W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy konflikt Ukraina- Polska   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2187
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 04 Sie '16   Temat postu: Nowy konflikt Ukraina- Polska Odpowiedz z cytatem

Europa zachodnia ma uchodźców muzułmańskich i to jest jej koń trojański a u nas rośnie mały konik ale już niebawem...

Podłoże i preludium już jest.

Aktualnie:

"[..] ukraińscy imigranci, których jest obecnie w Polsce około 2,5 mln, coraz częściej urządzają sobie „polowania” na Polaków.

– Mój syn został wieczorem w Oławie zaatakowany przez obywatela Ukrainy. Syn szedł z pięcioma znajomymi – mówi Dorota Król w rozmowie z lokalnymi mediami. – Na chwilę odszedł na bok i wtedy zaczepił go ten człowiek. Mówił coś do niego w obcym języku, ale syn nic z tego nie rozumiał. Coś bełkotał. Adrian mu odpowiedział w niecenzuralny sposób, bo chciał, żeby odszedł i wtedy się zaczęło … Podczas kiedy chciał przejść i wrócić do grupy swoich znajomych obywatel Ukrainy wyciągnął nóż i ugodził go w lewy bok przebijając lewe płuco, co doprowadziło do odmy. Oczywiście znajomi mojego syna udzielili mu pomocy, ale obywatel Ukrainy był tak agresywny, że zranił jeszcze dwóch kolegów mojego syna – relacjonowała matka jednej z ofiar. – Od policji dowiedziałam się, że obywatele Ukrainy coraz częściej chodzą z nożami i zupełnie bez powodu zaczepiają młodych Polaków, aby doprowadzić do kłótni, po czym wyciągają noże i ich używają. Przez tych ludzi może dojść do tragedii – dodała"

tekst z dzisiejszych komentów pod linkiem: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-.....cow/l9v1tr

" Ukraina: opublikowano tekst projektu uchwały o "ludobójstwie Ukraińców"

Deputowany do Rady Najwyższej Ukrainy Ołeh Musij opublikował tekst projektu uchwały parlamentarnej, upamiętniającej - jak to określono - "ofiary ludobójstwa dokonanego przez Państwo Polskie na Ukraińcach w latach 1919-1951".

reszta tego prawdziwego badziewia, którego treści nawet nie chce mi się przytaczać:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-.....cow/l9v1tr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 04 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może mały look na ukraińską wikipedię:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%.....1%96%D1%8F

o rzezi na Wołyniu - " działania na Wołyniu miały zapobiec roszczeniom Polski wobec ziem ukraińskich" - jakie te działania - już tam nie piszą. Piszą natomiast, że polscy historycy mają tendencję do wyolbrzymiania liczby ofiar i że bardziej tym się zajmują niż historycy ukraińscy ( odnośnie działań na Wołyniu fkors).

O Banderze też jest ciekawie - biedny założył tylko organizację - przesiedział w więzieniu - no złoty przywódca po prostu - link sobie wyszukajcie. Nie mogę wszystko sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 05 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie



Nie może zabraknąć obwieszczenia Małej:

Temat nie ma na celu podburzanie ale zebranie informacji. Mam świadomość, że stosunki polsko-ukraińskie zrobiły skok do przodu przez ostatnich parę lat większy niż przez lat sto. Ale jak jest piękna łąka "polityczna" nie znaczy, że nie ma na niej gówien.
Polacy też wyjeżdżali np. do Anglii nie tylko za chlebem (marne jednostki) ale dokonywali przestępstw, jednakże nie chcieli przy tym nigdy kawałka Anglii dla siebie. Itd.

Ukraińcy dobijają rannych w Odessie:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy konflikt Ukraina- Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile