W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiosenne porządki - czarna lista BTC  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4203
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 14132
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 10 Mar '14   Temat postu: Wiosenne porządki - czarna lista BTC Odpowiedz z cytatem

Z dniem 24 listopada 2016 czarna lista została wyzerowana.


Jako wszechwładny dyktator strony prawda2.info, ogłaszam co postanowiłem.

Na stronie wprowadzona zostanie czarna lista BTC, w której umieszczał będę (wedle własnego widzimisię) wybrane przez mnie konta użytkowników. Osoby z owej listy pozbawione będą możliwości jakiekolwiek obrotu bitcoinami na mojej stronie. Poprzez "obrót bitcoinami" mam tu na myśli opcje wręczania/otrzymywania napiwków za posty, jak również opłacania podatku do kiszenia kapusty, oraz zarabiania na jego dystrybucji. Oczywiście nie będą też mogli doładować sobie konta.

W momencie umieszczenia na czarnej liście, balans BTC danej osoby zostanie wyzerowany, a ja oczekuje na niezwłoczną informację od rzeczonego gagatka z adresem bitcoin na który życzy sobie abym mu wysłał środki zgromadzone na jego koncie.

W ciągu pierwszego tygodnia od dodania do listy, wypłata środków z takiego konta jest bezpłatna - z każdym kolejnym rozpoczętym tygodniem opłata za wypłatę zwiększa się jednak o 0.4 mBTC. Zasada ta dotyczy wyłącznie użytkowników, co do których mam wątpliwości w kwestii tego czy wiedzą o likwidacji ich konta BTC na stronie prawda2. Środki osób które potwierdziły, że wiedzą o konieczności przesłania mi adresu do wypłaty, ale tego nie zrobiły, zostaną przesłane na wybrany przez mnie fundusz charytatywny.


Aktualna zawartość czarnej listy BTC

1) chemicloo - 117.98350 mBTC - wypłacone 2014/03/10
2) Choone - 35.79644 mBTC - wypłacone 2014/03/12
3) czekan - 1.04991 mBTC - nie odebrał przeznaczając na 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX
4) manhattanman - 0.75765 mBTC - nie odebrał przeznaczając na 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX
5) NowaPolska - 1.67472 mBTC nie odebrał (przepadło, bo koszt wypłaty depozyt)
6) thecombo - 5.59056 mBTC - wypłacone 2014/03/11
7) wunderwaffel - 0.01183 mBTC - zrezygnował z wypłaty
8) alan - 1.07988 mBTC - nie odebrał przeznaczając na 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX
9) Ordel - 45.72563 mBTC, przekane dla tokebit1, który wypłacił to na 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX
10) dipsao - 21.18607 mBTC - wypłacone 2014/03/13
11) outlaw87 - wypłacone 2014/05/20
12) grzanek - 12.57064 mBTC - zrezygnował z wypłaty
13) tokebit1 - 9.18938 mBTC - przekazane (po połowie) dla aximia oraz pszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto pierwsza transza gagatków którzy trafili na czarną listę BTC - ich konta zostały już wyzerowane i nie można im już wręczać napiwków za posty.
Osoby z tej listy proszę o jak najszybsze wysłanie mi adresu, na który życzą sobie abym przesłał ich środki.
Jak pisałem wcześniej każdy kolejny tydzień zwłoki pomniejsza kwotę o 0.4 mBTC.

Liczby w nawiasach podają stan ich konta przed wyzerowaniem (dokładnie tyle dostaną, jeśli tylko przyślą mi adres do wypłaty w ciągu tygodnia od czasu wyłania tego posta).

Kod:
chemicloo (117.98350 mBTC)
Choone (35.79644 mBTC)
czekan (1.04991 mBTC)
manhattanman (0.75765 mBTC)
NowaPolska (1.67472 mBTC)
thecombo (5.59056 mBTC)
wunderwaffel (0.01183 mBTC)


Czarna lista będzie oczywiście nieustannie rozbudowywana, w miarę napływania kolejnych reklamacji względem działania mojej strony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 10 Mar '14   Temat postu: Re: Wiosenne porządki - czarna lista BTC Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie zamierzam trzymać ich gówna w swoim portfelu, bo za bardzo mi jebie kałem. Smile


Bardzo dobra idea.

Ja i tak sie dziwiłem, ze zabezpieczasz wlasnymi srodkami BTC gostkow, ktorzy nie dosc ze nigdy nie dokonali zadnej wplaty to na dodatek piszac tony gowna drenowali je z kont tych ktorzy akurat nie pisza, dodatkowo nagradzajac sie wzajemnie za napisane bzdety. Nie wspominam juz ze te nagrody czesto byly sypane z rekawa za ublizanie tym ktorzy umozliwili im obrot BTC.
Niech sobie pisza co chca, ale nagradzac sie moga bullionkiem, ktory wczesniej sami zakupia.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:49, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz lament podniosą, że ich Szeklobimi wyruchał jak banki na Cyprze hehe Smile
Ja postuluję wrzucić na listę jeszcze tego skurwysyna Mark Karpeless Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od paru miesięcy się żule wykłócają o podatki, napiwki ich zasady i inne pierdoły - że ja ich niby na tym wszystkim okradam...

ale teraz, jak już przyszło spieniężyć ten dorobek o który tak zaciekle walczyli i końcu odpierdolić się ode mnie raz na zawsze, razem se swoimi mikrobitcoinami - to teraz się mnie pytają debile "jaki adres bitcoin mają mi podać, bo oni nie wiedzą co to takiego".

to może niech im ktoś powie jaki adres mają podać?
bo mi nie wypada.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
to może niech im ktoś powie jaki adres mają podać?
bo mi nie wypada.. Laughing

chyba ten bedzie najlepszy

1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 16:05, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa, zapomniałem napisać (ale niektórzy już się domyślili) że można zrezygnować z wypłaty.
wunderwafel np. własnie mnie poprosił żebym przeznaczył to na pomoc dzieciom z tym samym upośledzeniem na które on cierpi.

co prawda 0.01183 mBTC nie starczy im dziś raczej nawet na listek papieru toaletowego, ale liczy się gest, więc dzięki w imieniu tych dzieci, @wafel!
ale powiem im żeby to potrzymali, zamiast wycierać tym dupę - za 10 lat może być warte majątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czarnej listy dołaczo nowa osoba:
Kod:
alan (1.07988 mBTC)


następny proszę.
jeżeli będzie więcej chętnych to mogę zrobić automatyczną opcje dodawania się do czarnej listy BTC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry @Ordel - nie przyszło mi do głowy że ty tez nie chciałeś dostawać ode mnie napiwków.
Już spieszę naprawić swój błąd! Smile
Kod:
Ordel (45.72563 mBTC)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

to może niech im ktoś powie jaki adres mają podać?
bo mi nie wypada.. Laughing


tutaj specjalny fundusz na moją piwniczaną bimbrownie, a w przyszłości na dializy:

WOAP (wielka orkiestra alkoholowej pomocy)

16XqwTMYZKeW7kSum2TzSYyBwUP5bCRhDW






Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 18:30, 10 Mar '14   Temat postu: Re: Wiosenne porządki - czarna lista BTC Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jako wszechwładny dyktator]

Ty głupi szmaciarz jesteś a nie dyktator. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:40, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat że tu (na tej stronie) jestem twoim dyktatorem - tego chyba nie muszę bardziej udowadniać, niż już widać - he?
w zasadnie nikt poza debilami twego pokroju nie ma co do tego wątpliwości, że na prawda2: ja sprite - ty pragnienie.

natomiast co do szmaciarza - różne wyzwiska już słyszałem, a szmaciarz to bynajmniej nie najgorsze z nich. jakbym się jednak miał przejmować tym co myślą o mnie idioci, to byłbym chyba najbardziej przygnębionym człowiekiem na świecie. a na przygnębionego to chyba nie wyglądam, he? Smile

jedno ci mogę powiedzieć, człowieku z dupą zamiast głowy: kimkolwiek bym nie był, to jedno jest pewne: że gdybym był tobą to bym se już dawno popełnił sepuku. z tym że nie wiem czy wsadzanie samurajskiego miecza w odbyt byłoby honorowym rozwiązaniem problemu hańby w którą się sam wpędziłem. na twoim miejscu, to już chyba prędzej poprosił bym jakiegoś geja coby mnie zapiął tak, że aż bym się udusił - przyjemne z pożytecznym! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 10 Mar '14   Temat postu: Re: Wiosenne porządki - czarna lista BTC Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jako pojebany, przejebany i niedojebany a, wszechwładny strony prawda2.info, ogłaszam co postanowiłem.za bardzo mi jebie kałem. Smile
A kałem to ci nie jebie jak dymasz w odbyt swojego chłoptasia zboku obrzydliwy ? A , rozumiem ,żaden nie chce być na stale twoim narzeczonym , nie dziwię się , świński ryj z ptasim móżdżkiem plus hemoroidy to za wiele nawet dla ślepego geja .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Ale zawsze jak cię czytam to też mi jebie kałem. Choć wtedy to bardziej gnojem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisz i mnie, Bimio, do tej zacnej listy.
Rekomenduję to zresztą każdemu, kto sobie ceni niezależność.
Komfort jest ważniejszy niż te śmieszne kilka punktów.
Niech się nagradza z garścią lizusów
Bimi napisał:
Oto pierwsza transza gagatków
Kod:
chemicloo (117.98350 mBTC)
Choone (35.79644 mBTC)
czekan (1.04991 mBTC)
manhattanman (0.75765 mBTC)
NowaPolska (1.67472 mBTC)
thecombo (5.59056 mBTC)
wunderwaffel (0.01183 mBTC)
alan (1.07988 mBTC)
Ordel (45.72563 mBTC)

Zresztą i tak nie ma za bardzo komu ani za co przyznawać tych żetonów poza tymi userami.

Bimi napisał:
poprosił bym jakiegoś geja coby mnie zapiął tak, że aż bym się udusił - przyjemne z pożytecznym! Smile

No wiemy, wiemy, co cię kręci. Tylko po co ten kamuflaż z antenką-prawą ręką odstawiałeś?

A tobicio? Właził, właził i wywłaził Laughing
Nie kojarzy się wam z tym małym?
Wiem że sprawi mu przyjemność to porównanie, a niech ma Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:

Rekomenduję to zresztą każdemu, kto sobie ceni niezależność.
]

No, niezalezny jak dipsao...
Jak dla mnie to za bardzo lizałeś jajca szczekanowi tymi napiwkami w temacie BTC, i dziwię się, ze dopiero dziś się zreflektowałeś, ze nie powinieneś używać nieswojego BTC. Co innego gdybyś je sam tu wpłacił na forum. Przyznasz, że to była sytuacja bez sensu, kiedy jakieś kompletne głupoty na temat BTc były nagradzane napiwkami w tej walucie.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
Dopisz i mnie, Bimio, do tej zacnej listy.
Rekomenduję to zresztą każdemu, kto sobie ceni niezależność.
Komfort jest ważniejszy niż te śmieszne kilka punktów.

Nie no stary, jeśli cenisz sobie komfort to mam dla ciebie zajebistą radę: wypierdol z chaty wszystkie lustra, albo chociaż je pozasłaniaj kocami.
Bo mało jest rzeczy bardziej niekomfortowych niż oglądanie okrutnej facjaty totalnego debila - homofob czuje się mniej niekomfortowo oglądając paradę gejów, niż ja patrząc na twój awatar. Dobrze, że go nam choć rozmazałeś, bo jakbyś zapodał w oryginale, to by dopiero były fekalia - musiał bym umieścić na stronie w rogu czerwone kółko i jeszcze ostrzeżenie, żeby nie przeglądać przy jedzeniu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem, ze bimi nie chce finansowac ziomow ktorzy go wkurwiaja, ale mysle ze mozna by umozliwic ludziom z czarnej listy zachowania swoich kont napiwkowych jesli wplaciliby np. 0,01 bitka. niedlugo to forum w ogole przeistoczy sie w jakas pojebana klakiernie, a chyba zgodzimy sie ze nie wplynie to dobrze na poziom prezentowanych informacji. nie kumam co ci chemicloo, czy choone zawinili. wafel tez jest calkiem dobry jako opozycja do oficjalnej forumowej linii. chuj tam, twoje malpy, twoj cyrk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:44, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takiego chuja - nie będę trzymał waszych smierdzacych pieniędzy, pilnował ich i jeszcze słuchał stekania jak to was nie okradam.
Zabierać i wypierdalac!
Wpiszcie sobie w awatar adres do napiwkow i masturbujcie się nimi miedzy sobą - ale juz bez mojej pomocy, wy chuje niewdzięczne.
Dobrze wam było, ale się skończyło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol piszesz: "jako opozycja do oficjalnej forumowej linii"

To jest jakaś oficjalna linia forumowa? No to Bimi może byś ją przedstawił? Po co ukrywać?

Do tej pory naiwnie myślałem, że wystarczy dzielić forumowiczów na tych bardziej bystrych i tępaków. Ale o podzbiorze "klakierzy" jeszcze kurwa nie słyszałem!
To doszło do tego, że oprócz czytania wypocin durniów, trzeba utrzymywać szekle szczekana i pozostałych kolonizatorów durnoty, żeby nie zostać okrzykniętym klakierem?

Al Kohol, czy aby nie utożsamiłeś się za bardzo ze swoją xywką?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś to w czymś pomoże: linia forumowa jest taka, że wszyscy tu mają przejebane - z wyjątkiem mnie.
Z tym, że wszyscy co nie maja najebane w baniach, mają to w dupie - ze mną na czele.
Innymi slowy: Jebać linię forumowa! W ramach, oczywiście, dopuszczonych przeze mnie limitów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ale mysle ze mozna by umozliwic ludziom z czarnej listy zachowania swoich kont napiwkowych jesli wplaciliby np. 0,01 bitka. niedlugo to forum w ogole przeistoczy sie w jakas pojebana klakiernie



Al ale jeśli chcą sobie robić dobrze napiwkami to niech se kupią btc, wpiszą swoje adresy w stopkę i niech się tym brandzlują - czy to naprawdę takie trudne do pojęcia ? Jak dla mnie to każdy post mogą zaczynac od info ile czekan przelał btc za ostatni post dipsao czy czoonka czy odwrotnie. Nie uważasz że to jest fair?
A jeśli chodzi o klakiernię - o którą mnie tak ostatnio posądzają - poczytaj sobie stronkę nr 2 w wątku o alternatywnych kryptowalutach gdzie spieram się z adminem o hasze Smile Widać można dyskutować normalnie, można się przyznać do błędu, można to robić bez wycieczek personalnych.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam oficjalna linia forumowa przejawia sie chociazby w ikonkach na logo strony i bimi nigdy temu nie zaprzeczal. do tego mozna dolozyc rusofilie oraz swiety gral w postaci bitcoina. to tak w skrocie. akurat to, ze nie mam nic przeciwko tym dwom ostatnim nie sprawia, ze bede sie tego wypieral skoro jest to w chuj oczywiste dla kogokolwiek kto zajrzy po raz pierwszy na to forum. z kolei ty dzielac uzytkownikow na 'bystrzachy' i 'tepakow' doskonale dales przyklad czym jest klaka. cenie bimiego za to ze nikogo nie banuje, bo jest to swoisty ewenement w internetach, ale dopieprzanie jednopostowcom niespecjalnie sluzy forum w mojej opinii. jak bedziemy sie tylko poklepywac po pleckach to moze sie w pewnym momencie okazac ze rzeczywistosc rozni sie troche od naszych o niej wyobrazen. jedynie scierajace sie swiatopoglady gwarantuja zachowanie odpowiedniej czujnosci.

tokebit1 no wlasnie napisalem o tym zeby umozliwic im dalsze wymienianie sie napiwkami poprzez dorzucenie sie do puli. co do sporow z bimim to lepiej tego nie robic i kazdy z dluzszym stazem o tym wie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A takiego chuja - nie będę trzymał waszych smierdzacych pieniędzy, pilnował ich i jeszcze słuchał stekania jak to was nie okradam.Zabierać i wypierdalac! wy chuje niewdzięczne.
Dobrze wam było, ale się skończyło Smile
Sam sobie pojebusie wymyśliłeś zabawę , aby rozreklamować btc , licząc na nowych łosi do BtcPonzi , a teraz sam stękasz . Weź się lecz , bo jakoś nie zauważyłem , aby ktoś tu płakał ,że się skończyło i dobrze mu było .
Bimi napisał:
Jeśli komuś to w czymś pomoże: linia forumowa jest taka, że wszyscy tu mają przejebane - z wyjątkiem mnie.Z tym, że wszyscy co nie maja najebane w baniach, mają to w dupie - ze mną na czele.Innymi slowy: Jebać linię forumowa! W ramach, oczywiście, dopuszczonych przeze mnie limitów Smile
Innymi słowy : takie farmazony potrafi napisać tylko przećpany fred brandzlowaty o ksywie Bimi-tokebit1 .Nie wstyd ci kurwa antenku odpisywać sam sobie i to jeszcze z taką penetracją doodbytniczą ??? kurwa i jeszcze te żałosne tłumaczenie Smile
tokebit1 napisał:
Al ale jeśli chcą sobie robić dobrze napiwkami to niech se kupią btc, wpiszą swoje adresy w stopkę i niech się tym brandzlują - czy to naprawdę takie trudne do pojęcia ? Jak dla mnie to każdy post mogą zaczynac od info ile czekan przelał btc za ostatni post dipsao czy czoonka czy odwrotnie. Nie uważasz że to jest fair?A jeśli chodzi o klakiernię - o którą mnie tak ostatnio posądzają - poczytaj sobie stronkę nr 2 w wątku o alternatywnych kryptowalutach gdzie spieram się z adminem o hasze Smile Widać można dyskutować normalnie, można się przyznać do błędu, można to robić bez wycieczek personalnych.

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 11 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Sam sobie pojebusie wymyśliłeś zabawę , aby rozreklamować btc , licząc na nowych łosi do BtcPonzi , a teraz sam stękasz . Weź się lecz , bo jakoś nie zauważyłem , aby ktoś tu płakał ,że się skończyło i dobrze mu było .

Płakanie byłoby oznaką słabości - wiadomo że płaczą po kątach Smile
Natomiast moja zabawa dalej trwa - ty się o mnie szczekan nie martw.
Z tym że już bez ciebie i paru innych niedorozwojów, biedaku - znowu was społeczeństwo porzuciło.
Ale nie martw się - zawsze możesz pójść do kościoła i się pomodlić. Zabierz ze sobą alkohola, to może jeszcze flaszkę tam ojebiecie, a kto wie - jak weźmiecie ze sobą iPhona, to jeszcze i mi coś dojebiecie przy okazji swoim jednym postem.

Stary rozejrzyj się, nigdy nie było lepiej - nie sądzisz?
A wiosna się nawet jeszcze na dobre nie zaczęła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiosenne porządki - czarna lista BTC
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile