W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156834
Strona:  «   1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Leon




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 03 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w odpowiednim temacie zadaję pytanko ale może nie dostanę opier....
Jakiś czas temu przeczytałem coś w stylu "że we Francji jest zakaz badania holokaustu". Nie wiem czy to tutaj na forum czy na "stopsyjonizmowi" czy jeszcze gdzieś. Za dużo informacji jednocześnie.
Możecie mi podrzucić jakiegoś linka do takiego tematu? Oczywiście o ile czegoś nie pomerdałem. Jeśli coś mi się popitoliło to sorki.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2579
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 06 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Bu2rKMEKuQw

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 09 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leon napisał:
Nie wiem czy w odpowiednim temacie zadaję pytanko ale może nie dostanę opier....
Jakiś czas temu przeczytałem coś w stylu "że we Francji jest zakaz badania holokaustu". Nie wiem czy to tutaj na forum czy na "stopsyjonizmowi" czy jeszcze gdzieś. Za dużo informacji jednocześnie.
Możecie mi podrzucić jakiegoś linka do takiego tematu? Oczywiście o ile czegoś nie pomerdałem. Jeśli coś mi się popitoliło to sorki.
Pozdrawiam.



Leon
Nie tylko we Francji.
Po co daleko szukac:sprobuj badac holo-kit w "wolnej" Polsce:)
Ale tylko we Francji sedzia skazujacy holo-heretyka uzyl takiego uzasadnienia swojego wyroku:"Badanie holokaustu jest pozbawione podstwaw.Holocaut mial miejsce a wiec jest to najlepszym na jego historyczne istnienie"

Jerzy

Reszta po powrocie do domu
J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Leon




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 10 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Leon napisał:
Nie wiem czy w odpowiednim temacie zadaję pytanko ale może nie dostanę opier....
Jakiś czas temu przeczytałem coś w stylu "że we Francji jest zakaz badania holokaustu". Nie wiem czy to tutaj na forum czy na "stopsyjonizmowi" czy jeszcze gdzieś. Za dużo informacji jednocześnie.
Możecie mi podrzucić jakiegoś linka do takiego tematu? Oczywiście o ile czegoś nie pomerdałem. Jeśli coś mi się popitoliło to sorki.
Pozdrawiam.



Leon
Nie tylko we Francji.
Po co daleko szukac:sprobuj badac holo-kit w "wolnej" Polsce:)
Ale tylko we Francji sedzia skazujacy holo-heretyka uzyl takiego uzasadnienia swojego wyroku:"Badanie holokaustu jest pozbawione podstwaw.Holocaut mial miejsce a wiec jest to najlepszym na jego historyczne istnienie"

Jerzy

Reszta po powrocie do domu
J


Już doczytałem. Pisząc tamtego posta byłem na początku tematu. Jeszcze ze 2 dni i przeczytam cały wątek. Beret puchnie od tej wiedzy.
Pozdrawiam.
Leon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym ,ktorzy jeszce nie wiedza polecam goraco.Dostepne po raz pierwszy w interecie szczegolowe raporty brytyjskiego wywiadu.Wszystkie one pochodza z nasluchu jaki Brytyjczycy prowadzili w czasie wojny.
Dzieki Enigmie byli oni w stanie podsluchiwac codzienne raporty z obozow koncentacyjnych wysylane do bazy w Berlinie.

Raporty dotyczace liczby zgonow,liczby tych ,ktorzy przybywali do obozow lub byli przenoszeni.
Fascynujaca lektura i kolejny osinowy kolek wbity w serce holo-wampira:)

http://www.whatreallyhappened.info/decrypts/ww2decrypts.html

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 18 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The New York Times 1919!!




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 18 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z punktu widzenia prawa miedzynarodowego zbombardowanie Drezna ,ktore nie bylo obiektem militarnym jest zbrodnia przeciwko ludzkosci .

Dresden The Real Holocaust




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 18 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„..czy figurka diabła …

by KSC on 29/01/2013
„..czy figurka diabła wykonana w Auschwitz z tasiemki i kawałka drutu, która służyła do przenoszenia nielegalnej korespondencji więźniów.”

[img]http://i1.wp.com/gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2013/01/olomucka.jpg?resize=517%2C600[/img]

Kiedy w ramach „porozumień genewskich” zawartych przez Macharskiego, a zatwierdzonych przez posoborowego papieża Wojtyłę zakazano Polakom kultu katolickiego na terenie dawnego obozu w Oświęcimiu, luka ta została natychmiast wypełniona przez kult diabła, którego drwiąco – przerażające oblicze „WYZWOLENIE” widzimy powyżej.

Autorem tej okropności jest żydówka Halina Ołomucka, która w dodatku dostała za to w roku 2003 rekompensatę w wysokości 20.000 PLN

W roku 2005 w 60 rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, TVP nadała bezpośrednią transmisję z tych uroczystości, na których był nawet Władimir Putin.

Po przemówieniach, „modlitwie ekumenicznej” i odśpiewaniu żydowskich modlitw przez rabina – których istoty, nikt z obecnych katolików nie pojmował (a współuczestniczył, co jest aktem antykatolickiego bluźnierstwa i herezji), nawet w tym stopniu, że nie było jakiejkolwiek pewności co do tego, czy aby ta modlitwa żyda nie zawiera przypadkiem bluźnierstw pod adresem Pana Jezusa Chrystusa czy Polaków, a co u dobrych żydów jest normą – nastąpiły dziennikarskie wywiady na żywo.

W jednym z takich wywiadów, prosto do kamery pewna pani (Polka i katoliczka) o umownym imieniu „Tereska” opowiedziała dziennikarzowi krótko o swoich przeżyciach obozowych, jako uwięzionego tam dziecka, co poniżej odtwarzamy w kilku zdaniach.

Tereska trafiła do Oświęcimia, jako mała dziewczynka w wieku lat czterech. Utraciwszy jakikolwiek kontakt z matką lub ojcem, została przydzielona do baraku dziecięcego, w którym znajdowały się inne polskie samotne dziewczynki w wieku między dwa a sześć lat.

Po kilku minutach prostej opowieści – tej godnej i subtelnej byłej więźniarki – bez egzaltacji własnym trudnym losem, bez nienawiści i fantazjowania, osoba ta oswoiła się z kamerą na tyle, że zapomniała o tym, iż jest na wizji –a dziennikarz prowadzący wywiad chyba także. Skutkiem tego zapomnienia w trakcie wypowiadania ostatnich kilku zdań o tych strasznych wspomnieniach, Tereska nagle skuliła się w sobie, ściszyła głos i spoglądając ukradkowo na boki, czy przypadkiem ktoś trzeci nie podsłuchuje, powiedziała konfidencjonalnie dziennikarzowi zdania (cytaty z pamięci):

- „ Ale proszę pana, najgorsze to były te żydówki w obozie… W naszym baraku dla dziewczynek, wszystkie kapo były żydówkami, chodziły one z takim drewnianymi pałkami w ręku i ciągłe nas tymi kijami biły. Byłyśmy tym wystraszone, a bicie wymuszało na nas karność i posłuszeństwo… bałyśmy się strasznie tych okrutnych kobiet”


Teraz, już w roku 2013,
[img]http://i1.wp.com/gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2013/01/z13304991QBogdan-Zdrojewski-podczas-68-rocznicy-wyzwolenia-A.jpg?resize=620%2C425[/img]

powstają pytania:

Jakie to funkcje obozowe spełniała Halina Ołomucka, która w Oświęcimiu dostała numer obozowy 48652, a ostatecznie przeszła w końcu przez kilka innych obozów, więc III Rzesza pokładała w niej jakieś nadzieje na przyszłość? – Bo inaczej to: „wszyscy żydzi szli prosto do gazu”.

Czy przypadkiem to dzieło – „Wyzwolenie” nie jest fragmentem sztuki satanistycznej uprawianej przez Ołomucką, a wykonanej na życzenie niemieckich strażników obozowych? Bo gmina w Poznaniu wylicza – w ramach opisu osiągnieć artystycznych żydówki Ołomuckiej – figurę diabła, którą to wykonała w obozie i figura ta była tam oficjalnie obnoszona (miała immunitet):

„ ..czy figurka diabła wykonana w Auschwitz z tasiemki i kawałka drutu, która służyła do przenoszenia nielegalnej korespondencji więźniów.”

Dzieło to jest otwartą formą tamtego zniewolenia i musi być surowo zakazane, a gloryfikacja takich „dzieł” i ich autorów ścigana prawnie.

I postawmy to poprzednie pytanie bardziej szczegółowo.

Czy Ołomucka nie była właśnie kapo w baraku u Tereski lub innym podobnym, gdzie były inne Tereski, chude wystraszone blondynki o niebieskich oczach, pałowane przez dorosłe żydówki?

Czy Ołomucka nie namalowała w obozie wiele takich „wyzwoleń”, którymi to sataniczni niemieccy strażnicy dekorowali obóz? Może to w barakach polskich Teresek te symbole władzy zła były porozwieszane na ścianach?

Teraz, w sześćdziesiątą ósmą rocznicę, sędziwe już Tereski widzą to i cierpią ponownie znęcanie się nad nimi przez żydowskiego kapo. Bo małe dziecko maltretowane przez dorosłego nigdy nie zapomina swego cierpienia.

A Boga tam – w Oświęcimiu – nie ma, od kiedy z Klasztoru wypędzono Karmelitanki i kiedy On w końcu wróci, aby pomścić gorycz Teresek?

(-) Krzysztof Cierpisz

2013 01 29

http://gazetawarszawska.com/2013/01/29/ ... ka-diabla/


Jerzy
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 18 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lets not forget all the lies!

Holocaust Remembrance Day Laughing Laughing Laughing




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 19 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagladnijcie prosze do tej oficjalnej obozowej witryny .
Tam sa wszystkie dowody na holokaust Smile


http://pl.auschwitz.org/m/index.php?opti.....p;catid=98


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:35, 20 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIX MILLION JEWS 1915-1938 HD



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 20 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zydowski expert z Yad Vashem omawia strategie walki z "holo-negacjonizmem"



Confronting Holocaust Denial: A Strategy

Ephraim Kaye, Director of the International Seminars for Educators Department at the International School for Holocaust Studies in Yad Vashem, relates a strategy for confronting Holocaust denial. The video is part of the series "Insights and Perspectives from Holocaust Researchers and Historians".

Comment Pending Approval!

Dear Sir
My name is Jerzy Ulicki-Rek .I'm 58 years old and -according to your classification- I'm an example of "holocaust denial","hate speech" and few other lesser sins.

Here and now on February 20-th I do challenge you to an OPEN DEBATE ABOUT THE PERIOD IN MODERN HISTORY which you describe as a"HOLOCAUST".

I leave to you the choice of time and place.Lets' settle the matter once and for all.
Do you dare to respond to this challenge?

Jerzy Ulicki-Rek

.........

Szanowny Panie
Nazywam sie Jerzy Ulicki-Rek .Mam 58 lat i zgodnie z Panska klasyfikacja jestem przykladem "holo-negacjonizmu","mowy nienawisci" i paru innych pomniejszych grzechow.
Tu i teraz 20 lutego wyzywam Pana do otwartej debaty na temat tego okresu we wspolczesnej historii ,ktory okresla Pan mianem "holokaustu"

Pozostawiam Panu wybor czasu i miejsca.
Ustalmy pewne sprawy raz na zawsze.
Czy starczy Panu odwagi aby podjac to wyzwanie?

Jerzy Ulicki-Rek



http://forum.codoh.info/viewtopic.php?f=2&t=7648&p=57616#p57616
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=36&t=20662
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:12, 25 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The real German gas vans

PRAWDZIWE niemieckie "gas -vans"


[img]http://forum.axishistory.com/download/file.php?id=14725[/img]

Wiecej:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=36&t=20707


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 26 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auschwitz Kinderlager Liberation
WYZWOLENIE DZIECIECEGO OBOZU W OSWIECIMIU



Uploaded on 4 Oct 2009

Child survivors of Auschwitz January 1945
Reconstruction staged by Russian miltary one or two days after liberation. Most of the children were twins who were experimented on by Dr. Joseph Mengele, including my mother Eva Weiss and her sister Marta

"DZIECI,KTORE PRZEZYLY OSWIECIM.STYCZEN 1945
REKONSTRUKCJA ZORGANIZOWANA PRZEZ ARMIE ROSYJSKA W DZIEN LUB DWA PO WYZWOLENIU OBOZU.WIEKSZOSC DZIECI TO BLIZNIETA NA KTORYCH EKSPERYMENTOWAL DR JOSEF MENGELE A WSROD NICH MOJA MATKA EVA WEISS I JEJ SIOSTRA MARTA.


Nic nowego ale poczytajcie sobie komentarze Smile

Najlepsze pochodza od SherwoodArrow czyli Strzaly z Sherwood.
Sherwood to las , w ktorym ukrywal sie Robin Hood:)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 26 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.codoh.info/viewtopic.php?f=2&t=7639


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 27 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magiczne 6 milionow...



http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=36&t=20658&p=47276#p47276

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 01 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Cole-The HOLOCAUST Is Fake pt 5



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 03 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szokujące wyniki badań hitlerowskich zbrodni
Cytat:
Holokaust był znacznie gorszy niż ktokolwiek może to sobie wyobrazić - czytamy na łamach portalu "dailymail.co.uk". Najnowsze badanie wskazują, że hitlerowcy utworzyli aż 42.500 obozów i gett dla Żydów, a nie 7000, jak wcześniej sądzono.

Muzeum Pamięci Holokaustu w USA opracowali mapę wszystkich gett, obozów pracy przymusowej, obozów koncentracyjnych i obozów zagłady, które naziści założyli w Europie. Badacze doszli do przerażających i zaskakujących wniosków. Zakres zła hitlerowskich oprawców był znacznie większy niż dotychczas wskazywano. Naukowcy stworzyli mapę przedstawiającą ten ponury obraz życia w wojennej Europie.

Liczba ta obejmuje 30 tys. obozów pracy, 1150 gett i 980 obozów koncentracyjnych. Do tego doliczono tysiąc obozów jenieckich, 500 domów publicznych, "ośrodkach opieki", w których dokonywano aborcji dzieci lub mordowano je tuż po urodzeniu, a także tysiące innych obozów m.in. do eutanazji. Największa koncentracja tych obiektów występuje w Polsce i w Niemczech.

Powszechnie mówi się, że podczas brutalnego panowania Hitlera nazistowskich Niemiec, zostało zabitych ponad sześć milionów Żydów. Tymczasem naukowcy szacują, że zmarło lub zostało uwięzionych nawet 20 mln osób.

Wielu starszych Niemców zapewnia, że nie miało pojęcia o zbrodniach Holokaustu. Uważam, ze musieli o nich wiedzieć, bo nie dało się w Niemczech nie wpaść na obóz pracy, jeniecki czy koncentracyjny - powiedział jeden z naukowców, współautor tego badania dr Martin Dean.

Badania mogą pomóc tym ocalałym, którzy zostali pominięci przy wypłacie odszkodowań dla ofiar Holokaustu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,S.....aid=1102a2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:35, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strach sie bac..:)Jesli tak dalej pojdzie to za a nastepne 50 lat liczba zydow zagazowanych(w komorach gazowych) /zaparowanych (w komorach parowych),wyproznionych (w komorach prozniowych) ,z-elektryfikowanych (w komorach elektrycznych oraz zabitych BOMBA ATOMOWA W 1942 ROKU(ZGODNIE Z SUGESTIAMI PROK.JACKSONA W NORYMBERDZE) dojdzie do 6 milionow:)
I kolko sie zamknie Smile

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Jesli tak dalej pojdzie to za a nastepne 50 lat (...) liczba dojdzie do 6 milionow

Dlaczego "za następne 50 lat" i dlaczego "6 milionów"? A co pan Ulicki-Rek powie na to że nie za 50 lat ale już-teraz i nie 6 milionów a półtora miliarda
Jeśli ktoś pomyślał że z tym półtora miliardem to żart to od razu mówię-nie.To nie żart, to dane szanowanej i darzonej w Polsce zaufaniem,organizacji.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pszek..powiedz wiecej..
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja tam wiem? tyle co z mediów.Na przykład z rozmowy dziennikarki Echa Moskwy Natalii Boltynianskiej z historykiem Stowarzyszenia MEMORIAŁ Nikitą Piertowem
Zaraz tę perełkę przetłumaczę na polski,niech sie raz ludziska dowiedzą prawdy Laughing
Nawet jeśli założyć (choć to ryzykowne) że nie całe półtora miliarda to Żydzi ale licząc wedle statystycznego nacjonalnego klucza jak obszył wyjdzie najmniej 20.000.000.
I niech się goje modlą żeby stanęło na 20 milionach bo każde kolejne dziesiątki milionów podwyższą koszty odszkodowań.
Bo chyba nie będziemy kwestionować kompetencji historyków przyjaznego nam MEMORIAŁU.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leon




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

42.500 obozów itp. Już im się całkiem w doopach poprzewracało - no chyba że w każdym z obozów żydzi pilnowali żydów + 1 niemiec do nadzoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leon
Holo-kit sie wali w druzy.Coraz wiecej ludzi widzi ,ze oficjalna wersja to pic na wode fotomontaz i zaczyna zadawac pytania .
Guru nowej holo-religii nie moze pokazac swojego slynnego numeru z obozu , o ktorym pisal ksiazki etc stad potrzeba tzw.tematow zastepczych:)
Parchy wiedza ,ze jedynie holo-hipnoza chroni ich przed wybuchem ale jesli ona przestanie dzialac ...Smile

Robmy co w naszej mocy aby przestala bo w tym nasza szansa na wolna Polske.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 06 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holocaust facts, who to believe?

Fakty dotyczace "holokaustu".Komu wierzyc?


Jim
I stand up and salute you.
You are doing fantastic work on exposing the holo-hoax .
People don't realize how important it is for ALL humanity to free itself from the holo-hypnosis.
I hope you work will help the people to wake up before is to late
With sincere respect for your courage
Jerzy Ulicki-Rek
Australia





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 108, 109, 110   » 
Strona 95 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile