W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Theory of Ghostplane   
Podobne tematy
WTC: Nowe video pierwszego samolotu 152
9/11 - ABC zdemaskowane18
September Clues - dążenie do prawdy40
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 26159
Strona: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 31 Lip '09   Temat postu: Theory of Ghostplane Odpowiedz z cytatem



świetny filmik pokazujący jak łatwo spreparowac samolot uderzający w WTC


EDIT 2012/04/08

Film tego samego autora z 2012:


Zobacz też Wiki2: Teoria no plane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa dyskusja ,polecam Very Happy
http://video.google.com/videoplay?docid=-4669137903152322593
[http://video.google.com/videoplay?docid=-2432158918700622833
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne filmy, gosc (Steve Wright) spokojnie, metodycznie, fachowo osmiesza
tego zalosnego "eksperta" Ace Bakera,
ktory wyglada i zachowuje sie i blyszczy elokwencja jak klawiszowiec z zespolu discopolo

Nie znalem tego, naprawde niezle.
Ace sie podkladal p prakycznie kazdej wypowiedzi
i byl doslownie rozjezdzany argumentami Very Happy
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, chwila jak dla mnie to ten cały Steve Wright sie ośmieszył ,przy analizie ujęcia z CHOPPER 5 - wild shot. Mówił że to przez to że jakośc nagrania była słaba ,dlatego nie widzieliśmi zblizającego się samolotu Laughing

Po prostu nie wiedział jak to wytłumaczyc to powiedział że to przez LOW QUALITY Laughing

Swoją drogą to czemu FOX nie udostępni nagrań z tego dnia w SD skoro nie mają nic do ukrycia Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Kolejne ciekawe video z serii No Plane - ujęcie CHOPPER 5

i inne ciekawe
Czy jest ktoś na forum kto dalej wierzy że 911 to sprawa terrorystów z Al Kaidy Question Laughing



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna rzecz mnie ciekawi, czy wszystko musi być białe lub czarne?
Nie jestem w stanie zrozumieć, po co ludzie odpowiedzialni za 9/11, o ile oczywiście nie są opóźnieni umysłowo, mieliby kombinować z fake'owaniem samolotu. Dla mnie sprawa jest prosta, agenci/arabowie/roboty/whatever porywają samoloty, inni zakładają bomby w WTC. Samoloty uderzają weń, natomiast ładunki wyburzają go. Nie jest to prostsze? Poza tym, jaką korzyść organizatorzy zamachu mieliby z komplikowania całej sprawy?
Poza tym, że wiele osób zaczęło by węszyć? Już prędzej uwierzę w to, że samoloty zostały wykasowane z nagrań aby zająć czymś truthseekerów.Dają detektywowi do rozwiązania wyjątkowo trudne Sudoku, aby odciągnąć jego uwagę od morderstwa.

PS. W ramach mojej upierdliwości szczegółowej, dlaczego z góry nazywać 9/11 "Inside Job"? Dla przeciętnego, szarego amerykanina jest to obrażanie jego rządu, który on wybrał w demokratycznych i wolnych (jak np, w bolszewickiej rosji) wyborach. Pamiętajmy, że ten system to nie Matrix w którym superhero pokona złego Masterminda. Tutaj najważniejsi są ludzie, jeżeli uda się zdobyć ich zaufanie to z planów "tych na górze" nici.
Bo gdy nawet ich armia przeciwstawi się im, to nic nie zdziałają. Ale na to już chyba za późno, teraz ludzi głoszących prawdę o NWO kojarzy się z Ickiem i jego Reptoludami czy jakimś filmem pokroju "Anioły i Demony". Czyli albo psychol, albo nerd.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero napisał:
Jedna rzecz mnie ciekawi, czy wszystko musi być białe lub czarne?
Nie jestem w stanie zrozumieć, po co ludzie odpowiedzialni za 9/11, o ile oczywiście nie są opóźnieni umysłowo, mieliby kombinować z fake'owaniem samolotu. Dla mnie sprawa jest prosta, agenci/arabowie/roboty/whatever porywają samoloty, inni zakładają bomby w WTC. Samoloty uderzają weń, natomiast ładunki wyburzają go. Nie jest to prostsze? Poza tym, jaką korzyść organizatorzy zamachu mieliby z komplikowania całej sprawy?


No tak po co ktos mił by to robic ? Przecież rząd równie dobrze mógłby wynając jakiś samobójców ,podłorzyc ładunki i wszystko byłby ok. Trudno odpowiedzic na to pytanie, ale powiem tak.
Sam osobiście był nie miał wątpliwości że samoloty uderzyły w WTC ,oraz że ktoś je potem wyburzył,ale jednak chcą nie chcąc tylko głupiec nie widzi że to co mógłby zaplanowac 10-latek dla rządu USA okazało sie zbyt trudne do wykonania Laughing
Rząd USA musiał coś spierdolic Laughing dlatego wpadli że zamiast samolotów w WTC uderzą rakiety będące hologramami samolotów.
Każdy kto prześledzi dokładie nagrania z 9.11 zobaczy że z tymi "samolotami" jest coś nie tak a jeyni ludzie którzy widzieli samolot uderzający w WTC to producenci lub pracownicy CNN,NBC,ABC itd.

Tak ,tak, ośmiele śe stwierdzic że rząd US to banda idiotów Laughing

Co do teori NO PLANE jestem w 100% przekonany ,niejestem tylko przekonany co do jednego. Czy użyli hologramów ? Na to pytanie będzie ciężko odpowiedzic,ale jak ktoś chce co nie co zrozumiec jak zaawansowana jest tachnika w tej dzidzinie polecam to video :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero napisał:
Jedna rzecz mnie ciekawi, czy wszystko musi być białe lub czarne?
Nie jestem w stanie zrozumieć, po co ludzie odpowiedzialni za 9/11, o ile oczywiście nie są opóźnieni umysłowo, mieliby kombinować z fake'owaniem samolotu. Dla mnie sprawa jest prosta, agenci/arabowie/roboty/whatever porywają samoloty, inni zakładają bomby w WTC. Samoloty uderzają weń, natomiast ładunki wyburzają go. Nie jest to prostsze?

Prostsze dla kogo? Proszę bardzo - spróbuj znaleźć araba potrafiącego pilotować Boeinga który zgodzi się porwać plastikowym nożem samolot pełen ludzi, aby potem przyjebać nim w WTC z prędkością 900km/h... I upewnij się aby że na 100% mu się uda, bo inaczej cały plan chuj strzeli..
Powodzenia! Laughing

Dla ciebie jest to "komplikowanie" na takiej samej zasadzie na jakiej dla dziecka "komplikowaniem" jest teza że dzieci nie przynosi bocian..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że z samolotami było wszystko w 100% tak jak w oficjalnej wersji, jak dla mnie to piloci mogli być wmieszani w spisek. No bo kto jak kto, ale oni chyba przechodzą jakieś szkolenia na tego typu okazje i powinni wiedzieć co robić w takiej sytuacji. I to nawet nie musieli być jacyś agenci, USA ma wystarczającą siłę perswazji, aby przekonać każdego. Po prostu ciężko kupić mi teorie no-plane, ponieważ rachunek potencjalnych zysków i strat jest przy niej zdecydowanie mniej korzystny. No, chyba, że to był test bojowy jakiejś nowej broni, lub próba tego, jak wielkie musi być gówno, aby społeczeństwo zobaczyło, że ma je przed oczami.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiesz czy to było NO PLANE Question postaraj sie obejrzec wszystkie video jakie wrzuciłem tutaj + inne z YT i wtedy powiedz mi że naprawde w WTC nie uderzył żaden samolot.
No chyba że ten FAKE co był puszczany z milion razy w tv amerykańskiej przez około 2tyg. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyk popierający teorię spiskową kontra specjalista od efektów specjalnych...

Jak zwykle to specjalista kłamie i jest tym złym, natomiast jakiś debil o wyglądzie półgłówka ma rację... JASNEE xDD Laughing Laughing

Cytat:
Po prostu nie wiedział jak to wytłumaczyc to powiedział że to przez LOW QUALITY

To jak wytłumaczyć przykład ze znikającym helikopterem? Też niby domalowany jak samolot? Buahahaha.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

To jak wytłumaczyć przykład ze znikającym helikopterem? Też niby domalowany jak samolot? Buahahaha.


a może tak z łaśki swojej porównał byś rozmiary samolotu i helikoptera ?? przezież Helikopter znika na ułamek sekundy i CO Z TEGO ,to jeszcze da sie wytłumaczyc słabą jakością nagrania ,ale samolot który powienien byc z prawej strony ekranu a go nie ma i to nie przez ułamek sekundy tylko ZNACZNIE DŁUŻSZY MOMENT.

Wnioskując ,można powiedzic że samolot MUSIAŁ BYC NA NAGRANIU i tego już niestety nie da sie wytłumaczyc bez ściemninia i zrzucania wszystkoego na jakośc nagrania .

Czy aż tak cięzko to wszystko pojąc ??? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87
Co do tego filmiku z helikoptera.
Przy odrobinie wysiłku znajdziesz w necie informacje o tzw filtrze szumów matrycy.
To, że samolot nagle "znika", spowodowane jest tylko i wyłącznie przez ten filtr. Po prostu przy przejściu z zoomu do panoramy, samolot w pewnym momecie przestaje być widziany jako obiekt, a zostaje odfiltrowany jako szum, ponieważ zajmuje tylko dwa, czy trzy piksele na matrycy kamery.

Także łykanie takich rewelacji jest lekko naiwne, ale jeszcze do zrozumienia, bo nie każdy musi się znać na kamerach.

Natomiast reszty tej hipotezy nie łykam absolutnie.
Świadkowie mówili o spadających szczątkach maszyn.




i tak dalej...
Oglądałeś film braci Naudet? Uważasz, że też sfabrykowali swój materiał?
A zdjęcia zwykłych ludzi? Materiały wszystkich stacji TV?

Po katastrofie lotu 1862 w Amsterdamie, też ciężko było się doszukać jakiś szczątków maszyny.


Litości. Taka teoria jest nie tylko dla paranoików, ale i dla totalnych idiotów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:

jeyni ludzie którzy widzieli samolot uderzający w WTC to producenci lub pracownicy CNN,NBC,ABC itd.



Wydawalo sie przez moment, ze normalny,
ale znowu sie trafil zaslepiony sekciarz ktory szerzy bezczelne klamstwa. Shocked


No to a razie chlopaki,
bryndzlujcie dalej sie w swojej lozy klamcow.
Confused
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:


Wydawalo sie przez moment, ze normalny,
ale znowu sie trafil zaslepiony sekciarz ktory szerzy bezczelne klamstwa. Shocked


No to a razie chlopaki,
bryndzlujcie dalej sie w swojej lozy klamcow.
Confused


Laughing Ty to musisz byc dopiero zaślepiony przez nasze masmedia , że niby ja szerze kłamstwa Question jakie ? To że otworzyłem oczy na co to stało sie tamtego dnia nie znaczy że kałmie . No tak ale to typowa reakcja ,jżeli ktoś nie wie co powiedziec , wyśmiewanie i szyderstwa Laughing

Gherbid i niby tyle zostało z dwóch boingów Confused Question a to ciekawe , powiedz jeszcze co to wogule jest , bo na silnik ni wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:/

Liczyłeś że wszystkie szczątki spadną na ulice?

Samolot wbił się w budynek, sam pancerz to cienka blacha którą widać na niektórych zdjęciach.
Fotele i bagaże spłonęły.
Jak i spora część samolotu.
Silnik nie jest niezniszczalny, ten element ze zdjęcia to prawdopodobnie śmigło/wiatrak czy cośtam z przodu silnika.
Nadające dodatkowy pęd wlatującemu powietrzu.
Prawdopodobnie jako kawał twardszego metalu przetrwało uderzenie.

Naprawdę trzeba pisać takie oczywiste rzeczy?
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak uważam że to wiele biorąc pod uwagę prawa fizyki, o których Ty najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia.
Ale, zaraz. Hola!
Popatrz, samolot w nic nie uderzył i niewiele z niego zostało.

I jeszcze raz Amsterdam, 1984 rok. No gdzie widzisz samolot?

O, a tu? Normalnie zagadka dla kozaka, co pokaże fragment wraka Very Happy

Jooj. Ten też brał udział w jakimś spisku. Na bank. Przecież też z niego zostały malutkie resztki Twisted Evil


I poza tym jednym z Amsterdamu, inne napieprzały w ziemię a nie w budynki, co nie przeszkodziło im w wybitnie spiskowym i bezczelnym stylu rozmienić się na drobne.
Tylko widzisz. Dla normalnego człowieka istnieje takie zjawisko jak Zasada zachowania energii. Dla tępego muła, pozbawionego choćby szczątkowego intelektu, wierzącego ślepo w bajki kręcone przez rozmaitych paranoików, będzie to po prostu niewiarygodne, niemożliwe i na bank jest wynikiem jakiegoś spisku.

I tu częściowo się zgodzę. Jest to ewidentny spisek sił natury, które bezczelnie robią co do nich należy.

Podsumowując, outlaw87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gherbid napisał:
Popatrz, samolot w nic nie uderzył i niewiele z niego zostało.

no popatrz. faktycznie! nic nie zostało...
ale co to są te fragmenty większe od wozu strażackiego? czyżby fatamorgana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jassne. Jedno zdjęcie którego się czepiłeś. Z tym małym zonkiem, że oprócz resztek dziobu maszyny, kawałka kadłuba z wiązaniami skrzydeł i resztkami tychże, nie widać nigdzie ogona.
Pewnie odleciał?

To jak, Bimi. Ta cała część ogonowa gdzie jest? Może jeszcze lata w powietrzu?
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skąd mam wiedzieć gdzie jest - nie znam historii tego zdjęcia.
patrząc zgadywałbym, że ogon został gdzieś w tyle - pewnie sie nie dociągnął do końca.

zdjęcie z amsterdamu jest z takiej odległości że ledwo widać dźwig, więc o ogonie czy silnikach nie może być mowy (chyba że ktoś ma bujna wyobraźnię). daj inne, najlepiej z drugiej strony

a te 2 pozostałe zdjecia to nie wiem co to jest. bagna i sawanna z władcy pierścieni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a te 2 pozostałe zdjecia to nie wiem co to jest. bagna i sawanna z władcy pierścieni?


Naprawdę jesteś tak tępy, że nie potrafisz użyć magii prawego kliku i wybrać zakładkę "właściwości"?
W ścieżce masz wszystko podane na widelcu.

Chyba, że to kolejny przykład na to, jak bardzo nienawykłym myślenie szkodzi Bad Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no popatrz.
na szczęście nie jestem aż tak tępy żeby nie potrafić użyć magii lewego kliku i wybrać cyfrę 1.

zajebiste zdjęcia zapodałeś, naprawdę.
w chuj przekonywujące. od teraz już zawsze będą wiedział, że samolot po katastrofie nie zostawia szczątków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne Panowie , bardzo smutne - jest wasze zachowanie
Dyskusja ciekawa , niezaleznie od tego czy teoria jest prawdziwa czy nie.

Na nieszczescie - jak w wielu innych tematach na tym forum - konczy sie epitetami i wyzwiskami od zaslepionego sekciarza, poprzez tępego muła po idiotę. Sugerowanie ze ktos jest debilem, w najlepszym razie nieswiadomym głupkiem ostentacyjne ironiczne traktowanie sie przez obie strony ktore nie ma nic wspolnego z szacunkiem w rzeczowej dyskusji. Szczerze..? - rzygać się chce - serio.

Każdy wie najlepiej, bo jego prawda jest prawdziejsza niz prawda kogo innego.

w ten sposob nie dojdziemy do niczego. czy wam naprawde sprawia przyjemnosc takie 'bagienko'?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bin Laden i AL-kaida była na pasku służb tureckich i CIA co najmniej do 9/11/2001 - ujawnia była tłumaczka CIA.

Jednym z zadań "al-kaidy" była destabilizacja Azji centralnej i terenów chińskich zamieszkanych przez Ujgurów.

Pewnikiem dalej są na ich pasku, a takie bzdety o ogonach to tylko młyn na wodę muńków i innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 04 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
w ten sposob nie dojdziemy do niczego. czy wam naprawde sprawia przyjemnosc takie 'bagienko'?

mi sprawia Smile
nie bardzo rozumiem do czego chciałbyś dojść. może do głębokości tego bagna ze zdjęcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16   » 
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Theory of Ghostplane
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile