W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 270448
Strona:  «   1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps. mam pytanie do osób często korzystających z transakcji BitCoin!
Ile maksymalnie może trwać potwierdzenie transakcji?
I co w sytuacji jak takowa nie zostanie potwierdzona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ile maksymalnie może trwać potwierdzenie transakcji?

Jak dasz za małe fee to się nigdy nie potwierdzi.
Jak dasz wystarczająco duże fee - losowo.

Cytat:
I co w sytuacji jak takowa nie zostanie potwierdzona?

Wtedy technicznie rzecz biorąc nie wysłałeś bitcoinów, więc możesz je wysłać raz jeszcze.
Z tym że detale (jak to zrobić) są tu już zależne od konkretnego walleta (softu), którego używasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:26, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
kilka lat temu nawet nie raczyłeś na niego spojrzeć, ni przeczytać jednego artykułu na jego temat

Bo wierzyłem w wasze bajdurzenie, że jest to "pieniądz wolnych ludzi", a już wtedy wiedziałem doskonale, że nie ma czegoś takiego na tej planecie jak "wolni ludzie".

Bimi napisał:
dopóki się nie dowiedziałeś, że jakbyś mnie posłuchał wtedy, to dzisiaj opierdalał byś się już na emeryturze popijając drinki pod palmami.

Być może, ale zrozumiałem też kto za tym stoi tak naprawdę. Naiwniacy mogą wierzyć w takie argumenty, że jak jacyś celnicy zarekwirowali sprzęt do kopania, to znaczy, że jest to "desperacka próba" czegoś tam.

Bimi napisał:
jedyne co dziś potrafisz z siebie wydukać, to jakieś linki do chuj wie czego, z których nic nie wynika poza tym, że dalej nie masz pojęcia o temacie w którym się wypowiadasz. generalnie to w temacie bitcoina nie dość że dalej nic nie wiesz, to jeszcze jesteś jakieś 6 lat za szczekanami.

Ty za to widzę taki ekspert jesteś, że nie dostrzegasz nawet jakie są przyczyny tych spektakularnych wyników kryptowalut.
Wciskasz ludziom ciemnotę, że to jacyś "wolni ludzie" stoją za tym sukcesem, a nie decyzje światowej finansjery.

To od topowych światowych graczy zależy jak długo będzie ta bańka pompowana i jaki będzie tego koniec panie ekspercie. Spekulanci (np. na polskim forum bitcoina) wyszukują informacji jakie kryptowaluty mają być promowane przez wielkie korporacje, by coś uszczknąć dla siebie z ochłapów z suto zastawionego banksterskiego stołu.

Spekuluj, zarabiaj - kto ci broni; nie dorabiaj tylko do tego ideologii o wolnych ludziach i ich niezależności od banków, rządów, itd... bo to był tylko lep na muchy, do którego przykleiłeś się odpowiednio wcześniej i teraz gwiazdorzysz jaki to chojrak jesteś.
I co szczęśliwy jesteś? Po twoich postach jakoś tego nie widać, nadal zioniesz nienawiścią i pogardą do innych, typowy polaczek nowobogacki. Very Happy Teraz możesz napisać jak to mi "żal dupę ściska" i jak ci zazdroszczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:32, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi:
Cytat:
najwyraźniej debile po dziś dzień nie zakumaliście na czym owa "wolność" polega.

chodzi o wolność ekonomiczną, finansową.

aha.


Cytat:
odkąd bitcoin istnieje, żaden bank, czy rząd nie ma technicznej możliwości by położyć łapy na mojej forsie - moja forsa stała się faktycznie moja. nie tylko, że nie mogą mi jej zabrać (np. z konta w banku), ale nie mogą też (jak w przypadku gotówki) umniejszać jej wartości poprzez drukowanie kolejnych obietnic bez pokrycia zwanych złotówkami, dolarami czy euro.
co więcej, nie mają technicznej możliwości blokowania moich transakcji w internecie, w tym transakcji międzynarodowych i anonimowych.

Laughing - ale jak ci internet odłączą inaczej będziesz śpiewał.. Very Happy

no ok. nikt nie podważa technicznych możliwości tego wynalazku. Piana ci leci z pyska, wytrzyj sie.

Tyle że moja kasa też jest moja - zarówno kryptośmieci -jak i ta tradycyjna, w banku. Zarówno bank jak i rząd nie mają technicznej możliwości położyć łapy na mojej forsie - więc o co ci właściwie biega, Pedro? O ile się nie mylę, w Polsce jeszcze obowiązuje prawo własności, dupokracja, nietykalność osobista itd. Prezes banku nie może z dupy zawiesić mi konta, nie mówiąc już o zajebaniu kasy Shocked A zresztą- nikt nikomu nie każe trzymać gotówki w banku, jeśli już tak bardzo obawiasz się jakiegoś nieoczekiwanego bankstera wieczorową porą Smile

bimi:
Cytat:
bitcoin jest pieniądzem wolnych ludzi,
Laughing
Laughing
Cytat:
bo daje człowiekowi XXI wieku wyłączność dysponowania własnymi pieniędzmi, a zarazem odbiera naszym (a właściwie to już waszym) panom przywilej kreacji pieniądza,

sorry- ale niczego nikomu jeszcze nie odbiera, a poza tym- cały czas ktoś kreuje coraz to nowe pieniądze w tym kryptoświatku. Shocked więc twoje brąchanie pasuje tu, jak pięść do oka.
Wczoraj było 1360 kryptowalut - dziś 1364 Surprised
To po pierwsze. A po drugie, dopóki mamy wymienialność kryptośmiecia na dolara, to smutni panowie z FED'u, drukując dowolną ilość dolarów, mogą sobie skupiać dowolnego kryptona i bujać tym rynkiem do woli! Udajesz idiotę, czy serio nie ogarniasz??


Cytat:
który jest niczym innym jak niewidzialnym biczem na wasze nieświadome niewolnicze dupska.
Niewidzialnym biczem ułaaaaaaa - nie fantazjuj dziadku. na czyje dupska? Ciemnych, nieświadomych mas? a to już nie na złych banksterów?? Ułaaaaa!
właściwie to do kogo ty się zwracasz? Wasze, wy. Mosze wyjaśnisz?

Cytat:
no ale co wy zjeby możecie wiedzieć na ten temat?
a Ty to niby zjebem nie jesteś??

Cytat:
przecież nie trzeba was znać
-was?

Cytat:
od wielu lat żeby wiedzieć, że jedyna autonomia jaka was interesuje to wolność pierdolenia głupot po forach.
i tutaj akurat też wam mogę powiedzieć:
ale komu konkretie chłopie? Określ się zamiast pluć w niebo.

Cytat:
nie ma za co, leszcze. choćby nie wiem jak było źle, to doskonale wiecie, że zawsze możecie przyjść do papy na prawda2.info popierdolić sobie głupoty.

aha - bo ty złotousty zawsze mówisz "jak jest". Bez obaw - tobie palmy pierwszeństwa w tych "zawodach" nikt nie odbierze. Ktoś tu jeszcze pamięta twoje słynne zachwyty, skowyty poparcia dla protestów na wall street Laughing , jak sikałeś z podniecenia peanami na cześć świadomych młodych gniewnych Very Happy . jak się podniecałeś że to już jest taka mega rewolucja że teraz to pokażemy tym banksterom Surprised . I teraz z tymi kryptowalutami jest podobnie - tylko lądowanie będzie twardsze a rozczarowanie ciut większe. Oczywiście będziesz musiał się o tym przekonać sam, bo twoja prawda jest najtwojsza. No ale dzięki, że mi łaskawie pozwalasz przyjść i włożyć łyżkę dziegciu do twojej beczki miodku i zamieszać w twojej sielankowej wizji rzeczywistości. Przepraszam, że burzę troszku twój niezmącony optymizm poznawczy. Nasz ty e-krypto-Geniuszu wyznający się na nowej, przełomowej technologii "blockchain".

Powiem ci coś o tej twojej "wolności". Ogranicza się do świadomości "To jest moje - łapy precz!". Faktycznie - niektórym niewiele potrzeba do szczęścia Confused . Jeżeli to ulotne i TYMCZASOWE "wrażenie posiadania i bezpieczeństwa" wystarcza ci, aby czuć się wreszcie wolnym, i nie odczuwasz dziwnego wrażenia, że ktoś właśnie podarował ci kawałek sera, a teraz roztacza więcej tego zapachu prowadząc do złotej klatki, w globalnym obozie koncentracyjnym... no cóż - miłych snów! Snów- o końcu tej podróży... - a no tak, zapomniałem, ty uważasz że jesteś już u celu Shocked Jak to leciało? Przyszlość już tu jest - tylko nie została równomiernie rozprowadzona Laughing . Pozdrów ode mnie Bestię, kiedy ostatecznie będziesz na klęczkach przyjmował jej znamię Surprised .

Nie jestem hipokrytą udającym, że to jakaś wspaniała "wolnościowa" rewolucja dziejąca się na naszych oczach, nie udaję że nie widzę jak globaliści maczają w tym swoje tłuste paluchy od samego początku, ah! -oto jutrzenka nadziei na lepszą przyszłość! pitu-pitu. jakaś przełomowa chwila dziejowa! (taa - decentralizacja chciwości Surprised ), i t.p. hocki-klocki Laughing S-ry - jest dokładnie odwrotnie - koniec końców to droga do zatracenia, ciemna dupa, ślepa jednokierunkowa. Nie wiem czy jesteś ciemny jak tabaka w rogu, bezbrzeżnie naiwny, krótkowzroczny, czy zwyczajnie głupi, że sam wierzysz w te bajeczki o "wolności" - czy po prostu ktoś płaci ci za robienie dobrej miny do złej gry, za struganie wariata??

Posłuchaj dokładnie, co mówi ten murzynek od ok. 23:20, dwie trzy minuty..

He don't give a shit!

Powiem więcej - murzynek swój rozum ma, przynajmniej jest na tyle inteligentny, żeby całą tą quasi-anarcho ideologię bitcoin spuścić w klozecie, nie wiem czy ogarnia jak grubymi nićmi jest to szyte, ale pewnie zresztą też swoje wie, tylko pewnych kwestii nie wypada mu mówić publicznie - ...nikt nie robi kupy do lodów, które następnie chce sprzedać. Ale sądząc po tym, o czym mówił w pierwszych swoich filmach coś tam jednak wie, coś kuma, jak to się mówi: WIE GDZIE W TRAWIE PISZCZY.
A ty co? Dalej zgrywasz klauna że to "wielki krok dla ludzkości?" Laughing Nooo, tylko że w stronę przepaści. Myślisz, że jak zasłonisz oczy to nie spadniesz? Laughing
I jeszcze jedno. Ja rozumiem, że posiadasz klucze prywatne do grubych portfeli... ciesze sie razem z tobą - tylko, że widzisz - chcąc ocenić wartość tych portfeli zawsze musisz podać ekwiwalent dolara, tak- TEGO dolara, drukowanego przez tych złych banksterów. Surprise, surprise.. Fajnie, że blockchain rośnie w siłę, right? Wink ? Obwoźny Kramik Osobliwości z dnia na dzień robi się coraz bardziej kolorowy, tęczowy i różnorodny... No, pięknie. Ale, na litość boską, nie dorabiaj do tego gęby wolności! Miej tę przyzwoitość i wstrzymaj się z oceną przynajmniej do chwili, aż nastanie to społeczeństwo bezgotówkowe, którego tak wyczekujecie z resztą postępaków, a nazwa 'dollara' czy 'złotówki' będzie kojarzyła się z lekcjami historii, ok?
Cytat:

gówno tam nie światowa finansjera.
światowej finansjerze to się akurat dupa pali,
Laughing
ułaaaaaa... znów??
pardon, uważasz że tu sami pacjenci po lobotomii na tym twoim forum? Toż to emotikonek braknie na spuentowanie tych rewelacji! Potrzebny byłby jakiś 'wystrzał z dupy'!

Cytat:
czego najlepszym dowodem są przytoczone powyżej artykuły, jak celnicy rekwirujący sprzęt do kopania z uwagi na brak instrukcji obsługi w języku polskim, tudzież NBP wydający miliony z kieszeni podatników na kampanię "informacyjną", której faktycznym celem jest desperacka próba utrzymywania wartości ich napompowanej już do granic wytrzymałości złotówki.
brednie. pomyliłeś fora. Do nawijania makaronu na uszy werbują na www.świstak-sreberka.pl
Informacje o rekwirowaniu koparek są częścią kampanii informacyjnej bitcoina, częścią tej całej bitcoinowej pro-pagandy. niby na wywołanie jakich reakcji są ukierunkowane podobne artykuły??

Cytat:
dopóki się nie dowiedziałeś, że jakbyś mnie posłuchał wtedy, to dzisiaj opierdalał byś się już na emeryturze popijając drinki pod palmami.
Znów nie ogarniasz. Spamujesz offtopem. Załóż sobie osobny temat "kurs bitcoina pod palmami" i tam się spuszczaj.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Bimi napisał:
kilka lat temu nawet nie raczyłeś na niego spojrzeć, ni przeczytać jednego artykułu na jego temat

Bo wierzyłem w wasze bajdurzenie, że jest to "pieniądz wolnych ludzi", a już wtedy wiedziałem doskonale, że nie ma czegoś takiego na tej planecie jak "wolni ludzie".

Bo każdy postrzega innych według tego, kim sam jest - nie trzeba studiować psychologii żeby wiedzieć że takie zjawisko jest bardzo powszechne, zwłaszcza wśród jednostek mało inteligentnych.

Ty np. masz mentalność psa.
Pies musi mieć pana i mieć komu służyć, aby jego życie mogło mieć sens.
I dlatego myślisz, że każdy inny też jest psem, co nie potrafi żyć bez pana.
Z tym że niestety muszę cię rozczarować, bo jak np. potrafię i jest mi z tym bardzo dobrze. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Zainteresowanych tematem blockchain, i tym co się tak naprawdę kryje za tym ustrojstwem -CZYLI JAK W TEMACIE: ILE SIĘ W TYM KRYJE RZECZYWISTEJ WOLNOŚCI, a ILE DROGI KU TOTALNEMU ZNIEWOLENIU CZŁOWIEKA i PEŁZAJĄCEGO TRANSHUMANIZMU GATUNKU LUDZKIEGO - A NIE CZY BITCOIN OSIĄGNĄŁ KOLEJNY REKORD CENY, zapewne zainteresują filmy z kanału InTruthbyGrace, szczególnie te dotyczące bitcoina i blockchaina. Jaki jest związek między obliczeniami w blockchain, a tzw. sztuczną inteligencją? Ile się jeszcze ukrywa przed zwykłymi użydkownikami (zjadaczami) kryptośmieci? Miliony maszyn na całym świecie wykonują, wydawałoby się bezproduktywne obliczenia, tony węgla i ropy przetwarzane na energię elektryczną idą z dymem. Czy to jest ta Nowa Wspaniała Ekonomia "przyszłości"?? Rolling Eyes Ci, którzy biorą za dobrą monetę wizje snute przez tego pejsatego (dosłownie! - zwróćcie uwagę) nerda w kapeluszu i jego blaszaki (w filmie powyżej, przeklejonym dzięki uprzejmości czekana) muszą być zdrowo naćpani Rolling Eyes . Jeżeli bierzecie tę nowomowę za dobrą monetę, musicie być niespełna rozumu. Trzeba być totalnie pozbawionym elementarnej intuicji, aby nie potrafić sobie dodać dwa do dwóch, nie czytać między wierszami, i nie widzieć że te eventy nie są bynajmniej spontaniczne i oddolne (nie organizują ich jednostki ani inicjatywy wywodzące się z 99% mas z dołów piramidy "kontrujących" ów 1% monopolistów - macherów z wall street, wolne żarty!) - za to przeciwnie: doskonale wpisują się w ideologię marksizmu kulturowego. Pomijam nawet fakt, że te roboty prawie zawsze nie wykazują żadnych oznak inteligencji - bo bicie piany i produkowanie kwiecistych, oralnych bufonad trudno nazwać inteligentną wypowiedzią. Fakty są takie, że tym "androidom" (czort jeden wie jakie biomechaniczne elementy siedzą w środku) nikt jeszcze nie zadał poprawnych pytań, szkoda że ja nie mogę z nimi "pogadać" - na żywo. Albo by się złom zapętlił, niczym WZBG w pierdolni, albo zawiesił ...albo spalił Rolling Eyes . No, nikt jeszcze nie rzucił w ich kierunku, że "pierdolą" od rzeczy, jak na jakimś zlocie hippisów, żadnych konkretów, tak jak mówię: bicie piany i "poklepywanie się po plecach". Hallelujah! Laughing Teatrzyk i przedstawienie. W zasadzie żadnych konkretów i żadnej merytoryki. NA forum p2 przepadly-by z kretesem Cool


ArchiwizaNcja Surprised (dla potomności) 18 grudnia 2017, 21:36:


viewtopic.php?p=358970#358970

viewtopic.php?p=358994#358994

viewtopic.php?p=359043#359043
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:48, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
chemicloo napisał:
Zainteresowanych tematem blockchain, i tym co się tak naprawdę kryje za tym ustrojstwem -CZYLI JAK W TEMACIE: ILE SIĘ W TYM KRYJE RZECZYWISTEJ WOLNOŚCI, a ILE DROGI KU TOTALNEMU ZNIEWOLENIU CZŁOWIEKA i PEŁZAJĄCEGO TRANSHUMANIZMU GATUNKU LUDZKIEGO - A NIE CZY BITCOIN OSIĄGNĄŁ KOLEJNY REKORD CENY, zapewne zainteresują filmy z kanału InTruthbyGrace, szczególnie te dotyczące bitcoina i blockchaina. Jaki jest związek między obliczeniami w blockchain, a tzw. sztuczną inteligencją? Ile się jeszcze ukrywa przed zwykłymi użydkownikami (zjadaczami) kryptośmieci? Miliony maszyn na całym świecie wykonują, wydawałoby się bezproduktywne obliczenia, tony węgla i ropy przetwarzane na energię elektryczną idą z dymem. Czy to jest ta Nowa Wspaniała Ekonomia "przyszłości"?? Rolling Eyes Ci, którzy biorą za dobrą monetę wizje snute przez tego pejsatego (dosłownie! - zwróćcie uwagę) nerda w kapeluszu i jego blaszaki (w filmie powyżej, przeklejonym dzięki uprzejmości czekana) muszą być zdrowo naćpani Rolling Eyes . Jeżeli bierzecie tę nowomowę za dobrą monetę, musicie być niespełna rozumu. Trzeba być totalnie pozbawionym elementarnej intuicji, aby nie potrafić sobie dodać dwa do dwóch, nie czytać między wierszami, i nie widzieć że te eventy nie są bynajmniej spontaniczne i oddolne (nie organizują ich jednostki ani inicjatywy wywodzące się z 99% mas z dołów piramidy "kontrujących" ów 1% monopolistów - macherów z wall street, wolne żarty!) - za to przeciwnie: doskonale wpisują się w ideologię marksizmu kulturowego. Pomijam nawet fakt, że te roboty prawie zawsze nie wykazują żadnych oznak inteligencji - bo bicie piany i produkowanie kwiecistych, oralnych bufonad trudno nazwać inteligentną wypowiedzią. Fakty są takie, że tym "androidom" (czort jeden wie jakie biomechaniczne elementy siedzą w środku) nikt jeszcze nie zadał poprawnych pytań, szkoda że ja nie mogę z nimi "pogadać" - na żywo. Albo by się złom zapętlił, niczym WZBG w pierdolni, albo zawiesił ...albo spalił Rolling Eyes . No, nikt jeszcze nie rzucił w ich kierunku, że "pierdolą" od rzeczy, jak na jakimś zlocie hippisów, żadnych konkretów, tak jak mówię: bicie piany i "poklepywanie się po plecach". Hallelujah! Laughing Teatrzyk i przedstawienie. W zasadzie żadnych konkretów i żadnej merytoryki. NA forum p2 przepadly-by z kretesem Cool


ArchiwizaNcja Surprised (dla potomności) 18 grudnia 2017, 21:36:


viewtopic.php?p=358970#358970

viewtopic.php?p=358994#358994

viewtopic.php?p=359043#359043



Laughing Laughing Laughing Laughing następnemu sie udziela choroba WZBG ? Rolling Eyes
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 771

PostWysłany: 23:33, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/impact17/bitcoin-tu.....93881.html
jak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bitcoin stał się właśnie największą bańką spekulacyjną w historii świata. A przynajmniej tak twierdzą amerykańscy analitycy. W ciągu trzech lat wirtualna waluta powiększyła swoją wartość rekordowe 64 razy. W ten sposób najpopularniejsza z kryptowalut w tyle zostawiła tulipomanię, która prawie czterysta lat temu wstrząsnęła gospodarką Holandii.


Co o tym myślę?

Mateusz Ratajczak - zapamiętaj sobie nazwisko tego kolesia i wróć do sprawy za pięć lat. I wtedy mi powiedz co o tym myślisz.

Nie pierwszy on i nie ostatni; na tych wszystkich portalach finansowych ekspertów, zwłaszcza w temacie bitcoina idealnie widać jacy to są eksperci bez bladego pojęcia o niczym.
Bo nie muszę chyba dodawać, że ich ekspertyza w kwestiach innych elementów ekonomi jest najpewniej równa trafna, co prezentowali przez ostatnich 7 lat i prezentują po dziś dzień na polu bitcoina.
Ze swoim talentem do "ekonomii", ci debile powinni pracować w kabarecie, na czele ze szczekanem, chemicolo i tym jego kurwa całym wilkiem z Wall Street Jordanem Belfortem.

Jakby się tak znał na swoim zawodzie co oni, to już dawno temu musiał bym się przerzucić na sprzątanie kibli.
Tymczasem wygląda na to że zostałem ogrodnikiem i który pielęgnuję tulipany. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Tymczasem wygląda na to że zostałem ogrodnikiem i który pielęgnuję tulipany. Smile
eh... poeta ,tylko głowa nie ta . Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Mirkas napisał:
Bimi napisał:
kilka lat temu nawet nie raczyłeś na niego spojrzeć, ni przeczytać jednego artykułu na jego temat

Bo wierzyłem w wasze bajdurzenie, że jest to "pieniądz wolnych ludzi", a już wtedy wiedziałem doskonale, że nie ma czegoś takiego na tej planecie jak "wolni ludzie".

Bo każdy postrzega innych według tego, kim sam jest - nie trzeba studiować psychologii żeby wiedzieć że takie zjawisko jest bardzo powszechne, zwłaszcza wśród jednostek mało inteligentnych.

Ty np. masz mentalność psa.
Pies musi mieć pana i mieć komu służyć, aby jego życie mogło mieć sens.
I dlatego myślisz, że każdy inny też jest psem, co nie potrafi żyć bez pana.
Z tym że niestety muszę cię rozczarować, bo jak np. potrafię i jest mi z tym bardzo dobrze. Smile


Przypominasz /widziałem takich/ nowobogackiego ruska stawiającego kradzionego merola na dywanie.
Nie wnikam w poziom i kierunek twojego wykształcenia. Niemniej, wydaje się on być równomiernie płaski i prosty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty przypominasz pajaca, co próbuje zwrócić na siebie swoją uwagę, skacząc jak małpa i bredząc od rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolo napisał:
good why napisał:
chemicloo napisał:
Zainteresowanych tematem blockchain, i tym co się tak naprawdę kryje za tym ustrojstwem -CZYLI JAK W TEMACIE: ILE SIĘ W TYM KRYJE RZECZYWISTEJ WOLNOŚCI, a ILE DROGI KU TOTALNEMU ZNIEWOLENIU CZŁOWIEKA i PEŁZAJĄCEGO TRANSHUMANIZMU GATUNKU LUDZKIEGO - A NIE CZY BITCOIN OSIĄGNĄŁ KOLEJNY REKORD CENY, zapewne zainteresują filmy z kanału InTruthbyGrace, szczególnie te dotyczące bitcoina i blockchaina. Jaki jest związek między obliczeniami w blockchain, a tzw. sztuczną inteligencją? Ile się jeszcze ukrywa przed zwykłymi użydkownikami (zjadaczami) kryptośmieci? Miliony maszyn na całym świecie wykonują, wydawałoby się bezproduktywne obliczenia, tony węgla i ropy przetwarzane na energię elektryczną idą z dymem. Czy to jest ta Nowa Wspaniała Ekonomia "przyszłości"?? Rolling Eyes Ci, którzy biorą za dobrą monetę wizje snute przez tego pejsatego (dosłownie! - zwróćcie uwagę) nerda w kapeluszu i jego blaszaki (w filmie powyżej, przeklejonym dzięki uprzejmości czekana) muszą być zdrowo naćpani Rolling Eyes . Jeżeli bierzecie tę nowomowę za dobrą monetę, musicie być niespełna rozumu. Trzeba być totalnie pozbawionym elementarnej intuicji, aby nie potrafić sobie dodać dwa do dwóch, nie czytać między wierszami, i nie widzieć że te eventy nie są bynajmniej spontaniczne i oddolne (nie organizują ich jednostki ani inicjatywy wywodzące się z 99% mas z dołów piramidy "kontrujących" ów 1% monopolistów - macherów z wall street, wolne żarty!) - za to przeciwnie: doskonale wpisują się w ideologię marksizmu kulturowego. Pomijam nawet fakt, że te roboty prawie zawsze nie wykazują żadnych oznak inteligencji - bo bicie piany i produkowanie kwiecistych, oralnych bufonad trudno nazwać inteligentną wypowiedzią. Fakty są takie, że tym "androidom" (czort jeden wie jakie biomechaniczne elementy siedzą w środku) nikt jeszcze nie zadał poprawnych pytań, szkoda że ja nie mogę z nimi "pogadać" - na żywo. Albo by się złom zapętlił, niczym WZBG w pierdolni, albo zawiesił ...albo spalił Rolling Eyes . No, nikt jeszcze nie rzucił w ich kierunku, że "pierdolą" od rzeczy, jak na jakimś zlocie hippisów, żadnych konkretów, tak jak mówię: bicie piany i "poklepywanie się po plecach". Hallelujah! Laughing Teatrzyk i przedstawienie. W zasadzie żadnych konkretów i żadnej merytoryki. NA forum p2 przepadly-by z kretesem Cool


ArchiwizaNcja Surprised (dla potomności) 18 grudnia 2017, 21:36:


viewtopic.php?p=358970#358970

viewtopic.php?p=358994#358994

viewtopic.php?p=359043#359043



Laughing Laughing Laughing Laughing następnemu sie udziela choroba WZBG ? Rolling Eyes
Najwidoczniej. Rolling Eyes

Szkoda tylko, że zapomniał przy okazji zarchiwizować to:

WZBG takiej fuszerki by nie odstawił, trochę jeszcze grzankowi brakuje do mistrza

no tak to bywa gdy administracja blokuje zwykłą możliwość poprawienia posta.

bimi:
Cytat:
Ze swoim talentem do "ekonomii", ci debile powinni pracować w kabarecie, na czele ze szczekanem, chemicolo i tym jego kurwa całym wilkiem z Wall Street Jordanem Belfortem.
WTF Up? ...to powiadasz, że masz talent? Kabarecie powiadasz?? No tak , bo ty się akurat wyznajesz na ekonomii... Trzymajcie mnie! Pewnie niezgorzej niż te ratajczaki co je przed chwilą przywołałeś, w końcu po szkole jesteście tej samej: austriacko-talmudycznej. -Jordan Belfort??- aż musiałem na googlach sprawdzić kto zacz..






_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
Ile maksymalnie może trwać potwierdzenie transakcji?

Jak dasz za małe fee to się nigdy nie potwierdzi.
Jak dasz wystarczająco duże fee - losowo.

Cytat:
I co w sytuacji jak takowa nie zostanie potwierdzona?

Wtedy technicznie rzecz biorąc nie wysłałeś bitcoinów, więc możesz je wysłać raz jeszcze.
Z tym że detale (jak to zrobić) są tu już zależne od konkretnego walleta (softu), którego używasz.


Czyli generalnie bitcoin wróci z powrotem po jakimś czasie?
Dla testu sprawdzałem przesłanie bitcoin z jednego portfela na drugi, raz zostawiłem ustawienia jako default drugim razem obniżyłem prowizję kilka razy. Pierwsza transakcja potwierdziła się w 10 minut, druga trwa już 5 dni:)
Są to małe kwoty, rzędu 0,0009 BTC Wink
Po prostu przed przesyłaniem poważniejszych wartości wolę przetestować co i jak.
I interesuje mnie czy jest jakiś konkretny czas po którym np. transakcja wraca, lub "wyparowuje"?
Używam BitCoin Core bardzo prosty portfel.
Chyba, że możesz polecić coś lepszego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 19 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli generalnie bitcoin wróci z powrotem po jakimś czasie?

Technicznie rzecz biorąc, to nigdy nie wyszedł, wiec nie musi wracać.

Z tym że zazwyczaj software portfela od razu po wysłaniu transakcji blokuje środki, aż do czasu ich potwierdzenia.

Jeśli transakcja nie potwierdzi się przez ileś godzin lub dni, to powinien odblokować, z tym że tak jak mowie, zależy to już od konkretnej implementacji.

Czasem najszybciej odblokować resetując stan portfela do stanu sprzed wysłania transakcji, która się nie potwierdza.
Np. w większości aplikacji na telefon z androidem można skasować wszystkie dane aplikacji portfela (w ustawieniach telefonu), po czy zainicjować portfel od nowa zbackupowanym wcześniej seedem (najczęściej jest to lista 12 lub 24 wyrazów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
sprawdzałem przesłanie bitcoin z jednego portfela na drugi, raz zostawiłem ustawienia jako default drugim razem obniżyłem prowizję kilka razy. Pierwsza transakcja potwierdziła się w 10 minut, druga trwa już 5 dni:)
Są to małe kwoty, rzędu 0,0009 BTC Wink


Pan Piotr świetnie ujął problem zależności softu portfela i tego co stanie się z transakcją NieDoplaconą . Ośmielę się dodac dwa grosiki odde mnie.

Jak słusznie zauważyłeś są to niewielkie kwoty, wręcz w chuj niewielkie Wink dlatego też nic ci nie szkodzi podnieść opłatę za tą transakcję jeśli ci zależy na niej a jeśli nie to tu masz stronę na której podawane są przewidywane czasy potwierdzenia transkacji w zależności od uiszczonej opłaty: https://bitcoinfees.earn.com/
W chwili pisania tego postu najbardziej ekonomiczna i jednocześnie gwarantująca dostarczenie środków to okolo 120 sat za 1byte transakcji. cos okolo 4 USD. Srednia wielkosc kazdej transakcji to 220KB - wiec sobie policz

Generalnie rzecz biorąc kazda wyslana do sieci transakcja trafia do basenu/pola/ Pamięci - można to porównać:

kazda transakcja to ryba
uiszczona oplata za transakcję określa wielkość ryby
minerzy/ rybacy - generalnie zainteresowani sa duzym połowem
Walczą o najgrubsze ryby - płotki pozostawiaja na pozniej

Wzrastające opłaty na BTC spowodują że do codziennych płatnośći zaczniemy wykorzystywać "coś" tańszego.

Niestety bułek masła i mleka nie kupisz już za BTC w osiedlowym sklepiku - marzenie świetej pamięci @okebit1 nie spełniło się... Very Happy

Polecam ZCLassic - masz tam opcję wysylania srodków na 2 rodzaje adresow - transparentny - tak jak w bitcoinie czyli widziany przez wszystkich otwartym tekstem w blockchainie. I drugi prywatny - widziany w blockachainie tylko przez ciebie i strone do ktorej wyslales fundusze. Opłaty w CHUJ tanie. 100 x mniej niz na btc.

Polecam tym bardziej że za chwilę kazdy posiadacz 1 ZCLassic stanie się posiadaczem 1Bitcoin Private.
pogoogluj Zclassic bitcointalk ANN - przeczytaj uwaznie 3 ostatnie strony watku. To wszystko i jakże niewiele... Smile
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Power of HODL
tudzież HOLD

Smile dla was bitcoinersi Very Happy

[/youtube]
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:24, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to dla wszystkich Pań, wyłacznie posiadających klucz prywatny, na love... Very Happy mam nadzieję że zjedzie do 12-13 dziś - wybaczcie - po prostu chcę odkupić! Twisted Evil Very Happy
Twisted Evil Very Happy
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:55, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..." Beacause I HOLD to all your BODY" Very Happy Smile Twisted Evil
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dobre .

Cytat:
„Nie ma przyszłości": współzałożyciel bitcoin.com sprzedał swoje bitcoiny .

Współzałożyciel bitcoin.com Emil Oldenburg oznajmił, że bitcoin nie ma perspektyw jako waluta handlowa.


„Mogę powiedzieć, że inwestycje w bitcoin są najbardziej ekstremalnymi inwestycjami, które można zrobić. <8230> Ludzie zaczną pozbywać się bitcoina, gdy tylko zrozumieją, jak działa ta kryptowaluta" — cytuje Business Insider słowa przedsiębiorcy.


Według słów Oldenburga głównym problemem bitcoina jest wysoka prowizja i spadająca prędkość przelewów. Przedsiębiorca podkreśla, że zdolność przepustowa sieci jest ograniczona „wielkością bloku" — pamięci przechowującej zapis transakcji. Z tego powodu kryptowaluta nie jest płynna i inwestycje w nią są bardzo ryzykowne. Inwestor sprzedał wszystkie swoje bitcoiny, ale nie zrezygnował z kryplowaluty kompletnie, dokonując wyboru na rzecz Bitcoin Cash.
Według niektórych danych prowizje za transakcje w bitcoinach podwajają się co trzy miesiące. Jednocześnie potwierdzenie jednej operacji zajmuje przeciętnie 4,5 godziny — podaje Business Insider.

Firma bitcoin.com zarządza jednym z największych portali branżowych i udostępnia narzędzia do inwestycji w bitcoin. Na portalach firmy jest zarejestrowanych ponad 500 tys. portfeli kryptowalutowych.

W ubiegłym tygodniu kurs bitcoina pobił rekord, przekraczając 20 tys. dolarów. W ciągu roku szczytowa cena tej kryptowaluty wzrosła 20-krotnie.
https://pl.sputniknews.com/gospodarka/20.....ptowaluta/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a ty przypominasz pajaca, co próbuje zwrócić na siebie swoją uwagę, skacząc jak małpa i bredząc od rzeczy.



ty nie przypominasz pajaca, ty jesteś pajac który bredzi
aż dziw bierze, że aż taki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę rosnącą ostatnio cenę BCC (Bitcoin Cash):

https://www.bitmarket.net/market.php?market=BCCPLN

warto przypomnieć, że wszyscy Ci którzy w dniu 1.08.2017 mieli w swoich (podkreślam swoich) portfelach BTC, posiadają po forku taką samą ilość BCC na swoim koncie.
Jak to zrobić np. tu:

https://www.bitcoin.com/guides/how-to-access-your-bitcoin-cash-bcc-bch

co do skalowalności BTC (już "prawie" jest Very Happy):

https://www.coindesk.com/lightning-last-.....ost-ready/

Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
To jest dobre .

Cytat:
„Nie ma przyszłości": współzałożyciel bitcoin.com sprzedał swoje bitcoiny .


Współzałożyciel bitcoin.com - tylko kto to kurwa jest???

Za to założyciel prawda2.info ciągle swoje trzyma. Smile

bitcoin.com to prywatna firma która już od wielu lat próbuje promować bitcoin na swoją mańkę.
jak na razie bez wielkich sukcesów.
jedyne co im się udało to stworzyć bitcoin cash, który teraz promują w miejsce oryginalnego bitcoina - m.in. przy pomocy tego typu bredni.
z tym że wszyscy co kupują bitcoin cash nie zdają sobie sprawy że nie jest on w ogóle bezpieczny i można go zniszczyć z użyciem zaledwie ułamka hash powera który dziś jest używany do kopania bitcoina.
co tylko świadczy o tym, że wiekszość ludzi nie ma pojęcia o tym co robi - nie kupują technologii bezpiecznej zdecentralizownaej waluty, a jedynie propagandę cieci typu współzałożyciele bitcoin.com
swoją drogą sama domena bitcoin.com została założona przez kogoś zupełnie innego, a obecni jej właściciele wydali swego czasu w chuj siana, tylko po to aby dziś móc się powoływać na tą "markę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aspelta napisał:
co do skalowalności BTC (już "prawie" jest Very Happy):

https://www.coindesk.com/lightning-last-.....ost-ready/


jeszcze trochę to potrwa, ale faktycznie prędzej czy później transakcje poza block chainem nie tylko rozwiążą problemu zbyt dużych (i ciągle rosnących) opłat za transakcje, ale także uczynią płatności natychmiastowymi.
i tutaj akurat wszelkiej maści eksperci pokazują swoja niewiedzę, skreślając bitcoina z uwagi na zbyt duże opłaty za transakcje.

internet wynaleziono w latach 80 tych, ale youtube i online video pojawiły się dopiero w XXI wieku.
to samo będzie z ewolucją aplikacji bazujących na bitcoinie - wszystko w swoim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:22, 21 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aspelta napisał:
Biorąc pod uwagę rosnącą ostatnio cenę BCC (Bitcoin Cash):

https://www.bitmarket.net/market.php?market=BCCPLN

warto przypomnieć, że wszyscy Ci którzy w dniu 1.08.2017 mieli w swoich (podkreślam swoich) portfelach BTC, posiadają po forku taką samą
Aspelta

To jeszcze warto dodac ze na tym samym kluczu pod koniec pazdziernika doszedl BTG bitcoin Gold, ostatnio Bitcoin Super no i tak dalej Smile
googlowac: Bitcoin upcoming forks
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 167, 168, 169   » 
Strona 159 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile