W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Theory of Ghostplane   
Podobne tematy
WTC: Nowe video pierwszego samolotu 152
9/11 - ABC zdemaskowane18
September Clues - dążenie do prawdy40
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 26208
Strona:  «   1, 2, 3, ... 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



to zdjęcie jest zajebiste ,kilka dni po zamachu lub anwet kilkanaście i nagle pojawiają sie szczątki samolotu ... gdzieś Laughing bo nawet nie wiadomo w jakim miejscu dokładnie to zdjęcie zostało zrobione , parodia i tyle Laughing

Gherbid jak jesteś takim kozakiem i potrafisz wszystko wytłumaczyc to prosze powiedz ,a raczej wytłumacz nam tu wszystkim debilą i sekciarzą DLACZEGO DWIE WTC sie zawaliły ?? Question (pewnie zgonisz na paliwo) Laughing
Co sie stało z WTC 7 Question (a no tak zapomniałem ,wybuchł pożar na kilku piętrach i cały budynek poszedł w pizdu Laughing )
Prosze o twoje błyskotliwe odpowiedzi Exclamation

Kolega tak bardzo kocha nasze media że jak ktoś coś powie przeciwko ich teorią to zostaje zbesztany na amen Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dorzucę kilka mnie nurtujących.

Czy Lary Silverstein zmienił zdanie i budynków "nie pociągnął"?
Czy jest możliwe obliczenie i rozmieszczenie ładunków w WTC7 w kilka godzin?
Czy może wszystkie budynki w NY tak po prostu są załadowane laskami dynamitu i czekają na okazje by wcisnąć guzik?
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Arwena napisał:
w ten sposob nie dojdziemy do niczego. czy wam naprawde sprawia przyjemnosc takie 'bagienko'?

mi sprawia Smile
nie bardzo rozumiem do czego chciałbyś dojść. może do głębokości tego bagna ze zdjęcia?


no chyba do prawdy... chyba ze zle trafilem
przy okazji nauczyc sie czegoś, być na bieżąco z róznymi zrodlami informacji. odnosze wrazenie przychodzi tu wiele ludzi o duzym zasobie wiedzy, czasem niekoniecznie o duzym zasobie kultury osobistej i nad tym ubolewam. I nie chodzi o jakieś 'ąę' ale o zwykłe traktowanie sie z szacunkiem. Myśle że tobie też powinno zależec na tym Bimi.

Kazdy ma prawo mieć inne poglady ale mam wrazenie ze niekoniecznie tu na tym forum. Ja nie mam z tym problemu, ze przyjdzie tu ktos twierdzac ze WTC zawalily sie od uderzenia samolotu pilotowanego przez Arabów. Moze tak sobie myslec i argumentowac jak moze najlepiej. Moze moje poglady go przekonaja, może nie, ale nie bede wyzywał go od debilów. Zawsze moge probowac przekonywac do swoich racji tak dlugo jak uznam to za sensowne i on/ona może podobnie. Wszystko ok poki robi sie to w dobrej wierze i bez zgryzliwej ironii, ze o epitetach nie wpomne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
no chyba do prawdy... chyba ze zle trafilem

do prawdy? Smile tam już byłem.
chcesz usłyszeć, czy wolisz sobie jeszcze trochę podochodzić? Smile

jeśli czegoś nie wiesz wystarczy zapytać. jeśli natomiast uważasz, że kolega Gherbid pomoże ci dojść do lepszej prawdy to też nie widzę problemu - wiesz chyba jak się wysyła PW? Smile
mnie w każdym razie jego "prawda" nie interesuje.
zresztą podobnie jak twoja, skoro już o tym mowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to zdjęcie jest zajebiste ,kilka dni po zamachu lub anwet kilkanaście i nagle pojawiają sie szczątki samolotu ... gdzieś bo nawet nie wiadomo w jakim miejscu dokładnie to zdjęcie zostało zrobione , parodia i tyle

Wiadomo. I to bez względu na to, co sobie tutaj pierdolisz i ile smiesznych minek nie wstawisz.
Jest to dach WTC 5.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:05, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
[...]nauczyc sie czegoś, być na bieżąco z róznymi zrodlami informacji.

Jeżeli naprawdę wyrażasz taką chęć, to chylę czoła. Na tym forum spotkać kogoś, kto ma na tyle otwarty umysł, że nie boi się sam studiować zagadnienia i wyciągać wniosków, to miła niespodzianka.
Mam nadzieję, że poświęcisz chwilę na przejrzenie materiałów, które tu wrzuciłem. Nie rozwodziłem się nad pseudonaukowymi wyliczeniami, dyskusjami o temperaturach, pobudkach politycznych, tym co ktoś gdzieś usłyszał jak ktoś coś powiedział, tylko w miarę pobieżnie prześliznę się po najważniejszych, IMO wątkach, w miarę możliwości wklejając materiały, które nie są zmanipulowane w jakikolwiek sposób.
Jeśli to Ciebie zainteresuje, to już sam zaczniesz szperać głębiej w tym zagadnieniu, jak ja to zacząłem robić ponad 6 lat temu.

outlaw87 napisał:
Kolega tak bardzo kocha nasze media że jak ktoś coś powie przeciwko ich teorią to zostaje zbesztany na amen Laughing

Widzisz, chłopaku, problem polega na tym, że jedyne po co włączam TV, to Top Gear w niedzielę o 20, no i czasem się zdarzy przegląd newsów ze świata. Jednak generalnie TV nie oglądam, rodzimej satelitarnej nie mam i nie będę miał, bo jest mierna, Angielskiej nie oglądam, bo większość produkcji jest głupsza od postów Oriona.
To tyle jeśli chodzi o Twoje teorie Wink

outlaw87 napisał:

Co sie stało z WTC 7 Question

Cóż, zawaliło się.

Filmik pokazuje wyraźnie przebieg zawalenia się. Oprócz tego obala mit, jakoby budynek zawalił się w nieco ponad 6 sekund. Nie trzeba być wybitnie inteligentnym, aby spostrzec, że z wyburzeniem nie ma to nic wspólnego.


Mało tego. Do budynku tuż przed wyburzeniem wpuszczono dziennikarza z kamerą!
Ot, samo życie. Spisek spiskiem, a dziennikarz zawsze gdzieś wlezie Cool
Polecam przysłuchać się, co mówi ten agent.


W tym materiale widać jakie zniszczenia miał WTC7.
Uszkodzony budynek widać przez większość materiału, jednak najciekawiej jest od 5:30. W mniej więcej od 5:56 do 5:58 polecam przyjrzeć się oknom w górnym narożniku budynku. Trzeba wyraźniejszego dowodu, że szalał tam poważny pożar i że dym nie pochodzi z gruzowiska wież WTC?, tylko właśnie z WTC7?
7:15 do 7:22 - lewy dolny róg budynku? Dym znów złośliwie wydobywa się z okien.


Strażak potwierdza poważne zniszczenia w WTC7.


I tak można ciągnąć dalej. Tylko po co? Ludzie pozbawieni wyobraźni dalej będą twierdzić, że w budynku ogarniętym pożarem przetrwały ładunki i lonty detonujące, których, nota bene musiały być kilometry. A to jest coś, czego nie da się schować pod wykładziną, czy podsufitką. Ale o tym za chwilę.

Loko napisał:
Ja dorzucę kilka mnie nurtujących.

Czy Lary Silverstein zmienił zdanie i budynków "nie pociągnął"?


Loko. Po kolei odpowiem na te pytania Wink

Nie musiał zmieniać, bo nie chodziło tu o budynek, tylko ludzi się w nim znajdujących. Wiedziano, że WTC7 jest niestabilny, płonie, że został poważnie uszkodzony i że może runąć.
Dlatego Silverstein zdecydował o tym, aby przestać próbować ratować budynek, a zapobiec kolejnej tragedii.
Spiskowcy często twierdzą, że użyty w wywiadzie zwrot "pull it" odnosił się do decyzji o wyburzeniu WTC7. Zaraz, kurfa! Coś jest nie tak! To kto w końcu wysadzał te cholerne ostoje podłego amerykańskiego kapitalizmu? Biznesmen, czy rząd?
A może to Rosjanie? Doubt

Poza tym zwróć uwagę na drobiazg, który jest skrzętnie przemilczany. Zwrot "pull it" może zarówno dotyczyć ewakuacji ludzi, jak i rozwalenia budynku. Fakt.
Z małym drobnym szczegółem.
Tak wygląda wykonanie "pull it" na budynku:

Zwrot "pull the building down" to fachowe określenie demolki polegającej na przewleczeniu stalowych kabli przez konstrukcję, a następnie użycie ciężkiego sprzętu do "ścięcia" ścian, filarów, czy tam tego na czym budynek stoi. Tańsze od materiałów wybuchowych Wink
Dla mnie logiczne jest jedno. Larry nie jest specem od wyburzeń i jeśli wymsknęłoby mu się tak niefortunne zdanie podczas wywiadu, to powiedziałby "to blow", lub "to blow up".
Naturalnie sam zarzut, że facet który uznawany jest za jednego z najbardziej doświadczonych biznesmenów w tzw "pokerowych" zagraniach, czyli inaczej mówiąc, dorobił się milionów nie dlatego, że bezmyślnie chlapał ozorem podczas rozmów.
To nie jest człowiek, który popełnia takie błędy, inaczej konkurencja by go dawno pożarła.
Nie wydaje się to logiczne?

Loko napisał:
Czy jest możliwe obliczenie i rozmieszczenie ładunków w WTC7 w kilka godzin?


Nie.
Średniej wielkości budynek przygotowuje się do wyburzenia miesiącami, nierzadko nawet pół roku. Burzy się ściany, wycina część elementów nośnych, usuwa instalacje grzewcze, wodno kanalizacyjne, generalnie robi się wszystko, aby struktura konstrukcji była jak najsłabsza.
Potem przychodzi czas na prace minerskie, które mogą trwać od kilku godzin do kilku(nastu nawet) dni.
Tak wygląda w rzeczywistości proces przygotowania budynku do wyburzenia.
KLIK
I tu trafiamy na jeden wielki stek bzdur, kłamstw i manipulacji w wykonaniu zwolenników teorii spiskowej.
Po pierwsze, jak już pewnie każdy zauważył, WTC nie były średnimi, ani dużymi budynkami. Nie były nawet wielkie. One były po prostu OGROMNE! przy założeniu, że minowano tylko kolumny rdzenia, do czego trzeba minimum dwóch osób na piętro i tak wydaje mi się, że osiągnięcie prędkości 2-3 pięter na dzień byłoby sukcesem (spiskowcy, jak to na spiskowców przystało, pracowali po zamknięciu budynku, więc nie dysponowali całym dniem).
Oczywiście spiskowców mogło być więcej. Np ze trzy autobusy, ale powszechnie wiadomo że z każdą kolejną osobą biorącą udział w takiej operacji, znacznie wzrasta ryzyko przecieku.
Tymczasem minęło tyle lat i wciąż nie ma nawet jednego głosu skruszonego, dręczonego wyrzutami sumienia... Hmmm... Pewnie było tych saperów max dwóch. Mam nawet mój typ:
Laughing

Nawet gdyby była jednak tych saperów cała armia, nie zmienia to faktu, że zaminowanie tak kurewsko wielkiego ustrojstwa jakim były wieże, nie trwałoby tydzień, czy nawet kilka tygodni, tylko znacznie dłużej.
W międzyczasie trzeba by było też jakimś cudem odciągnąć konserwatorów od zajęć, jakich nie brakowało przecież w obu budynkach mających po 110 pięter, 90 wind 400,000 metrów kwadratowych powierzchni. Bo ładunków rozmieszczonych w rdzeniu wież nie dałoby się przeoczyć z dwóch, bardzo ważnych powodów:
- aby zburzyć konstrukcję stalową, nie używa się termitu, bo ten nie działa w poziomie, a wyłącznie grawitacyjnie.
Inaczej, termitem można np napawć szyny , a nie ciąć stalowe belki.
Do cięcia stali używa się przeważnie materiału zwanego RDX.
Tu mały cytat o demolce budynków, który pozwoliłem sobie wkleić:
Demolishing steel columns is a bit more difficult, as the dense material is much stronger. For buildings with a steel support structure, blasters typically use the specialized explosive material cyclotrimethylenetrinitramine, called RDX for short. RDX-based explosive compounds expand at a very high rate of speed, up to 27,000 feet per second (8,230 meters per second). Instead of disintegrating the entire column, the concentrated, high-velocity pressure slices right through the steel, splitting it in half. Additionally, blasters may ignite dynamite on one side of the column to push it over in a particular direction.
Filary przed zamontowaniem ładunków trzeba przygotować, np wyciąć część elementu, ponieważ ładunek jest kumulacyjny i MUSI znajdować się w odpowiedniej odległości i pozycji względem ciętego elementu. Więc zabawa palnikiem to prawie pewnik, a dziury w filarach chyba wzbudziłyby podejrzenia?
Takie ładunki połączone są ze sobą wiązkami kabli elektrycznych i lontów detonujących. Których jest dużo, nawet więcej niż dużo. Są w jaskrawych barwach i na pewno przyciągają uwagę.

Faktycznie, jakby światło przyciemnić, to nikt by się nie połapał Bad Grin

- Drugi powód jest znacznie prostszy.Ktoś się zapyta: "ale przecież mogli to schować w ścianach?"
Nie, nie mogli z bardzo prostego powodu, który w zasadzie obala cała historyjkę o wysadzeniu WTC. Tak wyglądał rdzeń budynku:

Wyraźnie widać filary i cóż to?! One są praktycznie na wierzchu! Po prawej stronie widać nawet, że są odseparowane od klatek i szybów wind i stoją na widoku.
Zaminowane? Wolne żarty, ciekaw jestem jak Laughing

Logiczne? Ni chuja (pardon my French)...

Loko napisał:
Czy może wszystkie budynki w NY tak po prostu są załadowane laskami dynamitu i czekają na okazje by wcisnąć guzik?


Na bank, dlatego następnym razem jak będziesz w kiblu nie szarp za mocno za spłuczkę Wink

A teraz drobiazg ode mnie.
Ustaliliśmy już, że jeżeli faktycznie w WTC pracowało ponad 40000 ślepych ludzi, to faktycznie ktoś mógł te wieże wysadzić.
Z tym, że, tak wygląda demolka konstrukcji stalowej:

Głośno jak diabli, prawda? Zważywszy na opóźnienie dźwięku (niecałe 2 sek), można lekką ręką rzucić te 500 metrów. Wideo jest nakręcone z zoomem, więc odległość wydaje się mniejsza.
No dobra, to już wiemy jak wygląda demolka za pomocą RDX Wink
Myślę, że lepszego miejsca do nagrania już nie było.
Od 56 sekundy się zaczyna:

I oto mamy nowe odkrycie. Wieże WTC były wyburzone bezgłośnie eksplodującymi ładunkami Laughing
Nic? Żadnej eksplozji? Przecież na WTC musiało tego trochę pójść, nie?
Dziwne? Nie dla kogoś, kto ma rozum i potrafi go używać.

Na dodatek, skoro wieże WTC zostały wysadzone ładunkami zamocowanymi na rdzeniu, to jakim cudem ten rdzeń zawalił się na końcu?



Następny zarzut dotyczył tego zdjęcia z kawałkiem samolotu na dachu WTC5.
Wg kolegi, najważniejszą rzeczą na Świecie było latanie po terenie i robienie dokumentacji zdjęciowej szczątkom samolotu, bo za parę lat jakiś tępy kutas się mógłby zapytać:
"A dlaczego oni rozkopują gruzowisko zamiast zbierać kawałki samolotuuuu?".
Odpowiedź jest prosta. Obowiązują pewne procedury. Jak wynika z fotki to było ponad 12 tysięczne foto, robione przez grupę ludzi, którzy musieli przedzierać się przez gruzowisko, byli nie raz wzywani do strażaków, którzy pod kolejnymi gruzami znajdowali coś być może ważnego a poza tym, dokumentacje się robi systematycznie a nie ganiając po terenie, tępy ćwoku!
Chce ktoś fotki szczątków wykonane 11/09?


I jest tego znacznie więcej. Trzeba mieć naprawdę zakuty łeb, żeby nie zauważyć prostego faktu.
To nie rząd US, NWO, czy inny rżnie w dupala spiskowców, tylko tacy ludzie jak twórcy Loose Change i pozostałego manipulowanego i przemontowywanego barachła.

Mógłbym pisać jeszcze o setkach innych wydarzeń i spraw związanych z 11/09, ale po prostu mi się nie chce, bo jeżeli ktoś się zainteresuje analizowaniem materiałów na własną rękę, a nie oglądaniem zmontowanych produkcji bezczelnie oszukujących odbiorcę, to sam sobie poradzi.
A paranoików, nieuków, nadętych błaznów potrafiących jedynie odwracać uwagę od sedna dyskusji głupawymi komentarzami i reszty oszołomionego towarzystwa przekonywać nie mam zamiaru, bo z wiatrakami się nie walczy.

Jeżeli komuś zależy na samodzielnym analizowaniu materiałów, to polecam obie stronki:
http://wtc7lies.googlepages.com/
http://911research.wtc7.net/wtc/evidence/blueprints.html
Stąd można też pobrać, albo obejrzeć dokumentację WTC
Polecam również ten film o zawaleniu się WTC7 http://video.google.com/videoplay?docid=2873871255585611926.

Polecam szczególnie materiały właśnie tego człowieka, ze stronki wtc7lies, który operuje fantastycznie logiką, używa rzeczowych argumentów i jest wyważony i racjonalny w swoich poglądach. Tak właśnie powinien wyglądać poszukiwacz prawdy.
Tutaj podstrona na której w piękny i niewysilony sposób gość obnaża wszystkie kłamstwa i manipulacje krzewicieli teorii spiskowej . Po przeczytaniu tak obciążającego materiału człowiek zaczyna się zastanawiać nad zasadnością klasyfikowania takich zawodników jako istot rozumnych Very Happy
A tak na serio, to właśnie od tego należałoby zacząć. Solidny i poparty dowodami materiał pokazujący jak zakłamani są ludzie, którzy bezczelnie twierdzą, że pokazują nam "prawdę".

Arwena napisał:
Kazdy ma prawo mieć inne poglady ale mam wrazenie ze niekoniecznie tu na tym forum.

Bo tak nie jest. To co Bimi sprawuje, to nie adminowanie, tylko piękne odzwierciedlenie tego co by nas czekało, gdyby faktycznie podłe NWO przejęło władzę i wprowadziło swój plan zniewolenia ludzkości. Użytkownicy są dzieleni niejako na dwie grupy:

Klakierów-dupowłazów, typowych lizusów, składających się z ludzików z poważnymi brakami z edukacji, za to fanatycznie oddanych swojemu przywódcy. Gorliwie potakują Jego zdaniu, trwają z uporem maniaka przy wyświechtanych ze starości i często już dawno obalonych teoriach, skupiają się na jawnym ignorowaniu każdego faktu świadczącego przeciw nim.
Nie mogą mieć własnego zdania, bo zadanie Pana jest jedyne i najświętsze. Nie zmienią linii myślenia, ba nawet nie ośmielą się o tym pomyśleć, bo mogliby się narazić na utratę akceptacji ze strony Pana i być może nawet wygnanie, albo co gorsza ośmieszenie przez Władcę.

Z drugiej strony są ludzie mający swoje poglądy, niekoniecznie współgrające z linią propagandową serwowaną przez tutejszego kacyka. Ośmielają się myśleć i wyrażać publicznie swoje zdanie, mało tego, mają czelność wykazywać się nierzadko retoryką przewyższającą wszystko z czym dotąd Klakierzy kacyka mieli do czynienia. Takie elementy wywrotowe są niepożądane w idealnym społeczeństwie, dlatego będą powoli i systematycznie, pod byle pretekstem eliminowani. Do elementów nacisku można również dołączyć wyzwiska (agent!), próby wyśmiewania, czy też błaznowanie i unikanie wiążącej dyskusji przez kacyka i jego popleczników, bo wtedy wyszłyby wszystkie mankamenty edukacji.

Dlatego forum, zwące się dumnie prawda, tak naprawdę jest niczym innym jak potwierdzeniem popularnego powiedzenia: "Są dwie prawdy. Szczera prawda i gówno prawda"
Teraz wiem czemu w nazwie jest 2 Laughing
Bimi też lubi symbolikę.

Bimi napisał:

mnie w każdym razie jego "prawda" nie interesuje.
zresztą podobnie jak twoja, skoro już o tym mowa


Właśnie Bimi, dlatego jakiś czas temu zaczął się powolny upadek Twojego malutkiego imperium, posznurowałeś usta ludziom, którzy ośmielili Ci się sprzeciwić i powolutku zaczyna się tu robić nudno. Od ponad roku zaglądam tu regularnie i widzę powolną degenerację. Naturalnie statystyki mówią swoje. Szkoda tylko, że ludzie stosują też kryterium oceny merytorycznej.
A nikt z moich znajomych już o prawda2.info nie wspomina, chyba że w formie jakiegoś powiedzonka, np "głupczysz jak Bimi".

Bimi napisał:
na szczęście nie jestem aż tak tępy żeby nie potrafić użyć magii lewego kliku i wybrać cyfrę 1.

Na nic bardziej finezyjnego po prostu Cie nie stać. Cóż. Bywa.
Bynajmniej się nie żalę, to forum nigdy nie było czymś na czym chętnie bym się wypowiadał, bo lubię mieć z kim podyskutować. Także Twoje ograniczenie mnie nie rusza, ani tym bardziej nie jest jakąś karą. To tylko potwierdzenie faktu i dowód na to, że są ludzie z jajami i tacy którym natura poskąpiła charakteru, za to dała wybujałe ego.

Dzięki za uwagę i mam nadzieję, że większych błędów nie ma. Pisałem to trochę na jednym kolanie, bo symultanicznie na drugim laptopie nanoszę poprawki do projektu Smile

No to miłego wszystkim. Adun, walnąłem kielicha na Twoje zdrowie Wink Co popatrzę się na Twoją sygnaturkę, to przypominam sobie jak ryczałem ze śmiechu jak ją pierwszy raz przeczytałem Laughing
Bad Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz arwena, nie popsułem ci zabawy - wręcz przeciwnie; jeszcze bardziej zmotywowałem kolegę.
to teraz, proszę, dochodź sobie.
nie ma za co. Smile

Gherbid, zajebisty art - myślę, że powinieneś dać to na wykop. z subtelną pomocą administracji zrobi tam furorę. tylko błagam, opublikuj to najpierw na innym forum - nie chcę tutaj tego bydła. strony się wtedy za długo ładują.

japierdziele, jakim trzeba być downem żeby dziś, po 8 latach ciągle jeszcze dopuszczać możliwość, iż WTC wysadzili islamiści w poszukiwaniu dziewic. notabene, plastikowymi nożami.
upadek inteligencji - obraza człowieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gherbid - ładnie sie postarałeś, upierasz sie przy swoim ,ok niech ci będzie ,masz potencjał do wyszukiwania informacji ,szkoda tylko że tych bezużytecznych i po prostu głupich Very Happy

Adun - WTC 5 ,wow Shocked dzięki temu kawałkowi metalu który waży tyle co nic oświeciłeś mnie i teraz to już wiem że wtc to sprawka zmoczonych arabów z garścią plastikowej broni masowej zagłady Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Adun - WTC 5 ,wow Shocked dzięki temu kawałkowi metalu który waży tyle co nic oświeciłeś mnie i teraz to już wiem że wtc to sprawka zmoczonych arabów z garścią plastikowej broni masowej zagłady Confused

jakbyś jeszcze miał wątpliwości, mam tu coś co je rozwieje.
http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG
boeing jak chuj, no nie karbid?

niestety po dziś dzień oficjalnie upoważniona do tego agencja nie zidentyfikowała ani jednego szczątku z tych 4 samolotów.
http://www.911blogger.com/node/16762
ale za to wielu internautów amatorów bez problemu zidentyfikowało je wszystkie, już co najmnije kilkukrotnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG


dzięki wielkie nareszcie jakiś pożądne foto pokazujące że to faktycznie był boing, jak mogłem tego nie widziec wcześniej, przecież to takie oczywiste jest Laughing

Co do agencji która miała badac szczątki na to też jest wytłumaczenie , oni wydobyli z gruzów wszystkie szczątki samolotów poskładali ,posklejali tylko że ....zapomnieli o tym poinformowac ludzi Confused ale co tam przeciez każdy głupek wie że to boingi walneły w WTC , PRZECIEŻ TO BYŁO W TV DO CHUJA PANA Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Bimi"]no widzisz arwena, nie popsułem ci zabawy - wręcz przeciwnie; jeszcze bardziej zmotywowałem kolegę.
to teraz, proszę, dochodź sobie.
nie ma za co. Smile

No, ja bynajmniej nie zagladam tu dla zabawy. Z wypowiedzi Ghebrida dowiedzialem sie czegos na temat wyburzania budynkow - nie zaleznie od tego czy kogos przekonuja te argumenty czy nie -- na pewno wole takie dyskusje od tych, w ktorych udowandnia sie ze "moja racja jest mojsza niż twojsza". Mozna miec najsilniejsze argumenty i niezaleznie od ich sily zniechecic odbiorcow. Mozesz miec najwieksza wiedze, wladac wszystkimi jezykami, ale gdy zje cię pycha - nikt, albo prawie nikt nie bedzie cie sluchal. W mojej naturze lezy dzielenie sie z innymi i stąd samo dojscie do prawdy i posiadanie na nią monopolu nie zadowala mnie. Prawdziwa sztuka to przekazać ją dalej, sprawić ze ludzie z uwagą Cię wysłuchają.

W slowach Ghebrida jest wiele gorzkich slow prawdy o tym co sie nierzadko dzieje na tym forum.

Co do sedna tematu: poza bardzo wieloma argumentami wspierającymi teorię o wyburzeniu budynków WTC jest jeden istotny argument przeciw, o ktorym Ghebrid wspomnial i któremu nie jest łatwo zaprzeczyc -- o konieczności zaangażowania tysięcy ludzi w operację zaminowania/wyburzania i złozonosci takiej operacji. Pojawiaja sie znaki zapyania -- jak mozna przeprowadzic taka operacje niezauwazalnie (jest duze ryzyko, ze na pewnym etapie cos sie wyd) oraz dlaczego nie ma ani jednej skruszonej wyrzutami sumienia osoby, ktora odkrylaby przez nami cala prawde. Sam kiedys podnosilem ten temat na forum, ale nie dostalem przekonujacych kontrargumentow.

Niezaleznie od tego jaki byl powod zawalenia budynkow, jest wiele argumentow przemawiajacych za tym ze "zamachy terrorystyczne" byly zaplanowane przez amerykanski establishment -- mozna wiec zaprzeczac wysadzeniu budynkow, ale zwolennikiem teorii ze rzad amerykanski dokonal zamachu na wlasnych obywateli -- na to argumentow jest moim zdaniem az za duzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku, co ty pierdolisz?
jak można "zaprzeczać wysadzeniu budynków", po obejrzeniu np. tego filmu?
http://www.youtube.com/watch?v=3nv1n37uH7I
a takich filmów jest mnóstwo.
trzeba być albo niewiarygodnie głupim, albo robić to celowo.

równie dobrze można zaprzeczać temu że w polsce jest lato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
człowieku, co ty pierdolisz?
jak można "zaprzeczać wysadzeniu budynków", po obejrzeniu np. tego filmu?
http://www.youtube.com/watch?v=3nv1n37uH7I
a takich filmów jest mnóstwo.
trzeba być albo niewiarygodnie głupim, albo robić to celowo.

równie dobrze można zaprzeczać temu że w polsce jest lato.


Bimi - licz sie troche ze slowami jak sie zwracasz do mnie.
po pierwsze nigdzie nie napisalem ze zaprzeczam wysadzaniu budynkow
po drugie uwazam po prostu ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz na myśli, że użyłem słowa "człowieku"? faktycznie - sorry Smile
w istocie nie wiem czy jesteś człowiekiem.

z drugiej strony wiesz, każdy ma prawo do własnego zdania.
a moje zdanie przynajmniej nie próbuje zapewnić alibi ludobójcom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, wybacz ale w odbijanie piłeczki z kretynem nie lubię się bawić. Trolli się nie karmi, zrobiłem to raz, choć nawet to nie było w Twojej intencji, dzisiaj zrobiłem ostatni wyjątek. Ot tak dla własnej przyjemności Smile
Dlaczego kretyn?
Proste. taka jest definicja człowieka, który podczas rozmowy, gdy jego ograniczenie nie pozwala podjąć równorzędnej polemiki, stosuje wybiegi w postaci: głupkowatego śmiechu, wyszydzania drobiazgów nie mających żadnego związku z tematem dyskusji, unika konfrontacji z wysuniętymi zarzutami próbując skierować uwagę na inny wątek, w razie gdy czuje się niepewnie, bądź gdy zdaje sobie sprawę z ograniczeń własnego intelektu reaguje agresją, wyzwiskami, przekręcaniem imion lub nazwisk, próbując ośmieszyć rozmówcę...
Obecnie częściej się stosuje określenie "Troll internetowy" Smile

Do tego dochodzi jeszcze zachowanie godne sekciarza.

Generalnie, oprócz śmiechu wzbudzasz sobą jeszcze odrobinę litości. Takich baboli, takich strzałów w stopę jakie sobie sam fundujesz nie uświadczyłem jeszcze nigdzie.
Stopka Aduna jest pięknym przykładem Twojej "wiedzy" Very Happy

Dzisiaj zafundowałeś mi kolejną porcję śmiechu. Dlaczego?
Bimi napisał:

http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG
boeing jak chuj, no nie karbid?

No fakt. Jak chuj. Mały i pokrzywiony, to pewnie jest Twój.
Ale żeby nie było, to korzystając z tego samego źródełka zdjęć podsunę kontrę, którą zresztą sam sobie strzelasz w stopę:

Tu lepsza rozdzielczość:

Najpierw pierdolisz o małych szczątkach samolotu, sugerując tym samym, że to nie musiałby być wrak Boeinga, a zaraz potem, w tym samym poście publikujesz zdjęcie sporego elementu, i to jeszcze elementu, który jak sam napisałeś został zidentyfikowany przez wielu jako drzwi od APU Boeinga! Więc sam przyznajesz, że wielu ludzi zidentyfikowało fragmenty samolotu !
Człowieku, powiedz mi, żeby robić z siebie takiego debila to robiłeś specjalny kurs, czy przyszło Ci to naturalnie? Laughing

Parsknąłem śmiechem też przy wcześniejszym poście, gdzie wklejasz filmik z runięciem południowej wieży WTC.
Śmiech wywołało szczególnie to:
- Niezależnie od tego czy film jest w HD (którego to formatu w 2001 roku nie było!), czy też w DV, faktem jest że to co tam słychać to nie eksplozja, tylko huk walącego się budynku..
Tak samo jak nie ma eksplozji na żadnym z oryginalnych filmów nagranych tamtego dnia. Jest głuchy huk walącego się budynku, ale nie jest to eksplozja, czy seria eksplozji...
Nieźle Ci idzie robienie z siebie idioty, zapewniam, że na bieżąco śledzę Twoje postępy, bo zawsze jest z tego dobry temat do ponabijania się Smile

Krótko mówiąc, Bimi, dla mnie jesteś idiota, kretyn, trollem (skreśl sobie niepasujące), dodatkowo paranoik, nadęty buc, apodyktyczny sekciarz i chamski prymityw.
Do tego masz problem z samooceną i poczuciem własnej wartości oraz panicznie boisz się obnażenia własnej niewiedzy grając rolę "Jaśnie Oświeconego", gdy tymczasem z każdym kolejnym postem coraz jaśniejsze staje się, że tak naprawdę, to "w dupie byłeś, gówno widziałeś".

Do czego zmierzam.
Konkluzja jest taka, że dalszą rzeczową dyskusję z Tobą uważam za bezzasadną, a czy mnie zwyzywasz od agentów, czy oplujesz że wspieram wyimaginowanych ludobójców - szczerze mam to w dupie. Bo byłbym niepoważny przejmując się opinią Twoją, czy ludzi Twojego pokroju. Po prostu samą swoją reakcją i potraktowaniem Arwena pokazałeś, że się nie myliłem w ocenie. Dzięki wielkie za bezinteresowną pomoc.
Rozumiem, że wszelkie schorzenia psychiczne są poważną tragedia i należy chorym współczuć.
Także współczuję Ci serdecznie Very Happy

Pozostaję z poważaniem (pity mode - on) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gherbid o ja pierdole chłopie weź już skończ swoje pierdolone wywody i zapodawac jakies chuja warte zdjęcia bo to nie ma sensu .CO TO NIBY KURWA JEST NA TYM ZDJĘCIU Question BOING ... tak o to zajebiście.
Kurwa co za pajac ,sam sie pogrążasz wrzucając takie ścierwo.
Masz jakiś konkretny dowód na to że na tym zdjęiu jest częśc od boinga ? Jakiś papier z ekspertyzy lub coś innego , a nie tylko twoją chorą i zjebaną wyobraźnie która każe ci pisac na forum takie zjebane rzeczy .

Znajdz na wysypisku kawałek metalu ,pierdolni go na trawnik zrób fote , wrzuc na forum i zaczni wmawiac ludzią że to fragment boinga który walną w WTC Laughing
Rany boskie co za zjeb.

Nie chiałem tak ostro ,ale jak widac z debilami inaczej sie nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Gherbid"]
Bimi napisał:

http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG
boeing jak chuj, no nie karbid?

No fakt. Jak chuj. Mały i pokrzywiony, to pewnie jest Twój.
Ale żeby nie było, to korzystając z tego samego źródełka zdjęć podsunę kontrę, którą zresztą sam sobie strzelasz w stopę:

Tu lepsza rozdzielczość:
[/quote="Gherbid"]

Ghebrid - nie potrzebnie dolewasz oliwy do ognia.

merytorycznie co do argumenow - kawalek rzekomego boeninga na trawniku niestety nie przekonuje mnie - wygląda po prostu jakby ktos go położył na trawniku, a nie jak fragment rozbitego samolot , który z impetm uderzył w ziemie.

So do wybuchu - trudno w zgielku jednoznacznie rozroznic detonacje od huku walacych sie kolejno kondygnacji. Niewatpliwie jednak slychac cos co mozna nazwac pojedynczymi strzalami - czy dzwiek ten pochodzi od pojedynczych eksplozji czy od kolejno zawalajacych sie kondygnacji to juz inna sprawa. osobiscie stawialbym na to pierwsze biorac szereg innych argumentow i poszlak pod uwage - chocby to ze zaden budynek do tamtego momentu nie zawalil sie od pozaru, sposob zawalania sie budynku, stalowe filary wygladajace na przycięte, kwestie ubezpieczenia budynku od 'zamachu terorystycznego' niedlugo przed zdarzeniem, przeforsowanie wielu antyobywatelskich praw o ktore od dawna zabiegal amerykanski establishment.

Stad tez mimo watpliwosci przyjmuje teorie o wybureniu budynkow jako bardziej prawdopodobna. Na swiecie od dluzszego czasu nie dzieje sie dobrze. Problem w tym ze wielu ludzi nie moze uwierzyc ze pobudki niektorych przedstawicieli wlasnego gatunku moga byc tak okrutne ze w imie wladzy sa w stanie dokonac zamachu na wlsnych ziomow i oklamywac spoleczentwo. Historia uczy ze tak bylo juz nie raz w przeszlosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Gherbid o ja pierdole chłopie weź już skończ swoje pierdolone wywody i zapodawac jakies chuja warte zdjęcia bo to nie ma sensu .CO TO NIBY KURWA JEST NA TYM ZDJĘCIU Question BOING ... tak o to zajebiście.
Kurwa co za pajac ,sam sie pogrążasz wrzucając takie ścierwo.
Masz jakiś konkretny dowód na to że na tym zdjęiu jest częśc od boinga ? Jakiś papier z ekspertyzy lub coś innego , a nie tylko twoją chorą i zjebaną wyobraźnie która każe ci pisac na forum takie zjebane rzeczy .

Znajdz na wysypisku kawałek metalu ,pierdolni go na trawnik zrób fote , wrzuc na forum i zaczni wmawiac ludzią że to fragment boinga który walną w WTC Laughing
Rany boskie co za zjeb.

Nie chiałem tak ostro ,ale jak widac z debilami inaczej sie nie da.


Jedno kurwa skromne pytanie.
Czy ta analiza inżyniera sfotografowanych w Pentagonie części silnika, ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie?

http://www.aerospaceweb.org/question/conspiracy/q0265.shtml

Coś o Panu, który napisał odpowiedź na zadane pytanie do serwisu:
Cytat:
Biography: Jeff Scott is an aerospace engineer specializing in aerodynamic analysis and conceptual design. His primary expertise is the use of aerodynamic prediction software and trajectory simulations to support flight test and flight clearance programs. Among the projects Jeff has supported during his career are airframe design, flight testing, guidance and control software, system engineering, performance predictions, wind tunnel tests, high-speed propulsion research, aviation safety, and flight simulators. Jeff is the chief editor of Aerospaceweb.org.
Professional Interests: Aerodynamics, flight mechanics, airframe design, six degree-of-freedom simulation analysis, trajectory prediction and visualization, computational fluid dynamics, flying qualities, flight simulation, vehicle performance.

Personal Interests: Aviation history, civil and military aircraft, radio controlled planes, model rocketry, radio controlled boats, photography.

Selected Memberships:


Academy of Model Aeronautics
American Institute of Aeronautics and Astronautics
International Test and Evaluation Association
National Association of Rocketry
Sigma Gamma Tau Aerospace Engineering Honor Society
Society of Automotive Engineers
Selected Honors & Awards:


NASA Team Achievement Award, 2008
Team Leadership Award, 2005, 2006
Teammate Appreciation Award, 2005
Excellence in Acquisition Award, 2005
Achievement Award, 2004
Engineer & Scientist Development Award, 2002, 2003, 2004
Leadership Award, 1998
NASA Scholar, 1997
Selected Publications:


Scott, J. Flight Test Results and Simulation Methods for Analysis of Unmanned Aerial Vehicles, UAV/UCAV Subsystems Symposium, August 2004.

Scott, J. Application of Simulations to Investigating Flight Test Anomalies, Aircraft & UAV Engineering Conference, May 2004.

Scott, J., Wind Tunnel Test Results to Validate Analytical Predictions of Protuberance Drag, November 2003.


Hmm - chwila zastanowienia...
No tak, przecież zapomniałem, że on należy do NWO...
Patrz, że do osiągnięć zapomnieli wpisać...


Cytat:
So do wybuchu - trudno w zgielku jednoznacznie rozroznic detonacje od huku walacych sie kolejno kondygnacji. Niewatpliwie jednak slychac cos co mozna nazwac pojedynczymi strzalami - czy dzwiek ten pochodzi od pojedynczych eksplozji czy od kolejno zawalajacych sie kondygnacji to juz inna sprawa. osobiscie stawialbym na to pierwsze biorac szereg innych argumentow i poszlak pod uwage - chocby to ze zaden budynek do tamtego momentu nie zawalil sie od pozaru, sposob zawalania sie budynku, stalowe filary wygladajace na przycięte, kwestie ubezpieczenia budynku od 'zamachu terorystycznego' niedlugo przed zdarzeniem, przeforsowanie wielu antyobywatelskich praw o ktore od dawna zabiegal amerykanski establishment.

Tyle lat...
Tysiące, setki tysięcy.. a pewnie i miliony wpisów oraz publikacji...

ORAZ....

Powtarzane ciągle TE SAME od lat kłamstwa...
Szkoda słów.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:


to zdjęcie jest zajebiste ,kilka dni po zamachu lub anwet kilkanaście i nagle pojawiają sie szczątki samolotu ... gdzieś Laughing bo nawet nie wiadomo w jakim miejscu dokładnie to zdjęcie zostało zrobione ..... Laughing



nagle pojawiają się szczątki boeinga , nagle za pomocą dźwigu zrzucone na dach wtc5 , reszta części rozrzucona symetrycznie po całym manhattanie za pomocą ciężarówek pomalawanych w nieregularne łaty

coś mi się zdaje outlaw że celowo ośmieszasz ruch na rzecz prawdy o 9/11

taki spisek w spisku , krecia robota
ale spoko , dostarczasz rozrywki udając przygłupa
jesteś taki sam ja przygłupki podniecający się fotką pustego namiotu w którym agenci wynosili globalhawka w całołości z pentagonu pod three Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:


coś mi się zdaje outlaw że celowo ośmieszasz ruch na rzecz prawdy o 9/11


no to teraz sam siebie ośmieszyłeś Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty za to scorpio, jak nikt inny, wspierasz ruch na rzecz prawdy o 9/11 Laughing
w pełni szczerze i z niebagatelnym poświęceniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

calkowity nonsens niby kadlub boeinga przebil wtc spalil sie i wyparowal od uderzenia wtc niby sie zawalilo od temperatury a tu nagle wychodzi z tym plommieni kawalek samolotu dlugosci 3m nawet z nieporysowaną i niezpaloną farba typowy inside job powiem ze ci co to zrobili musieli byc przyglupami albo sadzili ze ludzie to przyglupy nieno poprostu kompletna kompromitacja popatrzcie na krawedzie tego fragmentu sa przyciete a samolot po takim uderzeniu rozpadl by sie na setki tysiecy kawalków farba w moment wyparowalaby a ten fragment zrobiony z aluminium powinien by wygladac jak spalona puszka wszucona do ognia a potem zdeptana a tu nagle nawet okna i ramy okien przetrwaly o fuck jak to zobaczylem to az mi sie smiac zachcialo z usraelskiego rzadu odrazu widac przecierz ze to mistyfikacja
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabasco czy ty sie kurwa zjarałeś Question JAKA NIEPRAWDA ,o czym ty piszesz. NIe czaje cie. Ja pisze że 911 to inside job ,po częsci twojej wypowiedzi wnioskuje że ty też tak uważasz ,a potem piszesz że
Cytat:
wspierasz usraelski rzad tymi bzdetami
Confused

Zacytuj jakiś mój fragment bo dalej nie wiem o co ci biega Confused Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry zle przeczytalem text
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabasco napisał:
sorry zle przeczytalem text


Następnym razem troche sie zastanów i poczytaj posty zanim napiszesz jakieś bzdety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 14, 15, 16   » 
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Theory of Ghostplane
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile