W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Gerson Miracle (Polskie Napisy, 90min)   
Podobne tematy
Rak i wit. B17 na podstawie własnych doświadczeń 464
Hemp Oil - mega skuteczne lekrastwo na raka 13
Lekarstwo na nowotwór (raka) 28
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 27181
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Ponownie Wszystkich!

>WYSŁANNIK<

Zrobił Pan więcej w kierunku uprzytomnienia ludziom prawdy, niż mogą sobie to wyobrazić w tej chwili. To właśnie należało dopowiedzieć i ja sam jestem Panu bardzo wdzięczny. Moje Najwyższe Uznanie.
Może teraz większość Otwartych Umysłów zacznie zarażać pozostałych ludzi omamionych nieomylnością "autorytetów medycznych" i "sław lekarskich".

Zwróćcie Wszyscy uwagę na fakt, że akurat ta dziedzina przeżywa obecnie największy kryzys.- Dlaczego? - Ponieważ jej zachłanność na "kasę" sięgnęła zenitu, nie dając przy tym żadnej radykalnej poprawy stanu zdrowia setek tysięcy ludzi. Jestem przekonany, że ta właśnie dziedzina ulegnie wkrótce Wielkiej Zmianie jako pierwsza. Nie będzie już żerowania na naiwności ludzkiej i wmawiania ciemnoty, że jakaś choroba jest nieuleczalna.

Powtórzę to raz jeszcze:- Zdobądźcie - Proszę - Wszyscy książkę "Edgar Cayce Śpiący Prorok" aut. Jess Stearn , a zrozumiecie komplet wiedzy na ten temat.- Już w latach 30tych ubiegłego wieku koncerny farmaceutyczne wytoczyły najcięższe działa dla zniszczenia, prawie że darmowych sposobów leczenia nie tylko raka, ale i setek innych dolegliwości gnębiących ludzkość.

Nie obchodzą mnie konsekwencje mojego posta. Taka jest prawda, a ja nie mogę już niestety kłamać. Wnioski niech każdy wyciągnie dla siebie sam. Wolna Wola dotyczy każdego aspektu naszego własnego życia i we wszystkich jego dziedzinach.

Pozdrawiam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli oraz tej Złej także.
Peace with You.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ozeasz




Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam prośbę czy ktoś mógłby wrzucić tu na forum tą książkę Gersona, bo na internecie są tylko krótkie tłumaczenia, a całą można tylko kupić ze strony Gersona lub na ebay.
I jeszcze mam pytanie, bo Gerson tu mówi, że dieta bez mięsa, a ludzie zarzucają, że po jakimś czasie pojawia się anemia, że potrzeba tych aminokwasów z mięsa. wiec gdzie jest prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z all co naturalne (rosliny, owoce ,warzywa) czlowiek dostanie najwiecej najbardziej bogatych w aminokwasy i inne substancje pozywienia... odnosnie miesa to mieso ma negatywne energie w sobie bo przy procesie zabijania zwierzecia jej ból i strach przechodzi w pokarm co pozniej przechodzi w nas jak je zjemy + zapewne wiele mięs nie jest takich ze nasz organizm dlugo je trawi i wiele z tego jest wydalanych a jak jest w filmie Gersona po takim "koktajlu" owocowym po chwili to trafia do krwioobiegu jak alkohol Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ozeasz




Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra czekam na jakieś lepsze informacje dotyczące tego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze chcesz arta o tej terapi? http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_terapia_gersona.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo czosnku - mi tej zimy pomogły herbatki z miodem. Za każdym razem jak czułem zbliżające się przeziębienie herbaty z czeskim miodkiem do oporu - efekt: wszyscy znajomi rozłożeni przez anginę a ja się trzymam

Pomijając marchewki w dupie (swoją drogą, skąd taka propozycja? testował ktoś? Wink poruszono tu ważną kwestię - pogarszającego się z roku na rok stylu odżywiania i stylu życia.

Komputer, siedzenie całymi dniami na jakiś dziwnych forach Laughing

ostatnio oglądałem paczkę rodzynek w tesco. małym druczkiem napisane "konserwowane dwutlenkiem siarki". I tak większość towarów "marki Tesco". Więcej moja noga w tym sklepie nie stanęła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ozeasz




Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki "Wyspa", zawsze jakiś nowy link do kolekcji, ale itak przydałaby sie cała książka.
Tak to prawada czosnek a do tego wyciśnięta cytryna z miodem w szklance letniej wody żeby się rozpuściło i to będzie nas trzymać przy zdrowiu. Ja jak stosowałem samą cytrynę to było ok a wszyscy chorowali , jak tylko zapomniałem to mnie rozłożyło. Organizm musi być cały czas wspomagany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czytaliscie ten apel "W IMIENIU NARODÓW SWIATA" o zaklamaniu w branzy farmceutyczbej:

http://rs309gc.rapidshare.com/files/92034769/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pzab




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nazywa sie ten utwor co leci na początku?
bardzo fajny film ,można cos wywnioskować .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos czosnku: moi znajomi od kilku lat regularnie rozkładani, ja nawet kataru nie mam nigdy(wyjątek chwilowy na mrozie, który jest efektem zimna działającego na błony). Otóż to dzięki czosnkowi, który jem regularnie co tydzień. A co do jego szkodliwego działania na żołądek to jest po prostu śmieszne. Ludzie piją alkohol, palą faje, żrą mięcho i tłuste potrawy, ale jak im przyjdzie zjeść czosnek to mówią, że jest zły na żołądek Laughing Laughing No nie mogę Laughing Tak ma negatywny wpływ, bo jest ostry, ale jeżeli jest to jedyny szkodliwy element pożywienia to na pytanie, czy jeść? Odpowiedź tylko i wyłącznie TAK!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zajec




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@zajec

viewtopic.php?t=1611&highlight=

Co to ma być?Coś szerzej?


gnosis to jest o kartelach farmaceutycznych.
polecam przeczytac całosc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 25 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to tak a propos smierci dr gerson, oni chyba we wszystkim maczali swoje palce Smile



Cytat:
In 1959, Gerson fell unexplainedly ill. Before he died, he tested himself which confirmed that he had been poisoned by arsenic. In 2007, Howard Straus, the grandson of Dr. Max Gerson, on the radio show Kentroversy, explained his beliefs regarding Gerson's death. He believes that Gerson was assassinated by his personal secretary, who had been bought off by agents of the Rockefeller family. The alleged motivation on the part of the Rockefeller family was a conflict of interest contained within the fact that this family controls the patents, copyrights, trademarks, and so forth to the entire chemotherapy process that had been developed through their own Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, located in New York City


http://en.wikipedia.org/wiki/Max_Gerson
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:23, 25 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KFI - czy możesz ten fil wrzucić na rapidshare.com?
dzięki.

A przy okazji polecam ciekawa lekturę o AIDS

http://www.zigzag.pl/jmte/aids_-_kontrowersje.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 25 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
KFI - czy możesz ten fil wrzucić na rapidshare.com?
dzięki.


http://rapidshare.com/files/88240698/The_Gerson_Miracle_PL.part01.rar
http://rapidshare.com/files/88242983/The_Gerson_Miracle_PL.part02.rar
http://rapidshare.com/files/88310931/The_Gerson_Miracle_PL.part03.rar
http://rapidshare.com/files/88337662/The_Gerson_Miracle_PL.part04.rar
http://rapidshare.com/files/88345630/The_Gerson_Miracle_PL.part05.rar
http://rapidshare.com/files/88357487/The_Gerson_Miracle_PL.part06.rar
http://rapidshare.com/files/88362839/The_Gerson_Miracle_PL.part07.rar
http://rapidshare.com/files/88367152/The_Gerson_Miracle_PL.part08.rar
http://rapidshare.com/files/88373144/The_Gerson_Miracle_PL.part09.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 26 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KFI - domyslam sie ze sa tutaj napisy PL? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy wprowadzani w zadumę palącymi sie zniczami i smutna nastrojowa muzyka, myślimy o naszych bliskich. Teraz będąc w

tym nastroju dowiadujemy sie że lek na raka istnieje !!! (radość) Tak możemy sie cieszyć ponieważ tym kto nam objawi te

prawde jest żyd niemieckiego pochodzenia, który uratowała sie przed holokaustem,jakoś enigmatycznie jesteśmy o tym

informowani. Ale już wyobraziłem sobie całą wojne .. muzyka nastraja przygnębiająco

W filmie, podawane są nam naprzemiennie, prawdy oczywiste i treści jakie mamy wchłonąć. Trzeba być uważnym by nie zgubić

zdrowego krytycyzmu. przykład braku krytycyzmu http://www.tvn24.pl/2107466,0,0,1,1,wideo.html

Rakotwórcze substancje w mydle i w szamponie , to początek, deska sedesowa wydezynfekowane chemią i papier
toaletowy z którego w wnikają toksyny do krwioobiegu. No tak, pewnie lepiej nie zachowywać higieną w ogóle, a zamiast

papieru stosować świeżą trawe albo ekologiczne małe kaczuszki, po użyciu daje nura do wody i znowu można je użyć do

podtarcia tyłka.... (Muzyka wprowadza nas w stan niepokoju, przecież dowiadujemy sie że wszystko nam szkodzi). Córka

Gersona "..cały rozdział poświęcała opisując metody.." a a co zawierają pozostałe rozdziały, gruba ta książka. JAk

zrobić lewatywe to chyba dużo nie trzeba opisywać. Może cała reszta to uświadamiania czytelnika ,jakim to jest szczęściarzem

posiadając te wspaniałą książke, która mogą mieć TYLKO ci którzy ja kupili. Wink
Jakie piękne, równe powtórzenie zapadające w pamięć książka

opisuje tylko 50 przypadków..a wielu ludzi żyje po terapii już po 50 lat. Widzimy jak kobieta przygotowuje posiłek krojąc

warzywa, ma ubrane rękawiczki na rękach

, zastanawiam sie czemu. Może nie umyła rąk po wyjściu z ubikacji, rakotwórczym mydłem ( o tych właściwościach mydła

dowiedzieliśmy sie wcześniej), a może nie wie ile to toksyn wyemitowano do atmosfery przy produkcji tychże rękawiczek.

Zaczyna sie opis amerykańskiego śniadania, które jest bardzo szkodliwe...
"...Potem kawa dla relaksu.Kawa która pryskana była chemicznymi truciznami..." proszę zapamiętać ten cytat

Widzimy jak "..przy użyciu SPECJALNEGO rozdrabniacza marchewka zamienia sie w papke, ..następnie przy użyciu SPECJALNEJ

prasy... papka ta pod naciskiem 1 tony ...zamienia sie w potężną skondensowana miksturę substancji odżywczych, enzymów...."

"..wypity sok, trafia do krwioobiegu prawie tak szybka jak alkohol..." Odwołanie do osobistych doświadczeń, bo któż nie

zna działania alkoholu i szybkości. Dowiadujemy sie również , inż konstruktor tej wyciskarki, spożywając te soki dożył

117 lat.Niestey to 3 lata mniej , niż "żywotność" o jakiej informuje nas autor filmu która to żywtności 120 lat. Czyżby

już tak długo trwały badania? Przypomniałem sobie, o trwałości dysków twardych, których "żywotność" znana również od

pojęciem niezawodność (MTBF) obecnie podaje sie na 600000 godzin bezawaryjnej pracy, co daje ponad 60 lat pracy dzień i noc.

Imponujące, prawda? A skąd ta liczba, otóż robi sie testy i obliczenia, z których wynika że na 1000 dysków w skali roku 8 z

nich może sie zepsuć, wszystko sie kiedyś zepsuje. Jednak ładniej wygląda i lepiej sie sprzeda gdy usłyszymy,że dysk ma MTFB

na 600 tyś godzin, skrót jest dobry bo rzadko kto wie co znaczy a napis 600 000 to chyba dobrze (dla speca od marketingu)

,duże

liczby lepiej sie prezentują niż małe.

Nie ominie nas również przestroga przed ".. polami elektromagnetycznymi i mikrofale, które oddziałują na nasz system nerwowy i

przegrupowują jego struktury molekularne..", straszne... Tym bardziej jak przypomnimy fragment , w którym córka Gersona

siedzi przed komputerem i pisze.. książkę jak można domniemywać, biedactwo musiała sie napromieniować dla nas,żeby napisać o

szkodliwości tego promieniowania.Nie -to tylko taka inscenizacja dla potrzeb filmu, odetchnąłem z ulga. A moja czaszke

przenikały promienie z monitora wyświetlającego dalsza cześć filmu. Nie neguje wpływu pól elektromagnetycznych na organizmy

żywe, nie podoba mi sie jedynie sposób prezentacji,mający na celu manipulacje ,jak całość filmu.
Gdy nasz umysł został wprowadzony w popłoch "..wiedzą" że wszystko szkodzi, wymienię co z grubsza; środowisko, tankowce,

spaliny samochodów, farby ,lakiery , podłogi, ten ekran na który patrzysz, zła niemiecka dieta z tłuszami i alkoholem.... A

potwierdzeniem jest też jakiś dziwny łańcuch pokarmowy foka , niedzwiedź polarny wieloryb i człowiek.Nie rozumiem ale może

znajdzie sie ktoś, kto mi wyjaśni w czym sie znajdują te foki , niedźwiedzie ... bo może nieświadome jem te zwierzęta i

szkodzę sobie bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz umysł odczuwa ulgę, bo wreszcie jest coś co może pomóc ".. Dobra wiadomość jest taka,że większość tych toksyn da

sie

usunąć stosując zalecenie terapii Gersona.Ale jak to zrobić? Odpowiedzią jet organiczna kawa." Jeszcze nie wiem co to ta

kawa, ale oglądajmy dalej. Mianowicie jak już wypijemy dużo tych soków, to wg Garsona organizm zacznie wydalać toksyny, co

prowadzi do przeciążenia wątroby. "Doktor Gerson odkrył,że organiczna kawa wprowadzana doodbytniczo, stymuluje usuwanie

wolnych rodników i patogenicznych trucizn.... Gdy stosuje sie lewatywy z kawy i pije soki jest najlepszy sposób detoksykacji.

System imunologiczny może teraz walczyć z rakiem ,zamiast zmagać sie z ciężkimi warunkami funkcjonowania.."
Zostajemy zapoznani ze sposobem zaparzania kawy, taka niby po turecku. Ale pojęcie "kawa organiczna" funkcjonuje bez

należytego objaśnienia, taka magia. Podkład muzyczny, miła muzyka skrzypcowa-"..Lewatyw z kawy, najlepiej robić w

relaksującej atmosferze, by zapewnić maksymalne efekt.." Super muzyczka na skrzypcach i taki sam znicz zapalany, dla

wspomnianego efektu maksymalizacji działania. heheee
No tak źle zinterpretowałem te znicze na początku filmu Very Happy ale ta muzyk straszna mnie zmyliła , no i ten straszny

holokaust

o którym opowiadał narrator. Teraz wiem ze to była nastrój do wykonywanie wlewu doodbytniczego.
Gdy wsadzimy sobie rurkę irygatora w "pupcie" kawusia zostanie podana Smile. Należy odczekać 15 min "..w tym czasie wątroba

ma szanse wchłonąć kofeine i inne substancje z kawy.." "..Niewiarygodne, ale w stanach zjednoczonych jest nielegalne

leczenie w

szpitalach chorych pacjentów terapia Gersona. Dlatego Szarlot nie miała wyjścia, jak założyć szpital w Meksyku.."

A u nas robią lewatywy, całe szczęście że nie z kawy, bo nie mamy takiej dobrej kawy Wink jak by pewnie była potrzebna.Albo

jeszcze

by zrobili człowiekowi lewatywe z bawarki. hehe

"..Wielu z nich było tak chorych na różne choroby,że rak był ich najmniejszym zmartwieniem. Ale ich koszmar zmienił sie w

piękny sen."
Wink REWELACJA REWELACJA Very Happy
o i jakieś suplementy tez są oczywiści specjalnei dobrane. Specjalna uprawa roślinności "organicznej". "..Rynek żywności

organicznej wzrasta o prawie 20% rocznie" czyżby szukali inwestora i szykowali wypuszczenie akcji, czy to propaganda

sukcesu.??
"..uprawia sie je na naturalnych nawozach
Teraz dowiaduje sie że żywność uprawiana organicznie ,uprawiana jest na naturalnych nawozach "które dostarczają składników

potrzebnych zdrowym roślinom.." Dzięki temu w NATURALNY (znowu naturalnie haha) sposób mogą stawiać opór szkodnikom
Teraz sie dowiadujemy ciekawej rzeczy"...konsument odniesie takie same korzyści dzięki spożywaniu takich samych roślin" w

domyśle tych organicznie uprawianych
A czyż to nie są rośliny ,które w Polsce były uprawiane przez tych najbardziej zacofanych rolników, którym i nie opłacało sie

używać nawozów ani oprysków tylko sobie rosły na gówienku wywiezionym z obory. Które to gówienko nasrała krówka albo świnka

tudzież konik. Ale uprawa organiczna brzmi ładniej, no bo jakże by w XXI wieku wykształceni ludzi jedli pokarmy , które urosły

na krowim łajnie??? A ja wam powiem z prochu powstałeś i w proch sie obrócisz, a najlepsze warzywa są na gównie uprawiane. Tu

narażę się wszystkim ,kulturalnym ludziom którzy nie mówią w ten sposób o oborniku, albo też ładne kompost. Coś zgniło i na

tym wyrośnie owoc, może to dziwne dla ludzi ,którzy kupują w hiper marketach warzywa uprawiane hydroponicznie, że na oborniku

jest smaczniejsze.

"Ale niektórzy potrzebują zapewnienie że to co kupują jest organiczne..." W ten sposób zostajemy uszczęśliwieni

certyfikatem jakimś tam, czemuż mi sie to kojarzy z certyfikatem KOSZERNOŚCI, to jest temat na dalsze przemyślenia.
Po to dotowano polskie rolnictwo,żeby upadło,żeby sie nie opłacało uprawiać w sposób naturalny. A po wykończeniu konkurencji,

będą wymagane zaświadczenie do produkcji, nie każdy byle chłop będzie mógł uprawiać ziemie,chociaż jego rodzina zajmował się

tym od pokoleń. Wszyscy, nawet nieświadomi tego będziemy kupować Koszerną (certyfikowaną) żywność, płaca oczywiście i drożej

niż obecnie. Bo rząd będzie dbał. Dowiadujemy sie że "..rząd USA wprowadza NOP (National Organic Program) ustalający zasady i

regulacje których wszyscy muszą przestrzegać chcąc prowadzić uprawy organiczne." Pewnie w stanch tak jest ,że tylko o zyski

chodzi, żywność modyfikowana genetycznie, stad te tłuściochy. Ale u nas polski rząd zgodnie z wytycznymi UE, które miała być

podobno dobrodziejstwem, dotuje w jakiś tam sposób , rolnictwo. W TV mówią cały czas ,ze najwięcej korzystają chłopi, ja tego

jakoś nie zauważam, mieszkam na wsi.

uprawa organiczna jest korzystana nie tylko dla człowieka ale również dla gleby. Dlatego tez chcemy to promować wśród

mieszkańców USA i świata" !!<<<<<< k..... już pare rzeczy nam wypromowali Evil or Very Mad :-\ Tło muzyczne pełne harmonii, pięknie

chyba Haydn.
Teraz znów sie dowiadujemy rzeczy oczywistych Wink że żywność w marketach jest martwa i uległa przemianom molekularnym.

Określenie "zmiany molekularne" bardzo mi sie podoba, ogarnęła mnie wesołość Smile tak to naukowo brzmi,a skoro naukowcy

coś powiedzieli ustami córki Gersona to musi być to prawda. Sex sie dobrze sprzedaje, bo sie miło kojarzy, należy też o tym

wspomnieć co uczyniono.
"Wielu terapia daje także podwyższenie wibracji i duchowej świadomośći obecnej w każdej wierze i podejściu do zycia" A

miałem juz chwile temu przestac ogladać Very Happy i nie dowiedział bym sie tej rewelacji. Że wlew doodbytniczy da Ci to wszystko i

nawet więcej niż wszystkie religie świata. Bardzo dobrze dobrana kolejność podawanej informacji. Może nie dostrzegasz tego o

czym ja pisze, ale na pewno sie zgodzisz że warzywa sa dobre i ja to powiem. Ale po tym spostrzeżeni, usiłują wpakować nam do

mózgu że "Wielu terapia daje także podwyższenie wibracji i duchowej świadomości obecnej w każdej wierze i podejściu do

życia"
Cudowna terapia, pomaga przezwyciężyć: depresje. uzależnienie od narkotyków, przestępczość i choroby umysłowe. Very Happy Very Happy
Możemy przez całe życie korzystać z naszego mózgu jak z bibloteki, ale czasami brak składników odżywczych i toksyczne

środowisko nie pozwalają korzystać na radość czystego umysłu.Terapia i w tym pomoże.
Tu sie zgodzę z narratorem,że umysł (dusza) i ciał to jedność, nie można leczyć ciała zapominając o umyśle.
Nasze ciało posiada niesamowitą zdolność do adaptacji,jednak wszystko wymaga czasu. Nasze dłonie delikatne, przy ciężkiej

pracy staja sie mocne,skóra twardnieje, jest odporna na drobne urazy. A wracając do jedności ciała i duszy, to tak jak z

komputerem, stary hardware - nasze ciało nie ulega tak szybkim, jego możliwości adaptacyjne są od wieków takie same,

szybkim zmianom podlega nasz wiedza świadomość - software najnowszy. I tu czai sie pewne niebezpieczeństwo, którego

użytkownicy tego forum są w mniejszym czy większym stopniu świadomi. Podaje sie nam informacje które są pewnego rodzaju "

koniami trojańskimi " zupełne brednie też są nam podawane. Jest tez takie pojęcia jak mem i nauka memetyka podobno nauka, ja

uważamże to to też taki twór "Trojanopodobny". Dlatego trzeba samemu pracować nad sobą, doskonalić ciało i umysł.

Umieć odnaleźć zdrowy krytycyzm, nie być chciwym na dobra czy wiedze.
To jest właściwa droga wg mnie. I ależy zachowac umiar we wszystkim.
Amalganta w stomatologi, to związeki rtęci.W USA TO Stosują????.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie wiedziałem o farmaceutyku "Ritalin" zdnalazłem --tu taka dygresja ale warta poznania nt ADHD
http://www.spet.info.pl/index.php?action=forum&subact=showtopic&param=15
"Mój siedmioletni syn ma zdiagnozowane ADHD. Diagnoza i leczenie zostało rozpoczęte w Kanadzie, ponieważ w Polsce lekarze

kwitowali zachowanie dziecka stwierdzeniem "dziecko jest po prostu żywe". Jest leczony lekiem STRATTERA, który w przypadku

mojego dziecka działa wręcz fantastycznie. Niestety mamy problemy związane z zapisaniem się do Poradni w Szpitalu na

Litewskiej. Od półtora roku czekamy na zapis do kolejki oczekujących na wciągnięcie na listę pacjentów, poniewać zapisy na tę

listę są wstrzymane wstępnie na dwa lata. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że dla dziecka dwa lata to tyle co dla dorosłego

20. Odnosząc się do kwestii leków to lek STRATTERA jest lekiem nowoczesnym, opracowanym wyłącznie do leczenia ADHD, został

zarejestrowany po raz pierwszy w grudniu 2002 r. Ile lat ma RITALIN nie udało mi się ustalić, ale teściowa powiedziała, że

leczyła tym lekiem już na początku lat siedemdziesiątych, kiedy o ADHD nikt jeszcze nie słyszał. W związku z tym żeby Polakom

nie przewróciło się w głowie NFZ zrezygnował z dofinansowywania Strattery (koszt zakupu na 4 tygodnie dawki 25 mg ok 800 zł),

ale Ritalin dofinansowuje. Nie wiem co dalej będzie z leczeniem mojego dziecka, ponieważ nie stać mnie na zakup Strattery, a

Ritalinu boję się." Brak miłości, brak czasu dla dziecka, wymaganie jak od dorosłego bez przekazania wiedzy i umiejętnośći
A moze trzeba zrozumieć samego siebie zęy dobrze wychowywać
...Kazda mama dobrze wie ile dla niej znaczy
dobro jej wlasnego dziecka .Ja mam 2 synow w wieku 11 i 13 lat ze
zdiagnozowanym ADHD i chociaz mieszkamy w Tychach rozpoczelismy dalsze
leczenie w Warszawie na ul.Litewskiej.Ta "choroba"towarzyszy nam juz od dwoch
lat i jest mi tym bardziej trudno ze sama wychowuje chlopcow nie majac
oparcia w swojej rodzinie a juz tym bardziej w ojcu moich dzieci.Wiekszosc
ludzi z ktorymi sie spotkalismy uwazaja ze sa to dzieci zle wychowane..nikt
nie zadal sobie choc troche trudu zeby zrozumiec ich i moje problemy.Jak
rozpoczelismy leczenie farmakologiczne myslalam ze to zmieni moich
chlopcow..lecz tak naprawde potzrebowalam az 2 lat zeby zrozumiec ze nic i
nikt nie zmieni chlopcow do czasu az ja sama nie zmienie siebie..swojego
patrzenia na swiat i metod wychowawczych.Zapisalam sie do szkoly dla rodzicow
( organizuja je poradnie psychologiczno-pedagogiczne) a pozniej na spotkania
z rodzicami dzieci takich jak moje...." Smutne jest że rodzice zamiast zrozumieć dzieci i ich problemy pakują im jakieś farmaceutyki ,które mogą uszkodzić ich mózgi.

Sen jest bardzo ważny i jedo właścia długość. Sprawdziłęm to osobisie zarywajac niejedna noc i niespiąc czasami prawiw po

dwa dni z jakimiś chwilami krótkiej drzemki.
Ktoś już wcześniej wspomniał o niewłaściwym porównywaniu człowieka i wilka...

Mięso złe, a moze jest któs wśród was ,kto ciężko pracuje fizycznie i nie je mięza nie spożywa mleka albo produktów

mlecznych? Padnie jak mucha, chyb że jest zwykłym obibokiem, albo siedzi tylko za biurkiem. Mleko jakie jest w ameryce to

@$#$# tam krowa jest biologiczna fabryka mleka, beton, blacha, kraty, a to co widzicie jak sobie chodzą na łące to nie są krowy
mleczny,mam na myśli usa. Wydajność takiej krowy to 6-8 tys litrów mleka rocznie, toż to mutanty.A nasze krówki rekordzistki 5

tys, chodzi sobie po łące je co jej smakuj,kwiatki , ziółka, a tam mączka kostna z zabitych wcześniej krów, mączka rybna i

h..wie co jeszcze. Stad wściekłe krowy i inne choróbska. U nas było inaczej ,chociaz w intensywnej produkcji, tez stosowali

te mączki. Teraz sie porobiło... Niby te doplaty miały pomóc rozwojowi rolnictwa.
Ale cel był taki żeby rozpieprzyć te małe rodzinne gospodarstwa.
Co niestety jak widac udaje sie, Te dotacje to żaden wolny rynek a celowa polityka,ukierunkowana na opanowanie podstawowych

produkcji rolnej przez wielkie korporacje. Tak jak z tą fabryka ( ferma, pętrowa konstrukcja) produkująca

Pani zacheca i pochwala nie opłacanie ubezpiecznia zdrowotnego, no bo ona nie choruje. Wink No bo po co nam służba zdrowia,

nie płaćmy wogule, niech lekarzy wogule sienie kształci a pielęgniarki wyjada na zachód. Da sie zauważyć takie dziłania w

naszej ojczyźnie.
Jakaś mała zaraza, syfiaste GMO z marketu i zrobi sie więcej miejsca na planecie Very HappyVery Happy to jest Temat
Odżywiała sie żywnością organiczną, czyli na gówienku uprawianą. Kto miał możliwość porównac warzywa ze zwykłego

gospodarstwa albo z działki, z tymi z marketu, to wie. Z marketu gniją i wyglądaja pięknie, w specjalnie dobranym świetle

na stoisku, po wyjśću ze sklepu tracą swój kolor, bo oświetlenie inne.

I reklama ksiązki juz była ,ale widz aby nie zapomniał po co to oglada utrwala sobie obraz okładki książki jaka ma kupić.
Cała rodzinka kase zarabia na wlewie... zięć Gersona, książkę napisał na cześć Gersona.
Jakaś gruba pani wzruszona do łez opowiada

jak wyleczyła sie z raka trzustki terapią ale jej mąż nie chciał zastosować i umarł w niedługim czasie. Jak ona musiała być gruba przed kuracja?
Następuje ton podniosły sentymentalny.
Twarze dzieci ,naszych potomków, którzy powinni mieć możliwość zdrowej egzystencji...Widzimy amerykańskiego orła łapiącego

rybę, niedźwiedzia , lisy wieloryba.. z komentarzem że nasze środowisko wpływa na nasze życie, tylko jakoś nie widzę

bezpośredniej analogi miedzy pięknym widokiem epatującym z ekranu a środowiskiem z którym żyją ci ludzie. Przecież nie żyją

wśród głuszy lasów, czy na oceanie. A może tak ma wyglądać przyszłość. Nie liczy sie co masz ,jakie zajmujesz stanowisko,liczy

sie co dałeś komus, co zrobiłeś, znw pieknie wzniośle jak przystało na rasowy Amerykański film. Nie wiem czy bedzie

powiewac flaga na samym końcu filmu,przekonam sie.


Ale jak to mówia, tonący brzytwy sie łąpe. Wtedy zaczyna wierzyć w rózne rzeczy. A moze przyczyna róznych chorób jest brak

wiary? Brak wiary w cokolwiek? Nie mam na myśli tu takiej wiary na pokaz,ale prawdziwe przekonanie, szczerych intencji

czynienia innym dobra? Sam o sobie mogę powiedzieć ,ze miałem takie myśli, powinno mi sie przydarzyć coś strasznego,zasłużyłem

sobie na to. Czy takie myśli nie indukują choroby? Na pewno tak. Trzeba dbać o swoje cialo i dobrze myśleć.

Podsumowując kilkukrotnie wstawiany jest motyw świec i jakoś dziwnym trafem przypomina sie ten holokaust, sztuczka

jest o

tyle udana ,ze skojażenie wystepuja w chwili dobrego nastroju, juz wiemy że jest już terapia, widzimy na ekranie zapalane

znicze żeby sie zrelaksować. Na zakończenie tez wspominki wspaniałego Gersona ,który zapewnił super zyskowne źródło dochodu

dla całej rodzinki. Znicze i skojarzenia....

Wiele religii zaleca post, oraz wstrzemięźliwość w jedzeniu i piciu. Religia chrześcijańska ma nawet takie przykazania czy

jak

to sie nazywa. Nawet ludy tzw, prymitywne stosowały głodówki by osiągnąć wyższy stopień świadomości. Głodówki też były też

jednym z etapów inicjacji (do dorosłości) w niektórych kulturach.
Więc nic nowego tu nie zaproponowali w tym filmie. Z wyjątkiem nowo mowy, jak w "1984" Orwella, żywność organiczna, uprawy

organiczne. Żywność ekologiczna, uprawy ekologiczne, sama Ekologia już sie zaczyna źle sprzedawać ???? Nowe opakowanie dla

pseudo prawdy? Sposób na złapanie naiwnych , którzy nie będą konsumowali roślin które urosły na gównie, tylko na glebie

nawożonej organicznie, którą opiekują sie ludzie co było pokazaje jak trzech facetów używając narzędzi do grabienie liści

rozrównuje zaorane pole , bu hahah, nieudolna mistyfikacja.
Sam uzywam herbateki owocowe, soczek malinowy , nie syrop, czosnek cebulke a jak juz mnie cos w gardle drapie to i kielicha

na noc łykne i przechodzi. Nie jem syfów ze składnikami których nie umiem wymówić Wink. A i na głodówkę też sie zdecydowałem ( tak z ciekawości jak to jest nic nie jeść) 7

dni i zakończyłem bo czasu nie ma żeby tak nic nie robić i człowiek słaby jest wtedy, tak jak na samych warzywkach.
Wszystkim życzę zdrowia,aby żadnych terapii nie musieli stosować.


Do wycisakania soku chyba nie nadaje sie zwykła sokowirówka, zawsze widzimy na filmie w działaniu te SPECJALNĄ prase o nacisku

jednej tony.
Więc przygotowane przez ciebie soki mogą nie zadziałać.Pigułek tez nie posiadasz.Zostaje jedynie skontaktować sie z

"klinika" na filmie wygląda jak dom jednorodzinny, dane teleadresowa mamy na końcu. Polecimy do Meksyku i jak tam nie

wyzdrowieć, skoro przemierzyliśmy taki szat drogi, zainwestowali pieniądze w swoje wyleczenie, to nasza determinacja nas tam

zaprowadziła, nasza wiara w cudowna moc terapii.
Teraz kolej na szczególny fragment o którym wspominając prosiłem żebys zapamiętał
...szkodzi....Kawa która pryskana była chemicznymi truciznami... Doustnie taka szkodliwa a doodbytniczo samo dobro. hahaa

Very HappyVery Happy no tak specjaliści napiszą ze żyła wrotna sie rozszerza i powoduje ..... bla bla bla

Moj znajomy ma takie powiedzenie "zabiera sie do tej roboty od dupy strony" widocznie więcej, ogląda filmów i czyta

książek ode mnie.Sądzę że to jednak mądrość ludowa, tylko kiedy ona przywędrowała do polski z tej hAameryki? A może od zawsze jesteśmy mądrzy, tylko trzeba pielęgnować mądrość i zdrowie codziennie od nowa.

"Nie ma pytań ważniejszych, od pytań naiwnych."

Polecam obejrzeć film, bo warto być przygotowanym na różne głupoty jakie będą nam usiłowali wcisnąć. I jeszcze raz urozmaicona dieta, ruch dobre intencje wobec siebie i innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ozeasz




Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, a teraz jeszcze raz, ale w trzech zdaniach napisz o co ci chodziło i co proponujesz, bo mi po przeczytaniu twoich wywodów wydaje się, że najlepsze dla nas to szubienica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goracypiach gratulacje za dogłebną analize Applause Laughing
Może zacznieć analizować też inne propagandowe filmy tak świetnie je obnażając jak ten tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 28 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypowiem sie w trzech zadaniach, ponieważ pominął bym coś istotnego. Jeżeli nie zgadzasz sie z moją wypowiedzią to
proszę zacytuj , skomentuj że się mylę i w jakim zakresie.

Ozeasz
Cytat:
Dobrze, a teraz jeszcze raz, ale w trzech zdaniach napisz o co ci chodziło i co proponujesz, bo mi po przeczytaniu
twoich wywodów wydaje się, że najlepsze dla nas to szubienica.

Ozeasz, w tym co napisałeś,
Masz racje, Tobie sie wydaje.
A nawet sugerujesz swoją wypowiedzią że zaproponowałem szubienice.
Gdzie, w którym miejscu, zaproponowałem szubienice? W którym miejscu Ci sie to wydawało. ? To co napisałeś jest totalną
, kontynuacją manipulacji. Robisz manipulacje dokładnie tego typu jak na filmie, takie jakie w gazecie wyborczej znaleźć można. Stwierdzasz prawdę oczywistą że przeczytałeś"...,bo mi po przeczytaniu twoich wywodów wydaje sie.." oczywiście,że przeczytałeś, przytakujesz mi na samym początku słowem "Dobrze,.." by w dalszej części zdania zrobić ze mnie budowniczego szubienic. To "Dobrze.." na początku zdania ma być potwierdzeniem istnienia tych szubienic w mojej wypowiedzi, których tam nie ma, nie ma nawet cienie tych szubienic.

"..liczy się każde słowo. A nawet, jak mówią rabini, puste przestrzenie pomiędzy literami..."
więcej http://www.polonica.net/wyklady_wywiady.htm

Perfekcyjnie budujesz zdania Ozeasz, przecinki, szyk zdania i te puste przestrzenie.
Napisze sobie na karce i powiesze nad kompem, teraz wieszam, zostane posądzony o coś. Zawiesze nad kompem ,zeby sie nauczyć czytac takich manipulatorów jak Ty Ozeasz.

Przypomina mi sie lekcja z języka polskiego. Mój mądry nauczyciel, opowiedział nam historyjkę z wojny z niemcami....
1. " Rozstrzelać, nie wolno wypuścić. " tu jesteś martwy
2. " Rozstrzelać nie wolno, wypuścić." tu żyjesz
O to mi sie rozchodzi, na tym polega manipulacja. Jak położenie przecinka zmienia sens. Wszyscy powinni wiedzieć jaka była afera "...i czasopisma"

Następne pytanie: Dla kogo jest lepsza szubienica, którą sobie wyobraziłeś, nawet nie lepsza tylko najlepsza
Kim są ci "...dla nas..." w twojej, krótkiej a tak fałszywej wypowiedzi? W czyim imieniu sie wypowiadasz? Zrzucasz na mnie
rozpacz,złość ,smutek,cierpienie tysięcy ludzi ,którzy są chorzy i szukają pomocy? Robisz że mnie budowniczego szubienicy?
Ozeasz, bo jeżeli utożsamiasz sie z grupa osób o antypolskim nastawieniu, dopuszczających sie totalnej manipulacji,bez
skrupułów,bez honoru, sprzedawczyków Narodu,Twoje ostatnie słowa mogą stać się samospełniającą się przepowiednią i amen. (

znaczenie słowa amen - niech sie stanie)

Ozeasz Czemu Twój nick wydawał mi sie jakiś dziwnie znajomy??? Aż skojażyłem, Adam Michnik,syn Ozjasza Szechtera.....
może to tylko zbieg okolicznośći. A znam i pamiętam " Nie ma zbiegu przypadków, są tylko nieświadomione okolicznośći"
MOże Twój nick mówi "twojszym" kim jesteś a nieświadomi i ignoranci widza tylko literki.
Jednak Twoje mistrzostwo w pisaniu pozwala mi podejżewać,że sam syn szechtera zaszczycił to forum Wink.






Teraz napisze w temacie topica o chorobie
Moja bratowa była ciężko chora, jak już było bardzo ciężko, zadzwoniłem kiedyś do niej do szpitala, rozmawialiśmy aż zaczeła
mnie prosić ,żebym sie opiekował jej córeczkami, bo one mnie lubią a ja je również. Słyszałem w jej głosie bezsilność i
poddanie sie.Mówi mi to teraz bo nie wie czy jeszcze da rade innnym razem i czy będzie inny raz.... Cholernie mi sie przykro
zrobiło,że odchodzi i sie żegna. Teraz miałem tylko powiedzieć TAk ... będe sie nimi opiekowała przecież je kocham, tak jak
Ciebie i nie cche żebyś umierała.

hmm

Ale nie powiedziałem tego.
Powiedziałem jej ,że nie mam czasu sie opiekowac jej dziećmi,chociaz bardzo je kocham.
Ty sie masz nimi opiekować, masz wyzdrowieć i to szybko bo sie stęskniły bardzo. A poztym jesteś mi potrzeba bo masz mi pomóc
w paru sprawach. NIkt nie będzie kochał twoich dzieci tak jak Ty więc wracaj do domu i sie nimi zajmuj....

Straszne, bezduszne .sku.. jak mogłem . co? Rozpłakałem wtedy po tej rozmowie.
Ale wyzdrowiała, może to że jej tak powiedziałem, miało jakiś wpływ a może nie miało na jej stan zdrowia.
Może ważne jest poczucie bycia potrzebnym ,zapewnienie bytu swoim dzieciom, może ..
a może uświadomienie ,ze wszystkich sie nie zadowoli......
Acha, bo zaraz sie rozpiszą.... odżywia sie zdrowo,jak by jej nie przypomnieć to by mięsa nie jadła wcale... I może to
stad jej choroba autoimmunologiczna, "lupus układowy". Czyli coś jakby przeciwieństwo raka, jej ukłąd imunologiczny
atakuje swoje zdrowe komórki niszcząc je.
Rak to rozrost komórek ,które staja sie "nieśmiertelne", zakłucając tym samym funkcjonowanie organizmu. warto zapoznać sie
z pojęciem apoptoza to zaprogramowana śmiec komórki.Warto o tym więcej sie dowiedzieć.
Rozchorowała sie pare lat temu, kiedy non stop gadali o wściekłych krowach, sarsie , kurzej grypie , gorączce
krwiotocznej... coś tam jeszcze żelatyna w jogurtach. Mówiłem jej że sie za bardzo tym wszystkim przejmuje, wg mnie to
jedna z przyczyn i to ograniczanie mięsa, w przypadku jej choroby.
Teraz wszystko je, pije ziółka od bonifratów z krakowa i jest dobrze.

Pisałem wcześniej o niesamowitych zdolnościach adaptacyjnych naszego organizmu. Miałem na mysli tę rozpiętość od
nieśmiertelności komórek do autodestrukcji. Zdrowie jest pośdrodku. Trzeba sobie stwarzac zdrowe warunki zycia, dobre jedznie ,
spokój, miłość, dobroć dla innych.
Trzeba zapewnić naszemu ciału prace dla naszego zdrowia, według powiedzenia trzeba sobie zapracowac na zdrowy sen.
Praca która ma sens, jest pożyteczna dla nas i dla innych a nie sztuczne pakawoanie na siłowni.

Wybaczcie że tak troche chaotycznie pisze, ale jak mi sie coś przypomni i skojaży to szkoda nie napisać. Z tym nikt nie będzie
dyskutowała,że sa substancje tzw kancerogenne ,które podwyższają prawdopodobieństwo zachorowania na taka. Ale sa też,albo były
leki które powodowały defekty genettyczne u płodów matek zażywających środki antydepresyjane czy antykoncepcyjne, nie
pamiatem dokładnie... Ale faktem było że w usa urodziło sie iles tam tysięcy dzieci bez rąk nóg, z róznymi deformacjami i
wadami. Kto wie czy wasi rodzice nie byli poddani działani takich środków. Może obecne choroby to skutek działania czegoś tam
z przeszloścu u rodziców obecnie chorych osób, a podobno marichuana może powodować defekty genetyczne. Przecież taki defekt
to nie musoi być od razu brak nogi .. może to byc jakaś subtelna zmiana. A może używałas środków antykoncepcyjnych.. może
paliłeś. Wiele może byc przyczyn.
Taki przykład , jak sie wbije gwoździa w deske i potem sie go wyciągnie , to gwoździa nie ma ale dziura zostaje.

Tak jak w sklepie kupując jakiś sprzęt, wcale nie potrzebuje gratisu w postaci radyjka na baterie ze słuchakami, które i tak
sie zepsuje po tygodniu. TAk tu w tym filmie oczekiwałem informacji a nie głupot i propagandy.
Dokonałem takiej analizy jak umiałem najlepiej, może ktoś ma zastrzeżenie do stylu ale to dla mnie ma drugoplanowe znacznie.

Razi mnie wciskanie czegoś, czego nie chce i nie potrzebuje,a tu widze totalną propagande żydowska.
Pewnie jest to związane z groźbami jednego z przuwódców Światowego Kongresu Żydów z 1997 roku " ..Israela Singera. Zagroził
on juz wówczas otwarcie ,że Polska "będzie upokażana", jeżli nie ustąpi pokornie wobec żydowskich roszczeń za mienie w Polsce.
Te roszczenia sięgają zaś ogromnej sumy 65 milardów dolarów - jak ostrzega nas żydowski naukowiec z USA - prof. Norman G
Finkelstein, apelując do Polaków, by nie ulegali naciskom grup żydowskich szantazystów" To można przeczytać na samym wstepie

, link poniżej.
http://www.jerzyrobertnowak.com/ksiazki/pdf/kogo_musza_przeprosic_Zydzi.pdf
Dla mnie ten film jest właśnie próbą "upokażania" Polski, widać na co dzień więcej zdarzeń potwierdzających pogróżki ŚKŻ. O tyle to jest podłe,że skierowane jest do ludzi ,którzy na prawde potrzebują pomocy
Gówno to gówno, a marchewka to nie owoc. Nie tak dawno UE próbowała nam wmówić że marchewka to owoc, pisze to dla niezorientowanych. Od takich błahostek zaczyna sie ogłupianie. Słowa te nie są ani obraźliwe ani wulgarne, są jednoznaczne. Jednoznaczności oczekuje i szukam w każdego rodzaju wypowiedzi.




To tyle i nie zmieściłem sie w trzech zdaniach. COż Wink





"..Od twej woli zależą twoje myśli, od twych myśli twoje uczucia, a od uczuć - stan twego ciała. Gdy myślisz pozytywnie o swym ciele, wtedy czujesz się w nim miło, przyjemnie i jesteś zdrowy. Gdy myślisz pozytywnie o sobie, wtedy czujesz do siebie miłość i cieszysz się z tego, że jesteś, odnosisz się do siebie z szacunkiem, nie wymagasz, by inni ci coś okazywali, a oni i tak okazują ci miłość i szacunek. Gdy masz pozytywny stosunek do świata, to czujesz się dobrze i bezpiecznie, niezależnie od tego, co się wokół ciebie dzieje. Możesz mieć pewność, że twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie nie są złudzeniem. Są one
realne na tyle, na ile zaakceptowałeś ich realność, na ile ugruntowałeś je w swoim umyśle. Gdy pomyślisz pozytywnie o innych, wtedy czujesz do nich miłość, potrafisz być dla nich miły, uprzejmy i życzliwy bez najmniejszego wysiłku, a co więcej sprawia ci to przyjemność. Od twej woli zależą twoje myśli, od twych myśli twoje uczucia, a od uczuć - stan twego ciała. Gdy myślisz pozytywnie o swym ciele, wtedy czujesz się w nim miło, przyjemnie i jesteś zdrowy. .....Pozytywne myśli i emocje oraz ogólne pozytywne nastawienie do życia i siebie nazywa się czystymi intencjami..."

Dalsze rozważania nad słowami Ozeasza będę prowadził najprawdopodobniej pod viewtopic.php?t=2283 Chodzi mi o samo sformułowanie wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 28 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goracypiach napisał:
Razi mnie wciskanie czegoś, czego nie chce i nie potrzebuje,a tu widze totalną propagande żydowska.

Cytat:
Dla mnie ten film jest właśnie próbą "upokażania" Polski, widać na co dzień więcej zdarzeń potwierdzających pogróżki ŚKŻ.


Laughing No i wszystko jasne! Laughing
A ja jestem agentem żydokomunistycznej tuby propagandowej i potajemnie współpracuję z nią jako tłumacz. Very Happy

Gorącypiach, zachęcam Cię do pisania recenzji też i innych filmów. Masz prawdziwy talent. A śmiech to wspaniałe lekarstwo nie tylko na raka. Smile

Szalom bracie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 29 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie KFI za tłumaczenie filmów, odwalasz kawał dobrej żydokomunistycznej pracy:D. Warto przeznaczyć swój cały limit aby dopieścić ludzi z powołaniem : D. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 29 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KFI

Dzięki za upload!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 17 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mężczyźni, którzy regularnie się masturbują, znacznie rzadziej chorują na raka prostaty, tak orzekli uczeni z Australii - informuje BBC News".

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=487053

No proszę, jak się okazuje są przyjemniejsze sposoby w zapobieganiu nowotworom niż marchewki do dupy Smile
"Onanizm wzmacnia organizm" - a jednak to prawda! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Gerson Miracle (Polskie Napisy, 90min)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile