W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156555
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najbardziej znanych przedstawicieli historii rewizjonistycznej
to prof. Robert Faurisson, 77-letni Francuz, niejednokrotnie prześladowany przez współczesną inkwizycję.
Ta XX i XXI-wieczna inkwizycja jest orężem do walki z naukowcami i publicystami, z heretykami krytykującymi ustalenia światowego Ministerstwa Prawdy Historycznej, inkwizycja dbająca o niczym niezakłócony społeczny odbiór mediów masowych o prawdzie historycznej /w l. 1933 – 1945/ dotyczącej losu rasy wybranej. Te prawdy zostały dla „naszego” dobra ustalone ostatecznie i nieodwołalnie, a każdego, kto odważy się myśleć inaczej będzie represjonowany.
Ta prawda, niczym nowa światowa religia nie może być już nigdy przez nikogo podważana.
Tylko, co z naszą naturą, z naszym zdrowym rozsądkiem, który każe wątpić w prawdy narzucone nam siłą i pod przymusem.
Dziś prof. Faurisson, ten 77-letni wybitny naukowiec odbywa karę pozbawienia wolności we francuskim więzieniu.
We Francji ojczyźnie wolności i demokracji.
Wolności i demokracji …. ale dla „nas”. Nie - dla nas.
Ten odważny Francuz tak kpił z religii holokaustu, pisząc odwołanie swej „herezji” /poniżej ze skrótami, oryginalna wersja: „Prawda historyczna czy prawda polityczna” ,Serge Thion/
/Raport Gersteina, o którym mówi prof. Faurisson – to jeden z fundamentalnych dokumentów, na którym opiera się oficjalna wersja holokaustu.
Dokładniej o tym – najbliższym razem./

…Ja, Robert Faurisson stawiam się osobiście przed tym
sądem, przed Wami, Wysocy i Wielce Czcigodni sędziowie, którzy powołani
zostaliście przez Ligę Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi jako Wielcy
Inkwizytorzy; stoję przed Wami trzymając w ręce raport Gersteina. Przysięgam, że
zawsze wierzyłem i wierzę, i dzięki antyfaszyzmowi, będę nadal wierzył we
wszystko, co święta apostolska Liga Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi
uważa za prawdę, w to, co głosi i naucza. Jej Świątobliwość Telewizja pouczyła
mnie, że nie wolno mi trwać przy fałszywym poglądzie, że istnienie komór
gazowych do zabijania Żydów opiera się na domniemaniach, które z kolei opierają
się na plotkach i sprzecznych zeznania, i że nie wolno mi, tej fałszywej doktryny
prezentować, bronić i upowszechniać w mowie i piśmie, gdyż jest ona sprzeczna z
Świętą Doktryną Urzędową. Ponieważ tę potępioną doktrynę przedstawiałem w
rozmaitych tekstach, które pisałem i publikowałem, jestem podejrzany o ciężką
herezję. Dlatego, aby oddalić to jako ciężkie w oczach inkwizytorów i wszystkich
uczciwych antyfaszystów podejrzenie, pragnę ze szczerego serca i z
antyfaszystowską pobożnością wyrzec się błędów i uchybień wobec prawdziwej
wiary; przysięgam, że w przyszłości nie będę ani w mowie ani w piśmie stwierdzali
niczego, co mogłoby wywołać wobec mnie podobne podejrzenia; jeśli natknę się na
odstępstwa od wiary, zamelduje o tym temu sadowi, Świętej Lidze Przeciwko
Rasizmowi i Antysemityzmowi lub policji w moim okręgu. Przysięgam wypełnić
wszystkie kary nałożone na mnie i mogące być nałożone w przyszłości przez ten
sąd, I poddaje się, jeśli miąłbym złamać któreś z moich przyrzeczeń i ślubów,
wszystkim wyrokom i karom, które nałożą na mnie organa stworzone do ścigania
takich jak ja winowajców. Tak mi dopomóż Święta Telewizja i oryginał raportu Gersteina, który trzymam w reku… "

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img143.imageshack.us/img143/7524/wizniowiewdachauzl5.jpg

Z muzeum w dachau pochodzi to zdjecie:
Wizniowie maszerujacy do kuchni po posilek.Podpis mowi ,ze maszerowali tak 3 razy dziennie.
Na szkielety tez nie wygladaja.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zgadzam sie co do tego, ze pan jerzy z deka śmieci.

_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posted: 18 Nov 2007 02:30 pm Post subject: Re: Oto dwa wczesne opowiadania "holocaustu" z Tal

--------------------------------------------------------------------------------

jersko wrote:
Oto dwa wczesne opowiadania "holocaustu" z Talmudu:

Gittin 57b. twierdzi, że cztery miliardy Żydów bylo zabitych przez Rzymian w mieście Bethar.

Gittin 58a twierdzi, że 16 milionów żydowskich dzieci było zawiniętych w zwoje i spalonych żywcem przez Rzymian. (Starożytna demografia wskazuje, że nie było 16 miliony Żydów na całym świecie w tamtym czasie, dużo mniej niż 16 milionów żydowskich dzieci, czy cztery miliardy Żydów). "



Witaj Jersko.
Prawda to swieta bo prosto z Talmudu pochodzi. Przeczytaj moj artykul na tym forum . Zydowskie Klamstwa czesc 2. Wytlumaczylem to tam dokladniej, a jesli bys Bog bron nie wierzyl w to co napisane , to zapytaj naszej zydoweczki Elken on ci to wytlumaczy skad sie biora te numery.
Cezar
_________________
Gdy cie opluwaja to znaczy ze powiedziales PRAWDE. Gdy policja stuka do twych drzwi to znaczy ze powiedziales
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze: to zdjecie od pana Jerzego , z "kominkiem" ...nie zostało zrobione w Oświecimiu ...
(w otoczeniu oświecimskiego krematorium nie było takich baraków jak te w tle, a krematoria Brzezinki (wraz ze swoimi "kominkami") zostały wysadzone ...pierwsze jesienią 1944 w czasie buntu zonderkomando, ...następne zaś przed wkroczeniem Armii Czerwonej)

po drugie: zdjecie z krematorium Auschwitz jest prawdziwe, ale komentarz nie ...

otóż w Auschwitz nie prowadzono kremacji na masowa skalę i jakby to nie zabrzmiało trzeba wiedzieć, że pełniło ono role ""sanitarne ...czyli inaczej mówiąc służyło do kremacji więźniów zmarłych z wycięczenia, oraz zakatowanych przez hitlerowców ...


po trzecie ... drzwi "z szybą" na które pan Jerzy zwraca uwage zostały wprawione po wojnie, dla "wygody" zwiedzajacych kiedy krematorium jest zamkniete ...(a tak ...czasem prowadzi się w nim pewne prace konserwacyjno-porządkowe) ...

skad w takim razie ten milion ofiar...?

otóż do eksterminacji ludzi (u nas nigdy nie wyrózniało się Żydów czy Polaków ...ale zawsze mówiło się o ludziach) w Brzezince służyły: 2 duże krematoria przy rampie kolejowej, krematorium - "domek doktora" i szereg stosów wokół obozu ...po których do dzisiaj znajduje się popioły i przepalone kości ...


mieszkańcy okolicznych wiosek dobrze pamietają ten tłusto-słodko-mdlacy dym ciagnacy z nad Birkenau, ...dobrze też pamietają tłuste plamy na powierzchni wody w wiadrach pozostawionych na noc przy studni lub przed progiem chałpy ...

dobrze pamietają ten strach ...kiedy ktoś uciekł z obozu, a komando szukające zbiega przyjeżdzało i kazało rozrzucać obornik w którym mógł się on ukryć ...a wtedy (gdyby go tam znaleziono) gospodarz wraz z całą rodziną szedł pod mur ...

dobrze pamietają te krzyki i ujadanie psów rozdzierajace nocną ciszę kiedy w Birkenau roaładowywano transporty z ludźmi ...


Wiem ... i tak mi nie uwierzycie ...

nie byłem świadkiem tamtych wydarzeń...ale urodziłem się, wyrosłem i wychowałem się wśród świadków oraz tych, którzy sami przeszli przez Auschwitz ...




Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze: to zdjecie od pana Jerzego , z "kominkiem" ...nie zostało zrobione w Oświecimiu ...
(w otoczeniu oświecimskiego krematorium nie było takich baraków jak te w tle, a krematoria Brzezinki (wraz ze swoimi "kominkami") zostały wysadzone ...pierwsze jesienią 1944 w czasie buntu zonderkomando, ...następne zaś przed wkroczeniem Armii Czerwonej) "

Boruta
masz racje.
Ale podpis stanowczo twierdzi ,ze to zdjecie autentyczne chociaz to falsz do potegi!

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie :

[url] http://www.onethirdoftheholocaust.com/ mozecie zobaczyc cos unikalnego. [/url]

Jest tam 30 krociutkich filmow traktujacych poszczegolne etapy holo-mitu "medrca szkielkiem i okiem" czyli z naukowego tylko i wylacznie podejscia.

Zobaczcie sami ile warte sa holo-brednie wydobyte na swiatlo dzienne.
W chwili obecnej z bogatej kolecji komor roznych roznistych,ktore zgodnie z zydowskim stanowislkiem mialy brac czynny udzial w pozbawianiu ich zycia ocalaly w holo-propagandzie jedynie "kommory gazowe' a i te tylko "na polskiej ziemi".

Pomimo desperackich wysilkow holo-klamcow nie udalo sie dluzej podtrzymac i utrzymac przy zyciu bredni o "komorach gazowych" w Dachau,Mathausen i innych obozach na terenie owczesnej Rzeszy .
Nawet Wiesethal musial to publicznie oznajmic.

Oczywiscie nikt dzisiaj nie wspomina nawet o np. komorach parowych gdzie Zydow gotowano goraca para.
A szkoda.
Bo przeciez przedstawiciel zydowskiego rzadu osadzonego w Warszawie w 1945 roku niejaki "Dr.Tadeusz Cyprian" dostarczyl dokumenty,ktore byly przedlozone Trybunalowi w Norymberdze , a ktore nie pozostawialy zadnych watpliwosci co do tej kulinarnej metody unicestwiania Zydow.
Ciekawe gdzie te dokumenty sa dzisiaj?

A co z dokumentami mowiacymi o komorach prozniowych?
Elektrycznych ? Gazowych -dieslowskich?

Wstyd sie przyznac ,ze kiedys byly i dlatego holo-klamcy omijaja ten teren jak zaminowany.

A moze cos o masakrze w Babim jarze?
Wedlug holo-hiostorykow zginelo tam -rozstrzelanych- od 200 do 700 tysiecy Zydow.
Rozrzut wlaciwy holo-bredniom.
Podobnie jak w innych relacjach: 4 miliony...8 milionow...
Wracaja do tej rozpadliny na przemiesciach Kijowa.
Nie ma trupa,nie ma sprawy.

A trupa nie ma bo zgodnie z kolejna zydowska brednia tuz przez zajeciem tych terenow przez sowietow hitlerowcy przywieli 360 wizniow (oczywiscie Zydow) i ci przez 3 tygodnie wykopywali i pali zwloki pomordowanych wspolplemiencow aby slad nie pozostal.
Tym,ktorzy maja pod reka kalkulator proponuje male doswiadczenie :
Przyjmijmy ,ze tych "zjaranych' w Jarze bylo 200 tysiecy.
3 tygodnie to 21 dni.
Zaloga kopaczy liczyla 360 osob.
Ile cial -wykopanych i spalonych -regularnie,dzien w dzien ,przypada na jednego "palacza"?

A co bedzie jesli przyjmiemy wersje w ktorej w Babim Jarze byly ciala 700 tysiecy rozstrzelanych Zydow?
3 tygodnie..
360 kopaczo-palaczy
i 700 tysiecy do odkopania i spalenia.
Odkopania (czym) i spalenia (JAK?)

Ile tysiecy cial przypada na jedna dniowke kazdego kopaczo-palacza?

I oni chca zeby czlowiek przy zdrowych zmyslach w te brednie uwierzyl.

Ale dlatego wlasnie jaka kolwiek proba prawidlowego zbadania tych bredni spotyka sie z dzikim zydowskim wrzaskiem.

Niech wrzeszcza.
Prawda -nawet jesli mowiona szeptem i tak jest lepiej slyszalna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
...masz racje.
Ale podpis stanowczo twierdzi ,ze to zdjecie autentyczne chociaz to falsz do potegi!...
nie obchodzą mnie podpisy , ....obchodzą mnie fakty ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
...masz racje.
Ale podpis stanowczo twierdzi ,ze to zdjecie autentyczne chociaz to falsz do potegi!...
nie obchodzą mnie podpisy , ....obchodzą mnie fakty ...


Pozdrawiam Cool


Mnie tez
Dlatego nie obchodzi mnie jaki jest podpis.

Ciesze sie ,ze sie zgadzamy
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
...Ciesze sie ,ze sie zgadzamy
Jerzy
nie zupełnie i tylko w tej kwestii, a mianowicie, że nie interesują nas podpisy ale fakty, te zaś interpretujemy zupełnie inaczej ...


tam gdzie pan widzi niwłaściwy podpis gotów jest zakwestionować same fakty, ...ja zaś odnoszę to do miejsca i faktów, o których ten "podpis" mówi ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ile wg pana Jerzego zginęło żydów w Oświęcimiu?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:46, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
To ile wg pana Jerzego zginęło żydów w Oświęcimiu?

Tylu ile mowi o tym raport Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza i archiwum w Bad Arolsen.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:47, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
najważniejsze jest to ,że ludzie którzy przeżyli wojnę,mordy,gwałty wiedzą jaka jest prawda...nam pozostaje książka i wyklady...


Nie ograniczaj sie do ksiazek
Sa ludzie tacy jak np.Tiess Christiansen ,krtory byl zolnierzem Wehrmachtu niedaleko Oswiecimia i odwiedzal oboz bardzo czesto.
Poniewaz byl uczciwym czlowiekiem widzac zalewanie nas holo-bzdetem napisal ksiazke o tym co widzial.
W rezultacie jakis sukinsyn oblal mu twarz kwasem.
Tak wyglada dyskusja z nimi.
Zapytaj prof,faurissona ile razy byl napadniety i skpany tak ,ze prawie go zabili.
A potem przeczytaj to co ja i mnie podobni pisza:my nie negujemy tego ze Niemcy w okresie II wojny to byli okupanci i bandyci.
Ale jesli ktos mi piepsz,ze w bylym schronie przeciwlotniczym ,z ktorego sowieci usuneli sciany po wojnie byla "komora gazowa" to wybacz.
Oficjalna ,dosc pokretna wersja mowi:
F.Piper:
"Najpierw byla komora gazowa ,potem hitlerowcy zrobili z niej schron przeciwlotniczy,potem po wojnie przywrocono ja do stanu ORYGINALNEGO.
Pozol ,ze cos ci powiem jako wlasciciel i pracownik jednoczewsnie firmy budowlanej od lat 25 :
STROPY ,wzmocnione stropy takie jak w tym pomieszczeniu MUSZA BYC LANE Z ZELBETONU OD POCZATKU (kwestia odpowiednich szalunkow) JESLI POMIESZCZENIE MAM BYC SCHRONEM.
Tego typu uzbrojenia nie mozna "przykleic do sufitu " pozniej jesli zmienisz zdanie co do uzytecznosci danego pomieszczenia.
Gdyby tak bylo ,to zamiast wyburzenia scian tylko,sufitowe "wzmocnienia" przeciwlotnicze tez powinny odpasc.

A te sie ,cholera,trzymaja.
Polecam wywiad Pipera z Colem
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:49, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam gdzie pan widzi niwłaściwy podpis gotów jest zakwestionować same fakty, ...ja zaś odnoszę to do miejsca i faktów, o których ten "podpis" mówi ... "

Ja oceniam I JEDNO I DRUGIE.
Jesli widze sowieta przy drewnianym kominku obitym papa, z drewnianym deklem w reku a na dodatek ma to byc "wlot ktorym ss-man wrzucal trucizne" to calosc jest podwojna bzdura.
Nawet bez podpisu to tylko bzdet.
Popatrz raz jeszcze jak wygladaja drzwi do prawdziwej komory gazowej i porownaj.
Tylko tyle.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, mam prośbę!

Jeżeli to możliwe to zrób dla Jerzego nowy wątek i przekierowywuj tam jego posty. Są one wystarczajaco monotematyczne aby umieszczać je w takim wątku autorskim. A osoby które będą chciały polemizować lub popierać Jerzego, w prosty sposób do niego trafią. Ponadto zgadzając się z szanownymi przedmówcami uważam że należy zwrócić uwagę na nikłą granicę pomiędzy wolnościa wypowiedzi a przestępstwem wynikajacym z "kłamstwa oświęcimskiego". Wypowiedzi Jerzego trzeba bedzie niestety kontrolować. Ta strona i to forum jest zbyt cenne aby nanrazać jej istnienie poprzez publikację wypowiedzi Jerzego. A swoją drogą, jeżeli to jest po prostu najzwyklejsza prowokacja? Albo co gorsza atak na niezależne strony zgłębiające nieygodne tematy?

Prawdę mówiąc to mam mieszane uczucia czytając posty Jerzego. Mój dziadek, podoficer 31 pułku Strzelców Kaniowskich zginął w Groos Rosen. To co mówi Jerzy rani i będzie raniło wiele osób zaglądających na to forum.

Sądzę że umieszczanie wypowiedzi Jerzego na forum ogólnym zdeprecjonuje edukacyjną wartosć tego portalu. Wiele osób szukając prawdy w innym aspekcie niż ten który proponuje Jerzy po prostu nie będzie tu zaglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
gnosis napisał:
To ile wg pana Jerzego zginęło żydów w Oświęcimiu?

Tylu ile mowi o tym raport Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza i archiwum w Bad Arolsen.

Jerzy


Czyli ile?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
badanich angielskich pod katem przydatnosci i bezpieczenstwa silnikow NA ROPE pod ziemia.

Jerzy


Jerzy Ulicki-Rek jesli twierdzisz że w zamkniętym kontenerze samochodu tlenek węgla z disla cie nie zabije to twoje badania i doświadczenie z którego jesteś tak dumny jest psu na bude

spaliny diesla:
Tlenek azotu
Ditlenek azotu
Tlenek węgla
Ditlenek siarki
Formaldehyd
Aldehydy
Benzen
Toluen
Benzo[a]antracen
Benzo[b]fluoranten
Benzo[k]fluoranten
Benzo[a]piren
Benzo[e]piren
Chryzen
Piren
badania angielskie powiadasz ,pod katem szkodliwości?
w kopalni?
a nie lepiej sie posiłkować współczesnymi badaniami polskich inżynierów?
np w zajezdni autobusowej Smile

poza tym panie Jerzy zapomniał pan dodać że do silniki używane w kopalniach zasilane są specjalnie modyfikowaną ropą w celu jak najmniejszej emisji szkodliwych substancji
stąd te optymistyczne wyniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam pomyslowosc tych ,ktorzy podrzucaja tu argumenty.mamy nawet "specjalnie modyfikowana rope".
Tyle tylko ,ze badania o ktorych mowie byly prowadzone w 1954.

Ale to wszystko fraszka: przerazajace I JA MOWIE TO POWAZNIE:PRZERAZAJACE JEST TO ,ZE DLA NIEKTORYCH Z WAS PRZESTRZEGANIE JAKIEGOS PARAGRAFU JEST WAZNIEJSZE NIZ WOLNOSC SLOWA I WOLNOSC BADAN NAUKOWYCH.
MOZE POWIECIE MI MADRALE DLACZEGO W TAKIM RAZIE NIE BYLO zadnych EKSUMACJI NA TERENIE OBOZOW?
MAMY TECHNOLOGIE WYSTARCZAJACO DOBRA ABY ZBADAC DNA MROWKI ZATOPIONEJ W KAWALKU STAREJ ZYWICY (pomysl wykorzystany potem w filmie) ,zbadac przyczyny smiercia jakiegos faraona zagrzebanego w piasku pustynnym przez 2 tysiece lat.
Dlaczego NIE UZYC TEJ CALEJ CUDOWNEJ TECHNOLOGII I TAKIM NIEDOWIARKOM JA JA I SETKI INNYCH NIE POKAZAC "CALEJ PRAWDY"
Wiecie dlaczego?
Bo wtedy trzeba by sie okazalo ,ze ten caly zydowski holokaust to kit na rope na lkaczych lapach.
Zniknalby wargument szantazu.
A moze porozmawiamy i o innych ofiarach?
50 milionow nie -Zydow?

'HOLOCAUST' ZNACZY CALOPALENIE .
Dlatego Zydzi tak kurczowo trzymaja sie tej nazwy i z uporem usiluja utrzymac na nia monopol aby pasowala do ich propagandy i religii ,ktora mowi ,ze dopiero wtedy gdy 6 milionow zydow zostanie spalonych powstanie ich panstwo.

ktos ma moze jakie argumenty na konkretny temat?
Brak, na przyklad, zabarwienia scian na niebiesko w pomieszczeniu gdzie rzekomo "zagazowano" pare milionow Zydow?


W tym samym pomieszczeniu z ktorego fryzjer ABRAHAM BOMBA WYCHODZIL NA 10 MINUT NA CZAS GAZOWANIA a potem wracal po to aby WENATRZ KOMORY GAZOWEJ OBCIAC WLOSY NASTEPNEJ PARTII.pPOtem Bomba wychodzil ,potem gazowali,potem BOmba wracal ...
MOZE KONKRETNA WIEDZE O TYM JAK DZIALA SRODEK OWADOBOJCZY O RYNKOWEJ NAZWIE ZYKLON B UZYWANY NAWET W PRL W LATACH 80 TYCH?


Jesli takie macie argumenty to prosze mi nie ublizac zachecaniem do dyskusji.

Czy ktos z tych mowiacych co wie pofatygowal sie aby zagladnac tutaj :

http://www.onethirdoftheholocaust.com/

Nie,a szkoda bo moze czegos sie dowiecie.
A moze ogladaliscie nagranie wywiadu jakiego dzielnemu Zydowi ze Stanow udzieli F.Piper?
tez nie?
A co macie ?
Informacje ,ze to cvo mowie narusza jakis faszystowki paragraf?
W takim razie ci ,ktorzy walczyli z hitlerowcami aby byc w zgodziez prawem nie powinni nic robic.
BO TO WSZYSTKO; RUCH OPORU,ZAMACHY ITP bylo przeciez NIELEGALNE i niezgodne z prawem.
TAKIE JEST TO WASZE BIEDNE MYSLENIE I TA WASZA biedna logika.


Jerzy

ps.
a nie lepiej sie posiłkować współczesnymi badaniami polskich inżynierów?
np w zajezdni autobusowej "
Prosze bardzo
Pokaz co masz i czy to udowdni teze holo-kanciarzy?

"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile tych żydów zamordowali panie Ulicki??
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
...poza tym panie Jerzy zapomniał pan dodać że do silniki używane w kopalniach zasilane są specjalnie modyfikowaną ropą w celu jak najmniejszej emisji szkodliwych substancji
stąd te optymistyczne wyniki
małe sprostowanie Scorpio Cool ...(jako, że sam obsługiwałem ciagnik spalinowy w kopalni) ...
otóż nikt nie (jak Ty to nazwałeś) "modyfikował" ropy (raz w tygodniu przyjeżdżała cysterna z trzebińskiej rafinerii, która zasilała nasze zbiorniki oraz lokomotywownie na powierzchni)...po prostu spaliny, które opuszczały kolektor wydechowy przechodziły przes specjalne urzadzenie (filtr wodny) gdzie wytracano tyle niebezpiecznych czastek ile tylko było mozliwe ...reszta wydostawała się do atmosfery kopalnianej, a ta jak wiemy jest w stałym wymuszonego ruchu ...i z predkoscia do kilku m/s spaliny wraz z zuzytym pradem powietrza wydostawały sie na powierzchnię ...

tyle jezeli chodzi o to "jak to działa" ...


co do uwag (ws.smiercionosnego składu spalin ) pod adresem Jerzego, to masz rację ...ale

...muszę zaznaczyć, że chodzi tutaj o to, iż w kazdym zamknietym pomieszczeniu spaliny są zabójcze ...co jest oczywiste jak słońce na niebie ...

jednak porównania z kopalnią, gdzie priorytetem jest "wentylacja" nie było trafione ...



Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
...(jako, że sam obsługiwałem ciagnik spalinowy w kopalni) ...


ok pewnie takie modyfikacje istnieją tylko na papierze jako zalecenia bhp-owców,natknąłem sie na to info przypadkowo



jako że Jerzy Ulicki-Rek zajmuje się tym tematem od lat i jest niewątpliwie specjalistą w tej dziedzinie mam pytanie

jak długo przeżyje człowiek oddychający spalinami z kolektora wydechowego doprowadzonymi do zamknietego kontenera? 15 min,pół godzinki czy tylko dostanie podraznienia gardła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak długo przeżyje człowiek oddychający spalinami z kolektora wydechowego doprowadzonymi do zamknietego kontenera? 15 min,pół godzinki czy tylko dostanie podraznienia gardła? "
Pozwolisz ,ze odszukam w moim archiwu dokladne materialy na temat znikomej szkodliwosci spalin diesla w porownaniu z zabojczymi silnikami benzynowymi.
Nie slyszalem jeszcze zeby hitlerowcy gazowali kogos w szczelnych kontenerach.
Ale nawet w takiej sytuacji "gazowanie" trwalo by dluzej niz 10-15 minut .
Nawet gdyby spaliny diesla okazaly sie nagle smiercionosne.
To nia ja to wymyslilem tylklo holo-fanatycy.
i to ONI musza udowdnic ,ze to mozliwe i prawdopodobne z praktycznegi i naukowego punktu widzenia.
Mozesz to udowodnic?
Bo jesli nie, to tak dlugo jak nie udowodnisz rtego typu gadanie bedzie tylko bajdurzeniem.
Stary Zydowski chwyt: chodzilem po wodzie.
Nie wierze ,ze chodziles.
Udowodnij ,ze nie chodzilem.'
tak wyglada dialog z holo-fanatykami.
A my mowimy :UDOWONIJ ,ZE CHODZILES PO WODZIE.

I tu juz trzeba nas pakowac do wiezienia bo to jedyna odpowiedz dla niewierzacych jak maja holo-fanatycy.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że wdychał pan te spaliny dizlowskie przez 20 minut i stąd to objawienie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze pan Jerzy nam powie że głodzeni Żydzi nie umierali z głodu, tylko byli na tyle chudzi i letcy że na komarach odlecieli. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ulicki To ile tych żydów?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 108, 109, 110   » 
Strona 4 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile