W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Z-DAY 13 marca 2010   
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Projekt Venus401
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10840
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budyks napisał:
To że ktoś nie jest tego świadomy oznacza zwykle że ma na to wyjebane i woli dalej toczyć SWOJE gówno jak żuczek gnojownik. System to tylko odzwierciedlenie tego co jest w naszych umysłach. Bez mentalnej rewolucji żadna inna nie ma sensu...


A to ciekawe... Masz dowód na poparcie tej tezy?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zainteresowany
Joseph nie cytuje pojedyńczych hasełek tylko dosłownie cały sens i to w plagiaryczny wręcz sposób. Zacytowanie przykładowo Marxa to jedno, a sprzedawanie tej ideologii jako nowej, użytej jedynie w kontekście obecnej rzeczywistości to drugie. Właśnie taki wariant ma miejsce w przypadku PJ .. postaram się odnaleźć fragment tego wystąpienia z zestawioną treścią Blavatzkiej.

Poza tym, Joseph w artykule New York Times zaczyna odcinać się od przyznania, że WTC 911 został przeprowadzony przez rząd
Cytat:
The former may be most famous for alleging that the attacks of Sept. 11 were an “inside job” perpetrated by a power-hungry government on its witless population, a point of view that Mr. Joseph said he has recently “moved away from.”

A tak swoją drogą ... ojczulek przewidział, a synalek z koleżkami zrealizował

Netanyahu: My father foresaw 9/11 attacks in 1990s
http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=120347&sectionid=351020202

Jednym słowem WTC 911 został użyty jako haczyk, a teraz pompuje się kolektywistyczne ideologie pokazując futurystyczne obrazeczki, zamiast adresować rozliczenie się z zio-kryminalistami kierującymi tym NWO. ... Chcą zmieniać świat ... zanim będzie jakakolwiek szansa zmiany świata, najpierw socjopaci muszą dostać odpowiednie wyroki.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Cię bardzo dobrze rozumiem golbug. Metodą obserwacji i eliminacji można zdemaskować każda szuję. Jednak tak po prawdzie, to chyba nie chcesz powiedzieć , że system, świat w którym żyjemy jest ok? Czegoś trzeba się łapać i zmieniać ten grajdołek.
Żeby nie było tak jak śpiewał Kaczmarski :

Patrzy na równy tłumów marsz
Milczy wsłuchany w kroków huk
A mury rosną rosną rosną
Łańcuch kołysze się u nóg...

Działać , przyglądać się, reagować he he.

Możesz przecież powiedzieć im to bezpośrednio. Tylko Fresco i Roxanne Meadows raczej mają inne spojrzenie na świat. Mnie tam symbolizm , okultyzm, polityka , religie raczej wiszą .
Mamy inne punkty odniesienia goldbug. Mnie też nawet nie będzie przeszkadzało że ktokolwiek na tym świecie będzie cytował Saddama Husajna, Wojciecha Jaruzelskiego, Czesława Kiszczaka czy Kubę Rozpruwacza, pod warunkiem że będzie to promowało słuszną i dobrą ideę. A taką jest dzisiaj w/g mnie PV , który zakłada że " ubóstwo jest spowodowane przez zahamowanie postępu w technologii. Zahamowanie spowodowane przez obecny – zorientowany na zysk – światowy system gospodarczy." Powiem nawet , że gdyby nie ci wszyscy wymienieni wcześniej to nie byłoby skali porównawczej. Może też gdyby nie było takiego zróżnicowania , nie byłoby tyle zła , bo prawdopodobnie człowiek żyjący ciągle w "dobrobycie" nie byłby tak okrutny i zły, mniej prymitywnych zachowań widać byłoby na świecie. To są tylko założenia , gdyż ciągle przeważa wyzysk, wojna ( polityczna , ekonomiczna, militarna) i bierność większości ludzi.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie wiecie
wszystko to manipulacja
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:20, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@budyks
dla jednych smród jest tym czym dla innych może być powiew porannej bryzy, i odwrotnie Wink
punkt widzenia zależy od puntku odniesienia, a z tego co widzę czytając ten ktrótki wątek, odnosze wrażenie, że większość z nas może jedyne odnieść się do tego co już znają, ewentualnie, badają, nie dopuszczając przy tym niczego nowego, czego by jeszcze nie braliśmy pod uwagę(głównie ze względu na nasze umysły (nie)ścisłe, nie dopuszczające zbyt wielu informacji przed końcem badania, na którym właśnie się skupili)bo mogłoby to oznaczać,że nasze założenia wypadałyby błędnie, i nasze dotychczasowe wysiłki miały pójść na marne
otóz drodzy forumowicze...w przyrodzie nic nie ginie
ps, wybaczcie używanie przeze mnie wyrażeń, które padały już wielokrotnie, bo w tej forumowej grze słów to nie o oryginalność chodzi ale głównie o zrozumienie,przynajmniej tym, którzy tu coś budują...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:18, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ,ze bez pojscia na to spotkanie trudno raczje mowic o tych ktorzy to organizuja.
Idz i zobacz.

Naturalnie ,ze walenie w klawiature nic nie kosztuje a szczegolnie gdy to sie robi anonimowo .
Co to znaczy :"Zaseedowany .... "
Ani w angielskim ani w polskim nie na takiego slowa?
Szanowny kolega po polsku zapomnial a po angielsku nie zdazyl sie nauczyc?
A moze po polsku tez nie bardzo?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
25. to dla niej najszczęśliwszy dzień miesiąca. Listonosz przynosi emeryturę. Ale gdy zamknie za nim drzwi, zacznie się bój o przetrwanie.
Trudno wyżyć za 13 zł. dziennie

Z kartką i ołówkiem w ręku, jak księgowa, Krystyna Lipska (62 l.) z Łodzi zaczyna liczyć... Nie jest dobrze, na życie zostanie jej w tym miesiącu 13 złotych na dzień. Dzień po dniu, złotówka po złotówce, opisujemy miesiąc z życia emerytki, jej codzienną walkę o godność i człowieczeństwo. Tak w Polsce wygląda dziś rzeczywistość kilku milionów ludzi.


http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12064110,wiadomosc.html


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Budyks




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Budyks napisał:
To że ktoś nie jest tego świadomy oznacza zwykle że ma na to wyjebane i woli dalej toczyć SWOJE gówno jak żuczek gnojownik. System to tylko odzwierciedlenie tego co jest w naszych umysłach. Bez mentalnej rewolucji żadna inna nie ma sensu...


A to ciekawe... Masz dowód na poparcie tej tezy?


Na poparcie tej tezy: "To że ktoś nie jest tego świadomy oznacza zwykle że ma na to wyjebane i woli dalej toczyć SWOJE gówno jak żuczek gnojownik." Masz siebie i zebranych tu na forum, wierzysz w przypadek czy splot okoliczności napędzający ewolucje ? Zacząłeś się interesować tematem nwo bo coś przeczytałeś czy był to wynik twojej dociekliwości i szukania logosu w niezrozumiałym chaosie ? Większość ludzi jak pewnie zauważyłeś neguje niechciane informacje już na etapie pierwszego poznania, bez większego wglądu. Czy nie trzeba posiadać określonych walorów charakteru aby przełamać schemat ? Być może trochę przesadziłem, to "zwykle" odnosi się do ludzi nowego pokolenia, nowej ery wprowadzania nwo jawnie, do ludzi przesiąkniętych informacją.
"System to tylko odzwierciedlenie tego co jest w naszych umysłach. Bez mentalnej rewolucji żadna inna nie ma sensu..."
Na to odpowiem twoimi własnymi słowami: "Zahamowanie spowodowane przez obecny – zorientowany na zysk – światowy system gospodarczy." Zorientowany na zysk system gospodarczy ma szanse istnieć tylko wtedy, kiedy tworzą go zorientowani na zysk ludzie. Załóżmy że JKM dochodzi do władzy co byłoby wolą większości forumowiczów (moją również), kto miałby najlepsze możliwości rozwoju, przy obecnym stanie własności ? Oczywiście ci, którzy mają najwięcej, czyli wiadomo kto. Ja chciałbym tego żeby ten etap globalnej ewolucji człowieka (czy świata) szybciej się zakończył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja tutaj się muzycznie wypowiem Wink

Cieszę się, ze w końcu zaczyna się coś dziać, nie chodzi tylko o Z-Day, ale o spotkania które zaczynają być organizowane, Poznań, Kraków... Zaczynamy przechodzić do następnego etapu, jakim są spotkania, i organizowanie się. Kiedyś nadejdzie czas, ze wszyscy będziemy musieli się połączyć, i wtedy damy radę zmienić ten świat Wink. Nie ważne czy to będzie PV, czy cokolwiek innego, ważne że zmienimy ten świat, a co do tego nie mam żadnych wątpliwości Very Happy.


@goldbug i @lucid , po Z-Day możemy sobie tutaj zrobić burze mózgów Wink


Wolność w sprawach niezasadniczych, jedność w sprawach istotnych i miłość bliźniego we wszystkich sprawach.

Do zobaczenia na Z-Day
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe jeszcze jedna mała dedykacja dla @goldbug i @lucid Wink



Nie strach, a miłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budyks napisał:
Załóżmy że JKM dochodzi do władzy co byłoby wolą większości forumowiczów (moją również), kto miałby najlepsze możliwości rozwoju, przy obecnym stanie własności ? Oczywiście ci, którzy mają najwięcej, czyli wiadomo kto. Ja chciałbym tego żeby ten etap globalnej ewolucji człowieka (czy świata) szybciej się zakończył.


Przykro mi.Nie mam z Tobą o czym rozmawiać, jeszcze.Kiedyś zrozumiesz, może.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Budyks




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Kiedyś zrozumiesz, może.
Mam nadzieję, że nie. Bo to pewnie oznacza dla Ciebie przyjęcie Twojego światopoglądu. To ja podziękuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda to nie światopogląd Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budyks napisał:
zainteresowany napisał:
Kiedyś zrozumiesz, może.
Mam nadzieję, że nie. Bo to pewnie oznacza dla Ciebie przyjęcie Twojego światopoglądu. To ja podziękuje Very Happy


Możesz mieć nadzieję , możesz mieć przekonanie, możesz mieć JKM nad łóżkiem lub w łóżku, możesz mieć słonia na złotym łańcuszku ale własnego , odrębnego zdania to Ty jeszcze nie masz ale szukasz.I kiedyś znajdziesz i zrozumiesz, ja do tego nie jestem potrzebny.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budyks - popieram w 100%
Coś naprawde mi też jakoś tak z tym zeitgeistem ne pasi.Może to tylko głupia intuicja ale tak mam i już.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam spoko - podoba mi się ta kmina. cóż innego można zaproponować na zakończenie niewolnictwa w którym żyjemy?

pierdolicie, ze komunizm czy inny lucyfer, ale żaden z was nie jest choćby blisko zaproponowania rozwiązania które uleczyło by nasz świat.
a oni proponują - i zajebiście, tylko się cieszyć.

a że niewolniczy system oparty na monecie broni się - to zupełnie normalne.
zdziwił bym się gdyby trafiona recepta tego typu nie wywołała głosów protestu na miarę tych broniących tezy że wtc wybuchły od samolotu.
system się broni i na pewno bronił się będzie fanatycznie - kwestia tylko jak długo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

system się broni i na pewno bronił się będzie fanatycznie - kwestia tylko jak długo Smile


"Do końca świata i jeden dzień dłużej" , czyli dopóki z takich właśnie haseł i Owsiaków będzie się budowało otoczki do tego systemu.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jacyś przeciwnicy wybierają się do Wrocka aby obnażyć prawdziwe oblicze Zeitgeist Movement, czy dalej będziecie siedzieć na dupach przed komputerem, pisząc swoje przemyślenia z tym związane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pierdolicie, ze komunizm czy inny lucyfer, ale żaden z was nie jest choćby blisko zaproponowania rozwiązania które uleczyło by nasz świat.
a oni proponują - i zajebiście, tylko się cieszyć.




On też proponował rozwiązania, w które wielu uwierzyło. Dopóki adresowane nie będzie jak rozwiązać kwestię rozliczenia mafijnego syndykatu te wszystkie utopijne, dystrakcyjne wizje są niewiele warte. Tak naprawdę ten ruch obwinia system, a ni jak nie adresuje sprawców stojących za jego kontrolą, ktorzy powini wylądować przed sądami dla zbrodniarzy przeciwko ludzkości z wiadomo jakim wyrokiem. Szokujące, że jakiś dziadek opowiada historyjki i pokazuje futurystyczne obrazeczki, a wszyscy jak zombie, emocjonują się coby było gdyby, planując świat za kilkadziesiąt lat jak tu i teraz skurwysynki z Goldman Sachs / IMF wprowadzają neofeudalizm.

A system pieniądza. Pieniądz jako taki naturalnie wyewoluował jako użyteczne medium wymiany i przechowywania wartości. To, że zostało to przechwycone przez lichwę, eliminując wolny rynek związany z tym co definiuje się jako pieniądz to drugie. Sama koncepcja pieniądza jest naturalna, to właśnie narzucenie centralnie na siłę systemu czy ma być pieniądz czy nie jest dziwne. Poza tym nie potrzeba do tego, żadnego starucha z Projektu Venus i "globalnego zarządzania" jak zwykle dla dobra ogółu. Wystarczy, żeby był wolny i nadal rozwijający się internet. Internet sam dewaluuje ceny do poziomu darmowych tworząc tzw. Thank You Economy.

@Adwokat Diabła
Nie nie zamierzam urządzać pielgrzymek, bo zwyczajnie pierdole to całe zeitgeistowe towarzystwo. Tak samo jak nie jeżdżę na spotkania PPSu i innych zjazdów socjalistycznej młodzieży z ich wizjami lepszego świata. Tak jak ludzie piszą, fałsz tego niby "anty-nwo", totalnie nie grass-root ruchu, tak jak finansowana przez Jakoba Schiffa rewolucja październikowa,
Cytat:
"Today it is estimated by Jacob's grandson, John Schiff, that the old man sank about $20,000,000 for the final triumph of Bolshevism in Russia."

http://www.modernhistoryproject.org/mhp/ArticleDisplay.php?Article=FinalWarn07-3
wyczuwa się intuicyjnie, szczególnie z tym niedzielno-kazaniowym księżulkowatym głosem Petera Josepha, o reszcie powiązań nie wspomnę. A jeszcze jak widzę, tych Fresco zombiaków, którzy niczym Obama Sheeple przekonują jaki to ich guru nie jest, nie mam złudzeń.

@Ulicki
seed funds - fundusze zalążkowe
"zaseedowany" - zalążkowo zainicjowany, tak jak przewroty przeprowadzane przez CIA Smile
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Salon24 też trochę promują Z-DAY . Wisi to na głównej : (wisiało, juz nie wisi, he he Very Happy 12:08 )

http://maciwoda.salon24.pl/162870,projekt-venus-czyli-zaprzestancie-klotni

@goldbug
Cytat:
A jeszcze jak widzę, tych Fresco zombiaków, którzy niczym Obama Sheeple przekonują jaki to ich guru nie jest, nie mam złudzeń.


Przyglądaj sie, krytykuj ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
Powiem ci goldbug, że Ty najbardziej promujesz ten "ruch". Powiem ci też , że wiesz tyle co widzisz, a dajesz negatywne oceny ze względu na doświadczenie i wiedzę.I wcale to nie jest zarzut, szczerze. Jak oglądałem pierwszy raz "Future by design" to uważałem Fresco za fanatyka, w złym znaczeniu tego słowa. Teraz myślę , że Gość jest z niego i ma rację , że ludzie nie są żadną cywilizacją, a Ty jesteś też dowodem na to, bo żądza "krwi i kary" przesłania wszystko.

Cytat:
Dopóki adresowane nie będzie jak rozwiązać kwestię rozliczenia mafijnego syndykatu te wszystkie utopijne, dystrakcyjne wizje są niewiele warte.
Very Happy
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zainteresowany
Salon24 promuje, New York Times promuje, Fox News promuje ... nie są to źródła, które są dla mnie jakimkolwiek potwierdzeniem wartości, wręcz odwrotnie! Dla każdego świadomego NWO poparcie przez NWO media powinno tylko otworzyć oczy odnośnie natury tych "rozwiązań"

Z jednym się z tobą zgadzam, że to dobrze, że jest tendencja aby ludzie zaczynali się spotykać, ale lepiej aby było to wśród znajomych naprawdę zaufanych ludzi, póki co silnie rozproszonych grup, które gdy przyjdzie czas gdzie każdy będzie musiał obrać stronę grass rootowo się zjednoczą stawiając realny opór. Historia uczy, że rewolucje z centralnym kierownictwem, szczególnie wyłaniającym się tak jak w przypadku ZM znacznie wcześniej aniżeli świadomośc są bardzo silnie podatne na uprowadzenie przez opozycję o ile nie kontrolowane przez opozycję. Medialne błogosławieństwo tylko zdaje się potwierdzać. Czekać teraz kiedy o Project Venus i Z-Day zacznie mówić TVN w dobrym świetle.

I tak .. dokładnie tak uważam ... ZM to taka gruba kreska, pseudo solidarnościowy przewrót, roźcieńczone, walczące z ideą systemu, zamiast jej architektami i implementatorami. Żeby wygrać całym NWO potrzeba ludzi takich jak Max Keiser, którzy na atak są gotowi powiedzieć enough is enough. Ludzie najpierw muszą się racjonalnie wkurwić.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
On też proponował rozwiązania, w które wielu uwierzyło.

Nie obrażaj mnie.

Cała twoja wypowiedź, jak i wszystkie poprzednie, potwierdza tylko to co napisałem: system się broni.
A raczej bronią go barany którym już od kilku tysięcy lat ten system prał mózgi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
system się broni. A raczej bronią go barany którym już od kilku tysięcy lat ten system prał mózgi.

Taaaa ... system prał mózgi ... tym, którym jako pieniądze używali piórka, muszelki, skór ... złotych monet i całej reszty naturalnie wyłaniających się w społeczności przedmiotów pełniących medium wymiany dóbr też padli ofiarą manipulacji systemu. I to na przestrzeni tysiącleci oraz totalnie odrębnych kulturach. Sam się nie kompromituj. Przed głupotą trzeba się bronić, a tą jest właśnie centralna próba narzucenia systemu bez pieniądza, za to "globalnie zarządzanymi" zasobami.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug

Historia to jeszcze nikogo, niczego nie nauczyła.

Tacy ludzie jak Wyszkowski , jak Gwiazdowie, jak Ron Paul i wielu wielu innych , choćby i tych piszących na S24, to też są sterowani centralnie w/g Ciebie? Nie ośmieszaj się, bo znowu wrzucasz wszystkich do jednego wora.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
goldbug

Historia to jeszcze nikogo, niczego nie nauczyła.

Tacy ludzie jak Wyszkowski , jak Gwiazdowie, jak Ron Paul i wielu wielu innych , choćby i tych piszących na S24, to też są sterowani centralnie w/g Ciebie? Nie ośmieszaj się, bo znowu wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Daleko patrzeć ... a ostatnie próby uprowadzenie Tea Party Movement przez Neoconów, Glenn Becka, Sarah Palin to co niby jak nie próba kradzieży realnego grass-rootowego ruchu przez opozycję.

Swoją drogą:
Sarah Palin Has an Israeli Flag in Her Office!
http://www.youtube.com/watch?v=GDSlOU8HPRY

Salon, jak salon oczywiście, że nie wszyscy są ... za to Zeitgeist ... fałsz się wyczuwa z daleka, co widać po reakcjach ludzi.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Z-DAY 13 marca 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile