ile się utrzyma:
http://www.youtube.com/watch?v=438gcL5ZoMA

Na swój kanał też wrzuciłem:

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Killer Chemtrails - The Shocking Truth
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile