Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
[RS] Edward Griffin - Świat Bez Raka, historia B17  
Podobne tematy
Rak i wit. B17 na podstawie własnych doświadczeń 464
Hemp Oil - mega skuteczne lekrastwo na raka 13
Lekarstwo na nowotwór (raka) 28
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 16959
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 20 Cze '09   Temat postu: [RS] Edward Griffin - Świat Bez Raka, historia B17 Odpowiedz z cytatem

Edward Griffin - Świat Bez Raka, historia Letrilu (B17) 1973 r.

Przetłumaczony na:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
ZDROWIE - druga strona medalu.
http://rapidshare.com/files/240936098/G.......part1.rar
http://rapidshare.com/files/241072794/G.......part2.rar
http://rapidshare.com/files/241074187/G.......part3.rar

napisy pl


Wersja z wtopionymi napisami:
http://rapidshare.com/files/246078302/G.......part1.rar
http://rapidshare.com/files/246086772/G.......part2.rar
http://rapidshare.com/files/246093258/G.......part3.rar
http://rapidshare.com/files/246096725/G.......part4.rar
lista odtwarzania:


POLECANA KSIĄŻKA


Cytat:
Zawarte w książce informacje pozwolą czytelnikowi zapoznać się z terapią metaboliczną stosowaną we wspomaganiu leczenia nowotworów i w prewencji, Z dużą satysfakcją chcemy przedstawić czytelnikowi substancję roślinną, której właściwości przeciwrakowe znane są od dawna. Pierwsze udokumentowane skuteczne zastosowanie amigdaliny do leczenia nowotworów u kobiet odnotowano w latach pięćdziesiątych dziewiętnastego wieku we Francji. W ciągu ostatnich dziesiątków lat zostały one naukowo potwierdzone badaniami klinicznymi. Witamina B17, znana również jako amigdalina lub letril, znajduje się w wielu roślinach. Najwięcej jej jest w nasionach roślin zaliczanych do rodziny rosacea (różowate), takich jak morele, brzoskwinie, śliwki, a także w jabłkach i innych o gorzkich nasionach. Wiele roślin, owoców i warzyw zawiera niewielkie ilości witaminy B17-niestety, w diecie mieszkańca zachodu jest jej zbyt mało.

Informacje, z którymi zapoznasz się w tym informatorze nie są powszechnie akceptowane przez współczesną medycynę. Jeżeli powyższe twierdzenia są prawdziwe, to leczenie i profilaktyka raka mogą stać się szalenie proste, bowiem wystarczy jedynie przywrócić do naszej diety składnik pokarmowy, który łatwo otrzymać i który, co ważne, nie jest drogi. Coraz więcej lekarzy na całym świecie bada i dowodzi w swoich klinikach, że teoria o witaminowym podłożu rozwoju raka jest prawdziwa.

Autor książki, G. Edward Griffin, jest pisarzem zajmującym się również produkcją filmów dokumentalnych. Jego nazwisko znajduje się na liście "Who's Who in America". Griffin słynie z wyjątkowego talentu do przedstawiania trudnych zagadnień w sposób zrozumiały. W swoich filmach i książkach poruszał rozmaitą tematykę: od Systemu Rezerwy Federalnej poprzez zagadnienia bankowości międzynarodowej, archeologii i historii starożytnej, działalności wywrotowej w USA do nauki i polityki terapii raka.

Pielęgniarką zostałam 23 lata temu, ale dopiero teraz mogę powiedzieć, że nie boję się raka!
R.E. Bruce
pielęgniarka dyplomowana San Diego, Kalifornia

Na studiach nas tego nie uczono!
Lekarz - rezydent, pragnący. zachować anonimowość Szpital Kliniczny Nr 2, Poznań

Przedmowa
Według szacunków Amerykańskiego Towarzystwa Onkologicznego (American Cancer Society - ACS) co roku na raka zapada 550 tys. Amerykanów, zaś co trzeci mieszkaniec tego kraju w trakcie swojego życia prawdopodobnie zachoruje na raka. W Polsce, zgodnie z Rocznikiem Statystycznym odnotowuje się rocznie ok. 106 tys. przypadków zachorowań na raka z tendencją rosnącą.
To, z czym Czytelnik się tutaj zapozna nie jest powszechnie akceptowane przez współczesną medycynę. I tak na przykład, amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ACS) oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA) nazywają wręcz te informacje "oszustwem" bądź "szarlatanerią". Dlatego też FDA i inne agencje rządowe korzystają ze wszelkich dostępnych środków, by zapobiec rozpowszechnianiu zawartej tu wiedzy. Posuwały się one do aresztowania osób za prowadzenie publicznych wykładów na ten temat, konfiskowały filmy i książki, a nawet odważały się stawiać przed sądem lekarzy wykorzystujących te informacje do ratowania życia pacjentom.

Niniejsza publikacja wykazuje, że wielka tragedia ludzkości, którą jest rak, może zostać powstrzymana już dziś, teraz i to w oparciu o aktualny stan wiedzy potwierdzony naukowo. W niniejszej publikacji znajdują się dowody, według których rozwój raka jest spowodowany niedoborem pokarmowym, podobnie jak szkorbut czy pelagra (rumień). O ile -jak twierdzi medycyna - raka mogą wywołać wirusy, bakterie bądź znane (lub też i nie) toksyny, to jego niepohamowany rozwój spowodowany jest brakiem pewnego składnika pokarmowego, który człowiek współczesny usunął ze swego pożywienia. Tym składnikiem jest witamina BI7, znana również jako amigdalina albo letril.

Jeżeli powyższe twierdzenia są prawdziwe, to profilaktyka i leczenie raka mogą stać się szalenie proste, bowiem wystarczy przywrócić do naszej diety składnik pokarmowy, który łatwo otrzymać i który - co ważne - nie jest drogi. Coraz więcej lekarzy na całym świecie bada i dowodzi w swoich klinikach, że teoria o witaminowym podłożu rozwoju raka jest prawdziwa.
Czytając uważnie książkę G.E. Griffina Świat bez raka - historia witaminy Bl7,
Czytelnik będzie miał okazję się przekonać, iż istnieje mnóstwo dowodów potwierdzających teorię o żywieniowym podłożu rozwoju raka - dowodów na tyle licznych, by przekonać większość ludzi, że teoria ta jest prawdziwa. Mimo tych dowodów nie jest ona uznawana przez medycynę ortodoksyjną- niemniej wskazują one, iż prawdopodobnie znamy odpowiedź na zagadkę związaną z rakiem i skuteczny sposób zapobieganiu mu i leczenia.

Wstęp
W roku 1952, po latach poszukiwań, doktor biochemii Ernest T. Krebs jr wyizolował nową witaminę z grupy B, i nadał jej numer 17 i nazwał "letrilem". Z upływem lat coraz więcej osób zyskiwało pewność, że dr. Krebsowi udało się nareszcie odkryć środek zwalczający prawie każdy rodzaj raka. Pewność, którą dziś dzieli coraz więcej i więcej ludzi. W tamtych czasach dr Krebs raczej nie zdawał sobie sprawy z faktu, iż jego odkrycie było niczym wsadzenie kija w gniazdo szerszeni. Ponieważ ponadnarodowe koncerny farmaceutyczne nie mogły opatentować witaminy B17, ani zastrzec sobie wyłącznych do niej praw, rozpoczęły zwalczać ją wyjątkowo agresywną propagandą - i to mimo ogromnej ilości przytłaczających wręcz dowodów jej skuteczności w leczeniu większości rodzajów raka. Dlaczego medycyna ortodoksyjna rozpętała wojnę przeciwko witaminie Bl7? Edward Griffin, autor książki Świat bez raka - opowieść o witaminie Bl7 utrzymuje, że odpowiedzi na to pytanie nie należy szukać w badaniach naukowych lecz w polityce, gdzie leżą ukryte interesy władzy i firm panujących nad współczesnym establishmentem medycznym.

Każdego roku tysiące Amerykanie wyjeżdża do Meksyku, by leczyć się witaminą Bl7, mówiąc inaczej - letrilem. Dlaczego wyjeżdżają? Ano dlatego, że w Stanach Zjednoczonych terapia letrilem jest zakazana. Wielu z tych pacjentów usłyszało, że ich rak jest w stadium końcowym i pozostało im kilka miesięcy życia. A dzięki terapii letrilem niewiarygodny wręcz procent chorych na raka odzyskał zdrowie i cieszy się nim do dziś. Mimo to Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ACS), Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA) oraz liczne ośrodki badań nad rakiem utrzymują, że leczenie letrilem to oszustwo i szarlataneria. Jeśli ktoś wyzdrowieje po kuracji letrilem, twierdzą wtedy, że doszło do "spontanicznej remisji raka", bądź... że pacjent na raka nigdy nie chorował, a jedynie postawiono mu jedynie błędną diagnozę. Jeśli zaś pacjent umrze, starając się wyleczyć letrilem, stwierdzają wtedy: "Widzicie?! Letril nie działa!".

Tymczasem tysiące chorych na raka na całym świecie leczonych chirurgicznie, bądź radio i chemioterapią umiera każdego roku, zaś medycyna ortodoksyjna twierdzi, że terapie te są "bezpieczne i skuteczne".

Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) od kilkudziesięciu już lat usiłuje wyeliminować witaminę Bn, głównie za pomocą surowych zakazów oraz nieformalnych nacisków. Tymczasem letril jest używany w kilku klinikach meksykańskich, które leczą raka przy pomocy specjalnej diety. Kliniki te szczycą się prawie 100% skutecznością wyleczeń w przypadkach raka uprzednio nieleczonego (a jedynie zdiagnozowanego) - to znaczy takich, które jeszcze nie byty traktowane naświetlaniami, chemioterapią i/lub podlegały interwencji chirurgicznej. Znakomita większość chorych leczonych letrilem dobrze reaguje na kurację: poprawia się ich samopoczucie, humor, rośnie apetyt i masa ciała, częstokroć wracają im zwykłe kolory, zaś ból i odór wywołany przez raka maleją lub znikają zupełnie. W tysiącach przypadków odnotowano całkowite wyleczenie.

Witamina B17, znana również jako "amigdalina" lub "letni", znajduje się w wielu roślinach. Najwięcej jest jej w nasionach roślin zaliczanych do rodziny rosacea (różowate), takich jak morele, brzoskwinie, śliwki i innych, o gorzkich nasionach (gorzkie migdały). Sporo roślin, owoców i warzyw zawiera niewielkie ilości witaminy Bl7 i w ten sposób stanowi ona część naszej codziennej diety.

Chcielibyśmy przedstawić Czytelnikowi tę substancję roślinną, której właściwości przeciwrakowe znane są od dawna (pierwsze udokumentowane przypadki skutecznego zastosowania amigdaliny w leczenia nowotworów u kobiet odnotowano we Francji w połowie dziewiętnastego wieku), a w ciągu ostatnich dziesiątków lat zostały naukowo potwierdzone badaniami klinicznymi, (m.in. patrz: prace prowadzone przez dr. Ernesto Contrerasa Rodrigueza w Oasis of Hope Hospital w Meksyku. Od 1963 roku doktor Contreras przeprowadził terapię letrilem u ponad 100 tysięcy pacjentów.)

Zawarte poniżej informacje pozwolą czytelnikowi zapoznać się z zaletami terapii metabolicznej stosowanej we wspomaganiu leczenia nowotworów i w prewencji. Wszystkie wymienione tu dodatki żywnościowe są łatwe do uzyskania przez osoby, które nie mogą udać się do Meksyku z przyczyn finansowych lub zdrowotnych oraz wszystkich tych, którzy stosowali i muszą nadal kontynuować kurację metaboliczną. Czytelnik dowie się jak korzystać z z kuracji ponosząc stosunkowo niewielkie koszty. Informację, gdzie można zaopatrzyć się w produkty niezbędne do prowadzenia kuracji metabolicznej raka czytelnik znajdzie na końcu niniejszej książki oraz/bądź przeszukując Internet.

Publikacja ta jest oparta na informacjach zawartych na stronie internetowej http://www.worldwithoutcancer.org.uk oraz w książce Świat bez raka G.Edwarda Grif-fina. Odwiedzając wspomnianą stronę, czytelnik może znaleźć na niej wiadomości na temat badań związanych z witaminą B-17, streszczenia monografii, badania kliniczne, chemiczny opis działania witaminy B-17 i jej składników na komórkę raka, świadectwa, historie chorób, biografie, zdjęcia, wykresy, odnośniki i wiele innych pożytecznych informacji - uwaga: strona dostępna jedynie w języku angielskim. Niniejsza publikacja została napisana w celu objaśnienia poszczególnych elementów terapii metabolicznej i ma ewentualnie służyć pomocą w trakcie trwania terapii.

Uwaga - ostrzeżenie
Nie promujemy letrilu ani innych produktów tu wymienianych jako składników terapii metabolicznej raka - wspominamy o nich pod kątem prewencji i terapii żywnościowych. Wszystkie informacje, jak i informacje o przypadkach wyleczeń, były publikowane w prasie bądź pochodzą z korespondencji lekarzy i pacjentów, którzy stosowali terapię metaboliczną i którzy chcieli podzielić się swymi doświadczeniami z innymi. To ważne, by każdy czytelnik zachował stosowną ostrożność w ocenie. Nie mamy zamiaru sugerować, iż czytelnik będzie miał doświadczenia podobne do doświadczeń autorów tych oświadczeń. Dzielimy się tymi informacjami, ponieważ uważamy, iż każdy ma prawo do wyrobienia sobie własnego zdania na ich temat, zwłaszcza że informacja o witaminie B17 jest w społeczeństwie nikła.
Wszelkie informacje zawarte tu i w książce Świat bez raka, są autentyczne, a ludzie którzy je spisali rzeczywiście istnieją. Prezentowane przez nas opisy wyleczeń oraz dane są prawdziwe w takim samym zakresie, jak opisy wyleczeń i badania prezentowane przez medycynę ortodoksyjną. Wolny człowiek ma prawo zapoznać się z każdą dostępną informacją by móc dokonywać swobodnych wyborów w kwestiach związanych z własnym zdrowiem. Dlatego przedstawiając je, działamy zgodnie z naszym prawem do wolności wypowiedzi i prawem czytelnika do swobodnego dostępu do informacji.
Zawartość tej publikacji ma przeznaczenie wyłącznie informacyjne. Produkty tu opisywane są pożywieniem lub suplementem diety, a ich zjadanie wspomaga mechanizmy odpornościowe w walce z chorobą i/bądź umacnia zdrowie. Przedstawiając te informacje, nie mamy zamiaru dokonywać ocen, diagnoz, leczyć lub zapobiegać jakiejkolwiek chorobie czy dolegliwości. Czytelnik nie może traktować żadnej zawartej tu informacji jako porady w jakimkolwiek konkretnym przypadku choroby. Przed zastosowaniem każdej kuracji bądź lekarstwa należy skontaktować się z lekarzem. Trzeba jednak podkreślić , że część z zamieszczonych tu informacji nie jest akceptowana przez oficjalny nurt medycyny, dlatego zasięgać porad u lekarzy, którzy orientują się w stosowaniu terapii metabolicznych.

Spis treści
Przedmowa 6
Wstęp 7
Uwaga - Ostrzeżenie 9
Witamina B17 10
Witamina B17 jako środek zapobiegawczy 12
Terapia metaboliczna w leczeniu raka 13
Wstęp 13
Etiologia 13
Zastosowanie amigdaliny w metabolicznym leczeniu raka 15
Sposób oddziaływania amigdaliny 15
Letril i cyjanek - substancja ratująca życie 16
Najczęściej zadawane pytania 19
... i odpowiedzi 21
Opis składników terapii metabolicznej 34 Opis terapii metabolicznej witaminą B17 49
Terapia i procedury 50
Opis terapii 50
Typowa terapia pomocnicza 54 Żywność zawierająca nitrylozydy 61
Adresy internetowe 62 Kilka słów o medycynie, bakteriach oraz grzybach 65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie Maćku że zająłeś się w końcu Medycyną, bo dotychczas była to domena KFI'ego, albo o czymś nie wiem Wink Gratulacje tłumaczenia, b. dobra robota !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Świetnie Maćku że zająłeś się w końcu Medycyną, bo dotychczas była to domena KFI'ego, albo o czymś nie wiem Wink Gratulacje tłumaczenia, b. dobra robota !


Krzysztof... Very Happy akurat jestem. Brat Łukasz... Very Happy . To co mówi Griffin pasuje dokładnie do tego cytatu:

"Tylko na nas spójrzcie.
Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami.
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość.
Uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność.
Główne media niszczą informacje a religie niszczą duchowość."

Michael Ellner

Lekarze niszczą zdrowie, myślę że trzeba się temu lepiej przyjrzeć... Cool Jest taka masa tematów dotyczących zdrowia, to wszystko się dokładnie łączy. Chorujemy bo jesteśmy trzymani z dala od podstawowej wiedzy która jest tłumiona. Historia B17 to najlepszy przykład. Potrzeba Nam ogromnej popularyzacji tematyki zdrowia, może kiedy ludzie zaczną widzieć to bardziej bezpośrednio, zaczną się bronić i myśleć samodzielnie. Przy okazji "zareklamować" adres strony i dać coś o NWO.
Jak tylko Nam czasu starczy i dostaniemy dobry film dotyczący zdrowia to postaramy się go przetłumaczyć. Nic bardziej Nas bez pośrednio nie dotyka jak manipulacja informacjami na temat medycyny. Co niemal każdy doświadczył tego "boleśnie" idąc do tzw "lekarza".
O diagnozach powodujący śmierć, (tutaj znam to z doświadczenia) nie wspomnę.
Następny film będzie o Smugach Chemicznych. (nie do końca to o zdrowiu..bardziej o chorobie) ale trzeba informować ludzi.
Jedzenie Ma Znaczenie... i to BARDZO OGROMNE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslałem jedno napisałem drugie, z szybkosci Wink
Dokładnie, problematyka medyczna jest fundamentalną sprawą !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
etznab
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 23 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film w postaci premierowej zasczycił projekcją FFK w Zabrzu - zrobił ogromne wrażenie ( jak sam festiwal) na ludziach i w komentażach po nim przejawiało się jedno - "tak długo czekaliśmy na takie informacje - można pomóc wielu osobom"
i o to chodzi!
Dzieki Red jeszcze raz za napisy do filmu.
Pytanie?
Czy tłumaczycie w drugą stronę?bo jak powstanie dokument o festiwalu - można wrzucić z napisami dla anglofonów na TwojąRure (o ile nie scenzurują)?
Jeszcze rass dzięki.
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 23 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapsułki o nazwie "Body Shape":Skład:
1 kapsułka (650 mg) dostarcza składniki aktywne:
125 mg ekstraktu z orzecha włoskiego (Juglans regia), jest on bogaty w jod organiczny, składniki mineralne i witaminy oraz taniny w tym barwnik juglon o silnych właściwościach aseptycznych.
120 mg ekstraktu ze słodkich migdałów (Prunus amygdalus), dostarcza on składniki mineralne i witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz glikozyd amigdalinę określaną czasem jako witamina B17 (laetrile).
Cena 40zł/30kapsułek, 62zł/60kapsułek.
http://www.apteka-leki.com/go/_info/?id=14153
Występowanie "witaminy B17"
Najwyższe stężenie "witaminy B17" można znaleźć w przyrodzie:
Pestkach lub nasionach owoców:
jabłka, moreli, wiśni, nektaryn, brzoskwiń, gruszce, śliwek,
Fasoli:
bób (Vicia faba L.), ciecierzyca, soczewica (skiełkowana), fasola półksiężycowata , mung (skiełkowana), fasola ozdobna(Phaseolus coccineus).
Orzeszkach:
gorzkie migdały, macadamia(podobne do laskowych), nerkowca
Jagodach:
Niemal wszystkie dzikie jagody. Jeżyny, aronii, żurawiny błotnej, dziki bez (Sambucus L. ), malin, truskawek.
Nasionach:
lnu, sezamu, chia(Salvia hispanica)- czyli oleiste
Trawach:
Akacja (Acacia Mill.) , alfalfa (skiełkowana), wodnych trawach, sorgo alepejskie (Sorghum halepense (L.) Pers.) , trojeść amerykańska (Asclepias syriaca), pszenica(trawa).
Ziarnach:
kasz owsa, jęczmienia, brązowego ryżu, gryki, kasz,chia, lnu, prosa, żyta, wyki, pszenicy(jagody).
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film ciekawy szukając informacji na temat witaminy B17(produktów zawierających ją) znalazłem takie coś:
http://www.pestki-moreli.pl/index.html
http://www.dlazdrowia.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=344326
Problem tylko w tym,że nigdzie nie jest napisane ile zawierają dokładnie witaminy B17 więc skąd wiedzieć jakie dawki przyjąć aby był efekt Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam osobiscie ludzi, ktorzy uwierzyli w B17. Podam szybko opis: czlowiek dojrzaly: lat okolo 60, powtarzajace sie wodobrzusze (jednorazowo sciagneli mu rekorowe 18 litrow plynu w ciagu kilkunastu godzin). Sprawe lekarzy zostawiem na boku. Lekarz prowadzacy powiedzial choremu wprost, ze ma 4 miesiace zycia, na co chory mu powiedzial, ze jest szczuply, ma wyniki w normie i chce zyc, a pan doktor jest otyly, sapie i moze nie odzyc 4 miesiecy. Smile Chory od diagnozy tlustego onkologa przezyl ponad rok.

Poniewaz bylam sprawca calego zamieszania to podam w skrocie. O witaminie B17 wspominalam rodzinie chorego wiele razy. Wiekszosc ludzi jesta zafiksowana, lekarz- wie, umie- pomoze. Ja wiem od kilku lat, ze lekarze lecza objawowo (co mi powiedzial w koncu na prywatnej wizycie onkolog). Lekarze nie znajduja przyczyny, ale jak widza objaw to go zwalczaja. OBJAWOWE leczenie do niczego nie prowadzi.

Jak juz ktos ma wyrok smierci 4 miesiace, to jest mu wszystko jedno. Kto tego nie przezyl to nie zrozumie. Niewazne. Chory na wodobrzusze podjal leczenie B17. Od razu mial zle reakcje. Dusznosci, zawroty glowy, mdlosci, brak snu po kilka dni... Nie znam dokladnej dawki jaka przyjmowal, co nie ma az tak wielkiego znaczenia, niemniej jednak chcialam dac znac, ze nie wszyscy B17 z pestek moreli przyjmuja dobrze.

To jest ponad programem. Chcialam jedynie powiedziec, ze od czasu diagnozy tego tlustego onkologa minelo ponad 14 miesiecy. Jak jakis czlowiek z onkologii moze powiedziec komus choremu, ze bedzie zyc 4 miesiace?

Pytanie retoryczne. Moi lekarze byli bardziej ,,nakreceni''. Jeszcze nie jestem w pelni gotowa na ,,odpor'' (nie na atak), chociaz atakowali z roznych stron, chce jedynie powiedziec, ze lekarze g**** wiedza o ludzkim organizmie. To bedzie najabardziej dyplomatyczny komentarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pytanie retoryczne. Moi lekarze byli bardziej ,,nakreceni''. Jeszcze nie jestem w pelni gotowa na ,,odpor'' (nie na atak), chociaz atakowali z roznych stron, chce jedynie powiedziec, ze lekarze g**** wiedza o ludzkim organizmie. To bedzie najabardziej dyplomatyczny komentarz.


UPs Embarassed Nie zauwazylam, ze nie skasowalam tego zdania. ??? Jest bezsensu. Rolling Eyes

A co do dawki B17, to ten znajomy bierze od pol roku polowe dawki. Wiecej nie byl w stanie przyjmowac. Nie wiadomo dokladnie czy te dziwne objawy mial po B17 na 100%, ale tak kojarzyl. Zreszta ustapily po zmiejszeniu dawki.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Problem tylko w tym,że nigdzie nie jest napisane ile zawierają dokładnie witaminy B17 więc skąd wiedzieć jakie dawki przyjąć aby był efekt Question

Znalazłem to na stronie http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17_.....wo_na_raka
Cytat:
Profilaktyka czyli reguła oparta na doświadczeniu:

Według dr Krebs, są zasady a by przyswoić dzienną dawkę "wit. B17" którą można uzyskać poprzez jedną z dwóch następujących wskazówek:

Po pierwsze, zjadaj całą zawartość "wit. B17", czyli owoce w całości (nasiona włącznie), ale nie jedz większej ilości nasion ponda te które były w całym zjedzonym owocu.
Przykład: jeśli jeść dziennie trzy jabłka, nasiona w trzech jabłkach zawierają wystarczającą ilość "wit. B17". Więc nie będziesz już musiał jeść dodatkowo pestek z jabłek.

Po drugie, jedno jądro pestki z brzoskwini lub moreli na ok 4,5 kg masy ciała uważa się za więcej niż wystarczająca ilość w profilaktyce raka, choć dokładna liczba może się różnić dla osoby z indywidualnym metabolizmem i nawykami żywieniowymi.
Na przykład, człowiek o masie 77kg może zużywać 17 jąder pestek moreli lub brzoskwini na dzień i przyjmować biologicznie rozsądne ilości "wit. B17".

I dwie ważne uwagi: Oczywiście, możesz zjadać dużo czegokolwiek. Ale po zjedzeniu zbyt wielu jąder pestek lub nasion, można spodziewać się nieprzyjemnych skutków ubocznych. Ta naturalna żywność powinna być spożywana w racjonalnych ilościach (nie więcej niż 30 do 35 jąder pestek na dzień).
Również wysokie stężenia "wit. B-17" otrzymywane są przez jedzenie naturalnych produktów spożywczych w ich surowym lub kiełkującym stadium. Nie oznacza to, że umiarkowane gotowanie i inne ingerowanie zniszczy zawartości "wit. B-17". Na przykład, Żywność gotowana w temperaturze wystarczającej do przygotowania tradycyjnej chińskiej kolacji, nie niszczy zawartości "wit. B-17".

Witamina B17 to nie tylko pestki moreli ...
Cytat:
Najwyższe stężenie "witaminy B17" można znaleźć w przyrodzie
Pestkach lub nasionach owoców:
jabłka, moreli, wiśni, nektaryn, brzoskwiń, gruszce, śliwek,

Fasoli:
bób (Vicia faba L.), ciecierzyca, soczewica (skiełkowana), fasola półksiężycowata , mung (skiełkowana), fasola ozdobna(Phaseolus coccineus).

Orzeszkach:
gorzkie migdały, macadamia(podobne do laskowych), nerkowca

Jagodach:
Niemal wszystkie dzikie jagody. Jeżyny, aronii, żurawiny błotnej, dziki bez (Sambucus L. ), malin, truskawek.

Nasionach:
lnu, sezamu, chia(Salvia hispanica)- czyli oleiste

Trawach:
Akacja (Acacia Mill.) , alfalfa (skiełkowana), wodnych trawach, sorgo alepejskie (Sorghum halepense (L.) Pers.) , trojeść amerykańska (Asclepias syriaca), pszenica(trawa).

Ziarnach:
kasz owsa, jęczmienia, brązowego ryżu, gryki, kasz, chia, lnu, prosa, żyta, wyki, pszenicy(jagody).

I innych:
Pędach bambusa, fuschia roślin, Sorgo (Sorghum Moench) , dzikiej hortensji, cis drzewa (igieł, świeże liście) (cis jest trujący! nie wiem kto takie rzeczy wmawia ludziom!).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe napisał:

Witamina B17 to nie tylko pestki moreli ...


Oczywiscie, ze nie tylko. Akurat ta B17 ktora zamowili byla z pestek moreli.
Amigdalina jest wiekszosc nasionek i pestek. Wlasnie jest sezon na czeresnie, wiec warto sobie pestki przychomikowac. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

A oto co twierdzi Wiki na ten temat ;]


http://pl.wikipedia.org/wiki/B17

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was trzy pytania w związku z terapią witaminą B17 jako alternatywy do chemio i radioterapii.
1. Czy znane są Wam osobiście osoby które stosowały tą metodę i udało im się wygrać walkę z chorobą?
2. Czy jeżeli kogoś a Was spotkało by to nieszczęście i zachorowałby na nowotwór to czy zrezygnowalibyście z terapii konwencjonalnych w imię witaminy B17?
3. Czy swoje dziecko również byście leczyli witaminą B17?
Łatwo można pisać na ten temat, kiedy nas to nie dotyczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser
Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coyote napisał:
Mam do Was trzy pytania w związku z terapią witaminą B17 jako alternatywy do chemio i radioterapii.
1. Czy znane są Wam osobiście osoby które stosowały tą metodę i udało im się wygrać walkę z chorobą?
2. Czy jeżeli kogoś a Was spotkało by to nieszczęście i zachorowałby na nowotwór to czy zrezygnowalibyście z terapii konwencjonalnych w imię witaminy B17?
3. Czy swoje dziecko również byście leczyli witaminą B17?
Łatwo można pisać na ten temat, kiedy nas to nie dotyczy.


Ja mam za to 1 pytanie:

1. Czy po tym jak 2 bliskie osoby z rodziny umierały w oczach po zastosowaniu chemii, zdecydowałbyś "leczyć" tą metodą siebie lub kolejnego ze swych bliskich ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie można kupić pestki moreli - www.natura24.pl

Cytat:
Ostrzeżenie:
Gorzkie pestki moreli zawierają kwas cyjanowodorowy, który może prowadzić do zatruć. Dlatego należy przestrzegać zalecanych ilości dziennego spożycia, która wynosi 2 pestki. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Ja mam za to 1 pytanie:

1. Czy po tym jak 2 bliskie osoby z rodziny umierały w oczach po zastosowaniu chemii, zdecydowałbyś "leczyć" tą metodą siebie lub kolejnego ze swych bliskich ?

Suspenser wiem co to znaczy i wiem jak zabójczo na człowieka działa konwencjonalna terapia antyrakowa.
Chodzi mi o dotarcie do dowodów na naszym polskim potwórku które potwierdzą w jakikolwiek sposób, że w tej terapii jest coś prawdziwego. Traktowanie tego jak "tonący brzytwy się chwyta" nie jest chyba do końca rozsądne - choć w takich sytuacjach pewnie nie zastanawiałbym się czy jest to rozsądne...

@nomorenazi
Rozpoczął się sezon na morele, więc można je tanio kupić (cena nawet około 2 PLN/kg) - z samych owoców przygotować przetwory zimowe a pestki zmagazynować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:34, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał aby ktoś odpowiedział na pytania coyote'a
(bo ja jak narazie nie potrafie)@nomorenazi
w tym internetowym sklepie do którego podales link są pestki moreli ale pochodzące z Chin. ( BTW - Chiny są podobno światową czołówką jeżeli chodzi o eksport pestek). Do czego zmierzam - wolałbym się leczyc (gdybym musiał) pestkami z moreli które wyrosły w Polsce a wiem że takie rosną. Może to zwykły biznes -> pestki moreli z chin są tańsze od naszych (wliczając transport) - czyli co za tym idzie mogą one być gorsze gatunkowo i mniej wartościowe od polskich Question Wink
(to co napisałem to czyste przypuszczenie, może tak wcale nie być)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba przetestuje te pestki na sobie co prawda nie mam raka ani nowotworów ale jestem ciekaw jakie samopoczucie jest po zażywaniu pestek moreli mam jednak mały problem w tym linku http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17_.....wo_na_raka dawkowanie jest 1 pestka na 4.5kg masy ciała ważę 90kg a więc przyjmując już,że przeliczę 1 pestka na 5kg masy ciała wyjdzie abym jadł 18 pestek dziennie przy czym na stronie http://www.pestki-moreli.pl/index.html jest podana informacja,że"Maksymalna dzienna ilość spożycia według UE to 2 jądra moreli." czyli 2 pestki mam mętlik w głowie czy 18 albo 16 pestek dziennie nie zaszkodzi?(jadł już ktoś te pestki?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GOLDTRIP
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłem gorzkie pestki moreli (link poniżej) podobno te dzikie odmiany zawierają więcej witamin i minerałów.

Ostrzeżenie:
Gorzkie pestki moreli zawierają kwas cyjanowodorowy, który może prowadzić do zatruć. Dlatego należy przestrzegać zalecanych ilości dziennego spożycia, która wynosi 2 pestki. Szczególną ostrożność zalecamy kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=843&lang=pl

Tylko właśnie pytanie czy te dwie pestki przynoszą jakiś efekt... hah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie http://www.pestki-moreli.pl/pestki-moreli-o_pestkach.html też są pestki z dzikich odmian drzew morelowych jednak wydaje mi się,że 2 pestki to za mało aby był jakiś efekt podobno kwas cyjanowodorowy z pestek wytwarza się tylko wtedy gdy są komórki rakowe zdrowych nie atakuje bo jest nieaktywny"Dokładniejsze badania wykazały, że straszenie amigdaliną nie ma sensu, bo natura w doskonały sposób zabezpieczyła nas przed zatruciem substancją pochodzącą z pestek. Nawet lepiej, bo zabezpieczyła nas podwójnie. Wyobraźmy sobie bandytę dzwoniącego do drzwi i głuptaka wewnątrz, który je zawsze bezmyślnie każdemu otwiera. Właściciele domu wiedząc, że mają głuptaka, zamontują blokadę w drzwiach tak, by ani on, ani bandyta nie mogli otworzyć drzwi. Otóż zdrowa komórka ludzkiego ciała to dom, w którym jest zamontowana taka blokada, i nie ma głuptaka. Chora rakowa komórka to dom, w którym jest odwrotnie – nie ma blokady, a mieszka 3000 głuptaków. Bandytę przed drzwiami obrazuje cyjanek zawarty w B17.
B17 to substancja, w składzie której część atomów tak się ułożyła, że tworzy rodnik cyjanku. Rodnik „rodzi" cyjanek wtedy i tylko wtedy, gdy po pierwsze: zetknie się z enzymem otwierającym („głuptak") o nazwie betaglukozydaza i po drugie – nie ma w pobliżu enzymu blokującego o nazwie rodanaza („blokada").
W zdrowych komórkach ludzkiego ciała mamy blokującą rodanazę i prawie w ogóle nie ma betaglukozydazy. Dokładnie odwrotnie jest w komórkach rakowych, gdzie betaglukozydaza występuje aż 3000 razy więcej niż w normalnej komórce i brak jest enzymu blokującego – rodanazy.
Zatem gdy letril dostanie się do ludzkiego organizmu, rozchodzi się do wszystkich komórek zdrowych i chorych. W zdrowej komórce zamienia się w glukozę. W rakowej uwalnia cyjanek oraz drugą, równie silną truciznę (aldehyd benzoesowy). Te dwie trucizny niszczą komórkę rakową i tylko ją, a przecież o to chodzi."- http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17_.....wo_na_raka
Według tej strony dawkowanie wygląda następująco" jedno jądro pestki z brzoskwini lub moreli na ok 4,5 kg masy ciała uważa się za więcej niż wystarczająca ilość w profilaktyce raka, choć dokładna liczba może się różnić dla osoby z indywidualnym metabolizmem i nawykami żywieniowymi.
Na przykład, człowiek o masie 77kg może zużywać 17 jąder pestek moreli lub brzoskwini na dzień i przyjmować biologicznie rozsądne ilości "wit. B17".
I dwie ważne uwagi: Oczywiście, możesz zjadać dużo czegokolwiek. Ale po zjedzeniu zbyt wielu jąder pestek lub nasion, można spodziewać się nieprzyjemnych skutków ubocznych. Ta naturalna żywność powinna być spożywana w racjonalnych ilościach (nie więcej niż 30 do 35 jąder pestek na dzień)."
Więc jak to się ma do 2 pestek na dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


[RS] Edward Griffin - Świat Bez Raka, historia B17
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile