W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przygotowania do napaści na Iran   
Podobne tematy
Mamy dowody, że USA i Izrael wspierają terroryzm 10
Iran wkrótce da jakiś pretekst...42bez ocen
Iran przechwycił RQ-170 Sentinel 38
Pokaz wszystkie podobne tematy (17)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
77 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 165073
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już widzę te protesty w Waszyngtonie i transparenty " Chcemy umierać za Hajfe" Laughing
Ciekawe kiedy macherzy uznają że pranie mózgów skończone i USrańce są gotowi ginąć w imię pejsów Laughing A może biel może być jeszcze bielsza...... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
porfirij napisał:
(...)pastuchów kozojebców Razz

głodnemu chleb na myśli, co? nie obrażaj innych bo to źle o tobie świadczy
Laughing

kozojebstwo muzułmanów jest empirycznie potwierdzone i żadna poprawność polityczna tego nie zmieni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
pawlak napisał:
porfirij napisał:
(...)pastuchów kozojebców Razz

głodnemu chleb na myśli, co? nie obrażaj innych bo to źle o tobie świadczy
Laughing

kozojebstwo muzułmanów jest empirycznie potwierdzone i żadna poprawność polityczna tego nie zmieni Smile


Kozojebstwo nie zależy od przynależnościowi rasowej ale jest zdeterminowane brakiem samic w obrębie własnego gatunku i aparycją oraz wdziękiem kozy Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, dobre privilege.

Wiesz porfirij, o góralach notorycznie gwałcących owce na halach też można by napisać całą pracę nie tylko magisterską ale i doktorat pewnie. To nie kozojebstwo co prawda ale chyba nie powiesz mi, że owcojebstwo jest bardziej szlachetnym zajęciem? I czy mogę w związku z tym nazywać katolików owcojebcami (wszak to najbardziej konserwatywno-katolicki region naszego kraju)? Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skończcie już z tą zoofilą.
to jest temat z newsami o rzekomych przygotowaniach do napaści na iran.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 23 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
skończcie już z tą zoofilą.
to jest temat z newsami o rzekomych przygotowaniach do napaści na iran.


A nie słyszałeś że morale jest równie ważne jak nowoczesna broń. W ostateczności stado kóz może je bardzo podnieść... Laughing Laughing Laughing Laughing
Kurcze, chyba napisze do MON-u Very Happy Polska tajna broń... biologiczna... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 23 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Odpowiedź" Davida Duke'a na trailer Iranium:


Co sądzicie o "propagandzie" tego Pana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Co sądzicie o "propagandzie" tego Pana?

Ten Pan tak samo jak emigrant z Afryki jest narzędziem syjonistów któży robią wszystko by doprowadzić do wojny rasowej: białasy vs paciate Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jedyne do czego on może niesłusznie nawoływać to do krytyki wobec żydów zamiast chazaro-syjonisto-talmudystów. Polecam przejrzeć jego wszystkie filmy, dowiedzieć się czegoś o jego historii. Ciekaw jestem czy jest prawdziwie oświeconym człowiekiem, który przeszedł na stronę prawdy, czy tylko kolejną ładnie wyglądającą manipulacją. Szkoda jest myśleć tak o każdym Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego nie ma sensu się emocjonować Dr Dukiem, tylko faktami, które podaje. A te z moich innych poszukiwań zdają się być jak najbardziej prawdziwe i spójne. W końcu, ktoś wymienia konkrety, osoby, nazwiska i kluczowe stanowiska jakie pełnią, co można samemu posprawdzać, a nie NWO, Illuminati, globaliści i inne ogólnikowe opowiastki. Ale sam Duke ... bez znaczenia.

Nawet David Icke zaczął w końcu napominać o roli Syjonizmu w całej tej piramidzie władzy. Ale wielki poszukiwacz prawdy, Alex Jones ... jeszcze nie połączył kropeczek ... ba nawet nie odkrył linku Mossadu z przeprowadzonym atakiem na WTC 911, tyle lat studiując temat. AJ jeszcze wywinie jakiś numer! Oj wywinie!

David Icke - The Big Picture -16 Feb 2011


Rothchild Zionism Polecam posłuchać. Około minuty 15-22 min są m.in. te dyskusje. To, że w USA mniejszość o pochodzeniu izraelskim stanowiąca zaledwie 1,5% populacji USA, kontroluje niemalże całą sferę medialną/polityczną i finansową. A swoją drogą poruszony jest temat konfliktu w Północnej Afryce i potencjalnych skutków ... czyli wojny?
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre




Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Incydent z udziałem SAS, podwójna gra Iranu

Brytyjskie siły specjalne SAS (Special Air Services) przechwyciły w afgańskiej prowincji Nimroz trzy furgonetki z 48 irańskimi rakietami dla talibów - donosi "Times" w popołudniowym, internetowym wydaniu.

O incydencie z 5 lutego naczelny dowódca sił USA i NATO w Afganistanie generał David Petraeus poinformował prezydenta Hamida Karzaja dopiero dziś. Źródła brytyjskie twierdzą, że pojazdy ugrzęzły w błocie, zostały wykryte i zaatakowane z helikopterów, a pewna liczba osób osłaniających transport zginęła w walce.

Prowincja Nimroz graniczy z Iranem i Pakistanem. Sąsiaduje z prowincją Helmand, w której opór wobec natowskich sił ISAF jest stosunkowo silny. Przechwycone rakiety mają zasięg ok. 20 km, średnicę 122 mm, a ich wybuch tworzy 26-metrowy lej. Dotychczas talibowie używali przeciwko NATO mniejszych rakiet, o średnicy 107 mm.

Według cytowanego anonimowo informatora gazety incydent dowodzi, że Iran prowadzi podwójną grę. Z jednej strony zbroi talibów walczących z reżimem Karzaja, a z drugiej finansuje go za pośrednictwem bliskiego współpracownika. Karzaj przyznał w ub.r., że otrzymywał pieniądze z Iranu; plastykowe torby wypełnione gotówką wręczano szefowi jego administracji.

- Numery seryjne rakiet zostały celowo zamaskowane, ale szczegółowa analiza wykazała, że są tego samego pochodzenia co te, które przechwycono w Iraku w 2007 r., i udowodniono, że pochodzą z Iranu - powiedziało "Timesowi" źródło w brytyjskim ministerstwie obrony.

Rzecznik Karzaja Wahid Omer zapowiedział, że rząd w Kabulu przeprowadzi własne dochodzenie w celu ustalenia, czy twierdzenia gen. Petraeusa są prawdziwe.

Z kolei wysoko postawiony przedstawiciel afgańskiego rządu, zachowujący anonimowość, ponieważ nie ma zgody na kontakty z prasą, zarzucił Brytyjczykom, że nadmiernie koncentrują się na Iranie, jego domniemanym programie wzbogacania uranu i dostawach broni, a milczą w sprawie mającego o wiele większą skalę zaopatrywania talibów z Pakistanu.

W ostatnich dniach SAS był ostro krytykowany za fiasko tajnej operacji w Libii, którą propagandowo zdyskontował reżim Muammara Kadafiego.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/incydent.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś takiego... Talibowie mają irańską broń. Iran zbroi złych talibów. Skandal! A kałasznikowy i stingery to przecież sami sobie produkują w jakiejś małej jaskini Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo odwaznie i merytorycznie. Praktycznie goscia nie mozna oskarzyc o nienawisc, a milosc do ojczyzny. Teraz jak takiego wsadzic do bialego domu?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 11 Mar '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, Iran pozostaje dla mnie krajem makabrycznej głupoty i kojarzy mi się głównie z policją moralności. Im więcej dowiaduje się na temat islamu, tym bardziej jestem skłonny uznać, że nie zaszkodzi zetrzeć ich z powierzchni ziemi. Kilka małych kryzysów, jakaś katastrofa naturalna i możemy się już od skrajnych piewców islamskiego pokoju nie uwolnić.
Od kiedy spotkałem kilku nawiedzonych islamistów, tzn.niby tych pokojowych zrozumiałem, że coś jest z nimi nie tak. Jak to możliwe, iż człowiek o pewnym poziomie inteligencji, który w normalnych warunkach byłby ateistą, może realnie wierzyć w tak niepojęte rzeczy a jednak.
Dla naszej cywilizacji byt Iranu nie ma znaczenia, tak na zimno trzeba kalkulować.

Kto był na zachodzie ten wie, no nawet kurwa świnki skarbonki to już w niektórych sklepach nie kupisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 15 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak duży procent w społeczeństwie Iranu stanowią ludy Aryjskie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 15 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fop tez mam podobne odczucia czytajac Twoje posty. Co Ci czlowieku przeszkadza glupota w innym kraju? Zacznij najpierw walke w swoim, a najlepiej ze swoja glupota. O zachodnie kraje sie nie martw, tak maja jak chca. Jesli zaczna walczyc z szmatoglowcami, to beda potrzebowac ochotnikow, bedziesz mial okazje sie wyzyc.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 15 Mar '11   Temat postu: Re: ??? Odpowiedz z cytatem

fop napisał:
Im więcej dowiaduje się na temat islamu, tym bardziej jestem skłonny uznać, że nie zaszkodzi zetrzeć ich z powierzchni ziemi. Kilka małych kryzysów, jakaś katastrofa naturalna i możemy się już od skrajnych piewców islamskiego pokoju nie uwolnić.
Od kiedy spotkałem kilku nawiedzonych islamistów, tzn.niby tych pokojowych zrozumiałem, że coś jest z nimi nie tak. Jak to możliwe, iż człowiek o pewnym poziomie inteligencji, który w normalnych warunkach byłby ateistą, może realnie wierzyć w tak niepojęte rzeczy a jednak.
Dla naszej cywilizacji byt Iranu nie ma znaczenia, tak na zimno trzeba kalkulować.

Kto był na zachodzie ten wie, no nawet kurwa świnki skarbonki to już w niektórych sklepach nie kupisz.


Atakujac jakikolwiek kraj arabski dalej im kolejny casus belli.
Jak to mowia: pij i obserwuj gosci.
Niech oni sobie tam zyja i wierza w co chca. Ich sprawa. Jezeli jednak bede chcieli sila przekonywac do swoich racji i napadac inne kraje to wtedy ten kraj powinien sie bronic.
Ze wszystkich sil.
Wiekszym problemem jest zalew imigrantow do Europy.
To jest prawdziwy problem, a juz zasilki dla emigrantow sa rzecza niedopuszczalna.
Pomoc "spoleczna" dostaja ci, ktorzy do danego spoleczenstwa nie naleza i nalezec nie chca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 16 Mar '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zacznij najpierw walke w swoim, a najlepiej ze swoja glupota.


Z tego jednego powodu internet mnie wkurza, w oczy byś mi tego nie powiedział a gdybyś jednak to zrobił to ukazałbyś swoją głupotę Smile

To jest fajna sprawa, normalnie nigdy nie słyszę podobnych tekstów w moją stronę, bo od jakiegoś czasu nerwowy jestem i większość wie, że albo im nawrzucam albo przyjebie Wink Tak do tego przywykłem, że jak na necie czytam jakiś sprzeciw to czuje się człowiekiem nie terminatorem Very Happy

Cytat:
Jesli zaczna walczyc z szmatoglowcami, to beda potrzebowac ochotnikow, bedziesz mial okazje sie wyzyc.


A z chęcią, chęcią, tylko nie jestem pewien czy kiedykolwiek cokolwiek, ktokolwiek zrobi. Jeżeli tak, to byłoby miło.

Cytat:
Wiekszym problemem jest zalew imigrantow do Europy.
To jest prawdziwy problem, a juz zasilki dla emigrantow sa rzecza niedopuszczalna.
Pomoc "spoleczna" dostaja ci, ktorzy do danego spoleczenstwa nie naleza i nalezec nie chca.


Racja. Przecież w większości przypadków oni o te zasiłki nie proszą, tylko dostają. We Francji są całe getta zbudowane z kartonu i blachy, bo nikt z nich tam nawet nie zamierza się asymilować. Praktycznie wszyscy potrafią się dostosować oprócz muzułmanów. Imigranci nie są problemem, problemem są te grupy, które nie chcą się asymilować. W Europie praktycznie jest jedna taka grupa, muzułmanie.

Cytat:
Co Ci czlowieku przeszkadza glupota w innym kraju?


Przeszkadza to za dużo powiedziane. Drażni po prostu. W Polsce też pełno jest podobnych nadużyć intelektualnych, niemniej bombardowanie mojego kraju wydaje mi się z mojego punktu widzenia niekorzystne a Iranu, no cóż, zwisa mi to. Nie możesz ode mnie wymagać wrażliwości caritasu
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fopie Ty czopie Cool Iran mi jest tak samo obojętny tak jak Ty czy ktoś inny spoza mojej rodziny i staram zająć się samym sobą.
Wątek jest jednak o domniemanych działaniach wojennych wobec Iranu i Ty mówiąc, że istnienie Iranu i ich kultury jest ci obojętne to tak jak byś w '39 będąc przykładowo Argentyńczykiem powiedział, że masz w dupie to że naziści z czerwonymi mogą napaść na Polskę bo nie można od Ciebie wymagać wrażliwości caritasu wobec ultrakatolickich panów ze środkowej Europy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fop, skoro zwisa ci sprawa iranu.. to po co się odzywasz w temacie
'Przygotowania do napaści na Iran' ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:40, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz powiedziec, ze jestes jakims super niepokonanym zawodnikiem?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzybotron




Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas najwyższy założyć temat "Przygotowania do napaści na Libię" ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, no to akcja na dniach

Cytat:
Iran powali Stany na kolana?

W niedzielę Teheran otworzył pierwszą giełdę ropy naftowej. Planowana od 2000 roku giełda została otwarta na irańskiej wyspie Kish w Zatoce Perskiej, ma ona status strefy wolnego handlu. W pierwszym dniu handlu aktywnych było 20 podmiotów.

Handel ropą i produktami ropopochodnymi odbywa się na niej w walutach innych niż dolar, który do tej pory był jedyną walutą w rozliczeniach krajów handlujących tym surowcem. W ciągu roku Teheran uruchomi drugą giełdę, z jedyną obowiązującą walutą - euro. W ramach transakcji giełdowych każde państwo będzie mógł kupić albo sprzedać ropę za euro, bez pośrednictwa dolara. Zdaniem amerykańskiego ekonomisty Krassimira Petrova możliwe, że w takiej sytuacji prawie wszyscy chętnie przyjmą system rozliczeń w euro.

Zastąpienie dolara walutą euro w rozliczeniach międzynarodowych to korzyść dla Europy oraz wszystkich krajów handlujących głównie z Europą. Europejczycy, zamiast kupować i trzymać dolary, aby zabezpieczyć swe płatności za ropę, będą mogli płacić własną walutą. Przejście na rozliczenia w euro w transakcjach naftowych nadałoby euro status światowej waluty rezerwowej - z korzyścią dla Europejczyków, z niekorzyścią dla Amerykanów. Ze względów ideologicznych chętnie przystałyby na to kraje arabskie. Zdaniem części ekspertów rezygnacją z dolara zainteresowane byłyby także Rosja, Japonia, Indie i Chiny. Powód? Obecnie muszą utrzymywać ogromne rezerwy dolarowe, które tracą na wartości.
Jeśli irańska giełda naftowa nabierze rozpędu, pociągnie to za sobą zgon dolara. Upadanie dolara wywoła w Stanach hiperinflację i stworzy presję na dalszy wzrost długoterminowych stóp procentowych w USA - mówi Krassimir Petrov.


http://www.hotmoney.pl/artykul/swiat-iran-powali-stany-na-kolana-1057
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dniach było w 2008 roku?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzam czujność Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47   » 
Strona 18 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przygotowania do napaści na Iran
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile