W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony  
Podobne tematy
chemtrails994
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4826
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kemin




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 74
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:24, 26 Sie '14   Temat postu: Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony Odpowiedz z cytatem

Po co rozpylają coś nad dosłownie całą ziemią bez kontroli gdzie to spadnie... Wyjaśniam w ilku pktach

1 W razie ogłoszenia pandemi WHO dosłownie przejmuje władzę w Państwach człownowskich NATO
2 Globalny kryzys to wszystko czego potrzeba by ludzie zaakceptowali nowy globalny porządek
3 Zainfekowane wirusem bakterie mogą być nieaktywne i spoczywac w ziemi dziesiątki/setki lat (to właśnie znajduje się w chemtrails)
4 Wszystko czego potrzeba by uaktywnić bakterię zainfekowaną wirusem to odpowiednia częstotliwość (po to jest HAARP i inne tego rodzaju instalacje)
5 Globalną epidemię można dzięki powyższym wywołać w dowolnym momencie za dotknięciem jednego przycisku

Polecam film o broni mikrofalowej
https://www.youtube.com/watch?v=xjyxmrXQ10o

Nareszcie wszystko ułożyło się w logiczną całość Smile ... tylko tak naprawdę nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 26 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"logiczną całość"
Logiczną, powiadasz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 26 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma niczego nowego w NWO. I to nie ma nadejść. To już jest.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 26 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak w umyśle to nawet przeszłość jest ? albo nawet będzie. Kto trafi za pokręconymi umysłami w
poprzek i wspak .A może głosiciele zmowy wszystkich lotów ,wpadliby na pomysł ,że to najpewniej rozpylane jest UFO . które dopiero ma się zmaterializować , by zajebać moje ukochane śliwki węgierki ?
Kurwa Ludzie nie dawajcie się wkręcać w paranoje , co jest to jest , co było to było , co będzie to będzie , obserwujcie i zrozumcie. Very Happy akurat chodzi o Adama Polo , Bimio ćpa , więc ... ale BimiovelMarylin2 gratuluję ciekawe uwagi .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 27 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO w pewnym sensie już jest.
Dlatego w pewnym sensie, bo do końca nie wiadomo co kryje się za tym tajemniczym Nowym Porządkiem, o którym mówią elity władzy światowej. Nie ma zdaje się jakiejś spójnej definicji tego. Wiadomo też, że "NWO" czymkolwiek jest/ma być nie pojawi się z dnia na dzień, to chyba oczywiste. Nic tak się nie pojawia. Wszystko przejawia się jako proces, nie ma początku i nie ma końca, a tylko przechodzi w inny proces. Koniec pewnego procesu, jest początkiem innego (np. koniec wojny, jest początkiem "okresu między wojnami", tzw. pokoju, odbudowy czy raczej budowy "nowego ładu" itd...).
Nie wiadomo też co dokładnie planują elity władzy. Nie daję wiary jakimś czipom wszczepianym pod skórę - tzn nie, że to nie możliwe, że do tego by się nie posunęli, ale nie potrzeba czipów, by kontrolować społeczeństwa. Wystarczy TV, religie i inne narzędzia, które już są i które doskonale działają sprawdzone przez dekady, przez wieki...

Wpiszcie sobie NWO do Google i zaznaczcie by szukał grafikę.
Taka ciekawostka:





Niby może się wydawać, że to nie ma związku z "tym" NWO, ale czy na pewno?
Wrestling to jest dopiero "sport" dla wyjątkowo ociężałych umysłowo, a właściwie parodia sportu i parodia w ogóle, jakaś kpina... To jest dopiero pranie mózgów i ogłupianie ludzi i tak już niezbyt rozgarniętych, no bo chyba żaden rozumny człowiek nie jest fanem tego czegoś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 27 Sie '14   Temat postu: Re: Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony Odpowiedz z cytatem

W poprzednim poście odbiegłem od tematu, nie chciałem robić off-topu - tak więc wracając do "prawdziwego celu Chemtrails":
kemin napisał:
Po co rozpylają coś nad dosłownie całą ziemią bez kontroli gdzie to spadnie... Wyjaśniam w ilku pktach

1 W razie ogłoszenia pandemi WHO dosłownie przejmuje władzę w Państwach człownowskich NATO
2 Globalny kryzys to wszystko czego potrzeba by ludzie zaakceptowali nowy globalny porządek
3 Zainfekowane wirusem bakterie mogą być nieaktywne i spoczywac w ziemi dziesiątki/setki lat (to właśnie znajduje się w chemtrails)
4 Wszystko czego potrzeba by uaktywnić bakterię zainfekowaną wirusem to odpowiednia częstotliwość (po to jest HAARP i inne tego rodzaju instalacje)
5 Globalną epidemię można dzięki powyższym wywołać w dowolnym momencie za dotknięciem jednego przycisku

Ciekaw jestem na jakiej postawie wyciągnąłeś takie wnioski. Masz jakieś dowody na poparcie tej tezy?

To jest dla Ciebie "logiczna całość"?
Ja jakoś nie widzę tu logiki - rozpylają je masowo teraz, żeby za dziesiątki/setki lat je uaktywnić i dlatego 20 lat temu zbudowali HAARP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kemin




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 28 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mirkas

Broń mikrofalowa służy do różnych celów. Uaktywnienie uśpionych bakterii bo wywołać epidemie to tylko jedna z nich

Wysnułem to teorię na podstawie filmu z pierwszego ostu bo chemtrails na pewno nie służy truciu ludzi (to skutek uboczny). Natomiast wywołanie globalnej pandemii ma już sens z pkt widzenia elit

Cytat:
Ja jakoś nie widzę tu logiki - rozpylają je masowo teraz, żeby za dziesiątki/setki lat je uaktywnić


Chemtrails istnieje już z 10 lat - pewnie dobiega już końca.

Wyibraź sobie następujący scenariusz

1 III Woja jako konflikt religijny jak to opisują protokoły mędrców syjonu
2 Collapse rynkow światowych - kryzys jak z 29 w US
3 Globalna pandemia

W takich okolicznościach wszystkie narody zaakceptują nowy globalny porządek
Wspólczesna psychologia mowi że czlowiek jest w stanie jednoczesnie znieśc 2 ciężkie przeżycia przy 3 następije całkowite załamanie. Taki gośc zgodzi się na wszystko byle ktokolwiek polepszył jego los.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 28 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kemin napisał:
nowy globalny porządek

Ok, a mógłbyś sprecyzować, co rozumiesz pod tym pojęciem?
Co kryje się za hasłem NWO?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kemin




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 28 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elity tego świata chcą prawdziwego Rządu Światowego.
Onz właśnie po to powstało aby w sprzyjających okolicznościach przekształcić sie w Rząd Światowy.

Od wczoraj Jestes w temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:09, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok kemin, też tak uważam, że za hasłem New World Order kryje się docelowo stworzenie prawdziwego Rządu Światowego, scentralizowanie władzy na Ziemi. Pytanie w jaki sposób chcą to osiągnąć i kiedy - jak te plany są rozłożone w czasie, czy na lata, dekady, czy może wieki?

W pierwszym poście postawiłeś ciekawą tezę, chociaż na początku wydała mi się absurdalna.
Interesuje mnie na ile jest ona kwestią domysłów, a na ile możemy potwierdzić, że taki scenariusz rzeczywiście zaplanowali, że to jest faktyczny cel chemtrails.

Powiem szczerze, że nie wiem za bardzo, co jest prawdą o chemtrails i nie wiem co o tym sądzić.
Jest tyle sprzecznych informacji (co jest wynikiem dezinformacji), że ciężko dojść co jest prawdą.
Nie mieści mi się w głowie, że rozpylają coś z osobnych dysz i cisza o tym w głównym nurcie. Przecież muszą być w to zaangażowane sztaby ludzi. Co innego jakby dodawali do paliw jakieś chemiczne świństwa, to byłoby dużo prostsze do przeprowadzenia (i tak dodają różne świństwa jako dodatki tzw. "ulepszacze" do paliw). Ale biologiczne: wirusy, bakterie. Nie dodasz ich do paliwa, bo się spalą, nie wytrzymają warunków panujących w silniku podczas spalania paliwa. Tylko osobne instalacje w samolotach wchodzą w gre.
Nie chce mi się wierzyć, że tak długo udaje się to utrzymać w tajemnicy przed tzw. "opinią publiczną", przed społeczeństwem. Orwell musi przewracać się w grobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tcm




Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 10
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:22, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas, dlaczego nie chce Ci się w to wierzyć skoro nie od dziś wiadomo, że główne media są pod kontrolą najbardziej wpływowych ludzi i nie wyemitują nic niewygodnego dla tak szerokiej opinii publicznej. W internecie jest dużo informacji na ten temat. Chemtrails są też używane do manipulacji pogodą, głównie do zwiekszania/zmniejszania opadów deszczu. Niedawno natknąłem się na materiał gdzie pracownik jakiejś firmy meteorologicznej mówił, że z powodzeniem udaje im się zwiększyć lub zmniejszyć opady w danym terenie dzięki rozpylaniu w powietrzu różnych substancji chemicznych we wczesnej fazie powstawania chmur burzowych.

To jest informacja potwierdzona z wielu źródeł, do tego mógłbym dodać jeszcze wspomniane bakterie, wirusy, używanie H.A.A.R.P. ale na to nie mam konkretnych dowodów więc nie będę posługiwał się tym argumentem.

Chociaż patrząc na historię ludzi i jego dążenie do dominacji nad światem, patrząc wstecz na różne eksperymenty jakie były wykonywane w czasie WWII i to jakie już wtedy mieli efekty to wierze w to.

Polecam http://www.youtube.com/watch?v=B5rINSTuE4Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 02 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tcm napisał:
Mirkas, dlaczego nie chce Ci się w to wierzyć skoro nie od dziś wiadomo, że główne media są pod kontrolą najbardziej wpływowych ludzi i nie wyemitują nic niewygodnego dla tak szerokiej opinii publicznej.

Nie chce mi się wierzyć, że to całe tzw. środowisko "naukowe" w tym kraju milczy. Widzę, że czystki stalinowskie i kilkadziesiąt lat propagandy (zarówno tej komunistycznej i postkomunistycznej tzw. "wolnościowej") zrobiło swoje, jest gorzej niż można by się spodziewać.
Nie mogę w to uwierzyć, że z tymi ludźmi jest aż tak źle. Dlatego tak długo ostrożnie podchodziłem do tych całych chemtrailsów, mimo że widzę je na niebie, to nie wierzę własnym oczom, umysł nie pozwala wierzyć, ale z drugiej strony rozum mówi mi, że nie są to naturalne smugi kondensacyjne. Nawet mój stan wiedzy, chociaż nie jestem "ekspertem" w tej dziedzinie, mówi mi że ewidentnie coś rozpylają.

Nie mogę jednak uwierzyć, że cała ta konspiracja osiągnęła aż takie rozmiary i że zaślepienie jest równie wielkie.
Chociaż z drugiej strony wskazują na to dowody z wszystkich dziedzin, nawet nauki ścisłe są zakłamywane.

Dzięki za film tcm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomKST




Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 24 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Nie mogę w to uwierzyć, że z tymi ludźmi jest aż tak źle. Dlatego tak długo ostrożnie podchodziłem do tych całych chemtrailsów, mimo że widzę je na niebie, to nie wierzę własnym oczom, umysł nie pozwala wierzyć, ale z drugiej strony rozum mówi mi, że nie są to naturalne smugi kondensacyjne.


To mniej więcej tak jak ja.

A co do zaślepienia, to na stronie rządowej (chyba ministerstwa środowiska, ale nie wiem) jacyś tam posłowie czy inni ważniacy wysłali zapytanie o chemtrails, bo się ludzie skarżyli. Niestety odpowiedzi były oklepane i nie konkretne, ale może wreszcie coś się rusza w temacie...
W ogóle to na stronie IPCC jest co nieco o geoinżynierii, w tym także o aerozolach stratosferycznych, więc coś jest na rzeczy.

U mnie niedawno niebo za oknem było ładne i błękitne, a potem parę samolotów przeleciało, w miejscu przelotu zaraz pojawiły się grube smugi, które rozlały się na całe niebo barwiąc je na biało-szaro-błękitno. Kolor utrzymał się do rana i jeszcze dłużej. Kiedyś takich rzeczy nie widziałem, więc mi ktoś nie wmówi że chemtraile to zwykłe smugi.
_________________
Jeśli coś jest zbyt skomplikowane, to najprawdopodobniej jest nieprawdziwe lub złe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 24 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kemin napisał:
Elity tego świata chcą prawdziwego Rządu Światowego.
Onz właśnie po to powstało aby w sprzyjających okolicznościach przekształcić sie w Rząd Światowy.

Od wczoraj Jestes w temacie?


A Ty jestes od wczoraj? Wymieniajac jedynie ONZ to tak jakbys wymienil tylko jednego zawodnika z ulubionej druzyny..

ONZ to taki reprezentacyjny, komercyjny twor zeby ludzie wierzyli, ze ktos pilnuje calego burdelu, zupelnie jak Trybunal Konstytucyjny lub Europejski Trybunal Praw Czlowieka.

ORGANIZACJE POLITYCZNE I INNE:
EU, OPA, WNP, ASEAN, LPA, Interpol i juz masz swiat podzielony jedynie na kontynenty.

ORGANIZACJE GOSPODARCZE:
a) WTO – Światowa Organizacja Handlu
b) OECD – Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju
c) OPEC – Organizacja Państw Eksportujących Ropę Naftową
d) APEC – Współpraca Gospodarcza Azji i Pacyfiku

jakby ktos chcial doczytac doslownie kilka slow o kazdym: http://www.wiking.edu.pl/article.php?id=256

Do tego dolozyc jeszcze WHO, CIA, Bank Swiatowy, Europejski, BRICS i puzzle staja sie coraz wieksze. A przeciez moznaby dopisac jeszcze niejedna tego typu organizacje, za ktorej powstaniem lub sterem stoja te same wplywowe jednostki..
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile