W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Theory of Ghostplane   
Podobne tematy
WTC: Nowe video pierwszego samolotu 152
9/11 - ABC zdemaskowane18
September Clues - dążenie do prawdy40
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 26207
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:10, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja się poddaje!
Adun właśnie odkrył perpetuum mobile... zwiększająca się energie mimo, utraty energii:)
Brawo! Co masz z fizyki w szkole?


Taa.
Nie tyle co perpetuum mobile, co wystarczy pojąć, że utrata tej energii jest znacznie mniejsza od jej przyrostu.
Biorąc pod uwagę dane konstrukcyjne WTC to nawet delikatne położenie 15 pięter na jednym poniżej spowodowało by jego zawalenie.
I nie pierdol mi, że wieże stały XX lat, bo to nie ma nic do rzeczy debilku.

Hipotetyczna sytuacja:
Wyobraź sobie 20 piętrową piramidę z kart. Gdy nagle piętro nr. 10 zniknie, to piętra 11-20 upadną na piętro 9. Czy zderzenie spowoduje utratę energii? Oczywiście, że tak. Jednak ta utrata nie spowoduje, że górna część odleci 'na bok' ponieważ energia wytworzona uderzeniem, będzie większa, niż piętro 9 jest w stanie faktycznie wytrzymać.
I teraz bardzo trudne pytanie:
Czy mimo utraty tej energii przy zderzeniu...?
a) zawalenie piramidy zwolni w okolicach piętra nr 5 i ostatecznie zatrzyma się.
b) zawalenie mimo utraty energii przy zderzaniu z kolejnymi niższymi piętrami dotrze do poziomu '0', ponieważ masa jak i pęd będą się zwiększać.

Do szkoły już niestety nie uczęszczam, ale mogę odwiedzić LO które skończyłem, i zapytać moją byłą profesor z fizyki o zdanie (nie wiem w sumie po co - ty i tak wiesz lepiej niż np. cały uniwersytet przeprowadzający swoje badania).

Cytat:
Z jakich nagrań? Z Pentagonu jest 5 klatek udostępnionych publicznie.
Reszta to wypociny w stylu złożenia się skrzydeł.
Adun Ja wiem, że dziś młodzież w Polsce jest w stanie uwierzyć nawet w supermena, ale NIE KOMPROMITUJ SIĘ! Nigdy skrzydła takiego samolotu się nie złożą jak scyzoryk i wyparują - panimajesz? Zycie to nie film animowany.


1. Obecnie możesz znaleźć z łątwością w sieci cztery nagrania z uderzenia w Pentagon, więc to twój pierwszy błąd.
2. Są dziesiątki zdjęć dobrej jakości po uderzeniu oraz nagrania, na których możesz porównać wyniki uniwesytetu Purdue ze stanem faktycznym, więc mniej trochę czelności, a nie pierdolisz farmazony.
3. ZERO interpretacji okazanych dowodów, a jedynie pierdolenie o składaniu się skrzydeł. W sumie niczego więcej się tak naprawdę nie spodziewałem.

Cytat:
Sprawdziłeś czy stracili załogę?
Nie na filmikach z YouTube...

Nie wiem o jakiej załodze piszesz? Jeśli ci chodzi o załogę porwanych samolotów, to muszę cię zasmucić - niestety tez nie przeżyli.


Cytat:
Zarówno przed 2001 jak i po zestrzelenie samolotu pasażerskiego leżało w kwestii danego oficera dyżurnego. Mógł się z tym konsultować z wyższymi ranga lub nawet z Prezydentem, ale jeśli zachodził choć cień wątpliwości co do intencji samolotu to on podejmował decyzję! Jeszcze raz cię upominam film fabularny to bajka dla dorosłych dlatego dla dorosłych, bo dzieci i młodzież mogą jeszcze tego nie odróżnić od realiów.

Widzisz, ja ci piszę o istniejących statusach i procedurach na dzień 9/11, a ty jedynie na swojej wiedzy z czasów prlu, przy czym sam przyznałeś, że masz marne pojęcie jak to wszystko działa w USA:
"Nie znam wewnętrznej struktury obrony powietrznej wojsk USA"
Więc jak się zapoznasz, to się odezwij.

http://en.wikipedia.org/wiki/North_American_Aerospace_Defense_Command
Cytat:
Post-Cold War
At the end of the Cold War NORAD reassessed its mission. To avoid cutbacks, from 1989 NORAD operations expanded to cover counter-drug operations, especially the tracking of small aircraft entering and operating within America and Canada[4], thereby contradicting General Richard Myers' statement in his testimony to the 9/11 Commission where he said NORAD was directed "looking outward" on 9/11 (although commercial flights were not perceived to be threats). But the DEW line sites were still replaced, in a scaled-back fashion by the North Warning System radars between 1986 and 1995. The Cheyenne Mountain site was also upgraded. However, none of the proposed OTH-B radars are currently in operation.

Post-September 11, 2001 attacks
After the September 11, 2001 attacks, the NORAD mission evolved to include monitoring of all aircraft flying in the interior of the United States.[citation needed] NORAD oversees Operation Noble Eagle using fighter aircraft Combat Air Patrols (CAP) under command of First Air Force and Airborne Warning and Control System (AWACS) E-3 Sentry aircraft under command of the 552nd Air Control Wing. At U.S. request, NATO deployed five of its NATO AWACS aircraft to the U.S. to help NORAD in the aftermath of the September 11 attacks.

On July 28, 2006, military officials announced that NORAD's day-to-day operations would be consolidated, for purposes of efficiency, in an ordinary building at Peterson Air Force Base in nearby Colorado Springs.[citation needed] The mountain will be kept only as a backup in "warm standby," though fully operational and staffed with support personnel should the need arise. NORAD officials stated that the same surveillance work can be continued without the security the facility provides. They emphasized that they are no longer concerned about a halt to their operations from an intercontinental nuclear attack.

Łaskawie poczytaj mądre rzeczy, jesli możesz.
http://forums.randi.org/showthread.php?t=70300


vkali xDDDDD
Cytat:
...gdy oznaczymy ‘p’ jako pęd, to w zderzeniach sprężystych prawo zachowania pędu mówi, ze pęd przed zderzeniem jest równy pędowi po zderzeniu,.. czyli
P1=p2
[założenie zderzeń sprężystych daje wyższe prędkości po zderzeniu niż przy zderzeniach niesprężystych, z którymi mieliśmy do czynienia w przypadku zwałki wież, …wiem ,że tego kretynie nie kumasz, ale nie tylko skretynili ciao’skim śmieciem będą to czytać]
…gdy przyjmiemy ‘m’, jak masę , a ‘v’ jako prędkość to prawo zachowania można przedstawić następująco,
m1 x v1=m2 x v2
… i teraz gdy,
‘m1’ jest mniejsze od ‘m2’
.... co zachodziło w przypadku upadku pięter wyższych na piętro niższe, …to z prawa wychodzi, że
‘v2’ musi być mniejsze od ‘v1’
..ale dla cia’owskich skretyniałych debilów lub zdebilałych kretynów najpewniej przy zwałce wież wtc nie działały prawa fizyki

Hahahahahaha!!!
I co z tego debilku, skoro samo to zjawisko wyklucza tutaj użycie założenia zderzenia sprężystego, skoro pęd był coraz większy.

Cytat:
w dodatku nawet przy samych zderzeniach sprężystych, a nie niesprężystych z jakimi to mielibyśmy do czynienia w przypadku zwałki wież wg modelu piętro na piętro ,..oraz

Hahahahahaha i co z tego???

Cytat:
pomijając opory powietrza, a także przyjmując że spadająca masa zwiększa się o masę kolejnego piętra, co wysokość pięter tj, po przebyciu kolejnych ok. 3,6 mb... a także

Przy takich masach opory powietrza sa minimalne. Można je spokojnie pominąć w wyleczeniu czasu upadku.
Cytat:
w sposób cudowny, tj. bez utraty czasu, energii, prędkości oraz pędu na załamywanie oraz miażdżenie niższych pięter,

Załamywanie i miażdzenie poniższych pięter?!
Cały ich opór o którym tak ględzisz kończy się ostatecznie na łącznikach kratownic.
Utrata energii w tym wypadku była minimalna. Siła uderzenia górnej sekcji w piętro poniżej przekroczyła przynajmniej trzydziestokrotnie zakładane obciążenia.

Cytat:
.... wyliczony czas upadku wież przy takich drastycznych, a zarazem cudownych założeniach przekraczałby 15 s przyjmując scenariusz oficjalny,

W takim razie posługując się danymi konstrukcyjnymi oblicz, ile miałaby się zawalać.

Cytat:
a jak wiemy wg sejsmografów oraz filmów ze zwałki, …czas upadku wież był jedynie o niecałą sekundę dłuższy od czasu swobodnego upadku,....

Hahahahahahahaha!!!
OK WYZWANIE - pokaż mi wideo z zawalenia którejś z wież WTC, gdzie kolaps trwał 10 sekund (+max 1 sekunda).

Cytat:
czyli wieże wtc oraz wtc7 musiano rozwalić od dołu bo tylko wówczas wszystkie elementy równo i swobodnie bez zbędnych zderzeń i zbędnych przyrostów masy sobie w dół spadały,.

Żadne wideo nie potwierdza, jakoby wieże WTC1 i 2 upadały od dołu. Jeśli możesz to wykaż to na jakimś filmie. Wydaje mi się, że większośc widziałem, ale może jakiś mi uciekł?

To się robi coraz bardziej żałosne...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 30 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

vkali xDDDDD
Cytat:
...gdy oznaczymy ‘p’ jako pęd, to w zderzeniach sprężystych prawo zachowania pędu mówi, ze pęd przed zderzeniem jest równy pędowi po zderzeniu,.. czyli
P1=p2
[założenie zderzeń sprężystych daje wyższe prędkości po zderzeniu niż przy zderzeniach niesprężystych, z którymi mieliśmy do czynienia w przypadku zwałki wież, …wiem ,że tego kretynie nie kumasz, ale nie tylko skretynili ciao’skim śmieciem będą to czytać][b]
…gdy przyjmiemy ‘m’, jak masę , a ‘v’ jako prędkość to prawo zachowania można przedstawić następująco,
m1 x v1=m2 x v2
… i teraz gdy,
‘m1’ jest mniejsze od ‘m2’
.... co zachodziło w przypadku upadku pięter wyższych na piętro niższe, …to z prawa wychodzi, że
‘v2’ musi być mniejsze od ‘v1’
..ale dla cia’owskich skretyniałych debilów lub zdebilałych kretynów najpewniej przy zwałce wież wtc nie działały prawa fizyki

Hahahahahaha!!!
I co z tego debilku, skoro samo to zjawisko wyklucza tutaj użycie założenia zderzenia sprężystego, skoro pęd był coraz większy.


… durny śmiech durnia z własnej durnoty, z własnego debilstwa i własnego kretyństwa,
…jak już poprzednio wspomniałem durny adunie, tumanie jesteś zbyt debilny i zbyt skretyniały by zakumać różnice między zderzeniami sprężystymi i niesprężystymi, a tym bardziej różnice w prędkościach po zderzeniach (patrz wytłuszczenie, które zrobiłem w moim poprzednim poście)
..wychodzi wiec, że jesteś nie tylko skretyniałym debiłem, czy też zdebiłałym kretynem, ale jesteś [co najmniej !!!!!] skretyniałym debilem do kwadratu czy też zdebilałym kretynem do kwadratu…. lub inaczej skretyniałym do kwadratu debilem czy też zdebilałym do kwadratu kretynem
….i dalej krótki kurs
… zderzenia sprężyste: [b]m1 x v1=m2 x v2
…zderzenia niesprężyste [inaczej rzeczywiste, realne]: m1 x v1>m2 x v2
..czyli
‘v2’ przy zderzeniach niesprężystych jest mniejszą od ‘v2’ przy sprężystych
… i gdy,
‘m1’ jest mniejsze od ‘m2’
to
‘v2’ przy zderzeniach niesprężystych jest dużo bardziej mniejszą od ‘v1’, niż ‘v2’ przy zderzeniach sprężystych jest mniejszą od ‘v1’

… Reasumując:
… czas swobodnego upadku wież wtc, ok. 9,2 s
… czasy zwałki wież wg oficjalnego scenariusza upadku górnych i zarywania dolnych pięter, z piętra na piętro, przy założeniu nierzeczywistych, nierealnych, cudownych zderzeń sprężystych, wtc1 ok. 16 s oraz wtc2 ok. 15 s ,..choć w tym przypadku trudno nawet mówić o jakichkolwiek zderzeniach, gdyż są to czasy upadku wyliczone ze spowolnienia czasu swobodnego spadku wskutek systematycznych przyrostów do upadającej masy, co wysokość piętra wtc masy piętra.
… czasy zwałki wież wg oficjalnego scenariusza upadku górnych i zarywania dolnych pięter, z piętra na piętro, przy założeniu rzeczywistych, realnych, niecudownych zderzeń niesprężystych, …i w zależności od stopnia niespręzystości tych zderzeń i zarwań te czasy zawierają się w przedziale począwszy od powyżej jeszcze mocno nierealnych 16s do 92 s[b], gdy niesprężystość jest tak wielka, że upadając górna masa wyhamowuje prędkość do zera przy upadku i zarywaniu dolnego piętra

Adun napisał:

Cytat:
w dodatku nawet przy samych zderzeniach sprężystych, a nie niesprężystych z jakimi to mielibyśmy do czynienia w przypadku zwałki wież wg modelu piętro na piętro ,..oraz

Hahahahahaha i co z tego???


… durny śmiech durnia z własnej durnoty, z własnego debilstwa i własnego kretyństwa,

Adun napisał:

Cytat:
pomijając opory powietrza, a także przyjmując że spadająca masa zwiększa się o masę kolejnego piętra, co wysokość pięter tj, po przebyciu kolejnych ok. 3,6 mb... a także

Przy takich masach opory powietrza sa minimalne. Można je spokojnie pominąć w wyleczeniu czasu upadku.

…zechciej zauważyć, w dodatku już ślepy i głuchy, durniu , że w tych wyliczeniach są pominięte,..wiec nie durnuj innych nimi jeżeli ty się również nimi kompletnie wydurnowałeś, …w inny miejscu podobni tobie skretyniali i zdebilali durnie, z tych niby nieistotnych bo niewygodnych powietrznych oporów przy czasie upadku wież budują armaty i haubice strzelające całymi kawałkami jeżeli nie połaciami stali, gdy trzeba odeprzeć ładunki wybuchowe
….ach ci cia’owsvcy śmieciarze, ..jakiego śmiecia to nie wymyślą oraz jakim śmieciem nie zakują już mocno ograniczone móżdżki skretyniałych i zdebilałych durniów

Adun napisał:

Cytat:
w sposób cudowny, tj. bez utraty czasu, energii, prędkości oraz pędu na załamywanie oraz miażdżenie niższych pięter,

Załamywanie i miażdzenie poniższych pięter?!
Cały ich opór o którym tak ględzisz kończy się ostatecznie na łącznikach kratownic.


…wg skretyniałych i zdebilałych durni żelbetowy trzon wież, to też tylko łączniki kratownic, … poza faktem że te wyśmiane przez skretyniałego durnia łączniki i łącza wewnatrz kratownic zwiększają znacznie niesprężystość zderzeń wg oficjalnego scenariusza , a tym prędkość upadku,..energię i pęd sobie pomińmy bo to nie dla skretyniałych i zdebiłałych do kwadratu durniów
… ach ci cia’owsvcy śmieciarze, ..jakiego śmiecia to nie wymyślą oraz jakim śmieciem nie zakują już mocno ograniczone móżdżki skretyniałych i zdebilałych durniów

Adun napisał:

Utrata energii w tym wypadku była minimalna. Siła uderzenia górnej sekcji w piętro poniżej przekroczyła przynajmniej trzydziestokrotnie zakładane obciążenia.


…to była utrata energii, a nie było spowolnienia ?!!!!!!!!!
…ach ci cia’owsvcy śmieciarze, ..jakiego śmiecia to nie wymyślą oraz jakim śmieciem nie zakują już mocno ograniczone móżdżki skretyniałych i zdebilałych durniów, …którzy zakuci ciaoskim nawet nie widzą jak się już motają w cia’owskim śmieciu

Adun napisał:

Cytat:
.... wyliczony czas upadku wież przy takich drastycznych, a zarazem cudownych założeniach przekraczałby 15 s przyjmując scenariusz oficjalny,

W takim razie posługując się danymi konstrukcyjnymi oblicz, ile miałaby się zawalać.


..po co się durnie męczyć oraz durnie ogłupiać siebie i innych liczeniami wg danych konstrukcyjnych jak to ogłupiał wszelkiej maści durniów Mariusz, , mistrz w liczeniowych ogłupianiach niedouczonych naiwniaków, również na tym forum, ….jeżeli już najprostsza fizyka z poziomu szkoły podstawowej wyklucza oficjalny scenariusz zwałki wież,..bo wg oficjalnego scenariusza czas zwałki powinien się zawrzeć w zależności od stopnia niesprężystości tych zderzeń i zarwań w przedziale począwszy [b] od powyżej jeszcze mocno nierealnych 16s do 92 s
, gdy niesprężystość jest tak wielka, że upadając górna masa wyhamowuje prędkość do zera przy upadku i zarywaniu dolnego piętra

Adun napisał:

Cytat:
a jak wiemy wg sejsmografów oraz filmów ze zwałki, …czas upadku wież był jedynie o niecałą sekundę dłuższy od czasu swobodnego upadku,....

Hahahahahahahaha!!!


… durny śmiech durnia z własnej durnoty, z własnego debilstwa i własnego kretyństwa,
… ach ci cia’owscy śmieciarze, ..jakiego śmiecia to nie wymyślą oraz jakim śmieciem nie zakują już mocno ograniczone móżdżki skretyniałych i zdebilałych durniów, …którzy zakuci ciaoskim nawet nie widzą jak się już motają w cia’owskim śmieciu

Adun napisał:

OK WYZWANIE - pokaż mi wideo z zawalenia którejś z wież WTC, gdzie kolaps trwał 10 sekund (+max 1 sekunda).


..wszystkie filmy to pokazują, … nie ma filmiku 9/11 , obrazującego upadek wież, który by tego nie pokazywał, ..tylko zdebilali i skretyniali durnie karmieni cia’owski śmieciem wliczają do czasu upadku różne cuda nie widy zależnie od cia’owskiego śmiecia, które łyknęli
…… umówmy się tak, daj film, gdzie wg ciebie czas upadku trwa 15 s. a ja ci na podstawie cia’owskiego śmiecia które łyknąłeś i którym śmiecisz wykażę ze jesteś nie tylko wykażę że jesteś nie tylko skretyniałym do kwadratu debiłem, czy też zdebiłałym do kwadratu kretynem, ale jesteś [ już co najmniej !!!!!] skretyniałym debilem do sześcianu czy też zdebilałym kretynem do sześcianu…. lub inaczej skretyniałym do sześćianu debilem czy też zdebilałym do sześcianu kretynem,
....jak ja lubię ukazywać durniom potęgę ich skretyniałości i zdebilenia,..gdybym tego nie lubił nie byłoby o czym rozmawiać z durniami

Adun napisał:

Cytat:
czyli wieże wtc oraz wtc7 musiano rozwalić od dołu bo tylko wówczas wszystkie elementy równo i swobodnie bez zbędnych zderzeń i zbędnych przyrostów masy sobie w dół spadały,.

Żadne wideo nie potwierdza, jakoby wieże WTC1 i 2 upadały od dołu. Jeśli możesz to wykaż to na jakimś filmie. Wydaje mi się, że większośc widziałem, ale może jakiś mi uciekł?


..wszystkie to potwierdzają od wtc7 po wieże tylko w przypadku wież wpierw wyburzono w podziemiach na długości ok. 15-16 m trzon/rdzeń tych wież [na 4-6 s przed samą zarejestrowaną na filmach zjazdką w dół krawędzi dachów wież]… reszta tak jak na filmach,..gdzie składa się od góry do jej środka, zaraz za upadającym rdzeniem

Adun napisał:

To się robi coraz bardziej żałosne...


..zgadza się, żałosny jesteś nie tylko, ty ale cało luddzkie stado, gdzie pasterzami stada są Cwani i Nikczemni cia’owcy lub też mosad’owcy, a psami pasterskimi najbardziej zdebilałe, skretyniałe i nikczemne jednostki podobne tobie,..które równają poziom umysłowy i moralny stada do swego zdebilałego, skretyniałego i nikczemnego poziomu

_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 30 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..powinno być, ... w wytłuszczeniu pominięte uzupełnienia

vkali napisał:

…wg skretyniałych i zdebilałych durni żelbetowy trzon wież, to też tylko łączniki kratownic, … poza faktem że te wyśmiane przez skretyniałego durnia łączniki i łącza wewnątrz kratownic zwiększają znacznie niesprężystość zderzeń wg oficjalnego scenariusza, a tym samym zmniejszają znacznie prędkość upadku wież,..energię i pęd, ich straty sobie pomińmy bo, to nie dla skretyniałych i zdebiłałych do kwadratu durniów, którym te wraz z prędkością akurat rosną w przypadku niesprężystych zderzeń, ze zderzenia na zderzenie, ...ot cia'owska śmieciowa perpetummobilowa fizyka
… ach ci cia’owsvcy śmieciarze, ..jakiego śmiecia to nie wymyślą oraz jakim śmieciem nie zakują już mocno ograniczone móżdżki skretyniałych i zdebilałych durniów

_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 30 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
… durny śmiech durnia z własnej durnoty, z własnego debilstwa i własnego kretyństwa,
…jak już poprzednio wspomniałem durny adunie, tumanie jesteś zbyt debilny i zbyt skretyniały by zakumać różnice między zderzeniami sprężystymi i niesprężystymi, a tym bardziej różnice w prędkościach po zderzeniach (patrz wytłuszczenie, które zrobiłem w moim poprzednim poście)
..wychodzi wiec, że jesteś nie tylko skretyniałym debiłem, czy też zdebiłałym kretynem, ale jesteś [co najmniej !!!!!] skretyniałym debilem do kwadratu czy też zdebilałym kretynem do kwadratu…. lub inaczej skretyniałym do kwadratu debilem czy też zdebilałym do kwadratu kretynem
….i dalej krótki kurs
… zderzenia sprężyste: [b]m1 x v1=m2 x v2
…zderzenia niesprężyste [inaczej rzeczywiste, realne]: m1 x v1>m2 x v2
..czyli
‘v2’ przy zderzeniach niesprężystych jest mniejszą od ‘v2’ przy sprężystych
… i gdy,
‘m1’ jest mniejsze od ‘m2’
to
‘v2’ przy zderzeniach niesprężystych jest dużo bardziej mniejszą od ‘v1’, niż ‘v2’ przy zderzeniach sprężystych jest mniejszą od ‘v1’


Jesteś pojebanym kretynem z klapkami na oczach, więc to ostatni wpis, jaki do ciebie skieruję bałwanie.
Ty się w ogóle dziwisz, że ludzie nie chcą na forach z tobą dyskutować? A no tak, przecież sa opłaceni przez CIA.

Samo twoje debilne założenie przy zderzeniu sprężystym jest debilnie zmanipulowane z dwóch powodów:
1. Sytuacja, gdzie v2 jest mniejsze po zderzeniu jest prawdą, ale przez bardzo krótki okres, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że siła napędzającą upadek wieży była grawitacja. Co tak naprawdę powoduje, że twoje założenie jest błędne od samej podstawy.
2. Nie bierzesz pod uwagę grawitacji, jako czynniku powiększającego pęd.

Nawet przy założeniu niesprężystym przy pierwszy zderzeniu górnej części w dolną, gdy pęd jest mniejszy (pewnie około 5% biorąc pod uwagę dane konstrukcyjne), to ta sytuacja jest bardzo krótko trwała, ponieważ grawitacja sprawia, że pęd ostatecznie podczas niszczenia kolejnego piętra będzie znacznie większy, niż podczas niszczenia pierwszego.

Ot, cała filozofia, która nie może przebrnąć przez twój chory umysł.


Cytat:
…wg skretyniałych i zdebilałych durni żelbetowy trzon wież, to też tylko łączniki kratownic,

Niestety muszę cię zmartwić, ale WTC nie posiadały żelbetowego rdzenia, więc skończ bredzić.
Poza tym zauważ, że znaczna część rdzeni przetrwała sam upadek budynku, więc twoje teorie poza oszustwami w celu manipulacji są niewiele warte.

Cytat:
umówmy się tak, daj film, gdzie wg ciebie czas upadku trwa 15 s.


Początek zawalenia, 17 sekunda filmu. Koniec można liczyć spokojnie na 35. sekundę.


Poza tym jak niby wieze miały upaść z prędkością swobodnego spadku, skoro podczas zawalenia wyraźnie widać, że kolumny zewnętrzne, które odpadły od budynku i faktycznie poruszały się z taką prędkościa spadały znacznie szybciej, niż front zawalenia.



Cytat:
.wszystkie to potwierdzają od wtc7 po wieże tylko w przypadku wież wpierw wyburzono w podziemiach na długości ok. 15-16 m trzon/rdzeń tych wież [na 4-6 s przed samą zarejestrowaną na filmach zjazdką w dół krawędzi dachów wież]… reszta tak jak na filmach,..gdzie składa się od góry do jej środka, zaraz za upadającym rdzeniem

Twoja śmieszna teoria ma jedną poważna wadę - rdzenie przetrwały w znacznej części upadek budynku, zatem nie może być prawdziwa.

Cytat:
cia’owskiego śmiecia które łyknąłeś i którym śmiecisz wykażę ze jesteś nie tylko wykażę że jesteś nie tylko skretyniałym do kwadratu debiłem, czy też zdebiłałym do kwadratu kretynem, ale jesteś [ już co najmniej !!!!!] skretyniałym debilem do sześcianu czy też zdebilałym kretynem do sześcianu…. lub inaczej skretyniałym do sześćianu debilem czy też zdebilałym do sześcianu kretynem,
....jak ja lubię ukazywać durniom potęgę ich skretyniałości i zdebilenia,..

Tiaaaaa - nie ma to jak rzeczowa dyskusja.

Żegnam vkali. Żyj w swoim świecie ułudy Laughing
Pamiętaj, CIA jest tuż tuż!!!
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Jesteś pojebanym kretynem z klapkami na oczach, więc to ostatni wpis, jaki do ciebie skieruję bałwanie.


… cóż nie za bardzo się wysiliłeś w swojej chamocie czyżby opuściła cię chamska wena,… ach to strach, że ujawni się i wyjdzie na wierzch jeszcze większe twoje debilstwo , kretyństwo , tumaństwo, ..nie debil to debil, kretyn to kretyn nie ma już większego znaczenia czy do kwadratu , czy do sześcianu,..czy też kwartetu, kwintetu, sekstetu ..itp. jeżeli j€ w wartościowaniu mocy kretyństwa i debilstwa wspomagać się łaciną.
Adun napisał:

Ty się w ogóle dziwisz, że ludzie nie chcą na forach z tobą dyskutować? A no tak, przecież sa opłaceni przez CIA.


....o jakiej dyskusji mówisz, ..o czym można rozmawiać z bezmózgim kołem, słupem, klocem, czy młotem, który przez bezrozumne powtarzanie mądrych słów pozuje przed sobą i przed innymi na niekoła, niesłupa, niekloca, czy niemłota … lub ze śmietnikiem, który przestał nawet rozróznniać gdzie kończy się on a zaczynają śmieci,..lub z tubą propagandową czy radiem, które mają na tyle świadomości, ze muszą nadawać programy bo w przeciwnym razie odłącza im zasilanie i wyrzucą na śmietnik wśród podobne ich ludzkie miernoty,..z nikczemnikami , którzy choć jeszcze dziś nie są bezmózgimi kołami, kretynami czy debilami ale już zaprzedając się nikczemności wkrótce, w tym życiu lub w następnym, staną się bezmózgimi kołami, słupami, młotami, ..zbierając tym sam plon ziarna, które sami sobie i na siebie zasieli, myśląc głupio, że zasiewają go w innych.
…jak widzisz żadna to dyskusja, ..pozostaje mi jedynie publicznie obnażać kołstwo tych kołów, debilstwo tych debili, kretyństwo tych kretynów, nikczemność tych nikczemników,..itp. tym bardziej ,że mnie to bawi, …ta zabawa to z nudów i tak dla zdrowotności, w tym totalnie chorym i znikczemniałym współczesnym świecie,… przy końcu tej cywilizacji tych kołów, kretynów, czy debili odwykłych od samodzielnego myślenia i pozujących na niekołow, niekretynów i niedebili jest więcej niż 95% tej współczesnej ludzkiej populacji,.. faktycznie dyskutując z nimi na poważnie, dyskutując z ich łykniętycym od innych bełkotem do tego w ich bełkocie istnieje realne niebezpieczeństwo odmóżdżenia siebie i wtopienia się w to bezmózgie i tchórzliwe ludzkie bagno wraz z popłynięciem w nim w jeszcze większą nicość.

Adun napisał:

Samo twoje debilne założenie przy zderzeniu sprężystym jest debilnie zmanipulowane z dwóch powodów:
1.Sytuacja, gdzie v2 jest mniejsze po zderzeniu jest prawdą, ale przez bardzo krótki okres, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że siła napędzającą upadek wieży była grawitacja. Co tak naprawdę powoduje, że twoje założenie jest błędne od samej podstawy.


..tia, …prawda,.. u skretyniałego do kwadratu debila „tylko przez bardzo krótki okres”, …który na 415-417 m daje wydłużenie czasu upadku
1. 6-7s czyli o wydłużenie czasu upadku 67-79% w stosunku do czasu swobodnego upadku wynikającego z jedynie z „grawitacji, sił grawitacji” ..i to tylko przy sprężystych zderzeniach jakże nierealnie cudownych o systematycznych przyrostach do upadającej masy z wysokości 415-417 m mas niższych pięter co 3,73 m, bez jakiejkolwiek utraty czasu, prędkości, pędu, energii na tąpnięcie na niższe piętro i jego zarywanie oraz bez utraty czasu, prędkości, pędu, energii na sprężanie powietrza potrzebnego do kondygnacyjnych wiatrówek typu armata czy hałbica strzelających kilkutonowymi odłamami kolumn czy ich kratownic na odległość nawet 50 m
2. w przedziale powyżej 17s do 92s zależnie od stopnia niesprężystości zderzeń przy realnych i rzeczywistych niesprężystych zderzeniach dziejących się w tej naszej rzeczywistości, ….dziejacym się jeszcze na przekór śmieciowym knowaniom cia’owskich Cwaniaków oraz nachalnej propagandzie ich śmieciarzy śmiecących wszem i wobec ich śmiedzącym nikczemnością śmieciem,… czyli ta bagatela to wydłużenie czasu upadku wież wynikającego z [uwaga mądre słówko] grawitacji o ponad 80% do 1000%, jeżeli brać na realnie oficjalny scenariusz upadku wież
…prawda , że mocny debil już „od samej [swej] podstawy”

Adun napisał:

2.Nie bierzesz pod uwagę grawitacji, jako czynniku powiększającego pęd.


… zaiste nie biorę, …ciesz się zdobyłeś tym stwierdzeniem piętno skretyniałego debila do sześcianu czy też zdebilałego kretyna do kwadratu…. lub też inaczej skretyniałego do sześcianu debila czy też zdebilałym do kwadratu kretynem

Adun napisał:

Nawet przy założeniu niesprężystym przy pierwszy zderzeniu górnej części w dolną, gdy pęd jest mniejszy (pewnie około 5% biorąc pod uwagę dane konstrukcyjne), to ta sytuacja jest bardzo krótko trwała, ponieważ grawitacja sprawia, że pęd ostatecznie podczas niszczenia kolejnego piętra będzie znacznie większy, niż podczas niszczenia pierwszego.


…prawda, że mocny kretyn już „od samej [swej] podstawy”…jw.

Adun napisał:

Ot, cała filozofia, która nie może przebrnąć przez twój chory umysł.


…prawda kretyna o samym sobie, ..warto w końcu usłyszeć siebie i usłyszeć prawdę o sobie, ..warto porzucić śmietnik oraz pozowanie na „mądrego” na podstawie cia’owskich śmieci czy tylko śmieciowych manipulacji jakiegoś sprzedajnego mosad’owskiego nikczemnkia, ..a wówczas może jeszcze w tym życiu zdołasz przywrócić sobie samodzielne myślenie i wartość.

Adun napisał:

Cytat:
…wg skretyniałych i zdebilałych durni żelbetowy trzon wież, to też tylko łączniki kratownic,

Niestety muszę cię zmartwić, ale WTC nie posiadały żelbetowego rdzenia, więc skończ bredzić.


..radzę, zmartw siebie skretyniały i zdebilały nikczemniku …a właściwiej zmartw w sobie czy jeszcze bardziej właściwie, uśmierć w sobie cia’owskiego śmieciarza i faktycznie przestań już kretyńsko i zdebilale nadawać co z cia’owskiego śmiecia łyknąłeś chcąc pozować na mądrego,
...poniżej daję cztery filimiki o budowie rdzenia wież wtc, … dwa by już nie było wątpliwości z ich budowy, co warte są twoje słowa i twoja niby wiedza oparta na cia’oskim śmieciu.





Adun napisał:

Poza tym zauważ, że znaczna część rdzeni przetrwała sam upadek budynku, więc twoje teorie poza oszustwami w celu manipulacji są niewiele warte.


….zapewne masz na myśli wtc1, gdy iglica tej wież wraz z jej masywnym mocowaniem, po wstrząsie kostrukcji wieżu po upadku z wysokości ok. 15 m wyburzonego u podstawy rdzenia, zarwała się i spadając rozcięła rdzeń na połowę, tym samym zakleszczając upadek kondygnacji do środka wieży oraz opóżniając samą jej zwałkę ,…również przez chwilę grożąc Globalnym Cwaniakom szybką dekonspiracją Ich misternego planu zastraszenia ludzkiej populacji poprzez zabójstwo ok. dwóch tysięcy własnych obywateli wskutek wyburzenia wież wtc … ale wówczas durniu adunie, nie mówimy o rdzeniach wieży, tylko konstrukcjach elewatorów chwiejących i kiwających się jeszcze przez jakiś czas do 15 s, nim po zrobieniu miejsca w wyniku dalszego roztopienia dołu upadającego rdzenia, w rozpalonym przez tychże Cwaniaków u podstawy rdzeni wież, piecu martenowskim zjechały sobie już swobodnie w dół na ustalone planem miejsce.

Adun napisał:

Cytat:
umówmy się tak, daj film, gdzie wg ciebie czas upadku trwa 15 s.


Początek zawalenia, 17 sekunda filmu. Koniec można liczyć spokojnie na 35. Sekundę.


... pierwszy film, …początek zjazdki prawda 17-ta sekunka,..lecz koniec upadania krawędzi „świecącego w pyle białością” narożnika wieży to 28 sekunda, … 29-ta to już z górą,…nie liczy się do upadku wież czasu opadnięcia chmury pyłu, ani pozostałości konstrukcji rdzenia.
…drugi film to czystej wody ordynarna cia’oska manipulacjia, pozwolę sobie na nie marnowanie czasu i energii na jej ujawnianie, ..jej prostackość i ordynarność jest do zauważenia przez każdego nawet przez jeszcze nie znikczemniałego do szczętu debila czy kretyna, gdy tylko pozwoli popracować na chwilę swemu choremu umysłowi.

Adun napisał:

Poza tym jak niby wieze miały upaść z prędkością swobodnego spadku, skoro podczas zawalenia wyraźnie widać, że kolumny zewnętrzne, które odpadły od budynku i faktycznie poruszały się z taką prędkościa spadały znacznie szybciej, niż front zawalenia.



….te ok. czterdzieści metrów wyprzedzenia na pozostałej do upadku 1/3 wysokości wieży to 2,9 sekundy ..dodając kolejne 2 sekundy wyprzedzenia na dolnym odcinku długości 1/3 wieży otrzymujemy 5 sekud wyprzedzenia,.. co i tak się mieści w przedziale 6 -7 sekund różnicy pomiędzy swobodnym spadkiem elementów, które w swym upadku z wysokości 417 m nie „przybierają” na wadze w sposób cudowny co piętro, tym samym opóźniając swój spadek a spadkiem masy, która opóźnia swój upadek z twej wysokości „przybierając” cudownie na wadze o masę piętra co 3,73 m,
…oczywiście przyjmując, że uwidocznione fotkami elementy wyprzedzające są na pewno e z ostatniej górnej kondygnacji wież oraz pomijając nadanie tym dodatkowego pędu skierowanego w dół poprzez efekt sprężynowy przy zginaniu konstrukcji czy też poprzez wybuch dodatkowych ładunków założonych w przestrzeniach pomiędzy krótszymi ciągami elewatorów.

Adun napisał:

Cytat:
.wszystkie to potwierdzają od wtc7 po wieże tylko w przypadku wież wpierw wyburzono w podziemiach na długości ok. 15-16 m trzon/rdzeń tych wież [na 4-6 s przed samą zarejestrowaną na filmach zjazdką w dół krawędzi dachów wież]… reszta tak jak na filmach,..gdzie składa się od góry do jej środka, zaraz za upadającym rdzeniem

Twoja śmieszna teoria ma jedną poważna wadę - rdzenie przetrwały w znacznej części upadek budynku, zatem nie może być prawdziwa.


..jw..

Adun napisał:

Cytat:
cia’owskiego śmiecia które łyknąłeś i którym śmiecisz wykażę ze jesteś nie tylko wykażę że jesteś nie tylko skretyniałym do kwadratu debiłem, czy też zdebiłałym do kwadratu kretynem, ale jesteś [ już co najmniej !!!!!] skretyniałym debilem do sześcianu czy też zdebilałym kretynem do sześcianu…. lub inaczej skretyniałym do sześćianu debilem czy też zdebilałym do sześcianu kretynem,
....jak ja lubię ukazywać durniom potęgę ich skretyniałości i zdebilenia,..

Tiaaaaa - nie ma to jak rzeczowa dyskusja.


…co jest niby nierzeczowego w ukazywaniu innym prawdy o stopniu ich zdebilenia czy skretynienia?

Adun napisał:

Żegnam vkali. Żyj w swoim świecie ułudy Laughing


..jeżeli mało przytomny kretyn i debil życzy nam życia w nie swoim kretyńskim i zdebilałym świecie to na pewno dobrze nam życzy,..to nic, że w swej nieprzytomności i złości, ni w ząb nie kapuje , że życzy nam dobrze i życzy nam dobrego świata, bez kretyństwa, debilstwa i nikczemności w które on dał się głupio na swoją zgubę wdrożyć.

Adun napisał:

Pamiętaj, CIA jest tuż tuż!!!


…nie muszę pamiętać, …jej śmiecia oraz jej nieprzytomnych śmieciarzy śmiecących jej śmieciem jest w tym współczesnym świecie pełno,… szkoda, że tak się stało,..ale , cóż wolna wola obowiązuje również z zakresie kretynienia i debilenia samych siebie jak również i świata/światów wokół siebie.
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem








_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia tylko czesc warta obejrzenia, pozostale nic nowego Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebasebo napisał:
Ostatnia tylko czesc warta obejrzenia, pozostale nic nowego Rolling Eyes


...uwzględniając fakt,
(1) że fizycznie niemożliwymi są bezodpryskowe „wejścia” kompletnych boeingów we wieże wtc, przy cudownie precyzyjnych, laserowych cięciach skrzydłami, zawierającymi baki wypełnione jeszcze nie w pełni zużytą kerosyną oraz szczególnie cudownych cięciach końcówkami skrzydeł zewnętrznych kolumn wież (ich grubość można zobaczyć na załączonych powyżej filmikach z budowy wież wtc) wraz z żelazobetonem sufitopodłog kondygnacji (lanie betonu, na kondygnacjach można również zobaczyć na ww. filmach,
(2) że nawet jeżeli przyjąć za realne kompletne „wejście” boeingów to już fizycznie niemożliwym byłoby kompletne jego „zaparkowanie” we wnętrzu wież, szczególnie w przypadku wtc2, gdzie wg kąta wejścia z raportów nist i większości z filmików jedynie lewe skrzydło boeinga trafiało w kolumny rdzenia wieży.
(3) braku synchronizacji kątów uderzenia boeinga w południową ścianę wtc2, na poszczególnych filmikach,
(4) itp.
…wart obejrzenia jest cały film, a szczególnie „warte są” zeznania [niby? tylko] „ratownika” o znalezieniu i ukryciu przez fbi czarnych skrzynek, które to zeznania mają uwiarygodnić użycie do „zbombardowania” wież liniowych pasażerów, a tym samym ten niemożliwy fizycznie scenariusz „lany w umysły maluczkich” oficjalnie

…są one tyle samo warte co zawarte w tym poście http://www.paranormalne.pl/index.php?sho.....p;p=347683 (nr 14) wyjaśnienia szczególnego manipulanta małokumatych, i nie tylko paranormalnych małokumatych,… na temat możliwości zobaczenia na załączonym tam filmie boeinga, który wg analiz innego filmu wg tego szczególnego manipulanta miał nadlatywać do wtc2 ” torem odchylonym o ok. 15^ na zachód, od prostopadłej do południowej ściany wieży, niby przez niego impaktowanej....” ...szczególnie „warty” jest ten [tylko dziwnie jednostronnie] długaśny malunek [bez zaznaczenia ........ to wykropkowane miejsce pozostawiam do wypełnienia "inaczej wartym" niż większość paranormalnych] dany na wyjaśnienie widoczności boeinga na filmiku ..a uwzględniając fakt, że ten długaśny na paranormalnych wisi sobie bez nękania przeszło półmroku, świadczy również o „ szczególnej wartości” samych paranormalnych i „szczególnej wartości” pracy tego manipulanta na paranormalnych oraz nad paranolmanymi
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

.....Zastanów się chwilę nad tym co napisałeś. Przy czym chciałbym, aby każdy zainteresowany w tym temacie wypowiedział swoje zdanie na ten temat, o którym napiszę pod tym powyższym cytatem. Masa x pięter (załóżmy 15 w wypadku WTC2) spada z wysokości 3,7 metra na piętro poniżej - dla uproszczenia załóżmy, że nie doszło do przechylenia górnej części spowodowanej wyboczeniem, ale to dla ciebie i teorii spiskowej plus, bo ociążenie bardziej by się rozłożyło.
Górna część uderza w piętro poniżej osiągając około 30km/h. Treaz najważniejsze jest to, co sam napisałeś:
Cytat:
bo cześć energii zostanie pochłonięta przez piętro pierwsze w kolejności.

Zgadza się!!! I tu następuje twój błąd logiczny (którego osobiście nie potrafie zdiagnozować inaczej niż paranoja lub schizofremia).
Mimo tego, że masa górnych piętr przekracza spokojnie 10 razy maksymalny ciężar, założmy dla twojej racji, że 2/3 energii zostaje pochłonięta - oczywiście realnie było to znacznie mniej, ale to teraz bez znaczenia. Zatem gdy zostaje zniszczone piętro poniżej , to upadek nie zaczyna hamować, a przyśpieszać. Prędkość początkowa od zniszczenia pierwszego piętra (3,7 metra niżej rozpoczęcia) będzie wynosiła w tym wypadku 10km/h. Nie ma realnej szansy, aby proces zwolnił, a nie przyśpieszał, ponieważ przy każdym kolejnym piętrze prędkość 'początkowa' (licząc każde piętro osobno, które pochłania 2/3 energii - pomijając tu tak mało istotny szczegół jak zwiększająca się prędkość) będzie rosła aż do całkowitego zawalenia!
Założenie, że upadek wyhamowałby mógłby mieć jedyne logiczne wyjaśnienie, gdyby masa upadającej części budynku zmniejszała się w ogromnym tempie. To jednak nie jest realne, ponieważ cały czas musisz dodawać kolejne miażdzone piętra, a masa ostatecznie zwiększa się.



mgh=mV*2/2

V=pierwiastek z 74 to około 8.33m/s to 30km/h

pomijam ciepło.

Pęd P=mV
m-masa
V-predkość

Pęd 15 pięter oznaczmy P1
m1- masa
V1-prędkość=30km/h

Pęd reszty P2
m2-masa
V2-prędkość

P1=P2

mamy

m1V1=m2V2

V2=m1/m2 Laughing

V2 ze względu na m1<<<<<<<m2 wychodzi malutkie, nie takie jak na filmach, gdzie zaper.....la jak motorek. No dobra..podzielmy masę WTC na "3 części"

1-ta co opada
2-do 50 piętra
3-reszta

m1V1=m2V2+m3V3

Policzmy z tego V3

V3=[m1V1-m2V2]/m3

To jakie musi być V2, żeby V3 było dodatnie? Laughing bardzo malutkie prawda? Laughing

a pęd 2 części wynosi ZERO bo stoi i tak samo 3 Część, też stoi Laughing Laughing Laughing Laughing

pęd malutkiej części gniecie resztę, no kurwa jak w apollo Laughing

A kur..a co widać na filmach....że zaperd...la!!!!!

Zanieś to do swojej szkoły i pokaż nauczycielowi od fizyki to ci postawi 6 Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 07 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..tutaj barzdo dokładnie można zobaczyć impaktującego boeing'owego liniowego pasażera




..myślę, że nie trzeba już tłumaczyć (pomijam oczywiście durniów, kretynów i nikczemników) dlaczego poimpaktowe dziurki na ścianach wtc1 (!!!) i wtc2 musiały formować się oraz rozbudowywać się już po samym impakcie tego typu liniowych pasażerów oraz nie muszę tłumaczyć dlaczego te pasażerskie liniowce tak gładko wchodziły w same wieże


..na tej samej stronie yt oprócz impaktów pasażerskich liniowców czyli pierwszego etapu rozwałki wież jest również trochę z drugiego etapu rozwałki wież i wtc7 czyli z rozmiękczania wież wskutek paliwa z tych liniowych pasażerów,



....jak widać nikczemnicy dobrze rozmiękczyli i stopili w gówno mózgi, nie tylko zwykłym durniom i kretynom, ale ok 90% współczesnej ludzkiej populacji
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 07 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałbym kiedyś dożyć tej pociechy, aby me księgi trafiły pod strzechy".
Adam Mickiewicz


"Pod strzechy" zawitał internet. Toż to przecież księga, którą można zarówno czytać, jak i zapisywać. Zmodyfikowane marzenia narodowego wieszcza ziszczają się obecnie..... I to co wczoraj było "czymś nieprawdopodobnym, szalonym" jutro będzie czymś zupełnie normalnym. Już nie mogę się doczekać, jak dotrze do ludzi, że WTC+samoloty to chamska grafika,dzieło psychopatów i morderców Evil or Very Mad
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 07 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obadajcie ten dokument i przestańcie się pultać. http://tv.wolnemedia.net/?p=10 może ten film przekona tzw sceptyków (chociaż w przypadku 9/11 sceptycyzm to zwykła arogancja i ignorowanie faktów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wierzę, że "rząd nic nie wie o czrnych skrzynkach" bo jak miałyby się tam znależć, kiedy samoloty latały tylko na grafice, którą widzieliśmy w telewizorkach. I to jest piękne. Mamy się podniecać "skrzynkami", gdzie być może usłyszymy głosy porywaczy a nikt nie bada filmowych grafik Evil or Very Mad Teraz wystarczy, że puszczą "głosy z odnalezionych skrzynek" i wszystko zamącą ludziom w głowach...dobry numer Evil or Very Mad Ale niech się zbierze komisja ekspertów od "grafiki filmowej". Mnie żadne głosy porywaczy w kokpicie nie przekonają. Sam mogę sobie nagrać swoją paplaninę na taśmę Evil or Very Mad
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





...i w związku z tym trzecim filmem oprócz impaktów liniowymi pasażerami wież wtc1 i wtc2 wspomnę cięcie latarni pasażerskim liniowcem,

http://www.paranormalne.pl/index.php?sho.....p;p=338506 post nr 707
http://www.paranormalne.pl/index.php?sho.....p;p=338536 post nr 716

...oraz wspomnę co mówią pomijani pentagonowi świadkowie nt. toru lotu pentagonowego boeinga, który mmaskował impakt pentagonu nie pasażerską oraz nie liniową rakietką

http://www.paranormalne.pl/index.php?sho.....p;p=347365 post nr 769
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..i jeszcze raz o glinie i stali



..oraz róznice w czasie impaktów pomiędzy stacjami


_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vkali napisał:


...i w związku z tym trzecim filmem oprócz impaktów liniowymi pasażerami wież wtc1 i wtc2 wspomnę cięcie latarni pasażerskim liniowcem,



Czyli Twoim zdaniem co scielo te latarnie bo "cos" musialo tego dokonac ... ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:34, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebasebo napisał:
vkali napisał:


...i w związku z tym trzecim filmem oprócz impaktów liniowymi pasażerami wież wtc1 i wtc2 wspomnę cięcie latarni pasażerskim liniowcem,



Czyli Twoim zdaniem co scielo te latarnie bo "cos" musialo tego dokonac ... ? Rolling Eyes



.... jeżeli nie mógł ich ciąć paseżerski liniowiec, to musieli je specjalnie ciąć cia'owcy lub fbi,owcy,..zresztą musieli robić nie tylko to, by choć trochę uwiarygodnić uderzenie pasażerskiego liniowca..w tym również musieli przymusić jakiś pentagonowych świadków jak tego taksówkarza, co mu niby cięta latarnia padła na maskę,..szczególy o pozyskiwania przez służby pentagonowych świadków na przykładzie taksówkarza z tego filmu o rzeczywistym torze lotupa\sazerskiego liniowca mającego maskować uderzenie pentagonu najzwyklejszą rakietą (o taksówkarzu 8 lub 9 część filmu)


_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to wielkiego przeciąć kilka latarni.... spopielić WTC...to dopiero Evil or Very Mad
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 08 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi "truthseekerzy" skoro budynek nie zawalił się od uderzenie samolotu, musiał zawalić się od wyburzenia, czyż nie tak argumentujecie swoje wypowiedzi? Skoro zawalił się od wybuchów, to gdzie były te bomby? Czyżby ktoś magicznie przed atakiem zaminował budynek i nikt o tym oczywiście nie wiedział? Poukrywał kable do detonatorów, dziury w filarach, wszystko to zrobił i żaden dozorca ani nikt inny z personelu tego nie zauważył? Nie zastanawiał się po co są wszędzie kable? Dlaczego teraz po zamachach nie ma żadnego świadka który potwierdził by "majstrowanie" wewnątrz budynków? Wiecie przy wyburzeniach minuje się od 10-20% pięter budynku, zależnie od konstrukcji. Licząc minimalnie, WTC musiałby mieć zaminowane 10 pięter, jak już mówiłem ktoś zauważyłby że budynek jest zaminowywany, tym bardziej że dolne piętra kondygnacji wraz z rdzeniem są naprawdę potężnie zbudowane i z pewnością użyto tam masę materiałów wybuchowych. Takie ilości byłoby widać na filmikach podczas zapadania się wież, a niestety niczego takiego nie widać, oprócz rzadko widocznych wypchnięć powietrza ze ściskanych kondygnacji.
Zaraz powiecie że FBI/CIA minowało to "potajemnie" cokolwiek ma to znaczyć, a wszyscy pracownicy którzy widzieli "remont" byli przekupieni żeby później nie rozpowiadać że budynek został wysadzony.
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie odpowiada.
Ja się pytam, gdzie te tony materiałów wybuchowych i kilometry kabli?
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pytam, gdzie te tony materiałów wybuchowych i kilometry kabli?

..one są tylko w twojej głowie, ....radzę wpierw zrobić porządek w głowie z tym tonażowym szajsem,a później zacząć myśleć
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 17 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli rozumiem że użyto paru kilogramów? Chyba zapomniałeś o zamachach z 93 r, gdzie 590kg materiału wybuchowego co prawda źle rozmieszczonego[w taki sposób nie zburzy się budynku] zdetonowano, i nic się nie stało z WTC. Chyba nie sądzisz że do zaminowania takiej konstrukcji użyto by mniej materiałów niż kilka ton.
Do tego sporo kabelków trzeba podłączyć nieprawdaż?
A już wiem! Ale ja głupi! Przecież w WTC użyto supertermitu, którego wystarczy kilkanaście kilo aby przepalić konstrukcję! Tak, tak wystarczy kilka kilo na 2 metrowe filary z metalu otulone betonem!
Tak na serio mówiąc. W innym temacie już mówiłem że termitu potrzeba by spore ilości, ponadto odpowiednio ułożone tak aby nie spływał z elementu który ma zostać przecięty. Termit wypala niewielką dziurę, w której gromadzi się roztopione żelazo.Mając kilka centymetrów grubości w dziurze, warstwa roztopionego żelaza, na skutek przepływu ciepła do betonu, zaczyna stygnąć. Ponieważ zimniejsza część zostaje na dole i stygnie, nie może działać prawo konwekcji. Dlatego termit więcej już nie przepali. Nigdy ale to nigdy termit samodzielnie nie był używany w przemyśle do przepalania dużych ilości betonu! Termit nadaje się do spawania, zgrzewania elementów, ale nie do ich przepalania. Od tego są palniki, lance tlenowe, ale mimo takich wyrafinowanych sprzętów, stworzonych głównie do wycinania elementów w materiale, wykonanie takiej czynności trwa dość długo przy wykorzystaniu sporej ilości zasobów[gazu].
Także ponawiam pytanie. Skoro nie materiały wybuchowe, to gdzie był ukryty ten supertermit. Rozumiem że worki przy filarach ktoś pochował, nie wiem może przykrył kocem dla niepoznaki?
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 17 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jeszcze raz powtórzę..one są tylko w twojej głowie, ....radzę wpierw zrobić porządek w głowie z tym tonażowym szajsem,a później zacząć myśleć.

..pisałem już tutaj, jaki materiał użyto w rozwałce wież, gdzie go podłożono oraz w jakiej ilości?
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 18 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz podać jakiego materiału użyto?
Tylko proszę nie wyjeżdżaj z nano/super termitem, materiałami wybuchowymi.
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz podać jakiego materiału użyto?

...pisałem już, że o tym pisałem tutaj na forum i możesz przeczytać jeżeli chcesz,...

Tylko proszę nie wyjeżdżaj z nano/super termitem, materiałami wybuchowymi.

...z nano nie wyjeżdzałem, bo gdy pisałem nie wiedziałem, że taki również w rozwałce wież wtc zastosowano,..oraz czy możesz mi powiedzieć dlaczego to, mam nie wyjeżdżać z nano ,..czyżby dlatego, że tobie się on nie mieści w twojej zbyt małej główce, do tego mocno zapchanej jakimiś tonażowymi i kilometrowymi pierdołami,.. z którymi już ci doradzałem, co powinieneś uczynić zbyt przeciążony, niezwrotny i nielotny myśliwcze byś stał się wolnym i lotnym.
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 14, 15, 16   » 
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Theory of Ghostplane
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile