W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Deep Shield i chemtrails  
Podobne tematy
chemtrails995
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9127
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie o projekcie "Deep Shield" i chemtrails (sprawa nadaje się chyba na osobny temat):

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12486

Tutaj chodzi o zabójcze promieniowanie kosmiczne, a nagłaśnianie samego efektu cieplarnianego wydaje mi się tylko mydleniem oczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz Easy, tez uznałem, że sprawa nadaje się na osobny temat Smile

W tym chcę mieć tylko newsy z mainstreamowych mediów. Publicystyka z forów nie wchodzi w grę, gdyż wątek ma pokazywać jak media promują efekt cieplarniany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - OK.

O Deep Shield również na stronie Nautilusa, ale wiadomość, chociaż świeża, już zeszła z zakładki do archiwum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze sie okaze ze ratowanie ziemi odwroci sie i tak w totalna zaglade.Bedziemy umierac w strasznych meczarniach Rolling Eyes

na zachete Confused

duzo filmow na youtubie
http://pl.youtube.com/watch?v=MFW7kvLU9ws&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ciekawy temat Easy. Po obejrzeniu paru filmikow na YT nawet się zaciekawiłem, co nie zmienia faktu, że Nautilus i paranormalne to są stronki, które odbierają tematowi powagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy - niestety, tej tematyki nie znajdziesz w wydawnictwach akademickich i naukowych, stąd też musimy korzystać ze źródeł "niepoważnych". Mnie takie określenie specjalnie nie rusza, już się do tego przyzwyczaiłem, natomiast chciałbym ci zwrócić uwagę, że jakiś postronny "racjonalista" na tej samej zasadzie do "niepoważnych" może równie dobrze zaliczyć niniejsze forum.

Natomiast co do kwestii Deep Shield, nasuwają mi się następujące refleksje:

  1. Nie trzeba czekać na kataklizmy przewidywane w roku 2012 - do tego czasu wszystkich nas mogą wykończyć.
  2. Skąd pomysłodawcy projektu mają pewność, że po rozpyleniu tych świństw zasoby ozonu ulegną odnowieniu? A może chodzi o realizację zbrodniczego planu NWO depopulacji ludności świata?
  3. Co w tej sprawie działa organizacja Greenpeace - czy nadal zajmuje się żabkami i trawkami w Dolinie Rospudy?
  4. Kilka lat temu słyszałem w miejscowości nadgranicznej w Beskidzie Żywieckim, z dala od wszelkiego przemysłu, że pewnego dnia rano na roślinach pojawił się jakiś żółty nalot. Wówczas nie wiedziałem, co to mogło być. Nad tą miejscowością jest ustalonych wiele tras przelotu samolotów pasażerskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle podchodze z rezerwa do roznych teorii spiskowych Wink
Chcialem przedstawic wam historie z mojego dzisiejszego dnia Crying or Very sad
nic nie zapowiadalo,ze ujrze na wlasne oczy ,,cheimtrails" ,a jednak tak sie zlozylo,ze dzisiaj w Krakowie sloneczny dzien.Wyszedlem na spacer z psem na ,,ląke" w centrum miasta ( ,,Blonia Krakowskie" 50 ha zaintereswowanych odsylam do google ) Zauwazylem dziwne chmury i mysle sobie moze ,,cheimtrails",ale nie mam dowodu bo nie widac samolotu.Wlaczylem stoper w komorce,zeby wiedziec ile czasu mniej wiecej sa i wrocilem do domu po lornetke.Spowrotem znow na ,,Blonia" i ogladam te chmurki,ale nic dziwnego nie zauwazylem.Zwatpilem i dalem sobie chwilowego ,,siana" Very Happy do lotniska miedzynarodowego i wojskowego jakies 11 km.Samoloty lataja co kilka minut i to w hurtowych ilosciach.Widze kolejne samoloty,ale smugi znikaja do kilku minut,az nagle widze kolejnego jak zostawia smugi ktore pozniej okazaly sie ,,cheimtrails".Smugi zamiast zniknac jak w przypadku wiekszosci dzisiejszych samolotow zaczely sie rozrastac przypominajac chmury.Gdybym wczesniej nie widzial,ze lecial tu samolot nie podniecalbym sie tym.Stalem 40 minut i ta smuga caly czas byla,zwiekszajac swoja szerokosc Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing absolut - dobre 10/10 Nie ma to jak się pożądnie pośmiać przed meczem POLSKA - SERBIA... p.s a tak poważnie obywatelu IV RP, to na twoim miejscu zgłosiłbym ten skrajny chyba dla ciebie przypadek do programu " nie do wiary ". Maciej Trojanowski napewno zajmie się tą sprawą Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Laughing Laughing Laughing Laughing absolut - dobre 10/10 Nie ma to jak się pożądnie pośmiać przed meczem POLSKA - SERBIA... p.s a tak poważnie obywatelu IV RP, to na twoim miejscu zgłosiłbym ten skrajny chyba dla ciebie przypadek do programu " nie do wiary ". Maciej Trojanowski napewno zajmie się tą sprawą Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Smile

szkoda,ze nie da sie nic prawie zrobic w tej sprawie.Zajecie sie Trojanowskiego ta sprawa "=" by sie jego zwolnieniu.Mozna by sprobowac w Telewizji Trwam albo w Radiu Maryja Wink
trzeba uswiadamiac ludzi Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miałem również okazję widzieć przy bezchmurnym niebie chemtrails z okna w pracy (Polska południowa). Dwa samoloty przelatywały w przeciwnych kierunkach i oba wypuściły to świństwo. Dokładnie tak, jak na tych filmach. Jeżeli nie widzi się tego na żywo, to po jakiejś godzinie trudno stwierdzić, co miało miejsce, gdyż te smugi przyjmują kształty normalnych chmur pierzastych lub pierzasto-warstwowych.

Ciekawe, jak to się dzieje, że wszyscy na świecie to stosują i ta sprawa jest mimo to utrzymywana w tajemnicy? Jak to jest robione? Wszędzie musi być stosowany jakiś dodatek do paliwa - albo w zakładach petrochemicznych, albo bezpośrednio na lotnisku. Musi być w to zaangażowane tysiące ludzi na świecie. A niektórzy dziwią się, jak można było utrzymać w tajemnicy spisek 9/11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli to po prostu smugi kondensacyjne? Czy ktoś z was próbował zadawać pytania ludziom z branży lotniczej? Dokształcic się w temacie? Może jedne znikają po 5 minutach, a inne po godzinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o tym myślałem przez cały czas.
Bez paniki Panowie i Panie.
Może gdzies były/sa eksperymenty ,ale raczej nie w Europie.

Smugi: http://images.google.com/images?q=smugi%.....amp;tab=wi
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy - zwykłe smugi kondensacyjne nigdy nie są długotrwałe i nie rozrastają się w chmury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jeździłem na studia to wielokrotnie byłem świadkiem powstawania smug, które rozrastały się na pół nieba... być może wynika to z jakiejś mieszanki paliwowej wtedy stosowanej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FredekZgredek




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolut napisał:
XTC88 napisał:
Laughing Laughing Laughing Laughing absolut - dobre 10/10 Nie ma to jak się pożądnie pośmiać przed meczem POLSKA - SERBIA... p.s a tak poważnie obywatelu IV RP, to na twoim miejscu zgłosiłbym ten skrajny chyba dla ciebie przypadek do programu " nie do wiary ". Maciej Trojanowski napewno zajmie się tą sprawą Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Smile

szkoda,ze nie da sie nic prawie zrobic w tej sprawie.Zajecie sie Trojanowskiego ta sprawa "=" by sie jego zwolnieniu.Mozna by sprobowac w Telewizji Trwam albo w Radiu Maryja Wink
trzeba uswiadamiac ludzi Cool


@absolut: zlej klienta... Nie wie nawet o czym do Niego mówisz, ale jest już 100% pewien, że chemtrails to wymysł paru oszołomów.
@gnosis: opryskiwana jest cała Europa... Koordynacją projektu zajmuje się komórka w WHO .
@XTC88: Jak na razie w całej tej ponurej historii, Ty jesteś najbardziej "mruśny"... Pogoogluj sobie trochę za nim następnym zabierzesz głos w sprawie, ok? Szkoda nabijać postów, a z siebie robić błazna...

Dennis Kucinich, kongresmen, były burmistrz Cleveland, kandydat na prezydenta w 2004: publiczne spotkanie z wyborcami w Santa Cruz: "Chemtrails an Exotic Weapon", "Chemtrails are R E A L" http://www.rense.com/general19/ex.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Fredek - jako nowy może nie wiesz, że XTC występuje tutaj jakby w roli nadwornego błazna i tylko na tej zasadzie jest tolerowana(y) przez Admina. Co do płci XTC - nie wiadomo, gdyż pod tym nickiem zgłaszają się osobnicy obu płci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FredekZgredek




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po paru godzinach się zorientowałem. Zdenerwował(a) mnie, bo trolluje nagminnie, a szkoda, żeby następne forum o podobnej tematyce zniszczył(y) jakieś lambadziary Rolling Eyes

Easy_Rider napisał:
Witaj Fredek - jako nowy może nie wiesz, że XTC występuje tutaj jakby w roli nadwornego błazna i tylko na tej zasadzie jest tolerowana(y) przez Admina. Co do płci XTC - nie wiadomo, gdyż pod tym nickiem zgłaszają się osobnicy obu płci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy_Rider dobre Laughing Laughing Laughing
FredekZgredek też nieźle Surprised Surprised Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FredekZgredek




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałem pilota. To nie są smugi kondensacyjne.
Kolega lata w Eurolocie na ATRach i mówi, że nie wie co to jest, ale na 100% nie są to smugi kondensacyjne. Nie ma takiej możliwości.

Na YouTube widziałem komentarz gościa, który (jak twierdzi) pracuje w firmie realizującej kontrakty na opryski w Stanach. Mówi, że wszystkie papiery mają wycięte najważniejsze informacje typu co, kto, za ile a on je tylko stępluje, żeby firma dostała kasę za wykonanie kontraktu. Mówił, że tylko raz nie zamalowali w papierach nazw tego gówna, i że to się nazywało Triclosan-35 i cośtam jeszcze. Ale tego komentarza ani tego gostka nie da sie zweryfikować Sad

Easy_Rider napisał:
Frasobliwy - zwykłe smugi kondensacyjne nigdy nie są długotrwałe i nie rozrastają się w chmury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię żeby projekt rozpylania smug chemicznych miał obronić ziemię przed promieniowaniem kosmicznym. Do ludzi dociera codziennie promieniowanie jonizujące i nie robi im krzywdy (a nawet według niektórych jest odpowiedzialne za ewolucję). Gdyby jakieś śmiertelne dawki dochodziły do ziemi to wystarczyłoby wyjść na powierzchnię z licznikiem Geigera i zacząłby wariować. Tymczasem jakoś nie zaobserwowano takiego zjawiska Laughing .

Zaś jeśli chodzi o same smugi to znalazłem ostatnio coś ciekawego w internecie. Rozpylacz takich właśnie chmur:
http://www.daro.it.pl/dzialo_orgonowe.html
Nie wiem czy działa czy nie bo nie testowałem. Zamieszczam tu tylko jako ciekawą rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponad 40 tyś lat. Tyle czasu bylismy bombardowani przez to rzekomo szkodliwe promieniowanie i co? Mamy się dobrze. Więc to totalna ściema. Gdyby to było szkodliwe to o całym tym rozpylaniu byłoby głooooooośno we wszystkich mediach, a nie ma słowa. Po co ukrywają? Bo robią coś złego. Gdyby to naprawdę ratowało nas przed promieniowaniem (które nie szkodziło nam nigdy) to media przecież trąbiłyby całymi dniami jakie to wojsko jest kochane, że nam pomaga, jaka to ogromna instytucja charytatywna dla dobra ludzkości. Po co ukrywają? Bo robią coś złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dover England 28.06.07 Wink

Filmik z dziwnymi okregami.Robia wrazenie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 13 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostalem to dzis na maila...


piotr
rozmawialem z kolezka z WP, na gg:
cyt.
(JA)
sciemniacie, a nato rozpyla metale ciezkie w atmosferze
(JA)
pod pretekstem ochrony atmosfery przed promieniowaniem slonecznycm
(ON)
A CO JA SIERŻANT MOGIE
(wsparcie informatyczno-telekomunikacyjne) czy jakos tak sie nazywaja, jednostka miesci sie w otulinie lasu kabackeigo
dzielnica kabaty albo pyry, sprawdz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czy było ale ostatnio tak sobie szukałem po internecie i znalazłem to:

Chemtrail Plane Photographed On The Ground


a tu cały artykuł: http://www.darkgovernment.com/news/chemtrail-aircraft-caught-on-the-ground/
(niewiem czy było na forum, ale nie znalazłem tego). Jeśli było to proszę o skasowanie postu.

A tutaj jeszcze pokazane jak się rozrastają te 'chemtralis' w przyśpieszonym tempie http://sites.google.com/site/dgvids3/Home/chemtrail-timelapse.flv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Deep Shield i chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile